BIEG RZEŹNIKA 2020 - POMIARY INDYWIDUALNE

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Cisna
Dystans:
107 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
821
Wystartowało:
749
Nie ukończyło:
60
Ukończyło:
689
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 82.7km | 82.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik
43km
Finish
82.7km
Wyjscie_HC
82.9km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PERYKASZA Paweł 250 YGruby Kroguleci Krasy Wróbelek w cukierkowo błotnym sosieKRAKÓWM1M 12020-06-06 03:15:1906:19:1013:38:1013:38:5420:28:27.60 11:285,2
2BIENIECKA Anna 250 XGruby Kroguleci Krasy Wróbelek w cukierkowo błotnym sosieGLIWICEK1K 12020-06-06 03:15:1806:35:1213:38:1113:38:5620:28:28.35+00:00:0011:285,2
3WETHACZ Dariusz 149 XUltra MocCISNAM2M 22020-06-11 23:54:0507:11:2816:09:3916:09:5521:17:59.50+00:49:3111:565,0
4WOŁOSZYN Ryszard 404 YMargo Team - Biegnę za CześkaBIELSKO - BIAŁAM3M 32020-06-10 00:39:5407:57:5218:07:0518:48:2426:45:39.45+06:17:1115:004,0
5KOCIUMBAS Bartosz 13 XKB SobótkaSOBOTKAM4M 42020-06-11 19:32:3809:06:0420:56:3620:57:2326:56:32.60+06:28:0515:064,0
6MĄCZKA Bronisław 411 YMoże tym razem M5M 52020-06-12 19:23:3910:12:0220:26:3020:27:2729:33:06.65+09:04:3916:343,6
7JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 411 XMoże tym razem GLIWICEK2K 22020-06-12 19:23:2910:12:1120:26:4020:27:4929:33:17.00+09:04:4916:343,6
8PROŃCZUK Adam 123 XZbieg okolicznościCZECHOWICE-DZIEDZICEM6M 62020-06-11 22:22:3109:55:3521:49:5221:50:2730:44:44.50+10:16:1617:143,5
9MASZEWSKA-WACH Mariola 123 YZbieg okolicznościRAWA MAZOWIECKAK3K 32020-06-11 22:22:2909:55:3521:49:5121:50:2830:44:47.95+10:16:2017:143,5
10WYSOKIŃSKI Jerzy 278 XOrange PolskaBIAŁA PODLASKAM7M 72020-06-11 19:10:3536:24:1647:08:5057:05:2162:43:40.55+42:15:1235:101,7
11ZIAJKA Karol 353 YFinisz RymanówRYMANÓWM8M 82020-06-12 03:51:3804:33:2709:55:11+7:118,3
12WIERNUSZ Krzysztof 353 XFinisz RymanówRYMANÓWM9M 92020-06-12 03:51:3804:33:2609:55:12+7:118,3
13ZIEJEWSKI Grzegorz 366 YZIEJKO TEAMM10M 102020-06-12 03:04:0604:27:2510:10:18+7:228,1
14KOCZWARA Tomasz 366 XZIEJKO TEAMM11M 112020-06-12 03:04:0610:10:18+7:228,1
15GRZĄDZIEL Dominik 403 XATTIQ TEAMKRAKÓWM12M 122020-06-12 04:26:4904:48:1810:11:54+7:238,1
16SZUMLIŃSKI Piotr 403 YATTIQ TEAMKRAKÓWM13M 132020-06-12 04:26:4904:48:1710:11:55+7:238,1
17SYCHOWICZ Daniel 257 YOtwockOTWOCKM14M 142020-06-12 04:05:2304:44:5810:24:06+7:328,0
18LISAK Krzysztof 257 XOtwockOTWOCKM15M 152020-06-12 04:05:2204:44:5810:24:07+7:328,0
19WOJNAROWSKI Piotr 184 XMocni plŁĄCKOM16M 162020-06-12 08:31:1005:15:3011:20:07+8:137,3
20FLOREK Sebastian 184 YMocni plSTARY SĄCZM17M 172020-06-12 08:31:1005:15:3111:20:08+8:137,3
21SZCZEPANIAK Angelika 99 YAlpin Sport Hoka One One TeamRĄBIEŃK4K 42020-06-12 04:16:4105:30:5511:36:26+8:257,1
22OLEKSIEWICZ Maurycy 99 XAlpin Sport Hoka One One TeamŁÓDŹM18M 182020-06-12 04:16:4105:30:5511:36:26+8:257,1
23BOTKIEWICZ Jarosław 215 Xwkurw_team i alpinistaPIASECZNA GÓRKAM19M 192020-06-06 04:17:4605:39:3312:25:52+9:016,7
24POSZALSKI Karol 215 Ywkurw_team i alpinistaKIELCEM20M 202020-06-06 04:17:4705:39:3612:25:52+9:016,7
25ŻUCHOWSKI Daniel 410 YM21M 212020-06-12 06:50:3705:54:0812:26:00+9:016,7
26KĄCKA Anna 410 XBuff Team PolandK5K 52020-06-12 06:50:3705:54:0912:26:00+9:016,7
27SOCHA Norbert 170 YKallipso Runners TeamMAKÓWM22M 222020-06-12 03:28:0105:29:2912:36:29+9:086,6
28CIOCH Cezary 170 XKallipso Runners TeamSKARYSZEWM23M 232020-06-12 03:28:0105:29:3012:36:30+9:086,6
29LEWIAK Michał 89 YTuhaj BejeŁÓDŹM24M 242020-06-12 03:14:5305:26:1112:38:20+9:106,5
30ZDUNEK Grzegorz 89 XTuhaj BejeŁÓDŹM25M 252020-06-12 03:14:5305:26:1112:38:20+9:106,5
31CHMIELOWSKI Artur 328 YWSKKORCZYNAM26M 262020-06-11 03:06:5806:27:1612:54:19+9:216,4
32PAJDOSZ Rafał 293 XDziki ze WschoduBIAŁA PODLASKAM27M 272020-06-12 02:55:2705:53:4212:59:04+9:256,4
33GREGORCZUK Paweł 293 YDziki ze WschoduBIAŁA PODLASKAM28M 282020-06-12 02:55:2605:53:4312:59:05+9:256,4
34STEFANIAK Łukasz 44 XSylwia i ŁukaszSZCZECINM29M 292020-06-12 06:00:5006:07:5813:11:04+9:336,3
35TELATYŃSKA Sylwia 44 YSylwia i ŁukaszCHOSZCZNOK6K 62020-06-12 06:00:4906:07:5913:11:05+9:336,3
36GWIŻDŻ Marcin 295 XBiegniempo górach .JAWORZNOM30M 302020-06-12 04:36:2605:59:0313:16:08+9:376,2
37GWIŻDŻ Michał 295 YBiegniempo górach .JAWORZNOM31M 312020-06-12 04:36:2605:59:0613:16:08+9:376,2
38BARANOWSKI Maciej 350 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM32M 322020-06-12 04:48:4706:05:2213:21:17+9:416,2
39BARANOWSKI Jacek 350 XJacekBiega Running TeamWARSZAWAM33M 332020-06-12 04:48:4706:05:2213:21:18+9:416,2
40ZYCH Katarzyna 1 XBonnie&ClydeTARNÓWK7K 72020-06-12 04:18:2306:21:3513:26:41+9:456,2
41HYŻY Piotr 1 YBonnie&ClydeTARNOWIECM34M 342020-06-12 04:18:2306:21:3613:26:41+9:456,2
42MAJ-ROKSZ Maria 77 YMaja TeamWEJHEROWOK8K 82020-06-12 03:27:3206:06:1413:37:38+9:536,1
43IWAN Małgorzata 77 XMaja TeamGDAŃSKK9K 92020-06-12 03:27:3106:06:1513:37:39+9:536,1
44BIENIEK Damian 61 XGórale z centrumPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM35M 352020-06-11 04:56:0805:54:1413:39:22+00:01:129:546,1
45JASIŃSKI Piotr 61 YGórale z centrumBEŁCHATÓWM36M 362020-06-11 04:56:0705:54:1413:39:23+00:01:139:546,1
46KŁĘCZEK Łukasz 191 YKłęczkiBREMENM37M 372020-06-12 02:46:1406:24:4413:42:03+00:03:539:566,0
47KŁĘCZEK Katarzyna 191 XKłęczkiJASTRZĘBIE ZDRÓJK10K 102020-06-12 02:46:1206:24:4613:42:05+00:03:559:566,0
48PISAREK Maciej 246 XBIOCO Running TeamŁOZINAM38M 382020-06-11 04:09:4706:56:4313:44:39+00:06:299:586,0
49PISAREK Mateusz 246 YBIOCO Running TeamŁOZINAM39M 392020-06-11 04:09:4806:56:4313:44:39+00:06:299:586,0
50KOZA Jan 395 XGOPR Bieszczady/DynafitMAJDANM40M 402020-06-08 04:05:2305:29:4613:48:43+00:10:3310:016,0
51PABIAN Paweł 395 YGOPR Bieszczady/DynafitKRASNEM41M 412020-06-08 04:05:2305:29:5013:48:43+00:10:3310:016,0
52TROJNAR Damian 8 XKs JanuszeŁAŃCUTM42M 422020-06-12 02:55:5106:00:4913:49:00+00:10:5010:016,0
53KAMIŃSKI Marek 8 YKs JanuszePOZNAŃM43M 432020-06-12 02:55:5106:00:5113:49:01+00:10:5110:016,0
54WRÓBLEWSKI Michał 283 YGinger PowerKIELCEM44M 442020-06-12 02:53:3106:21:4813:50:00+00:11:5010:026,0
55BUHL Łukasz 135 XPrawdziwa stalRUDA ŚLĄSKAM45M 452020-06-11 23:44:2306:22:4813:58:11+00:20:0110:085,9
56CIEŚLAR Tomasz 135 YPrawdziwa stalCIESZYNM46M 462020-06-11 23:44:2306:22:4813:58:11+00:20:0110:085,9
57WIECZOREK Agata 3 YsiOstryTARNOBRZEGK11K 112020-06-12 04:13:4706:40:4814:03:31+00:25:2110:115,9
58MALECKA-LEŃ Patrycja 3 XsiOstryRZESZÓWK12K 122020-06-12 04:13:4714:03:31+00:25:2110:115,9
59SALACHNA - NOWAK Magdalena 382 XStay InsaneDĄBROWICAK13K 132020-06-06 05:08:2906:53:0614:04:51+00:26:4110:125,9
60LISOWSKI Jacek 382 YStay InsaneM47M 472020-06-06 05:08:2906:53:0614:04:51+00:26:4110:125,9
61MITRUCZUK Sławomir 12 YSami Swoi z Łęczna BiegaLUBLINM48M 482020-06-12 02:52:3606:14:0914:15:10+00:37:0010:205,8
62JANOWSKI Tomasz 12 XSami Swoi z Łęczna BiegaŁĘCZNAM49M 492020-06-12 02:52:3606:14:0614:15:11+00:37:0110:205,8
63WILK Antoni 108 YWilczek i BieszczadzikKROSNOM50M 502020-06-12 02:48:1006:00:5714:17:06+00:38:5610:215,8
64BIESZCZAD Mateusz 108 XWilczek i BieszczadzikWOJASZÓWKAM51M 512020-06-12 02:48:0906:00:5914:17:07+00:38:5710:215,8
65CICHOŃ Maciej 331 Y42.195 WejherowoREDAM52M 522020-06-12 03:58:0106:38:3914:17:20+00:39:1010:225,8
66BORSKI Adam 331 X42.195 WejherowoWEJHEROWOM53M 532020-06-12 03:58:0006:38:4114:17:23+00:39:1310:225,8
67STYKOWSKI Sławomir 235 YMiśkiWARSZAWAM54M 542020-06-12 00:11:0906:18:5714:18:07+00:39:5710:225,8
68PÓŁTORAK Krzysztof 235 XMiśkiWARSZAWAM55M 552020-06-12 00:11:0806:18:5814:18:08+00:39:5810:225,8
69PIASECZNY Marcin 344 XRun-GKRAKÓWM56M 562020-06-08 04:25:4106:24:1614:27:42+00:49:3210:295,7
70TATARA Mateusz 344 YRun-GKRAKÓWM57M 572020-06-08 04:25:4106:24:1714:27:42+00:49:3210:295,7
71KOSTASZ Mariusz 88 XMountain PowerGŁUSZYCAM58M 582020-06-12 04:14:1106:35:5414:37:15+00:59:0510:365,7
72BOCHEŃSKA Aleksandra 88 YMountain PowerKIEŁCZÓWK14K 142020-06-12 04:14:1206:35:5414:37:16+00:59:0610:365,7
73MARCINKOWSKA - CHOLEWA Katarzyna 231 YKadorkiOSTROŁĘKAK15K 152020-06-12 03:24:1506:29:0114:39:04+01:00:5410:375,6
74KORZEP-CZEKALSKA Dorota 231 XKadorkiBIAŁOBIELK16K 162020-06-12 03:24:1206:29:0414:39:07+01:00:5710:375,6
75BARCZYK Karol 337 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyWOLBROMM59M 592020-06-12 03:11:1506:38:2914:42:10+01:04:0010:405,6
76BARCZYK Andrzej 337 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyWOLBROMM60M 602020-06-12 03:11:1406:38:2814:42:11+01:04:0110:405,6
77PASIECZNY Robert 148 XFARTLEK GOGORZYCEM61M 612020-06-06 03:48:4307:09:5814:46:14+01:08:0410:425,6
78GRZYWACZ Wojciech 148 YFARTLEK GOGORZYCEM62M 622020-06-06 03:48:4207:10:0114:46:20+01:08:1010:435,6
79WIŚNIEWSKI Szymon 307 XSpace TeamLUBICZ GÓRNYM63M 632020-06-12 04:55:0107:02:4914:49:42+01:11:3210:455,6
80KRYMSKI Radosław 307 YSpace TeamTORUŃM64M 642020-06-12 04:55:0107:02:5014:49:42+01:11:3210:455,6
81JANECKA Artur 41 XActive Run Łask - MenŁASKM65M 652020-06-06 00:04:4707:22:4714:55:49+01:17:3910:495,5
82BURBLIS Łukasz 41 YActive Run Łask - MenŁASKM66M 662020-06-06 00:04:4707:22:5114:55:50+01:17:4010:495,5
83MATYSIAK Tomasz 98 YSexy EyesWARSZAWAM67M 672020-06-08 04:22:1106:11:3715:04:35+01:26:2510:565,5
84CELMER Piotr 98 XSexy EyesWARSZAWAM68M 682020-06-08 04:22:1006:11:3715:04:36+01:26:2610:565,5
85KUŚMIERZAK Piotr 379 XSTAY INSANE /POLSAT BIEGALUBLINM69M 692020-06-13 03:00:0107:29:5115:05:52+01:27:4210:575,5
86KRYM Katarzyna 182 YLazy LlamasWROCŁAWK17K 172020-06-12 01:25:3006:49:5415:07:16+01:29:0610:585,5
87PARKITNY Mikolaj 311 XMroźne pączkiKRAKÓWM70M 702020-06-12 05:01:5707:18:3415:08:46+01:30:3610:595,5
88BOCHENEK Krzysztof 311 YMroźne pączkiJAWORZNOM71M 712020-06-12 05:01:5707:18:3615:08:46+01:30:3610:595,5
89GRUPA Jarosław 27 XJG&SBSTARGARDM72M 722020-06-12 02:44:3906:20:3115:09:23+01:31:1310:595,5
90BŁĄDEK Sławomir 27 YJG&SBWITKOWO DRUGIEM73M 732020-06-12 02:44:3906:20:3115:09:24+01:31:1410:595,5
91WARCHOLIK Marek 52 YSerce z WeglaKATOWICEM74M 742020-06-12 01:57:3406:38:0315:09:47+01:31:3711:005,5
92DZIK Andrzej 52 XSerce z WeglaMIASTECZKO ŚLĄSKIEM75M 752020-06-12 01:57:3406:38:0515:09:48+01:31:3811:005,5
93KOPISZKA Tomasz 338 YRobert & TomekBIALY BORM76M 762020-06-12 03:50:4007:22:4315:12:26+01:34:1611:015,4
94ROSIK Robert 338 XRobert & TomekKOSZALINM77M 772020-06-12 03:50:4007:22:4415:12:26+01:34:1611:015,4
95MARZEC Karolina 233 YAby do PrzoduDESZCZNOK18K 182020-06-12 02:03:2006:33:5015:16:09+01:37:5911:045,4
96SZOPA Marek 233 XAby do PrzoduGORZÓW WIELKOPOLSKIM78M 782020-06-12 02:03:1906:33:5315:16:10+01:38:0011:045,4
97SMOLIŃSKI Marcin 273 XszyszkojagodyWROCŁAWM79M 792020-06-11 15:10:2706:42:0315:18:01+01:39:5111:065,4
98SIEROCIUK Adrian 273 YszyszkojagodyWROCŁAWM80M 802020-06-11 15:10:2206:42:1115:18:06+01:39:5611:065,4
99MAĆKOWIAK Michał 33 XMaćkowiak TeamŚREMM81M 812020-06-06 04:02:3006:35:4915:18:11+01:40:0111:065,4
100MAĆKOWIAK Krzysztof 33 YMaćkowiak TeamPSARSKIEM82M 822020-06-06 04:02:2706:35:5315:18:15+01:40:0511:065,4
101BEDNAREK Marcin 236 XUltra GoLenieKRAKÓWM83M 832020-06-10 04:33:1207:10:1615:20:05+01:41:5511:075,4
102NOWACKI Paweł 236 YUltra GoLenieKRAKÓWM84M 842020-06-10 04:33:1107:10:2115:20:05+01:41:5511:075,4
103LIGIENZA Andrzej 9 XWild Owls TeamDZIERŻONIÓWM85M 852020-06-11 04:16:3807:07:3515:20:52+01:42:4211:085,4
104MINNITI Agnieszka 9 YWild Owls TeamBIELAWAK19K 192020-06-11 04:16:3807:07:3615:20:52+01:42:4211:085,4
105BEDNARCZYK Jacek 212 XFAST FOOTMIKOŁÓWM86M 862020-06-11 03:49:1006:54:2315:25:36+01:47:2611:115,4
106MARCZAK Krzysztof 212 YFAST FOOTŚWIĘTOCHŁOWICEM87M 872020-06-11 03:49:1206:54:2315:25:36+01:47:2611:115,4
107PRZYBYLSKI Łukasz 388 YTransylvania TeamM88M 882020-06-12 05:58:1806:57:4715:28:32+01:50:2211:135,3
108LORENC Joanna 388 XTransylvania TeamMOSINAK20K 202020-06-12 05:58:1706:57:4815:28:32+01:50:2211:135,3
109BORECKI Daniel 313 XPifkoTeamBRZEZINAM89M 892020-06-12 04:03:5907:17:2915:28:42+01:50:3211:135,3
110JANUSZ Tomasz 313 YPifkoTeamWROCŁAWM90M 902020-06-12 04:03:5707:17:3715:28:44+01:50:3411:135,3
111ASKUNTOWICZ Wojciech 125 YStarzy Wyjadacze Resztek Ze StołuGOLĘCZEWOM91M 912020-06-09 03:59:5707:14:3715:30:08+01:51:5811:145,3
112GORZELAŃCZYK Jakub 125 XStarzy Wyjadacze Resztek Ze StołuGOLĘCZEWOM92M 922020-06-09 03:59:5607:14:3715:30:09+01:51:5911:145,3
113PIEKIELNY Mariusz 130 XPIEKIELNY TEAMCZASTARYM93M 932020-06-10 00:13:1307:31:4515:33:10+01:55:0011:175,3
114DONIEC Sebastian 130 YPIEKIELNY TEAMJASŁOM94M 942020-06-10 00:13:1207:31:4715:33:11+01:55:0111:175,3
115PUZOŃ Robert 67 YPasjonaci ŻyciaBIELSKO- BIAŁAM95M 952020-06-12 04:42:0506:54:0315:33:45+01:55:3511:175,3
116PILARZ Grzegorz 67 XPasjonaci ŻyciaBIELSKO- BIAŁAM96M 962020-06-12 04:42:0506:54:0515:33:45+01:55:3511:175,3
117PIĄTEK Beata 321 YBeti & KelliRZESZÓWK21K 212020-06-06 04:48:0107:42:4915:35:11+01:57:0111:185,3
118WRÓBEL Kelli 321 XBeti & KelliRZESZÓWK22K 222020-06-06 04:48:0107:42:4915:35:12+01:57:0211:185,3
119PYSZ Grzegorz 258 YHrMAXZORYM97M 972020-06-12 02:05:5806:45:4615:35:52+01:57:4211:185,3
120TAJAK Tomasz 258 XHrMAXZORYM98M 982020-06-12 02:05:5706:45:4815:35:52+01:57:4211:185,3
121JODKO-NARKIEWICZ Adam 383 XLong slow distance osowaGDAŃSKM99M 992020-06-06 02:00:0107:20:0615:37:03+01:58:5311:195,3
122SIGNERSKI Remigiusz 383 YLong slow distance osowaGDAŃSKM100M 1002020-06-06 02:00:0107:20:0815:37:03+01:58:5311:195,3
123MATERNA Dawid 271 YRzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM101M 1012020-06-12 05:15:5606:43:1015:37:28+01:59:1811:205,3
124DZIEDZIC Witold 271 XRzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM102M 1022020-06-12 05:15:5606:43:0915:37:31+01:59:2111:205,3
125PRZYBYLSKA Katarzyna 305 XNiziniowcyOPOLEK23K 232020-06-11 02:47:3907:40:1315:39:20+02:01:1011:215,3
126PRZYBYLSKI Piotr 305 YNiziniowcyOPOLEM103M 1032020-06-11 02:47:2907:40:2415:39:30+02:01:2011:215,3
127WOJTON Karol 15 YBiegn긿eby Bartek mógł biegaćKIELCEM104M 1042020-06-12 02:53:4906:54:2915:40:57+02:02:4711:225,3
128SURDEL Dawid 15 XBiegn긿eby Bartek mógł biegaćKIELCEM105M 1052020-06-12 02:53:4806:54:3115:40:58+02:02:4811:225,3
129BARTNIAK Kamil 262 XNo Limits TrailWARSZAWAM106M 1062020-06-12 03:01:2107:02:5915:45:32+02:07:2211:255,2
130BOGDAŁ Andrzej 262 YNo Limits TrailWARSZAWAM107M 1072020-06-12 03:01:2107:03:0015:45:32+02:07:2211:255,2
131LISIECKI Tomasz 227 YTomek & MiłoszLUBOŃM108M 1082020-06-12 04:20:0807:09:0015:46:14+02:08:0411:265,2
132PASIECZNIK Miłosz 227 XTomek & MiłoszPOZNAŃM109M 1092020-06-12 04:20:0707:09:0015:46:15+02:08:0511:265,2
133BARTKÓW Łukasz 218 XKGHM ZG RUN 2LUBINM110M 1102020-06-12 03:00:1107:13:5815:46:58+02:08:4811:275,2
134CUDAK Bartosz 218 YKGHM ZG RUN 2OŚWIĘCIMM111M 1112020-06-12 03:00:1107:13:5915:46:59+02:08:4911:275,2
135WOŹNIAK Maria 113 YSkawina BiegaSKAWINAK24K 242020-06-12 01:13:2407:35:2115:48:28+02:10:1811:285,2
136WOŹNIAK Radosław 113 XSkawina BiegaSKAWINAM112M 1122020-06-12 01:13:2307:35:2015:48:29+02:10:1911:285,2
137BARTKOWSKA Joanna 221 YReebok Run Crew ToruńBRZOZÓWKAK25K 252020-06-12 03:45:3407:07:0915:50:28+02:12:1811:295,2
138MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 221 XReebok Run Crew ToruńTORUŃK26K 262020-06-12 03:45:3407:07:1015:50:28+02:12:1811:295,2
139SZYMCZAK Łukasz 339 YSSW Team KrośniceMILICZM113M 1132020-06-12 02:56:5706:57:4315:51:00+02:12:5011:295,2
140LOMBARSKI Łukasz 339 XSSW Team KrośniceKROŚNICEM114M 1142020-06-12 02:56:5606:57:4615:51:01+02:12:5111:295,2
141TALAGA Dawid 64 Xolkuszbiega.plOLKUSZM115M 1152020-06-12 01:59:2407:21:5515:54:22+02:16:1211:325,2
142SWĘDZIOŁ Robert 64 Yolkuszbiega.plOLKUSZM116M 1162020-06-12 01:59:2407:21:5615:54:23+02:16:1311:325,2
143STACHURA Damian 49 YPeBeKa SolidarnośćLUBINM117M 1172020-06-12 05:48:4406:52:1015:55:41+02:17:3111:335,2
144KUCZYŃSKI Rafał 49 XPeBeKa SolidarnośćLUBINM118M 1182020-06-12 05:48:4406:52:1615:55:41+02:17:3111:335,2
145WOJDA Dariusz 83 XDzikie DzikiJÓZEFÓWM119M 1192020-06-12 02:07:0607:31:0415:55:58+02:17:4811:335,2
146KACZOREK Marcin 83 YDzikie DzikiJÓZEFÓWM120M 1202020-06-12 02:07:0507:31:0515:56:00+02:17:5011:335,2
147SZAFRANSKI Jan 371 XPanthers WroclawWROCLAWM121M 1212020-06-12 05:18:0006:54:5215:58:56+02:20:4611:355,2
148SMIECHOWSKI Michal 371 YPanthers WroclawM122M 1222020-06-12 05:17:5906:54:5315:58:57+02:20:4711:355,2
149MARKOWSKI Wojciech 370 YMARCUS TEAMM123M 1232020-06-12 06:51:3407:06:0615:59:21+02:21:1111:365,2
150KWINTA Sławomir 370 XMARCUS TEAMBYSTRZYCA GÓRNAM124M 1242020-06-12 06:51:3407:06:0615:59:22+02:21:1211:365,2
151FORGEL Paweł 198 YRONIN CZERWIEŃSKZIELONA GÓRAM125M 1252020-06-12 04:07:0307:06:2816:01:14+02:23:0411:375,2
152FABISIAK Grzegorz 198 XRONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM126M 1262020-06-12 04:07:0207:06:2916:01:15+02:23:0511:375,2
153MEISSNER Paweł 149 YUltra MocŁÓDŹM127M 1272020-06-11 23:54:0507:11:2816:04:38+02:26:2811:395,1
154GNIADEK Gosia 38 YDABEX-BOLTKRAKÓWK27K 272020-06-12 03:58:4107:15:3616:06:18+02:28:0811:415,1
155PRELICH Tomasz 38 XDABEX-BOLTKRAKÓWM128M 1282020-06-12 03:58:4007:15:3716:06:19+02:28:0911:415,1
156STĘPIEŃ Grzegorz 214 XSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM129M 1292020-06-12 03:23:2507:31:2816:06:39+02:28:2911:415,1
157STĘPIEŃ Kamila 214 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEK28K 282020-06-12 03:23:2507:31:2916:06:39+02:28:2911:415,1
158WIERZBICKI Tomasz 190 YWIERZBICCYBOGUCHWAŁAM130M 1302020-06-12 03:07:5207:57:5416:11:32+02:33:2211:445,1
159WIERZBICKA Joanna 190 XWIERZBICCYBOGUCHAWAŁAK29K 292020-06-12 03:07:5107:57:5616:11:33+02:33:2311:445,1
160BROŻEK Aleksander 349 YNierówno pod sufitemPĘKOWICEM131M 1312020-06-06 04:45:0107:51:3116:13:51+02:35:4111:465,1
161DZIEDZIC Krzysztof 349 XNierówno pod sufitemKRAKÓWM132M 1322020-06-06 04:45:0007:51:3216:13:53+02:35:4311:465,1
162LECH Ewa 74 XZając na prochachKRAKÓWK30K 302020-06-11 01:27:1207:40:2016:22:40+02:44:3011:525,0
163ZAJĄC Andrzej 74 YZając na prochachKRAKÓWM133M 1332020-06-11 01:27:1207:40:2216:22:40+02:44:3011:525,0
164ROŚ Dominik 284 YIS Running TeamKRAKÓWM134M 1342020-06-08 04:20:5007:03:1116:23:17+02:45:0711:535,0
165JAGOSZ Aleksander 284 XIS Running TeamBIELSKO-BIAŁAM135M 1352020-06-08 04:20:4907:03:1416:23:20+02:45:1011:535,0
166STOPYRA Urszula 345 XGHFDĘBNOK31K 312020-06-13 03:59:0307:41:1216:23:31+02:45:2111:535,0
167SZPUNAR Marek 345 YGHFSONINAM136M 1362020-06-13 03:59:0207:41:1216:23:32+02:45:2211:535,0
168MIELCZAREK Aleksandra 261 YKIWK-a i przyjacieleMIKOŁÓWK32K 322020-06-12 03:58:2107:34:0416:25:40+02:47:3011:555,0
169SŁABOŃ Mariusz 261 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM137M 1372020-06-12 03:58:2007:34:0616:25:41+02:47:3111:555,0
170FEDAK Bohdan 104 XKlub Pod WisienkąZAGÓRZM138M 1382020-06-12 03:44:4707:19:4016:26:00+02:47:5011:555,0
171KRAWCZYK Jan 104 YKlub Pod WisienkąKRAKÓWM139M 1392020-06-12 03:44:4607:19:4216:26:00+02:47:5011:555,0
172RUDAK Marta 197 YAMAŻAGAŃK33K 332020-06-12 03:50:4807:26:2616:26:29+02:48:1911:555,0
173DZIOPA-KAN Anna 197 XAMAŻAGAŃK34K 342020-06-12 03:50:4807:26:2716:26:29+02:48:1911:555,0
174WÓJCIK Piotr 335 XMILA TEAMWARSZAWAM140M 1402020-06-07 03:00:3207:46:3516:28:57+02:50:4711:575,0
175BIEŃCZAK Zuzanna 335 YMILA TEAMWARSZAWAK35K 352020-06-07 03:00:2907:46:3916:29:00+02:50:5011:575,0
176GWIZDAK Justyna 308 XBimber TeamRZESZÓWK36K 362020-06-12 03:07:5007:16:4916:32:22+02:54:1211:595,0
177SIKORA Jacek 308 YBimber TeamWYŻNEM141M 1412020-06-12 03:07:4907:29:2516:32:23+02:54:1311:595,0
178SURMAN Julia 222 YHungry RunnersKATOWICEK37K 372020-06-07 02:55:0005:55:4016:32:41+02:54:3112:005,0
179KUKUCZKA Dominik 222 XHungry RunnersJAWORZYNKAM142M 1422020-06-07 02:55:0005:55:4116:32:41+02:54:3112:005,0
180ŻYŁKA Kamil 409 YM143M 1432020-06-12 05:08:4908:30:0816:32:52+02:54:4212:005,0
181KACZOR Łukasz 96 YWILD BUCHAYSBUCZKOWICEM144M 1442020-06-11 00:56:4007:47:3116:33:08+02:54:5812:005,0
182LORANC Paweł 96 XWILD BUCHAYSKOZYM145M 1452020-06-11 00:56:3907:47:3216:33:09+02:54:5912:005,0
183JASKULSKA Mirela 279 XGRUPA KM GrudziądzGRUDZIĄDZK38K 382020-06-12 03:50:4407:12:1716:34:57+02:56:4712:015,0
184JASKULSKI Kazimierz 279 YGRUPA KM GrudziądzGRUDZIĄDZM146M 1462020-06-12 03:50:4407:12:1816:34:57+02:56:4712:015,0
185PIKIEWICZ Bartłomiej 14 YSnails od DoomKATOWICEM147M 1472020-06-12 03:38:2407:36:0416:36:54+02:58:4412:035,0
186MADEJSKI Adam 14 XSnails od DoomKATOWICEM148M 1482020-06-12 03:38:2407:36:0416:36:54+02:58:4412:035,0
187ŁUCZAK Tomasz 192 Ywymiatacze z TurkuOBRZĘBIN 80 DM149M 1492020-06-12 02:21:4006:57:4016:38:48+03:00:3812:045,0
188WALOSZEK Franciszek 192 Xwymiatacze z TurkuTURKOWICEM150M 1502020-06-12 02:21:4006:57:4116:38:49+03:00:3912:045,0
189FABIJAŃSKI Przemysław 289 YBolek i LolekTOMASZÓW MAZOWIECKIM151M 1512020-06-10 03:50:4006:58:0116:39:25+03:01:1512:055,0
190PODSKARBI Dawid 289 XBolek i LolekTOMASZÓW MAZOWIECKIM152M 1522020-06-10 03:50:3906:58:0316:39:26+03:01:1612:055,0
191OBIDOWSKI Łukasz 245 XNaramowice BiegająPOZNAŃM153M 1532020-06-11 04:35:1407:30:5016:43:09+03:04:5912:074,9
192BOROWCZYK Marcin 245 YNaramowice BiegająCZMOŃM154M 1542020-06-11 04:35:1407:30:5916:43:09+03:04:5912:074,9
193DZIERKA Mariusz 380 XZespół DoktorkaNOWE CHRUSTYM155M 1552020-06-12 03:29:3407:15:2916:46:41+03:08:3112:104,9
194FURMANIAK Jarosław 380 YZespół DoktorkaM156M 1562020-06-12 03:29:3307:15:3116:46:42+03:08:3212:104,9
195PAWŁOWSKI Rafał 226 XCK DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM157M 1572020-06-12 02:49:2507:21:4916:50:06+03:11:5612:124,9
196SZYDLIK Grzegorz 226 YCK DługosiodłoZALASM158M 1582020-06-12 02:49:2507:21:4916:50:06+03:11:5612:124,9
197JACIUBEK Albert 405 XKapilSTAROWA GÓRAM159M 1592020-06-11 03:50:2307:04:0316:50:08+03:11:5812:124,9
198JACIUBEK Adrian 405 YKapilBLACHOWNIAM160M 1602020-06-11 03:50:2307:04:0416:50:08+03:11:5812:124,9
199KRÓL Maciej 117 YWiRan TeamREDAM161M 1612020-06-11 04:53:5707:32:2816:50:18+03:12:0812:124,9
200KLARECKI Adrian 117 XWiRan TeamREDAM162M 1622020-06-11 04:53:5607:32:3116:50:19+03:12:0912:124,9
201KRASOWSKI Mateusz 229 YPROSWIMLEŻAJSKM163M 1632020-06-12 02:55:4707:25:1016:52:45+03:14:3512:144,9
202KRASOWSKI Łukasz 229 XPROSWIMRZESZÓWM164M 1642020-06-12 02:55:4707:25:1116:52:46+03:14:3612:144,9
203SUDER Michał 10 XBezNapinyWARSZAWAM165M 1652020-06-12 05:19:0907:43:3516:54:51+03:16:4112:164,9
204ŻYRA Grzegorz 10 YBezNapinyWARSZAWAM166M 1662020-06-12 05:19:0907:43:3616:54:51+03:16:4112:164,9
205ZAWIŚLAK Kazimierz 361 XNormalny&NienormalnaMYSŁOWICEM167M 1672020-06-12 02:04:0807:55:5016:56:13+03:18:0312:174,9
206RGÓRZ Piotr 361 YNormalny&NienormalnaWROCŁAWM168M 1682020-06-12 02:04:0707:55:5216:56:15+03:18:0512:174,9
207SUDOMIR Przemysław 166 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM169M 1692020-06-12 02:56:2207:26:3316:57:01+03:18:5112:174,9
208KMIEĆ Andrzej 166 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM170M 1702020-06-12 02:56:2107:26:3216:57:02+03:18:5212:174,9
209ZBIKOWSKI Tomasz 392 YLe Le LePOZNANM171M 1712020-06-12 03:46:3107:40:1516:57:42+03:19:3212:184,9
210MROWIEC Michal 392 XLe Le LeBOBROWIECM172M 1722020-06-12 03:46:3107:40:1516:57:43+03:19:3312:184,9
211ŁUKASIAK Sylwester 387 XTOPSIL RUNNING TEAMGRANICAM173M 1732020-06-09 03:26:0108:18:2816:58:01+03:19:5112:184,9
212MĄKA Wojciech 387 YTOPSIL RUNNING TEAMM174M 1742020-06-09 03:26:0008:18:2916:58:02+03:19:5212:184,9
213KOSSOWICZ Krzysztof 69 YSZWAGIER TEAMPIECHOWICEM175M 1752020-06-11 23:53:2807:44:1116:59:41+03:21:3112:194,9
214CHWIEJ Marcin 69 XSZWAGIER TEAMŚWINOUJŚCIEM176M 1762020-06-11 23:53:2707:44:1216:59:42+03:21:3212:194,9
215JANIK Andrzej 73 Xdwa losyCHOJNICEM177M 1772020-06-12 04:02:5807:39:0417:00:34+03:22:2412:204,9
216RUDA Robert 73 Ydwa losyWĄGROWIECM178M 1782020-06-12 04:02:5807:39:0417:00:35+03:22:2512:204,9
217MIŚKIEWICZ Arkadiusz 288 YLeśnicy z KozienicKOZIENICEM179M 1792020-06-12 03:02:2707:22:2117:03:38+03:25:2812:224,8
218MORAWSKI Sebastian 288 XLeśnicy z KozienicKOZIENICEM180M 1802020-06-12 03:02:2507:22:2217:03:40+03:25:3012:224,8
219BOHDANOWICZ Krystian 24 YBałuty LifeStyleŁÓDŹM181M 1812020-06-12 03:11:5907:25:4017:04:48+03:26:3812:234,8
220GŁOWACKI Krzysztof 24 XBałuty LifeStyleŁÓDŹM182M 1822020-06-12 03:11:5807:25:4017:04:49+03:26:3912:234,8
221PODLASZEWSKI Radosław 105 YSPC PODLAS TEAMTORUŃM183M 1832020-06-11 02:52:5607:27:0217:07:14+03:29:0412:254,8
222PODLASZEWSKI Jacek 105 XSPC PODLAS TEAMTORUŃM184M 1842020-06-11 02:52:5407:27:0317:07:15+03:29:0512:254,8
223KOSMALA Marcin 111 YRun-passion.plGDAŃSKM185M 1852020-06-09 04:29:5808:00:3717:09:58+03:31:4812:274,8
224KARPOWICZ Bartosz 269 YDziki z dOBGDYNIAM186M 1862020-06-09 04:29:5807:58:2017:09:59+03:31:4912:274,8
225MAŃSKI Robert 111 XRun-passion.plBOJANOM187M 1872020-06-09 04:29:5708:00:3817:10:00+03:31:5012:274,8
226TKACZYK Paweł 269 XDziki z dOBBOJANOM188M 1882020-06-09 04:29:5707:58:2117:10:01+03:31:5112:274,8
227KŁOSOWSKI Rafał 270 XDZIKI POD NÓŻBOCHNIAM189M 1892020-06-11 05:17:0217:12:31+03:34:2112:294,8
228GIBAŁA Marcin 270 YDZIKI POD NÓŻMIELECM190M 1902020-06-11 05:17:0117:12:32+03:34:2212:294,8
229CIURASZKIEWICZ Andrzej 90 Xna pohybel czerwonym i czarnymWROCŁAWM191M 1912020-06-11 00:56:3007:17:2617:18:08+03:39:5812:334,8
230KOWALSKI Andrzej 90 Yna pohybel czerwonym i czarnymWROCŁAWM192M 1922020-06-11 00:56:3007:17:2717:18:08+03:39:5812:334,8
231PAPROCKA Kamila 4 XDestylanciTARNOBRZEGK39K 392020-06-12 02:49:4707:20:4417:19:28+03:41:1812:344,8
232WAŻNY Andrzej 4 YDestylanciRZESZÓWM193M 1932020-06-12 02:49:4707:20:4317:19:29+03:41:1912:344,8
233KOWALSKI Łukasz 362 YMarelliM194M 1942020-06-11 23:54:3707:54:1017:19:54+03:41:4412:344,8
234BUCHAŁA Bartek 362 XMarelliGIERAŁTOWICEM195M 1952020-06-11 23:54:3707:54:1417:19:55+03:41:4512:344,8
235JĘDRUSZCZAK Robert 36 XUchanie TeamPIASECZNOM196M 1962020-06-12 02:56:3908:07:0217:19:58+03:41:4812:344,8
236ŁYSIAK Bartosz 237 Xlisek teamDĄBRÓWKAM197M 1972020-06-11 03:54:5007:38:2017:22:34+03:44:2412:364,8
237SIATKOWSKI Marek 237 Ylisek teamBIELSKO BIAŁAM198M 1982020-06-11 03:54:4907:39:0217:22:35+03:44:2512:364,8
238SZAFRAŃSKI Michał 381 XŚwierc TeamKATOWICEM199M 1992020-06-12 04:47:5208:29:0817:23:05+03:44:5512:364,8
239URBANEK Dariusz 28 XOby przed limitemSKIERNIEWICEM200M 2002020-06-08 00:09:4908:05:2417:24:29+03:46:1912:374,8
240GRZYBOWSKI Rafał 28 YOby przed limitemWARSZAWAM201M 2012020-06-08 00:09:5008:05:2417:24:29+03:46:1912:374,8
241KWAŚNIEWSKI Maciej 43 XAdam & MaciekSZCZECINM202M 2022020-06-12 04:17:4208:05:3217:34:25+03:56:1512:444,7
242PUCHACZ Piotr 106 XCzar dziewictwaWARSZAWAM203M 2032020-06-12 03:00:5608:13:2817:35:54+03:57:4412:464,7
243MALISZEWSKI Jacek 106 YCzar dziewictwaWARSZAWAM204M 2042020-06-12 03:00:5608:13:3017:35:54+03:57:4412:464,7
244PĘDZICH Waldemar 234 YBiegam Bo Lubię OstrołękaSZAFARCZYSKAM205M 2052020-06-12 03:24:0307:33:5017:41:50+04:03:4012:504,7
245SULEWSKI Maciej 234 XBiegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM206M 2062020-06-12 03:24:0107:33:5117:41:53+04:03:4312:504,7
246GRAU Joanna 133 YKwidzyn Run & Kwidzyn BiegaKWIDZYNK40K 402020-06-06 00:04:4907:59:3417:43:08+04:04:5812:514,7
247FIGURA Marcin 133 XKwidzyn Run & Kwidzyn BiegaKWIDZYNM207M 2072020-06-06 00:04:4807:59:3417:43:09+04:04:5912:514,7
248ŻBIKOWSKI Marek 206 YJesteśmy tu z przypadkuOLSZTYNM208M 2082020-06-13 05:09:4408:19:5717:45:41+04:07:3112:534,7
249SKIERKOWSKI Karol 206 XJesteśmy tu z przypadkuMŁAWAM209M 2092020-06-13 05:09:4408:19:5817:45:41+04:07:3112:534,7
250PACZKOWSKI Mirosław 334 YNiezniszczalniBYDGOSZCZM210M 2102020-06-12 02:25:5708:20:3317:45:59+04:07:4912:534,7
251MAĆKOWIAK Tomasz 334 XNiezniszczalniBYDGOSZCZM211M 2112020-06-12 02:25:5708:20:3317:45:59+04:07:4912:534,7
252MAŚLANY Mariusz 23 XBIEGAJĄCE DZIKIWARSZAWAM212M 2122020-06-12 03:51:5107:56:4917:47:44+04:09:3412:544,6
253TOMKIEWICZ Przemysław 23 YBIEGAJĄCE DZIKIWARSZAWAM213M 2132020-06-12 03:51:5107:56:5017:47:44+04:09:3412:544,6
254PYTLASIŃSKI Adam 178 YHanysyZABRZEM214M 2142020-06-13 01:07:1307:59:2517:49:18+04:11:0812:554,6
255CZERNY Tomasz 178 XHanysyZABRZEM215M 2152020-06-13 01:07:1207:59:2617:49:20+04:11:1012:554,6
256WÓŁKIEWICZ Paweł 241 XOX5PRUSZKÓWM216M 2162020-06-07 03:01:0408:32:3017:51:08+04:12:5812:574,6
257WÓŁKIEWICZ Dorota 241 YOX5PRUSZKÓWK41K 412020-06-07 03:01:0208:32:3217:51:10+04:13:0012:574,6
258KRAWCZYK Włodzimierz 282 YBABA NA NIEDŹWIEDZIUTOMASZÓW MAZOWIECKIM217M 2172020-06-12 03:29:3407:59:0117:52:27+04:14:1712:584,6
259PIETRUSZCZAK Agnieszka 282 XBABA NA NIEDŹWIEDZIUTOMASZÓW MAZOWIECKIK42K 422020-06-12 03:29:3407:59:0417:52:27+04:14:1712:584,6
260DOBROWOLSKA Agnieszka 2 XNiezniszczalneŚWIECIEK43K 432020-06-12 04:42:3108:10:1817:53:43+04:15:3312:584,6
261SCHMIDT Milena 2 YNiezniszczalneŚWIECIEK44K 442020-06-12 04:42:3108:10:1917:53:43+04:15:3312:584,6
262KALIN Władysław 386 YWawrzyniecUNISŁAWM218M 2182020-06-10 04:20:4007:49:0517:54:43+04:16:3312:594,6
263TOMASZEWSKI Mirosław 386 XWawrzyniecCHEŁMNOM219M 2192020-06-10 04:20:4007:49:0617:54:43+04:16:3312:594,6
264TABER Konrad 126 XKorniszonki co mają oponki !!!BRWINÓWM220M 2202020-06-13 01:46:2108:01:4917:54:58+04:16:4812:594,6
265RZEWUSKI Jakub 126 YKorniszonki co mają oponki !!!BRWINÓWM221M 2212020-06-13 01:46:2108:01:4917:54:58+04:16:4812:594,6
266LEWANDOWSKI Dominik 268 YLewandowscyTARNOWSKIE GÓRYM222M 2222020-06-06 04:06:3408:02:2017:55:59+04:17:4913:004,6
267LEWANDOWSKI Janusz 268 XLewandowscyTARNOWSKIE GÓRYM223M 2232020-06-06 04:06:3408:02:2217:55:59+04:17:4913:004,6
268GRZEGORCZYK Wojciech 263 XElektryczniWARSZAWAM224M 2242020-06-12 00:53:0208:18:0817:59:21+04:21:1113:034,6
269ODOLCZYK Jerzy 263 YElektryczniWARSZAWAM225M 2252020-06-12 00:53:0208:18:1117:59:21+04:21:1113:034,6
270JURGAŁA Przemek 11 XTimon i PumbaKRAKÓWM226M 2262020-06-12 01:22:2208:19:3918:01:50+04:23:4013:044,6
271GAWIN Krzysztof 11 YTimon i PumbaKRAKÓWM227M 2272020-06-12 01:22:1508:19:4718:01:58+04:23:4813:044,6
272GAWRYLUK Radosław 151 YNa gaśnicy do metyWOLA PIASECKAM228M 2282020-06-12 04:13:3307:50:2418:06:17+04:28:0713:084,6
273BODZIARCZYK Tomasz 151 XNa gaśnicy do metyLUBLINM229M 2292020-06-12 04:13:3207:50:2418:06:18+04:28:0813:084,6
274PACHUT Justyna 145 XViking PowerTYCHYK45K 452020-06-12 02:24:2308:12:2418:06:44+04:28:3413:084,6
275WOJCIECHOWSKA Małgorzata 145 YViking PowerGOSTYŃK46K 462020-06-12 02:24:2208:12:0618:06:45+04:28:3513:084,6
276URBANEK Małgorzata 404 XMargo Team- Biegnę za CześkaBIELSKO - BIAŁAK47K 472020-06-10 00:39:5407:57:5318:07:05+04:28:5513:084,6
277DAWIDZIAK Wojciech 264 Xblues brothersOLEŚNICAM230M 2302020-06-12 05:55:2107:04:1618:07:28+04:29:1813:084,6
278DAWIDZIAK Arkadiusz 264 Yblues brothersOLEŚNICAM231M 2312020-06-12 05:55:2107:04:1918:07:28+04:29:1813:084,6
279KIRILENKO Marcin 615 YKIRYLEMARKIM232M 2322020-06-12 01:20:4908:24:2018:08:06+04:29:5613:094,6
280KIRILENKO Aneta 615 XKIRYLEMARKIK48K 482020-06-12 01:20:4908:24:2018:08:06+04:29:5613:094,6
281SIEDLOK Damian 195 YPOLISH POWERŻORYM233M 2332020-06-12 02:05:1408:09:1818:08:37+04:30:2713:094,6
282PTAK Krzysztof 195 XPOLISH POWERŻORYM234M 2342020-06-12 02:05:1208:09:2918:08:38+04:30:2813:094,6
283PATEREK Agata 393 YEEEEEOOOOOOKRAKÓWK49K 492020-06-10 03:40:1508:25:1118:09:08+04:30:5813:104,6
284PATEREK Grzegorz 393 XEEEEEOOOOOOKRAKÓWM235M 2352020-06-10 03:40:1408:25:1118:09:10+04:31:0013:104,6
285MASZOTA Franciszek 303 XFranek i MarcinBARTOSZYCEM236M 2362020-06-11 23:37:2109:12:1818:10:34+04:32:2413:114,5
286ZARZYŃSKI Artur 201 XReprezentacja Osiedla św. AntoniegoWARSZAWAM237M 2372020-06-12 03:00:5808:14:3818:11:26+04:33:1613:114,5
287KORYCKI Arkadiusz 201 YReprezentacja Osiedla św. AntoniegoWARSZAWAM238M 2382020-06-12 03:00:5808:14:3918:11:27+04:33:1713:114,5
288ŻYCHOWICZ Rafał 193 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM239M 2392020-06-10 03:12:4508:17:5818:12:28+04:34:1813:124,5
289BARDAN Michał 193 YŻelazo nie klękaJABLONNAM240M 2402020-06-10 03:12:4408:17:5918:12:29+04:34:1913:124,5
290DUDEK Łukasz 47 XCypek i ŁukaszRZESZÓWM241M 2412020-06-12 02:58:1708:21:5218:12:45+04:34:3513:124,5
291SKOCZEK Cyprian 47 YCypek i ŁukaszRZESZÓWM242M 2422020-06-12 02:58:1708:21:5318:12:45+04:34:3513:124,5
292KACPRZYK Paweł 300 XBiegam na Tarchominie / Ultra PasterzeWARSZAWAM243M 2432020-06-12 04:05:5208:20:0018:12:51+04:34:4113:124,5
293JERUĆ Łukasz 300 YBiegam na Tarchominie / Ultra PasterzeWARSZAWAM244M 2442020-06-12 04:05:5208:20:0118:12:51+04:34:4113:124,5
294RYBA Piotr 75 YDolina WisłokiDĘBICAM245M 2452020-06-12 00:45:3208:37:5918:12:55+04:34:4513:124,5
295KĘDZIOR Paweł 75 XDolina WisłokiDĘBICAM246M 2462020-06-12 00:45:3108:38:0018:12:56+04:34:4613:124,5
296FURTEK Iwona 57 XUuumisz To!KRAKÓWK50K 502020-06-11 04:28:4107:52:1518:13:40+04:35:3013:134,5
297HOŁÓWKA Sławomir 57 YUuumisz To!KRAKÓWM247M 2472020-06-11 04:28:4107:52:1718:13:40+04:35:3013:134,5
298JOŃCZYK Rafał 389 YCi Od JackaM248M 2482020-06-06 01:03:2707:50:4818:13:52+04:35:4213:134,5
299ZYGADLEWICZ Grzegorz 389 XCi Od JackaWARSZAWAM249M 2492020-06-06 01:03:2807:50:5518:13:52+04:35:4213:134,5
300GRZYB Dorian 254 XRawa Tim Zawsze SlimRAWA MAZOWIECKAM250M 2502020-06-12 03:01:1707:54:5918:14:48+04:36:3813:144,5
301MARKOWICZ Robert 254 YRawa Tim Zawsze SlimBOGUSZYCEM251M 2512020-06-12 03:01:1707:55:0118:14:48+04:36:3813:144,5
302ROJEK Maciej 78 YDaj na maszinu!KRAKÓWM252M 2522020-06-11 02:49:4708:16:2818:15:37+04:37:2713:144,5
303IDZIOR Tomasz 78 XDaj na maszinu!BRZEZINYM253M 2532020-06-11 02:49:4708:16:2918:15:38+04:37:2813:144,5
304STUSIŃSKI Michał 260 YJ&M BOARSŁÓDŹM254M 2542020-06-12 04:21:5808:51:4518:15:38+04:37:2813:144,5
305CHYBOWSKI Jarek 260 XJ&M BOARSŁÓDŹM255M 2552020-06-12 04:21:5808:51:4418:15:39+04:37:2913:144,5
306JAMBOR Michał 5 XBractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM256M 2562020-06-12 03:00:0408:03:3818:16:35+04:38:2513:154,5
307PAWLAK Bartosz 5 YBractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM257M 2572020-06-12 03:00:0308:03:3818:16:36+04:38:2613:154,5
308POPRAWSKI Mateusz 63 XKilińskiego Team/Zakwasy TeamBOJANOWOM258M 2582020-06-12 02:15:4408:24:4418:18:55+04:40:4513:174,5
309MROZIAK Maciej 181 YGłowa siwieje¸ noga szalejeGDYNIAM259M 2592020-06-12 02:50:1208:53:3218:20:31+04:42:2113:184,5
310DOŁĘGA Anna 181 XGłowa siwieje¸ noga szalejeBIAŁYSTOKK51K 512020-06-12 02:50:1108:53:3318:20:32+04:42:2213:184,5
311ZAJĄC Krystian 103 YWŚCIEKŁE KOTYPOZNAŃM260M 2602020-06-12 03:00:4908:06:5218:20:34+04:42:2413:184,5
312OGRODNIK Tomasz 103 XWŚCIEKŁE KOTYPOZNAŃM261M 2612020-06-12 03:00:4908:06:5218:20:34+04:42:2413:184,5
313KLEMKE Dawid 92 XTerlikiSTEFANOWO 19AM262M 2622020-06-13 02:49:2308:08:0718:21:34+04:43:2413:194,5
314TERLIKOWSKI Piotr 92 YTerlikiSULECHÓW UL. WOJSKA POLSKIEGO 40A/3M263M 2632020-06-13 02:49:2308:08:0718:21:34+04:43:2413:194,5
315RĄB Łukasz 101 YRombasyWARASZAWAM264M 2642020-06-11 04:57:2810:08:1418:22:1401:15:00+04:44:0413:194,5
316RĄB Agnieszka 101 XRombasyWARSZAWAK52K 522020-06-11 04:57:2810:08:1418:22:1501:15:00+04:44:0513:194,5
317KALBARCZYK Wojciech 391 X#dziki_squadWARSZAWAM265M 2652020-06-12 03:00:4407:32:5118:22:23+04:44:1313:194,5
318MODRZEJEWSKI Adam 391 Y#dziki_squadM266M 2662020-06-12 03:00:4407:32:4918:22:24+04:44:1413:194,5
319PUSKARCZYK Wojciech 287 XWojcio TeamKRAKÓWM267M 2672020-06-12 03:19:4407:38:4918:23:41+04:45:3113:204,5
320SZEWC Wojciech 287 YWojcio TeamBIELINYM268M 2682020-06-12 03:19:4407:38:5018:23:41+04:45:3113:204,5
321WIĄCEK Marcin 213 YAga i MarcinJASŁOM269M 2692020-06-12 02:39:5010:05:1818:24:46+04:46:3613:214,5
322MARONKA Agnieszka 213 XAga i MarcinKRAKÓWK53K 532020-06-12 02:39:5010:05:1918:24:46+04:46:3613:214,5
323CZENCZEK Krystian 372 Xślepa furia squadRZESZÓWM270M 2702020-06-12 02:49:5307:32:5418:24:54+04:46:4413:214,5
324NICGORSKI Piotr 372 Yślepa furia squadM271M 2712020-06-12 02:49:5407:32:5418:24:54+04:46:4413:214,5
325RASAŁA Karolina 394 XBiegiem po marzenia TEAMOLEŚNICAK54K 542020-06-11 23:53:4508:01:1418:25:15+04:47:0513:214,5
326ZAŁUSTOWICZ Maciej 394 YBiegiem po marzenia TEAMWROCŁAWM272M 2722020-06-11 23:53:4608:01:1318:25:17+04:47:0713:214,5
327FOLUSIAK Marcin 81 XSTARE DZIADYKATOWICEM273M 2732020-06-12 01:50:2109:31:5518:25:30+04:47:2013:224,5
328KANDEFER Beata 80 Y#przetrwamiwygramKORCZYNAK55K 552020-06-12 02:48:1408:40:3518:26:12+04:48:0213:224,5
329PAWLIK Paweł 97 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM274M 2742020-06-12 02:55:2207:59:2018:26:18+04:48:0813:224,5
330SZANDAŁA Jacek 97 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM275M 2752020-06-12 02:55:2207:59:2118:26:18+04:48:0813:224,5
331GIBALSKA Marzena 155 XWygibalscyROŚCISLAWICEK56K 562020-06-10 03:28:2108:35:4418:26:35+04:48:2513:224,5
332GIBALSKI Tomasz 155 YWygibalscyROŚCISŁAWICEM276M 2762020-06-10 03:28:2108:35:4418:26:35+04:48:2513:224,5
333STEFAŃCZYK Artur 162 YDwóch takich co się snują po BieszczadachKRAKÓWM277M 2772020-06-12 04:58:3808:10:1418:27:44+04:49:3413:234,5
334WALNIK Rafał 162 XDwóch takich co się snują po BieszczadachKRAKÓWM278M 2782020-06-12 04:58:3608:10:1618:27:46+04:49:3613:234,5
335BIAŁORUCKI Bogdan 16 YZIBI & BODZIOSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM279M 2792020-06-07 03:00:4107:39:4218:29:09+04:50:5913:244,5
336ŚWINIUCH Zbigniew 16 XZIBI & BODZIOŚĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM280M 2802020-06-07 03:00:3507:39:4818:29:15+04:51:0513:244,5
337ZAŁUCKI Maciej 358 XKlub Biegacza T2/4GŁOGOWOM281M 2812020-06-12 03:00:1708:07:1718:30:11+04:52:0113:254,5
338MAŁECKI Sebastian 358 YKlub Biegacza T2/4OSIEK NAD WISŁAM282M 2822020-06-12 03:00:1608:07:1918:30:13+04:52:0313:254,5
339CZEKALSKI Mariusz 160 YBBLBIAŁOBIEL UL.PRZEMYSŁOWA 10 07-402 LELISM283M 2832020-06-12 02:21:1208:21:0218:31:19+04:53:0913:264,5
340NASTAZIAK Andrzej 160 XBBLKOBYŁKAM284M 2842020-06-12 02:21:1108:21:1018:31:20+04:53:1013:264,5
341DŁUGOŁĘCKI Konrad 46 YLOCOS CORRIENDOBIEGOWA ŚWIDNICAM285M 2852020-06-12 04:00:3708:09:5018:31:52+04:53:4213:264,5
342LOMPART Agnieszka 46 XLOCOS CORRIENDOŚWIDNICAHardcore1F 12020-06-12 04:00:3708:09:5318:31:53+04:53:4313:264,5
343KORBELA Bartosz 281 XDarek&Bartek TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM286M 2862020-06-12 03:05:5707:40:3118:31:59+04:53:4913:264,5
344STAWSKI Dariusz 281 YDarek&Bartek TeamŁÓDŹM287M 2872020-06-12 03:05:5607:40:3318:32:00+04:53:5013:264,5
345GĄSIEWSKA Zuzanna 340 YBluebirds.plBLUEBIRDS.PLK57K 572020-06-12 04:55:4708:26:4418:33:01+04:54:5113:274,5
346PTAK Wojciech 340 XBluebirds.plZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM288M 2882020-06-12 04:55:4708:26:4418:33:01+04:54:5113:274,5
347PÓŁTORAK Krzysztof 274 YDedeTeam/3TBiałystokBIAŁYSTOKM289M 2892020-06-08 03:01:0808:29:0918:33:09+04:54:5913:274,5
348DEDERKO Piotr 274 XDedeTeam/3TBiałystokBIAŁYSTOKM290M 2902020-06-08 03:01:0608:29:1118:33:10+04:55:0013:274,5
349RUDOL Magdalena 51 YRudolkiPRĄDOCINK58K 582020-06-12 02:45:1508:12:1018:35:41+04:57:3113:294,4
350RUDOL Sebastian 51 XRudolkiPRĄDOCINM291M 2912020-06-12 02:45:1508:12:1018:35:41+04:57:3113:294,4
351WOJCIECHOWSKI Michał 360 XSpartanie DzieciomGRÓJECM292M 2922020-06-13 01:43:3508:35:2518:35:46+04:57:3613:294,4
352MIKOWSKI Artur 360 YSpartanie DzieciomM293M 2932020-06-13 01:43:3508:35:2618:35:46+04:57:3613:294,4
353PIECZARA Marcin 62 XEwa i MarcinJAWORZNOM294M 2942020-06-11 03:55:1508:23:1818:36:30+04:58:2013:304,4
354PIECZARA Ewa 62 YEwa i MarcinJAWORZNOK59K 592020-06-11 03:55:1508:23:1818:36:30+04:58:2013:304,4
355NOWICKI Artur 207 YSportczesna dla FrankaBARGŁYM295M 2952020-06-12 02:45:0908:48:2318:36:34+04:58:2413:304,4
356RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 168 XDzikie Grubasy Szatana 1WARSZAWAM296M 2962020-06-12 02:21:3708:04:3218:37:46+04:59:3613:304,4
357RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 168 YDzikie Grubasy Szatana 1WARSZAWAK60K 602020-06-12 02:21:3608:04:3218:37:47+04:59:3713:304,4
358WOJNO Arkadiusz 32 XWojnoteamŁÓDŹM297M 2972020-06-11 02:59:5408:35:2518:43:38+05:05:2813:354,4
359WOJNO Małgorzata 32 YWojnoteamŁÓDŹK61K 612020-06-11 02:59:5308:35:2418:43:39+05:05:2913:354,4
360WALENDA Arkadiusz 30 XVEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM298M 2982020-06-11 23:48:2308:28:4618:44:28+05:06:1813:354,4
361OLEJNIK Sylwester 30 YVEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM299M 2992020-06-11 23:48:2108:28:4918:44:30+05:06:2013:354,4
362MIGACZ Jacek 199 XTRAILRUN KrakówZIELONKI K. KRAKOWAM300M 3002020-06-12 03:29:0108:30:2918:44:38+05:06:2813:354,4
363MISIUK Marek 199 YTRAILRUN KrakówKRAKÓWM301M 3012020-06-12 03:29:0008:30:2818:44:40+05:06:3013:354,4
364PACUSZKA Krzysztof 147 YŁubudubuTORUŃM302M 3022020-06-07 03:00:0808:37:2618:46:41+05:08:3113:374,4
365WSZELAK Tomasz 147 XŁubudubuPIANKI KROLEWSKIEM303M 3032020-06-07 03:00:0808:37:3018:46:42+05:08:3213:374,4
366CEGLEWSKI Marcin 19 XHarpagany Runing Team / Radosny ChmielPOZNAŃM304M 3042020-06-11 01:23:3808:33:3618:46:49+05:08:3913:374,4
367STOLIŃSKI Dominik 19 YHarpagany Runing Team / Radosny ChmielPOZNAŃM305M 3052020-06-11 01:23:3708:33:4118:46:50+05:08:4013:374,4
368MARSZAŁEK Dominik 58 YIWONICZ RUN TEAMIWONICZM306M 3062020-06-11 02:30:1307:36:2218:48:23+05:10:1313:384,4
369ZAWISZA Łukasz 58 XIWONICZ RUN TEAMIWONICZM307M 3072020-06-11 02:30:1307:36:2418:48:23+05:10:1313:384,4
370GŁUCHOWSKI Przemysław 318 YPrzemo&JanusŻYCHLINM308M 3082020-06-11 23:28:0110:01:1218:48:54+05:10:4413:394,4
371KACZMAREK Piotr 22 XKaczmarek TeamFACIMIECHM309M 3092020-06-12 04:04:1808:32:4218:49:56+05:11:4613:394,4
372KACZMAREK-ŚLĄSKA Ewa 22 YKaczmarek TeamPOZNAŃK62K 622020-06-12 04:04:1808:32:4418:49:57+05:11:4713:394,4
373DWORNICKI Tomasz 407 XKlub TęczaRYBNIKM310M 3102020-06-11 15:04:4307:50:1218:50:27+05:12:1713:404,4
374DROZD Maciej 298 YBeskidBiegiemWARSZAWAM311M 3112020-06-12 00:29:2308:23:4318:50:37+05:12:2713:404,4
375WĘGRZYK Grzegorz 407 YKlub TęczaRYBNIKM312M 3122020-06-11 15:04:2007:50:3118:50:50+05:12:4013:404,4
376PLASZCZYK Emil 42 XPlaszczykiPIŁAM313M 3132020-06-10 03:04:2408:28:4218:50:55+05:12:4513:404,4
377PLASZCZYK Magdalena 42 YPlaszczykiPIŁAK63K 632020-06-10 03:04:2408:28:4318:50:55+05:12:4513:404,4
378NOWACZYK Grzegorz 139 YMisie PysieCHODZIEŻM314M 3142020-06-12 03:01:0608:06:2018:51:08+05:12:5813:404,4
379GOŁEMBECKI Jakub 139 XMisie PysieCHODZIEŻM315M 3152020-06-12 03:01:0608:06:2118:51:08+05:12:5813:404,4
380BIEL Sebastian 188 XBieganie SzydercówTARNÓWM316M 3162020-06-11 00:14:5209:05:4018:51:18+05:13:0813:404,4
381FLOREK Tomasz 188 YBieganie SzydercówTARNÓWM317M 3172020-06-11 00:14:4509:05:4218:51:25+05:13:1513:404,4
382DZIKI Maciej 373 YRyśki z RogolaM318M 3182020-06-12 03:00:2608:00:5818:52:07+05:13:5713:414,4
383DZIKI Marek 373 XRyśki z RogolaROGOŹNIKM319M 3192020-06-12 03:00:2508:01:0118:52:08+05:13:5813:414,4
384FUS Maciej 142 YTQMRZESZÓWM320M 3202020-06-11 03:13:3108:33:5818:52:09+05:13:5913:414,4
385PANTOŁ Mirosław 142 XTQMRZESZÓWM321M 3212020-06-11 03:13:2908:34:0118:52:13+05:14:0313:414,4
386PIASECKA Monika 375 XMPPBWARSZAWAK64K 642020-06-12 04:02:2709:08:3718:53:07+05:14:5713:424,4
387BERNHARD Paweł 375 YMPPBM322M 3222020-06-12 04:02:2809:08:3718:53:08+05:14:5813:424,4
388GAJOWNIK Błażej 355 XOld & Fat GG SquadMIŃSK MAZOWIECKIM323M 3232020-06-12 03:00:3309:12:2418:54:00+05:15:5013:424,4
389GŁĄBSKI Paweł 355 YOld & Fat GG SquadMIŃSK MAZOWIECKIM324M 3242020-06-12 03:00:3309:12:2518:54:00+05:15:5013:424,4
390TUSZYŃSKI Zygmunt 322 XPGE RUN ObrótRZESZÓWM325M 3252020-06-12 03:50:3608:57:0518:54:10+05:16:0013:424,4
391MAJEWSKA Joanna 322 YPGE RUN ObrótRZESZÓWK65K 652020-06-12 03:50:3608:57:0618:54:12+05:16:0213:424,4
392WĄCHAŁA Grzegorz 240 YSkawina BiegaSKAWINAM326M 3262020-06-12 01:13:2708:09:3818:55:01+05:16:5113:434,4
393GAJDA Mateusz 240 XSkawina BiegaSKAWINAM327M 3272020-06-12 01:13:2608:09:3818:55:02+05:16:5213:434,4
394NEMŚ Arkadiusz 205 XScrappy&CocoSTASZÓWM328M 3282020-06-12 03:35:5308:03:1918:55:26+05:17:1613:434,4
395PAWLIK Robert 205 YScrappy&CocoSTASZÓWM329M 3292020-06-12 03:35:5308:03:1918:55:26+05:17:1613:434,4
396KALINOWSKI Łukasz 185 YBBL OstrołękaWARSZAWAM330M 3302020-06-12 03:24:0807:01:1218:56:52+05:18:4213:444,4
397BACZEWSKA Klaudia 185 XBBL OstrołękaOSTROŁĘKAK66K 662020-06-12 03:24:0807:01:1318:56:52+05:18:4213:444,4
398OLSZAK Zenon 66 YJola&ZenonWARSZAWAM331M 3312020-06-12 01:19:1408:35:3318:57:07+05:18:5713:444,4
399CYMBORSKA Jolanta 66 XJola&ZenonWARSZAWAK67K 672020-06-12 01:19:1208:35:3518:57:09+05:18:5913:454,4
400CHRZUSZCZ Anna 55 YZdrowo Pierdolnięci Podejście II¸ czyli wybacz mi...!K68K 682020-06-12 02:48:2708:30:0118:58:38+05:20:2813:464,4
401SAWICKI Bartosz 55 XZdrowo Pierdolnięci Podejście II¸ czyli wybacz mi...!GORZÓW WLKP.M332M 3322020-06-12 02:48:2708:30:0118:58:38+05:20:2813:464,4
402NYKIEL Daniel 119 YSHOOTITPOGWIZDÓW NOWY 520EM333M 3332020-06-12 00:52:5308:42:0319:00:01+05:21:5113:474,4
403RUSINEK Witosław 119 XSHOOTITRZESZÓWM334M 3342020-06-12 00:52:5308:42:0419:00:01+05:21:5113:474,4
404TOMCZAK Krzysztof 267 YJ&KMILANÓWEKM335M 3352020-06-13 01:46:2108:36:0419:01:30+05:23:2013:484,3
405TABER Jerzy 267 XJ&KBRWINÓWM336M 3362020-06-13 01:46:1908:36:0619:01:32+05:23:2213:484,3
406PISINGAS Mariusz 146 YSiła Masa Moc KiełbasaGLIWICEM337M 3372020-06-11 02:55:5508:58:2519:03:48+05:25:3813:494,3
407PRYSZCZ Mirek 146 XSiła Masa Moc KiełbasaRUDA ŚLĄSKAM338M 3382020-06-11 02:55:5508:58:2719:03:49+05:25:3913:494,3
408GUZIK Łukasz 291 XW czym mogę pomóc?ŁYSOKANIEM339M 3392020-06-12 06:21:0808:38:0419:05:40+05:27:3013:514,3
409BŁASZCZAK Jarosław 291 YW czym mogę pomóc?KRAKOWM340M 3402020-06-12 06:21:0808:38:0419:05:40+05:27:3013:514,3
410KOWALIK Marcin 320 XPGE RUN ObrótRZESZÓWM341M 3412020-06-12 03:51:0709:01:1119:05:42+05:27:3213:514,3
411BEREZOWSKI Waldemar 320 YPGE RUN ObrótRZESZÓWM342M 3422020-06-12 03:51:0609:01:1419:05:43+05:27:3313:514,3
412BARTOSIŃSKA Katarzyna 396 XBieg od pierwszego poznaniaSOSNOWIECK69K 692020-06-11 03:07:5908:59:3319:06:39+05:28:2913:514,3
413TYRALSKI Dominik 379 YSTAY INSANE /POLSAT BIEGAWARSZAWAM343M 3432020-06-13 03:00:1107:54:4219:06:43+05:28:3313:514,3
414NIEWIADOMSKA Patrycja 238 XHAJIME RUN TEAMGLIWICEK70K 702020-06-12 03:01:1409:12:5219:08:52+05:30:4213:534,3
415GAŁUSZKA Dorota 84 XWtorkowy TreningGRUDZIĄDZK71K 712020-06-12 02:22:4808:09:2619:10:01+05:31:5113:544,3
416TEKLIŃSKI Dawid 84 YWtorkowy TreningGRUDZIĄDZM344M 3442020-06-12 02:22:4808:09:2719:10:01+05:31:5113:544,3
417WOLNY Maciej 301 YŁojce ze KatowicKATOWICEM345M 3452020-06-12 01:57:4308:44:0819:19:06+05:40:5614:004,3
418MIETŁA Łukasz 301 XŁojce ze KatowicKATOWICEM346M 3462020-06-12 01:57:4308:44:0819:19:06+05:40:5614:004,3
419PUCHALSKI Tomasz 223 XWŚCIEKŁE PIEŚCI WĘŻAGRUSZCZYNM347M 3472020-06-12 03:35:5808:25:2819:22:53+05:44:4314:034,3
420BROŻEK Marcin 223 YWŚCIEKŁE PIEŚCI WĘŻAWŁOCŁAWEKM348M 3482020-06-12 03:35:5808:25:2919:22:54+05:44:4414:034,3
421STANEK Michal 374 YHejsan hopsanM349M 3492020-06-12 03:58:0808:35:3919:22:54+05:44:4414:034,3
422STANEK Katarzyna 374 XHejsan hopsanBYTOMK72K 722020-06-12 03:57:5308:35:5319:23:09+05:44:5914:034,3
423PIETRZYKOWSKI Artur 82 YWhy notRUSIECM350M 3502020-06-09 03:58:0909:05:1819:25:02+05:46:5214:054,3
424PIETRZYKOWSKA Monika 82 XWhy notRUSIECK73K 732020-06-09 03:58:0809:05:2019:25:04+05:46:5414:054,3
425PLUTA Sebastian 243 XAfrykański pomór świńBRZEŹNICAM351M 3512020-06-11 02:07:2008:26:0019:28:06+05:49:5614:074,2
426BOROWIEC Mariusz 243 YAfrykański pomór świńSTARE OLESZYCEM352M 3522020-06-11 02:07:2008:26:0019:28:06+05:49:5614:074,2
427JANAS Katarzyna 276 XteamkućkiKRAKÓWK74K 742020-06-07 04:55:4008:25:2019:29:09+05:50:5914:084,2
428STACHURSKI Paweł 276 YteamkućkiSŁOMNIKIM353M 3532020-06-07 04:55:4008:25:2219:29:09+05:50:5914:084,2
429MILER Robert 175 YKBKS RadomskoRADOMSKOM354M 3542020-06-12 03:46:1108:39:1219:34:54+05:56:4414:124,2
430PIERZCHALSKI Sebastian 175 XKBKS RadomskoRADOMSKOM355M 3552020-06-12 03:46:0708:39:1519:34:59+05:56:4914:124,2
431PIZOŃ Daniel 173 YPIERWSZY I OSTATNI RAZGRYFÓW ŚLĄSKIM356M 3562020-06-12 02:55:3708:36:0719:35:19+05:57:0914:124,2
432SOSZKA Mateusz 173 XPIERWSZY I OSTATNI RAZGRYFÓW ŚLĄSKIM357M 3572020-06-12 02:55:3708:36:1119:35:19+05:57:0914:124,2
433WOJTOWICZ Daniel 171 XD4AKRAKÓWM358M 3582020-06-11 22:22:5908:33:1919:36:14+05:58:0414:134,2
434DYREK Adam 171 YD4ASKAWINAM359M 3592020-06-11 22:22:5808:33:2219:36:15+05:58:0514:134,2
435SOĆKO Kamil 400 YALKI Z PRALKIM360M 3602020-06-12 03:02:1209:12:0419:36:58+05:58:4814:134,2
436SZKAMRUK Alicja 400 XALKI Z PRALKIWARSZAWAK75K 752020-06-12 03:02:1219:36:58+05:58:4814:134,2
437SZNAJDER Joanna 18 XJOGA TeamGŁUCHOŁAZYK76K 762020-06-06 04:00:1108:37:4219:39:12+06:01:0214:154,2
438MATERNA Roman 161 XSPARTYCZYNM361M 3612020-06-12 03:02:0008:29:5219:39:13+06:01:0314:154,2
439WALUŚKIEWICZ Artur 128 YTeam KPAWWROCŁAWM362M 3622020-06-12 02:59:3709:19:0619:39:13+06:01:0314:154,2
440SOWA Dariusz 161 YSPARRZESZÓWM363M 3632020-06-12 03:02:0008:29:5219:39:14+06:01:0414:154,2
441CUDNIK Agnieszka 18 YJOGA TeamGŁUCHOŁAZYK77K 772020-06-06 04:00:1108:37:4619:39:14+06:01:0414:154,2
442KUBICA Krzysztof 95 YKubica & KinolBRZEGM364M 3642020-06-12 03:30:0308:42:5119:42:05+06:03:5514:174,2
443KIŃCZYK Tomasz 95 XKubica & KinolOŁAWAM365M 3652020-06-12 03:30:0508:42:5119:42:05+06:03:5514:174,2
444ŁĘTOWSKI Mariusz 187 XKM TEAMNAWODNAM366M 3662020-06-11 19:58:3909:50:2019:42:08+06:03:5814:174,2
445JAZ Krzysztof 187 YKM TEAMMIESZKOWICEM367M 3672020-06-11 19:58:3909:50:2119:42:08+06:03:5814:174,2
446WÓJCIK Jacek 203 XSzombierki Dream TeamBYTOMM368M 3682020-06-13 02:00:4409:42:2519:42:10+06:04:0014:174,2
447SIWEK Sebastian 203 YSzombierki Dream TeamBYTOMM369M 3692020-06-13 02:00:4309:42:2519:42:11+06:04:0114:174,2
448SZAREK Rafał 70 XULTRA JAWORZNOJAWORZNOM370M 3702020-06-13 01:07:1909:14:5019:42:31+06:04:2114:174,2
449FILIPEK Przemysław 70 YULTRA JAWORZNOJAWORZNOM371M 3712020-06-13 01:07:1809:14:5219:42:32+06:04:2214:174,2
450GŁÓD Michał 277 YMajeczka Team!ELBLĄGM372M 3722020-06-12 04:14:4008:14:5819:42:43+06:04:3314:184,2
451BRZEZIŃSKA Maja 277 XMajeczka Team!WARZĄCHEWKA POLSKAK78K 782020-06-12 04:14:3908:15:0019:42:43+06:04:3314:184,2
452WANAT Mateusz 45 XMI TEAMWROCŁAWM373M 3732020-06-12 02:04:2008:35:5819:43:18+06:05:0814:184,2
453SURLAS Izabela 45 YMI TEAMWROCŁAWK79K 792020-06-12 02:04:1908:36:0019:43:19+06:05:0914:184,2
454BARCZEWSKA Agnieszka 56 XBiegniemy dla GosiWARSZAWAK80K 802020-06-12 00:55:4309:02:1919:45:17+06:07:0714:194,2
455MOSTOWSKA Joanna 56 YBiegniemy dla GosiWARSZAWAK81K 812020-06-12 00:55:4409:02:1919:45:17+06:07:0714:194,2
456FIGEL Monika 176 YMiki Team 1GDAŃSKK82K 822020-06-08 04:08:3508:35:2719:45:54+06:07:4414:204,2
457FIGEL Michał 176 XMiki Team 1GDAŃSKM374M 3742020-06-08 04:08:3408:35:2819:45:55+06:07:4514:204,2
458WRÓBLEWSKI Rafał 302 YWROWUDGDAŃSKM375M 3752020-06-07 03:48:4619:46:38+06:08:2814:204,2
459WYŁUDA Marcin 302 XWROWUDGDAŃSKM376M 3762020-06-07 03:48:4519:46:39+06:08:2914:204,2
460STELMACH Dariusz 324 YBieganie SzydercówTARNÓWM377M 3772020-06-11 05:07:3708:19:1019:48:16+06:10:0614:224,2
461MŁYNARYK Tomasz 324 XBieganie SzydercówTARNÓWM378M 3782020-06-11 05:07:3708:19:1119:48:17+06:10:0714:224,2
462SZYSZKOWSKI Wojciech 48 XHusaria teamSTASZÓWM379M 3792020-06-12 03:52:1308:53:1919:48:55+06:10:4514:224,2
463TOPOROWSKI Damian 48 YHusaria teamSTASZÓWM380M 3802020-06-12 03:52:1308:53:2119:48:55+06:10:4514:224,2
464MAKSELON Anna 385 YTorpedo SzczecinekK83K 832020-06-07 01:57:0009:34:2919:49:50+06:11:4014:234,2
465MAKSELON Maciej 385 XTorpedo SzczecinekSZCZECINEKM381M 3812020-06-07 01:57:0009:34:3019:49:50+06:11:4014:234,2
466NICPOŃ Sebastian 208 YPatobiegaczePIŁAM382M 3822020-06-12 02:44:4908:44:1819:53:41+06:15:3114:264,2
467SZYSZŁOWSKI Waldemar 208 XPatobiegaczePIŁAM383M 3832020-06-12 02:44:4908:44:1919:53:41+06:15:3114:264,2
468SZYMAŁA Mateusz 134 XKluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM384M 3842020-06-06 03:22:1108:34:2219:53:59+06:15:4914:264,2
469ZAWADA Maciej 134 YKluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM385M 3852020-06-06 03:22:0708:34:2819:54:04+06:15:5414:264,2
470WIĄCEK Paweł 298 XBeskidBiegiemBIELSKO-BIAŁAM386M 3862020-06-12 00:29:2408:23:4419:56:14+06:18:0414:274,1
471KOTLARCZYK Ireneusz 124 XPoCoMiToKRAKÓWM387M 3872020-06-11 00:59:5208:24:3619:56:39+06:18:2914:284,1
472MAZUR Marcin 124 YPoCoMiToCISIEM388M 3882020-06-11 00:59:5208:24:3719:56:39+06:18:2914:284,1
473GRZELAK Justyna 209 XGrzelak TeamLESZNOK84K 842020-06-11 23:02:3709:38:0819:58:25+06:20:1514:294,1
474GRZELAK Daniel 209 YGrzelak TeamLESZNOM389M 3892020-06-11 23:02:3709:38:0819:58:26+06:20:1614:294,1
475BURCHARD Beata 367 YShinkansenK85K 852020-06-13 00:22:5109:19:2319:59:15+06:21:0514:304,1
476WILK Adam 367 XShinkansenPIASECZNOM390M 3902020-06-13 00:22:5109:19:2519:59:16+06:21:0614:304,1
477GOKIERT-SKRENTNA Justyna 17 XStrongWomenZŁOTÓWK86K 862020-06-12 04:28:4108:51:4720:02:00+06:23:5014:324,1
478JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 17 YStrongWomenZŁOTÓWK87K 872020-06-12 04:28:4108:51:4920:02:00+06:23:5014:324,1
479SZYMKIEWICZ Robert 312 XReaktywacjaMIĘDZYRZECZM391M 3912020-06-13 02:45:0409:48:5420:04:35+06:26:2514:334,1
480BOCHEN Iza 312 YReaktywacjaBEZRZECZEK88K 882020-06-13 02:45:0409:48:5620:04:35+06:26:2514:334,1
481WIERZBA Jacek 93 XRUN FORESTŻMIGRÓDM392M 3922020-06-12 02:55:1108:29:0420:07:43+06:29:3314:364,1
482GAŁKA Jacek 93 YRUN FORESTŻMIGRÓDM393M 3932020-06-12 02:55:1008:29:0620:07:44+06:29:3414:364,1
483BRZEZIŃSKI Bartosz 396 YBieg od pierwszego poznaniaBUKOWIECM394M 3942020-06-11 03:07:5908:59:1920:10:45+06:32:3514:384,1
484MICHALAK Kamila 398 YLOTOSRunning TeamWARSZAWAK89K 892020-06-10 03:00:2508:15:2320:10:57+06:32:4714:384,1
485ZAŁĘCKI Michał 398 XLOTOSRunning TeamWARSZAWAM395M 3952020-06-10 03:00:2508:15:2520:10:57+06:32:4714:384,1
486TURCHAN Maciej 401 XSolni GladiatorzyWIELICZKAM396M 3962020-06-11 03:07:4908:59:2920:11:13+06:33:0314:384,1
487ZYCH Katarzyna 402 XSerce i Rozum GladiatoraCZECHOWICE - DZIEDZICEK90K 902020-06-11 03:07:5708:59:3720:11:26+06:33:1614:384,1
488JASKÓŁKA Marcin 402 YSerce i Rozum GladiatoraANDRYCHÓWM397M 3972020-06-11 03:07:5708:59:2220:11:27+06:33:1714:384,1
489CHABORA Mirosław 306 XZĄBKIM398M 3982020-06-06 02:02:1409:11:2720:13:42+06:35:3214:404,1
490DĄBROWSKI Jarosław 306 YWege PowerŁOMIANKIM399M 3992020-06-06 02:02:1209:11:2420:13:47+06:35:3714:404,1
491BĄK Andrzej 157 YSPC 2JÓZEFOWOM400M 4002020-06-11 02:06:4020:23:49+06:45:3914:474,1
492MODZELEWSKA Karolina 157 XSPC 2TORUŃK91K 912020-06-11 02:06:3920:23:50+06:45:4014:474,1
493JASIOROWSKI Michał 323 XPędzące ŻelkiWARSZAWAM401M 4012020-06-12 02:03:2309:22:3720:30:24+06:52:1414:524,0
494PROMIŃSKA Karolina 323 YPędzące ŻelkiWARSZAWAK92K 922020-06-12 02:03:2309:22:3720:30:24+06:52:1414:524,0
495KAMIŃSKI Wiesław 272 YLifelivenowWROCŁAWM402M 4022020-06-12 03:59:5809:23:0520:30:37+06:52:2714:524,0
496NOWACKA Marlena 272 XLifelivenowPIASKIK93K 932020-06-12 03:59:5709:23:0620:30:38+06:52:2814:524,0
497KOCOT Patrycja 406 XOstra GóraNOWA WIEŚK94K 942020-06-12 03:02:3609:44:3520:31:13+06:53:0314:534,0
498STODOLSKI Mateusz 406 YRyski z RogoznikaSOSNOWIECM403M 4032020-06-12 03:02:3609:44:3320:31:14+06:53:0414:534,0
499ŁUKASIEWICZ Renata 138 YWściekłe ŚlimakiBANIOCHAK95K 952020-06-08 01:09:2909:48:2720:32:12+06:54:0214:534,0
500RULAK Jerzy 138 XWściekłe ŚlimakiWARSZWAM404M 4042020-06-08 01:09:2909:48:2820:32:13+06:54:0314:534,0
501KACZMARCZYK Paweł 189 YBiegnę za WodzemGLIWICEM405M 4052020-06-12 04:13:1708:52:2720:39:39+07:01:2914:594,0
502DAWID Mirosław 189 XBiegnę za WodzemKLUCZBORKM406M 4062020-06-12 04:13:1708:52:2920:39:39+07:01:2914:594,0
503WARCHULSKA Karolina 363 XDesert WarriorsWROCŁAWK96K 962020-06-12 02:07:1509:02:1520:44:10+07:06:0015:024,0
504BŁOŃSKI Piotr 363 YDesert WarriorsM407M 4072020-06-12 02:07:1409:02:1620:44:11+07:06:0115:024,0
505GAWLAK Robert 315 YKryzys Wieku Średniego / Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM408M 4082020-06-12 03:29:5908:52:4820:45:01+07:06:5115:034,0
506HORAK Lesław 315 XKryzys Wieku Średniego / Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceMNICHM409M 4092020-06-12 03:30:0008:52:4820:45:01+07:06:5115:034,0
507ŁOŚ Sara 60 XKGHM ZG RUN 1LUBINK97K 972020-06-12 03:00:0708:43:2420:45:14+07:07:0415:034,0
508FORTUNA Norbert 60 YKGHM ZG RUN 1GŁOGÓWM410M 4102020-06-12 03:00:0608:43:2520:45:15+07:07:0515:034,0
509ADAMCZYK Artur 310 XKravMagaKrakówTeamBIBICEM411M 4112020-06-12 07:17:3908:29:0020:48:31+07:10:2115:054,0
510NECZAJ Andrzej 310 YKravMagaKrakówTeamSZCZYGLICEM412M 4122020-06-12 07:17:3108:29:1020:48:34+07:10:2415:054,0
511JĘDRZEJCZYK Robert 230 XChyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM413M 4132020-06-12 03:11:4508:54:0720:54:05+07:15:5515:094,0
512JĘDRZEJCZYK Tomasz 230 YChyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM414M 4142020-06-12 03:11:4408:54:0220:54:06+07:15:5615:094,0
513POROWSKI Waldek 13 YKB SobótkaCELESTYNÓW/LASEKM415M 4152020-06-11 19:32:3909:06:0520:55:29+07:17:1915:104,0
514CYBULA Stanisław 248 YDSCHORZÓWM416M 4162020-06-12 03:02:5409:21:2120:56:35+07:18:2515:113,9
515CYBULA Dominik 248 XDSPŁUDYM417M 4172020-06-12 03:02:5409:21:2220:56:36+07:18:2615:113,9
516TYMOSZUK Michał 249 XHiszpańska InkwizycjaBIAŁA PODLASKAM418M 4182020-06-11 18:59:5009:58:5720:59:51+07:21:4115:143,9
517ŻUKIEWICZ Konrad 249 YHiszpańska InkwizycjaLUBLINM419M 4192020-06-11 18:59:5009:59:0020:59:51+07:21:4115:143,9
518WAŚCIŃSKI Roman 26 XPędzi - ParaGOŁASZYNM420M 4202020-06-12 02:15:5009:19:2121:05:45+07:27:3515:183,9
519WAŚCIŃSKA Edyta 26 YPędzi - ParaGOŁASZYNK98K 982020-06-12 02:15:5009:19:2221:05:45+07:27:3515:183,9
520CZARNOCKI Paweł 280 YGrupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM421M 4212020-06-11 04:57:3308:16:2021:12:02+07:33:5215:223,9
521SKÓRA Tomasz 280 XGrupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM422M 4222020-06-11 04:57:3208:16:1921:12:05+07:33:5515:223,9
522MACHULIK Marek 87 YMaMilkiRYBNIKM423M 4232020-06-11 20:42:4209:26:0221:15:05+07:36:5515:253,9
523MILKOWSKA Justyna 87 XMaMilkiRYBNIKK99K 992020-06-11 20:42:3909:26:0321:15:08+07:36:5815:253,9
524SZEWCZYK Andrzej 207 XSportczesna dla FrankaWRZOSOWAM424M 4242020-06-12 02:45:0908:48:2521:20:48+07:42:3815:293,9
525SZMUC Jacek 107 XMyszków BiegaMYSZKÓWM425M 4252020-06-12 03:10:2809:23:3321:26:40+07:48:3015:333,9
526SZMUC Anna 107 YMyszków BiegaMYSZKÓWK100K 1002020-06-12 03:10:2609:23:3621:26:46+07:48:3615:333,9
527SKLEPOWICZ Jacek 354 XGrubasyMIŃSK MAZOWIECKIM426M 4262020-06-12 03:00:3809:33:1221:30:18+07:52:0815:363,8
528WILK Marcin 354 YGrubasyMIŃSK MAZOWIECKIM427M 4272020-06-12 03:00:3709:33:1121:30:19+07:52:0915:363,8
529WADAS Grzegorz 210 XCarpe DiemKRAKÓWM428M 4282020-06-06 02:02:1210:08:3521:35:21+07:57:1115:393,8
530KOSOWSKI Tomasz 210 YCarpe DiemKRAKÓWM429M 4292020-06-06 02:02:0910:08:3721:35:24+07:57:1415:393,8
531SIENKIEWICZ Wojciech 172 YDogrywkaM430M 4302020-06-11 23:48:5809:29:3621:39:57+08:01:4715:433,8
532BARTOSIK Marek 172 XDogrywkaŁÓDŹM431M 4312020-06-11 23:48:5909:29:3721:39:58+08:01:4815:433,8
533BOROWIECKI Łukasz 153 YKKB DYSTANS TEAMKRAKÓWM432M 4322020-06-12 03:03:5909:39:3621:41:26+08:03:1615:443,8
534TARNAWSKI Jakub 153 XKKB DYSTANS TEAMKRAKÓWM433M 4332020-06-12 03:03:5809:39:3521:41:27+08:03:1715:443,8
535ORNACKA Magdalena 194 YOrkisieKRAKÓWK101K 1012020-06-12 02:08:5908:55:3421:42:52+08:04:4215:453,8
536ORNACKI Lukasz 194 XOrkisieKRAKÓWM434M 4342020-06-12 02:09:0008:55:3521:42:52+08:04:4215:453,8
537HERMANOWICZ Aneta 359 YPZU Sport TeamK102K 1022020-06-12 04:28:4809:11:1321:43:11+08:05:0115:453,8
538SKIBICKA Dorota 359 XPZU Sport TeamMALBORKK103K 1032020-06-12 04:28:4809:11:1421:43:11+08:05:0115:453,8
539RAKOWSKI Przemysław 211 XMelvit RunGODZIKOWICE 15¸ 55-200 OŁAWAM435M 4352020-06-11 03:33:5908:46:2321:44:33+08:06:2315:463,8
540STADNICKI Łukasz 211 YMelvit RunWROCŁAWM436M 4362020-06-11 03:33:5908:46:2921:44:41+08:06:3115:463,8
541KOPACKA Edyta 37 XA4beeWROCŁAWK104K 1042020-06-12 03:25:1809:54:4321:46:58+08:08:4815:483,8
542KOŚMIDER Tomasz 37 YA4beeWROCŁAWM437M 4372020-06-12 03:25:1809:54:4621:47:06+08:08:5615:483,8
543CZACHOWSKI Michal 71 XŻwawe ŻółwieWARSZAWAM438M 4382020-06-09 02:01:0210:25:5221:51:26+08:13:1615:513,8
544HANGIEL Urszula 71 YŻwawe ŻółwieWARSZAWAK105K 1052020-06-09 02:01:0210:25:5321:51:26+08:13:1615:513,8
545ŚLIWICKA Ewa 65 YIf I only had a brainKOZIEGŁOWYK106K 1062020-06-11 04:52:3810:13:3121:55:01+08:16:5115:543,8
546DRWĘSKA-MICHALSKA Julia 65 XBiegacze Juniora - Runners TeamKOZIEGŁOWYK107K 1072020-06-11 04:52:3810:13:3421:55:01+08:16:5115:543,8
547WOJCIECHOWSKI Paweł 131 XMój pierwszy raz...KICINM439M 4392020-06-11 04:52:1710:13:5421:55:23+08:17:1315:543,8
548MICHALSKI Dariusz 131 YMój pierwszy raz...M440M 4402020-06-11 04:52:1710:13:5421:55:23+08:17:1315:543,8
549JUSZCZAK Michał 152 YWRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIM441M 4412020-06-12 03:05:4809:28:1221:55:48+08:17:3815:543,8
550JUSZCZAK Natalia 152 XWRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK108K 1082020-06-12 03:05:4709:28:1221:55:49+08:17:3915:543,8
551WITEK Eryk 329 XQC SpartySZCZECINM442M 4422020-06-12 03:04:4508:36:5021:56:08+08:17:5815:543,8
552MUCHA Michał 329 YQC SpartySZCZECINM443M 4432020-06-12 03:04:4408:36:4521:56:09+08:17:5915:543,8
553STEBELSKI Łukasz 347 YKaszubyManWARSZAWAM444M 4442020-06-12 02:42:3609:15:5521:57:42+08:19:3215:563,8
554RADZKI Rafał 347 XKaszubyManWARSZAWAM445M 4452020-06-12 02:42:3509:15:5821:57:43+08:19:3315:563,8
555KLUZA-HOWIL Lila 85 Ybiegowekaizen.plGRYFINOK109K 1092020-06-11 00:59:5410:39:3021:59:20+08:21:1015:573,8
556HOWIL Waldemar 85 Xbiegowekaizen.plGRYFINOM446M 4462020-06-11 00:59:5410:39:3121:59:22+08:21:1215:573,8
557GŁOGOWSKI Adam 150 XJeżozwierze Group/NOAWROCŁAWM447M 4472020-06-11 19:58:3009:36:1821:59:29+08:21:1915:573,8
558SZACHEWICZ Sławomir 150 YJeżozwierze Group/NOAWROCŁAWM448M 4482020-06-11 19:58:3009:36:1821:59:29+08:21:1915:573,8
559BONIKOWSKI Mateusz 299 YMałomiasteczkowi DwajGRODZISK MAZOWIECKIM449M 4492020-06-11 23:10:0209:55:2922:05:54+08:27:4416:013,7
560WĄTROBA Marek 144 XChłopaki z ChojnikaLĘBORKM450M 4502020-06-12 03:01:0909:59:2722:12:20+08:34:1016:063,7
561TUTAK Tomasz 144 YChłopaki z ChojnikaLĘBORKM451M 4512020-06-12 03:01:0909:59:2822:12:21+08:34:1116:063,7
562KOBAK Jakub 327 YMusimy szybko wracać TeamWARSZAWAM452M 4522020-06-11 18:59:1610:06:4822:17:30+08:39:2016:103,7
563SULEJ Michał 327 XMusimy szybko wracać TeamBIAŁA PODLASKAM453M 4532020-06-11 18:59:1510:06:5022:17:31+08:39:2116:103,7
564ILKIEWICZ Michał 39 YTrenujZCyganemSTARE BABICEM454M 4542020-06-12 04:22:2009:21:0322:19:08+08:40:5816:113,7
565KOWALCZYK Rafał 39 XTrenujZCyganemPOLAND (POL)M455M 4552020-06-12 04:22:1909:21:0222:19:09+08:40:5916:113,7
566JEDLIŃSKA Izabela 294 XRazem mamy 139 kgBRZEŹNICAK110K 1102020-06-12 02:01:2610:36:0422:20:52+08:42:4216:123,7
567JEDLIŃSKI Bartosz 294 YRazem mamy 139 kgBRZEŹNICAM456M 4562020-06-12 02:01:2610:36:0522:20:52+08:42:4216:123,7
568SZEPIELAK Dawid 304 YBieganie SzydercówTARNÓWM457M 4572020-06-11 00:14:4710:15:4722:25:15+08:47:0516:153,7
569HOŁYŚ Marcin 304 XBieganie SzydercówKLESZCZÓWM458M 4582020-06-11 00:14:4210:15:5022:25:21+08:47:1116:163,7
570GNOT Katarzyna 378 YPIĘKNA I BESTIAOPOLEK111K 1112020-06-13 05:36:4810:18:4122:27:08+08:48:5816:173,7
571MAŁKOWSKI Bogdan 378 XPIĘKNA I BESTIAMURÓWM459M 4592020-06-13 05:36:4710:18:4122:27:09+08:48:5916:173,7
572STASINSKI Rafał 115 XOrki z MajorkiŻYRARDÓWM460M 4602020-06-06 03:22:3909:09:1522:28:19+08:50:0916:183,7
573LELONKIEWICZ Michał 115 YOrki z MajorkiŻYRARDÓWM461M 4612020-06-06 03:22:3709:09:1822:28:37+08:50:2716:183,7
574GAWRON Bartłomiej 7 XGawrony z BronxuPOLSKA NOWA WIEŚM462M 4622020-06-12 02:55:3109:28:4222:35:32+08:57:2216:233,7
575GRĘZEL-GAWRON Jolanta 7 YGawrony z BronxuPOLSKA NOWA WIEŚK112K 1122020-06-12 02:55:3109:28:4322:35:33+08:57:2316:233,7
576JESIONOWSKI Bartosz 40 YZadyszka OzorkówMIKOŁAJEWM463M 4632020-06-12 03:28:0110:06:5022:36:42+08:58:3216:243,7
577ŚWIĄTCZAK Adrianna 40 XZadyszka OzorkówOZORKÓWK113K 1132020-06-12 03:28:0110:06:5122:36:43+08:58:3316:243,7
578GUŹDZIOŁ Jarosław 165 XJarki TeamSOLEC KUJAWSKIM464M 4642020-06-06 01:03:2810:15:3522:39:45+09:01:3516:263,6
579ŁĄCKI Jarosław 165 YJarki TeamGOŁUBIEM465M 4652020-06-06 01:03:2710:15:3622:39:46+09:01:3616:263,6
580DOMIŃCZYK Rafał 196 XJurajscy ultrasiDĄBROWA GÓRNICZAM466M 4662020-06-11 00:04:0322:39:50+09:01:4016:263,6
581MACIĄG Monika 196 YJurajscy ultrasiZAWIERCIEK114K 1142020-06-11 00:04:0322:39:50+09:01:4016:263,6
582WIŚNIEWSKI Przemysław 232 XOrzeskie DzikiORZESZEM467M 4672020-06-12 04:55:1709:22:0922:43:24+09:05:1416:293,6
583JANICKI Leszek 297 YBARBARZYŃCY TEAMLUBLINM468M 4682020-06-12 03:03:4610:14:1722:47:32+09:09:2216:323,6
584OSUCHOWSKI Marek 297 XBARBARZYŃCY TEAMGARBYM469M 4692020-06-12 03:03:4610:14:1822:47:33+09:09:2316:323,6
585WETOSZKA Piotr 141 XTKKF Krzna Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM470M 4702020-06-09 03:04:1709:59:3222:50:27+09:12:1716:343,6
586MANDZIUK Marek 141 YTKKF Krzna Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM471M 4712020-06-09 03:04:1709:59:3322:50:28+09:12:1816:343,6
587ROŻKO Krzysztof 259 XZnajomi JanosikaBRWINÓWM472M 4722020-06-11 18:34:0310:39:3322:50:35+09:12:2516:343,6
588BURY Marek 259 YZnajomi JanosikaKATOWICEM473M 4732020-06-11 18:34:0210:39:3522:50:36+09:12:2616:343,6
589TYLMAN Małgorzata 167 YŁódzkie KoziceŁÓDŹK115K 1152020-06-11 04:19:5610:05:2922:54:10+09:16:0016:363,6
590DĄBROWSKA Ewelina 167 XŁódzkie KoziceŁÓDŹK116K 1162020-06-11 04:19:5610:05:4622:54:11+09:16:0116:363,6
591KARASEK Grzegorz 174 XKarasyNIEGOWONICEM474M 4742020-06-11 04:05:1210:18:4822:54:51+09:16:4116:373,6
592KARASEK Magdalena 174 YKarasyNIEGOWONICEK117K 1172020-06-11 04:05:1110:18:5022:54:54+09:16:4416:373,6
593ANTONIAK Teresa 25 YLomek TeamBESLAWIECK118K 1182020-06-12 02:42:0710:30:0523:08:41+09:30:3116:473,6
594ZAZULA Marlena 25 XLomek TeamBOLESLAWIECK119K 1192020-06-12 02:42:0710:30:0523:08:41+09:30:3116:473,6
595ŁĘCKI Piotr 94 YBOSCY 😈😈😈GLIWICEM475M 4752020-06-12 01:02:2310:14:1923:10:28+09:32:1816:483,6
596MARUT Kaśka 94 XBOSCY 😈😈😈GLIWICEK120K 1202020-06-12 01:02:2310:14:2023:10:28+09:32:1816:483,6
597DZIDECZEK Marcin 326 YTeam ZabieganeDniWARSZAWAM476M 4762020-06-13 02:08:3411:26:4423:15:09+09:36:5916:523,6
598LITYŃSKA Małgorzata 326 XTeam ZabieganeDniWARSZAWAK121K 1212020-06-13 02:08:3311:26:4523:15:09+09:36:5916:523,6
599WNOROWSKA Magdalena 316 X#niezachytrzeŁOMIANKIK122K 1222020-06-12 01:21:3510:04:3423:15:22+09:37:1216:523,6
600LUTEREK Michał 316 Y#niezachytrzeWARSZAWAM477M 4772020-06-12 01:21:3310:04:3723:15:27+09:37:1716:523,6
601JACHYMEK Bartłomiej 342 XJacekBiega Running TeamWARSZAWAM478M 4782020-06-12 04:05:4509:23:0623:19:10+09:41:0016:553,5
602TOCZEWSKA Anna 342 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAK123K 1232020-06-12 04:05:4509:23:0923:19:10+09:41:0016:553,5
603JESIOŁOWSKI Robert 127 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM479M 4792020-06-12 04:05:3909:23:1623:19:17+09:41:0716:553,5
604TELEON Piotr 127 XJacekBiega Running TeamWARSZAWAM480M 4802020-06-12 04:05:3909:26:3323:19:17+09:41:0716:553,5
605KACZMAREK Agata 35 XAgatki TimeZAWIERCIEK124K 1242020-06-11 04:05:3610:18:2523:32:54+09:54:4417:053,5
606PANEK Agata 35 YAgatki TimeZAWIERCIEK125K 1252020-06-11 04:05:3610:18:2523:32:54+09:54:4417:053,5
607WRÓBLEWSKA Katarzyna 31 XGit Ekipa!ZAWIERCIEK126K 1262020-06-11 04:05:3209:36:3923:32:58+09:54:4817:053,5
608MICHNIEWSKI Piotr 31 YGit Ekipa!ZAWIERCIEM481M 4812020-06-11 04:05:3109:36:4023:32:59+09:54:4917:053,5
609SZABLA Marcin 136 XSzabelka TeamGRABOWAM482M 4822020-06-11 04:05:3610:18:2523:34:25+09:56:1517:063,5
610SZABLA Magdalena 136 YSzabelka TeamGRABOWAK127K 1272020-06-11 04:05:3610:18:2523:34:28+09:56:1817:063,5
611MROŻEK Michał 53 XNo chyba tyKUZKIM483M 4832020-06-12 03:02:0310:12:4223:36:05+09:57:5517:073,5
612ŚWIAT Krzysztof 53 YNo chyba tyNIEDŹWIEDŹM484M 4842020-06-12 03:02:0310:12:4323:36:07+09:57:5717:073,5
613KOZIOŁKO Tomasz 469 YStareKawaleryRUDKAM485M 4852020-06-13 01:07:3710:23:5923:37:01+09:58:5117:083,5
614BOGACZYK Krzysztof 469 XStareKawaleryRÓWNEM486M 4862020-06-13 01:07:3610:24:0323:37:02+09:58:5217:083,5
615DZIEDZINA Tomasz 163 YZabiegani Mielec / wkurw_teamKRAKÓWM487M 4872020-06-11 00:10:1311:44:0823:41:22+10:03:1217:113,5
616KĘTRZYŃSKI Ryszard 163 XZabiegani Mielec / wkurw_teamKROSNOM488M 4882020-06-11 00:10:1211:44:0723:41:23+10:03:1317:113,5
617SIŁAKOWSKI Ariel 158 XWtorkowy TreningBYDGOSZCZM489M 4892020-06-12 02:22:5610:05:3823:44:28+10:06:1817:133,5
618KAMIŃSKI Marcin 158 YWtorkowy TreningGRUDZIĄDZM490M 4902020-06-12 02:22:5310:05:4123:44:31+10:06:2117:133,5
619BOHDZIEWICZ Izabela 200 Ywkurw_teamWARSZAWAK128K 1282020-06-12 03:42:0810:19:0223:47:56+10:09:4617:153,5
620BOCHENEK Janusz 200 Xwkurw_teamKIELCEM491M 4912020-06-12 03:42:0810:19:0223:47:56+10:09:4617:153,5
621DABROWSKI Michał 154 Ywkurw_iony Wilczek zabiegany MiśWARSZAWAM492M 4922020-06-12 02:19:5110:40:4423:51:32+10:13:2217:183,5
622WILK Magdalena 154 Xwkurw_iony Wilczek zabiegany MiśWARSZAWAK129K 1292020-06-12 02:19:4910:40:4223:51:34+10:13:2417:183,5
623ŁAMPIKA Kinga 159 XDzikie dwieSMOLECK130K 1302020-06-12 03:58:5610:48:4323:52:29+10:14:1917:193,5
624MARCINKIEWICZ Marta 159 YDzikie dwieWROCŁAWK131K 1312020-06-12 03:58:5610:48:4323:52:29+10:14:1917:193,5
625KUBISTA Łukasz 232 YOrzeskie DzikiORZESZEM493M 4932020-06-12 04:55:1709:22:1023:55:18+10:17:0817:213,5
626SILSKA Sylwia 239 XAtrakcyjne TowarzystwoPOTASZEK132K 1322020-06-12 03:47:4509:44:5023:59:22+10:21:1217:243,4
627SILSKI Marek 239 YAtrakcyjne TowarzystwoPOTASZEM494M 4942020-06-12 03:47:4409:44:4823:59:23+10:21:1317:243,4
628NAMIOTA Urszula 341 YSKOLKO¸ ŻE HĘ ? Maratończyk DębicaDĘBICAK133K 1332020-06-12 21:58:3310:55:1324:02:04+10:23:5417:263,4
629KAWA Barbara 341 XSKOLKO¸ ŻE HĘ ? Maratończyk DębicaWOLA ŻYRAKOWSKA 83CK134K 1342020-06-12 21:58:3410:55:1424:02:04+10:23:5417:263,4
630ŁUKAWSKI Mirosław 59 XBiegusy CzapleBOLESŁAWIECM495M 4952020-06-12 03:02:1010:21:1324:05:41+10:27:3117:283,4
631ŚLUSARCZYK Tomasz 59 YBiegusy CzapleCZAPLEM496M 4962020-06-12 03:02:1010:21:1524:05:42+10:27:3217:283,4
632WEISMAN Izabela 220 XJaka matka taka córkaŻORYK135K 1352020-06-12 03:18:0610:30:4724:13:16+10:35:0617:343,4
633SMOLIŃSKI Sławek 220 YJaka matka taka córkaOPOLEM497M 4972020-06-12 03:18:0610:30:4524:13:17+10:35:0717:343,4
634PAWELEC Justyna 121 YTSA SANDOMIERZSANDOMIERZK136K 1362020-06-12 03:05:3310:40:2424:22:57+10:44:4717:413,4
635WRZOSEK Justyna 121 XTSA SANDOMIERZSANDOMIERZK137K 1372020-06-12 03:05:3210:40:2424:22:58+10:44:4817:413,4
636ŚLIWIŃSKA Katarzyna 660 XKS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNIGDYNIAK138K 1382020-06-11 09:42:2510:31:0624:24:22+10:46:1217:423,4
637WĄŻ Mariusz 660 YKLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNIREDAM498M 4982020-06-11 09:41:3624:25:11+10:47:0117:433,4
638RYBIENIK Lech 129 YSieradzbiegaWARSZAWAM499M 4992020-06-12 00:33:3510:50:1424:30:30+10:52:2017:463,4
639KURAS- SMOLNIK Magdalena 129 XSieradzbiegaCHOJNEK139K 1392020-06-12 00:33:3410:50:1524:30:31+10:52:2117:463,4
640WOŁOSOWICZ Natalia 351 XWW TeamBIAŁA PODLASKAK140K 1402020-06-11 20:09:2812:03:2124:30:59+10:52:4917:473,4
641WAPA Marek 351 YWW TeamBIAŁA PODLASKAM500M 5002020-06-11 20:09:2812:03:2524:31:59+10:53:4917:473,4
642WRÓBLEWSKA Joanna 356 YEmi and JoK141K 1412020-06-12 02:50:4210:56:3024:37:02+10:58:5217:513,4
643PUCHALSKI Zbigniew 72 XDOBRE PARTIEKRÓLEWOM501M 5012020-06-12 02:14:5510:50:4124:41:15+11:03:0517:543,3
644SZEWCZYK Kamil 72 YDOBRE PARTIEWARSZAWAM502M 5022020-06-12 02:14:5410:50:4224:41:16+11:03:0617:543,3
645LASEK Anna 330 YUFOSZCZECINK142K 1422020-06-12 03:13:0210:36:3925:00:45+11:22:3518:083,3
646JAŚKIEWICZ Katarzyna 330 XUFOSZCZECINK143K 1432020-06-12 03:13:0210:36:3925:00:46+11:22:3618:083,3
647NORKOWSKA Aleksandra 110 XHardcore BabcieWARSZAWAK144K 1442020-06-12 05:32:5410:01:5525:04:27+11:26:1718:113,3
648KALBARCZYK Beata 110 YHardcore BabcieOTWOCKK145K 1452020-06-12 05:32:5410:01:5625:04:28+11:26:1818:113,3
649LOSOR Andrzej 285 XSportowa 5PRÓSZKÓWM503M 5032020-06-11 04:17:5311:01:2125:12:50+11:34:4018:173,3
650LOSOR Agnieszka 285 YSportowa 5PRÓSZKÓWK146K 1462020-06-11 04:17:5211:01:2125:12:51+11:34:4118:173,3
651ZABIELSKI Grzegorz 112 YAZS UMCS BiegaLUBLINM504M 5042020-06-12 02:57:4710:37:1825:14:26+11:36:1618:183,3
652KARWACKA Aneta 112 XAZS UMCS BiegaŁĘCZNAK147K 1472020-06-12 02:57:4710:37:1825:14:26+11:36:1618:183,3
653JAGODA Adam 109 YFUCHS OIL TEAMCHORZÓWM505M 5052020-06-12 00:59:1111:01:1325:15:20+11:37:1018:193,3
654JAGODA Mateusz 109 XFUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM506M 5062020-06-12 00:59:1111:01:1525:15:20+11:37:1018:193,3
655WEILAND Emila 356 XEmi and JoUNISŁAWK148K 1482020-06-12 02:50:4210:56:3025:59:53+12:21:4318:513,2
656STRUSZKIEWICZ Aleksandra 114 XPower Ola and Slow SłońWARSZAWAK149K 1492020-06-11 03:08:0426:34:02+12:55:5219:163,1
657KRAKOWSKI Tomasz 50 YSąsiedziPOZNAŃM507M 5072020-06-11 00:10:2611:41:1327:36:27+13:58:1720:013,0
658KACZMAREK Agata 50 XSąsiedziPOZNAŃK150K 1502020-06-11 00:10:2511:41:1527:36:27+13:58:1720:013,0
659NOWAK Maciej 352 YSUPERNOVAKAŹMIERZM508M 5082020-06-11 02:02:1227:39:53+14:01:4320:043,0
660MAZURCZAK Łukasz 352 XSUPERNOVAPOZNAŃM509M 5092020-06-11 02:02:1227:39:54+14:01:4420:043,0
661SOBEL Łukasz 202 YB&B Team/ Opel Active TeamUJAZDM510M 5102020-06-06 23:59:5811:42:4928:09:53+14:31:4320:262,9
662BŁACH Piotr Buła 202 XB&B Team/ Opel Active TeamGLIWICEM511M 5112020-06-06 23:59:5711:42:4928:09:54+14:31:4420:262,9
663KANIEWSKI Michał 79 YFather&Son CompanyKOSOWOM512M 5122020-06-11 03:59:5308:34:2131:46:07+18:07:5723:022,6
664DASZCZYŃSKI Adam 79 XFather&Son CompanyKOSOWOM513M 5132020-06-11 03:59:5308:34:2231:46:07+18:07:5723:022,6
665TOKARZ Jerzy 325 XŻeźnicy z RopicyKRAKÓWM514M 5142020-06-11 07:02:2310:02:0232:08:16+18:30:0623:182,6
666ROCZNIAK Grzegorz 325 YŻeźnicy z RopicyKRAKÓWM515M 5152020-06-11 07:02:2210:02:0232:08:17+18:30:0723:182,6
667BEDRYJ Mateusz 266 XSzkoła Genialnego ŻółwiaMEŁNOM516M 5162020-06-11 03:04:5908:14:4933:42:40+20:04:3024:272,5
668KWAPIEŃ Karolina 266 YSzkoła Genialnego ŻółwiaROSKOSZK151K 1512020-06-11 03:04:5908:14:5033:42:40+20:04:3024:272,5
669GALEK Adam 137 YK.S TęczaWARSZAWAM517M 5172020-06-12 06:00:4624:02:1434:31:43+20:53:3325:032,4
670KOPANIA Kamil 137 XK.S TęczaWARSZAWAM518M 5182020-06-12 06:00:4424:02:1934:31:46+20:53:3625:032,4
671PIETRULIŃSKI Mateusz 376 YSpartanie Dzieciom :)M519M 5192020-06-12 06:19:1410:43:1937:47:32+24:09:2227:252,2
672SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 376 XSpartanie Dzieciom :)WARSZAWAK152K 1522020-06-12 06:19:1210:43:2137:47:34+24:09:2427:252,2
673KORZENIOWSKA Justyna 408 YJ&R KorzeniowscyWARSZAWAK153K 1532020-06-12 07:03:4911:50:0938:15:58+24:37:4827:452,2
674KORZENIOWSKI Robert 408 XJ&R Korzeniowscy883929388M520M 5202020-06-12 07:03:4811:50:1338:15:59+24:37:4927:452,2
675SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 54 Xwyszłyśmy na kawęŁÓDŹK154K 1542020-06-11 23:48:4611:16:3342:34:26+28:56:1630:531,9
676TRAWCZYŃSKA Ewelina 54 Ywyszłyśmy na kawęŁÓDŹK155K 1552020-06-11 23:48:4511:16:3542:34:27+28:56:1730:531,9
677GRUBE Bartosz 6 YDrunk WarriorsGDYNIAM521M 5212020-06-12 00:26:5533:00:0244:24:40+30:46:3032:131,9
678GRANDE Piotr 6 XDrunk WarriorsGDYNIAM522M 5222020-06-12 00:26:5544:24:40+30:46:3032:131,9
679KARPIŃSKA Nina 86 XCreyzolkiBLIŻYNK156K 1562020-06-12 03:07:3030:32:1446:18:57+32:40:4733:361,8
680GAWRYLAK Beata 86 YCreyzolkiPIASECZNOK157K 1572020-06-12 03:07:2830:32:2046:18:58+32:40:4833:361,8
681ZACHARZYŃSKA Katarzyna 278 YOrange PolskaLUBLINK158K 1582020-06-11 19:10:3336:24:1647:08:52+33:30:4234:121,8
682MROZOWSKA Magdalena 332 YBieganie z Pawłem lub bezWARSZAWAK159K 1592020-06-11 10:50:4110:42:3957:30:13+43:52:0341:431,4
683JANIK Tomasz 332 XBieganie z Pawłem lub bezHRUBIESZÓWM523M 5232020-06-11 10:50:3910:42:4157:30:16+43:52:0641:431,4
684KUCZAKOWSKA Joanna 390 YBiegowe MisieLEGNICAK160K 1602020-06-06 09:58:4709:32:5457:42:39+44:04:2941:521,4
685KRUZEL Rafał 390 XBiegowe MisieLEGNICAM524M 5242020-06-06 09:58:4709:32:5457:42:39+44:04:2941:521,4
686JĘCZMIŃSKI Adam 384 XRAJSKA DRUŻYNAKIELCEM525M 5252020-06-10 23:54:4814:59:0283:08:08+69:29:5860:181,0
687BORKOWSKA Ewa 384 YRAJSKA DRUŻYNAZŁOTÓWK161K 1612020-06-10 23:54:4714:59:0483:08:08+69:29:5860:181,0
688KOZŁOWSKA Joanna 319 YSzare WilkiOLSZTYNK162K 1622020-06-08 03:19:4109:42:2084:02:12+70:24:0260:581,0
689SIWIŃSKI Jerzy 319 XSzare WilkiOLSZTYNM526M 5262020-06-08 03:19:4009:42:2284:02:13+70:24:0360:581,0
DNCKOSTECKI Tomasz 242 YR&TTeamGDYNIAM2020-06-11 23:56:1512:11:06  
ŁASTOWIECKI Radosław 116 YBarakudaTeamMIŃSK MAZOWIECKIM2020-06-06 02:59:1909:44:35 DNF14:26:34 DNF24:00:00 DNF DNF--
RADOMIŃSKI Tomasz 116 XBarakudaTeamMIŃSK MAZOWIECKIM2020-06-06 02:59:1809:44:35 DNF14:26:35 DNF24:00:00 DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 114 YPower Ola and Slow SłońGDYNIAM2020-06-11 03:08:0410:13:14 DNF47:01:34 DNF DNF DNF--
BASĄG Marek 283 XGinger PowerKIELCEM2020-06-12 02:53:3106:21:49 DNF DNF DNF DNF--
KĘPA Michał 328 XWSKKROSNOM2020-06-11 03:06:5806:48:52 DNF DNF DNF DNF--
MASIUKIEWICZ Jacek 177 YSpika U.TSKWIERZYNAM2020-06-13 03:50:4407:34:36 DNF DNF DNF DNF--
KULIK Karolina 177 XSpika U.TSKWIERZYNAK2020-06-13 03:50:4407:34:39 DNF DNF DNF DNF--
KOCIK Marcin 296 YFatboys sprintWILKSZYNM2020-06-13 02:24:5907:59:55 DNF DNF DNF DNF--
PRUTA Rafał 296 XFatboys sprintWARSZAWAM2020-06-13 02:24:5907:59:56 DNF DNF DNF DNF--
JĘDRUSZCZAK Tomasz 36 YUchanie TeamWOJSŁAWICEM2020-06-12 02:56:3908:07:03 DNF DNF DNF DNF--
SZYMANIAK Filip 292 XDychnij se!BYTOMM2020-06-13 05:26:0308:21:46 DNF DNF DNF DNF--
GRYGIEL Mateusz 292 YDychnij se!RUDA SLASKAM2020-06-13 05:26:0308:21:49 DNF DNF DNF DNF--
BAGIŃSKA Paulina 63 YKilińskiego Team/Zakwasy TeamKACZKOWOK2020-06-12 02:15:4408:24:46 DNF DNF DNF DNF--
CHMIELEWSKI Tomasz 381 YŚwierc TeamŻORYM2020-06-12 04:47:5408:29:06 DNF DNF DNF DNF--
KLACHACZ Sebastian 409 XLech Free PCTR PszczynaM2020-06-12 05:08:5008:30:32 DNF DNF DNF DNF--
BEDNARCZYK Paulina 247 YPolka SportJÓZEFOSŁAWK2020-06-12 03:52:4308:30:37 DNF DNF DNF DNF--
PÓŁTORAK Katarzyna 247 XPolka SportWARSZAWAK2020-06-12 03:52:4308:30:38 DNF DNF DNF DNF--
BIESZCZAD Ilona 80 X#przetrwamiwygramWOJASZÓWKAK2020-06-12 02:48:1508:40:46 DNF DNF DNF DNF--
DEMKO Anna 179 XżółtyczerwonypandaMAŁA NIESZAWKAHardcore2020-06-12 03:00:3009:03:17 DNF DNF DNF DNF--
KLEDZIK Jakub 179 YżółtyczerwonypandaPIŁAM2020-06-12 03:00:3009:03:18 DNF DNF DNF DNF--
ŚWIERAD Paweł 225 YSPC / Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM2020-06-11 02:08:2309:11:50 DNF DNF DNF DNF--
JANISZEWSKI Jakub 225 XSPC / Kowalewo BiegaTORUŃM2020-06-11 02:08:2209:11:51 DNF DNF DNF DNF--
MENDYK Marcin 303 YFranek i MarcinJAKTORÓWM2020-06-11 23:37:2009:12:21 DNF DNF DNF DNF--
KISIEL Mateusz 238 YHAJIME RUN TEAMKOSZYCEM2020-06-12 03:01:1409:12:52 DNF DNF DNF DNF--
DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 251 XRonche QceKRAKÓWK2020-06-12 03:57:0809:28:20 DNF DNF DNF DNF--
KWAŚNIEWSKI Andrzej 251 YRonche QceKRAKÓWM2020-06-12 03:57:0809:28:24 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Jarosław 224 XSpc Jarosław Marię zbawTORUŃM2020-06-11 02:52:5609:31:37 DNF DNF DNF DNF--
MOCZADŁO Maria 224 YSpc Jarosław Marię zbawTORUŃK2020-06-11 02:52:5609:31:38 DNF DNF DNF DNF--
BAKA Marcin 299 XMałomiasteczkowi DwajGRODZISK MAZOWIECKIM2020-06-11 23:10:0109:55:32 DNF DNF DNF DNF--
STAWIARZ Paweł 256 YLis i TygrysBAŃSKA NIŻNAM2020-06-09 00:40:2810:22:00 DNF DNF DNF DNF--
STASZCZUK Agata 256 XLis i TygrysWARSZAWAK2020-06-09 00:40:2810:22:00 DNF DNF DNF DNF--
FRĄTCZAK Marcin 343 Ymf teamWARSZAWAM2020-06-08 04:03:2210:31:14 DNF DNF DNF DNF--
PŁOŃSKA Julia 343 Xmf teamWARSZAWAK2020-06-08 04:03:2210:31:14 DNF DNF DNF DNF--
KIM Renata 186 XPonure AlpakiWARSZAWAK2020-06-07 03:00:5910:49:31 DNF DNF DNF DNF--
BUJNOWSKA Eliza 186 YPonure AlpakiWARSZAWAK2020-06-07 03:00:5910:49:31 DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Ewelina 397 XSzalone laseczkiZABRZEK2020-06-07 04:11:1610:53:33 DNF DNF DNF DNF--
JASNOWSKI Michał 333 XSuperRunnersWARSZAWAM2020-06-13 04:03:1611:35:45 DNF DNF DNF DNF--
OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra 333 YSuperRunnersZGORZAŁAK2020-06-13 04:03:1611:35:46 DNF DNF DNF DNF--
CEBULA Paweł 164 YCREADISKRAKÓWM2020-06-11 19:56:2412:30:45 DNF DNF DNF DNF--
JANOTA Marcin 164 XCREADISKRAKÓWM2020-06-11 19:56:2412:30:48 DNF DNF DNF DNF--
JARZYŃSKI Janusz 318 XPrzemo&JanusKONINM2020-06-11 23:28:00 DNF DNF DNF DNF--
SPALIŃSKA Kamila 377 XKamila&ArturWARSZAWAK2020-06-12 06:19:17 DNF DNF DNF DNF--
MAZURKIEWICZ Jerzy 182 XLazy LlamasSMOLECM2020-06-12 01:25:30 DNF DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKI Bogusław 81 YSTARE DZIADYKATOWICEM2020-06-12 01:50:20 DNF DNF DNF DNF--
KIJEWICZ Michał 253 XNogiZetreWARSZAWAM2020-06-10 03:38:58 DNF DNF DNF DNF--
NOWOSIELSKI Roman 242 XR&TTeamGDYNIAM2020-06-11 23:56:16 DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLA Krzysztof 265 YCisnę do MetyRZESZÓWM2020-06-12 04:03:18 DNF DNF DNF DNF--
WAJDA Andrzej 219 Xpurores.plRZESZÓWM2020-06-11 19:58:02 DNF DNF DNF DNF--
GRAJEWSKI Artur 377 YKamila&ArturM2020-06-12 06:19:14 DNF DNF DNF DNF--
MŁODECKA Sylwia 68 XŁadne kwiatkiWARSZAWAK2020-06-12 03:14:20 DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLA Maksymilian 265 XCisnę do MetyRZESZÓWM2020-06-12 04:03:18 DNF DNF DNF DNF--
BIAŁEK Adam 43 YAdam & MaciekŁÓDŹM2020-06-12 04:17:43 DNF DNF DNF DNF--
TRACZYK Marek 314 YMok wybieganieMPK WYBIEGANIEM2020-06-12 03:01:01 DNF DNF DNF DNF--
ŚLĘZAK Michał 401 YSolni GladiatorzyWIELICZKAM2020-06-11 03:07:46 DNF DNF DNF DNF--
LASEK Piotr 219 Ypurores.plTRZCIANAM2020-06-11 19:58:05 DNF DNF DNF DNF--
BICKA Anna 68 YŁadne kwiatkiWARSZAWAK2020-06-12 03:14:19 DNF DNF DNF DNF--
LIS Arkadiusz 253 YNogiZetreWARSZAWAM2020-06-10 03:39:00 DNF DNF DNF DNF--
PLOK Krzysztof 128 XTeam KPAWPOLKOWICEM2020-06-12 03:00:00 DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Mikołaj 314 XMok wybieganieWARSZAWAM2020-06-12 03:01:02 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 749 wynik(ów)