BIEG RZEŹNICZEK

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Solinka - Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
906
Wystartowało:
788
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
782
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POLAŃSKI Tomasz 705B4SPORTBYDGOSZCZM401M 100:00:0001:09:3402:17:45.6002:17:45.60 5:0611.8
2ŻYTO Maciej 18PolskaBiega.plPRUSZKÓWM402M 200:00:0001:15:2202:25:52.3002:25:52.30+00:08:065:2411.1
3GARDENER Jacek 885JacekBiega Running TeamWARSZAWAM403M 500:00:0001:17:4502:30:37.8002:30:37.80+00:12:525:3410.8
4MORAWSKI Filip 41PUSZCZYKOWOM404M 2600:00:0001:26:2102:53:05.2002:53:05.20+00:35:196:249.4
5LEBIODA Adam 199Wujek Biega KatowiceKATOWICEM405M 2900:00:0001:25:1602:54:39.3002:54:39.30+00:36:536:289.3
6WOŹNIAK Grzegorz 543KościeliskoKOŚCIELISKOM406M 4300:00:0001:29:3203:01:00.7003:01:00.70+00:43:156:429
7DEC Piotr 905LUBYCZA KRÓLEWSKAM407M 4500:00:0001:33:4003:01:40.4503:01:40.45+00:43:546:438.9
8RYZIŃSKI Ryszard 625Warszawa WARSZAWA M408M 4900:00:0001:33:4203:02:51.7503:02:51.75+00:45:066:468.9
9KNOPKIEWICZ Wacław 37PoznańPOZNAŃM409M 5000:00:0001:33:4603:02:54.9003:02:54.90+00:45:096:468.9
10WÓJCIAK Wojciech 66bieszczadzkie wilkiOLSZANICAM4010M 5400:00:0001:32:0003:04:28.9003:04:28.90+00:46:436:498.8
11KORNAK Dariusz 642MUNINAMUNINAM4011M 5500:00:0001:30:3803:04:33.8503:04:33.85+00:46:486:508.8
12DAWID Tomasz 74ASAP24WARSZAWAM4012M 5800:00:0001:31:1803:05:08.6003:05:08.60+00:47:236:518.8
13JASIŃSKI Tomasz 77KrosnoIWONUCZ ZDROJM4013M 6200:00:0001:35:5603:07:06.3503:07:06.35+00:49:206:558.7
14PRĘCIKOWSKI Ryszard 136WieliczkaWIELICZKAM4014M 7000:00:0001:35:1503:08:18.9503:08:18.95+00:50:336:588.6
15TOMASZEWSKI Piotr 599Czarad JedynkaRZESZÓW M4015M 8000:00:0001:38:2203:11:24.1003:11:24.10+00:53:387:058.5
16GÓRA Mariusz 73BBL/BBM KielceKIELCEM4016M 8100:00:0001:36:5203:11:31.9003:11:31.90+00:53:467:058.5
17MŁODOŻENIEC Jacek 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM4017M 8300:00:0001:32:2303:11:41.0003:11:41.00+00:53:557:058.5
18BADOWSKI Jerzy 56BlueteamPIASECZNOM4018M 8900:00:0001:42:5903:12:18.1503:12:18.15+00:54:327:078.4
19BIELEC Artur 71Rembertów TeamWARSZAWAM4019M 9200:00:0001:37:4303:12:40.8503:12:40.85+00:54:557:088.4
20BORKOWSKI Bartosz 51SZCZECINM4020M 9700:00:0001:34:3703:13:38.8503:13:38.85+00:55:537:108.4
21DWORNICKI Tomasz 61RybnikRYBNIKM4021M 9800:00:0001:38:0103:13:43.7003:13:43.70+00:55:587:108.4
22PIWOWARCZYK Adam 253MysłowiceMYSŁOWICEM4022M 10100:00:0001:38:1803:15:37.0003:15:37.00+00:57:517:148.3
23OSTAPIŃSKI Wojtek 54piasecznoPIASECZNOM4023M 10900:00:0001:38:4503:17:24.1003:17:24.10+00:59:387:188.2
24NOWICKI Zbigniew 114BlueteamGAŁKÓW MAŁYM4024M 11300:00:0001:43:0103:17:27.9003:17:27.90+00:59:427:188.2
25MOSUREK Grzegorz 96Eskada MastersKRAKÓW M4025M 12200:00:0001:40:1503:19:03.3003:19:03.30+01:01:177:228.1
26ŁEBEK Sebastian 200Olkuszbiega.plOLKUSZM4026M 12300:00:0001:38:3703:19:43.8503:19:43.85+01:01:587:238.1
27TOMASZEWSKI Marcin 517BydgoszczBYDGOSZCZM4027M 12900:00:0001:41:4603:20:50.1503:20:50.15+01:03:047:268.1
28BARTOSIŃSKI Mariusz 687Ciepłe ChłopakiWARSZAWAM4028M 13200:00:0001:44:4803:21:11.6003:21:11.60+01:03:267:278.1
29GRUDNIK Zbigniew 75Niepołomice BiegająWIELICZKAM4029M 13300:00:0001:40:1903:21:23.9503:21:23.95+01:03:387:278
30LANGE Zbigniew 68GolkowiceKRAKÓWM4030M 14400:00:0001:46:2203:23:18.8003:23:18.80+01:05:337:318
31DZIADOWIEC Krzysztof 668Krok Za GroszTORUŃM4031M 14800:00:0001:38:0903:25:14.9003:25:14.90+01:07:297:367.9
32WOJTKIEWICZ Jarosław 550Running FamilyPODKOWA LESNAM4032M 15600:00:0001:43:3203:27:06.2003:27:06.20+01:09:207:407.8
33PORĘBSKI Mariusz 121PZU Sport TeamWARSZAWAM4033M 15900:00:0001:39:0903:27:14.9003:27:14.90+01:09:297:407.8
34RESZYTYŁO Grzegorz 716ŁAŃCUTM4034M 16300:00:0001:40:2703:27:48.6003:27:48.60+01:10:037:417.8
35MŁODOŻENIEC Rafael 329MórkowoLIPNOM4035M 17200:00:0001:46:4603:29:33.5503:29:33.55+01:11:477:457.7
36ZAŁUCKI Maciej 2371000 MilesGŁOGOWOM4036M 17700:00:0001:49:4403:30:00.1503:30:00.15+01:12:147:467.7
37JANOWSKI Bogdan 677WARSZAWAM4037M 17800:00:0001:48:3803:30:01.2003:30:01.20+01:12:157:467.7
38KOŁODZIEJSKI Michał 123WarszawaWARSZAWAM4038M 18300:00:0001:41:4503:30:23.2003:30:23.20+01:12:377:477.7
39USZYŃSKI Grzegorz 889M4039M 18500:00:0001:49:2803:31:10.1003:31:10.10+01:13:247:497.7
40WOJDA Dariusz 164Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4040M 19300:00:0001:47:0703:32:37.8503:32:37.85+01:14:527:527.6
41WAKUŁA Marek 129SIEDLCEM4041M 19600:00:0001:46:3403:33:27.0003:33:27.00+01:15:417:547.6
42TYRPA Jarosław 884Biegiem po piwoCHOCZNIAM4042M 19700:00:0001:52:4403:33:29.5003:33:29.50+01:15:437:547.6
43KONIK Jarosław 447biegam bo lubię Kraków / NoraftrailKRAKÓWM4043M 20000:00:0001:59:0303:34:31.2003:34:31.20+01:16:457:567.6
44MATUSIAK Arkadiusz 583ŁÓDŹM4044M 20700:00:0001:48:2203:34:58.0003:34:58.00+01:17:127:577.5
45ĆWIKLIŃSKI Maciej 179POZNAŃM4045M 21200:00:0001:43:3703:36:01.1003:36:01.10+01:18:158:007.5
46TOMASZEWSKI Wojtek 255BraciatWARASZAWAM4046M 22100:00:0001:45:5403:37:40.5003:37:40.50+01:19:548:037.4
47CYRANKIEWICZ Paweł 554Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4047M 22300:00:0001:50:3103:38:00.5003:38:00.50+01:20:148:047.4
48GŁĘBOCKI Przemysław 84e-przemek.plBRWINÓWM4048M 22500:00:0001:50:5403:38:11.6003:38:11.60+01:20:268:047.4
49DEC Piotr 579OleszyceNOWA IWICZNAM4049M 22600:00:0001:51:1303:38:15.2503:38:15.25+01:20:298:057.4
50SKONECZNY Artur 603TOMASZÓW MAZ.M4050M 22700:00:0001:52:5103:38:19.3503:38:19.35+01:20:338:057.4
51HARPULA Robert 515PrzemyślPRZEMYŚLM4051M 23400:00:0001:48:2903:40:00.9003:40:00.90+01:22:158:087.4
52NARLOCH Piotr 1Interrisk Dla AktywnychWARSZAWA M4052M 24000:00:0001:50:4303:40:39.5003:40:39.50+01:22:538:107.3
53STĘPIEŃ Wojciech 236Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4053M 24400:00:0001:51:4703:42:04.4003:42:04.40+01:24:188:137.3
54CAŁKA Grzegorz 248RadzyminRADZYMINM4054M 25000:00:0002:01:1703:42:52.5503:42:52.55+01:25:068:157.3
55TKACZYK Przemysław 558Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4055M 25300:00:0001:53:3003:43:35.8503:43:35.85+01:25:508:167.2
56STARCZYNOWSKI Dariusz 163WARSZAWAM4056M 25400:00:0001:52:4003:43:41.8503:43:41.85+01:25:568:177.2
57HYZIAK Jakub 283jj.runners GorliceGORLICEM4057M 25700:00:0002:00:1303:43:57.6003:43:57.60+01:26:128:177.2
58WOLAK Jarosław 196mBankŁÓDŹ M4058M 25800:00:0001:52:2603:44:14.9503:44:14.95+01:26:298:187.2
59SOŁTYS Krzysztof 270GdańskGDAŃSKM4059M 25900:00:0001:51:5503:44:25.0003:44:25.00+01:26:398:187.2
60SZYMCZAK Miroslaw 221SpartaniedzieciomWARSZAWAM4060M 26300:00:0001:50:5303:44:48.2003:44:48.20+01:27:028:197.2
61OLKIEWICZ Przemysław 570Palę łydyKRAKÓWM4061M 27000:00:0001:52:1603:46:32.6503:46:32.65+01:28:478:237.2
62STARZYŃSKI Stefan 309Perfect Runner LublinLUBLINM4062M 27400:00:0001:54:1903:48:41.5503:48:41.55+01:30:558:287.1
63FLORCZYK Jacek 323RadomRADOMM4063M 27500:00:0001:48:1603:49:16.5003:49:16.50+01:31:308:297.1
64OSSERA Adam 313GliwiceGLIWICEM4064M 27600:00:0001:50:4803:49:30.9003:49:30.90+01:31:458:307.1
65HEJMAN Maciej 282wkurw_teamWARSZAWAM4065M 28300:00:0001:52:2203:49:53.3503:49:53.35+01:32:078:307
66LEWANDOWSKI Damian 479Groszek kula się z MarchewkąDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4066M 28400:00:0001:54:4003:49:54.1003:49:54.10+01:32:088:307
67KAWALEC Krystian 637WARSZAWAM4067M 28800:00:0001:48:4503:50:14.9003:50:14.90+01:32:298:317
68WRÓBEL Bartłomiej 892CisnaCISNAM4068M 28900:00:0001:58:5903:50:16.1503:50:16.15+01:32:308:317
69SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM4069M 29000:00:0001:58:1903:50:23.0003:50:23.00+01:32:378:317
70ŚLEDZIOWSKI Andrzej 251KrakówKRAKÓWM4070M 29200:00:0002:03:0403:51:13.6503:51:13.65+01:33:288:337
71BERGER Janusz 725WARSZAWAM4071M 30000:00:0001:59:2303:53:19.0503:53:19.05+01:35:338:386.9
72MOCZYDŁOWSKI Łukasz 723SZELIGIM4072M 30600:00:0001:56:4603:53:45.9003:53:45.90+01:36:008:396.9
73SZYMAŃSKI Adam 48PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4073M 31400:00:0002:03:4203:55:10.7003:55:10.70+01:37:258:426.9
74TRENTOWSKI Wojciech 193posetceOSTRÓW MAZOWIECKAM4074M 31500:00:0001:56:1703:55:50.5003:55:50.50+01:38:048:446.9
75KOZIELEC Tomasz 566GliwiceGLIWICEM4075M 33000:00:0002:04:3003:59:51.5003:59:51.50+01:42:058:536.8
76CHWALISZEWSKI Jarosław 310Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4076M 33300:00:0001:55:3204:00:27.4004:00:27.40+01:42:418:546.7
77LIPUS Andrzej 726KSIĄŻENICEM4077M 33500:00:0002:05:5604:00:42.5004:00:42.50+01:42:568:546.7
78ŁUKASIAK Tomasz 902Biegusiem.plRYKIM4078M 33700:00:0002:10:1104:01:50.4004:01:50.40+01:44:048:576.7
79SUCHECKI Wojciech 525Warmia i Mazury TeamDYWITYM4079M 33900:00:0001:47:3104:02:04.4504:02:04.45+01:44:188:576.7
80PAWŁOWSKI Piotr 265Radom RADOMM4080M 34500:00:0002:00:4704:03:25.3004:03:25.30+01:45:399:006.7
81BĄCZEK Przemysław 212GLIWICE M4081M 34600:00:0002:04:0104:03:31.3504:03:31.35+01:45:459:016.7
82LESZCZYŃSKI Radosław 344CelestynówCELESTYNÓWM4082M 34700:00:0002:05:4404:03:35.3504:03:35.35+01:45:499:016.7
83LAUER Jarosław 343Korona PabianicePAQBIANICEM4083M 35300:00:0002:07:0804:04:43.1004:04:43.10+01:46:579:036.6
84RĘKAWEK Artur 565Truchtacz.plGARWOLINM4084M 35400:00:0002:07:0104:04:43.2504:04:43.25+01:46:579:036.6
85SZYMURSKI Arkadiusz 657Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M4085M 35500:00:0002:01:0404:05:16.9004:05:16.90+01:47:319:056.6
86STANIEK Tomasz 536MIĘDZYRZECZE GÓRNEM4086M 35600:00:0002:09:2104:05:24.0004:05:24.00+01:47:389:056.6
87KARPINSKI Maciej 263BezrzeczeBEZRZECZEM4087M 35800:00:0002:04:2804:06:33.3504:06:33.35+01:48:479:076.6
88WOJCIECHOWSKI Krzysztof 360SzczecinSZCZECINM4088M 36100:00:0002:02:1204:08:13.9004:08:13.90+01:50:289:116.5
89BUCZYŃSKI Arkadiusz 397KrakówKRAKÓWM4089M 36200:00:0002:02:3404:08:21.5504:08:21.55+01:50:359:116.5
90NOCEN Mariusz 264SULEJÓWEKM4090M 36600:00:0002:09:2304:09:32.6504:09:32.65+01:51:479:146.5
91PRZYBYLSKI Przemysław 614GnieznoGNIEZNOM4091M 36700:00:0001:52:2404:10:21.2004:10:21.20+01:52:359:166.5
92ORLIKOWSKI Marcin 589MilanówekMILANÓWEKM4092M 37000:00:0002:02:1504:10:53.5504:10:53.55+01:53:079:176.5
93JABŁONOWSKI Grzegorz 245GTJ coachingWARSZAWAM4093M 37300:00:0002:16:5104:11:24.0504:11:24.05+01:53:389:186.4
94SIDOROWICZ Grzegorz 639AXA Running TeamMARKIM4094M 37700:00:0002:12:1304:13:15.2004:13:15.20+01:55:299:226.4
95KORNIKOW Piotr 899GarminWARSZAWAM4095M 37800:00:0002:10:5904:13:17.1004:13:17.10+01:55:319:226.4
96BEDNARSKI Tomasz 368PoweradeJÓZEFOSŁAWM4096M 38400:00:0002:12:2604:14:55.3004:14:55.30+01:57:099:266.4
97GRZĘDA Krzysztof 363KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM4097M 39200:00:0002:07:0304:16:47.7504:16:47.75+01:59:029:306.3
98KOZŁOWSKI Bartłomiej 165KKL KielceKIELCEM4098M 39800:00:0002:12:0904:18:56.1004:18:56.10+02:01:109:356.3
99WIEWIÓRSKI Tomasz 485Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM4099M 40000:00:0002:03:4704:19:16.8004:19:16.80+02:01:319:366.2
100BAKA Marcin 450WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM40100M 40500:00:0002:10:3204:19:33.5004:19:33.50+02:01:479:366.2
101ADAMCZUK Jarosław 732PGNiG SanokZAGÓRZ M40101M 40600:00:0002:11:5804:19:58.6504:19:58.65+02:02:139:376.2
102USZYCKI Wojciech 417WarszawaWARSZAWAM40102M 41000:00:0002:12:4004:26:14.4004:26:14.40+02:08:289:516.1
103BASARAB Grzegorz 516PrzemyślPRZEMYŚLM40103M 41400:00:0002:08:4604:27:31.4004:27:31.40+02:09:459:546.1
104MIERZEJEWSKI Jacek 394AmatorRUDYM40104M 41600:00:0002:11:3804:27:46.7504:27:46.75+02:10:019:556.1
105PŁODZIEŃ Tadeusz 703M40105M 41800:00:0002:12:3204:28:20.2004:28:20.20+02:10:349:566
106WIEWIÓRA Krzysztof 545Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40106M 42100:00:0002:09:2504:29:43.5504:29:43.55+02:11:579:596
107GUCWA Jarosław 496BOCHNIAM40107M 42200:00:0002:01:4204:29:48.1504:29:48.15+02:12:029:596
108SIÓDMIAK Cezary 364Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaWARSZAWAM40108M 42600:00:0002:13:1604:32:36.1504:32:36.15+02:14:5010:055.9
109ADAMCZAK Grzegorz 582Legion BłonieBŁONIEM40109M 42800:00:0002:09:2904:33:04.2504:33:04.25+02:15:1810:065.9
110KROL Grzegorz 182adidas Group Running TeamWARSZAWAM40110M 43000:00:0002:08:2904:34:54.5504:34:54.55+02:17:0810:105.9
111WOLFF Dariusz 711Calypso PiłaPIŁAM40111M 43100:00:0002:16:4204:36:14.0004:36:14.00+02:18:2810:135.9
112BORKOWSKI Tomasz 65SzczecinSZCZECINM40112M 43300:00:0001:56:5904:37:43.8504:37:43.85+02:19:5810:175.8
113CZUK Tomasz 32SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM40113M 43500:00:0002:11:5704:37:51.9004:37:51.90+02:20:0610:175.8
114SZUKIEL Mirosław 250SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM40114M 43600:00:0002:11:5604:37:52.4004:37:52.40+02:20:0610:175.8
115TOMASZKIEWICZ Jarosław 319CIEPŁE CHŁOPAKIZĄBKIM40115M 43700:00:0002:02:1104:38:00.0004:38:00.00+02:20:1410:175.8
116POPŁAWSKI Arkadiusz 518HalinówHALINÓWM40116M 43800:00:0002:12:5304:38:04.3504:38:04.35+02:20:1810:175.8
117PASTERNAK Krzysztof 654PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM40117M 44300:00:0002:06:0904:39:01.6004:39:01.60+02:21:1610:205.8
118POLAKOW Konrad S. 408adidas Group Running TeamWARSZAWAM40118M 45100:00:0002:19:3104:44:35.0504:44:35.05+02:26:4910:325.7
119LEŚNIEWSKI Michał 108SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40119M 45200:00:0002:03:2104:44:35.5004:44:35.50+02:26:4910:325.7
120MARCINIAK Wojciech 356SzczecinSZCZECINM40120M 45600:00:0002:07:0104:44:59.1504:44:59.15+02:27:1310:335.7
121NOWAK Sławomir 130WarszawaWARSZAWAM40121M 45700:00:0002:22:3104:47:18.8004:47:18.80+02:29:3310:385.6
122PLACHA Piotr 675TarnobrzegTARNOBRZEGM40122M 46100:00:0002:07:0904:48:30.8004:48:30.80+02:30:4510:415.6
123LOREK Marek 452DębicaDĘBICAM40123M 46600:00:0002:25:0204:50:53.9504:50:53.95+02:33:0810:465.6
124NIZIOŁEK Marek 477ZaborzeZABORZEM40124M 47100:00:0002:04:3504:53:45.2004:53:45.20+02:35:5910:525.5
125DABROWSKI Slawek 689WabrzeznoWĄBRZEŻNOM40125M 47300:00:0002:19:4504:54:41.5504:54:41.55+02:36:5510:545.5
126KARBARZ Filip 608RZESZÓWM40126M 47400:00:0002:09:3804:54:56.7504:54:56.75+02:37:1110:555.5
127KUŹMA Maciej 622Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM40127M 47700:00:0002:29:2404:58:17.6504:58:17.65+02:40:3211:025.4
128PAPE Martin 191WITCWARSZAWAM40128M 48000:00:0002:36:1205:04:08.8005:04:08.80+02:46:2311:155.3
129ARENTEWICZ Aleksander 708Calypso PiłaPIŁAM40129M 48100:00:0002:17:5705:04:38.8505:04:38.85+02:46:5311:165.3
130SZCZEPOCKI Andrzej 220Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM40130M 48800:00:0002:35:0205:11:34.8005:11:34.80+02:53:4911:325.2
131HAREZLAK Robert 166AlbatrosyWARSZAWAM40131M 49200:00:0002:35:3705:19:39.1005:19:39.10+03:01:5311:505.1
132WICIAK Ziemowit 662STAROGARD GDAŃSKI M40132M 49300:00:0002:34:4205:21:20.6505:21:20.65+03:03:3511:545
133BAKA Witold 404WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM40133M 49600:00:0002:29:5805:28:24.8505:28:24.85+03:10:3912:094.9
134SITKIEWICZ Bartosz 682Sopot Curling Club Wa ku'taSOPOTM40134M 50100:00:0002:47:0806:32:34.4006:32:34.40+04:14:4814:324.1
135MIRECKI Jan 499WARSZAWAM40135M 50200:00:0003:10:4406:46:50.2506:46:50.25+04:29:0415:044
Znaleziono 135 wynik(ów)