BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
P2_Cisna
32.11km
P3_Smerek
49km
P3_Smerek
49.01km
P4_Roztoki
68km
P4_Roztoki
68.01km
Finish_All
82km
Finish_All_2
82.01km
Czas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM1M 100:00:0000:00:1401:45:3103:16:3703:21:1305:31:0505:35:3908:12:3608:15:2710:11:3314:31:41.0014:31:41.00 8:277,1
1RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM1M 100:00:0000:00:1401:45:3203:16:3703:21:1305:31:0505:35:4108:12:3608:15:2810:11:3314:31:41.0014:31:41.00+00:00:008:277,1
3JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM3M 3 00:00:0000:00:1901:51:0703:28:0703:35:0205:51:3905:56:5508:44:4908:48:1411:14:0315:38:52.0015:38:52.00+01:07:119:066,6
3MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM3M 300:00:0000:00:1901:51:0603:28:0603:35:0205:51:3805:56:5508:44:4908:48:1411:14:0315:38:52.0015:38:52.00+01:07:119:066,6
5MAZUREK Robert 583 YLubelakyM5M 500:00:0000:00:1901:46:2703:22:2003:26:5205:45:4705:52:1908:54:4408:57:1711:13:0115:53:52.0015:53:52.00+01:22:119:156,5
5KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM5M 500:00:0000:00:2101:46:2803:22:1903:26:5205:45:4605:52:1808:54:4208:57:1911:13:0215:53:52.0015:53:52.00+01:22:119:156,5
7SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM7M 700:00:0000:00:1001:55:0303:49:0203:49:2306:14:2206:19:4909:18:4009:25:0011:43:3516:10:29.0016:10:29.00+01:38:489:256,4
7SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM7M 700:00:0000:00:0901:55:0503:49:0203:49:2306:14:2206:19:4809:18:4009:25:0011:43:3416:10:29.0016:10:29.00+01:38:489:256,4
9UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM9M 900:00:0000:00:1301:45:3803:22:5203:24:5705:55:4206:01:2509:10:4609:16:4911:36:0116:48:24.0016:48:24.00+02:16:439:476,1
9SZOPA Marek 521 YTeam KopećM9M 900:00:0000:00:1201:45:3603:22:5303:24:5105:55:4206:01:2609:10:4609:16:5211:36:0216:48:24.0016:48:24.00+02:16:439:476,1
11DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM11M 11 00:00:0000:00:0601:30:0302:46:4802:48:1704:40:4904:41:4507:00:5207:03:2108:56:40+6:329,2
12UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM12M 12 00:00:0000:00:0601:30:0402:46:4702:48:1704:40:4904:41:4607:00:5207:03:2108:56:40+6:329,2
13KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM13M 13 00:00:0000:00:1001:37:0903:03:1603:04:2005:06:0505:09:2207:31:3107:33:2709:15:23+6:468,9
14KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM14M 14 00:00:0000:00:1001:37:1003:03:1703:04:2705:06:0505:09:2307:31:3107:33:2709:15:23+6:468,9
15KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM15M 15 00:00:0000:00:1101:33:2202:54:2202:56:1304:56:1404:57:2407:23:2207:24:5609:16:58+6:478,8
16KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM16M 16 00:00:0000:00:1101:33:2302:54:2202:56:1304:56:1404:57:2407:23:1907:24:5709:16:58+6:478,8
17GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM17M 17 00:00:0000:00:0601:33:2502:54:1302:54:4405:01:2705:02:1407:34:2307:35:4809:30:38+6:578,6
18SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM18M 18 00:00:0000:00:0701:33:2402:54:1402:54:4405:01:2805:02:1607:34:2407:35:4909:30:38+6:578,6
19STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM19M 19 00:00:0000:00:0901:33:2702:55:2802:59:5205:12:5905:21:3507:50:4007:54:1909:58:11+7:178,2
20OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM20M 20 00:00:0000:00:0901:33:2602:55:2802:59:5105:12:5905:21:3807:50:4007:54:1909:58:11+7:178,2
21KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM21M 21 00:00:0000:00:0701:45:4203:19:3603:19:5805:36:1205:37:5108:20:5308:23:3110:36:16+00:24:427:457,7
22WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK1K 1 00:00:0000:00:0801:45:4103:19:3603:20:0005:36:1205:37:5208:20:5308:23:3210:36:16+00:24:427:457,7
23SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM22M 22 00:00:0000:00:5201:48:2703:21:3103:22:1405:39:0505:43:1308:25:0608:28:0410:38:30+00:26:567:477,7
24TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM23M 23 00:00:0000:00:5201:48:2903:21:3103:22:1405:39:0805:43:1308:25:0608:28:0510:38:30+00:26:567:477,7
25GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM24M 24 00:00:0000:00:1401:45:1003:23:4403:29:1305:52:5406:02:0808:39:1508:44:2610:54:46+00:43:127:597,5
26MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM25M 25 00:00:0000:00:1401:45:1903:23:4603:29:4505:52:5606:02:1408:39:1908:44:3310:54:46+00:43:137:597,5
27WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM26M 2600:00:0000:00:2401:54:3903:34:5403:38:5905:59:5606:05:1808:44:4208:46:3511:02:30+00:50:568:047,4
28KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK2K 200:00:0000:00:2301:54:3803:34:5303:38:5905:59:5706:05:2008:44:4208:46:3611:02:30+00:50:568:047,4
29SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM27M 27 00:00:0000:00:4901:46:5203:19:3103:32:2105:52:4406:04:3608:45:2008:50:5711:06:13+00:54:408:077,4
30PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM28M 28 00:00:0000:00:4901:46:5103:19:3203:28:1505:52:4606:04:3608:45:2108:50:5511:06:14+00:54:408:077,4
31NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM29M 29 00:00:0000:00:0801:45:2903:17:1303:22:0805:35:2905:40:3508:39:4808:45:4611:07:05+00:55:318:087,4
32TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM30M 30 00:00:0000:00:0801:45:2803:17:1303:22:1505:35:2905:40:3608:39:4908:45:4611:07:05+00:55:318:087,4
33ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM31M 31 00:00:0000:00:2701:52:1203:26:5203:28:5205:46:4105:52:4808:51:5708:58:2111:18:26+01:06:538:167,3
34PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM32M 32 00:00:0000:00:2601:52:1203:26:5203:29:1905:46:3805:52:5008:51:5408:58:2111:18:27+01:06:538:167,3
35KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM33M 33 00:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:1705:52:3206:03:2008:48:1808:56:0411:23:31+01:11:578:207,2
36SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK3K 300:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:1805:52:3206:03:2208:48:1808:56:0411:23:31+01:11:578:207,2
37JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM34M 34 00:00:0000:00:4801:54:0203:32:2503:36:1406:01:0706:07:4708:57:2509:01:5311:27:20+01:15:468:227,2
38LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM35M 35 00:00:0000:00:4701:54:0103:32:2403:36:1306:01:0706:07:4708:57:2409:01:5411:27:20+01:15:468:227,2
39SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM36M 36 00:00:0000:00:4801:58:4703:41:4803:52:0306:16:0206:23:1909:15:4009:21:2911:30:13+01:18:398:257,1
40CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM37M 37 00:00:0000:00:4901:58:4803:41:4803:52:0306:16:0106:23:2009:15:4109:21:2911:30:13+01:18:398:257,1
41DYDIO Piotr 533 Y2DPM38M 38 00:00:0000:00:1501:52:3403:31:4103:41:2706:09:4006:24:5709:18:1109:22:5411:41:34+01:30:008:337,0
42POLNY Daniel 533 X2DPM39M 39 00:00:0000:00:1501:52:3503:31:4103:41:2806:09:4006:24:5909:18:1209:22:5611:41:34+01:30:008:337,0
43MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK4K 4 00:00:0000:00:1501:51:2003:28:3703:29:4305:54:5405:58:5208:55:3508:57:3711:42:09+01:30:358:337,0
44PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM40M 40 00:00:0000:00:1501:51:2103:28:3603:29:4905:54:5505:58:5508:55:3708:57:4211:42:09+01:30:368:337,0
45BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM41M 41 00:00:0000:00:1201:47:2603:23:2903:28:0606:02:0506:08:1309:13:3609:16:5411:42:41+01:31:078:347,0
46SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM42M 42 00:00:0000:00:1201:47:4903:23:3303:28:0706:02:1006:08:1609:13:4709:16:5311:42:42+01:31:088:347,0
47BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM43M 43 00:00:0000:00:2001:50:5203:32:3203:35:4506:11:3806:18:1409:15:3709:20:5811:43:09+01:31:358:347,0
48PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM44M 44 00:00:0000:00:2001:50:5303:32:3203:35:4406:11:3906:18:1409:15:3909:21:0111:43:09+01:31:358:347,0
49BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM45M 45 00:00:0000:00:4101:55:2703:36:5303:42:0506:07:2506:14:2209:24:4411:55:33+01:43:598:436,9
50GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM46M 46 00:00:0000:00:4001:55:2803:36:5303:42:0606:07:2506:14:2309:24:4411:55:33+01:43:598:436,9
51ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM47M 4700:00:0000:00:2601:56:4103:41:4103:50:1506:23:5006:35:3611:56:15+01:44:418:446,9
52GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM48M 4800:00:0000:00:2601:56:4103:41:4003:50:2206:23:5006:35:3811:56:15+01:44:418:446,9
53SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM49M 49 00:00:0000:00:1901:56:3103:45:2803:45:5206:33:4106:42:4811:56:49+01:45:158:446,9
54BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK5K 5 00:00:0000:00:1901:56:3003:45:2803:45:5206:33:4206:42:4911:56:49+01:45:158:446,9
55ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM50M 50 00:00:0000:03:1302:15:1104:06:2004:22:4006:51:1807:00:3111:57:11+01:45:378:446,9
56STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM51M 5100:00:0000:03:1302:15:1204:06:2104:11:4406:51:2007:00:3211:57:11+01:45:378:446,9
57KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK6K 6 00:00:0000:00:5702:08:4103:54:5503:58:0106:38:0906:55:3411:58:05+01:46:328:456,9
58JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM52M 52 00:00:0000:00:5702:08:4003:54:5604:09:2106:38:1006:55:3411:58:06+01:46:328:456,9
59SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM53M 53 00:00:0000:00:5101:49:1703:38:5103:41:3906:18:0706:25:0109:23:0309:27:0912:02:16+01:50:438:486,8
60ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM54M 54 00:00:0000:00:5101:49:1603:38:5103:41:3506:18:0806:25:0309:23:0309:27:1112:02:16+01:50:428:486,8
61FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM55M 55 00:00:0000:00:1001:50:0603:32:2303:39:3506:16:0106:27:3409:26:4612:07:28+01:55:548:526,8
62PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM56M 56 00:00:0000:00:0901:50:0803:32:2203:39:3506:16:0106:27:3809:26:4712:07:28+01:55:548:526,8
63LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM57M 57 00:00:0000:00:2802:04:5003:55:0404:06:2606:45:0006:59:4812:09:17+01:57:438:536,7
64REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM58M 58 00:00:0000:00:2502:04:4903:55:0304:06:2606:45:0006:59:5012:09:17+01:57:438:536,7
65RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM59M 59 00:00:0000:00:5701:48:1903:28:2503:31:1006:24:0006:33:4012:10:43+01:59:098:546,7
66PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM60M 60 00:00:0000:00:5801:48:1703:28:2503:31:5206:24:0006:33:5312:10:43+01:59:098:546,7
67LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK7K 7 00:00:0000:01:3202:01:3103:45:2303:53:2406:35:5206:47:0712:12:04+02:00:308:556,7
68BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM61M 61 00:00:0000:01:3302:01:3203:45:2303:53:2406:35:5206:47:0912:12:04+02:00:308:556,7
69DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM62M 62 00:00:0000:00:5402:03:0503:51:2704:02:1206:36:3906:51:0812:13:07+02:01:338:566,7
70MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM63M 63 00:00:0000:00:5302:03:0703:51:2704:02:1206:36:4006:51:0812:13:07+02:01:338:566,7
71WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM64M 64 00:00:0000:01:2101:59:1003:40:0003:48:5806:20:1606:34:0712:14:40+02:03:068:576,7
72GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM65M 65 00:00:0000:01:2001:59:1003:39:5903:48:5906:20:1606:34:0912:14:40+02:03:068:576,7
73KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM66M 66 00:00:0000:00:4801:52:5103:33:1103:33:3506:12:3606:22:4309:25:1412:15:04+02:03:308:576,7
74MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK8K 8 00:00:0000:00:4701:52:5203:33:1103:33:3406:12:3606:22:4209:25:1512:15:04+02:03:308:576,7
75CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM67M 67 00:00:0000:00:1401:50:5703:38:1003:41:0106:20:1506:33:5612:15:20+02:03:468:586,7
76DYREK Michał 362 YLM LightM68M 68 00:00:0000:00:1401:50:5803:38:1003:40:5606:20:1406:33:5412:15:21+02:03:478:586,7
77WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM69M 69 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2603:50:5806:27:2706:46:0312:15:47+02:04:138:586,7
78SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM70M 70 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2503:47:4106:27:2606:46:0412:15:47+02:04:138:586,7
79JADACH Michał 686 XMexicanaM71M 71 00:00:0000:00:1601:46:5303:27:5903:32:3306:14:4106:19:3712:20:21+02:08:479:016,6
80LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM72M 72 00:00:0000:00:1701:46:5503:27:5903:32:3906:14:4206:19:4912:20:21+02:08:479:016,6
81LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK9K 9 00:00:0000:00:2101:59:2503:45:2203:53:3806:27:1206:37:2912:23:51+02:12:189:046,6
82SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM73M 73 00:00:0000:00:2001:59:2503:45:2203:53:3806:27:1206:37:3012:23:52+02:12:189:046,6
83KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK10K 10 00:00:0000:03:1602:22:0804:10:2404:18:3206:57:0307:07:1212:24:30+02:12:569:046,6
84WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM74M 74 00:00:0000:03:1502:22:0704:10:2404:18:3106:57:0407:07:1212:24:30+02:12:569:046,6
85TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM75M 75 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0804:05:2206:31:1107:01:2610:11:5312:30:21+02:18:489:096,6
86PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM76M 76 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0704:05:2106:31:1107:01:2710:11:5412:30:21+02:18:479:096,6
87SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM77M 77 00:00:0000:00:3101:59:4903:42:4403:50:4306:28:1806:36:4312:30:30+02:18:569:096,6
88MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM78M 78 00:00:0000:00:3101:59:4803:42:4703:51:3006:28:2306:36:4412:30:30+02:18:569:096,6
89DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM79M 79 00:00:0000:01:0202:04:2303:50:2803:57:0906:37:1206:49:3612:30:54+02:19:209:096,6
90KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM80M 80 00:00:0000:01:0202:04:2403:50:2803:57:1006:37:1306:49:3812:30:54+02:19:209:096,6
91KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM81M 81 00:00:0000:01:3602:08:3203:59:0904:10:3306:44:1406:58:4712:33:03+02:21:309:116,5
92KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM82M 82 00:00:0000:01:3602:08:3303:59:1004:10:3106:44:1406:58:4612:33:04+02:21:309:116,5
93MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM83M 83 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4306:48:1907:05:2910:11:0212:33:45+02:22:119:116,5
94TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM84M 84 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4406:48:2007:05:2910:11:0312:33:45+02:22:119:116,5
95GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M85M 85 00:00:0000:00:5701:56:1503:42:4803:56:5906:33:4406:58:4710:18:5312:37:29+02:25:559:146,5
96LIS Paweł 414 XLędziny team!M86M 86 00:00:0000:00:5601:56:1403:42:5403:56:5806:33:4506:58:4810:18:5412:37:29+02:25:569:146,5
97PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK11K 11 00:00:0000:00:1502:11:2304:05:1304:07:4306:49:0107:03:1812:39:05+02:27:319:156,5
98MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM87M 87 00:00:0000:00:1502:11:2404:05:1404:11:3606:49:0107:03:1912:39:05+02:27:319:156,5
99KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM88M 88 00:00:0000:02:1402:08:4103:53:2104:03:5206:43:1512:39:24+02:27:509:156,5
100PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM89M 89 00:00:0000:02:1402:08:4203:53:2804:03:0806:43:2612:39:25+02:27:519:156,5
101KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM90M 90 00:00:0000:00:1301:49:1003:36:5203:46:5806:35:0706:53:0810:18:2912:40:05+02:28:319:166,5
102MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM91M 91 00:00:0000:00:1301:49:0803:36:5203:46:5806:35:0706:53:0910:18:3012:40:05+02:28:319:166,5
103ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM92M 92 00:00:0000:00:1901:54:0703:40:2003:52:3206:27:5806:46:3112:42:06+02:30:339:176,5
104TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM93M 93 00:00:0000:00:1801:54:0803:40:2003:52:2106:27:5706:46:3212:42:06+02:30:329:176,5
105MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM94M 94 00:00:0000:00:3602:08:2403:57:1304:07:2506:39:2306:53:2610:10:0912:43:42+02:32:099:186,4
106KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK12K 12 00:00:0000:00:3602:08:2303:57:1304:07:2306:39:2306:53:2710:10:0912:43:42+02:32:089:186,4
107BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK13K 1300:00:0000:01:0102:18:1704:14:3804:21:4207:01:0307:08:4310:08:5010:14:3112:44:25+02:32:519:196,4
108MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK14K 14 00:00:0000:01:0202:18:1604:14:3804:21:4207:01:0407:08:4210:08:5010:14:3112:44:26+02:32:529:196,4
109DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM95M 95 00:00:0000:01:0202:00:0103:51:3204:00:4006:52:0007:06:0010:13:5810:18:5512:44:50+02:33:179:196,4
110KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM96M 96 00:00:0000:01:0201:59:5603:51:3304:00:4206:52:0007:06:1610:13:5910:18:5312:44:51+02:33:189:196,4
111CIAK Damian 121 YzdechlakiM97M 97 00:00:0000:02:1802:25:2204:24:1504:34:5807:10:4507:16:0610:18:1310:20:3912:45:30+02:33:569:206,4
112TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM98M 98 00:00:0000:02:1702:25:2304:24:1604:35:0807:10:5307:16:5010:18:1310:20:3912:45:30+02:33:579:206,4
113TAUZ Andrzej 629 XA&AM99M 99 00:00:0000:01:0401:55:5603:38:3603:53:2606:35:2906:57:3710:09:1712:45:57+02:34:239:206,4
114GRYSZKO Artur 629 YA&AM100M 100 00:00:0000:01:0401:55:5403:38:3503:53:2606:35:2806:57:3410:09:1912:45:57+02:34:239:206,4
115MAŁEK Andrzej 109 XAAM101M 101 00:00:0000:00:1901:53:5703:42:0203:42:4406:22:4506:30:1410:10:4912:46:24+02:34:519:206,4
116PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM102M 102 00:00:0000:00:1901:53:5603:42:0203:42:4206:22:4506:30:0010:10:5112:46:24+02:34:509:206,4
117BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM103M 103 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1303:48:5406:28:5906:40:0912:46:35+02:35:019:206,4
118ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM104M 104 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1203:48:5306:29:0006:40:1312:46:35+02:35:019:206,4
119GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM105M 105 00:00:0000:01:5402:04:4803:41:2903:53:4306:21:2206:34:3712:46:46+02:35:139:216,4
120BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM106M 106 00:00:0000:01:5402:04:4703:41:2903:53:4806:21:2206:34:3712:46:46+02:35:139:216,4
121PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM107M 107 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2806:53:5107:10:0110:19:0410:22:3912:47:03+02:35:309:216,4
122DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM108M 108 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2906:53:5207:10:0210:19:0510:22:4012:47:03+02:35:309:216,4
123PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK15K 15 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:2006:51:3007:01:2810:17:5410:19:0412:47:30+02:35:579:216,4
124CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM109M 109 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:2106:51:2907:01:2910:17:5410:19:0412:47:31+02:35:579:216,4
125GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM110M 110 00:00:0000:00:3602:07:1903:59:0504:00:3306:45:5406:58:1712:49:48+02:38:159:236,4
126BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM111M 111 00:00:0000:00:3602:07:2003:59:0304:09:1006:45:5306:58:1612:49:49+02:38:159:236,4
127ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM112M 112 00:00:0000:00:5102:09:0504:02:0404:12:5006:54:5507:02:0010:08:4510:13:5112:50:56+02:39:229:246,4
128PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM113M 113 00:00:0000:00:5102:09:0604:02:0504:12:3906:54:5607:01:5910:08:4810:13:5112:50:56+02:39:229:246,4
129ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M114M 114 00:00:0000:00:3002:00:0903:56:2504:06:2806:51:2407:09:4210:19:3610:27:1312:55:13+02:43:399:276,3
130WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M115M 115 00:00:0000:00:3002:00:0803:56:3004:06:2806:51:3207:09:4210:19:3610:27:1412:55:13+02:43:399:276,3
131SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM116M 116 00:00:0000:01:0102:04:2703:55:4704:09:4206:41:0906:53:1610:20:2712:57:17+02:45:439:286,3
132MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM117M 117 00:00:0000:01:1402:05:0403:53:0304:02:0706:43:2306:56:5710:12:5110:19:1412:57:21+02:45:479:286,3
133STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM118M 118 00:00:0000:01:1402:05:0503:53:0304:02:1006:43:2306:56:5910:12:5110:19:1612:57:21+02:45:479:286,3
134EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK16K 16 00:00:0000:01:0002:10:3504:00:1004:01:5006:46:3006:55:1310:08:4410:15:2612:58:26+02:46:539:296,3
135WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM119M 119 00:00:0000:01:0002:10:3604:00:1104:09:5106:46:3106:55:1210:08:4510:15:2712:58:26+02:46:529:296,3
136SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM120M 120 00:00:0000:00:5802:06:0303:58:0704:08:2106:52:1007:01:2610:14:1410:28:2412:58:33+02:46:599:296,3
137SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM121M 121 00:00:0000:00:5802:06:0203:58:0704:08:2406:52:1007:01:2610:14:1510:28:2412:58:33+02:46:599:296,3
138BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM122M 122 00:00:0000:00:3602:11:2704:08:3304:23:2407:07:2607:23:1910:24:3410:28:3013:01:31+02:49:589:316,3
139DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM123M 123 00:00:0000:00:3602:11:2804:08:3604:23:2307:07:2707:23:2110:24:3810:28:3213:01:32+02:49:589:316,3
140MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM124M 12400:00:0000:00:4201:49:3403:31:0103:42:5506:35:5606:58:0610:11:0110:21:3813:02:47+02:51:149:326,3
141KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM125M 12500:00:0000:00:4301:49:3603:31:0103:42:5206:35:5806:58:0710:11:0110:21:3813:02:48+02:51:149:326,3
142KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM126M 126 00:00:0000:02:5902:20:2204:07:2004:22:4506:56:0407:11:0910:14:0710:25:1313:04:26+02:52:539:336,3
143CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM127M 127 00:00:0000:02:5802:20:2204:07:2004:22:4406:56:0507:11:5210:14:0710:25:1413:04:26+02:52:539:336,3
144RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM128M 128 00:00:0000:00:5502:12:4104:10:4704:21:2406:59:1007:07:3310:21:3010:26:4813:05:26+02:53:529:346,3
145BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM129M 129 00:00:0000:00:5602:12:4204:10:4804:21:2506:59:1107:07:3510:21:3010:26:4813:05:26+02:53:529:346,3
146SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM130M 130 00:00:0000:00:3002:04:1203:56:4204:05:2806:51:1707:06:0110:19:3310:25:1913:07:28+02:55:549:366,2
147MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK17K 17 00:00:0000:00:3002:04:1503:56:4204:05:1406:51:1807:06:0010:19:3410:25:1913:07:28+02:55:549:366,2
148ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK18K 18 00:00:0000:00:4602:09:3004:05:4004:08:5907:01:5807:09:5310:22:3210:24:4713:07:58+02:56:249:366,2
149GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK19K 19 00:00:0000:00:4602:09:2704:05:4004:09:1307:01:5607:09:5810:22:3110:24:5513:07:58+02:56:249:366,2
150GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM131M 131 00:00:0000:00:2503:58:2104:11:3406:59:5307:19:3710:31:3410:44:5213:08:55+02:57:219:376,2
151KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM132M 132 00:00:0000:00:2302:04:5303:58:2204:11:3306:59:5907:19:3710:31:3910:44:5713:08:56+02:57:229:376,2
152LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM133M 133 00:00:0000:00:3001:56:3303:47:3804:02:1906:49:5407:09:1710:19:3310:31:2713:10:37+02:59:039:386,2
153SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM134M 134 00:00:0000:00:3001:56:3403:47:3804:03:3506:49:5307:09:1510:19:3310:31:4013:10:37+02:59:039:386,2
154JARUZEL Ewa 398 YREJK20K 20 00:00:0000:00:3402:04:4204:00:2504:13:0707:07:0607:18:1310:30:0810:34:1713:11:41+03:00:079:396,2
155JARUZEL Robert 398 XREJM135M 135 00:00:0000:00:3402:04:4304:00:2604:13:0807:07:0507:19:0710:30:0810:34:1713:11:41+03:00:079:396,2
156ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM136M 13600:00:0000:00:1001:46:1503:24:2803:28:1306:34:3906:52:4510:15:1210:37:4313:12:25+03:00:529:396,2
157KOWALIK Andrzej 736 XM137M 13700:00:0000:00:1001:46:1203:24:2603:28:1106:34:3806:52:4210:15:1210:37:4413:12:25+03:00:529:396,2
158KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM138M 138 00:00:0000:01:0802:11:0404:04:5804:16:2007:03:1007:16:5510:30:1610:36:4113:17:23+03:05:509:436,2
159WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM139M 139 00:00:0000:01:0802:11:0504:04:5804:16:2307:03:0907:16:5610:30:1610:36:4113:17:23+03:05:499:436,2
160SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK21K 21 00:00:0000:00:2302:13:3504:13:2904:20:1307:12:2807:22:1810:35:1510:37:4013:17:31+03:05:579:436,2
161BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK22K 22 00:00:0000:00:2302:13:3604:13:2904:19:4307:12:2807:22:2310:35:1610:37:4513:17:31+03:05:579:436,2
162JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM140M 140 00:00:0000:00:2402:02:2703:56:4004:08:1107:01:1307:15:5810:29:0610:35:1513:17:32+03:05:589:436,2
163SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM141M 141 00:00:0000:00:2402:02:2803:56:4104:08:1807:01:2007:15:5910:29:1010:35:2013:17:32+03:05:589:436,2
164JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM142M 142 00:00:0000:00:1301:56:1903:47:4703:53:5306:37:5106:43:1110:19:0910:27:1513:17:37+03:06:039:436,2
165GRUPA Marcin 678 XR2GM143M 143 00:00:0000:00:1401:56:2203:47:4803:54:0606:37:5206:43:1210:19:0910:27:1613:17:37+03:06:039:436,2
166OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM144M 144 00:00:0000:00:3402:06:1804:00:0904:07:2906:55:3507:14:3810:28:2010:37:3613:17:44+03:06:109:436,2
167ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM145M 145 00:00:0000:00:3302:06:1804:00:0904:07:2806:55:3507:14:3910:28:2110:37:3813:17:44+03:06:109:436,2
168KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK23K 23 00:00:0000:00:2001:59:0203:48:1203:54:3006:50:4907:01:0510:21:4610:29:3613:18:14+03:06:409:446,2
169PODLEŚ Robert 248 Ym&rM146M 146 00:00:0000:00:2001:59:0803:48:1503:55:2006:50:4907:01:0810:21:4510:29:3713:18:14+03:06:409:446,2
170PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM147M 147 00:00:0000:00:2302:06:4104:03:4504:20:0306:59:3807:17:0910:28:1110:36:3313:18:25+03:06:519:446,2
171SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM148M 148 00:00:0000:00:2302:06:4103:58:3104:11:4006:59:3807:17:0710:28:1010:36:3413:18:25+03:06:519:446,2
172NOWAK Anna 117 YNowakiK24K 24 00:00:0000:00:0902:07:0904:05:1104:07:1406:46:3406:51:3710:21:2610:26:0113:19:28+03:07:549:446,2
173NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM149M 149 00:00:0000:00:0902:07:0804:05:0904:07:1306:46:3306:51:3810:21:2410:26:0413:19:28+03:07:549:446,2
174PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM150M 150 00:00:0000:00:2602:07:3003:59:3004:04:2506:52:4506:58:0710:23:0010:29:5113:21:14+03:09:419:466,1
175RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM151M 151 00:00:0000:00:2702:07:3103:59:3004:04:2406:52:4306:58:0910:22:5810:29:5213:21:14+03:09:409:466,1
176ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM152M 152 00:00:0000:02:2102:22:3804:15:2004:33:3907:14:4707:30:1110:36:2710:41:0713:21:25+03:09:529:466,1
177SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM153M 15300:00:0000:02:2202:22:3804:15:2004:33:4207:14:5007:30:1210:36:2710:41:0713:21:26+03:09:529:466,1
178SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM154M 154 00:00:0000:01:1702:29:5704:34:2104:35:1607:34:0307:48:0610:54:1711:00:3913:21:32+03:09:589:466,1
179MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM155M 155 00:00:0000:01:1602:29:5904:34:2204:35:1707:34:0407:48:0710:54:1811:00:4013:21:32+03:09:589:466,1
180CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK25K 25 00:00:0000:00:2502:10:2004:11:0204:15:4807:07:4007:17:1110:36:4610:47:5813:21:36+03:10:029:466,1
181CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM156M 156 00:00:0000:00:2502:06:0704:11:0204:15:4707:07:4007:17:1110:36:4910:47:5913:21:36+03:10:029:466,1
182GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK26K 26 00:00:0000:01:0202:25:1704:23:1304:27:5007:11:2007:17:5210:33:4210:36:2713:22:39+03:11:069:476,1
183APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM157M 157 00:00:0000:01:0302:25:1704:23:1304:28:0807:11:2107:17:5310:33:4510:36:2713:22:40+03:11:069:476,1
184STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM158M 158 00:00:0000:00:2702:05:2503:50:3003:56:3506:33:1306:46:1010:45:3113:23:58+03:12:259:486,1
185PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM159M 159 00:00:0000:00:2702:05:2303:50:3503:56:3606:33:1106:44:3110:45:2913:23:59+03:12:259:486,1
186BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM160M 160 00:00:0000:00:1002:01:0403:55:1204:04:3306:59:3107:18:5610:41:5610:46:5913:25:32+03:13:589:496,1
187CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK27K 27 00:00:0000:00:1002:01:0003:55:1204:08:1406:59:3107:18:5810:41:5610:47:1213:25:32+03:13:589:496,1
188KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM161M 161 00:00:0000:00:5302:06:3603:59:5004:15:4106:50:5910:18:1010:26:4913:26:19+03:14:469:496,1
189GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM162M 162 00:00:0000:00:5602:06:4003:59:5104:11:2306:51:0710:18:1010:26:5013:26:21+03:14:479:506,1
190DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM163M 163 00:00:0000:01:2502:06:2003:54:3204:04:1506:57:0107:16:0510:31:2010:36:0513:27:08+03:15:359:506,1
191ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM164M 164 00:00:0000:01:2402:06:2003:54:3104:04:1606:57:0107:16:0510:31:2010:36:0513:27:08+03:15:349:506,1
192KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM165M 16500:00:0000:02:2102:06:5304:01:4504:09:3707:04:1007:17:4610:40:1210:47:0913:27:35+03:16:029:506,1
193WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM166M 166 00:00:0000:02:2202:06:5304:01:4504:09:3807:04:1107:17:4710:40:1310:47:1013:27:36+03:16:029:506,1
194JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK28K 28 00:00:0000:00:5302:11:3204:10:1304:22:5207:19:2707:33:2410:55:2111:04:1213:29:33+03:17:599:526,1
195JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM167M 167 00:00:0000:00:5202:11:3104:10:1404:22:5107:19:2607:33:2410:55:2211:04:1313:29:33+03:17:599:526,1
196SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK29K 29 00:00:0000:01:0702:03:3403:57:3104:03:5806:56:4107:08:1010:40:3010:44:0213:29:46+03:18:129:526,1
197PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM168M 168 00:00:0000:01:0802:03:3503:57:3204:03:5906:56:4107:08:0110:40:3010:44:0313:29:47+03:18:139:526,1
198WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM169M 169 00:00:0000:00:5402:06:1103:56:5104:05:0706:51:2207:01:4910:35:4610:49:4513:30:10+03:18:379:526,1
199MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM170M 170 00:00:0000:00:5402:06:1003:56:5104:05:0606:51:2107:01:4810:35:4510:50:0213:30:10+03:18:379:526,1
200WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM171M 171 00:00:0000:00:2102:07:2304:00:2804:08:0106:59:0107:17:1810:46:4010:53:1013:30:51+03:19:189:536,1
201MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM172M 172 00:00:0000:00:2102:07:2204:00:2804:08:0006:59:0107:17:1810:46:4210:53:1013:30:51+03:19:179:536,1
202DYBOL Dawid 602 XPlan BM173M 173 00:00:0000:01:0802:08:2003:56:3404:14:5606:53:3807:18:3610:32:3010:37:1813:31:14+03:19:409:536,1
203KRELL Marcin 602 YPlan BM174M 174 00:00:0000:01:0802:08:2103:56:3404:14:5606:53:3907:18:3810:32:3010:37:1813:31:14+03:19:419:536,1
204WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM175M 175 00:00:0000:01:5002:12:0504:06:5204:21:4607:09:0507:28:2710:48:5311:00:3213:31:47+03:20:139:536,1
205GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM176M 176 00:00:0000:01:4902:12:0604:06:5404:21:4307:09:0707:28:2810:48:5311:02:1413:31:48+03:20:149:546,1
206HABA Konrad 540 XKZBM177M 177 00:00:0000:00:4902:12:3104:14:0404:26:4007:15:2307:32:5910:47:1211:03:1313:31:57+03:20:239:546,1
207MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM178M 178 00:00:0000:00:4902:12:3304:14:0504:26:3507:15:2507:33:0010:47:1411:03:1313:31:57+03:20:249:546,1
208STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM179M 179 00:00:0000:00:1602:06:1403:56:0104:07:0806:51:5310:28:5910:33:3013:32:38+03:21:049:546,1
209KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM180M 180 00:00:0000:00:1602:06:1503:56:0104:07:1306:51:5310:28:5710:33:3513:32:38+03:21:049:546,1
210LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM181M 181 00:00:0000:00:3902:02:2103:48:1103:55:4906:47:0607:03:4510:27:3710:30:4013:35:40+03:24:069:566,0
211ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM182M 182 00:00:0000:00:3902:02:2203:48:1103:55:5306:47:1007:03:4510:27:4110:30:4313:35:42+03:24:089:566,0
212SYDORYK Artur 476 XCSRG1M183M 183 00:00:0000:00:5402:01:2104:01:3904:04:3507:10:1607:16:4410:42:0810:52:3913:35:57+03:24:239:576,0
213KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M184M 184 00:00:0000:00:5202:01:2004:01:3704:08:2907:10:1307:16:4410:42:1010:52:4013:35:57+03:24:239:576,0
214STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK30K 30 00:00:0000:01:0402:07:2504:04:2804:17:2107:07:2107:23:3910:37:2710:45:0513:36:10+03:24:369:576,0
215BINARSCH Dagmara 640 XDragonK31K 31 00:00:0000:01:0302:06:4504:04:2804:17:2107:07:2107:23:3810:37:2710:45:0613:36:10+03:24:369:576,0
216RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM185M 185 00:00:0000:00:4702:06:1304:03:1704:15:2007:11:1907:22:3110:51:0010:59:1113:38:22+03:26:499:586,0
217PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM186M 186 00:00:0000:00:4602:06:1304:03:1704:17:3707:11:1907:22:3110:51:0010:59:1113:38:22+03:26:499:586,0
218LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM187M 187 00:00:0000:00:3702:03:3303:59:2004:12:4307:00:3607:21:0410:45:4410:53:5813:38:38+03:27:049:596,0
219GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM188M 188 00:00:0000:00:3802:03:3403:59:2104:12:4207:00:3707:21:0510:45:4410:53:5913:38:38+03:27:049:596,0
220WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM189M 189 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:2507:32:3807:37:4210:56:0310:58:0913:40:11+03:28:3710:006,0
221URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM190M 190 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:1507:32:3807:37:4310:56:0410:58:0913:40:11+03:28:3710:006,0
222DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM191M 191 00:00:0000:00:4102:18:0804:13:1404:27:5907:15:4407:39:4710:58:2011:07:5113:42:13+03:30:3910:016,0
223PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM192M 192 00:00:0000:00:4202:18:0904:13:1204:28:0107:15:4307:39:4610:58:2111:07:5213:42:13+03:30:3910:016,0
224JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM193M 193 00:00:0000:01:1101:58:3503:47:1904:09:0906:58:3007:31:0410:53:4011:08:2713:43:19+03:31:4510:026,0
225BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM194M 194 00:00:0000:01:1201:58:3503:47:1904:09:1006:58:2907:31:0410:53:4111:08:2813:43:19+03:31:4510:026,0
226KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM195M 195 00:00:0000:00:1101:50:3303:38:2403:44:5806:26:0506:38:3010:08:4410:42:5913:43:40+03:32:0610:026,0
227KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM196M 196 00:00:0000:00:1001:50:3003:38:2403:45:0006:26:0606:38:3010:08:4510:42:4713:43:41+03:32:0710:026,0
228GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M197M 197 00:00:0000:00:2602:06:0904:11:3704:21:0907:12:2107:19:4210:45:3410:52:4213:44:04+03:32:3110:026,0
229PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M198M 198 00:00:0000:00:2702:06:1004:11:3704:21:1107:12:2207:19:4410:45:3310:52:4013:44:05+03:32:3110:026,0
230PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M199M 199 00:00:0000:01:0501:57:2803:41:3103:53:2306:38:4607:01:2510:21:3810:37:2713:44:20+03:32:4610:036,0
231BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M200M 200 00:00:0000:01:0601:57:3103:41:3303:53:2406:38:4807:01:2310:21:4310:37:2713:44:20+03:32:4610:036,0
232ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM201M 201 00:00:0000:00:1002:02:0603:55:0904:07:5307:01:5407:23:0710:56:1111:09:4113:44:43+03:33:1010:036,0
233ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM202M 202 00:00:0000:00:1002:02:0703:55:1004:07:5507:01:5507:23:0910:56:1211:09:4213:44:43+03:33:1010:036,0
234KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM203M 203 00:00:0000:01:4002:05:0204:00:1704:20:0707:18:4907:19:1510:41:4310:48:3013:44:59+03:33:2510:036,0
235LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM204M 204 00:00:0000:01:4002:05:0304:00:1804:20:0707:18:5007:19:1610:41:4310:48:3413:44:59+03:33:2510:036,0
236POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM205M 205 00:00:0000:00:2802:11:4004:07:1404:24:2507:09:0407:33:5310:54:1611:08:4213:46:41+03:35:0710:046,0
237SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM206M 206 00:00:0000:00:2902:11:4004:07:1404:24:2907:09:0407:33:5810:54:1711:08:4313:46:41+03:35:0710:046,0
238KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM207M 207 00:00:0000:00:4602:28:5204:24:3004:41:2407:24:3607:42:4211:01:5211:07:4613:47:53+03:36:1910:055,9
239WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM208M 208 00:00:0000:00:4602:28:5304:24:3404:41:2507:24:3907:42:4211:01:5311:07:4613:47:53+03:36:1910:055,9
240GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM209M 209 00:00:0000:02:0002:17:0404:18:4504:35:1407:39:0907:56:4911:16:2911:22:0013:47:55+03:36:2210:055,9
241MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM210M 210 00:00:0000:02:0002:17:0304:18:4504:35:1307:39:0907:56:4811:16:3011:22:0013:47:55+03:36:2210:055,9
242LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM211M 211 00:00:0000:02:5202:22:1304:28:1404:40:3308:26:4708:34:5511:24:0211:29:3113:47:57+03:36:2410:055,9
243MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM212M 212 00:00:0000:00:2902:23:5504:23:3704:29:2807:19:3407:33:2610:55:2311:03:3513:48:12+03:36:3810:065,9
244MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK32K 32 00:00:0000:00:2902:23:5404:23:3704:29:2707:19:3307:33:3010:55:2311:03:3613:48:12+03:36:3810:065,9
245BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK33K 33 00:00:0000:01:3002:11:3604:01:0804:02:3207:24:0507:24:3110:57:0111:11:1613:49:10+03:37:3610:065,9
246DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM213M 21300:00:0000:01:3102:11:3604:01:0804:10:4707:24:0507:24:4910:57:0111:11:1913:49:10+03:37:3610:065,9
247GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM214M 214 00:00:0000:00:2802:18:5504:24:4604:42:1307:33:4207:49:2311:12:3611:21:0313:49:51+03:38:1810:075,9
248SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK34K 34 00:00:0000:00:2802:18:5704:24:4704:42:1307:33:4207:49:2411:12:3611:21:0613:49:52+03:38:1810:075,9
249KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM215M 215 00:00:0000:00:2201:57:4103:52:0803:59:2907:09:4707:24:1410:57:0611:03:3213:50:25+03:38:5110:075,9
250MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM216M 216 00:00:0000:00:2201:57:4003:52:0803:59:2807:09:4907:24:1410:57:0811:03:3513:50:25+03:38:5110:075,9
251KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM217M 217 00:00:0000:01:0702:07:1004:12:2604:20:0507:20:2307:34:2010:58:1811:06:4213:50:46+03:39:1310:075,9
252RZYHA Hubert 275 YGończe psyM218M 218 00:00:0000:01:0802:07:1304:12:2704:23:0107:20:2607:34:1910:58:2211:06:4413:50:46+03:39:1310:075,9
253RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM219M 21900:00:0000:01:3002:19:2304:19:2704:31:5507:22:1307:48:1311:16:2811:28:1013:51:00+03:39:2610:085,9
254KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM220M 220 00:00:0000:01:2902:19:2404:19:2904:32:1207:22:3607:48:1411:16:4611:28:1313:51:00+03:39:2710:085,9
255PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM221M 221 00:00:0000:00:3102:19:3104:26:0604:39:0907:29:2707:45:0111:04:0911:10:4713:51:40+03:40:0610:085,9
256ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM222M 222 00:00:0000:00:3102:19:3304:26:0604:39:1207:29:2907:45:0611:04:0911:10:5013:51:40+03:40:0610:085,9
257ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM223M 223 00:00:0000:01:4302:03:0903:59:1904:21:2207:10:0007:26:2010:50:1710:56:0513:51:55+03:40:2110:085,9
258ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM224M 224 00:00:0000:01:4302:03:0803:59:2004:21:2407:10:0107:26:2110:50:1910:56:0513:51:55+03:40:2110:085,9
259MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM225M 22500:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:1008:11:4111:00:0411:06:5113:51:58+03:40:2410:085,9
260PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM226M 22600:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:1008:18:5111:00:0411:06:5113:51:58+03:40:2510:085,9
261KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM227M 227 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4707:20:0007:35:4410:57:3911:13:5113:52:11+03:40:3810:085,9
262PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM228M 228 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4607:19:5907:35:4410:57:3911:13:5513:52:11+03:40:3810:085,9
263KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM229M 229 00:00:0000:01:1102:07:5304:05:1204:21:0807:01:4407:22:2210:39:5010:52:2813:52:40+03:41:0710:095,9
264WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM230M 230 00:00:0000:01:1002:07:5104:05:1204:21:0607:01:4407:22:2210:39:5110:52:2713:52:41+03:41:0710:095,9
265KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM231M 231 00:00:0000:00:5602:09:2203:56:2804:06:3607:00:5007:19:2810:44:2210:54:3613:52:44+03:41:1010:095,9
266KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM232M 232 00:00:0000:00:5702:09:2303:56:2704:06:3807:00:4607:19:2410:44:2310:54:3613:52:44+03:41:1110:095,9
267TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM233M 233 00:00:0000:00:1301:48:4503:35:0903:50:4306:49:4207:13:3810:35:4810:45:4313:53:27+03:41:5310:095,9
268SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM234M 234 00:00:0000:00:1301:48:4703:35:0903:50:4606:49:4207:13:4510:35:4910:45:4313:53:27+03:41:5410:095,9
269PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM235M 235 00:00:0000:00:1701:57:3003:59:5704:06:1606:53:0507:00:5510:38:4010:43:0013:53:37+03:42:0310:095,9
270NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK35K 35 00:00:0001:57:3003:59:5704:06:1706:53:0607:00:5810:38:3910:43:0513:53:37+03:42:0310:095,9
271DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM236M 236 00:00:0000:00:2402:04:5304:00:3504:18:3407:21:2407:36:5110:57:4311:08:0013:53:53+03:42:1910:105,9
272WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM237M 237 00:00:0000:00:2402:04:5404:00:3504:17:2507:21:2407:25:0810:57:4711:08:0113:53:53+03:42:1910:105,9
273SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK36K 36 00:00:0000:01:3402:18:1404:23:3904:26:2707:29:2407:38:1411:11:3311:16:1713:54:31+03:42:5710:105,9
274ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK37K 37 00:00:0000:01:3502:18:1304:23:3604:26:2907:29:2107:38:1411:11:3411:16:2913:54:31+03:42:5710:105,9
275WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM238M 238 00:00:0000:00:4202:08:4504:04:3704:22:3907:13:5107:38:1311:00:3911:08:1313:54:53+03:43:1910:105,9
276MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM239M 239 00:00:0000:00:4302:08:4304:04:3704:22:4107:13:5407:38:1411:00:3711:08:5013:54:53+03:43:1910:105,9
277ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK38K 38 00:00:0000:02:2702:25:5904:24:1704:32:3107:31:4807:42:1310:58:1211:14:3613:55:10+03:43:3610:115,9
278BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM240M 240 00:00:0000:02:2702:25:5804:24:1704:32:3307:31:5007:42:1610:58:1311:14:3613:55:11+03:43:3710:115,9
279RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM241M 241 00:00:0000:00:2502:01:4103:54:4804:04:0206:52:5307:11:0410:38:4810:53:4213:55:58+03:44:2510:115,9
280FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM242M 242 00:00:0000:00:2502:01:4003:54:4804:04:0206:52:5207:11:0410:38:4610:53:4513:55:58+03:44:2510:115,9
281CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM243M 243 00:00:0000:01:0602:08:3103:59:2804:07:4007:00:0607:20:3410:46:0611:08:4513:56:03+03:44:3010:115,9
282GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM244M 244 00:00:0000:01:0702:08:2903:59:2904:07:4107:00:0607:20:3510:46:1311:08:4513:56:04+03:44:3010:115,9
283MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM245M 245 00:00:0000:01:5802:10:1604:04:4804:24:5107:13:0007:34:5111:09:3711:23:0613:56:49+03:45:1610:125,9
284RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM246M 246 00:00:0000:01:5902:10:1404:04:4904:24:5007:13:0007:34:5111:09:3711:23:0513:56:50+03:45:1610:125,9
285STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM247M 247 00:00:0000:02:4802:11:5304:05:0104:18:3207:20:4107:39:3311:01:2511:11:1413:57:59+03:46:2510:135,9
286KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM248M 248 00:00:0000:02:4802:11:5404:05:0104:29:1507:20:4107:39:3411:01:2611:11:1513:57:59+03:46:2610:135,9
287ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM249M 249 00:00:0000:00:5202:18:1504:16:5304:35:5107:29:4307:51:1111:00:1411:13:0913:59:00+03:47:2710:135,9
288KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM250M 250 00:00:0000:00:5102:18:1504:16:5304:35:5007:29:4407:51:1011:00:1611:13:1113:59:00+03:47:2710:135,9
289DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM251M 25100:00:0000:01:5902:11:3304:03:2504:24:5307:14:1407:42:3210:53:5511:10:3213:59:07+03:47:3310:135,9
290SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM252M 252 00:00:0000:01:5802:11:3304:03:2504:24:5307:14:1407:42:3210:53:5611:10:3213:59:09+03:47:3510:145,9
291FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M253M 253 00:00:0000:02:3002:33:1104:37:1204:50:0407:41:5607:54:1711:17:0111:22:1013:59:56+03:48:2210:145,9
292KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M254M 254 00:00:0000:02:3102:33:1004:37:1104:50:0507:41:5507:54:1711:17:0311:22:1013:59:56+03:48:2210:145,9
293BĄK Adam 561 XScyzorykiM255M 255 00:00:0000:00:4402:08:3504:14:2104:30:2807:32:2507:53:0811:13:2711:23:3514:00:50+03:49:1610:155,9
294MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM256M 256 00:00:0000:00:4402:08:3604:14:2204:30:3307:32:1507:53:1011:13:2811:23:3514:00:50+03:49:1610:155,9
295STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM257M 257 00:00:0000:01:4502:11:4204:05:1104:22:3007:12:1707:30:0911:10:4111:20:1314:03:16+03:51:4210:175,8
296WARĘCKA Kasia 562 YK&KK39K 39 00:00:0000:01:4502:11:4104:05:1104:06:3907:12:1707:30:0811:10:4111:20:1414:03:16+03:51:4210:175,8
297BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM258M 258 00:00:0000:02:2402:21:1904:25:0604:51:3607:43:5908:01:1811:15:3611:22:3714:03:19+03:51:4610:175,8
298KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK40K 40 00:00:0000:02:2402:21:1804:25:0604:30:2607:44:0108:01:1911:15:3711:22:3714:03:20+03:51:4610:175,8
299GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK41K 41 00:00:0000:01:1402:24:3504:26:1404:43:3507:34:4607:53:5111:19:1011:25:1714:03:27+03:51:5310:175,8
300GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM259M 259 00:00:0000:01:1402:24:3604:26:1504:43:3407:34:4607:53:5011:19:0911:25:1814:03:28+03:51:5410:175,8
301BASĄG Marek 626 XGinger PowerM260M 26000:00:0000:01:5602:22:1504:17:2804:35:1807:24:2807:47:2111:09:0811:22:3714:03:46+03:52:1210:175,8
302KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM261M 261 00:00:0000:01:5602:22:1604:17:2804:31:4207:24:3507:47:2011:09:0811:22:3814:03:46+03:52:1310:175,8
303BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM262M 262 00:00:0000:00:1702:08:1304:03:2704:17:4407:14:4407:30:5610:58:0311:07:3314:05:14+03:53:4110:185,8
304RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM263M 263 00:00:0000:00:1702:08:1404:03:2804:18:0007:14:4607:30:5710:58:0411:07:3414:05:16+03:53:4210:185,8
305SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM264M 264 00:00:0000:01:2802:13:1604:06:5604:35:3107:21:4507:41:3211:01:4811:21:1814:05:53+03:54:1910:185,8
306GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM265M 265 00:00:0000:01:2802:13:1704:06:5604:28:5507:21:4607:41:3411:01:4711:21:2014:05:53+03:54:1910:185,8
307BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM266M 266 00:00:0000:01:2402:08:4704:07:3504:29:1707:20:4207:58:2511:19:3111:39:4714:06:08+03:54:3410:195,8
308MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM267M 267 00:00:0000:01:2402:08:4604:07:3804:29:1807:20:4507:58:2611:19:3111:39:5114:06:08+03:54:3410:195,8
309PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK42K 42 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4604:14:3307:13:4507:31:4611:13:1311:23:3114:06:11+03:54:3810:195,8
310SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM268M 268 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4704:14:3207:13:4307:31:4511:13:1511:23:3114:06:11+03:54:3810:195,8
311WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK43K 43 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:2604:36:1407:29:2007:44:0911:16:2011:24:4314:06:19+03:54:4510:195,8
312DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK44K 44 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:2604:33:1707:29:2007:44:1011:16:2011:24:4414:06:19+03:54:4610:195,8
313PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM269M 269 00:00:0000:00:4502:09:4604:05:0904:14:4307:08:5407:24:3411:09:5911:23:3014:06:59+03:55:2610:195,8
314ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM270M 270 00:00:0000:00:4502:09:4704:05:0904:05:4907:08:5407:24:3611:10:0011:23:3014:06:59+03:55:2610:195,8
315ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM271M 271 00:00:0000:00:5402:12:3904:12:0804:30:2807:30:3807:48:2111:06:1511:14:2314:07:09+03:55:3610:195,8
316GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM272M 272 00:00:0000:00:5502:12:3704:12:0904:30:3007:30:3807:48:2311:06:1611:14:2414:07:10+03:55:3610:195,8
317BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM273M 273 00:00:0000:01:2002:02:4003:46:3603:51:0206:48:0806:55:2710:41:3610:46:2414:07:41+03:56:0710:205,8
318BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM274M 274 00:00:0000:01:1902:02:4803:46:3803:51:0306:48:0906:55:2810:41:3810:46:2614:07:41+03:56:0710:205,8
319NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M275M 275 00:00:0000:02:2302:20:4404:20:5004:31:2307:33:0607:42:3011:15:5211:22:5414:08:41+03:57:0810:205,8
320PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M276M 276 00:00:0000:02:2302:20:4304:20:5104:31:2107:33:0607:42:3211:15:5411:22:5414:08:42+03:57:0810:215,8
321DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM277M 27700:00:0000:00:4002:11:4404:14:0304:43:0107:39:5508:12:0311:20:1811:38:5914:09:18+03:57:4410:215,8
322MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM278M 278 00:00:0000:00:4102:11:4504:14:0304:33:3207:39:5508:12:0411:20:1911:39:0014:09:18+03:57:4410:215,8
323ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM279M 279 00:00:0000:00:5502:08:5904:05:3904:22:4507:12:0807:33:5510:57:3011:24:3814:11:11+03:59:3710:225,8
324KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM280M 280 00:00:0000:00:5602:09:0004:05:3904:22:4407:12:0907:33:5410:57:3011:24:3914:11:11+03:59:3710:225,8
325CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM281M 281 00:00:0000:00:2702:08:3904:09:1104:12:2607:28:5907:52:1611:14:3311:32:5814:11:12+03:59:3910:225,8
326DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM282M 282 00:00:0000:00:2802:08:3804:09:1104:12:2407:28:5907:52:1511:14:3311:32:5914:11:12+03:59:3910:225,8
327GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM283M 283 00:00:0000:00:4802:13:1504:11:4504:13:0007:15:5007:40:3211:15:1511:38:1114:11:15+03:59:4110:225,8
328GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM284M 284 00:00:0000:00:4802:13:1404:11:4504:28:3607:15:5007:40:3211:15:1511:38:1214:11:18+03:59:4410:225,8
329GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK45K 45 00:00:0000:01:4502:24:0704:29:1604:50:1107:46:3608:05:4311:24:2411:33:4714:12:03+04:00:3010:235,8
330GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK46K 46 00:00:0000:01:4202:24:1004:29:1604:50:1007:46:3608:05:4411:24:2411:33:4714:12:03+04:00:3010:235,8
331CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM285M 285 00:00:0000:01:1702:08:2704:01:4604:19:4207:03:4307:21:2910:53:0211:02:2414:12:14+04:00:4010:235,8
332BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM286M 286 00:00:0000:01:1702:08:2804:01:5104:19:4307:03:4307:21:3310:53:0211:02:2614:12:14+04:00:4010:235,8
333GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM287M 287 00:00:0000:01:0902:20:4304:25:5904:45:0807:44:5308:01:1111:25:4811:34:5414:12:15+04:00:4210:235,8
334FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM288M 288 00:00:0000:01:0902:20:3504:25:5804:45:0907:44:5308:01:1011:25:5111:34:5414:12:15+04:00:4210:235,8
335PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM289M 289 00:00:0000:00:3102:01:3103:58:3304:00:1107:12:1407:31:1311:12:3911:30:0814:12:47+04:01:1310:235,8
336SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM290M 290 00:00:0000:00:3002:01:3003:58:3404:11:3907:12:2307:31:2211:12:3411:30:1014:12:47+04:01:1410:235,8
337ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM291M 291 00:00:0000:03:0902:15:1004:11:3204:22:2707:00:5310:32:4310:50:4814:14:57+04:03:2310:255,8
338JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM292M 292 00:00:0000:03:0902:15:0904:11:3204:22:2607:00:5310:32:4410:50:4814:14:57+04:03:2310:255,8
339SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM293M 293 00:00:0000:01:0402:08:5104:03:3804:19:1107:10:2607:30:1911:03:3011:14:5114:15:07+04:03:3410:255,8
340KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM294M 294 00:00:0000:01:0402:08:5004:03:2704:19:1407:09:1607:30:1811:03:3011:14:5314:15:07+04:03:3310:255,8
341WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM295M 295 00:00:0000:01:4802:21:0804:21:1304:39:5707:42:3208:02:5511:28:5511:35:5614:15:09+04:03:3510:255,8
342KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM296M 296 00:00:0000:01:4702:21:0904:21:1304:39:5807:42:3308:02:5511:28:5511:35:5714:15:09+04:03:3510:255,8
343SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM297M 297 00:00:0000:01:0002:04:5503:59:5504:17:3907:23:0007:46:5311:20:4511:27:4314:15:48+04:04:1410:265,7
344WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM298M 298 00:00:0000:01:0002:04:5703:59:5604:17:4007:23:0007:46:5411:20:4611:27:4414:15:48+04:04:1410:265,7
345POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM299M 299 00:00:0000:00:3102:07:0203:58:1804:17:3407:23:2007:44:5711:17:1911:21:2114:18:36+04:07:0210:285,7
346SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM300M 300 00:00:0000:00:3102:07:0303:58:1804:00:3307:23:2407:45:0111:17:2711:21:2214:18:36+04:07:0210:285,7
347DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM301M 301 00:00:0000:02:0902:17:4104:15:0004:19:4007:23:5911:09:1711:28:4014:19:09+04:07:3510:285,7
348CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM302M 302 00:00:0000:02:0902:17:4204:15:0204:19:4107:23:5911:09:1711:28:4114:19:09+04:07:3510:285,7
349MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM303M 303 00:00:0000:00:3702:15:1404:12:5204:24:0107:17:0807:43:0411:15:5511:32:3214:19:45+04:08:1210:295,7
350WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM304M 304 00:00:0000:00:3802:15:1304:12:5304:25:4407:17:0907:43:0311:15:5611:38:2814:19:45+04:08:1110:295,7
351CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM305M 305 00:00:0000:03:2202:33:4004:37:1504:57:1707:56:2908:13:1911:33:3011:40:1514:22:04+04:10:3010:305,7
352PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM306M 306 00:00:0000:03:2302:34:0504:37:1604:57:1407:56:3108:13:2811:33:3011:40:1414:22:09+04:10:3510:305,7
353STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM307M 307 00:00:0000:01:3401:50:5103:34:3403:40:2906:32:5906:47:1510:42:3411:14:5314:22:16+04:10:4210:305,7
354MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM308M 308 00:00:0000:01:3301:51:0303:34:3403:40:3106:33:0006:47:1810:42:3411:14:5514:22:16+04:10:4310:305,7
355ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM309M 309 00:00:0000:02:4502:29:0604:24:4204:41:0507:30:4508:04:3711:25:5311:40:1114:22:20+04:10:4610:305,7
356HEROLD Maciej 571 YJ&MM310M 310 00:00:0000:03:0602:29:0504:24:4207:30:5208:04:3711:25:5511:40:1314:23:04+04:11:3010:315,7
357TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM311M 311 00:00:0000:00:5002:09:0004:08:5304:19:2607:23:2007:40:1211:18:1511:29:0914:24:14+04:12:4110:325,7
358TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM312M 312 00:00:0000:00:5002:09:0704:08:5404:19:2807:23:2007:40:1511:18:1511:29:1314:24:14+04:12:4110:325,7
359MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM313M 313 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4604:34:5207:35:0107:56:1211:16:4111:37:3414:25:27+04:13:5310:335,7
360KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM314M 314 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4704:34:5207:35:0207:56:1111:16:4211:37:3514:25:27+04:13:5310:335,7
361KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK47K 47 00:00:0000:01:5702:17:3204:15:5604:18:5307:22:1907:30:5311:12:1411:19:3814:26:17+04:14:4410:335,7
362LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM315M 315 00:00:0000:01:5602:17:3304:15:5604:26:3807:22:1707:30:5411:12:1211:19:3914:26:17+04:14:4310:335,7
363RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM316M 316 00:00:0000:01:1702:12:4304:10:4504:17:4907:05:5307:13:2010:59:0911:11:3014:26:24+04:14:5110:335,7
364SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM317M 317 00:00:0000:01:1802:12:4604:10:4604:17:3207:05:5507:13:2210:58:5711:13:2414:26:24+04:14:5010:335,7
365FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK48K 48 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:2508:01:3908:20:2611:38:0711:44:1514:26:25+04:14:5110:335,7
366SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM318M 318 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:2608:01:3908:20:2611:38:0711:44:1514:26:25+04:14:5110:335,7
367STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK49K 49 00:00:0000:02:5002:37:0904:45:4704:47:2607:58:5208:13:3711:35:4211:41:2514:27:41+04:16:0810:345,7
368LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK50K 50 00:00:0000:02:5102:37:1004:45:4805:00:3007:58:5208:13:3711:35:4311:41:2514:27:41+04:16:0710:345,7
369KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM319M 319 00:00:0000:02:0502:04:5803:56:0004:05:5907:04:4807:20:3611:02:2811:10:4514:28:03+04:16:2910:355,7
370GORGOL Tomasz 314 YNextGenM320M 320 00:00:0000:02:0502:04:5903:56:0004:05:5407:04:5107:20:3411:02:2811:10:4614:28:03+04:16:2910:355,7
371TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM321M 321 00:00:0000:01:5102:28:1904:44:3805:05:4107:56:5908:11:0611:37:0311:45:5714:28:54+04:17:2010:355,7
372TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM322M 322 00:00:0000:01:5102:28:2004:44:3705:05:4107:57:0008:11:0911:37:0211:45:5614:28:55+04:17:2110:355,7
373KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM323M 323 00:00:0000:01:0202:11:0704:21:2704:37:1207:36:0407:48:2711:09:4111:27:5814:29:00+04:17:2610:355,7
374PACHLA Adam 189 YSole SandczaM324M 324 00:00:0000:01:0102:11:1004:21:2904:37:0907:36:0707:48:3111:09:4111:27:5814:29:01+04:17:2710:355,7
375ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK51K 51 00:00:0000:00:3502:20:5804:20:2704:39:5307:19:3207:42:1411:08:4611:15:2914:29:03+04:17:2910:355,7
376BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM325M 325 00:00:0000:00:3402:20:5904:20:2704:39:5407:19:3207:42:1411:08:4611:15:2914:29:03+04:17:3010:355,7
377ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM326M 326 00:00:0000:01:3102:11:4104:08:3104:18:0507:10:2407:28:5211:13:3811:23:1114:30:26+04:18:5210:365,7
378KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM327M 327 00:00:0000:01:3102:11:4204:08:3104:18:0707:10:2507:28:5211:13:3811:23:1114:30:26+04:18:5210:365,7
379TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM328M 328 00:00:0000:00:2902:18:5904:24:5104:42:0707:40:4707:52:5111:15:1111:24:5314:32:02+04:20:2910:385,6
380MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM329M 329 00:00:0000:00:2902:19:0004:24:5104:42:0807:40:4707:52:5311:15:1211:24:5614:32:02+04:20:2910:385,6
381GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM330M 330 00:00:0000:02:3702:23:0304:21:5004:43:4007:36:2808:01:3511:29:0811:36:0914:32:57+04:21:2310:385,6
382SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM331M 331 00:00:0000:02:3602:23:0104:21:4904:43:3907:36:2408:01:3611:29:0811:36:0914:32:57+04:21:2310:385,6
383GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM332M 332 00:00:0000:02:0602:19:2204:16:4704:32:2107:29:0607:48:1811:20:0611:32:4614:33:34+04:22:0110:395,6
384RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM333M 33300:00:0000:02:0602:19:2104:16:4704:32:1907:29:0507:48:1711:20:0511:32:4514:33:35+04:22:0210:395,6
385TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM334M 334 00:00:0011:19:4914:35:24+04:23:5010:405,6
386WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM335M 335 00:00:0000:00:1501:59:4503:59:5304:01:5306:56:5707:41:3111:04:5511:19:2814:35:27+04:23:5310:405,6
387GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM336M 336 00:00:0000:01:1502:10:4204:07:2304:24:3107:25:1507:40:4411:15:3511:26:0014:35:40+04:24:0710:405,6
388CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM337M 337 00:00:0000:01:1502:10:4304:07:2304:24:4407:25:1407:40:4511:15:3511:26:0014:35:41+04:24:0710:405,6
389BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M338M 338 00:00:0000:00:3501:57:2603:47:0103:55:1106:53:1710:39:4410:46:5714:36:08+04:24:3410:415,6
390ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M339M 339 00:00:0000:00:3601:57:2703:47:0103:55:1206:53:1610:39:4610:46:5714:36:08+04:24:3410:415,6
391SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM340M 340 00:00:0000:01:4802:11:4604:11:1404:24:3007:13:1307:33:3611:10:2411:30:1714:36:09+04:24:3510:415,6
392MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM341M 341 00:00:0000:01:4902:11:4604:11:1404:24:2907:13:1207:33:3711:10:2411:30:1714:36:09+04:24:3510:415,6
393BOBER Anna 161 XAiMK52K 52 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:4305:07:3508:07:1408:24:4611:43:3511:47:4814:36:11+04:24:3710:415,6
394PIĘTA Marlena 161 YAiMK53K 53 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:4305:07:3508:07:1408:24:4711:43:3511:47:4814:36:11+04:24:3710:415,6
395JALOWSKI Andrzej 386 YPIM342M 342 00:00:0000:00:2002:11:5304:18:3904:37:1307:36:0307:53:3911:27:2611:36:0014:36:23+04:24:4910:415,6
396IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM343M 343 00:00:0000:00:2002:11:5504:18:3904:37:1407:36:0407:53:4111:27:2611:36:0014:36:23+04:24:4910:415,6
397NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM344M 34400:00:0000:03:0402:30:4204:33:0104:42:5607:55:0108:15:2811:45:3512:00:3714:36:24+04:24:5010:415,6
398MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM345M 345 00:00:0000:03:0302:30:4304:33:0104:44:1807:55:0108:04:3011:45:3512:00:3814:36:24+04:24:5010:415,6
399CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM346M 346 00:00:0000:02:3202:21:5504:22:1804:34:2507:31:0507:52:0711:31:3811:42:0414:37:15+04:25:4210:415,6
400STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM347M 347 00:00:0000:02:3102:21:4404:22:1904:34:1507:31:0507:52:0811:31:3811:42:0414:37:15+04:25:4210:415,6
401SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK54K 54 00:00:0000:01:1202:27:0104:31:2605:01:0907:48:4408:07:2311:36:2811:41:1514:37:26+04:25:5210:425,6
402JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM348M 348 00:00:0000:01:1402:27:0104:31:2505:01:1207:48:4408:07:2311:36:2711:41:1514:37:27+04:25:5410:425,6
403MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK55K 55 00:00:0000:00:1702:05:4204:20:0404:33:0307:38:0508:02:5611:24:5411:36:0214:38:03+04:26:2910:425,6
404ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM349M 349 00:00:0000:00:1702:05:4304:20:0404:33:0807:38:0508:02:5711:24:5311:36:0314:38:03+04:26:2910:425,6
405OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM350M 350 00:00:0000:00:1702:05:4504:03:4004:10:1807:02:0207:16:4910:51:0210:55:5114:38:11+04:26:3810:425,6
406KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM351M 351 00:00:0000:00:1702:05:4604:03:4104:10:1707:02:0307:16:4810:51:0210:55:5314:38:11+04:26:3710:425,6
407KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M352M 35200:00:0000:02:4202:28:1504:34:0304:57:2507:56:0008:09:0411:37:2411:45:0714:38:31+04:26:5710:425,6
408HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M353M 353 00:00:0000:02:4302:28:1604:34:0404:48:2107:56:0008:09:0311:37:2511:45:0814:38:31+04:26:5710:425,6
409RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM354M 354 00:00:0000:01:1902:07:0104:04:3304:05:5507:18:5307:39:3511:15:2911:31:5114:39:08+04:27:3410:435,6
410RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM355M 355 00:00:0000:01:1802:07:0204:04:3304:06:0207:18:5307:39:3611:15:2911:31:5214:39:08+04:27:3410:435,6
411KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M356M 356 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3804:27:0907:43:5008:03:1611:32:5911:41:5414:39:12+04:27:3810:435,6
412GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M357M 357 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3904:27:1107:43:5008:03:1711:33:0011:42:1014:39:12+04:27:3810:435,6
413GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM358M 358 00:00:0000:02:2402:27:3704:25:2404:39:4507:29:5707:46:0011:24:5711:33:5414:39:18+04:27:4410:435,6
414WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM359M 359 00:00:0000:02:2502:27:3904:25:2504:39:4307:29:5907:46:0211:24:5711:33:5614:39:19+04:27:4510:435,6
415APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK56K 56 00:00:0000:02:2602:23:5604:26:4404:34:0007:48:3408:05:3811:41:4211:49:1414:39:21+04:27:4710:435,6
416JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM360M 360 00:00:0000:02:2702:23:5604:26:4404:37:3407:48:3408:05:4011:41:4311:49:1514:39:21+04:27:4810:435,6
417ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM361M 361 00:00:0000:01:1802:20:2504:25:1004:35:1907:39:3807:52:1811:35:3711:41:4914:41:25+04:29:5110:445,6
418KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM362M 362 00:00:0000:01:1702:20:2404:25:1204:35:2007:39:4007:54:3011:35:3711:41:5214:41:26+04:29:5210:445,6
419WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM363M 363 00:00:0000:03:0502:39:0804:44:4005:11:0008:11:1208:31:5711:54:4512:00:1614:41:37+04:30:0310:455,6
420WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM364M 364 00:00:0000:03:0502:39:0904:44:4005:10:5908:11:1108:31:5811:54:4512:00:1714:41:37+04:30:0310:455,6
421MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM365M 365 00:00:0000:00:1702:14:5804:27:0404:31:0307:25:1107:41:4011:22:1911:32:3414:41:55+04:30:2210:455,6
422SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM366M 366 00:00:0000:00:1802:14:5904:26:5704:31:0407:25:1007:41:4011:22:2011:32:3414:41:55+04:30:2210:455,6
423SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM367M 367 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:29:3207:40:4908:16:2111:33:0412:00:5914:41:57+04:30:2410:455,6
424ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM368M 368 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:52:2407:40:5108:16:2011:33:0312:01:0214:41:57+04:30:2410:455,6
425SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M369M 369 00:00:0000:01:1902:11:1404:10:5604:26:1507:27:0508:02:0411:31:4411:35:1914:41:58+04:30:2510:455,6
426BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M370M 370 00:00:0000:01:2002:11:1304:10:5604:26:4607:27:0608:02:0611:31:4511:35:2014:41:58+04:30:2510:455,6
427BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK57K 57 00:00:0000:01:0002:05:5004:07:5404:36:5807:29:3107:57:4811:38:2111:50:0314:43:17+04:31:4310:465,6
428BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM371M 371 00:00:0000:00:5902:05:4904:07:5304:36:5707:29:3207:57:4611:38:2111:55:3614:43:17+04:31:4310:465,6
429KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM372M 372 00:00:0000:00:3602:24:3104:30:1304:46:5308:02:0008:13:3811:43:5011:44:3014:43:31+04:31:5710:465,6
430JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM373M 373 00:00:0000:00:3602:24:3404:30:1504:46:5408:02:0508:13:4111:43:5211:44:3014:43:31+04:31:5710:465,6
431ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM374M 374 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4504:35:2807:55:1608:48:4611:51:0012:09:1814:44:09+04:32:3510:465,6
432STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM375M 375 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4604:14:5207:55:1508:48:4511:51:0112:09:1814:44:09+04:32:3510:465,6
433SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM376M 376 00:00:0000:00:1102:08:3904:02:1404:11:2607:10:2107:31:1111:15:0111:24:2214:47:05+04:35:3110:495,5
434OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM377M 377 00:00:0000:00:1202:08:3904:02:1304:11:2407:10:2207:31:1011:15:0411:24:2214:47:05+04:35:3110:495,5
435BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM378M 378 00:00:0000:00:5802:16:2904:17:0404:36:1207:37:1308:04:0511:36:0511:49:2914:47:46+04:36:1210:495,5
436ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM379M 379 00:00:0000:00:5902:16:2804:17:0504:36:0107:37:1508:04:0511:36:0411:49:3014:47:46+04:36:1210:495,5
437REDMANN Edyta 412 XSzczx2K58K 58 00:00:0000:02:4002:30:0304:41:3104:44:1307:51:5708:27:1811:50:1712:06:1914:47:47+04:36:1310:495,5
438MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K59K 59 00:00:0000:02:4002:30:0504:41:3204:44:1607:51:5808:27:1811:50:1812:06:1914:47:47+04:36:1310:495,5
439GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM380M 380 00:00:0000:00:2202:19:1904:28:2704:54:3508:04:0508:18:5911:45:2112:00:3514:48:39+04:37:0610:505,5
440GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK60K 60 00:00:0000:00:2202:19:2004:28:2704:54:3608:04:0508:19:0011:45:2112:00:3614:48:40+04:37:0610:505,5
441SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM381M 381 00:00:0000:00:1902:01:2803:59:3704:23:3707:12:1107:47:1211:13:5611:49:4714:48:45+04:37:1110:505,5
442PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM382M 382 00:00:0000:00:1902:01:2703:59:3704:23:3707:12:1207:47:1211:13:5611:49:4814:48:45+04:37:1110:505,5
443MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM383M 383 00:00:0000:01:2902:19:0004:21:4604:33:3407:32:5107:39:1011:29:2611:41:2214:49:37+04:38:0310:505,5
444KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM384M 384 00:00:0000:01:2802:19:0204:21:4604:33:3707:32:5107:39:1011:29:2911:41:2114:49:40+04:38:0610:505,5
445KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM385M 38500:00:0000:00:1201:58:4503:58:0304:02:4807:18:0908:01:5211:19:2111:48:1114:50:49+04:39:1510:515,5
446STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM386M 386 00:00:0014:50:49+04:39:1510:515,5
447SĘK Michał 302 YTime4RunningM387M 387 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1904:38:4407:50:4108:07:5811:36:0211:47:1314:52:22+04:40:4910:525,5
448BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM388M 388 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1804:38:4507:50:4108:08:0011:36:0211:47:1514:52:22+04:40:4910:525,5
449DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM389M 389 00:00:0000:02:4802:29:4204:32:0305:01:0207:57:5308:28:3411:57:0012:03:1014:52:44+04:41:1010:535,5
450MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM390M 39000:00:0000:02:4702:29:4404:32:0305:01:2107:57:5408:28:3311:56:5912:03:0914:52:46+04:41:1210:535,5
451CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM391M 391 00:00:0000:01:5002:25:0604:32:5904:46:1507:51:4608:09:3711:39:5311:49:1814:53:03+04:41:2910:535,5
452RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM392M 392 00:00:0000:01:5002:25:0704:33:0004:46:1607:51:4608:10:1711:39:5511:49:1914:53:03+04:41:3010:535,5
453KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM393M 393 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0804:44:3107:54:4908:19:1611:47:2411:57:1414:53:04+04:41:3110:535,5
454POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK61K 61 00:00:0000:01:0402:23:5804:29:1304:44:1207:46:2308:10:4411:43:3411:47:1914:53:05+04:41:3110:535,5
455POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM394M 394 00:00:0000:01:0502:23:5904:29:1404:45:5707:46:2508:10:4411:43:3411:47:1914:53:05+04:41:3110:535,5
456PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM395M 395 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0704:44:3007:54:4908:19:1511:47:2311:57:1014:53:05+04:41:3110:535,5
457BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM396M 396 00:00:0000:02:4302:29:4604:31:0604:39:3207:39:0108:02:1911:38:0611:45:4714:55:02+04:43:2810:545,5
458KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM397M 397 00:00:0000:02:4402:29:4604:31:0704:42:2807:39:0208:02:2011:38:0811:45:4814:55:02+04:43:2810:545,5
459PONIEWIERSKI Marek 732 YM398M 39800:00:0000:01:5202:20:2004:14:2304:26:2607:31:1007:53:2011:36:3711:50:1814:55:09+04:43:3510:545,5
460KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM399M 39900:00:0000:01:5102:20:2104:14:2304:26:2907:31:1007:53:2211:36:3711:50:2214:55:09+04:43:3510:545,5
461ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM400M 400 00:00:0000:01:3402:39:0604:49:5505:06:5808:03:5908:17:5111:52:3012:02:5214:55:16+04:43:4310:555,5
462OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM401M 401 00:00:0000:01:3502:39:0704:49:5505:06:5908:04:0008:21:2111:52:2912:02:5014:55:17+04:43:4310:555,5
463RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK62K 62 00:00:0000:00:2102:18:4604:21:0304:29:0707:40:1007:51:0111:52:5911:57:5414:55:24+04:43:5010:555,5
464RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM402M 402 00:00:0000:00:2102:18:4704:21:0404:29:0907:40:0807:51:0111:53:0011:57:5514:55:24+04:43:5010:555,5
465SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM403M 403 00:00:0000:00:2201:57:0303:47:2703:56:2607:22:0807:42:2612:00:3412:05:0514:55:43+04:44:0910:555,5
466MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM404M 404 00:00:0000:00:2301:57:0003:47:2603:56:2507:22:0907:42:2712:00:3512:05:0514:55:44+04:44:1010:555,5
467CIĘŻKI Konrad 71 XK2M405M 405 00:00:0000:01:1202:28:3404:36:4605:08:4408:02:0808:29:3611:53:4312:14:0814:55:46+04:44:1210:555,5
468BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M406M 406 00:00:0000:01:1102:28:3504:36:4505:08:4408:02:0908:29:3711:53:4312:14:0814:55:47+04:44:1310:555,5
469STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM407M 407 00:00:0000:01:0702:17:0804:24:1504:47:1907:46:5308:16:3211:51:0312:01:5914:55:51+04:44:1810:555,5
470KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM408M 408 00:00:0000:01:0702:17:0904:24:1604:47:4907:46:5408:16:3711:51:0412:02:0114:55:52+04:44:1810:555,5
471WALESIAK Wojciech 522 Y.M409M 409 00:00:0000:01:2902:07:3504:15:2404:28:0907:45:2808:00:4511:44:2911:55:0214:55:59+04:44:2610:555,5
472GRYNFELDER Rafał 522 X.M410M 410 00:00:0000:01:2802:07:3504:15:2504:28:0907:45:2808:00:4711:44:3011:55:0314:56:00+04:44:2610:555,5
473DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM411M 411 00:00:0000:01:2902:24:5204:31:0304:35:2007:52:5008:07:2511:47:2511:58:2914:56:08+04:44:3410:555,5
474PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM412M 412 00:00:0000:01:3002:24:5304:31:0504:34:5107:52:5108:07:3111:47:3011:58:2914:56:08+04:44:3410:555,5
475WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM413M 413 00:00:0000:01:3802:22:0404:25:3204:43:2107:52:2808:05:1511:52:1812:03:0114:56:12+04:44:3910:555,5
476WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM414M 414 00:00:0000:01:3802:22:0104:25:3204:43:2107:52:2808:05:1411:52:1912:03:0114:56:12+04:44:3810:555,5
477DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK63K 63 00:00:0000:01:4602:20:0904:27:3204:30:4307:53:0108:15:4911:55:0612:02:3114:56:20+04:44:4610:555,5
478ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM415M 415 00:00:0000:01:4602:20:0804:27:3204:42:3907:53:0308:15:4911:55:0712:02:3314:56:20+04:44:4610:555,5
479SUWINSKI Michal 282 X3BroM416M 416 00:00:0000:02:5802:24:5804:25:2204:53:0507:39:2708:06:3811:34:1011:44:3914:57:33+04:46:0010:565,5
480ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM417M 417 00:00:0000:02:5802:25:0204:25:2304:52:5307:39:2708:06:3711:34:1011:44:3914:57:34+04:46:0010:565,5
481GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM418M 418 00:00:0000:03:2702:30:3104:30:3504:42:2507:46:2908:11:4511:44:3411:51:3014:57:40+04:46:0610:565,5
482JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM419M 419 00:00:0000:03:2702:30:3204:30:3504:42:2607:46:2908:11:4711:44:3411:51:3214:57:40+04:46:0610:565,5
483KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM420M 420 00:00:0000:01:3902:09:5704:08:0104:21:5807:19:4807:33:3911:27:1611:37:0314:57:55+04:46:2110:575,5
484BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM421M 421 00:00:0000:01:3902:09:5804:08:0004:21:5807:19:4807:33:3911:27:1411:37:0314:57:56+04:46:2210:575,5
485SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM422M 422 00:00:0000:02:0302:39:0104:55:1005:20:2008:21:2808:44:5812:11:2012:17:1914:58:08+04:46:3510:575,5
486BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM423M 423 00:00:0000:02:0202:39:0004:55:1004:59:0308:21:2808:44:5912:11:2012:17:1914:58:08+04:46:3510:575,5
487KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM424M 424 00:00:0000:01:2002:20:1904:12:4604:24:2107:31:4108:07:2111:44:4611:56:5514:58:58+04:47:2410:575,5
488NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM425M 425 00:00:0000:01:2102:20:1904:12:4704:24:2007:31:4308:07:2011:44:5511:56:5514:58:59+04:47:2510:575,5
489ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM426M 426 00:00:0000:00:5102:06:4404:12:4504:33:1407:40:4207:57:3611:51:3612:04:4314:59:48+04:48:1410:585,5
490JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM427M 427 00:00:0000:00:5102:06:4604:12:4504:33:1307:40:4207:57:3911:51:3612:04:4414:59:48+04:48:1410:585,5
491KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK64K 6400:00:0000:01:1402:34:0004:44:4004:51:2808:04:2008:22:5911:52:2311:59:2814:59:51+04:48:1710:585,5
492GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM428M 42800:00:0000:01:1502:34:0004:44:3905:06:1108:04:2008:23:0011:52:2311:59:2814:59:51+04:48:1710:585,5
493CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM429M 429 00:00:0000:01:4502:23:2404:25:4504:26:4407:44:4208:15:2311:52:4912:03:4915:00:29+04:48:5510:585,5
494WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM430M 430 00:00:0000:01:4502:23:2604:25:4704:43:2007:44:4408:15:2411:52:4912:03:5215:00:29+04:48:5510:585,5
495KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM431M 431 00:00:0000:03:2002:31:0904:35:1204:45:3207:46:2207:55:4911:44:2611:53:1215:00:31+04:48:5810:585,5
496WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM432M 432 00:00:0000:03:2002:31:0804:35:1204:45:3407:46:2107:55:5011:44:2611:53:1215:00:31+04:48:5810:585,5
497SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK65K 65 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:3907:50:3808:14:4512:00:1712:13:4715:00:55+04:49:2110:595,5
498SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM433M 433 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:3707:50:3808:14:4412:00:1712:13:4815:00:55+04:49:2110:595,5
499FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK66K 66 00:00:0000:00:5902:22:4804:34:5504:39:1707:48:0508:16:1812:00:1612:14:1815:00:55+04:49:2110:595,5
500FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM434M 434 00:00:0000:00:5802:22:4904:34:5504:39:1807:48:0608:16:2012:00:1712:14:1815:00:55+04:49:2210:595,5
501SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM435M 435 00:00:0000:01:3102:08:2304:08:5804:19:3507:29:2307:52:3011:37:4511:51:2015:01:14+04:49:4010:595,5
502WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM436M 436 00:00:0000:01:3102:08:2204:08:5204:19:3507:29:2207:52:2811:37:4511:51:2115:01:14+04:49:4110:595,5
503PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK67K 67 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:2005:09:5708:14:2908:41:0012:24:0812:31:5315:01:22+04:49:4810:595,5
504NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK68K 68 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:2004:58:5208:14:2908:41:0112:24:0812:31:5315:01:22+04:49:4810:595,5
505SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM437M 437 00:00:0000:00:3702:16:1904:21:4804:33:4907:54:2908:13:0211:51:3412:00:0815:01:34+04:50:0010:595,5
506KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM438M 438 00:00:0000:00:3702:16:2004:21:4704:33:3707:54:2908:12:5511:51:3312:00:0615:01:36+04:50:0210:595,5
507KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK69K 6900:00:0000:00:5002:15:3704:25:2504:38:2007:45:3608:02:2811:38:1411:46:0415:02:19+04:50:4511:005,5
508MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM439M 43900:00:0000:00:5002:15:3804:25:2604:38:2107:45:3808:02:2811:38:1411:46:0415:02:19+04:50:4511:005,5
509ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK70K 70 00:00:0000:01:5202:24:0104:44:5004:54:1107:55:5408:14:1311:45:3912:05:2915:02:48+04:51:1411:005,4
510WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK71K 71 00:00:0000:01:5202:24:0204:44:5004:49:3807:55:5508:14:1311:45:3912:05:2915:02:48+04:51:1411:005,4
511BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK72K 72 00:00:0000:02:3202:39:5504:47:5704:59:4208:07:0708:19:0312:05:1412:11:4315:03:14+04:51:4111:005,4
512MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK73K 73 00:00:0000:02:3302:39:5704:47:5704:59:4308:07:0708:19:0412:05:1412:11:4315:03:14+04:51:4011:005,4
513BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM440M 440 00:00:0000:01:4202:16:5204:25:2104:36:5107:38:2707:56:4011:36:3111:42:4415:03:30+04:51:5611:015,4
514PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK74K 74 00:00:0000:01:4202:16:5504:25:2104:33:3807:38:2707:56:3911:36:3311:42:4515:03:30+04:51:5611:015,4
515OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM441M 441 00:00:0000:02:1302:31:3704:43:5704:51:3108:02:0908:10:5911:46:1011:52:1515:04:18+04:52:4411:015,4
516OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK75K 75 00:00:0000:02:1402:31:3804:43:5704:51:3308:02:0908:10:4711:46:0911:52:1915:04:19+04:52:4511:015,4
517WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM442M 442 00:00:0000:02:2202:32:5904:43:2305:06:5208:08:4408:46:2612:13:5112:20:5615:05:28+04:53:5511:025,4
518ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM443M 443 00:00:0000:02:2102:32:5904:43:2305:06:5408:08:4308:46:2612:13:5012:20:5615:05:29+04:53:5511:025,4
519IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK76K 76 00:00:0000:01:4602:20:1504:21:4404:46:0107:54:0608:24:0511:52:3712:14:1615:05:52+04:54:1811:025,4
520WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM444M 444 00:00:0000:01:4602:20:1604:21:4504:46:0307:54:0608:24:0811:52:3712:14:1715:05:52+04:54:1811:025,4
521PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM445M 445 00:00:0000:00:4302:29:5504:41:5904:53:5507:58:4608:13:1611:53:1112:00:3515:05:57+04:54:2311:025,4
522PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK77K 77 00:00:0000:00:4402:29:5604:42:0004:53:5607:58:4708:13:2111:53:1112:00:3615:05:57+04:54:2311:025,4
523GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM446M 446 00:00:0000:00:2702:14:4004:08:2004:34:5007:42:0408:14:1512:12:5312:25:5815:05:57+04:54:2311:025,4
524SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM447M 447 00:00:0000:00:2802:14:4104:08:2004:34:4907:42:0408:14:1312:12:5312:25:5715:05:58+04:54:2411:025,4
525BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM448M 448 00:00:0000:01:3802:26:0804:35:5605:01:1708:05:4008:40:3812:10:2112:19:3815:06:01+04:54:2711:025,4
526DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM449M 449 00:00:0000:01:3802:26:0604:35:5505:01:1608:05:4008:40:3612:10:1912:19:5115:06:01+04:54:2711:025,4
527KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM450M 450 00:00:0000:03:2202:23:1104:25:2804:44:0807:53:5408:22:1012:04:4812:13:1415:06:18+04:54:4411:035,4
528ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM451M 451 00:00:0000:03:2302:23:1204:25:2804:44:0807:53:5508:22:1212:04:4912:13:1515:06:18+04:54:4411:035,4
529MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM452M 452 00:00:0000:01:1102:17:4804:21:2504:43:3407:42:0908:17:0812:02:1012:12:2715:06:20+04:54:4611:035,4
530NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM453M 453 00:00:0000:01:1002:17:4904:21:2504:43:3307:42:0908:17:0912:02:0912:12:2815:06:21+04:54:4711:035,4
531RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM454M 454 00:00:0000:00:2302:07:0504:02:5104:22:4307:41:0607:58:0111:37:0611:49:2715:06:34+04:55:0011:035,4
532RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM455M 455 00:00:0000:00:2202:07:0504:02:5004:28:1507:41:0707:58:0111:37:0511:49:4215:06:34+04:55:0111:035,4
533ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK78K 78 00:00:0000:00:1702:06:3204:02:1304:11:1407:26:5507:47:5611:36:0611:43:0115:07:21+04:55:4711:035,4
534ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM456M 456 00:00:0000:00:1702:06:3104:02:1404:11:1507:26:5607:47:5911:36:0611:43:0115:07:21+04:55:4711:035,4
535CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM457M 457 00:00:0000:01:2802:29:5104:51:3805:07:1408:14:0208:29:5112:04:5412:12:1315:07:37+04:56:0311:045,4
536KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK79K 79 00:00:0000:01:2702:29:5204:51:3805:07:1508:14:0108:29:5112:04:5512:12:1315:07:37+04:56:0311:045,4
537JANIK Krzysztof 115 XTORQM458M 458 00:00:0000:01:3702:32:2304:36:1504:54:0107:48:4408:03:3111:40:1111:44:0515:07:46+04:56:1211:045,4
538MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM459M 459 00:00:0000:01:3702:32:2204:36:1604:53:5807:48:4508:03:3011:40:1111:44:0615:07:46+04:56:1311:045,4
539BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM460M 460 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:03:5908:11:4508:29:0212:10:2512:22:3615:08:18+04:56:4511:045,4
540BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM461M 461 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:04:0108:11:4508:29:0412:10:2512:22:3515:08:19+04:56:4511:045,4
541MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK80K 80 00:00:0000:01:0502:16:5704:25:5704:44:2307:44:3908:02:2911:58:4112:08:4615:08:23+04:56:4911:045,4
542CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM462M 462 00:00:0000:01:0502:16:5604:25:5704:44:3407:44:4008:02:4112:03:1712:08:4615:08:23+04:56:4911:045,4
543SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM463M 463 00:00:0000:00:3302:26:1504:37:1004:49:5707:55:5208:11:1411:58:5912:08:0315:08:28+04:56:5511:045,4
544WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM464M 464 00:00:0000:00:3302:26:1604:37:1004:49:5407:55:5108:11:1311:58:5812:08:0015:08:29+04:56:5511:045,4
545BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM465M 465 00:00:0000:02:2502:31:1804:40:5204:58:4907:57:0708:16:0411:56:2812:16:2315:08:34+04:57:0011:045,4
546BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM466M 466 00:00:0000:02:2502:31:1704:40:4804:58:4907:57:0708:16:0611:56:2812:16:2415:08:34+04:57:0011:045,4
547BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM467M 467 00:00:0000:00:3902:06:2203:59:3004:10:4107:06:3707:24:4711:33:2711:51:3815:09:18+04:57:4411:055,4
548PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM468M 468 00:00:0000:00:4002:06:2103:59:3004:10:4207:06:3907:24:4911:33:3011:51:4015:09:18+04:57:4411:055,4
549WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM469M 46900:00:0000:00:3201:48:1504:12:3404:22:3907:51:0808:09:0012:08:1212:21:3915:10:10+04:58:3611:055,4
550BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM470M 470 00:00:0000:00:3101:48:1404:12:3404:53:0007:51:0708:09:0012:08:1312:21:3915:10:10+04:58:3611:055,4
551BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM471M 471 00:00:0000:02:1802:32:1904:32:1005:09:0608:11:0908:42:1012:14:3812:23:5815:10:29+04:58:5511:065,4
552SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM472M 472 00:00:0000:02:1902:32:2504:32:0904:36:3808:11:0908:42:1312:14:4112:24:0215:10:29+04:58:5611:065,4
553GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK81K 81 00:00:0000:00:5602:21:2404:30:2804:46:3308:05:3408:20:1312:04:0112:13:4015:11:14+04:59:4011:065,4
554KULAK Paweł 171 YCYBORGIM473M 473 00:00:0000:00:5702:21:2504:30:2804:46:3208:05:3408:20:1312:04:0212:13:4015:11:14+04:59:4011:065,4
555KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM474M 474 00:00:0000:02:3902:28:1204:41:5605:02:0508:04:0408:27:5312:11:5912:23:4915:11:21+04:59:4811:065,4
556CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM475M 475 00:00:0000:02:3902:28:1504:41:5605:02:0508:04:0408:27:5112:12:0012:23:4915:11:22+04:59:4811:065,4
557DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK82K 82 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5504:53:3408:13:4408:32:4812:10:1512:22:5215:11:48+05:00:1511:075,4
558LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM476M 476 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5505:07:3508:13:4408:32:4712:10:1312:22:5215:11:49+05:00:1511:075,4
559DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM477M 477 00:00:0000:02:5802:26:1104:36:1704:52:0607:56:5308:17:4612:04:3512:13:5515:12:33+05:01:0011:075,4
560OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK83K 83 00:00:0000:02:5802:26:1004:36:1804:52:0707:56:5208:17:4512:04:3212:13:5615:12:33+05:00:5911:075,4
561BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM478M 478 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1504:49:0207:43:0108:11:3611:53:4812:10:0815:12:42+05:01:0911:075,4
562ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM479M 479 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1404:37:1107:43:0008:11:3711:53:4812:10:0915:12:42+05:01:0811:075,4
563KONIK Tomasz 371 YKOKIM480M 480 00:00:0000:01:2602:25:1504:32:1104:50:3108:00:2908:28:0112:04:3612:13:0415:13:20+05:01:4611:085,4
564KINCER Rafal 371 XKOKIM481M 481 00:00:0000:01:2602:25:1604:32:1104:50:3208:00:2908:28:1112:04:3612:14:4815:13:20+05:01:4711:085,4
565MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK84K 84 00:00:0000:02:5902:24:5404:27:4404:38:1808:01:4508:35:2412:21:3212:29:2715:14:06+05:02:3211:085,4
566SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM482M 482 00:00:0000:02:5802:24:5504:27:4504:38:1708:01:4508:35:2412:21:3312:29:2815:14:06+05:02:3211:085,4
567KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM483M 483 00:00:0000:02:4502:34:5104:48:1205:01:3608:01:2508:21:1011:54:5612:04:1115:14:29+05:02:5511:095,4
568JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM484M 484 00:00:0000:02:4502:34:5204:48:1505:01:3408:01:3108:21:1411:54:5812:04:1215:14:35+05:03:0111:095,4
569OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M485M 485 00:00:0000:00:2602:15:4104:20:0404:48:0307:56:3708:25:5112:04:0912:13:1315:15:40+05:04:0611:105,4
570KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M486M 486 00:00:0000:00:2602:15:4204:20:0404:48:0207:56:4008:25:5212:04:1012:13:1415:15:40+05:04:0611:105,4
571KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM487M 487 00:00:0000:01:5002:16:4804:13:0204:24:2307:36:0108:02:3011:51:4612:10:5415:16:03+05:04:2911:105,4
572DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM488M 488 00:00:0000:01:5002:16:4704:13:0104:24:2107:35:5708:02:3111:51:4512:10:5515:16:03+05:04:2911:105,4
573WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM489M 489 00:00:0000:01:1402:09:0204:08:1204:21:4907:26:4307:51:0211:37:0812:02:3015:16:39+05:05:0511:105,4
574WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM490M 490 00:00:0000:01:1402:09:0104:08:1304:19:5107:26:4207:51:1111:37:0912:02:5615:16:40+05:05:0611:105,4
575KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM491M 491 00:00:0000:01:4002:26:0204:37:3204:55:5408:12:3608:23:5812:13:4212:20:0215:17:54+05:06:2011:115,4
576PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM492M 492 00:00:0000:01:4102:26:0304:37:3304:55:5908:12:4608:23:5912:13:4212:20:0215:17:54+05:06:2011:115,4
577SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK85K 85 00:00:0000:02:0602:37:4304:51:3405:03:1108:01:0908:13:4011:55:4012:02:3915:19:54+05:08:2011:135,3
578WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK86K 8600:00:0000:02:0502:37:4304:51:3405:03:1008:01:1208:13:3911:55:4112:02:4015:19:54+05:08:2011:135,3
579SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM493M 493 00:00:0000:01:1002:13:4704:14:1504:31:1007:55:0508:15:4912:06:4812:18:1315:19:58+05:08:2511:135,3
580PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM494M 494 00:00:0000:01:1002:13:4504:14:1204:31:0907:55:0108:15:4712:06:4412:18:1215:19:59+05:08:2511:135,3
581MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK87K 87 00:00:0000:02:3402:30:2304:36:4505:10:2708:08:0008:35:5012:14:4012:26:4915:21:22+05:09:4911:145,3
582LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM495M 495 00:00:0000:02:3302:30:2304:36:4505:10:2908:08:0008:35:5112:14:4012:26:5015:21:22+05:09:4911:145,3
583HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M496M 496 00:00:0000:01:3402:17:5104:14:1404:31:2907:21:0707:35:5511:55:4412:11:2115:22:28+05:10:5511:145,3
584FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K88K 88 00:00:0000:01:3302:17:5004:14:1404:20:3807:21:0607:35:5511:55:4312:11:2015:22:29+05:10:5511:145,3
585JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM497M 497 00:00:0000:02:1002:21:3404:24:1504:37:3007:45:0408:03:3512:03:3112:15:3715:22:30+05:10:5711:155,3
586SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM498M 498 00:00:0000:02:0902:21:3404:24:1504:37:3107:45:0708:03:3412:03:3212:15:3715:22:30+05:10:5611:155,3
587KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM499M 499 00:00:0000:01:3302:20:1304:21:0004:34:1107:43:0707:56:5011:48:1911:58:4415:23:49+05:12:1611:155,3
588WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM500M 500 00:00:0000:01:3202:20:1504:21:0304:34:1407:43:1107:56:5311:48:2011:58:4615:23:50+05:12:1611:155,3
589PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM501M 501 00:00:0000:01:4202:15:3704:11:4904:46:2807:39:4408:08:5811:54:4112:12:2415:23:55+05:12:2211:165,3
590KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM502M 502 00:00:0000:01:4302:15:3504:11:4904:19:5207:39:4308:08:5511:54:4012:12:2915:23:55+05:12:2111:165,3
591KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM503M 503 00:00:0000:01:2402:31:4404:39:4204:55:0508:02:4308:20:5112:12:2912:21:4015:23:59+05:12:2511:165,3
592PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM504M 504 00:00:0000:01:2302:31:4504:39:4404:55:0308:02:4508:20:5112:12:2912:21:4015:23:59+05:12:2511:165,3
593DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK89K 89 00:00:0000:00:3502:15:4004:15:1404:28:5807:34:0907:52:2111:54:5012:16:5915:24:33+05:13:0011:165,3
594PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM505M 505 00:00:0000:00:3502:15:3904:15:1404:29:0107:34:0807:52:2011:54:5012:17:0115:24:33+05:12:5911:165,3
595KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK90K 90 00:00:0000:01:1702:13:4204:15:2904:20:1207:45:3507:57:1812:04:4012:13:3615:24:49+05:13:1611:165,3
596MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM506M 506 00:00:0000:01:1602:13:4204:15:2904:20:1107:45:4007:57:1812:04:4112:13:3615:24:49+05:13:1611:165,3
597WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM507M 507 00:00:0000:01:5502:20:1104:24:1404:47:0207:58:0208:21:5512:00:2512:08:4415:25:47+05:14:1311:175,3
598DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK91K 91 00:00:0000:01:5502:20:1204:24:1404:47:0307:58:0208:21:5612:00:2512:08:4515:25:47+05:14:1311:175,3
599MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM508M 508 00:00:0000:01:0802:08:1804:13:3004:32:4007:48:2708:14:0312:00:1912:12:4615:25:48+05:14:1411:175,3
600UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM509M 509 00:00:0000:01:0602:08:1804:13:3004:32:1807:48:4608:14:0612:00:1812:12:4815:25:48+05:14:1411:175,3
601MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM510M 510 00:00:0000:00:2802:09:2204:10:0904:24:3307:35:1407:51:5411:50:0212:07:2515:26:11+05:14:3711:175,3
602KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM511M 511 00:00:0000:00:2802:09:2104:10:0804:24:3107:35:1707:51:5011:50:0112:07:2515:26:12+05:14:3811:175,3
603WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM512M 512 00:00:0000:00:1602:24:1404:43:3705:11:3608:02:2908:28:2712:04:5012:32:3415:26:13+05:14:3911:175,3
604PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM513M 513 00:00:0000:01:5002:20:5604:24:2204:46:2408:16:1608:38:1613:19:5413:26:2515:26:41+05:15:0811:185,3
605OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM514M 514 00:00:0000:01:5902:31:2404:41:4405:04:0408:11:2208:34:2012:18:2212:33:1215:26:54+05:15:2011:185,3
606RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM515M 515 00:00:0000:03:0002:29:0604:29:5404:53:2507:57:3508:17:0512:11:5412:20:4415:26:57+05:15:2411:185,3
607WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM516M 516 00:00:0000:02:5902:29:0104:29:5204:53:2507:57:3408:17:0612:11:5412:20:4315:26:58+05:15:2411:185,3
608BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM517M 517 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:4905:05:4208:16:3308:40:3212:15:4712:32:3515:27:18+05:15:4511:185,3
609KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM518M 518 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:5005:05:4208:16:3308:40:3412:15:4912:32:3615:27:18+05:15:4511:185,3
610GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM519M 519 00:00:0000:01:4202:21:3104:27:4804:49:5408:08:5908:27:0712:23:3212:33:1415:27:33+05:15:5911:185,3
611PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM520M 520 00:00:0000:01:4102:21:3004:27:4804:49:5308:09:0008:27:0612:23:3312:33:1515:27:33+05:16:0011:185,3
612NORBERT Michał 417 XBBMM521M 521 00:00:0000:00:4402:12:1104:13:0604:30:2107:31:3707:49:2311:39:2111:50:3515:27:56+05:16:2311:185,3
613PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM522M 522 00:00:0000:00:4402:12:1204:13:0604:30:2207:31:3707:49:2411:39:2211:50:3615:27:56+05:16:2311:185,3
614ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM523M 523 00:00:0000:01:3002:29:4004:36:4304:58:3008:02:3308:29:4712:10:2412:25:0015:28:02+05:16:2811:195,3
615MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM524M 524 00:00:0000:01:3002:29:4204:36:4304:58:3308:02:3308:29:4812:10:2412:25:0015:28:02+05:16:2811:195,3
616GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM525M 52500:00:0000:01:2102:33:5304:43:3804:49:0408:03:5808:15:5512:12:2512:22:0415:29:06+05:17:3211:195,3
617PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM526M 526 00:00:0000:01:2002:33:5204:43:3804:49:0308:03:5808:15:5612:12:2612:22:0415:29:07+05:17:3311:195,3
618STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM527M 527 00:00:0000:01:5502:22:4404:25:1704:35:1007:42:4607:56:5211:47:5212:00:4415:29:20+05:17:4711:205,3
619GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM528M 528 00:00:0000:01:5502:22:4604:25:1704:35:1107:42:4707:56:5411:47:5312:00:4815:29:20+05:17:4611:205,3
620SUSZ Artur 224 XDOSAM529M 529 00:00:0000:03:2202:28:3204:36:3804:57:0008:06:0208:15:0212:07:2912:24:0915:29:23+05:17:5011:205,3
621ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM530M 530 00:00:0000:03:2202:28:3304:36:3804:57:0308:06:0308:06:3612:07:2912:24:0815:29:24+05:17:5011:205,3
622KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM531M 531 00:00:0000:00:5702:26:3904:37:0105:00:2108:11:3208:26:2912:13:5212:28:2815:29:50+05:18:1611:205,3
623DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM532M 53200:00:0000:00:5702:26:3804:37:0305:00:1708:11:3108:26:0212:13:5312:28:2815:29:50+05:18:1611:205,3
624MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM533M 533 00:00:0000:00:5002:22:1304:26:2504:38:1308:02:1408:24:3412:16:0612:22:0615:30:01+05:18:2811:205,3
625NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM534M 534 00:00:0000:00:5002:22:1404:26:2504:38:1308:02:1608:24:3412:16:0712:22:0615:30:02+05:18:2811:205,3
626WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM535M 535 00:00:0000:02:2602:20:2704:25:0904:35:5307:57:0908:08:0312:05:2312:09:5915:30:25+05:18:5211:205,3
627DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM536M 536 00:00:0000:02:2602:20:2604:25:0704:34:5607:57:0808:08:0212:05:2212:10:0015:30:25+05:18:5111:205,3
628BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM537M 537 00:00:0000:02:0602:35:1704:47:4605:08:2208:23:3408:40:5112:23:1012:31:0115:30:33+05:18:5911:205,3
629WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK92K 92 00:00:0000:02:0702:35:1604:47:4805:08:2408:23:3508:40:4712:23:1412:31:0115:30:33+05:18:5911:205,3
630SIKORA Tomasz 335 YSikoryM538M 538 00:00:0000:02:3802:24:5004:28:2204:55:4307:48:2708:25:5412:06:0712:18:1715:31:31+05:19:5711:215,3
631SIKORA Piotr 335 XSikoryM539M 539 00:00:0000:02:3802:24:5104:28:2204:55:4407:48:2708:25:5512:06:0712:18:1715:31:31+05:19:5711:215,3
632KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM540M 540 00:00:0000:01:3002:08:4804:02:3504:21:2207:45:5608:12:2112:37:2812:50:5515:31:39+05:20:0511:215,3
633SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM541M 541 00:00:0000:00:2002:08:1104:14:5004:26:4807:38:4507:54:5811:52:4812:10:5115:32:44+05:21:1011:225,3
634WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM542M 542 00:00:0000:00:2302:08:1204:14:5004:26:4907:38:4507:54:5811:52:4812:10:5415:32:44+05:21:1011:225,3
635PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM543M 543 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1808:02:5508:30:0112:07:0712:26:2315:32:58+05:21:2511:225,3
636MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM544M 544 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1708:02:5608:30:0012:07:0712:26:2315:32:59+05:21:2511:225,3
637SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK93K 93 00:00:0000:01:4502:25:0404:36:5104:54:1708:13:5108:31:3112:16:1012:23:5915:34:21+05:22:4811:235,3
638SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM545M 545 00:00:0000:01:4502:25:0504:36:5104:54:1808:13:4808:31:3212:16:1012:23:5915:34:22+05:22:4811:235,3
639BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM546M 546 00:00:0000:02:0102:22:0604:26:2604:55:4008:01:2508:21:5112:16:0412:26:4815:35:07+05:23:3311:245,3
640LIS Jakub 717 XAby do metyM547M 547 00:00:0000:02:0102:22:0504:26:2604:55:3808:01:2608:21:5412:16:0412:26:4815:35:07+05:23:3311:245,3
641NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM548M 548 00:00:0000:03:0102:38:1504:53:2305:08:5808:21:0908:37:1912:15:0912:29:4615:35:31+05:23:5811:245,3
642KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM549M 549 00:00:0000:02:5702:38:1804:53:2505:09:0408:21:1008:37:2412:15:1912:29:4715:35:31+05:23:5811:245,3
643DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM550M 550 00:00:0000:01:4702:25:3204:35:4704:56:3908:10:1008:33:0512:15:1212:29:2615:35:35+05:24:0111:245,3
644LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM551M 551 00:00:0000:01:4302:25:3004:35:4704:56:4008:10:0808:33:0612:15:1112:29:2715:35:35+05:24:0111:245,3
645TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK94K 94 00:00:0000:00:4602:15:3304:34:5604:59:0908:11:2108:32:4512:21:4212:33:1015:35:38+05:24:0411:245,3
646KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK95K 95 00:00:0000:00:4502:15:3404:34:5604:59:0908:11:2208:32:4512:21:4312:33:1015:35:38+05:24:0411:245,3
647FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM552M 552 00:00:0000:00:1402:21:5605:01:0705:05:2008:09:4908:30:0912:13:4412:34:0415:35:53+05:24:1911:245,3
648SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK96K 96 00:00:0000:00:1402:22:0005:01:0805:05:2108:09:5408:30:1112:13:4712:34:0415:35:53+05:24:2011:245,3
649GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM553M 553 00:00:0000:01:2902:28:4104:53:5204:58:3908:12:2808:44:4712:26:1512:33:4715:35:58+05:24:2411:245,3
650KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM554M 554 00:00:0000:01:2702:28:4004:53:5404:58:4108:12:2708:44:5412:26:1512:33:4715:35:58+05:24:2411:245,3
651JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM555M 555 00:00:0000:02:0002:31:2404:41:4305:04:0408:11:1908:34:2812:18:2312:33:1615:36:36+05:25:0311:255,3
652WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM556M 556 00:00:0000:00:4202:15:1504:24:5004:47:3707:59:4108:19:4712:43:2812:49:3515:36:40+05:25:0611:255,3
653TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM557M 557 00:00:0000:01:2402:30:4904:42:5605:15:1608:10:0108:49:3612:25:1112:50:3915:36:43+05:25:0911:255,3
654WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM558M 558 00:00:0000:01:2402:30:5004:42:5605:15:1708:10:0208:49:3712:25:1112:50:3915:36:43+05:25:0911:255,3
655KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM559M 559 00:00:0000:01:0602:09:1204:06:3504:14:4108:02:4608:21:4412:21:4612:32:0915:36:46+05:25:1211:255,3
656LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM560M 560 00:00:0000:02:1002:23:2004:27:0504:55:2407:56:2508:29:2212:23:4912:36:4215:36:46+05:25:1211:255,3
657WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM561M 561 00:00:0000:01:0602:09:1404:06:3604:14:4108:02:4608:21:4512:21:4612:32:0815:36:47+05:25:1311:255,3
658PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM562M 562 00:00:0000:00:4802:24:4004:36:0404:58:4208:12:2608:33:0012:23:4312:37:4115:36:47+05:25:1411:255,3
659RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM563M 563 00:00:0000:00:4702:24:4104:36:0504:58:3508:12:2708:25:2912:23:4012:37:4215:36:48+05:25:1411:255,3
660KONIECZNA Paulina 92 XCH10K97K 97 00:00:0000:02:4802:30:3004:33:5904:55:4808:08:0508:35:3612:39:5112:46:5915:36:48+05:25:1411:255,3
661PIŁAT Jarosław 92 YCH10M564M 564 00:00:0000:02:4802:30:3104:34:0004:55:5108:08:0708:35:3612:39:5112:47:0215:36:48+05:25:1411:255,3
662SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM565M 565 00:00:0000:02:1102:23:2204:27:0604:55:2507:56:3408:29:2112:23:5112:36:4615:36:49+05:25:1511:255,3
663PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM566M 566 00:00:0000:00:2502:20:0104:28:4504:43:3807:50:0108:09:3111:45:5812:07:2115:36:54+05:25:2111:255,3
664BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM567M 567 00:00:0000:00:2502:20:0304:28:4404:43:0907:50:0208:09:3111:45:5912:07:2115:36:54+05:25:2111:255,3
665PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK98K 98 00:00:0000:01:4902:27:0404:34:3905:02:2708:11:5208:12:5712:25:4012:43:3715:37:22+05:25:4911:255,2
666WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK99K 99 00:00:0000:01:4902:27:0304:34:3904:52:3908:11:5308:31:5612:25:4112:43:3715:37:22+05:25:4911:255,2
667MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK100K 100 00:00:0000:01:1002:24:0104:34:4504:36:4607:50:1907:58:0511:53:1812:02:5315:37:40+05:26:0611:265,2
668BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM568M 568 00:00:0000:01:0902:24:0004:34:4504:46:0007:50:1907:51:1411:53:1812:02:5315:37:41+05:26:0711:265,2
669KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM569M 569 00:00:0000:02:5502:30:3304:37:2204:53:4608:26:4308:39:5712:41:1512:46:5615:37:46+05:26:1211:265,2
670MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM570M 570 00:00:0000:02:5502:30:3404:37:2204:53:4808:26:4308:39:5812:41:1612:46:5715:37:46+05:26:1211:265,2
671KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM571M 571 00:00:0000:02:0402:33:3704:52:1905:16:2208:32:0808:49:2512:34:1112:45:1015:38:51+05:27:1711:265,2
672MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM572M 572 00:00:0000:02:0302:33:3804:52:1905:16:2008:32:0808:49:2112:34:1112:45:1115:38:51+05:27:1711:265,2
673DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM573M 573 00:00:0000:00:4402:15:0504:20:5204:42:4707:46:4608:14:1712:14:1312:28:4315:39:00+05:27:2711:275,2
674PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM574M 574 00:00:0000:00:4402:15:0604:20:5304:42:4707:46:4808:13:5012:14:1312:28:4415:39:00+05:27:2611:275,2
675SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM575M 575 00:00:0000:02:1402:24:3704:32:2704:55:3408:08:3208:27:2912:10:2812:25:5315:39:42+05:28:0811:275,2
676BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM576M 576 00:00:0000:02:1402:24:4204:32:2704:35:4808:08:3508:27:2712:10:3212:25:5415:39:42+05:28:0811:275,2
677MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM577M 577 00:00:0000:01:2902:25:5404:36:4404:48:5208:00:3908:16:2612:27:0812:32:2515:39:46+05:28:1211:275,2
678OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK101K 101 00:00:0000:01:3202:25:5604:36:4404:48:5008:00:3908:22:2412:27:0812:32:2515:39:46+05:28:1311:275,2
679BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK102K 102 00:00:0000:02:1202:19:1504:24:1804:31:2307:53:0508:13:3312:15:5812:27:2015:39:52+05:28:1911:275,2
680JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM578M 578 00:00:0000:02:1202:19:1404:24:1804:31:2207:53:0508:13:3212:15:5812:27:2015:39:53+05:28:1911:275,2
681MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK103K 103 00:00:0000:01:2302:34:4804:52:1805:15:4908:14:5508:44:0212:23:0412:23:3415:40:14+05:28:4011:275,2
682SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM579M 579 00:00:0000:01:2302:34:4904:52:1805:15:5008:14:5508:43:5712:23:0412:38:5715:40:14+05:28:4011:275,2
683SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM580M 580 00:00:0000:02:5202:35:3404:45:4405:07:2208:21:4408:50:5912:31:4812:37:0915:40:25+05:28:5111:285,2
684CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM581M 581 00:00:0000:02:5202:35:3604:45:4605:01:5408:21:5508:51:0012:31:4812:37:1215:40:25+05:28:5211:285,2
685JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK104K 104 00:00:0000:01:1002:35:3104:50:1905:06:5108:32:0208:54:2412:31:0612:37:1915:40:33+05:28:5911:285,2
686SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM582M 582 00:00:0000:01:1002:35:3204:50:1505:06:5208:32:0208:54:2412:31:0412:38:0915:40:33+05:28:5911:285,2
687KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K105K 105 00:00:0000:02:0502:33:2904:49:0204:59:2908:23:0108:34:3812:41:2012:45:0815:40:40+05:29:0711:285,2
688SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K106K 106 00:00:0000:02:0502:33:3004:49:0204:59:2908:23:0208:34:3812:41:2412:45:0815:40:41+05:29:0711:285,2
689KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M583M 583 00:00:0000:01:3202:22:4204:25:2704:41:4007:41:2508:07:4211:53:0812:10:0315:41:05+05:29:3211:285,2
690BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M584M 584 00:00:0000:01:3102:22:4004:25:2604:41:3907:41:2508:07:4311:53:0812:10:0415:41:05+05:29:3111:285,2
691KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM585M 585 00:00:0000:02:3902:21:1404:44:5504:46:2508:01:1808:03:2112:15:5212:43:2415:41:09+05:29:3611:285,2
692PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM586M 586 00:00:0000:02:4002:21:1504:44:5504:46:2308:01:1608:03:2212:15:5212:43:2215:41:10+05:29:3611:285,2
693BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM587M 587 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3805:07:3008:23:5508:39:0712:39:3212:43:5915:41:10+05:29:3711:285,2
694KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM588M 588 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3905:07:2908:23:5508:39:1112:39:3212:43:5915:41:10+05:29:3711:285,2
695TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM589M 589 00:00:0000:01:1702:18:1804:14:2404:32:3907:29:1307:42:1811:26:1911:32:5215:41:15+05:29:4111:285,2
696HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM590M 590 00:00:0000:01:1802:18:1904:14:2504:21:2807:29:1307:42:1911:26:2011:32:5415:41:15+05:29:4111:285,2
697SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM591M 591 00:00:0000:03:1202:36:0304:48:5305:03:5308:16:2108:35:1412:21:0512:27:3015:41:32+05:29:5811:285,2
698MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK107K 107 00:00:0000:03:1202:36:0404:48:5305:03:4108:16:2008:35:1512:21:0512:27:3015:41:32+05:29:5811:285,2
699LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK108K 108 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1404:47:2908:04:5808:10:1312:15:3812:27:3615:41:39+05:30:0511:295,2
700ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM592M 592 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1504:47:3008:04:5808:11:2612:15:3912:27:3615:41:39+05:30:0511:295,2
701 334 Y  1 00:00:0000:00:4202:08:1604:11:0004:28:5807:30:5707:53:2911:51:5712:03:4415:43:23+05:31:4911:305,2
702BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM593M 59300:00:0000:00:4202:08:1704:11:0104:28:5907:30:5807:53:3011:52:0212:03:4415:43:23+05:31:4911:305,2
703SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM594M 594 00:00:0000:00:3902:09:1504:06:4004:27:5307:34:4908:02:1711:54:2812:09:5515:43:25+05:31:5111:305,2
704STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM595M 595 00:00:0000:00:3902:09:1704:06:4004:27:5207:34:4808:02:1811:54:2912:09:5515:43:25+05:31:5211:305,2
705BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM596M 596 00:00:0000:02:3302:36:2104:48:3205:11:3908:26:3808:48:5512:46:2012:52:5115:43:26+05:31:5311:305,2
706WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM597M 597 00:00:0000:02:3402:36:2204:48:3205:11:3908:26:3808:48:5612:46:2112:52:5115:43:26+05:31:5311:305,2
707RORAT Lena 711 XChełm BiegaK109K 109 00:00:0000:03:1702:38:0504:44:2205:06:4708:19:4812:33:3812:39:3015:43:27+05:31:5411:305,2
708TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM598M 598 00:00:0000:03:1702:38:0404:44:2205:11:4308:19:4812:33:4112:39:3115:43:27+05:31:5411:305,2
709KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM599M 599 00:00:0000:00:5802:23:4004:34:2004:57:0808:12:5208:26:3612:32:1212:38:3815:43:45+05:32:1111:305,2
710ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM600M 600 00:00:0000:00:5802:23:4104:34:2104:36:4008:12:5208:26:3612:32:1212:38:3915:43:45+05:32:1111:305,2
711POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK110K 110 00:00:0000:03:0402:35:0004:52:3905:12:5608:16:2308:50:3112:40:4912:52:2715:43:49+05:32:1511:305,2
712MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK111K 111 00:00:0000:03:0102:34:5904:52:3905:12:5508:16:2408:50:3112:40:5112:52:2815:43:49+05:32:1511:305,2
713BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM601M 601 00:00:0000:00:5302:20:1704:25:0204:27:5108:13:5208:49:3512:31:0812:35:2515:43:50+05:32:1611:305,2
714KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM602M 602 00:00:0000:00:5302:20:1804:25:0404:45:5908:14:0908:49:3912:31:1412:35:3015:43:50+05:32:1611:305,2
715GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM603M 603 00:00:0000:01:3502:31:1504:46:4905:05:0808:29:3908:48:3212:26:5812:38:2015:44:01+05:32:2711:305,2
716WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM604M 604 00:00:0000:01:3502:31:1604:46:5005:05:0908:29:4008:48:3212:27:0012:38:2315:44:01+05:32:2711:305,2
717SITAK Marcin 692 YCzewkaM605M 605 00:00:0000:01:3902:21:3904:19:5004:46:2207:58:4908:32:2312:08:5412:29:0615:44:10+05:32:3611:305,2
718SITAK Adam 692 XCzewkaM606M 606 00:00:0000:01:3902:21:3804:19:5004:41:0407:58:5008:32:2412:08:5412:29:0615:44:10+05:32:3611:305,2
719WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM607M 607 00:00:0000:02:3302:25:2104:38:2804:54:5008:17:0308:40:1312:27:4312:35:2515:44:22+05:32:4811:315,2
720SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM608M 608 00:00:0000:02:3302:25:2004:38:2804:54:4908:17:0408:40:1412:27:4512:35:2515:44:22+05:32:4811:315,2
721SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM609M 609 00:00:0000:00:1802:19:0504:31:4504:48:4008:03:0608:24:0012:14:0412:25:3315:45:38+05:34:0411:315,2
722PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM610M 610 00:00:0000:00:1902:19:0604:31:4504:48:4408:03:0708:24:0012:14:0512:25:3715:45:38+05:34:0411:315,2
723BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM611M 611 00:00:0000:03:0002:41:2905:02:4605:18:3508:31:4908:51:3112:40:3912:48:3215:45:43+05:34:0911:315,2
724SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM612M 612 00:00:0000:01:2702:18:0804:24:0304:49:1008:12:3308:38:4512:22:5312:35:1115:45:44+05:34:1111:325,2
725JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM613M 613 00:00:0000:01:2602:09:0804:02:0704:19:0507:21:4908:38:4512:11:0412:35:1315:45:44+05:34:1111:325,2
726KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM614M 614 00:00:0000:01:2502:09:0404:02:0704:19:0507:21:4408:38:4312:11:1812:35:1815:45:44+05:34:1111:325,2
727ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM615M 615 00:00:0000:03:0002:41:3105:02:4805:18:3508:31:5008:51:4212:40:4012:48:3215:45:44+05:34:1011:325,2
728KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM616M 61600:00:0000:01:2702:18:1104:24:0404:49:0008:12:3408:38:4412:22:5312:35:1415:45:45+05:34:1111:325,2
729TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M617M 617 00:00:0000:03:1102:43:2904:55:5805:14:1108:23:4309:11:1512:45:2613:00:0615:46:00+05:34:2611:325,2
730BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M618M 618 00:00:0000:03:1102:43:3004:55:5905:14:1708:23:4409:11:1512:45:2513:00:1315:46:01+05:34:2711:325,2
731PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM619M 619 00:00:0000:02:2002:33:1804:47:0604:55:2708:33:5309:00:0512:40:2312:48:0715:46:32+05:34:5911:325,2
732KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM620M 620 00:00:0000:02:2002:33:1904:47:0604:55:2808:33:5409:00:0612:40:2312:48:0715:46:32+05:34:5811:325,2
733KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK112K 112 00:00:0000:01:5702:30:2704:45:3604:56:5108:19:5508:29:5012:30:5312:36:4715:46:39+05:35:0511:325,2
734KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK113K 113 00:00:0000:01:5702:30:2804:45:3704:56:5108:19:5608:29:5012:30:5312:36:4815:46:39+05:35:0511:325,2
735WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM621M 621 00:00:0000:01:4002:23:4204:32:4404:47:3408:12:2408:26:0112:25:2712:38:1415:47:05+05:35:3111:325,2
736PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM622M 622 00:00:0000:01:3902:23:4604:32:4404:47:3408:12:2408:26:0012:25:2912:38:1515:47:05+05:35:3211:325,2
737PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM623M 623 00:00:0000:00:5202:26:3604:34:0905:01:2108:15:2608:47:5512:43:2412:51:3615:48:09+05:36:3511:335,2
738BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM624M 624 00:00:0000:00:5202:26:3704:34:0805:01:2708:15:2708:47:5812:43:2412:51:3715:48:09+05:36:3511:335,2
739JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM625M 625 00:00:0000:02:1202:41:1204:51:3005:05:5708:21:3908:30:1612:27:1412:34:0015:48:12+05:36:3811:335,2
740ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM626M 626 00:00:0000:02:4602:30:5904:42:1705:12:4408:24:3409:01:5612:47:3012:53:3415:48:13+05:36:4011:335,2
741KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM627M 627 00:00:0000:02:4602:30:5804:42:1705:12:4208:24:3409:01:5412:47:2712:53:2715:48:14+05:36:4011:335,2
742WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM628M 628 00:00:0000:01:5702:29:2904:40:4705:00:5708:15:3308:26:0212:43:5712:47:4015:48:16+05:36:4211:335,2
743ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM629M 629 00:00:0000:01:5802:29:2804:40:4905:00:5808:15:3608:26:0412:43:5712:47:4115:48:16+05:36:4211:335,2
744RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK114K 114 00:00:0000:02:1202:41:1104:51:3105:08:4708:21:1908:30:1112:27:1412:34:1115:48:17+05:36:4311:335,2
745WIADERNA Nina 250 XN&SK115K 115 00:00:0000:02:3602:42:0004:58:5205:22:3508:49:5309:18:4912:55:5113:03:5315:48:20+05:36:4611:335,2
746ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK116K 116 00:00:0000:02:3602:42:0104:58:5305:22:3508:49:5409:18:4912:55:5013:03:5315:48:21+05:36:4711:335,2
747LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM630M 630 00:00:0000:01:5402:28:5604:40:2205:16:5808:29:4908:54:1812:47:2513:03:2415:48:54+05:37:2111:345,2
748BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM631M 631 00:00:0000:01:5402:28:5704:40:2005:16:5708:29:4908:54:1912:47:2413:03:2415:48:55+05:37:2111:345,2
749BETTIN Anna 177 YPANDAK117K 117 00:00:0000:02:3802:27:1104:37:1804:42:0308:13:2608:51:0712:33:3412:48:5515:49:44+05:38:1011:345,2
750MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM632M 632 00:00:0000:02:3902:27:1104:37:1804:59:3208:13:2408:51:0812:33:3412:48:5515:49:44+05:38:1011:345,2
751SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM633M 633 00:00:0000:00:5502:18:0204:20:3904:34:2607:37:5107:51:0612:05:2712:21:3615:49:46+05:38:1311:345,2
752ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM634M 634 00:00:0000:00:5602:18:0304:20:3904:34:2707:37:5007:51:0512:05:2412:21:3415:49:47+05:38:1311:345,2
753DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM635M 635 00:00:0000:03:1802:09:0704:00:0504:34:2607:38:3708:16:1012:08:3812:25:4915:50:08+05:38:3511:355,2
754ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM636M 636 00:00:0000:03:1702:09:0704:00:0504:33:2607:38:3808:16:0912:08:3912:25:5115:50:09+05:38:3511:355,2
755ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM637M 63700:00:0000:03:2102:42:1105:00:5205:24:3508:32:0109:02:0212:43:4212:53:3015:50:13+05:38:4011:355,2
756ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM638M 638 00:00:0000:03:2102:42:1005:00:5205:24:3508:31:5909:02:0312:43:4212:53:3015:50:13+05:38:4011:355,2
757FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM639M 639 00:00:0000:02:1102:29:3904:43:5605:12:0808:36:2208:55:3912:43:4612:49:4415:50:14+05:38:4011:355,2
758FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM640M 640 00:00:0000:02:1102:29:3804:43:5505:12:0808:36:2108:55:3712:43:5012:49:4415:50:14+05:38:4011:355,2
759MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK118K 118 00:00:0000:00:2402:21:2904:34:1304:47:2508:14:1108:38:2712:35:3412:45:3015:50:19+05:38:4511:355,2
760WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK119K 11900:00:0000:00:2402:21:2804:34:1204:47:3308:14:1308:38:2812:35:3412:45:3415:50:19+05:38:4511:355,2
761KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM641M 641 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3208:13:3608:58:1112:52:0313:02:3715:50:30+05:38:5711:355,2
762WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM642M 642 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3108:13:3608:58:1212:52:0213:02:3815:50:31+05:38:5711:355,2
763NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM643M 643 00:00:0000:01:3502:13:3704:18:3104:27:5508:17:5108:42:5612:30:1812:44:5415:51:07+05:39:3411:355,2
764THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM644M 644 00:00:0000:01:3702:13:3804:18:3104:26:2808:17:5108:42:5512:30:1812:44:5515:51:07+05:39:3311:355,2
765KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM645M 645 00:00:0000:01:3502:30:0004:38:0205:13:0008:55:1609:10:5113:00:0913:12:2015:51:34+05:40:0011:365,2
766PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M646M 646 00:00:0000:02:5602:29:3704:39:3405:01:1908:11:2308:35:3112:25:5212:37:0715:51:35+05:40:0211:365,2
767WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM647M 647 00:00:0000:01:3402:30:0104:38:0205:12:4008:55:1509:10:5013:00:0813:12:2015:51:35+05:40:0211:365,2
768PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M648M 648 00:00:0000:02:5602:29:3604:39:3405:01:1808:11:2408:35:3012:25:5912:37:0615:51:36+05:40:0211:365,2
769KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM649M 649 00:00:0000:00:5902:16:5004:31:0004:45:4908:20:3008:42:3812:38:3312:45:5115:52:00+05:40:2711:365,2
770KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM650M 650 00:00:0000:01:0202:16:5004:31:0004:45:5208:20:3108:42:3912:38:3312:45:5115:52:01+05:40:2711:365,2
771POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM651M 651 00:00:0000:01:0002:24:5504:30:1404:44:3908:18:4408:42:5212:41:4712:51:5215:52:15+05:40:4211:365,2
772KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM652M 652 00:00:0000:01:0002:24:5604:30:1404:44:3808:18:4508:42:5312:41:4812:51:5315:52:15+05:40:4211:365,2
773OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM653M 653 00:00:0000:01:1002:17:3804:24:2704:40:2908:01:3008:31:3012:31:5212:50:0415:52:17+05:40:4311:365,2
774GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM654M 654 00:00:0000:01:0702:17:3604:24:2804:40:3008:01:3008:31:3112:31:5312:50:0415:52:18+05:40:4411:365,2
775DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M655M 655 00:00:0000:01:2902:31:2904:45:2005:07:0608:25:5808:50:4212:43:3912:53:1015:52:22+05:40:4811:365,2
776HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K120K 120 00:00:0000:01:2902:31:2804:45:2005:07:0708:25:5908:26:5812:43:4112:53:1015:52:22+05:40:4811:365,2
777SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK121K 121 00:00:0000:02:1602:40:3204:55:3005:13:0508:27:1308:47:5912:44:3312:48:4015:52:26+05:40:5211:365,2
778BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK122K 122 00:00:0000:02:1502:40:3304:55:3005:13:0308:27:1108:47:5812:44:3312:48:4115:52:26+05:40:5311:365,2
779RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM656M 656 00:00:0000:02:4602:30:1004:41:0705:00:3908:27:0008:55:4312:52:3413:07:4715:52:26+05:40:5211:365,2
780FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM657M 657 00:00:0000:02:0602:21:4704:33:0004:55:1908:12:4308:33:2912:45:3312:51:5115:52:27+05:40:5411:365,2
781PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM658M 658 00:00:0000:02:4502:30:1104:41:0605:00:3208:27:0008:55:3812:52:3213:07:4415:52:27+05:40:5411:365,2
782DUDEK Marcin 322 YguantanamoM659M 659 00:00:0000:02:0602:21:4504:33:0104:55:2008:12:4408:33:3112:45:3512:51:5115:52:29+05:40:5511:365,2
783KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK123K 123 00:00:0000:02:1302:31:1904:45:3605:03:4408:24:4808:43:5412:34:4012:41:0715:53:14+05:41:4011:375,2
784DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM660M 660 00:00:0000:02:1302:31:2004:45:3505:11:3608:24:4608:43:5312:34:4112:41:2915:53:14+05:41:4011:375,2
785TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM661M 661 00:00:0000:00:3802:08:2504:16:5104:34:4307:53:1508:15:3112:38:4512:50:4215:53:23+05:41:5011:375,2
786RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM662M 662 00:00:0000:00:3802:08:2404:16:5104:34:3707:53:1508:15:3112:38:4612:50:4315:53:23+05:41:4911:375,2
787PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM663M 663 00:00:0000:01:1902:11:2504:14:0104:31:5807:41:5308:00:4712:15:4412:39:1815:53:48+05:42:1511:375,2
788HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM664M 664 00:00:0000:01:1802:11:2404:14:0104:32:0007:41:5208:00:4312:15:4412:39:1915:53:50+05:42:1611:375,2
789MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM665M 665 00:00:0000:00:2701:56:5903:58:2104:23:2207:41:0808:51:3212:33:5012:58:0415:53:51+05:42:1711:375,2
790KAJA Gracjan 94 XBydgościeM666M 666 00:00:0000:00:2801:56:5303:58:2004:23:2207:41:0808:51:3212:33:5112:58:0415:53:51+05:42:1811:375,2
791DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM667M 667 00:00:0000:02:1302:34:0104:37:2004:56:5408:00:0308:27:5412:21:3512:34:5715:53:53+05:42:1911:375,2
792NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM668M 668 00:00:0000:02:1402:34:0204:37:2004:56:5308:00:0308:27:5212:21:3612:34:5715:53:53+05:42:1911:375,2
793KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM669M 669 00:00:0000:01:1402:25:2804:35:3804:52:1608:25:1108:40:4712:39:3712:46:2015:55:14+05:43:4011:385,2
794KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM670M 670 00:00:0000:01:1502:25:2404:35:3704:52:1708:25:0308:28:5812:39:3812:46:2115:55:14+05:43:4011:385,2
795SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM671M 671 00:00:0000:02:1802:43:2504:52:1705:16:5508:32:4608:58:2012:53:4013:07:0115:55:20+05:43:4611:395,2
796ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM672M 672 00:00:0000:02:1802:43:2804:52:1605:05:2408:32:4712:53:5413:07:0715:55:21+05:43:4711:395,1
797JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK124K 12400:00:0000:01:1602:19:5204:32:3404:50:4008:04:5608:24:5712:30:4012:45:1515:55:28+05:43:5511:395,1
798MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM673M 67300:00:0000:01:1502:19:5304:32:3504:51:0508:04:5708:24:5612:30:4012:45:1615:55:28+05:43:5511:395,1
799CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M674M 674 00:00:0000:03:0702:19:1304:33:4304:47:3608:22:0108:41:4412:40:0312:56:3515:55:29+05:43:5511:395,1
800BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M675M 675 00:00:0000:03:0802:19:1204:33:4305:05:3108:22:0108:41:4512:40:0212:56:3615:55:29+05:43:5511:395,1
801PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M676M 676 00:00:0000:02:0202:33:5404:57:5605:17:4308:42:1509:10:4912:58:5013:07:1315:55:30+05:43:5611:395,1
802BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K125K 125 00:00:0000:02:0102:33:5504:57:5605:17:4208:42:1109:10:4712:58:4913:07:1415:55:30+05:43:5611:395,1
803NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM677M 677 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:4208:58:3112:50:1413:01:2015:55:38+05:44:0411:395,1
804SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM678M 678 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:4308:58:3212:50:1413:01:2015:55:38+05:44:0411:395,1
805ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM679M 679 00:00:0000:03:1302:38:2404:59:2905:26:4808:26:5508:53:4112:40:4812:52:0315:56:09+05:44:3611:395,1
806CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK126K 126 00:00:0000:03:1002:32:0804:46:0504:56:0608:23:2708:35:0612:34:1412:40:3015:56:10+05:44:3711:395,1
807SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM680M 680 00:00:0000:03:1302:38:2304:59:2905:26:4808:26:5508:53:4112:40:4812:52:0315:56:10+05:44:3611:395,1
808OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM681M 681 00:00:0000:03:1002:32:0504:46:0504:56:0908:23:2808:35:0712:34:1512:40:3115:56:11+05:44:3711:395,1
809HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK127K 127 00:00:0000:03:0602:30:3704:38:1604:57:0208:17:3008:50:0312:47:3212:57:0715:56:13+05:44:3911:395,1
810GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM682M 682 00:00:0000:03:0702:30:3804:38:1604:58:1108:17:3008:50:0412:47:3212:57:0915:56:13+05:44:3911:395,1
811NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM683M 683 00:00:0000:02:5502:39:5605:02:2505:20:5608:44:0409:05:1712:55:3313:02:0815:56:15+05:44:4211:395,1
812WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK128K 128 00:00:0000:02:5602:39:5605:02:2505:20:5608:44:0009:05:1912:55:3413:02:0815:56:15+05:44:4211:395,1
813WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K129K 129 00:00:0000:01:1502:50:1805:10:1805:26:5808:44:5608:59:4912:54:2413:00:3915:56:37+05:45:0311:395,1
814SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K130K 130 00:00:0000:01:1602:50:1805:10:1905:27:0008:44:5608:59:4812:54:2513:00:4115:56:37+05:45:0311:395,1
815WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM684M 684 00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:05:2008:44:0709:05:1812:53:5613:02:0515:56:38+05:45:0411:395,1
816JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM685M 68500:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:20:5408:44:1009:05:1712:53:5513:02:0915:56:39+05:45:0511:395,1
817KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM686M 686 00:00:0000:02:3802:23:1204:29:1304:40:1508:07:4208:24:4612:40:0812:48:4315:56:49+05:45:1511:405,1
818NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM687M 687 00:00:0000:01:5802:37:0104:59:2405:15:2808:37:0108:57:4512:50:4612:56:2115:57:06+05:45:3211:405,1
819HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM688M 688 00:00:0000:01:5702:37:0104:59:2405:15:2908:37:0108:57:4512:50:4612:56:2015:57:08+05:45:3411:405,1
820WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M689M 689 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:1905:14:1808:46:3509:07:4413:03:3413:16:4215:58:00+05:46:2711:405,1
821JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M690M 690 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:2005:24:2908:46:3609:07:4613:03:3313:16:4115:58:01+05:46:2711:405,1
822KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM691M 691 00:00:0000:03:2202:30:4104:47:3905:03:5908:25:0508:52:5812:38:4812:56:0415:58:05+05:46:3111:415,1
823OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK131K 131 00:00:0000:03:2202:30:4004:47:3905:03:5808:25:0708:52:2012:38:5012:56:0415:58:05+05:46:3111:415,1
824JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM692M 692 00:00:0000:00:3702:17:0004:30:3605:08:4508:23:0109:01:4912:41:3513:01:4115:58:16+05:46:4311:415,1
825KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM693M 693 00:00:0000:03:1802:41:1805:05:2205:06:4008:43:5009:06:4712:50:5313:00:1816:00:27+05:48:5311:425,1
826SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM694M 694 00:00:0000:03:1802:41:1905:05:2305:19:2408:43:5009:06:4912:50:5313:00:1916:00:28+05:48:5511:425,1
827MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM695M 695 00:00:0000:01:3802:22:4804:39:5904:51:5008:45:4309:00:3312:55:0713:04:4416:00:28+05:48:5411:425,1
828WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM696M 69600:00:0000:03:1402:34:0304:52:0105:01:4008:23:2508:36:3712:40:0412:46:3016:00:36+05:49:0311:425,1
829WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM697M 69700:00:0000:03:1302:34:0404:52:0005:01:3908:23:2608:36:3812:40:0512:46:3116:00:36+05:49:0311:425,1
830ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM698M 698 00:00:0000:03:2402:39:2104:51:5105:04:0408:33:4808:36:5112:58:1213:12:2916:00:37+05:49:0411:425,1
831KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK132K 132 00:00:0000:03:2402:39:2004:51:5105:04:0308:33:4608:38:1712:58:1313:12:2916:00:37+05:49:0311:425,1
832LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM699M 699 00:00:0000:01:3802:22:4904:39:5804:51:4708:45:3708:57:1712:55:0513:04:3916:00:42+05:49:0911:425,1
833ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM700M 700 00:00:0000:01:1202:30:3604:41:1704:53:5608:20:1108:34:1412:40:4612:51:1916:01:54+05:50:2111:435,1
834NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM701M 701 00:00:0000:01:1102:30:3704:41:1704:53:5408:20:1008:33:0812:40:4112:51:1916:01:55+05:50:2111:435,1
835ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM702M 702 00:00:0000:03:0202:41:2405:01:0405:21:0808:38:2208:58:3012:49:4012:54:0116:01:57+05:50:2311:435,1
836ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK133K 133 00:00:0000:03:0402:41:2405:01:0405:21:0908:38:2308:58:3012:49:4012:54:0216:01:57+05:50:2311:435,1
837DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM703M 703 00:00:0000:00:4802:25:1904:44:2904:53:2608:24:4208:30:4912:51:3312:55:3516:02:10+05:50:3711:445,1
838KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM704M 704 00:00:0000:00:4902:25:1804:44:2904:53:2708:24:4308:30:4812:51:3612:55:3616:02:10+05:50:3611:445,1
839FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM705M 705 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1405:09:2708:43:0309:01:3412:59:3113:02:4416:02:17+05:50:4311:445,1
840ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK134K 134 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1305:09:2708:43:0309:01:3512:59:3213:02:4416:02:17+05:50:4311:445,1
841ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM706M 706 00:00:0000:03:1902:40:0404:55:5105:11:3308:33:5908:52:5413:05:1313:20:5216:03:02+05:51:2911:445,1
842ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK135K 135 00:00:0000:03:1402:40:0404:55:5104:59:0708:34:0108:52:5613:05:1413:20:5016:03:03+05:51:2911:445,1
843BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK136K 136 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4504:54:2208:25:3908:50:3912:51:5213:00:2516:07:11+05:55:3811:475,1
844DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM707M 707 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4604:44:3208:25:3808:50:3912:51:5213:00:2516:07:12+05:55:3811:475,1
845KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM708M 708 00:00:0000:00:2202:32:5204:53:3905:14:0609:28:4609:37:2413:07:4113:14:5816:09:00+05:57:2611:495,1
846KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK137K 137 00:00:0000:00:5702:23:3404:33:5204:53:2108:21:5709:10:0213:08:1113:29:1616:09:11+05:57:3711:495,1
847MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM709M 709 00:00:0000:00:5702:23:3304:33:5205:01:4308:21:5709:10:0713:08:1113:29:1616:09:11+05:57:3711:495,1
848FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM710M 710 00:00:0000:01:2002:36:4604:59:3905:16:5608:53:1109:14:0013:07:5913:15:1516:11:13+05:59:3911:505,1
849ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM711M 711 00:00:0000:01:1902:36:4404:59:3905:16:5708:53:1209:14:0013:07:5913:15:1516:11:13+05:59:3911:505,1
850TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM712M 712 00:00:0000:02:3102:43:5905:04:4305:15:1908:50:3909:01:5812:59:0513:05:5516:11:26+05:59:5311:505,1
851GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM713M 713 00:00:0000:02:3002:43:5805:04:4305:15:1708:50:4009:01:5712:59:0513:05:5516:11:27+05:59:5311:505,1
852SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM714M 71400:00:0000:01:4102:34:3004:48:3805:04:0108:25:3808:49:2912:44:0712:49:2016:14:21+06:02:4711:525,0
853SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM715M 715 00:00:0000:01:4102:34:2804:48:3705:04:0108:25:3808:49:2812:44:0912:49:2016:14:21+06:02:4711:525,0
854MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM716M 716 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3805:37:4409:12:3909:27:0413:11:0313:18:3716:14:31+06:02:5711:535,0
855PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM717M 717 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3905:37:4409:12:3909:27:0913:11:0313:18:3916:14:31+06:02:5711:535,0
856MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM718M 718 00:00:0000:02:3502:43:3204:57:1405:14:4008:50:0109:10:0113:17:4713:28:0716:14:33+06:02:5911:535,0
857KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM719M 719 00:00:0000:02:3702:43:3304:57:0605:14:4108:50:0109:10:0113:17:4713:28:0716:14:33+06:02:5911:535,0
858GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM720M 720 00:00:0000:00:4902:39:5105:04:1105:34:0008:58:2509:48:3113:29:2813:34:3916:14:59+06:03:2511:535,0
859ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK138K 138 00:00:0000:00:4902:39:5305:04:1105:08:1708:58:2609:48:3213:29:2913:34:3916:14:59+06:03:2511:535,0
860SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM721M 721 00:00:0000:00:3302:34:0805:01:0305:36:2208:46:0809:17:4813:08:5313:35:3716:15:29+06:03:5611:535,0
861BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM722M 722 00:00:0000:00:3202:34:0705:01:0305:36:2408:46:0509:17:4713:08:5313:35:3816:15:29+06:03:5511:535,0
862NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM723M 723 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2208:49:0009:04:0612:58:1813:10:4816:17:15+06:05:4211:555,0
863PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM724M 724 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2108:48:5809:04:0312:58:2013:10:4816:17:15+06:05:4211:555,0
864WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM725M 725 00:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:4308:32:4808:56:5912:58:3413:07:0016:17:59+06:06:2611:555,0
865TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK139K 13900:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:4408:32:4908:56:5912:58:3413:07:0016:17:59+06:06:2611:555,0
866CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM726M 726 00:00:0000:03:2302:43:1905:20:5405:42:0709:17:2109:26:0513:07:4113:14:5516:18:34+06:07:0011:565,0
867KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM727M 727 00:00:0000:00:4602:45:1405:13:2405:27:3309:01:3109:12:2613:15:1113:21:3416:18:59+06:07:2611:565,0
868LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK140K 140 00:00:0000:00:4402:45:1305:13:2405:27:3309:01:3109:12:2413:15:1213:21:3416:18:59+06:07:2511:565,0
869BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM728M 728 00:00:0000:01:3502:29:3104:46:0004:59:5508:33:3608:55:1713:07:2713:16:0916:21:23+06:09:5011:585,0
870SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM729M 729 00:00:0000:01:3502:29:3204:45:5904:59:5708:33:3608:55:1713:07:2613:16:0816:21:24+06:09:5011:585,0
871OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM730M 730 00:00:0000:01:4802:31:2204:49:4705:14:4308:43:2209:06:3413:07:0513:15:0416:21:48+06:10:1411:585,0
872CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM731M 731 00:00:0000:01:4902:31:2304:49:4605:14:3908:43:2309:06:2913:07:0413:15:0516:21:48+06:10:1411:585,0
873PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM732M 732 00:00:0000:00:3402:17:5504:33:5005:07:1808:31:0309:03:1112:53:5913:12:4816:23:33+06:11:5911:595,0
874BERNHARD Paweł 401 XMPKM733M 733 00:00:0000:00:3402:17:5704:33:5205:07:1908:31:0409:03:1312:53:5813:12:4816:23:34+06:12:0011:595,0
875SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK141K 14100:00:0000:02:2602:42:0805:08:4605:37:4309:01:5309:18:0313:05:2013:10:4516:23:59+06:12:2511:595,0
876WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK142K 14200:00:0000:02:2502:42:0905:08:4705:37:4109:01:5409:18:0313:05:2713:10:4616:24:00+06:12:2612:005,0
877ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM734M 734 00:00:0000:01:4402:28:1804:47:2905:10:4608:34:0609:04:0712:49:3612:54:5916:25:18+06:13:4412:005,0
878ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM735M 735 00:00:0000:01:4402:28:1704:47:3005:10:5408:34:0709:04:0912:49:3412:55:0316:25:18+06:13:4512:005,0
879KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM736M 736 00:00:0000:02:0402:28:3104:44:3605:08:0208:33:3408:49:3212:51:5413:10:3116:25:20+06:13:4612:005,0
880MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM737M 737 00:00:0000:02:0102:28:3004:44:3605:08:0008:33:3508:49:3212:51:5413:10:3116:25:20+06:13:4712:005,0
881GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M738M 738 00:00:0000:01:2202:29:2504:52:5905:05:3808:30:5608:45:4012:54:1013:03:2216:25:51+06:14:1812:015,0
882ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M739M 739 00:00:0000:01:2102:29:2404:52:5905:05:3908:30:5408:45:4212:54:0813:03:2316:25:52+06:14:1812:015,0
883LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M740M 740 00:00:0000:01:1102:17:0604:35:2704:59:4308:30:1009:05:3012:47:4812:58:1216:26:34+06:15:0012:015,0
884DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M741M 741 00:00:0000:01:1102:17:0704:35:2804:59:4408:30:1009:05:3112:47:4812:58:1216:26:34+06:15:0012:015,0
885KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM742M 742 00:00:0000:00:4702:08:3404:19:3204:55:2608:54:1609:32:3713:15:3313:25:5216:27:09+06:15:3612:025,0
886PACIA Sebastian 243 XCoolM743M 743 00:00:0000:00:4802:08:3404:19:3405:08:4108:54:1609:32:3613:15:3313:25:5316:27:09+06:15:3512:025,0
887KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM744M 744 00:00:0000:02:5502:52:1805:13:5005:30:2908:43:3809:03:1713:33:4313:40:0916:28:15+06:16:4112:035,0
888TALMA Paweł 525 XBudowlaniM745M 745 00:00:0000:02:3802:43:2105:01:1405:28:2308:53:2009:24:4713:20:1513:25:3816:28:43+06:17:0912:035,0
889MALESA Radosław 525 YBudowlaniM746M 746 00:00:0000:02:3702:43:1905:01:1405:28:2108:53:1909:24:4413:20:1413:27:2816:28:43+06:17:0912:035,0
890CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM747M 747 00:00:0000:00:5102:24:4304:42:5004:47:3808:31:1508:51:4112:47:2012:52:0516:29:17+06:17:4312:035,0
891KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM748M 748 00:00:0000:00:5002:24:4504:42:5005:02:1608:31:1608:51:4012:47:2012:52:0616:29:17+06:17:4412:035,0
892ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM749M 749 00:00:0000:03:2602:36:0604:49:2805:12:0308:36:4309:14:4213:05:5613:19:4616:30:16+06:18:4212:045,0
893IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM750M 750 00:00:0000:03:2502:36:0204:49:2705:11:4908:36:4209:14:4113:05:5413:19:4716:30:16+06:18:4212:045,0
894LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM751M 751 00:00:0000:01:4702:17:3004:27:3504:54:4208:21:5008:50:0012:56:4113:11:2116:30:37+06:19:0312:045,0
895KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM752M 75200:00:0000:01:4702:17:3104:27:3504:30:4008:21:5008:49:5912:56:4113:11:2216:30:37+06:19:0312:045,0
896KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK143K 143 00:00:0000:02:5302:43:4905:12:1705:43:2509:08:5609:30:3213:16:4213:30:3716:31:21+06:19:4712:055,0
897PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK144K 144 00:00:0000:02:5302:43:4805:12:1805:43:2509:08:5609:30:3113:16:4213:30:5816:31:22+06:19:4812:055,0
898KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK145K 145 00:00:0000:02:3502:45:3005:04:2505:12:4508:59:3509:25:4013:10:0213:24:5116:31:42+06:20:0812:055,0
899KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM753M 753 00:00:0000:02:3402:45:2905:04:2505:24:5008:59:3809:25:3913:10:0313:24:5116:31:42+06:20:0912:055,0
900RĄCZKA Rafał 272 X:-)M754M 754 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3305:06:0808:34:4108:54:5912:58:1013:03:5916:32:03+06:20:2912:055,0
901SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M755M 755 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3205:06:0708:34:3908:55:0012:58:1113:03:5916:32:05+06:20:3112:055,0
902MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M756M 75600:00:0000:02:4902:30:2104:33:5804:55:5308:08:0508:35:3712:39:5112:47:0616:33:05+06:21:3212:065,0
903RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M757M 757 00:00:0000:02:4802:30:2904:33:5805:00:1108:08:0608:35:3812:39:5012:47:5116:33:05+06:21:3212:065,0
904HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM758M 758 00:00:0000:02:0702:40:1104:56:2705:06:4708:31:0708:50:1412:52:2913:07:0516:33:36+06:22:0212:075,0
905KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM759M 759 00:00:0000:02:0702:40:1204:56:2805:06:4908:31:0808:50:1412:52:3013:07:0916:33:36+06:22:0212:075,0
906SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM760M 760 00:00:0000:02:1502:37:1504:55:3105:14:0408:43:4309:06:0213:11:5113:16:1216:36:24+06:24:5012:094,9
907WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM761M 761 00:00:0000:02:1602:37:3004:55:3105:14:0308:43:4409:06:0213:11:5413:16:1416:36:24+06:24:5012:094,9
908SZYSZKA Artur 468 XDELHANM762M 762 00:00:0000:01:1402:40:3404:58:4305:06:1808:49:5108:59:3313:15:4413:22:0616:37:29+06:25:5512:094,9
909PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM763M 763 00:00:0000:01:1402:40:3504:58:4205:06:2108:49:5108:59:2813:15:4513:22:0816:37:29+06:25:5512:094,9
910KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK146K 146 00:00:0000:00:4302:22:3604:44:2305:11:4108:42:2609:04:5413:06:5413:18:5316:38:03+06:26:2912:104,9
911BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK147K 147 00:00:0000:00:4302:22:3704:44:2205:11:4008:42:2509:04:2313:06:5413:18:5416:38:03+06:26:2912:104,9
912DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM764M 764 00:00:0000:03:0202:36:1904:57:5505:17:2108:37:4109:21:0013:20:4113:30:2016:38:15+06:26:4112:104,9
913HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK148K 148 00:00:0000:03:0302:36:1804:57:5305:17:2008:37:4109:20:5813:20:4313:30:2016:38:15+06:26:4112:104,9
914PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K149K 149 00:00:0000:01:5902:42:1205:04:1805:34:0109:12:3309:28:0413:21:2713:28:5916:38:16+06:26:4312:104,9
915DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K150K 150 00:00:0000:01:5902:42:1005:04:1805:34:0009:12:3309:28:1413:21:2713:29:0016:38:17+06:26:4312:104,9
916PLUTA Anita 317 YA&MK151K 151 00:00:0000:02:4202:36:2104:51:1505:06:5708:27:4308:52:1213:06:1813:14:0116:38:23+06:26:4912:104,9
917PLUTA Marcin 317 XA&MM765M 765 00:00:0000:02:4102:36:2404:51:1605:06:5708:27:4408:52:1313:06:1713:14:0216:38:23+06:26:4912:104,9
918STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM766M 766 00:00:0000:02:0402:38:0004:57:1605:18:0908:54:2009:19:0013:15:5013:24:3816:38:25+06:26:5112:104,9
919STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM767M 767 00:00:0000:02:0402:38:0104:57:1605:18:0808:54:2009:19:0013:15:5113:24:3816:38:25+06:26:5212:104,9
920SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM768M 768 00:00:0000:02:4002:42:5105:05:1905:20:3408:55:2609:13:3013:15:0713:28:0416:39:26+06:27:5212:114,9
921BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM769M 769 00:00:0000:02:4102:42:5005:05:1805:20:3408:55:2509:13:2713:15:0713:28:0416:39:27+06:27:5312:114,9
922KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM770M 770 00:00:0000:02:3002:45:0505:05:2105:28:3708:54:3909:17:4113:15:0613:21:2916:40:37+06:29:0412:124,9
923TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK152K 152 00:00:0000:02:3002:45:0605:05:2205:28:4108:54:4009:17:4013:15:0713:21:3116:40:38+06:29:0412:124,9
924BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM771M 771 00:00:0000:00:1102:11:2004:24:1304:50:1008:31:5808:58:3513:07:3213:14:2016:40:48+06:29:1412:124,9
925BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM772M 772 00:00:0000:00:1102:11:1904:24:1304:50:1408:31:5908:58:3413:07:3313:14:2116:40:48+06:29:1412:124,9
926LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK153K 153 00:00:0000:01:2502:31:1304:38:0705:01:1308:21:2208:55:5012:47:5813:00:5216:40:50+06:29:1712:124,9
927KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM773M 773 00:00:0000:01:2602:31:1404:38:0805:01:2608:21:2308:55:5312:48:0113:00:5416:40:51+06:29:1712:124,9
928ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM774M 774 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:2208:53:1909:24:4613:20:1213:25:2616:44:33+06:33:0012:154,9
929ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK154K 154 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:2208:53:2009:24:4613:20:1213:25:2516:44:34+06:33:0012:154,9
930BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK155K 155 00:00:0000:02:4302:35:2004:48:3905:17:4508:49:1409:22:2013:18:3713:32:5016:45:21+06:33:4712:154,9
931DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM775M 775 00:00:0000:02:4302:35:2104:48:3905:17:4508:49:1509:22:2113:18:3713:32:5016:45:21+06:33:4712:154,9
932PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK156K 15600:00:0000:02:4902:39:2705:00:5805:05:1508:49:0809:04:1113:11:3513:24:0316:46:23+06:34:4912:164,9
933MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK157K 157 00:00:0000:02:4902:39:2905:00:5805:30:0408:49:0609:04:4513:11:3713:24:0316:46:23+06:34:4912:164,9
934BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK158K 158 00:00:0000:02:4002:47:1205:17:5905:37:0609:10:2009:32:4313:25:1413:30:1916:49:05+06:37:3212:184,9
935KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK159K 159 00:00:0000:02:4102:47:1005:18:0005:37:0509:10:2009:32:4213:25:1413:30:2016:49:06+06:37:3212:184,9
936PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM776M 776 00:00:0000:03:1602:40:5405:04:1905:24:5208:58:3609:10:4113:07:4313:15:5216:49:21+06:37:4712:184,9
937CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM777M 777 00:00:0000:03:1502:40:5505:04:2005:24:5308:58:3909:10:4213:07:4413:15:5216:49:21+06:37:4812:184,9
938NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM778M 778 00:00:0000:01:4202:39:3704:53:1205:03:4608:34:2908:44:4112:45:3212:49:4816:49:42+06:38:0912:184,9
939GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK160K 160 00:00:0000:01:4102:39:3504:53:1105:07:0408:34:2908:44:4112:45:3312:49:4916:49:42+06:38:0912:184,9
940KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM779M 779 00:00:0000:02:5402:32:4704:47:0005:03:1408:39:4808:58:1713:01:1713:07:4716:51:14+06:39:4012:194,9
941SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM780M 780 00:00:0000:02:5302:32:4804:47:0005:03:0608:39:4808:58:1513:01:1613:07:4816:51:14+06:39:4012:194,9
942WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK161K 161 00:00:0000:01:2102:41:2205:10:5605:26:2808:54:1309:09:0413:29:0113:31:5116:52:03+06:40:2912:204,9
943KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM781M 781 00:00:0000:01:2202:41:2305:10:5605:26:2908:54:1409:09:0413:29:0413:31:5216:52:03+06:40:2912:204,9
944BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM782M 782 00:00:0000:02:0502:30:4604:32:2905:06:5508:08:1309:22:0813:36:0713:39:3316:52:52+06:41:1812:214,9
945KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM783M 783 00:00:0000:02:0502:30:4404:32:2804:49:3808:08:1409:22:1013:36:0613:39:3316:53:02+06:41:2912:214,9
946JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M784M 784 00:00:0000:03:1102:42:1304:56:1005:19:1708:53:3609:14:3213:13:3313:26:4616:54:29+06:42:5612:224,8
947GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M785M 785 00:00:0000:03:0802:42:1404:56:1205:19:3508:53:3609:14:3913:13:3313:26:4716:54:29+06:42:5512:224,8
948GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM786M 786 00:00:0000:02:2902:38:2504:55:3505:29:2308:55:3109:26:5713:31:2913:38:4316:54:53+06:43:1912:224,8
949SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM787M 787 00:00:0000:02:2902:38:2404:55:3505:25:4508:55:3109:26:5813:31:3013:38:4316:54:53+06:43:1912:224,8
950ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM788M 788 00:00:0000:01:5002:27:3304:39:4905:08:4108:33:2608:52:1613:35:3613:39:2216:55:56+06:44:2312:234,8
951PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM789M 789 00:00:0000:01:5202:27:3504:39:4905:08:4008:33:2608:52:1613:35:3713:39:2416:55:57+06:44:2312:234,8
952JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK162K 162 00:00:0000:03:1502:40:0205:01:5705:24:3908:47:4809:10:4413:13:1813:23:5216:57:19+06:45:4512:244,8
953MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM790M 790 00:00:0000:03:1502:40:0505:01:5805:27:3608:47:4009:10:4613:13:1813:23:5916:57:19+06:45:4512:244,8
954KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK163K 163 00:00:0000:02:0802:40:4205:09:3305:35:0009:04:5609:29:2813:25:0913:34:3716:57:46+06:46:1312:244,8
955WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK164K 164 00:00:0000:02:0802:40:4305:09:3305:35:0009:04:5609:29:2813:25:0913:34:3716:57:46+06:46:1212:244,8
956CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM791M 791 00:00:0000:02:3002:24:0404:47:0405:10:2808:45:4809:09:0713:33:0513:43:5216:57:58+06:46:2512:244,8
957TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK165K 165 00:00:0000:02:3102:24:0304:47:0505:10:2808:45:4909:09:0713:33:0613:34:0816:57:59+06:46:2512:244,8
958BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM792M 792 00:00:0000:01:5302:17:2204:16:0804:32:0107:45:2908:05:4712:54:3913:16:3416:58:38+06:47:0512:254,8
959JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM793M 793 00:00:0000:01:5302:16:5904:16:0304:32:0307:45:2908:05:4912:33:2413:16:3516:58:38+06:47:0512:254,8
960LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M794M 794 00:00:0000:03:0402:40:0704:54:1105:14:4508:51:1009:11:1213:16:2413:23:1816:58:51+06:47:1712:254,8
961ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M795M 795 00:00:0000:03:0502:40:0604:54:1105:14:4808:51:0909:11:0913:16:2413:23:1316:58:52+06:47:1812:254,8
962RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM796M 796 00:00:0000:01:3702:42:1505:24:0205:41:2909:24:5009:40:2913:28:3013:36:0416:59:05+06:47:3112:254,8
963STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM797M 797 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:2608:35:1712:53:4812:57:0316:59:16+06:47:4212:254,8
964KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM798M 798 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:2608:35:1612:53:4912:57:0316:59:17+06:47:4312:254,8
965KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK166K 166 00:00:0000:02:4102:35:3405:12:5605:44:5909:10:0609:43:2613:33:3413:43:0716:59:17+06:47:4412:254,8
966SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM799M 799 00:00:0000:02:4102:35:3505:12:5605:33:5709:10:0509:43:2513:33:3313:43:0616:59:18+06:47:4412:254,8
967STEC Iwona 168 XDziki teamK167K 167 00:00:0000:03:0202:34:4604:54:0405:12:4708:54:0609:15:2013:15:4813:25:4816:59:19+06:47:4512:254,8
968ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK168K 168 00:00:0000:03:0002:34:4704:54:0405:12:5008:54:0809:15:1813:15:4913:25:4816:59:19+06:47:4512:254,8
969NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM800M 800 00:00:0000:02:0902:37:0504:58:2705:20:0608:59:3409:08:1013:22:2613:31:3516:59:56+06:48:2212:264,8
970TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM801M 801 00:00:0000:02:0902:37:0704:58:2805:20:0608:59:3409:09:0013:22:2913:31:3616:59:56+06:48:2212:264,8
971POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK169K 169 00:00:0000:03:1802:35:0005:04:3105:36:5408:54:2809:15:0113:06:2317:00:01+06:48:2812:264,8
972RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK170K 170 00:00:0000:00:2302:31:0304:48:1004:56:3108:36:0908:45:0113:19:4413:31:0517:00:04+06:48:3012:264,8
973BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK171K 171 00:00:0000:00:2302:31:0404:48:1104:56:3008:36:0908:43:0813:19:4513:31:0617:00:04+06:48:3012:264,8
974WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK172K 172 00:00:0000:01:4002:35:1504:56:0805:22:5608:55:3809:16:5713:25:0613:34:5617:00:07+06:48:3312:264,8
975GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM802M 802 00:00:0000:01:4102:35:1904:56:0905:22:5808:55:3809:16:5713:25:0713:34:5817:00:07+06:48:3312:264,8
976OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK173K 173 00:00:0000:00:4402:13:2204:23:0004:38:3708:17:3908:40:4813:13:3113:26:0717:00:08+06:48:3412:264,8
977SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM803M 803 00:00:0000:00:4302:13:2104:23:0104:38:3808:17:3908:40:4913:13:3113:26:0917:00:08+06:48:3412:264,8
978BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM804M 80400:00:0000:03:2702:44:1805:15:5105:41:5309:53:2410:01:1513:33:3613:36:1617:00:10+06:48:3612:264,8
979KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM805M 805 00:00:0000:02:1002:32:5304:54:0505:15:4009:08:4009:48:5713:31:4513:40:1217:00:12+06:48:3812:264,8
980NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM806M 806 00:00:0000:02:1002:32:5404:54:0605:15:4209:08:4309:48:5613:31:4813:40:0717:00:13+06:48:3912:264,8
981LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK174K 174 00:00:0000:00:2902:32:4405:02:4405:21:1208:58:4809:23:2413:31:3013:40:1817:00:22+06:48:4812:264,8
982GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK175K 175 00:00:0000:00:3002:32:4405:02:4505:21:1108:58:4909:23:2513:31:3013:40:1817:00:23+06:48:4912:264,8
983NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM807M 807 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4605:14:3508:58:1609:10:0513:17:3213:22:3817:01:21+06:49:4812:274,8
984PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM808M 808 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4705:14:3608:58:1809:10:0713:17:3313:22:3917:01:21+06:49:4812:274,8
985DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM809M 809 00:00:0000:00:3402:22:3504:44:1605:00:4308:31:2608:49:5613:07:3113:11:3317:02:47+06:51:1312:284,8
986ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM810M 810 00:00:0000:00:3402:23:0804:44:1805:00:4108:31:2508:50:1613:07:2713:16:1517:02:47+06:51:1312:284,8
987ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM811M 811 00:00:0000:00:4902:27:1505:02:4605:28:2609:29:2909:46:2813:36:5813:40:5117:03:04+06:51:3012:284,8
988SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM812M 812 00:00:0000:00:5002:27:1605:02:4705:28:2809:29:3009:46:2813:36:5813:40:5117:03:04+06:51:3112:284,8
989NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM813M 813 00:00:0000:01:5802:24:5004:41:2105:09:3808:44:3109:21:4413:24:3913:37:4317:05:10+06:53:3612:304,8
990RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM814M 814 00:00:0000:01:5802:24:4904:41:2205:09:3808:44:3409:21:1813:24:3913:37:4417:05:10+06:53:3612:304,8
991ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM815M 815 00:00:0000:02:2602:24:2104:34:5805:10:5708:46:2309:15:5913:23:5513:29:2717:06:03+06:54:3012:304,8
992PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM816M 816 00:00:0000:02:2702:24:1904:34:5905:10:5808:46:2409:15:5813:23:5613:29:2517:06:04+06:54:3012:304,8
993MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM817M 81700:00:0000:01:0302:15:0304:22:5804:42:5208:20:0208:36:1113:15:4213:22:0717:07:51+06:56:1812:324,8
994MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK176K 17600:00:0000:01:0202:15:0104:22:5704:24:3608:20:0308:36:1313:15:4213:22:0717:07:51+06:56:1712:324,8
995TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM818M 818 00:00:0000:02:0302:37:5304:58:2605:36:5308:59:3109:28:1713:33:1113:42:0417:08:35+06:57:0112:324,8
996SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK177K 177 00:00:0000:02:0102:37:5304:58:2605:36:5808:59:3109:28:1713:33:1113:42:2517:08:35+06:57:0112:324,8
997BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM819M 819 00:00:0000:02:4502:30:1904:41:2205:03:2508:35:0809:01:0913:11:4913:23:1817:10:05+06:58:3212:334,8
998CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM820M 820 00:00:0000:02:4502:30:2004:41:2005:03:2608:35:0709:01:0913:11:5113:23:1817:10:05+06:58:3212:334,8
999PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM821M 821 00:00:0000:01:5902:19:4404:35:5705:30:3909:05:0609:51:3113:35:0813:43:1017:10:07+06:58:3412:334,8
1000PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM822M 822 00:00:0000:02:0002:19:4504:35:5705:30:4009:05:0909:51:3013:35:0913:43:1117:10:07+06:58:3412:334,8
1001SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM823M 823 00:00:0000:01:2702:27:0304:51:1305:17:0109:19:2309:38:2613:34:3513:41:1517:11:01+06:59:2712:344,8
1002MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM824M 824 00:00:0000:01:2702:27:0204:51:1305:11:2609:19:2209:38:2513:34:3613:41:1517:11:01+06:59:2712:344,8
1003GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM825M 825 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:33:0009:12:4509:38:2813:34:0513:39:3617:11:32+06:59:5812:344,8
1004WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK178K 178 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:32:5909:12:4409:38:2713:34:0613:39:3817:11:32+06:59:5812:344,8
1005ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM826M 826 00:00:0000:01:0302:23:5004:38:5005:03:2008:37:0108:56:3913:25:1613:31:0617:11:37+07:00:0412:344,8
1006NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK179K 179 00:00:0000:01:0302:23:5304:38:5205:03:1508:37:0208:56:4013:25:1913:31:0517:11:38+07:00:0412:344,8
1007WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM827M 827 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2605:01:3808:37:2409:01:3313:14:5813:27:0117:13:45+07:02:1112:364,8
1008LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM828M 828 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2705:01:4508:37:2409:01:3413:14:5413:27:0217:13:45+07:02:1112:364,8
1009BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM829M 829 00:00:0000:03:2602:49:2905:16:4805:28:5908:56:3609:07:2613:24:2113:28:5717:13:59+07:02:2512:364,8
1010BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM830M 830 00:00:0000:03:2602:49:3305:16:4905:28:5908:56:3709:07:2713:24:2113:28:5517:14:00+07:02:2612:364,8
1011RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK180K 180 00:00:0000:03:1902:38:1905:02:5905:27:4308:56:1209:15:2213:38:0213:40:1117:15:43+07:04:0912:374,8
1012NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK181K 181 00:00:0000:03:2002:38:2005:03:0005:27:4408:56:1209:15:2213:38:0013:40:1017:15:44+07:04:1012:374,8
1013PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM831M 83100:00:0000:01:5002:26:0904:36:1705:02:1508:35:5809:05:5913:24:4113:36:5917:15:52+07:04:1812:374,7
1014SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM832M 83200:00:0000:01:5202:26:1304:36:1405:02:0108:35:5709:06:0113:24:4113:37:0017:15:52+07:04:1812:374,7
1015WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM833M 833 00:00:0000:01:3602:33:2505:03:4405:18:5109:12:3009:25:0513:28:1913:34:0317:16:56+07:05:2212:384,7
1016WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM834M 834 00:00:0000:01:3602:33:2705:03:4405:18:4809:12:3009:25:0413:28:2013:34:0317:16:56+07:05:2212:384,7
1017BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM835M 835 00:00:0000:03:2402:31:4305:06:3205:33:0709:21:4409:50:2413:31:5013:36:3717:18:27+07:06:5312:394,7
1018FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM836M 836 00:00:0000:03:1502:26:5705:13:2305:17:4709:08:0209:34:0913:46:2213:46:3917:20:15+07:08:4212:414,7
1019SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM837M 837 00:00:0000:03:1602:26:5905:13:2305:17:4809:08:0309:34:1013:46:3213:46:4517:20:16+07:08:4212:414,7
1020STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM838M 838 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:13:4408:49:5709:05:2913:13:3513:19:1817:20:39+07:09:0512:414,7
1021PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM839M 839 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:01:4708:49:5809:05:2713:13:3713:19:1817:20:39+07:09:0512:414,7
1022KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K182K 182 00:00:0000:01:1302:37:3804:59:0205:18:5909:10:4709:43:4313:31:3313:36:5117:20:42+07:09:0912:414,7
1023MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K183K 183 00:00:0000:01:1202:37:4004:59:0305:27:5209:10:4009:42:5113:31:3313:36:5317:20:42+07:09:0912:414,7
1024WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM840M 840 00:00:0000:03:1902:42:3605:05:2305:44:3509:03:2709:42:1913:40:2513:43:1117:21:07+07:09:3312:414,7
1025BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK184K 184 00:00:0000:03:1802:42:3605:05:2305:44:3309:03:2909:42:1813:40:2513:43:1317:21:07+07:09:3312:414,7
1026WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K185K 185 00:00:0000:03:1202:43:0305:10:0505:18:2709:02:0109:22:5513:19:3513:26:3517:21:45+07:10:1112:424,7
1027MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K186K 186 00:00:0000:03:1102:43:0205:10:0505:18:2609:02:0409:22:5413:19:4313:25:4317:21:46+07:10:1212:424,7
1028BĄK Andrzej 268 XSPC 2M841M 841 00:00:0000:03:0302:47:1605:17:0105:25:4609:02:0309:22:5613:19:4213:26:3417:21:46+07:10:1212:424,7
1029LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK187K 187 00:00:0000:01:1602:42:0605:27:1205:46:1009:16:2109:29:4513:39:1313:42:4817:21:47+07:10:1412:424,7
1030GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK188K 188 00:00:0000:01:1602:42:0705:27:1205:46:0809:16:2009:29:4613:39:1313:42:4817:21:47+07:10:1312:424,7
1031MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK189K 189 00:00:0000:03:2102:42:5105:08:2605:28:4809:08:4409:34:3713:34:3613:42:1617:23:40+07:12:0712:434,7
1032RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM842M 842 00:00:0000:03:2102:42:5205:08:2305:28:4809:08:4409:34:3713:34:3313:42:1717:23:40+07:12:0712:434,7
1033ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM843M 843 00:00:0000:02:5702:29:4405:16:4805:25:0808:43:2409:16:0013:27:0913:35:5117:23:42+07:12:0812:434,7
1034GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM844M 84400:00:0000:02:5702:29:4305:16:4805:25:0808:43:2409:15:4513:27:0813:35:5217:23:42+07:12:0812:434,7
1035KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK190K 190 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0205:22:5509:08:3309:31:2213:25:3513:37:2217:25:37+07:14:0312:454,7
1036MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM845M 845 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0305:22:5509:08:3409:31:2413:25:3613:37:2217:25:37+07:14:0312:454,7
1037MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK191K 191 00:00:0000:02:2902:48:1605:15:4205:42:3209:07:5209:27:5413:34:4113:38:2317:25:46+07:14:1212:454,7
1038BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM846M 846 00:00:0000:02:2902:48:1505:15:4105:45:0009:07:5309:27:5213:34:4113:38:2217:25:47+07:14:1312:454,7
1039KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM847M 847 00:00:0000:02:4102:44:3805:16:0805:33:2209:07:1009:27:3213:31:2313:38:3217:26:08+07:14:3412:454,7
1040KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM848M 848 00:00:0000:02:4102:44:4005:10:4105:33:2109:07:1009:27:3213:31:2413:38:3317:26:08+07:14:3412:454,7
1041NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK192K 19200:00:0000:01:0402:40:3005:16:2705:40:5309:22:1609:38:2013:39:4613:43:4017:28:54+07:17:2012:474,7
1042KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM849M 849 00:00:0000:01:0402:40:3105:16:2705:39:5409:22:1509:38:2013:39:4713:43:5117:28:54+07:17:2012:474,7
1043NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK193K 193 00:00:0000:02:0902:48:2705:24:1105:36:4109:30:3209:37:0213:43:1913:43:5817:29:00+07:17:2612:474,7
1044PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM850M 850 00:00:0000:02:0802:48:2605:24:0405:36:4009:30:3109:37:0013:43:1713:44:3917:29:00+07:17:2712:474,7
1045GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM851M 851 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4909:22:4409:49:4013:39:5913:43:1717:29:21+07:17:4812:474,7
1046JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM852M 852 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4809:22:4609:49:5013:39:5913:43:1917:29:22+07:17:4812:474,7
1047BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK194K 19400:00:0000:00:3202:36:5105:08:2905:20:5008:55:2209:21:1213:30:0213:36:3017:31:44+07:20:1012:494,7
1048SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM853M 853 00:00:0000:00:3202:36:5205:08:3005:20:5208:55:2109:21:1313:30:0213:36:3317:31:44+07:20:1012:494,7
1049GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK195K 195 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0605:28:4309:22:0809:35:4713:40:1813:44:1917:31:50+07:20:1612:494,7
1050GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM854M 854 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0505:28:4409:22:0809:35:4613:40:1813:44:2017:31:50+07:20:1612:494,7
1051FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM855M 855 00:00:0000:01:1802:41:3805:10:5905:14:3909:06:5609:30:3813:40:1713:43:4317:32:08+07:20:3412:494,7
1052WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK196K 19600:00:0000:01:1702:41:3805:10:5905:43:1909:06:5409:30:4213:39:2813:43:4617:32:08+07:20:3412:494,7
1053JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK197K 197 00:00:0000:02:5102:43:5104:58:3005:12:5908:57:2209:32:4113:40:0413:43:2717:33:47+07:22:1312:514,7
1054ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK198K 198 00:00:0000:02:5202:43:5104:58:2905:12:5708:57:2209:32:4313:40:0213:43:2817:33:47+07:22:1312:514,7
1055DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK199K 199 00:00:0000:02:5902:46:1105:14:3605:31:5309:02:3609:22:1013:36:2413:43:5017:37:33+07:25:5912:534,7
1056RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK200K 200 00:00:0000:03:0002:46:0605:14:3605:31:5109:02:3609:22:1113:35:5413:43:5217:37:33+07:26:0012:534,7
1057DYREK Adam 200 YD4AM856M 856 00:00:0000:03:2402:37:5504:58:2705:27:0209:11:3309:52:0513:39:5213:40:1717:37:40+07:26:0712:534,7
1058WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM857M 857 00:00:0000:03:2402:37:5404:58:2705:27:0209:11:3409:52:0213:39:5213:40:1917:37:40+07:26:0612:534,7
1059HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM858M 858 00:00:0000:02:0102:35:2304:57:3205:26:3709:09:5509:45:4913:39:4913:43:0917:40:06+07:28:3212:554,6
1060CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM859M 859 00:00:0000:02:0102:35:2404:57:3305:07:0609:09:5509:45:5113:39:4813:43:1017:40:06+07:28:3212:554,6
1061WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM860M 860 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0805:43:0309:27:4009:38:1613:40:0713:43:0817:40:12+07:28:3912:554,6
1062HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK201K 201 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0905:43:0309:27:4109:38:1513:40:0813:43:1617:40:13+07:28:3912:554,6
1063WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK202K 202 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2805:40:0509:13:1209:35:0113:38:4413:42:2017:40:44+07:29:1112:564,6
1064BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM861M 861 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2705:40:0509:13:1209:35:0113:38:4413:42:2217:40:45+07:29:1112:564,6
1065SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM862M 862 00:00:0000:03:1102:49:2005:14:5305:38:4409:09:5109:31:3313:35:3313:40:1917:46:22+07:34:4813:004,6
1066BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM863M 863 00:00:0000:03:1102:49:2405:14:5305:38:4609:09:4809:31:3313:35:3413:40:2017:46:22+07:34:4813:004,6
1067ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK203K 203 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2105:23:4609:09:4409:17:3513:26:2513:34:2617:50:19+07:38:4513:034,6
1068SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM864M 864 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2005:23:4709:09:4109:17:0913:26:2513:34:2717:50:19+07:38:4513:034,6
1069NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM865M 865 00:00:0000:02:4702:54:0905:39:5805:52:4409:48:0809:57:5413:42:0413:44:3717:51:46+07:40:1213:044,6
1070PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM866M 866 00:00:0000:02:4702:54:1105:39:5805:52:4309:48:0809:57:5613:42:2213:44:5617:51:46+07:40:1213:044,6
1071ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM867M 867 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:3005:02:4108:47:4209:16:4413:31:1113:35:4317:52:43+07:41:0913:044,6
1072PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM868M 868 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:2905:16:4308:47:4209:16:4413:31:1013:35:5217:52:43+07:41:0913:044,6
1073BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK204K 204 00:00:0000:02:2002:47:0405:09:1405:24:4509:06:4109:19:4413:45:2813:45:4217:54:12+07:42:3813:064,6
1074PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK205K 205 00:00:0000:02:2102:47:0305:09:1505:24:4309:06:4209:19:4513:45:2813:45:4217:54:12+07:42:3813:064,6
1075FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK206K 206 00:00:0000:02:4902:50:2905:07:5905:11:3709:05:5309:10:3513:36:5013:40:4318:00:11+07:48:3713:104,6
1076SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM869M 869 00:00:0000:02:4902:50:2505:07:5805:11:3209:05:5109:10:3613:36:5013:40:4318:00:11+07:48:3713:104,6
1077MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM870M 870 00:00:0000:02:0002:42:2405:11:4605:32:4909:16:2409:31:5413:38:5213:44:1218:00:26+07:48:5213:104,6
1078SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM871M 871 00:00:0000:02:0002:42:2505:11:4505:32:5009:16:2209:31:5413:38:4913:44:1318:00:26+07:48:5213:104,6
1079ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM872M 872 00:00:0000:02:2802:32:2004:53:1005:30:3108:54:4809:26:1913:32:0313:37:2018:00:43+07:49:0913:104,6
1080PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM873M 873 00:00:0000:03:0702:44:5305:12:0705:27:4209:09:1909:33:5313:39:5313:43:3818:01:39+07:50:0613:114,5
1081MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM874M 874 00:00:0000:03:0802:44:5605:12:0805:27:4509:09:2009:33:5213:39:5413:43:3818:01:39+07:50:0613:114,5
1082SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK207K 207 00:00:0000:01:1302:38:3605:07:1505:08:5509:03:1609:32:4413:34:3713:43:2218:01:52+07:50:1913:114,5
1083MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK208K 208 00:00:0000:01:1302:38:3805:07:1605:30:5709:03:1609:32:4413:34:4213:43:2318:01:53+07:50:1913:114,5
1084KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM875M 875 00:00:0000:02:3502:39:4805:00:4505:20:0008:57:2709:22:5513:34:3813:40:3518:01:56+07:50:2313:114,5
1085KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK209K 209 00:00:0000:02:3402:39:4705:00:4405:19:5908:57:2709:22:5513:34:3813:40:3518:01:57+07:50:2313:114,5
1086KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM876M 876 00:00:0000:03:1902:37:4505:00:3205:24:1509:02:3409:16:0913:36:0113:40:0818:02:04+07:50:3013:114,5
1087DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK210K 210 00:00:0000:03:2002:37:4505:00:3305:24:1609:02:3509:15:0613:36:0513:40:0818:02:11+07:50:3713:114,5
1088PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK211K 211 00:00:0000:01:4702:46:5505:22:5305:30:3009:21:4809:31:0713:43:5913:44:2818:08:11+07:56:3813:164,5
1089PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM877M 877 00:00:0000:01:4802:46:5705:22:5205:30:3109:21:4809:32:1813:44:0213:44:3918:08:11+07:56:3813:164,5
1090JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM878M 878 00:00:0000:02:2502:50:5705:28:1505:35:0709:16:0609:31:1613:38:2813:42:0118:10:58+07:59:2413:184,5
1091JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK212K 212 00:00:0000:02:2502:50:5805:28:1505:35:0709:16:0709:31:1613:38:2813:42:0118:10:58+07:59:2413:184,5
1092KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK213K 213 00:00:0000:01:4002:35:1105:01:4105:26:2209:08:5009:30:5213:43:1113:44:0118:11:17+07:59:4413:184,5
1093PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM879M 879 00:00:0000:01:4102:35:1005:01:4905:26:2409:09:1509:31:1413:43:1313:44:0418:11:23+07:59:4913:184,5
1094GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M880M 880 00:00:0000:01:1002:35:2505:05:3905:31:3809:07:2509:27:1613:35:2713:43:2618:15:49+08:04:1513:214,5
1095CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M881M 881 00:00:0000:01:1002:35:2905:05:4105:31:4009:07:2609:27:1913:35:3813:43:2818:15:50+08:04:1613:214,5
1096SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK214K 214 00:00:0000:02:2802:37:1405:16:3105:33:2409:20:4609:46:3913:45:0513:45:2118:17:42+08:06:0913:234,5
1097KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM882M 882 00:00:0000:02:2802:37:1305:16:3105:33:2409:20:4709:46:4313:45:0513:45:2118:17:42+08:06:0913:234,5
1098KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK215K 215 00:00:0000:02:0702:34:5604:52:3704:55:2308:54:4509:09:1113:39:4513:45:0018:23:06+08:11:3213:274,5
1099KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM883M 883 00:00:0000:02:0702:34:5504:52:3704:55:2508:54:4509:09:0913:39:4613:45:0718:23:06+08:11:3213:274,5
1100KOT Tomasz 585 YKJEM884M 884 00:00:0000:01:1302:48:1005:21:5105:46:2309:25:4809:40:2213:46:2718:23:23+08:11:4913:274,5
1101STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM885M 885 00:00:0000:01:1302:48:0905:21:4705:46:2509:25:5409:40:2513:46:2718:23:23+08:11:4913:274,5
1102MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK216K 216 00:00:0000:02:2902:18:0504:46:1805:09:0309:31:5809:38:2113:46:0513:46:1618:24:35+08:13:0113:284,5
1103MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM886M 886 00:00:0000:02:2802:18:0404:46:1905:09:0209:31:5809:38:2113:46:2113:46:3318:24:36+08:13:0213:284,5
1104KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM887M 887 00:00:0000:01:4802:42:1904:59:5005:17:0409:08:0409:35:3313:44:4513:45:0218:25:27+08:13:5413:284,5
1105PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK217K 217 00:00:0000:01:4802:42:1704:59:5105:28:1809:08:0509:35:3413:44:4713:45:0618:25:27+08:13:5313:284,5
1106SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM888M 888 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:0309:41:1613:46:1013:46:2218:25:27+08:13:5413:284,5
1107WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM889M 889 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:0209:41:1713:46:1013:46:2118:25:28+08:13:5413:284,5
1108CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK218K 218 00:00:0000:03:0202:43:3805:01:5005:15:5908:32:4018:25:46+08:14:1213:294,4
Niesklasyfikowani
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ01:50:54 DQ03:38:10 DQ03:47:04 DQ06:08:13 DQ06:12:58 DQ08:51:30 DQ08:54:12 DQ10:59:54 DQ DQ DQ DQ--
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ03:27:14 DQ03:28:54 DQ06:10:32 DQ06:20:49 DQ DQ DQ12:39:10 DQ DQ DQ DQ--
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ02:10:26 DQ04:05:54 DQ04:06:50 DQ06:50:03 DQ06:56:39 DQ10:10:46 DQ DQ12:43:57 DQ DQ DQ DQ--
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ03:58:11 DQ04:04:52 DQ07:00:28 DQ07:15:53 DQ10:20:45 DQ10:25:45 DQ12:50:09 DQ DQ DQ DQ--
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ03:55:47 DQ04:09:41 DQ06:41:10 DQ06:53:14 DQ10:20:26 DQ DQ12:57:16 DQ DQ DQ DQ--
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ04:34:11 DQ04:45:10 DQ07:14:01 DQ07:23:58 DQ10:18:56 DQ10:25:34 DQ12:58:30 DQ DQ DQ DQ--
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ03:54:46 DQ04:03:04 DQ06:50:46 DQ07:07:32 DQ11:25:18 DQ11:31:53 DQ13:47:58 DQ DQ DQ DQ--
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ04:21:51 DQ04:32:22 DQ07:13:46 DQ07:35:13 DQ11:13:14 DQ11:23:37 DQ14:06:11 DQ DQ DQ DQ--
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ04:13:40 DQ04:39:14 DQ07:49:43 DQ08:10:26 DQ11:34:03 DQ11:45:49 DQ14:13:01 DQ DQ DQ DQ--
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ04:16:57 DQ04:33:09 DQ08:29:00 DQ08:48:10 DQ11:50:35 DQ11:56:58 DQ14:14:49 DQ DQ DQ DQ--
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ04:32:47 DQ05:05:30 DQ08:21:59 DQ08:41:43 DQ13:12:31 DQ13:13:17 DQ14:30:32 DQ DQ DQ DQ--
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ02:31:00 DQ04:33:29 DQ04:47:41 DQ07:45:26 DQ08:00:40 DQ11:33:14 DQ11:39:45 DQ14:40:47 DQ DQ DQ DQ--
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ04:57:18 DQ05:08:47 DQ08:05:29 DQ08:26:41 DQ11:54:55 DQ12:07:47 DQ14:53:59 DQ DQ DQ DQ--
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ02:20:38 DQ04:08:48 DQ04:19:03 DQ07:27:01 DQ07:41:44 DQ13:03:05 DQ13:08:38 DQ15:15:46 DQ DQ DQ DQ--
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ04:44:41 DQ04:59:02 DQ07:57:35 DQ08:13:04 DQ12:05:56 DQ12:09:51 DQ15:19:23 DQ DQ DQ DQ--
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ04:19:40 DQ04:41:24 DQ08:01:29 DQ08:26:42 DQ12:12:09 DQ12:21:30 DQ15:20:01 DQ DQ DQ DQ--
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!