BIEG RZEŹNICZEK

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Solinka - Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
906
Wystartowało:
788
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
782
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAROLKIEWICZ Daniel 15ENTRE.PL TeamDROHICZYNM201M 900:00:0001:12:1902:37:53.5502:37:53.55 5:5010,3
2SKWAREK Piotr 694PSZCZYNAM202M 1100:00:0001:22:5802:38:00.6502:38:00.65+00:00:075:5110,3
3PIASECKI Marcin 49AKB MORTWARSZAWAM203M 1500:00:0001:24:1602:43:36.8002:43:36.80+00:05:436:039,9
4GRUND Marek 22Maratonypolskie.pl TEAMSTRZEBIŃM204M 1800:00:0001:22:5402:45:44.3502:45:44.35+00:07:506:089,8
5CZARNY Tomasz 72PrzeworskPRZEWORSKM205M 2400:00:0001:31:5602:51:24.1002:51:24.10+00:13:306:209,5
6GNATOWSKI Przemysław 621AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM206M 2500:00:0001:28:0602:51:24.3002:51:24.30+00:13:306:209,5
7RYMKIEWICZ Bartosz 16Bieganie.plWARSZAWAM207M 2700:00:0001:27:4902:54:10.1002:54:10.10+00:16:166:279,3
8BURAŚ Bartłomiej 98WarszawaWARSZAWAM208M 2800:00:0001:32:0902:54:35.0002:54:35.00+00:16:416:279,3
9TOMASZCZAK Maciej 141KB SobótkaSOBÓTKAM209M 3600:00:0001:32:3802:57:10.1502:57:10.15+00:19:166:339,1
10WĘGRZYN Marcin 58RR RUNNERSWARSZAWAM2010M 3800:00:0001:31:2002:58:16.0002:58:16.00+00:20:226:369,1
11FARON Dawid 904ShowdownKRAKÓWM2011M 4200:00:0001:37:5803:00:28.6003:00:28.60+00:22:356:419,0
12DREWNIK Dariusz 638WarszawaWARSZAWAM2012M 5100:00:0001:32:3303:03:10.5503:03:10.55+00:25:176:478,8
13TABER Konrad 23STO-nogi MilanówekBRWINÓWM2013M 5300:00:0001:31:4803:03:25.7003:03:25.70+00:25:326:478,8
14NOWAKOWSKI Konrad 519MotobiegaczeŻYRARDÓWM2014M 5600:00:0001:36:0103:04:35.7503:04:35.75+00:26:426:508,8
15BULANDA Bartłomiej 730Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2015M 7300:00:0001:31:5603:09:02.2503:09:02.25+00:31:087:008,6
16ARMACIŃSKI Patrick 729Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2016M 7400:00:0001:32:0003:09:02.3503:09:02.35+00:31:087:008,6
17POWALSKI Grzegorz 299Fitback.plWARSZAWAM2017M 7500:00:0001:34:0403:09:16.0003:09:16.00+00:31:227:008,6
18GAŁASZKIEWICZ Karol 544IntersportRZESZÓWM2018M 8400:00:0001:41:2803:11:46.5503:11:46.55+00:33:537:068,4
19BARTKOWIAK Michal 60bezformyPOZNANM2019M 9500:00:0001:40:2503:13:35.0003:13:35.00+00:35:417:108,4
20OLEKSZYK Przemysław 99KW LublinLUBLINM2020M 9600:00:0001:38:5603:13:35.6003:13:35.60+00:35:427:108,4
21WROŻYNA Rafał 727CZERWIONKAM2021M 10000:00:0001:38:5003:15:27.3003:15:27.30+00:37:337:148,3
22WALENDA Mateusz 64GarwolinGARWOLINM2022M 10300:00:0001:44:3503:15:54.0003:15:54.00+00:38:007:158,3
23TARNOWSKI Krzysztof 671KW LublinLUBLINM2023M 10400:00:0001:39:4903:16:01.4503:16:01.45+00:38:077:158,3
24DUBAJ Michał 25fizjoperfekt.plWARSZAWAM2024M 10500:00:0001:31:5303:16:32.5003:16:32.50+00:38:387:168,2
25KRYPSKI Bartosz 52CrossFit SiedlceSIEDLCEM2025M 11100:00:0001:41:1003:17:24.9003:17:24.90+00:39:317:188,2
26MISIAK Mateusz 312Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2026M 11400:00:0001:40:3003:17:53.1503:17:53.15+00:39:597:198,2
27KRUPA Adrian 405iFonOŻARÓW MAZOWIECKIM2027M 11900:00:0001:38:1103:18:26.5003:18:26.50+00:40:327:208,2
28DROZDOWSKI Daniel 151biegamyrazem.plGDYNIAM2028M 12400:00:0001:36:5003:19:54.6003:19:54.60+00:42:017:248,1
29PORCZYK Paweł 537Medicycling TeamRAWA MAZOWIECKAM2029M 12500:00:0001:40:0203:20:19.5003:20:19.50+00:42:257:258,1
30GRYCZ Darek 76Twierdza ModlinNOWY DWÓR MAZOWIECKIM2030M 13100:00:0001:36:0003:21:09.8503:21:09.85+00:43:167:278,1
31JASEK Kamil 628WARSZAWAM2031M 13700:00:0001:42:4103:22:19.0003:22:19.00+00:44:257:298,0
32SZAMBELAN Szymon 53WrześniaWRZEŚNIAM2032M 14000:00:0001:34:1203:22:40.2003:22:40.20+00:44:467:308,0
33WATRAK Łukasz 345KW LublinLUBLINM2033M 14200:00:0001:40:0503:23:13.5503:23:13.55+00:45:207:318,0
34MOTYKA Jacek 112Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2034M 14500:00:0001:40:5503:23:35.5503:23:35.55+00:45:427:328,0
35CHOJNOWSKI Łukasz 107Yes Man TeamWARSZAWAM2035M 14900:00:0001:50:0603:25:40.8503:25:40.85+00:47:477:377,9
36BĄCZKIEWICZ Zbigniew 144KUJAWIACYTORUŃM2036M 15100:00:0001:48:3703:26:24.6003:26:24.60+00:48:317:387,8
37GROCHOWALSKI Patryk 539WarszawaWARSZAWAM2037M 16400:00:0001:52:1403:27:51.7003:27:51.70+00:49:587:417,8
38MARCOL Mateusz 827RYBNIKM2038M 16500:00:0001:42:4603:28:25.5503:28:25.55+00:50:327:437,8
39STEMPIN Jan 674Climbing Spot PoznańPOZNAŃM2039M 16700:00:0001:35:2603:29:09.9003:29:09.90+00:51:167:447,7
40FABIŃSKI Maciej 28Virival Runners ClubGRUDZIĄDZM2040M 16800:00:0001:55:4703:29:10.5503:29:10.55+00:51:177:447,7
41PRUSACZYK Michał 115PoweradeBOBROWIECM2041M 17900:00:0001:54:5603:30:07.8503:30:07.85+00:52:147:467,7
42KRUPCZYŃSKI Szymon 660KRUPOLS TEAMRASZYNM2042M 18900:00:0001:50:3703:32:01.2003:32:01.20+00:54:077:517,6
43TAJAK Karol 699KrosnoKROSNOM2043M 19100:00:0001:46:2303:32:18.1003:32:18.10+00:54:247:517,6
44LEWCZUK Michał 186TUP TeamŁOSICEM2044M 19200:00:0001:44:2803:32:19.3003:32:19.30+00:54:257:517,6
45ANIOŁ Mateusz 816KIELCEM2045M 19500:00:0001:52:2003:33:25.7503:33:25.75+00:55:327:547,6
46GUTKOWSKI Tomasz 556YesMen TeamWARSZAWAM2046M 20500:00:0001:51:2103:34:44.8003:34:44.80+00:56:517:577,5
47MALEC Piotr 538URBANOWICEM2047M 20600:00:0002:00:0203:34:56.6503:34:56.65+00:57:037:577,5
48SZPYNDA Daniel 117WałczWARSZAWAM2048M 20900:00:0001:44:4003:35:25.7503:35:25.75+00:57:327:587,5
49KOCH Michał 238WarszawaWARSZAWAM2049M 21000:00:0001:41:5903:35:49.1003:35:49.10+00:57:557:597,5
50JAMRÓZ Michał 262TUP TeamŁOSICEM2050M 21500:00:0001:51:4903:36:48.2503:36:48.25+00:58:548:017,5
51PLUTA Grzegorz 208GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2051M 22200:00:0001:41:4403:37:48.7003:37:48.70+00:59:558:047,4
52SKWAREK Marcin 205Smashing PąpkinsWARSZAWAM2052M 23200:00:0001:47:5603:39:22.3003:39:22.30+01:01:288:077,4
53SZYMANIUK Maciej 659ŁOSICEM2053M 23600:00:0001:44:2403:40:22.4503:40:22.45+01:02:288:097,4
54BIENIAS Tomasz 510GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2054M 24500:00:0001:39:5603:42:12.8003:42:12.80+01:04:198:137,3
55KOWALSKI Paweł 142WarszawaWARSZAWAM2055M 24700:00:0001:40:1903:42:45.3003:42:45.30+01:04:518:157,3
56SŁOWIK Adam 390PO LINIEWARSZAWAM2056M 24800:00:0001:48:1703:42:46.7003:42:46.70+01:04:538:157,3
57KARBOWIAK Daniel 636TUP TEAMŁOSICEM2057M 25200:00:0001:51:5403:43:10.0003:43:10.00+01:05:168:157,3
58KAMIŃSKI Mateusz 649StromiecSTROMIECM2058M 26100:00:0001:51:5303:44:43.4003:44:43.40+01:06:498:197,2
59BAKA Mateusz 381WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM2059M 26600:00:0001:55:5603:45:55.9003:45:55.90+01:08:028:227,2
60BIEŃ Jan 116KALISZM2060M 26700:00:0001:51:0603:46:02.3003:46:02.30+01:08:088:227,2
61POKORNIECKI Tomasz 580TORUŃM2061M 27100:00:0001:58:3303:46:58.1003:46:58.10+01:09:048:247,1
62KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 113AKS Polonia WarszawaLEGIONOWOM2062M 27200:00:0001:53:1603:47:06.0503:47:06.05+01:09:128:247,1
63SZYDLIK Grzegorz 269DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2063M 27800:00:0001:56:1703:49:36.2003:49:36.20+01:11:428:307,1
64GRĄDZIK Rafał 645WrocławWROCŁAWM2064M 28100:00:0001:56:2603:49:40.4503:49:40.45+01:11:468:307,1
65PRZEPIÓRKA Rafał 80KraboludzieWARSZAWAM2065M 28700:00:0001:57:5603:50:13.1003:50:13.10+01:12:198:317,0
66MIROWSKI Konrad 656www.telemagic.plWARSZAWA M2066M 29700:00:0002:00:4203:52:14.2503:52:14.25+01:14:208:367,0
67JURKOWSKI Piotr 160WARSZAWAM2067M 30100:00:0001:54:1703:53:22.0503:53:22.05+01:15:288:386,9
68KOPICZKO Mariusz 695AugustówWARSZAWAM2068M 30700:00:0002:01:0103:54:28.9503:54:28.95+01:16:358:416,9
69ŁYSAKIEWICZ Paweł 89NSK PERONWARSZAWA M2069M 31800:00:0001:58:1403:56:33.5003:56:33.50+01:18:398:456,8
70MALEC Dawid 110Night RunnersWOŁCZYNM2070M 32100:00:0001:53:4903:57:19.4003:57:19.40+01:19:258:476,8
71POŻOGA Marcin 120Kielecki BiegaczKIELCEM2071M 32400:00:0001:54:1603:58:03.6503:58:03.65+01:20:108:496,8
72FALISZEWSKI Hubert 679BaligródBALIGRÓDM2072M 34300:00:0001:51:3804:03:15.8004:03:15.80+01:25:229:006,7
73BRZEZIŃSKI Maciej 683WITCWARSZAWAM2073M 34400:00:0002:03:1704:03:17.2504:03:17.25+01:25:239:006,7
74KOJDER Grzegorz 685PrzeworskPRZEWORSKM2074M 34900:00:0002:07:3704:03:47.2504:03:47.25+01:25:539:016,6
75GAWĘDA Arkadiusz 540CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM2075M 35000:00:0002:11:4904:03:49.9004:03:49.90+01:25:569:016,6
76POWIERŻA Adrian 605BORZYMYM2076M 36400:00:0001:51:5604:08:40.0504:08:40.05+01:30:469:126,5
77ZDYBEL Piotr 897GdańskGDAŃSK M2077M 37500:00:0002:06:4904:12:46.9504:12:46.95+01:34:539:216,4
78PAŻĄDKA-LIPIŃSKI Rafał 713Calypso PiłaZŁOTÓWM2078M 38900:00:0002:12:0804:15:47.0504:15:47.05+01:37:539:286,3
79KUCHARSKI Piotr 197Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaKONSTANCIN-JEZIORNAM2079M 39400:00:0002:07:0304:17:03.1504:17:03.15+01:39:099:316,3
80DERĘGOWSKI Dawid 281RzeszówRZESZÓWM2080M 39600:00:0002:05:2504:17:25.4504:17:25.45+01:39:319:326,3
81BIENIAS Krzysztof 595Garbatka LetniskoGARBATKAM2081M 41200:00:0002:04:5704:27:02.4504:27:02.45+01:49:089:536,1
82KOWALEWSKI Mateusz 62CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2082M 41300:00:0001:41:1204:27:02.9504:27:02.95+01:49:099:536,1
83ŻYDEK Karol 158biegusiem.plRADZIONKÓWM2083M 42000:00:0002:12:5204:29:35.3004:29:35.30+01:51:419:596,0
84STACHOWICZ Mateusz 704WarszawaWARSZAWAM2084M 42900:00:0002:09:3704:33:47.0504:33:47.05+01:55:5310:085,9
85SUDOŁ Damian 612EDC RunnersWARSZAWAM2085M 44400:00:0002:02:2104:39:19.9004:39:19.90+02:01:2610:205,8
86CHACINSKI Marcin 500SiedlceSIEDLCEM2086M 44900:00:0002:12:3404:41:34.1504:41:34.15+02:03:4010:255,8
87GAŁUSZEK Michał 443PoznańPOZNAŃM2087M 45000:00:0002:09:0604:41:46.1004:41:46.10+02:03:5210:265,7
88ROZMARYNOWSKI Przemysław 707Calypso PiłaTRZCIANKAM2088M 45300:00:0002:20:1204:44:36.2504:44:36.25+02:06:4210:325,7
89OLEWNIK Łukasz 387PŁOCKM2089M 46200:00:0002:11:0704:49:05.7504:49:05.75+02:11:1210:425,6
90ZAREMBA Andrzej 624AXA Running TeamWARSZAWAM2090M 47000:00:0002:17:3904:53:02.0004:53:02.00+02:15:0810:515,5
91KOZERA Marcin 709Calypso PiłaKACZORYM2091M 47200:00:0002:22:3404:54:05.2504:54:05.25+02:16:1110:535,5
92ŁAGUNA Grzegorz 453#musiszschuśćWARSZAWAM2092M 47900:00:0002:21:1304:59:36.7004:59:36.70+02:21:4311:055,4
93PIETRANIK Paweł 259AlbatrosyPRUSZKÓWM2093M 48400:00:0002:25:5805:05:52.0505:05:52.05+02:27:5811:195,3
94PODLEŚ Rafał 717KOBYŁKAM2094M 48600:00:0002:30:5905:09:19.4505:09:19.45+02:31:2511:275,2
95MATRASZEK Jakub 696Vege RunnersRADOMM2095M 49000:00:0002:18:4905:15:35.9005:15:35.90+02:37:4211:415,1
96MALANOWICZ Bartosz 669WARSZAWAM2096M 49400:00:0002:08:1105:22:35.7005:22:35.70+02:44:4211:565,0
97SZEWCZYK Kamil 592The AndrzejsSOCHACZEWM2097M 49500:00:0002:39:4605:25:02.2005:25:02.20+02:47:0812:025,0
98SMOLIŃSKI Jakub 688TS OUR TEAMPOZNAŃM2098M 49700:00:0002:24:3305:28:57.2005:28:57.20+02:51:0312:114,9
Znaleziono 98 wynik(ów)