BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organiser : Fundacja Bieg Rzeźnika
Date : 2021-05-28
Place : Cisna
Distance : 107.7 km
Mapa : Show
Registered : 1026
Started : 929
Not finished : 108
Finished : 821
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 43km | 43.2km | 82.7km | 82.9km | Finish
Classifications acc. to categories: All | Hardcore | K | M
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Finish
82.7km
Wyjscie_HC
82.9km
Net
time
107km
GapPace
min/km
Pace
km/h
          
1FUDALI Bartosz 180 YMountain Fuel / NorDanWOLSZTYNM1M 12021-05-29 03:00:5605:13:0405:18:1711:00:4111:13:0616:15:20.50 9:066,6
2WRÓBEL Łukasz 180 XMountain Fuel / NorDanLESZNOM2M 22021-05-29 03:00:5605:12:5805:17:5311:00:3611:13:0016:15:20.55+00:00:009:066,6
3ZDUNEK Grzegorz 426 XTuhaj BejeŁÓDŹM3M 32021-06-04 02:59:5605:21:5905:35:2911:46:2711:58:5316:25:01.65+00:09:419:126,5
4LEWIAK Michał 426 YTuhaj BejeŁÓDŹM4M 42021-06-04 02:59:5605:21:5805:35:2911:46:2811:58:2216:25:02.00+00:09:419:126,5
5WETHACZ Dariusz 138 XLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyDOŁŻYCAM5M 52021-06-01 03:04:0405:41:5905:43:4211:52:5811:56:3816:53:42.75+00:38:229:286,3
6KOZA Jan 138 YLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyMAJDANM6M 62021-06-01 03:04:0405:41:5805:43:4611:52:5911:56:4116:53:42.85+00:38:229:286,3
7GRUSZKA Aleksandra 482 XWild Ultra WarriorsBOGUSZÓW-GORCEK1K 12021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:1712:31:3513:05:0218:44:18.60+02:28:5810:305,7
8MATYSIAK Bartłomiej 482 YWild Ultra WarriorsCZACHÓWEKM7M 72021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:1512:31:3513:05:0218:44:20.00+02:28:5910:305,7
9ROGÓRZ Piotr 457 XUltra TeamWROCŁAWM8M 82021-06-04 03:00:0105:33:2905:52:1112:36:2013:43:1719:08:45.25+02:53:2410:445,6
10WALACIK Adam 457 YUltra TeamWARSZAWAM9M 92021-06-04 03:00:0105:33:2505:52:1112:36:2113:43:1819:08:45.30+02:53:2410:445,6
11KUCZYŃSKI Rafał 21 YPeBeKa Solidarność 1LUBINM10M 102021-05-29 03:01:2705:58:2506:11:0813:42:2213:59:3719:52:30.70+03:37:1011:085,4
12STACHURA Damian 21 XPeBeKa Solidarność 1LUBINM11M 112021-05-29 03:01:2605:58:2706:11:1013:42:2413:59:3419:52:32.35+03:37:1111:085,4
13OLSZAK Zenon 377 YZWYCZAJNY TEAMWARSZAWAM12M 122021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:3015:11:1015:23:2820:47:44.95+04:32:2411:395,1
14KAZIMIERZ Rafał 504 XNOAWROCŁAWM13M 132021-05-29 03:01:1306:12:2606:39:5614:27:1815:06:5820:51:20.65+04:36:0011:415,1
15MARCINIAK Przemysław 504 YNOAPRUDNIKM14M 142021-05-29 03:01:1206:12:2706:39:5614:27:1915:06:5720:51:21.55+04:36:0111:415,1
16DONIEC Sebastian 265 XAdwokat DiabłaJASŁOM15M 152021-05-31 03:01:1806:56:0506:56:3414:54:2715:14:4921:15:41.95+05:00:2111:555,0
17PIEKIELNY Mariusz 265 YAdwokat DiabłaCZASTARYM16M 162021-05-31 03:01:1806:56:0406:56:3314:54:2715:14:4721:15:43.25+05:00:2211:555,0
18JAZ Krzysztof 352 YKM TEAMMIESZKOWICEM17M 172021-06-03 03:03:2407:23:2207:34:2315:50:2915:55:2222:42:03.20+06:26:4212:434,7
19ŁĘTOWSKI Mariusz 352 XKM TEAMNAWODNAM18M 182021-06-03 03:03:2307:23:1807:34:2715:50:3015:55:2722:42:04.65+06:26:4412:434,7
20SOĆKO Kamil 332 YALKI Z PRALKIBIAŁA PODLASKAM19M 192021-06-02 03:02:0107:58:3008:16:2016:42:0416:59:4425:34:03.55+09:18:4314:204,2
21SZKAMRUK Alicja 332 XALKI Z PRALKIWARSZAWAK2K 22021-06-02 03:02:0007:58:3008:16:2016:42:0416:59:4525:34:04.20+09:18:4314:204,2
22DYDERSKA Wioletta 55 YWiola&AdiWARSZAWAK3K 32021-05-29 03:01:0308:10:3908:52:3619:30:1131:08:5436:58:13.45+20:42:5220:432,9
23WINIARCZYK Adrian 55 XWiola&AdiSTARY KONIKM20M 202021-05-29 03:01:0408:10:3808:52:3919:30:1031:08:5336:58:30.80+20:43:1020:442,9
24BARAN Artur 454 YMocni.plDOBRAM21M 212021-06-04 02:59:5804:29:3504:34:5609:39:14+7:008,6
25WOJNAROWSKI Piotr 454 XMocni.plŁĄCKOM22M 222021-06-04 02:59:5804:29:3604:35:0409:39:14+7:008,6
26LISAK Krzysztof 410 XBreaking3OTWOCKM23M 232021-06-03 03:03:1104:47:2904:54:1510:09:38+7:228,1
27SYCHOWICZ Daniel 410 YBreaking3OTWOCKM24M 242021-06-03 03:03:1104:47:3004:54:1510:09:38+7:228,1
28CIOCH Cezary 438 XKALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM25M 252021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:3710:33:01+7:397,8
29SOCHA Norbert 438 YKALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM26M 262021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:4710:33:01+7:397,8
30SENDEK Sylwia 24 YInfinity-GymPROSZOWICEK4K 42021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:4510:38:10+7:427,8
31SZAPORÓW Łukasz 24 XInfinity-GymPROSZOWICEM27M 272021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:4610:38:10+7:427,8
32BORCUCH Michał 195 YMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1CHROSCINA OPOLSKAM28M 282021-05-29 03:01:0207:17:3407:41:1410:44:55+7:477,7
33MIŚ Zbigniew 86 X***** ***POZNAŃM29M 292021-05-29 03:00:5605:09:3505:26:0610:47:42+7:497,7
34PODGÓRSKI Bogusz 86 Y***** ***POZNAŃM30M 302021-05-29 03:00:5605:09:3905:26:0610:47:43+7:497,7
35WILMONT Krzysztof 455 XNadmorskie warchlakiSŁUPSKM31M 312021-06-04 02:59:5904:45:1404:50:4011:09:46+00:09:058:057,4
36BOKACZ Piotr 455 YNadmorskie warchlakiUSTKAM32M 322021-06-04 02:59:5804:45:1304:50:4111:09:47+00:09:068:057,4
37ZYCH Katarzyna 429 XBonnie & ClydeTARNÓWK5K 52021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:5211:19:39+00:18:588:137,3
38HYŻY Piotr 429 YBonnie & ClydeTARNÓWM33M 332021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:5311:19:39+00:18:588:137,3
39ŁABUZ Sylwester 71 YSowiodzikiDZIERŻONIÓWM34M 342021-05-29 03:01:0505:32:3405:40:5711:28:32+00:27:518:197,2
40IWASZKO Paweł 71 XSowiodzikiDZIERŻONIÓWM35M 352021-05-29 03:01:0405:32:3505:40:5811:28:33+00:27:528:197,2
41JUSZCZAK Marcin 442 XBliźniaki RFCEGŁÓWM36M 362021-06-04 02:59:5705:36:4105:49:2712:07:46+01:07:058:486,8
42KĄKOL Michał 442 YBliźniaki RFKAROLINAM37M 372021-06-04 02:59:5605:36:4205:49:2712:07:47+01:07:068:486,8
43GRZĄŚ Rafał 66 XOstra Góra 351TWARDOWICEM38M 382021-05-29 03:00:5805:37:4505:47:2212:17:53+01:17:128:556,7
44JAGIEŁA Adam 66 YOstra Góra 351ROGOŻNIKM39M 392021-05-29 03:00:5705:37:4705:47:2412:17:54+01:17:138:556,7
45KAMIŃSKI Marek 436 YKs JanuszePOZNAŃM40M 402021-06-04 03:00:0305:28:1205:42:5312:22:55+01:22:148:586,7
46TROJNAR Damian 436 XKs JanuszeŁAŃCUTM41M 412021-06-04 02:59:5605:28:3312:23:22+01:22:418:596,7
47OSTROWSKI Marcin 113 YPZU Sport TeamWARSZAWAM42M 422021-05-29 03:01:0505:44:2606:03:1912:26:51+01:26:109:016,6
48KNYCHAS Darek 113 XPZU Sport TeamWARSZAWAM43M 432021-05-29 03:01:0505:44:2706:03:1912:26:52+01:26:119:016,6
49KOSECKI Krzysztof 229 XKris & KrisŁOSOSINA DOLNAM44M 442021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:20+01:32:399:066,6
50LACHOR Krzysztof 229 YKris & KrisKŁODNEM45M 452021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:21+01:32:409:066,6
51ŻWIRUK Karol 469 YSzybkie Kopyto UltraWARSZAWAM46M 462021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2112:42:13+01:41:329:126,5
52PAJDOSZ Rafał 469 XSzybkie Kopyto UltraBIAŁA PODLASKAM47M 472021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2212:42:13+01:41:329:126,5
53KOZA Piotr 165 YVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM48M 482021-05-29 03:01:0905:45:4906:08:3212:42:38+01:41:579:136,5
54MAŁECKI Marcin 165 XVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM49M 492021-05-29 03:01:0905:45:4806:08:3012:42:39+01:41:589:136,5
55WILK Łukasz 221 XBiegamy do góryLUBENIAM50M 502021-05-30 03:12:1706:03:3106:20:1412:44:04+01:43:239:146,5
56KIERNICKI Łukasz 291 YDziki z CzudcaCZUDECM51M 512021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2312:44:54+01:44:139:146,5
57TAJCHMAN Jarosław 291 XDziki z CzudcaRZESZÓWM52M 522021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2512:44:54+01:44:139:146,5
58ZAKRZEWSKI Paweł 189 YDziki z PuszczySZCZECINM53M 532021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30+01:45:499:166,5
59JANAS Kacper 189 XDziki z PuszczySZCZECINM54M 542021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30+01:45:499:166,5
60HANKUS Łukkasz 468 XH&MŻYWIECM55M 552021-06-04 03:00:0605:37:4105:48:1612:47:05+01:46:249:166,5
61KUMOREK Mariusz 468 YH&MŁĘKAWICAM56M 562021-06-04 03:00:0405:37:4005:48:1512:47:07+01:46:269:166,5
62WÓJCIK Piotr 144 XŻórawski Team PROWARSZAWAM57M 572021-05-29 03:00:5805:48:5505:58:3412:47:26+01:46:459:166,5
63KUROWSKI Maciej 144 YŻórawski Team PROWARSZAWAM58M 582021-05-29 03:00:5805:48:5605:58:3612:47:26+01:46:459:166,5
64SZAFRAŃSKI Jan 412 XPanthersWROCŁAWM59M 592021-06-03 03:03:1105:58:2005:58:4912:48:17+01:47:369:176,5
65ŚMIECHOWSKI Michał 412 YPanthersWROCŁAWM60M 602021-06-03 03:03:1105:58:2105:58:5012:48:18+01:47:379:176,5
66MATUSZEWSKI Marek 204 XSpróbuj nas DogonićŚREMM61M 612021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1312:52:44+01:52:039:206,4
67IGNASZEWSKI Krzysztof 204 YSpróbuj nas DogonićŚREMM62M 622021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1212:52:45+01:52:049:206,4
68KURPIEWSKA Anna 465 YRAT Wrocław + TT SzczecinWROCŁAWK6K 62021-06-04 03:00:0205:56:2106:06:3712:59:36+01:58:559:256,4
69SIKORSKI Marcin 465 XRAT Wrocław + TT SzczecinSZCZECINM63M 632021-06-04 03:00:0105:56:2406:06:3512:59:38+01:58:579:256,4
70SUPERNAK Łukasz 496 XBiegaj z BananemŁAZYM64M 642021-06-04 02:59:5805:29:1105:43:0213:01:33+02:00:529:276,3
71BRZEZIŃSKI Damian 496 YBiegaj z BananemWYSOKAM65M 652021-06-04 02:59:5705:29:1305:43:0413:01:34+02:00:539:276,3
72NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynKROSNOM66M 662021-06-04 02:59:5505:23:2305:37:1113:01:56+02:01:159:276,3
73MEDEJCZYK Łukasz 450 YKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynDOBIESZYNM67M 672021-06-04 02:59:5505:23:2505:37:1113:01:57+02:01:169:276,3
74TARNOWSKI Maciej 234 XMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM68M 682021-05-30 03:12:2006:13:1906:32:0413:03:56+02:03:159:286,3
75MUSZYŃSKI Maciej 234 YMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM69M 692021-05-30 03:12:1906:13:2006:32:0413:03:57+02:03:169:286,3
76GAWLIK Marcin 498 YSąsiedziSIECHNICEM70M 702021-06-04 03:00:0105:57:2006:09:4913:08:14+02:07:339:316,3
77SCHWITALLA Adrian 498 XSąsiedziSIECHNICEM71M 712021-06-04 03:00:0005:57:2006:09:4813:08:15+02:07:349:316,3
78ŚWIDERSKI Krzysztof 35 XMaszeruj albo gińPOZNAŃM72M 722021-05-29 03:01:0206:11:2806:29:0113:09:36+02:08:559:326,3
79MROCZKOWSKI Piotr 35 YMaszeruj albo gińPOZNAŃM73M 732021-05-29 03:01:0206:11:2906:29:0113:09:36+02:08:559:326,3
80KOWALSKA-ADAMUS Justyna 237 YMyslovitzIMIELINK7K 72021-05-30 03:30:0406:11:0206:19:1013:09:43+02:09:029:326,3
81MALINOWSKI Mateusz 237 XMyslovitzMYSŁOWICEM74M 742021-05-30 03:30:0106:11:0406:19:1213:09:46+02:09:059:326,3
82SKWARA Marek 119 XSkwara TeamRZESZÓWM75M 752021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0013:09:47+02:09:069:326,3
83SKWARA Dariusz 119 YSkwara TeamRZESZÓWM76M 762021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0113:09:47+02:09:069:326,3
84HYSYK Jakub 253 YNOA WrocławWROCŁAWM77M 772021-05-30 03:12:1606:03:3806:23:0313:11:05+02:10:249:336,3
85SIKORSKI Szymon 253 XNOA WrocławKIEŁCZÓWM78M 782021-05-30 03:12:1506:03:3806:22:4813:11:06+02:10:259:336,3
86PIASECZNY Marcin 275 XRUN-GKRAKÓWM79M 792021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58+02:12:179:356,3
87TATARA Mateusz 275 YRUN-GKRAKÓWM80M 802021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58+02:12:179:356,3
88DAMPS Sylwester 439 YDudyczRunGOWINOM81M 812021-06-04 02:59:5906:12:0306:12:3913:17:28+02:16:479:386,2
89GOLAS Grażyna 439 XDudyczRunGDYNIAK8K 82021-06-04 02:59:5906:12:0406:12:4013:17:28+02:16:479:386,2
90RUSIN Krzysztof 22 YCoraz BliżejSZARÓWM82M 822021-05-29 03:01:3206:16:2506:25:4613:23:52+02:23:119:436,2
91MISZTAL Rafał 22 XCoraz BliżejCHRZANÓWM83M 832021-05-29 03:01:3106:16:2706:25:4813:23:52+02:23:119:436,2
92ZBĄSKI Bartłomiej 92 XKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM84M 842021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1213:25:45+02:25:049:446,2
93KULPOK Tomasz 92 YKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM85M 852021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1313:25:45+02:25:049:446,2
94ŁOŚ Piotr 432 X***** ***LUBLINM86M 862021-06-04 03:00:0905:47:3306:19:5713:26:27+02:25:469:456,2
95ŁOWCZAK Bartosz 432 Y***** ***LUBLINM87M 872021-06-04 03:00:0905:47:3406:19:5913:26:28+02:25:479:456,2
96LEWANDOWSKI Sebastian 72 XStargar ja się nie ścigamDOLICEM88M 882021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0513:27:30+02:26:499:456,1
97TIETRZ Przemysław 72 YStargar ja się nie ścigamSTARGARDM89M 892021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0613:27:30+02:26:499:456,1
98MAJEWICZ Grzegorz 224 XMiechów RunnersMIECHÓWM90M 902021-05-30 03:12:1706:22:4306:35:2213:30:27+02:29:469:476,1
99TKACZEWSKI Piotr 224 YMiechów RunnersMIECHÓWM91M 912021-05-30 03:12:1606:22:4406:35:2313:30:28+02:29:479:486,1
100BUŁANOW Leszek 93 XOdważniHIPOLITÓWM92M 922021-05-29 03:01:0106:14:2506:27:3313:30:56+02:30:159:486,1
101SZCZOTKA Paweł 93 YOdważniWARSZAWAM93M 932021-05-29 03:01:0106:14:3006:27:3513:30:56+02:30:159:486,1
102WOJTYCZKA Wojciech 434 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAM94M 942021-06-04 03:00:2307:04:5307:14:2813:32:35+02:31:549:496,1
103KUŚMIERZAK Piotr 5 XLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM95M 952021-05-29 03:00:5805:58:0106:07:3813:36:52+02:36:119:526,1
104MACIEJEWSKI Daniel 5 YLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM96M 962021-05-29 03:00:5905:57:5806:07:3713:36:53+02:36:129:526,1
105SUCHOWIECKI Wojciech 108 YCierpimy w ciszyGIEDAJTYM97M 972021-05-29 03:01:2206:25:5106:34:1513:37:38+02:36:579:536,1
106TURCZYŃSKI Łukasz 108 XCierpimy w ciszyPIASECZNOM98M 982021-05-29 03:01:2106:25:5206:34:2213:37:38+02:36:579:536,1
107SZELEST Dariusz 517 YDreamTeam 1WIŚNIOWA GÓRAM99M 992021-06-04 02:59:5706:26:4006:32:2513:38:28+02:37:479:536,1
108SYCHNIAK Agnieszka 517 XDreamTeam 1ŁÓDŹK9K 92021-06-04 02:59:5606:26:4106:32:2513:38:28+02:37:479:536,1
109MALEC Artur 220 YSGS Team :)KOMORNIKIM100M 1002021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:1813:39:12+02:38:319:546,1
110MIKOŁAJCZYK Krzysztof 220 XSGS Team :)KOMORNIKIM101M 1012021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:2713:39:12+02:38:319:546,1
111GARCZYK Rafał 453 YPan WuefistaLUSÓWKOM102M 1022021-06-04 03:00:1106:08:4106:18:4813:39:37+02:38:569:546,1
112LASEK Mikołaj 453 XPan WuefistaCZMOŃM103M 1032021-06-04 03:00:1106:08:4006:18:4713:39:41+02:39:009:546,1
113ZIELIŃSKA Iwona 487 YGwiazdy PółnocyGDAŃSKK10K 102021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:1913:39:54+02:39:139:546,1
114KOWALEWSKA Małgorzata 487 XGwiazdy PółnocyBANINOK11K 112021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:2013:39:55+02:39:149:546,1
115KMIEĆ Andrzej 414 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM104M 1042021-06-04 03:00:0206:16:0606:31:2513:42:47+02:42:069:566,0
116SUDOMIR Przemysław 414 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM105M 1052021-06-04 03:00:0206:16:0706:31:2513:42:47+02:42:069:566,0
117PAWLIK Filip 413 XPanoramix biegaPOZNAŃM106M 1062021-06-04 03:00:1906:24:5706:38:3913:43:24+02:42:439:576,0
118DĄBKOWSKI Maciej 40 XDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM107M 1072021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4313:44:20+02:43:399:586,0
119DĄBKOWSKI Wojciech 40 YDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM108M 1082021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4413:44:20+02:43:399:586,0
120KOWALCZYK Marek 492 XRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM109M 1092021-06-04 03:00:3106:12:2706:24:1413:45:49+02:45:089:596,0
121MAŁACHOWSKI Mariusz 492 YRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM110M 1102021-06-04 03:00:2206:12:3306:24:2313:45:56+02:45:159:596,0
122WOJTON Karol 422 YDrużyna BartkaKIELCEM111M 1112021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1713:55:04+02:54:2310:055,9
123SURDEL Dawid 422 XDrużyna BartkaKIELCEM112M 1122021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1913:55:04+02:54:2310:055,9
124FEICHTINGER Marek 114 XTeam ŻoryŻORYM113M 1132021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3713:55:31+02:54:5010:065,9
125PAWŁOWSKI Tomasz 114 YTeam ŻoryŻORYM114M 1142021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3813:55:31+02:54:5010:065,9
126TUTAJ Krzysztof 48 XMilówka TeamZBYLITOWSKA GÓRAM115M 1152021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19+02:55:3810:065,9
127DERLAGA Wojciech 48 YMilówka TeamWOJNICZM116M 1162021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19+02:55:3810:065,9
128LUTY- LEGUTKO Anka 97 Y#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK12K 122021-05-29 03:01:1106:41:0506:43:3513:57:27+02:56:4610:075,9
129CYGAN Krzysztof 97 X#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM117M 1172021-05-29 03:01:1206:41:0506:43:3513:57:27+02:56:4610:075,9
130BURZEC Tomasz 327 XHFBWROCŁAWM118M 1182021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02+02:57:2110:085,9
131GAŁECKI Robert 327 YHFBKIEŁCZÓWM119M 1192021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02+02:57:2110:085,9
132WÓJCIK Krzysztof 168 YZ napędem na czteryŚWILCZAM120M 1202021-05-29 03:00:5707:28:2407:29:1413:58:06+02:57:2510:085,9
133ROGALA Grzegorz 168 XZ napędem na czteryBOGUCHWAŁAM121M 1212021-05-29 03:00:5607:28:2107:29:1313:58:07+02:57:2610:085,9
134FOREMSKI Sławomir 324 YToruńskie TorpedyTORUŃM122M 1222021-06-02 03:02:0206:39:4306:49:0013:58:12+02:57:3110:085,9
135KWIECIEŃ Marek 420 YMarkowi BiegaczeMARKIM123M 1232021-06-04 03:00:0106:18:2306:31:1513:59:31+02:58:5010:095,9
136CHUCHAŁA Paweł 420 XMarkowi BiegaczeMARKIM124M 1242021-06-04 03:00:0106:18:2406:31:1713:59:31+02:58:5010:095,9
137STEFANIAK Łukasz 271 XSYLWIA I ŁUKASZSZCZECINM125M 1252021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:0214:00:23+02:59:4210:095,9
138DZIETCZYK Sylwia 271 YSYLWIA I ŁUKASZCHOSZCZNOK13K 132021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:0114:00:24+02:59:4310:095,9
139POLAK Jarosław 39 YTrzydziestkiDZIEKANOWICEM126M 1262021-05-29 03:01:1506:12:3406:39:0314:00:36+02:59:5510:095,9
140KOSZAŁKA Marcin 39 XTrzydziestkiKRAKÓWM127M 1272021-05-29 03:01:1406:12:3506:39:0514:00:37+02:59:5610:095,9
141DZIEWA Przemysław 186 XSZYBCY I WŚCIEKLI VIIBRANDWICAM128M 1282021-05-29 03:01:3506:48:2707:05:4514:01:04+03:00:2310:105,9
142SIĄKAŁA Krystian 186 YSZYBCY I WŚCIEKLI VIIGÓRKI WIELKIEM129M 1292021-05-29 03:01:3506:48:2107:05:4714:01:11+03:00:3010:105,9
143POWAŻNY Marek 56 YOCR NR WrocławWROCŁAWM130M 1302021-05-29 03:01:0206:18:2706:58:0714:01:37+03:00:5610:105,9
144KRĘZEL Krzysztof 56 XOCR NR WrocławSZEWCEM131M 1312021-05-29 03:01:0106:18:2606:58:0814:01:37+03:00:5610:105,9
145JOHNA Adam 73 XPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM132M 1322021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56+03:02:1510:115,9
146TOPORCZYK Daniel 73 YPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM133M 1332021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56+03:02:1510:115,9
147WALASIK Damian 36 YBlack DevilsSTRUGAM134M 1342021-05-29 03:01:0606:13:0506:41:2114:03:52+03:03:1110:125,9
148STRZYGOCKI Maciej 36 XBlack DevilsŻARYM135M 1352021-05-29 03:01:0606:13:0706:41:2214:03:53+03:03:1210:125,9
149REJMAN Marek 242 XDream TeamTARNOBRZEGM136M 1362021-05-30 03:12:1706:09:1906:17:1214:04:34+03:03:5310:125,9
150MAZURKIEWICZ Krzysztof 242 YDream TeamSTALOWA WOLAM137M 1372021-05-30 03:12:1706:09:2006:17:1314:04:35+03:03:5410:125,9
151KREZALEK Marcin 197 YGwardia NaftyWIETRZNOM138M 1382021-05-29 03:01:0106:34:5307:03:5414:04:43+03:04:0210:125,9
152RYMAR Alan 197 XGwardia NaftyKROSNOM139M 1392021-05-29 03:01:0106:34:5407:04:0614:04:43+03:04:0210:125,9
153STOPYRA Urszula 399 XMonkey SausageDĘBNOK14K 142021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:2214:04:51+03:04:1010:125,9
154SZPUNAR Marek 399 YMonkey SausageSONINAM140M 1402021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:2314:04:51+03:04:1010:125,9
155ŁUCZAK Tomasz 484 XWYMIATACZE Z TURKUOBRZĘBIN 80 DM141M 1412021-06-04 03:00:0006:26:4906:51:2914:06:50+03:06:0910:145,9
156WALOSZEK Franek 484 YWYMIATACZE Z TURKUTURKOWICE 73M142M 1422021-06-04 02:59:5906:26:5006:51:3114:06:51+03:06:1010:145,9
157MAĆKOWIAK Krzysztof 6 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM143M 1432021-05-29 03:00:5606:01:4206:18:0014:09:11+03:08:3010:165,8
158MAĆKOWIAK Michał 6 YMaćkowiak TeamŚREMM144M 1442021-05-29 03:00:5606:01:4006:18:0214:09:11+03:08:3010:165,8
159MAGDZIAK Łukasz 43 YMiodziarz TeamKÓRNIKM145M 1452021-05-29 03:01:0806:29:2206:54:1514:14:54+03:14:1310:205,8
160BARTOSIŃSKI Bartłomiej 43 XMiodziarz TeamWARSZAWAM146M 1462021-05-29 03:01:0806:29:2306:54:1414:14:55+03:14:1410:205,8
161ŁĄTKOWSKA Mirosława 41 XŁątkiLUBAWAK15K 152021-05-29 03:00:5906:31:4106:47:5014:15:19+03:14:3810:205,8
162ŁĄTKOWSKI Sławomir 41 YŁątkiLUBAWAM147M 1472021-05-29 03:00:5806:31:4206:47:5014:15:20+03:14:3910:205,8
163PIASKOWSKI Marcin 321 YDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM148M 1482021-06-02 03:02:0206:36:4806:58:0014:15:49+03:15:0810:205,8
164GRACZ Krzysztof 321 XDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM149M 1492021-06-02 03:02:0106:36:4906:58:0314:15:50+03:15:0910:205,8
165WITEK Wojciech 164 XŁysewitkiTARNÓWM150M 1502021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19+03:17:3810:225,8
166WITEK Maciej 164 YŁysewitkiTARNÓWM151M 1512021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19+03:17:3810:225,8
167GRZONKA Tomasz 451 YWataha '76RZEPNICAM152M 1522021-06-04 02:59:5605:51:3106:10:5214:18:23+03:17:4210:225,8
168KARNICKI Paweł 451 XWataha '76BYTÓWM153M 1532021-06-04 02:59:5605:51:3006:10:5314:18:23+03:17:4210:225,8
169PAWLUCZYK Adam 461 YLatające LwyWARSZAWAM154M 1542021-06-04 03:00:0506:22:4706:45:5814:20:29+03:19:4810:245,8
170GADOMSKI Radosław 461 XLatające LwyWARSZAWAM155M 1552021-06-04 03:00:0406:22:4406:45:5614:20:30+03:19:4910:245,8
171DOLATA Krzysztof 345 XSOCIOS SILESIAGLIWICEM156M 1562021-06-03 03:03:1607:17:4407:28:4014:21:20+03:20:3910:245,8
172WÓJCICKI Dariusz 250 XCSC Adventure AcademyKATOWICEM157M 1572021-05-30 03:12:2106:23:2106:59:3014:23:06+03:22:2510:265,7
173FYDA Jerzy 250 YCSC Adventure AcademyKATOWICEM158M 1582021-05-30 03:12:2006:23:2106:59:3014:23:07+03:22:2610:265,7
174JAGUSTYN Maciej 342 Y13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM159M 1592021-06-03 03:03:1506:18:1106:43:4914:23:49+03:23:0810:265,7
175KANIA Marcin 342 X13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM160M 1602021-06-03 03:03:1506:18:1206:43:4814:23:50+03:23:0910:265,7
176BROK Jacek 19 XBrok TeamPLEWISKAM161M 1612021-05-29 03:01:0006:23:0406:45:0714:24:22+03:23:4110:275,7
177BROK Małgorzata 19 YBrok Team62-064K16K 162021-05-29 03:01:0006:23:0506:45:0714:24:22+03:23:4110:275,7
178GRZEBNIEWSKA Judyta 147 XMJTYCHYK17K 172021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:3014:24:35+03:23:5410:275,7
179ŻERDKA Michał 147 YMJBIERUŃM162M 1622021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:3014:24:35+03:23:5410:275,7
180GARDYŚ Grzegorz 339 XMały i DużyKICINM163M 1632021-06-03 03:03:1806:40:4006:59:4314:25:04+03:24:2310:275,7
181DYMARSKI Mariusz 339 YMały i DużyCZERWONAKM164M 1642021-06-03 03:03:1806:40:3706:59:4114:25:05+03:24:2410:275,7
182PLEWIŃSKA Oliwia 100 XDreamTeamTARNOWSKIE GÓRYK18K 182021-05-29 03:01:1006:45:0507:02:0314:28:10+03:27:2910:295,7
183KOZA Robert 100 YDreamTeamŚWIĘTOCHŁOWICEM165M 1652021-05-29 03:01:1006:45:0607:02:0514:28:11+03:27:3010:295,7
184KUBICA Krzysztof 235 XKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM166M 1662021-05-30 03:12:1806:22:5107:01:5814:29:28+03:28:4710:305,7
185KADŁUBOWSKI Piotr 235 YKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM167M 1672021-05-30 03:12:1706:22:5207:02:0014:29:29+03:28:4810:305,7
186WOJCIECHOWSKI Ireneusz 443 XTIPW TeamGRÓJECM168M 1682021-06-04 03:00:1306:42:4106:57:1014:31:40+03:30:5910:325,7
187PELCHEN Tomasz 443 YTIPW TeamGRÓJECM169M 1692021-06-04 03:00:1206:42:4306:57:1114:31:42+03:31:0110:325,7
188ORECKI Radoslaw 302 XByle do przoduSZCZECINM170M 1702021-06-01 03:04:0806:43:2007:01:1914:35:55+03:35:1410:355,7
189PORZYCH Zbigniew 302 YByle do przoduMIERZYNM171M 1712021-06-01 03:04:0706:43:2207:01:2214:35:56+03:35:1510:355,7
190ADAMCZYK-NOWAK Beata 26 XMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMK19K 192021-05-29 03:01:1106:49:2707:19:2014:38:04+03:37:2310:375,7
191FILIPAK Hieronim 26 YMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMM172M 1722021-05-29 03:01:1006:49:2807:19:2114:38:05+03:37:2410:375,7
192RODAK Zbigniew 320 XStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMSTRZEGOMM173M 1732021-06-02 03:02:0106:30:2806:38:5414:38:38+03:37:5710:375,6
193SZYMAŃSKA Brygida 320 YStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMJAROSZÓWK20K 202021-06-02 03:01:5906:30:2906:38:5514:38:39+03:37:5810:375,6
194LELITO Piotr 121 YGAIN ButchersMODLNICZKAM174M 1742021-05-30 03:12:2306:38:2306:41:0814:38:52+03:38:1110:375,6
195IDZI Piotr 121 XGAIN ButchersKRAKÓWM175M 1752021-05-30 03:12:2206:38:2406:41:0814:38:53+03:38:1210:375,6
196CZYŚCIAK Krzysztof 509 XKB SobótkaŻÓRAWINAM176M 1762021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3014:40:41+03:40:0010:385,6
197PELJAK Mariusz 509 YKB SobótkaSOBÓTKAM177M 1772021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3214:40:42+03:40:0110:385,6
198PILECKI Łukasz 376 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM178M 1782021-06-03 03:03:4006:36:1307:09:2114:42:08+03:41:2710:405,6
199PAWLIK Paweł Alibaba 376 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM179M 1792021-06-03 03:03:4006:36:1407:09:2014:42:09+03:41:2810:405,6
200CHOMA Marek 347 YPędzące LeniwceREPKIM180M 1802021-06-03 03:03:2206:33:0706:52:2214:45:00+03:44:1910:425,6
201LASIKOWSKI Mateusz 347 XPędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM181M 1812021-06-03 03:03:2306:33:0406:52:2314:45:00+03:44:1910:425,6
202WILCZYŃSKA Oliwia 411 XOliwia i KacperPOZNAŃK21K 212021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5514:45:01+03:44:2010:425,6
203BARAŃSKI Kacper 411 YOliwia i KacperPOZNAŃM182M 1822021-06-03 03:03:1306:36:1806:59:5614:45:01+03:44:2010:425,6
204ELIASZ Paweł 513 YAnia i Paweł BARANÓWM183M 1832021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5614:45:01+03:44:2010:425,6
205SWORNOWSKA Anna 513 XAnia i Paweł POZNAŃK22K 222021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5714:45:01+03:44:2010:425,6
206CHMURKO Michał 425 YBlackSheep TeamGLIWICEM184M 1842021-06-04 03:00:1006:20:3106:41:4714:45:14+03:44:3310:425,6
207STANIEK Sławomir 425 XBlackSheep TeamRYBNIKM185M 1852021-06-04 03:00:0806:20:3306:41:4714:45:16+03:44:3510:425,6
208TKACZYK Szymon 115 XWeganizmyKRAKÓWM186M 1862021-05-29 03:01:2606:35:3807:11:3914:45:42+03:45:0110:425,6
209BIAŁEK Aleksandra 115 YWeganizmyKRAKÓWK23K 232021-05-29 03:01:2606:35:3907:11:4014:45:42+03:45:0110:425,6
210GONCZAR Szymon 317 XLepiej żeby mama nie wiedziałaRYBNIKM187M 1872021-06-01 03:04:0506:33:4906:45:0714:46:01+03:45:2010:425,6
211KALISZ Karolina 317 YLepiej żeby mama nie wiedziałaWARSZAWAK24K 242021-06-01 03:04:0506:33:5006:45:1114:46:01+03:45:2010:425,6
212SUDER Michał 240 XBezNapinyWARSZAWAM188M 1882021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5414:46:55+03:46:1410:435,6
213ŻYRA Grzegorz 240 YBezNapinyWARSZAWAM189M 1892021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5514:46:56+03:46:1510:435,6
214MOLTZAN Zbigniew 514 YCrossfit ToruńTORUŃM190M 1902021-06-02 03:02:0106:46:1806:58:4114:47:08+03:46:2710:435,6
215MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 514 XCrossfit ToruńTORUŃK25K 252021-06-02 03:02:0206:46:1806:58:4514:47:08+03:46:2710:435,6
216LEWANDOWSKI Dominik 61 YŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM191M 1912021-05-29 03:01:3906:46:3607:14:3514:48:35+03:47:5410:445,6
217LEWANDOWSKI Janusz 61 XŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM192M 1922021-05-29 03:01:3806:46:3307:14:3414:48:36+03:47:5510:445,6
218KRUPIŃSKI Marek 152 YMarek & Jakub Running TeamGOWOROWOM193M 1932021-05-29 03:01:4006:37:1707:32:4614:50:00+03:49:1910:455,6
219RUDO Jakub 152 XMarek & Jakub Running TeamŁOCHÓWM194M 1942021-05-29 03:01:4006:37:2107:32:4714:50:00+03:49:1910:455,6
220KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 456 XRaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK26K 262021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:5814:50:23+03:49:4210:455,6
221KŁOSIŃSKI Rafał 456 YRaceFighter GOSIR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM195M 1952021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:5814:50:23+03:49:4210:455,6
222ZIELIŃSKI Sławomir 11 YStan i SławRZESZÓWM196M 1962021-05-29 03:01:0706:26:2606:57:4414:50:30+03:49:4910:465,6
223SIWIEC Stanisław 11 XStan i SławRZESZÓWM197M 1972021-05-29 03:01:0606:26:2606:57:4714:50:30+03:49:4910:465,6
224WOJDA Dariusz 431 XPolish WingsJÓZEFÓWM198M 1982021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13+03:50:3210:465,6
225BŁOŃSKI Piotr 431 YPolish WingsSMOLECM199M 1992021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13+03:50:3210:465,6
226PAWLAK Bartosz 312 XBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamJABŁONNAM200M 2002021-06-01 03:04:0507:00:5207:19:3314:51:18+03:50:3710:465,6
227JAMBOR Michał 312 YBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamWARSZAWAM201M 2012021-06-01 03:04:0507:00:5407:19:3814:51:18+03:50:3710:465,6
228MARON Jacek 502 YAgent i GwiazdaWARSZAWAM202M 2022021-06-04 02:59:5806:28:0306:45:0214:53:18+03:52:3710:485,6
229SIWIRSKA Anna 502 XAgent i GwiazdaWARSZAWAK27K 272021-06-04 02:59:5806:28:0006:45:0314:53:18+03:52:3710:485,6
230ROGOWSKI Patryk 200 YRudy i SiwyGDAŃSKM203M 2032021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1314:54:32+03:53:5110:485,5
231KONOPSKI Piotr 200 XRudy i SiwyGDAŃSKM204M 2042021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1614:54:32+03:53:5110:485,5
232KUBRAK Kamil 337 XCzarne StopyKRAKÓWM205M 2052021-06-03 03:03:2606:58:3907:16:4914:54:33+03:53:5210:495,5
233CZARDYBON Michał 337 YCzarne StopyWYRYM206M 2062021-06-03 03:03:2506:58:4007:16:5014:54:35+03:53:5410:495,5
234RAJKOWSKI Tomasz 505 XFC Eire DivisionZGIERZM207M 2072021-06-03 03:03:1806:44:3807:03:2514:56:09+03:55:2810:505,5
235JĘDRO Tomasz 505 YFC Eire DivisionSTRYKÓWM208M 2082021-06-03 03:03:1706:44:3807:03:2614:56:09+03:55:2810:505,5
236JAGIELSKI Szymon 153 XDZIKI Z ŁASINAŁASINM209M 2092021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5014:56:28+03:55:4710:505,5
237ROMAŃSKI Kazimierz 153 YDZIKI Z ŁASINALEGIONOWOM210M 2102021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5114:56:29+03:55:4810:505,5
238SERAFIN Piotr 351 YSERAFINSTRÓŻEM211M 2112021-06-03 03:03:3106:51:2807:11:4914:56:56+03:56:1510:505,5
239SERAFIN Robert 351 XSERAFINGRYBÓWM212M 2122021-06-03 03:03:2906:51:3007:11:0314:56:59+03:56:1810:505,5
240MATYSIAK Agnieszka 353 XGuli GuliLUBAŃK28K 282021-06-03 03:03:2107:00:0707:20:1614:58:42+03:58:0110:525,5
241TRZCIŃSKI Paweł 353 YGuli GuliLUBAŃM213M 2132021-06-03 03:03:2107:00:0607:20:1814:58:42+03:58:0110:525,5
242GRYCMAN Magdalena 407 YSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAK29K 292021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:3015:00:05+03:59:2410:535,5
243GRYCMAN Łukasz 407 XSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM214M 2142021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:3115:00:05+03:59:2410:535,5
244SULIMA Grzegorz 323 XBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM215M 2152021-06-02 03:02:0006:46:4807:10:1015:00:16+03:59:3510:535,5
245TWARÓG Zbigniew 323 YBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM216M 2162021-06-02 03:02:0006:46:4907:10:1115:00:16+03:59:3510:535,5
246KORBELA Bartosz 243 XDariusz & Bartosz TeamKRASZEWM217M 2172021-05-30 03:12:1907:17:0607:20:5815:01:30+04:00:4910:545,5
247ZIĘBA Sabina 507 YForever TeamŚWILCZAK30K 302021-06-01 03:04:0507:17:2607:18:0215:01:42+04:01:0110:545,5
248KITOWSKA Anna 507 XForever TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK31K 312021-06-01 03:04:0407:17:2607:18:0615:01:43+04:01:0210:545,5
249PENIOWICZ Justyna 142 YASICS FrontRunner PolandMILICZK32K 322021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:1315:02:00+04:01:1910:545,5
250BIEŃCZAK Zuzanna 142 XASICS FrontRunner PolandWARSZAWAK33K 332021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:1515:02:01+04:01:2010:545,5
251TYSZKA Dariusz 370 YKrav Maga WarszawaWARSZAWAM218M 2182021-06-04 03:00:1206:34:3206:52:4015:02:07+04:01:2610:545,5
252BIENIAK Krzysztof 370 XKrav Maga WarszawaWARSZAWAM219M 2192021-06-04 03:00:1006:34:3106:52:3215:02:09+04:01:2810:545,5
253KŁOSIEWICZ Wojciech 33 Y15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM220M 2202021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1115:02:56+04:02:1510:555,5
254WIELGOSZ Tomasz 33 X15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM221M 2212021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1215:02:57+04:02:1610:555,5
255ORDYŃSKA Anna 252 XSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAK34K 342021-05-30 03:12:1606:20:1106:25:1015:05:37+04:04:5610:575,5
256JEZIERSKI Tomasz 252 YSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAM222M 2222021-05-30 03:12:1506:20:0906:25:0915:05:38+04:04:5710:575,5
257BEBELSKI Rafał 27 XPiękny i BestiaWARSZAWAM223M 2232021-05-29 03:23:5406:56:5207:15:1615:05:43+04:05:0210:575,5
258ZMYJ Danuta 27 YPiękny i BestiaPAWLIKOWICE 407K35K 352021-05-29 03:23:5506:56:5207:15:1815:05:43+04:05:0210:575,5
259KUCHARSKI Paweł 64 XPlaneta NiskoNISKOM224M 2242021-06-02 03:02:0407:04:4807:19:5415:07:28+04:06:4710:585,5
260BARĆ Piotr 64 YPlaneta NiskoNISKOM225M 2252021-06-02 03:02:0307:04:4907:19:5515:07:29+04:06:4810:585,5
261ŻYCIŃSKI Paweł 398 XWolskie CrossyKRAKÓWM226M 2262021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:4315:08:45+04:08:0410:595,5
262PAJURA Marta 398 YWolskie CrossyKRAKÓWK36K 362021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:4315:08:45+04:08:0410:595,5
263SIKORA Grzegorz 470 XMcBiegacze dzikiKSIĄŻENICEM227M 2272021-06-04 03:00:0706:38:4006:47:2915:09:47+04:09:0611:005,5
264PARANDYK Krystian 470 YMcBiegacze dzikiSTARA WIEŚM228M 2282021-06-04 03:00:0506:38:4206:47:3215:09:49+04:09:0811:005,5
265GOWIN Przemek 122 XAirZoneWARSZAWAM229M 2292021-05-29 03:01:0106:18:4506:39:4215:11:09+04:10:2811:015,4
266PAWLAK Kuba 122 YAirZoneWARSZAWAM230M 2302021-05-29 03:01:0006:18:4606:39:4215:11:10+04:10:2911:015,4
267ZAWIŚLAK Kazimierz 377 XZWYCZAJNY TEAMTOMASZÓW LUBELSKIM231M 2312021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:4515:11:10+04:10:2911:015,4
268PRZEPIÓRKA Barbara 418 XBeauty and the BeardCIESZYNK37K 372021-06-04 02:59:5606:14:1406:23:5615:11:45+04:11:0411:015,4
269PRZYPOLSKI Paweł 418 YBeauty and the BeardWARSZAWAM232M 2322021-06-04 02:59:5606:14:1506:23:5615:11:46+04:11:0511:015,4
270FUKS Jarosław 57 YDziki teamWARSZAWAM233M 2332021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:3115:12:06+04:11:2511:015,4
271SKŁADANOWSKA Beata 57 XDziki teamWARSZAWAK38K 382021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:3615:12:06+04:11:2511:015,4
272DRAUS Borys 473 XXYZKRASNEM234M 2342021-06-04 03:00:1106:34:1306:56:3315:13:52+04:13:1111:035,4
273KORBUT Radosław 477 YPanorama Obiekty SportoweSIEDLCEM235M 2352021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:5615:14:56+04:14:1511:035,4
274DĄBROWSKA Katarzyna 477 XPanorama Obiekty SportowePIASECZNOK39K 392021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:5515:14:57+04:14:1611:035,4
275WANAT Mateusz 375 XMI TeamWROCŁAWM236M 2362021-06-03 03:03:1606:44:5106:57:4615:15:38+04:14:5711:045,4
276SURLAS Izabela 375 YMI TeamWROCŁAWK40K 402021-06-03 03:03:1606:44:5306:57:4715:15:40+04:14:5911:045,4
277BEZULSKI Łukasz 209 YPędzące KapcieWARSZAWAM237M 2372021-05-30 03:12:2606:46:2907:07:1015:15:46+04:15:0511:045,4
278BUJNOWSKI Rafał 209 XPędzące KapcieWARSZAWAM238M 2382021-05-30 03:12:2506:46:3007:07:1315:15:46+04:15:0511:045,4
279SUDOMIR Paweł 336 XWściekle szybcyWARSZAWAM239M 2392021-06-03 03:03:1106:25:1506:52:0715:20:13+04:19:3211:075,4
280ZIĘBA Tomasz 336 YWściekle szybcyWARSZAWAM240M 2402021-06-03 03:03:1106:25:1606:52:0715:20:14+04:19:3311:075,4
281KWAŚNIEWSKI Maciej 128 XDamina & MaciekSZCZECINM241M 2412021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35+04:21:5411:095,4
282KONECKI Damian 128 YDamina & MaciekSZCZECINM242M 2422021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35+04:21:5411:095,4
283STĘPIEŃ Grzegorz 215 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM243M 2432021-05-30 03:12:3007:15:5507:42:4415:25:12+04:24:3111:115,4
284STĘPIEŃ Kamila 215 XSTĘPIEŃ TEAMOPOLEK41K 412021-05-30 03:12:3007:15:5607:42:4515:25:12+04:24:3111:115,4
285SZYMACZEK Kamil 480 YWatahaKRAKÓWM244M 2442021-06-04 03:00:0906:48:5006:59:4315:25:14+04:24:3311:115,4
286TRZASKA Marcin 480 XWatahaKRAKÓWM245M 2452021-06-04 03:00:0906:48:5206:59:4415:25:15+04:24:3411:115,4
287GŁUCHOWSKI Przemysław 127 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM246M 2462021-05-29 03:01:4606:55:4107:13:5615:26:27+04:25:4611:125,4
288MŁODZIENIAK Robert 127 YPrawnicy z tej samej ulicyKONINM247M 2472021-05-29 03:01:4606:55:4207:13:5915:26:27+04:25:4611:125,4
289KRAWCZYK Michał 427 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM248M 2482021-06-04 03:00:1706:45:1407:04:0015:26:41+04:26:0011:125,4
290RÓŻAK - RUKUSZEWICZ Magdalena 427 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK42K 422021-06-04 03:00:1606:45:1507:04:0215:26:41+04:26:0011:125,4
291KRAWCZYK Jan 226 XKlub Pod WisienkąKRAKÓWM249M 2492021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3815:27:22+04:26:4111:125,4
292FEDAK Bohdan 226 YKlub Pod WisienkąZAGÓRZM250M 2502021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3615:27:23+04:26:4211:125,4
293STEPANCZENKO Rafał 9 XRSBIAŁYSTOKM251M 2512021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4015:27:49+04:27:0811:135,3
294STEUER Sylwester 9 YRSBIAŁYSTOKM252M 2522021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4115:27:49+04:27:0811:135,3
295MIELCZAREK Daniel 493 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM253M 2532021-06-04 03:00:3007:12:1807:23:2215:28:38+04:27:5711:135,3
296KUŚMIERCZYK Piotr 493 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM254M 2542021-06-04 03:00:2307:12:2507:23:2815:28:45+04:28:0411:135,3
297DUTKA Sebastian 12 XLeśny TeamPSZCZYNAM255M 2552021-05-29 03:01:1207:01:5407:39:2915:29:36+04:28:5511:145,3
298FRANCZAK Mateusz 12 YLeśny TeamBRZEGM256M 2562021-05-29 03:01:1107:01:5507:39:3015:29:37+04:28:5611:145,3
299ŻYŁKA Kamil 203 YAkademia Biegania 42kKOBIÓRM257M 2572021-05-29 03:23:2206:38:2207:07:5715:32:00+04:31:1911:165,3
300KLACHACZ Sebastian 203 XAkademia Biegania 42kTYCHYM258M 2582021-05-29 03:23:2306:38:2207:07:5715:32:00+04:31:1911:165,3
301SKOTNICZNY Michał 70 YKids of UsainKRAKÓWM259M 2592021-05-29 03:00:5907:02:0507:21:1015:32:32+04:31:5111:165,3
302NIEMCZYK Dominik 70 XKids of UsainKRAKÓWM260M 2602021-05-29 03:00:5807:02:0507:21:1115:32:32+04:31:5111:165,3
303ŁUKOWIAK Krzysztof 346 XFC NaKacuTRZEBNICAM261M 2612021-06-03 03:03:2407:05:5507:30:0315:32:43+04:32:0211:165,3
304ANIOŁEK Michał 346 YFC NaKacuTRZEBNICAM262M 2622021-06-03 03:03:2307:05:4807:30:0815:32:43+04:32:0211:165,3
305FURMAN Paweł 348 XHuragan Ligota TeamKATOWICEM263M 2632021-06-03 03:03:1406:50:0407:14:1315:33:02+04:32:2111:165,3
306KOŹMIŃSKI Patryk 348 YHuragan Ligota TeamKATOWICEM264M 2642021-06-03 03:03:1206:50:0607:14:1515:33:03+04:32:2211:165,3
307JACKOWIAK Szymon 208 YRunner's PowerŚREMM265M 2652021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:5615:33:44+04:33:0311:175,3
308JACKOWIAK Agnieszka 208 XRunner's PowerŚREMK43K 432021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:5615:33:44+04:33:0311:175,3
309MAZURKIEWICZ Jolanta 88 XBychawa RunnersBYCHAWAK44K 442021-05-29 03:01:2207:03:0107:28:4415:35:17+04:34:3611:185,3
310KOWALSKI Łukasz 88 YBychawa RunnersSTRZYŻEWICEM266M 2662021-05-29 03:01:2107:03:0107:28:4415:35:19+04:34:3811:185,3
311PURGAL Magdalena 452 XSłońca JurySROCKOK45K 452021-06-04 03:00:1707:19:5207:33:0215:35:19+04:34:3811:185,3
312GASIK Leszek 452 YSłońca JuryOLSZTYN /K.CZĘSTOCHOWYM267M 2672021-06-04 03:00:1707:19:5107:33:0215:35:20+04:34:3911:185,3
313ADAMCZYK Artur 159 XKravMaga SquaD KrKBIBICEM268M 2682021-05-29 03:01:0107:11:4607:33:3015:37:27+04:36:4611:205,3
314NECZAJ Andrzej 159 YKravMaga SquaD KrKSZCZYGLICEM269M 2692021-05-29 03:01:0007:11:4607:33:3015:37:28+04:36:4711:205,3
315ANTONIEWICZ Jacek 481 YOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM270M 2702021-06-04 03:00:1406:42:4206:55:3715:37:51+04:37:1011:205,3
316GMAJ Daniel 481 XOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM271M 2712021-06-04 03:00:1306:42:4206:55:3815:37:52+04:37:1111:205,3
317NESTOROWICZ Marek 486 YKlub Biegacza Jurund SzczytnoKĘTRZYNM272M 2722021-06-04 03:00:0006:46:4306:59:1815:40:14+04:39:3311:225,3
318ZDUNEK Józef 486 XKlub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM273M 2732021-06-04 03:00:0106:46:4406:59:2015:40:15+04:39:3411:225,3
319ŻYCHOWICZ Rafał 228 YŻelazo nie klękaWARSZAWAM274M 2742021-05-30 03:12:2307:03:1007:24:2615:41:51+04:41:1011:235,3
320BARDAN Michał 228 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM275M 2752021-05-30 03:12:2307:03:1107:24:2615:41:51+04:41:1011:235,3
321WRÓBEL Kelli 145 XKelli & ArekRZESZÓWK46K 462021-05-29 03:01:0607:04:0607:29:5715:42:19+04:41:3811:235,3
322BEREŚ Arkadiusz 145 YKelli & ArekRZESZÓWM276M 2762021-05-29 03:01:0607:04:0707:30:0015:42:19+04:41:3811:235,3
323DAMEK Piotr 149 XTeam PapryWOLAM277M 2772021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2015:43:23+04:42:4211:245,3
324PRYGA Tomasz 149 YTeam PapryTYCHYM278M 2782021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2215:43:23+04:42:4211:245,3
325KUCIEL Paweł 118 YJanusze bieganiaTENCZYNEKM279M 2792021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59+04:43:1811:245,3
326NOWAK Marcin 118 XJanusze bieganiaKRAKÓWM280M 2802021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59+04:43:1811:245,3
327JARZYNKA Krzysztof 116 XKK TeamLUBLINM281M 2812021-05-29 03:01:3407:07:2807:42:0715:44:08+04:43:2711:245,3
328MACIEJEWICZ Krzysztof 116 YKK TeamTERSPOLM282M 2822021-05-29 03:01:3307:07:2907:42:0915:44:09+04:43:2811:245,3
329CZARNY Mariusz 445 XTrail Runners JaworznoJAWORZNOM283M 2832021-06-04 03:00:1607:08:3207:34:5315:44:21+04:43:4011:255,3
330CABAJ Przemysław 445 YTrail Runners JaworznoJAWORZNOM284M 2842021-06-04 03:00:1507:08:3407:34:5215:44:22+04:43:4111:255,3
331STASZCZAK Łukasz 117 XTRI Team LubańLUBAŃM285M 2852021-05-29 03:01:3506:46:5807:08:3915:44:31+04:43:5011:255,3
332GÓRSKI Sławomir 117 YTRI Team LubańLUBAŃM286M 2862021-05-29 03:01:3406:47:0007:08:4315:44:32+04:43:5111:255,3
333OPARA Piotr 158 XFARYSIAKIWARSZAWAM287M 2872021-05-29 03:01:0807:15:0507:39:2115:45:40+04:44:5911:265,2
334LISZEWSKI Mariusz 158 YFARYSIAKIWARSZAWAM288M 2882021-05-29 03:01:0707:15:0707:39:2215:45:40+04:44:5911:265,2
335DOMINIK Mariusz 133 XRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM289M 2892021-05-29 03:01:2406:47:2207:16:0115:45:57+04:45:1611:265,2
336GAUDYN Hubert 444 XGG TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEM290M 2902021-06-04 03:00:0007:21:2407:47:5715:45:58+04:45:1711:265,2
337GNATOWICZ Krzysztof 444 YGG TEAMCZERWIEŃSKM291M 2912021-06-04 03:00:0007:21:2407:48:0515:45:58+04:45:1711:265,2
338BLACHA Jarosław 133 YRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM292M 2922021-05-29 03:01:2206:47:2407:16:0115:45:59+04:45:1811:265,2
339BARANSKI Piotr 198 XBaranski Marathon TeamRADOMM293M 2932021-05-29 03:01:4807:45:0307:58:4515:46:17+04:45:3611:265,2
340BARANSKI Jaroslaw 198 YBaranski Marathon TeamRADOMM294M 2942021-05-29 03:01:4707:45:0407:58:4515:46:18+04:45:3711:265,2
341SANECKI Patryk 423 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM295M 2952021-06-04 03:00:0406:52:3807:36:5015:46:50+04:46:0911:265,2
342PAWLYTA Jerzy 423 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM296M 2962021-06-04 03:00:0406:52:3407:36:5215:46:51+04:46:1011:265,2
343KRYSKE Mariusz 516 YNa WARIATABIAŁE BŁOTAM297M 2972021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3215:47:36+04:46:5511:275,2
344MROTEK Michał 516 XNa WARIATAKRUSZYN KRAJEŃSKIM298M 2982021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3515:47:36+04:46:5511:275,2
345SPYRKA Adam 415 YGDZIE TA METAKRAKÓWM299M 2992021-06-04 03:00:0006:51:5607:14:4615:47:40+04:46:5911:275,2
346DYWAN Andrzej 415 XGDZIE TA METAKRAKÓWM300M 3002021-06-04 03:00:0006:51:5207:14:4715:47:41+04:47:0011:275,2
347TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 361 XHuragan LigotaKATOWICEK47K 472021-06-03 03:03:1307:03:1107:23:4115:48:23+04:47:4211:285,2
348PIOTROWSKA Anna 361 YHuragan LigotaKATOWICEK48K 482021-06-03 03:03:1207:03:1207:23:4815:48:24+04:47:4311:285,2
349CHRZAN Daniel 405 XAA TarnówTARNÓWM301M 3012021-06-03 03:03:3407:28:5808:00:2715:49:58+04:49:1711:295,2
350CHRZAN Andrzej 405 YAA TarnówTARNÓWM302M 3022021-06-03 03:03:3307:28:5508:00:2815:49:59+04:49:1811:295,2
351PASZKIEWICZ Kamil 74 YZespół niespokojnych nógWROCLAWM303M 3032021-05-29 03:01:2806:43:1407:17:3415:50:12+04:49:3111:295,2
352GUZIK Piotr 74 XZespół niespokojnych nógWROCLAWM304M 3042021-05-29 03:01:2806:43:1507:17:3415:50:12+04:49:3111:295,2
353ŻARNIEWSKI Wojciech 483 YDogoń i DHLBRWINÓWM305M 3052021-06-04 02:59:5607:18:1407:50:3915:50:29+04:49:4811:295,2
354RATOWSKI Marek 150 YPokonując Granice Seba i MarekTORUŃM306M 3062021-05-29 03:00:5907:13:4507:52:2815:50:30+04:49:4911:295,2
355STELMACH Damian 483 XDogoń i DHLBRWINÓWM307M 3072021-06-04 02:59:5607:18:2107:50:4015:50:31+04:49:5011:295,2
356RECZEK Sebastian 150 XPokonując Granice Seba i MarekMIŃSK MAZOWIECKIM308M 3082021-05-29 03:00:5807:13:4507:52:2815:50:31+04:49:5011:295,2
357GAJOS Anna 356 XLubelskie BabeczkiLUBLINK49K 492021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:2515:52:19+04:51:3811:305,2
358STĘPKOWSKA Berta 356 YLubelskie BabeczkiLUBLINK50K 502021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:2315:52:20+04:51:3911:305,2
359KWIETNIA Przemek 316 XBimBro TeamCZERWINM309M 3092021-06-02 03:02:0407:06:3207:28:1015:52:48+04:52:0711:315,2
360KAMIŃSKI Kamil 316 YBimBro TeamWARSZAWAM310M 3102021-06-02 03:02:0407:06:3107:28:0815:52:49+04:52:0811:315,2
361SZYGENDA Sebastian 329 XP.S.WRZEŚNIAM311M 3112021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2215:53:00+04:52:1911:315,2
362KWIATKOWSKI Przemysław 329 YP.S.GNIEZNOM312M 3122021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2315:53:00+04:52:1911:315,2
363ROGOWSKA Anna 135 YKozice TeamRZESZÓWK51K 512021-05-29 03:01:5507:23:3407:43:4515:54:03+04:53:2211:325,2
364ŁYCZKO Anna 135 XKozice TeamSTOBIERNAK52K 522021-05-29 03:01:5507:23:3307:43:4615:54:03+04:53:2211:325,2
365POGORZELSKI Mariusz 30 YHardcorowe WychylylybymyKARCZEWM313M 3132021-05-29 03:01:1507:17:0907:46:5215:54:37+04:53:5611:325,2
366BASIAK Michał 30 XHardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM314M 3142021-05-29 03:01:1307:17:1107:46:5315:54:39+04:53:5811:325,2
367BIAŁEK Adam 459 YSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹM315M 3152021-06-04 02:59:5807:31:2007:35:1815:55:00+04:54:1911:325,2
368CHYLIŃSKA Agnieszka 459 XSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹK53K 532021-06-04 02:59:5707:31:2107:35:1915:55:00+04:54:1911:325,2
369ŁOBODZIŃSKI Marcin 170 XSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM316M 3162021-05-29 03:01:1206:51:4607:19:0515:55:05+04:54:2411:325,2
370BANAŚ Marcin 170 YSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM317M 3172021-05-29 03:01:1106:51:4707:19:0515:55:05+04:54:2411:325,2
371BIAŁCZYK Marcin 232 XAshwagandha TeamROŚCIMINM318M 3182021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5315:57:56+04:57:1511:345,2
372BARAŃCZAK Kamil 232 YAshwagandha TeamPOZNAŃM319M 3192021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5215:57:57+04:57:1611:355,2
373GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 419 YComfort ZoneGLIWICEK54K 542021-06-04 03:00:1207:32:0107:34:3715:58:02+04:57:2111:355,2
374BAR Aleksandra 419 XComfort ZoneSTRZELCE OPOLSKIEK55K 552021-06-04 03:00:1207:32:0307:34:3915:58:02+04:57:2111:355,2
375KŁEMBUKOWSKI Piotr 223 XPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWM320M 3202021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:3115:58:37+04:57:5611:355,2
376SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 223 YPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWK56K 562021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:3215:58:38+04:57:5711:355,2
377SZYSZKOWSKI Wojciech 107 XHusaria TeamSTASZÓWM321M 3212021-05-29 03:01:2207:43:4707:44:3215:59:18+04:58:3711:355,2
378TOPOROWSKI Damian 107 YHusaria TeamSTASZÓWM322M 3222021-05-29 03:01:2107:43:4807:44:3215:59:19+04:58:3811:355,2
379KACZMAREK Karol 508 XRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM323M 3232021-06-04 03:00:0907:27:5907:29:3416:02:34+05:01:5311:385,2
380RZEŹNIK Mariusz 508 YRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM324M 3242021-06-04 03:00:0707:28:0107:29:3516:02:36+05:01:5511:385,2
381KOZIOŁ Ewa 201 XLeonekGÓRZYCEK57K 572021-05-29 03:01:2007:11:2307:35:1616:03:59+05:03:1811:395,1
382SOWINSKI Mariusz 201 YLeonekGNIECHOWICEM325M 3252021-05-29 03:01:2107:11:2307:35:1716:03:59+05:03:1811:395,1
383SNARSKI Dariusz 80 XWATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEM326M 3262021-05-29 03:01:1707:06:4007:45:5716:04:12+05:03:3111:395,1
384PIETRZYK Paweł 80 YWATAHA-Łączy Nas BieganieCHORZÓWM327M 3272021-05-29 03:01:1707:06:4307:45:5916:04:13+05:03:3211:395,1
385MATYSIAK Daniel 383 XGenerali Sport TeamBUGAJM328M 3282021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30+05:03:4911:395,1
386BRODA Łukasz 383 YGenerali Sport TeamGÓRKI WIELKIEM329M 3292021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30+05:03:4911:395,1
387KOMORKIEWICZ Karol 394 XŚlimakiREDAM330M 3302021-06-03 03:03:1607:02:5107:18:2816:05:11+05:04:3011:405,1
388HINC-ŻARDECKA Natalia 394 YŚlimakiREDAK58K 582021-06-03 03:03:1607:02:5207:18:2816:05:11+05:04:3011:405,1
389PODLASZEWSKI Jacek 322 XSPC PODLAS TAEMTORUŃM331M 3312021-06-02 03:02:0107:27:0807:40:5816:05:11+05:04:3011:405,1
390BĄK Andrzej 322 YSPC PODLAS TAEMJÓZEFOWOM332M 3322021-06-02 03:02:0107:27:1107:40:5816:05:12+05:04:3111:405,1
391BAJOR - ZALEWKA Agata 424 YAga/AgaRACIBOROWICE DOLNEK59K 592021-06-04 03:00:1007:20:0407:32:3916:06:22+05:05:4111:415,1
392SZEWCZENKO Agnieszka 424 XAga/AgaBOLESŁAWIECK60K 602021-06-04 03:00:0907:20:0507:32:4016:06:23+05:05:4211:415,1
393MATUSZEWSKA Małgorzata 341 XMi-GoŚREMK61K 612021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:0116:06:35+05:05:5411:415,1
394KACZMAREK Mirosław 341 YMi-GoWYSPIAŃSKIEGO 57M333M 3332021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:0216:06:35+05:05:5411:415,1
395KAWECKI Marek 447 XSłońca JuryOLSZTYNM334M 3342021-06-04 03:00:1607:07:1507:32:5116:06:37+05:05:5611:415,1
396GASIŃSKI Maciej 447 YSłońca JuryOLSZTYNM335M 3352021-06-04 03:00:1707:07:1307:32:5116:06:38+05:05:5711:415,1
397WERECKI Marcin 222 XBieganie jest dla BaranówSTARAGDM336M 3362021-05-30 03:12:2907:07:3407:23:2616:06:48+05:06:0711:415,1
398SKORUPIŃSKI Piotr 258 XSkorupkiBOLESŁAWIECM337M 3372021-05-31 03:01:2007:17:1707:38:0816:09:12+05:08:3111:435,1
399SKORUPIŃSKA Katarzyna 258 YSkorupkiBOLESŁAWIECK62K 622021-05-31 03:01:2007:17:1907:38:0916:09:12+05:08:3111:435,1
400KRZESIŃSKA Renata 363 YKings P&RWYŚMIERZYCEK63K 632021-06-03 03:03:2207:30:2207:47:3916:09:28+05:08:4711:435,1
401SZYMANIK Paweł 363 XKings P&RWARSZAWAM338M 3382021-06-03 03:03:2207:30:2207:49:0316:09:29+05:08:4811:435,1
402MAŚNIAK Witold 132 YSzybcy i WściekliRYBNIKM339M 3392021-05-29 03:15:0007:03:2607:26:4616:14:15+05:13:3411:465,1
403KOBYLIŃSKI Tomasz 132 XSzybcy i WściekliZABRZEM340M 3402021-05-29 03:15:0007:03:3407:26:4716:14:15+05:13:3411:465,1
404WŁODARCZYK Grzegorz 280 YGrygi i RadiCIECHANÓWM341M 3412021-05-31 03:01:3607:14:5907:49:4416:16:38+05:15:5711:485,1
405KAMIŃSKI Radosław 280 XGrygi i RadiSULEJOWEKM342M 3422021-05-31 03:01:3607:14:5807:49:4516:16:39+05:15:5811:485,1
406DAŃDA Wojciech 449 YFire TeamOCHOJNOM343M 3432021-06-04 03:00:1607:09:3407:28:1816:17:08+05:16:2711:485,1
407KULANTY Krzysztof 449 XFire TeamKRZYWOPŁOTYM344M 3442021-06-04 03:00:1607:09:3707:28:1816:17:08+05:16:2711:485,1
408WÓŁKIEWICZ Piotr 294 YOX5PRUSZKÓWM345M 3452021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24+05:18:4311:505,1
409WÓŁKIEWICZ Paweł 294 XOX5PRUSZKÓWM346M 3462021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24+05:18:4311:505,1
410GRYGIEREK Roman 309 XBzie pętla TeamGORZYCZKIM347M 3472021-06-01 03:04:1007:00:3107:29:0616:21:05+05:20:2411:515,1
411KAMYCZEK Adam 309 YBzie pętla TeamBĄKÓWM348M 3482021-06-01 03:04:0907:00:3107:29:0716:21:05+05:20:2411:515,1
412TADYCH Mariusz 506 XPIERNIKIBRZOZÓWKAM349M 3492021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0716:24:08+05:23:2711:545,0
413GOŹDZIŃSKI Przemysław 506 YPIERNIKIKROBIAM350M 3502021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0816:24:08+05:23:2711:545,0
414DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 441 YDwie dzikuskiŁÓDŹK64K 642021-06-04 02:59:5807:45:5208:10:4516:25:28+05:24:4711:545,0
415MROTEK Katarzyna 441 XDwie dzikuskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK65K 652021-06-04 02:59:5807:45:5308:10:4616:25:29+05:24:4811:545,0
416PIŁAT Tomasz 205 XCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM351M 3512021-05-30 03:12:2807:12:5707:34:1216:25:43+05:25:0211:555,0
417ŻYTKOWIAK Maciej 205 YCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM352M 3522021-05-30 03:12:2807:12:5807:34:1316:25:44+05:25:0311:555,0
418SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna 13 XKlątwa ITBSKARNIOWICEK66K 662021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:1216:25:49+05:25:0811:555,0
419NOWAK Marek 13 YKlątwa ITBSKARNIOWICEM353M 3532021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:1216:25:49+05:25:0811:555,0
420WOLSZCZAK Konrad 28 YPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2LUBINM354M 3542021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:11+05:25:3011:555,0
421CEBULA Grzegorz 28 XPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2IWINYM355M 3552021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:12+05:25:3111:555,0
422STELMACH Krzysztof 20 XGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM356M 3562021-05-29 03:28:1607:35:1907:59:5516:29:24+05:28:4311:575,0
423JEZIORNY Ryszard 20 YGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM357M 3572021-05-29 03:28:1307:35:2207:59:5816:29:27+05:28:4611:575,0
424MIECHOWICZ Małgorzata 175 XLeżacze ŁąkowiKROSNO ODRZAŃSKIEK67K 672021-05-29 03:01:5007:20:4807:53:1416:29:46+05:29:0511:585,0
425BATURO Artur 175 YLeżacze ŁąkowiMARCINOWICEM358M 3582021-05-29 03:01:5007:20:4907:53:1516:29:46+05:29:0511:585,0
426FUGAS Artur 157 YFugasyWARSZAWAM359M 3592021-05-29 03:01:3206:48:0607:38:0116:30:56+05:30:1511:585,0
427FUGAS Konrad 157 XFugasyTOMASZÓW LUBELSKIM360M 3602021-05-29 03:01:3206:48:0407:38:0116:30:57+05:30:1611:585,0
428HŁASKO Anna 60 X#DyboteamJÓZEFÓWK68K 682021-05-29 03:01:1506:59:3607:30:1016:30:58+05:30:1711:585,0
429DYBOWSKI Krzysztof 60 Y#DyboteamJÓZEFÓWM361M 3612021-05-29 03:01:1406:59:3707:30:1016:30:59+05:30:1811:585,0
430WYSOCKI Marcin 313 YSztanga & CashZĄBKIM362M 3622021-06-01 03:04:1107:28:1407:47:3016:31:02+05:30:2111:595,0
431SZYMANIUK Maciej 313 XSztanga & CashZĄBKIM363M 3632021-06-01 03:04:1107:28:1607:48:0816:31:03+05:30:2211:595,0
432LEBUDA Grzegorz 136 XTeam PapryĆWIKLICEM364M 3642021-05-29 03:01:1606:56:0607:37:2516:33:13+05:32:3212:005,0
433ŁUCZAK Sławomir 136 YTeam PapryTYCHYM365M 3652021-05-29 03:01:1406:56:0907:37:2616:33:15+05:32:3412:005,0
434KANTOROWSKI Marcin 76 XPomyleńcyWARSZAWAM366M 3662021-05-29 03:01:2407:38:2407:53:4316:34:08+05:33:2712:015,0
435PAŚNICKA Marta 76 YPomyleńcyWARSZAWAK69K 692021-05-29 03:01:2307:38:3007:53:4416:34:10+05:33:2912:015,0
436SIOMAK Michał 261 XK&MGDANSKM367M 3672021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:0816:35:05+05:34:2412:015,0
437JOKEL Katarzyna 261 YK&MGDAŃSKK70K 702021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:0716:35:07+05:34:2612:015,0
438NIMSZ Kamila 246 XSzkodniki w BieszczadachJELCZ-LASKOWICEK71K 712021-05-30 03:12:2707:26:5007:52:5216:35:50+05:35:0912:025,0
439SZYMAŃSKI Marcin 246 YSzkodniki w BieszczadachGODZIKOWICEM368M 3682021-05-30 03:12:2607:26:5107:52:5316:35:51+05:35:1012:025,0
440TCHOŃ Tomasz 396 YAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM369M 3692021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2516:38:00+05:37:1912:045,0
441STELMACH Dariusz 396 XAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM370M 3702021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2416:38:01+05:37:2012:045,0
442MALKA Marcin 433 Ydla naszych KasiekMIŃSK MAZOWIECKIM371M 3712021-06-04 03:00:1607:03:2207:28:5416:39:31+05:38:5012:055,0
443ZAWADKA Darek 433 Xdla naszych KasiekWÓLKA MIŃSKAM372M 3722021-06-04 03:00:1507:03:2207:28:5516:39:31+05:38:5012:055,0
444STACHELSKI Robert 161 XMSR OTWOCKJÓZEFÓWM373M 3732021-05-29 03:01:4007:31:3808:13:2116:39:34+05:38:5312:055,0
445POLANOWSKI Jan 161 YMSR OTWOCKWARSZAWAM374M 3742021-05-29 03:01:4007:31:3708:13:2516:39:34+05:38:5312:055,0
446NOGAJ Janusz 385 YRGB & Ochajo RUNGLIWICEM375M 3752021-06-03 03:03:1807:05:0507:38:3416:39:57+05:39:1612:055,0
447FLORIAN Krzysztof 386 YPołówka na startRUDA ŚLĄSKAM376M 3762021-06-03 03:03:1907:05:0407:38:3516:39:59+05:39:1812:055,0
448ŻMUDKA Bartek 385 XRGB & Ochajo RUNRYBNIKM377M 3772021-06-03 03:03:1807:05:0707:38:3116:40:00+05:39:1912:055,0
449WYSOCKI Tomasz 386 XPołówka na startRYBNIKM378M 3782021-06-03 03:03:1907:05:0507:38:3316:40:00+05:39:1912:055,0
450KOTOMSKA Renata 460 YStorm TeamALEKSANDRÓWKAK72K 722021-06-04 03:00:0007:33:0607:44:4516:40:44+05:40:0312:065,0
451DURDA Dominika 460 XStorm TeamOTOKAK73K 732021-06-04 02:59:5807:33:0807:44:5116:40:45+05:40:0412:065,0
452KOPEĆ Marta 299 XNowa Huta TeamKRAKÓWK74K 742021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:1416:40:50+05:40:0912:065,0
453MICHALIK Michał 299 YNowa Huta TeamKRAKÓWM379M 3792021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:1416:40:50+05:40:0912:065,0
454MURZYN Krystyna 58 YHALYNY BIEGAJOWIŚNIOWAK75K 752021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:3116:42:34+05:41:5312:074,9
455ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 58 XHALYNY BIEGAJOPROSZOWICEK76K 762021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:3116:42:35+05:41:5412:074,9
456MANISTA Cezary 230 XDrużyna AOCHOJNOM380M 3802021-05-30 03:12:2507:10:0907:37:3116:44:12+05:43:3112:084,9
457MIELNICZEK Grzegorz 230 YDrużyna AKRAKÓWM381M 3812021-05-30 03:12:2407:10:1007:37:3116:44:13+05:43:3212:084,9
458MŻYK Katarzyna 260 YEndorfiny WadowiceWADOWICEK77K 772021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:0716:44:21+05:43:4012:084,9
459MLOST Tomasz 260 XEndorfiny WadowiceWADOWICEM382M 3822021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:1316:44:22+05:43:4112:084,9
460GIBALSKA Marzena 183 XOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWA 52K78K 782021-05-29 03:01:0808:02:4708:03:4116:44:36+05:43:5512:084,9
461GIBALSKI Tomasz 183 YOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWSKA 52M383M 3832021-05-29 03:01:0708:02:4808:03:3916:44:37+05:43:5612:084,9
462BRAJCZEWSKI Piotr 430 XZambrów TeamZAMBRÓWM384M 3842021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3716:47:58+05:47:1712:114,9
463GRUDZIŃSKI Ernest 430 YZambrów TeamZAMBRÓWM385M 3852021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3616:47:59+05:47:1812:114,9
464BODNAR Krystian 78 YDwa Szybkie ŻubrySANOKM386M 3862021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5116:49:45+05:49:0412:124,9
465BODNAR Adrian 78 XDwa Szybkie ŻubrySANOKM387M 3872021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5216:49:45+05:49:0412:124,9
466MACIEJOŃCZYK Mariusz 360 YM&M TEAMRYBNIKM388M 3882021-06-03 03:03:2207:42:5608:05:0116:51:48+05:51:0712:144,9
467MATUSZCZYK Marek 360 XM&M TEAMRYBNIKM389M 3892021-06-03 03:03:2107:42:5608:05:0116:51:49+05:51:0812:144,9
468OSTROWSKI Artur 167 YRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM390M 3902021-05-29 03:01:5607:35:3708:19:5716:51:55+05:51:1412:144,9
469MURDZIA Marcin 167 XRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM391M 3912021-05-29 03:01:5607:35:3908:19:5816:51:56+05:51:1512:144,9
470FILIPCZUK Marcin 163 YDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM392M 3922021-05-29 03:02:0507:14:4308:00:0916:52:39+05:51:5812:144,9
471LULEWICZ Marek 163 XDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM393M 3932021-05-29 03:02:0307:14:4508:00:1316:52:40+05:51:5912:144,9
472PSZENNY Łukasz 90 YUltrino AmateurLUBLINM394M 3942021-05-29 03:01:3407:17:1008:00:5316:52:48+05:52:0712:144,9
473CAŁKA Krystian 90 XUltrino AmateurPOZNAŃM395M 3952021-05-29 03:01:3107:17:1308:01:0816:52:50+05:52:0912:144,9
474NICPOŃ Sebastian 326 YPatobiegaczePIŁAM396M 3962021-06-02 03:02:0107:28:2607:53:4716:53:15+05:52:3412:154,9
475SZYSZŁOWSKI Waldemar 326 XPatobiegaczePOZNAŃM397M 3972021-06-02 03:02:0007:28:2707:53:4816:53:15+05:52:3412:154,9
476BOGUSZ Grzegorz 448 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM398M 3982021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1716:53:18+05:52:3712:154,9
477GĄTARCZYK Mariusz 448 XDzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM399M 3992021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1816:53:18+05:52:3712:154,9
478HERMAN Michał 50 XBez PośpiechuŚWIEBODZICEM400M 4002021-05-29 03:01:4207:32:2407:59:1816:54:17+05:53:3612:154,9
479FRANKOWSKI Piotr 50 YBez PośpiechuWARSZAWAM401M 4012021-05-29 03:01:4207:32:2507:59:1916:54:17+05:53:3612:154,9
480BEREZOWSKI Sławomir 174 YChłopak z gitarą i biegnący za nimKĘPAM402M 4022021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:40+05:53:5912:164,9
481LEŚNIOWSKI Piotr 174 XChłopak z gitarą i biegnący za nimOPOLEM403M 4032021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:41+05:54:0012:164,9
482SMOLIŃSKI Paweł 162 XRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM404M 4042021-05-29 03:01:4107:30:3608:03:0016:55:18+05:54:3712:164,9
483RESZKA Piotr 162 YRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM405M 4052021-05-29 03:01:4107:30:3808:03:0216:55:19+05:54:3812:164,9
484KLUZA-HOWIL Lila 403 YBiegowe KaizenGRYFINOK79K 792021-06-03 03:03:3107:47:2108:14:2216:55:26+05:54:4512:164,9
485HOWIL Waldemar 403 XBiegowe KaizenGRYFINOM406M 4062021-06-03 03:03:3107:47:2308:14:2316:55:27+05:54:4612:164,9
486GOŁĘBIOWSKI Piotrek 46 YGórskie dzikiCHORZÓWM407M 4072021-05-29 03:01:3007:18:1507:56:0716:55:30+05:54:4912:164,9
487SKRZYPCZAK Radosław 46 XGórskie dzikiPOZNAŃM408M 4082021-05-29 03:01:3107:18:1607:56:0816:55:30+05:54:4912:164,9
488DZIKI Marek 2 YDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM409M 4092021-05-29 03:00:5807:31:1708:11:1816:56:20+05:55:3912:174,9
489DZIKI Maciej 2 XDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM410M 4102021-05-29 03:00:5707:31:1708:11:1716:56:21+05:55:4012:174,9
490JÓZEFIAK Jakub 300 XMKNOWY SĄCZM411M 4112021-06-01 03:04:1308:57:2609:18:4217:01:15+06:00:3412:204,9
491MATYSIAK Łukasz 387 XKOBYLA GÓRA TEAMKOBYLA GORAM412M 4122021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01+06:04:2012:234,8
492KULA Sebastian 387 YKOBYLA GÓRA TEAMSYCÓWM413M 4132021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01+06:04:2012:234,8
493KŁĘK Stanisław 254 XDruga połowa życiaBOLECHOWICEM414M 4142021-05-30 03:12:2907:13:1807:43:5517:05:35+06:04:5412:244,8
494ZACZYK Jakub 254 YDruga połowa życiaWARSZAWAM415M 4152021-05-30 03:12:2807:13:1807:43:5517:05:36+06:04:5512:244,8
495MONICA Mateusz 374 YApartamenty Łemko teamKRYNICA-ZDRÓJM416M 4162021-06-03 03:03:2807:37:0308:10:5217:06:01+06:05:2012:244,8
496RAJKOWSKI Tomasz 374 XApartamenty Łemko teamSŁUPSKM417M 4172021-06-03 03:03:2807:36:0408:10:5317:06:02+06:05:2112:244,8
497DĄBROWSKI Kamil 123 YBiegam z RadościKĘPNOM418M 4182021-05-29 03:01:1407:31:0907:53:5117:07:52+06:07:1112:254,8
498LEWANDOWSKI Robert 123 XBiegam z RadościWARSZAWAM419M 4192021-05-29 03:01:1307:31:1107:53:5117:07:53+06:07:1212:254,8
499WOŁOSZYN Małgorzata 315 YMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAK80K 802021-06-01 03:04:0607:45:4508:02:3817:08:41+06:08:0012:264,8
500WOŁOSZYN Ryszard 315 XMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAM420M 4202021-06-01 03:04:0507:45:4608:02:4017:08:41+06:08:0012:264,8
501MALETA Marcin 241 XMiechów TeamMIECHÓWM421M 4212021-05-30 03:12:1907:23:0407:44:0317:09:05+06:08:2412:264,8
502WILK Paweł 241 YMiechów TeamMIECHÓWM422M 4222021-05-30 03:12:1807:23:0507:44:0317:09:06+06:08:2512:264,8
503LIS Jakub 446 Xlis i wilkLUBLINM423M 4232021-06-04 03:00:2807:19:0507:49:0417:10:14+06:09:3312:274,8
504BUGAŁA Robert 446 Ylis i wilkLUBLINM424M 4242021-06-04 03:00:2707:19:0607:49:0417:10:15+06:09:3412:274,8
505SKWAREK Tomasz 187 YBarbariansKATOWICEM425M 4252021-05-29 03:01:0206:44:2706:57:5217:12:38+06:11:5712:294,8
506WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 187 XBarbariansTYCHYK81K 812021-05-29 03:01:0106:44:2806:57:5317:12:38+06:11:5712:294,8
507NOWAK Agnieszka 236 YONA i ONBYDGOSZCZK82K 822021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:2117:13:56+06:13:1512:304,8
508PACZKOWSKI Mirosław 236 XONA i ONBYDGOSZCZM426M 4262021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:2117:13:56+06:13:1512:304,8
509PRUS Piotr 199 YBiegacze KleczewSŁAWOSZEWEKM427M 4272021-05-29 03:01:2407:26:2507:55:3317:14:46+06:14:0512:304,8
510ZIEMKIEWICZ Michał 199 XBiegacze KleczewKLECZEWM428M 4282021-05-29 03:01:2307:26:2607:55:3417:14:47+06:14:0612:304,8
511BUDZIASZEK Agnieszka 192 XEFFI RUN TEAMKRAKÓWK83K 832021-05-30 03:12:2207:21:0007:49:2617:15:41+06:15:0012:314,8
512STACHERA Aleksandra 192 YEFFI RUN TEAMKRAKÓWK84K 842021-05-30 03:12:2207:20:5707:49:2717:15:42+06:15:0112:314,8
513KACPRZYCKA Paulina 75 XDziki w moroPURDAK85K 852021-05-29 03:01:2207:57:4808:35:5017:16:10+06:15:2912:314,8
514LEWANDOWSKI Adrian 75 YDziki w moroPURDAM429M 4292021-05-29 03:01:2207:57:4708:35:5217:16:10+06:15:2912:314,8
515PIOTROWSKA Anna 416 XWolnośćNADARZYNK86K 862021-06-04 03:00:1907:46:4008:02:1817:18:20+06:17:3912:334,8
516LUCHOWSKI Rafał 416 YWolnośćNADARZYNM430M 4302021-06-04 03:00:2007:46:4008:02:1917:18:20+06:17:3912:334,8
517WOJCIECHOWSKI Norbert 290 XDMD TEAMGNIEZNOM431M 4312021-05-31 03:01:1907:02:3807:27:1317:19:31+06:18:5012:344,8
518PERKA Michał 225 YKocopolarzePRÓSZKÓWM432M 4322021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0517:19:33+06:18:5212:344,8
519KOSZAŁKA Adam 225 XKocopolarzeKÓRNIKM433M 4332021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0717:19:33+06:18:5212:344,8
520KACZMAREK Maciej 466 XMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM434M 4342021-06-04 03:00:1807:49:3108:06:4117:19:33+06:18:5212:344,8
521WOLNY Bartosz 466 YMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM435M 4352021-06-04 03:00:1807:49:3208:06:4317:19:36+06:18:5512:344,8
522ZIELIŃSKI Mariusz 290 YDMD TEAMGNIEZNOM436M 4362021-05-31 03:01:1807:02:3907:27:1317:19:37+06:18:5612:344,8
523ROMAŃSKA Karolina 91 YStelmach TeamŚWINOUJŚCIEK87K 872021-05-29 03:01:0407:17:3407:43:5317:20:11+06:19:3012:344,8
524STELMACH Piotr 91 XStelmach TeamWROCŁAWM437M 4372021-05-29 03:01:0407:17:3507:43:5417:20:11+06:19:3012:344,8
525MAZUR Michał 289 YLamyPABIANICEM438M 4382021-05-31 03:01:2407:45:2607:53:2917:20:38+06:19:5712:344,8
526LEWANDA Piotr 289 XLamyPABIANICEM439M 4392021-05-31 03:01:2407:42:4707:53:3017:20:38+06:19:5712:344,8
527PODGÓRNY Mariusz 392 XTeam OzimekDYLAKIM440M 4402021-06-03 03:03:1307:37:0508:05:5017:20:55+06:20:1412:354,8
528GUMIŃSKI Przemysław 392 YTeam OzimekOZIMEKM441M 4412021-06-03 03:03:1407:37:0508:05:5017:20:55+06:20:1412:354,8
529PAŃCZUK-FIGURA Irmina 17 YEskadra PuławyPUŁAWYK88K 882021-05-29 03:01:2407:48:1208:07:5317:21:26+06:20:4512:354,8
530KUSZTAL Justyna 17 XEskadra PuławyKRAKÓWK89K 892021-05-29 03:01:2307:48:1708:07:5317:21:27+06:20:4612:354,8
531MATYSIAK Jacek 82 YPacole teamWIELKOPOLSKIEM442M 4422021-05-29 03:01:5407:37:4308:21:4417:22:32+06:21:5112:364,8
532JÓŹWIAK Patryk 82 XPacole teamMIELESZYNM443M 4432021-05-29 03:01:5407:37:4408:21:4417:22:32+06:21:5112:364,8
533BIERNAT Robert 65 YZrehabilitowaniRAKOWISKAM444M 4442021-05-29 03:01:1707:53:2307:57:3817:22:48+06:22:0712:364,8
534KUŹNICKI Witold 463 XTISSRZUCHOWAM445M 4452021-06-04 03:00:1107:44:4107:45:1517:22:49+06:22:0812:364,8
535SZYNALIK Władysław 463 YTISSMSZANA DOLNAM446M 4462021-06-04 03:00:1007:44:4107:45:1617:22:49+06:22:0812:364,8
536SULEJ Michał 65 XZrehabilitowaniBIAŁA PODLASKAM447M 4472021-05-29 03:01:1607:53:2407:57:3917:22:49+06:22:0812:364,8
537KRUSZCZYŃSKI Sebastian 331 XPGB Sportowa PaczkaNIKIELKOWOM448M 4482021-06-02 03:02:0307:50:4308:24:2017:23:51+06:23:1012:374,8
538KOSIN Marcin 331 YPGB Sportowa PaczkaBARCZEWOM449M 4492021-06-02 03:02:0307:50:4608:24:1917:23:55+06:23:1412:374,8
539RAWSKI Mateusz 214 YPulsSportLUBACZÓWM450M 4502021-05-30 03:12:2508:35:3608:41:2117:24:34+06:23:5312:374,8
540OŚRÓDEK Piotr 247 XGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM451M 4512021-05-30 03:12:1907:20:2507:58:0817:25:51+06:25:1012:384,7
541WOJTANOWICZ Marcin 247 YGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM452M 4522021-05-30 03:12:1807:20:2907:58:0717:25:52+06:25:1112:384,7
542PIETRUSZKA Paweł 259 YBractwo MaguryJASŁOM453M 4532021-05-31 03:01:2007:14:5107:51:0017:28:33+06:27:5212:404,7
543PAWELEC Piotr 259 XBractwo MaguryJASŁOM454M 4542021-05-31 03:01:2007:14:5207:51:0417:28:34+06:27:5312:404,7
544SKIBA Jarek 77 YMB Motors TeamPLEWISKAM455M 4552021-05-29 03:01:0407:16:1207:30:4617:33:09+06:32:2812:444,7
545ŚWIĄTEK Remik 77 XMB Motors TeamOWIŃSKAM456M 4562021-05-29 03:01:0507:16:0907:30:4517:33:10+06:32:2912:444,7
546MENDYK Marcin 397 Y***********JAKTORÓWM457M 4572021-06-03 03:13:1407:03:2107:32:3117:38:51+06:38:1012:484,7
547ROST Zbigniew 4 YRuda i jej OgonGDAŃSKM458M 4582021-05-29 03:01:5207:55:5508:17:3817:42:05+06:41:2412:504,7
548SAZON Inesa 4 XRuda i jej OgonGDAŃSKK90K 902021-05-29 03:01:5207:55:5408:17:3917:42:05+06:41:2412:504,7
549MUSZYŃSKA Bożena 131 XZwariowane dziewczynyBIERUŃK91K 912021-05-29 03:01:1707:57:1808:11:4017:44:39+06:43:5812:524,7
550NOWICKA Monika 131 YZwariowane dziewczynyTYCHYK92K 922021-05-29 03:01:1707:57:1908:23:3617:44:39+06:43:5812:524,7
551BARTOSIEWICZ Andrzej 111 YSzakal JeżyceLUBOŃM459M 4592021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3417:46:54+06:46:1312:544,7
552SZYPULSKI Rafał 111 XSzakal JeżycePOZNAŃM460M 4602021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3717:46:54+06:46:1312:544,7
553MASZOTA Franciszek 397 X***********BARTOSZYCEM461M 4612021-06-03 03:03:1407:13:1807:42:3017:48:51+06:48:1012:554,6
554SZCZĘŚNIAK Andrzej 196 YMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM462M 4622021-05-29 03:01:0307:14:3507:41:1217:51:09+06:50:2812:574,6
555BIERNAT Michał 196 XMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM463M 4632021-05-29 03:01:0207:14:3607:41:1217:51:10+06:50:2912:574,6
556KUKIEŁA Tomasz 328 XCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM464M 4642021-06-02 03:02:0508:03:5708:23:2317:51:26+06:50:4512:574,6
557PAKULSKI Marcin 328 YCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM465M 4652021-06-02 03:02:0508:03:5508:23:2317:51:27+06:50:4612:574,6
558ZIELIŃSKI Dariusz 23 YObibokiŁĘCZNAM466M 4662021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5117:58:26+06:57:4513:024,6
559SUDOŁ Damian 23 XObibokiWARSZAWAM467M 4672021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5217:58:26+06:57:4513:024,6
560ROKITA Maciej 193 YFrikiRADOMM468M 4682021-05-29 03:01:4607:37:0108:00:4418:00:03+06:59:2213:034,6
561SAŁAS Krzysztof 193 XFrikiRADOMM469M 4692021-05-29 03:01:4507:37:0208:00:3218:00:05+06:59:2413:034,6
562BARSZCZ Bartosz 37 XWarchołyRADOMM470M 4702021-05-29 03:01:4607:36:5208:00:4218:00:05+06:59:2413:034,6
563GÓRKA Radosław 37 YWarchołyMILANÓWEKM471M 4712021-05-29 03:01:4607:36:5408:00:2818:00:06+06:59:2513:034,6
564KACZMAREK Dagmara 126 YEz-FloKATOWICEK93K 932021-05-29 03:01:3708:02:3408:30:3218:01:44+07:01:0313:044,6
565GIEL Wojtek 126 XEz-FloSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM472M 4722021-05-29 03:01:3608:02:3508:30:3418:01:45+07:01:0413:044,6
566DZISZKIEWICZ Grzegorz 501 Ypojeby.com.pl43-300M473M 4732021-05-29 03:01:4908:50:4809:01:3518:02:50+07:02:0913:054,6
567MASZEWSKA-WACH Mariola 501 Xpojeby.com.plRAWA MAZOWIECKAK94K 942021-05-29 03:01:4908:50:4709:01:3718:02:50+07:02:0913:054,6
568GROCHALA Grzegorz 380 XGrochala TeamSZCZECINM474M 4742021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:29+07:02:4813:064,6
569GROCHALA Emil 380 YGrochala TeamWARSZAWAM475M 4752021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:30+07:02:4913:064,6
570LERCH Agnieszka 268 YBiegające RyjkiWARSZAWAK95K 952021-05-31 03:24:3907:53:2508:08:3218:03:35+07:02:5413:064,6
571OSTROWSKI Jarek 268 XBiegające RyjkiWARSZAWAM476M 4762021-05-31 03:24:3707:53:2608:08:3818:03:36+07:02:5513:064,6
572SZMYT Piotr 34 XWlkp Mountains ultra/4 runners groupPOZNANM477M 4772021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5518:03:42+07:03:0113:064,6
573ZYZANSKI Andrzej 34 YWlkp Mountains ultra/4 runners groupWROCŁAWM478M 4782021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5818:03:43+07:03:0213:064,6
574ZIEMKIEWICZ Jarosław 98 XUKS Running TeamLUBINM479M 4792021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13+07:03:3213:064,6
575EFINOWICZ Tomasz 98 YUKS Running TeamKALISZM480M 4802021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13+07:03:3213:064,6
576MARCZEWSKI Maciej 400 XNie rozdziobią nas krukiKIELCEM481M 4812021-06-03 03:03:2608:11:3208:31:0118:04:49+07:04:0813:074,6
577KRUK Małgorzata 400 YNie rozdziobią nas krukiKIELCEK96K 962021-06-03 03:03:2608:11:3008:31:0218:04:49+07:04:0813:074,6
578POPCZYK Ewelina 305 YKIWK-a i przyjacieleSOSNOWIECK97K 972021-06-01 03:04:1107:57:5908:37:2418:05:06+07:04:2513:074,6
579SŁABOŃ Mariusz 305 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM482M 4822021-06-01 03:04:1007:58:0108:37:2418:05:07+07:04:2613:074,6
580MARASEK Adam 216 YAdamsyKIELCEM483M 4832021-05-30 03:13:2408:29:5408:30:4718:06:49+07:06:0813:084,6
581JĘCZMIŃSKI Adam 216 XAdamsyKIELCEM484M 4842021-05-30 03:13:2008:29:5808:30:5018:06:54+07:06:1313:084,6
582SOŁTYSZEWSKI Bartosz 156 XStalowe PłucaTORUŃM485M 4852021-05-29 03:01:0407:04:4108:51:0118:07:00+07:06:1913:084,6
583KRZYWDZIŃSKI Stanisław 156 YStalowe PłucaTORUŃM486M 4862021-05-29 03:01:0307:04:4108:51:0318:07:00+07:06:1913:084,6
584MELON Emilia 207 YDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK98K 982021-05-30 03:12:2607:52:5208:27:5518:07:41+07:07:0013:094,6
585CIERPISZ Marek 83 XKambodzańskie WariaDZIKIWARSZAWAM487M 4872021-05-29 03:01:3307:13:1608:01:0918:07:42+07:07:0113:094,6
586ORZESZYNA Łukasz 207 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM488M 4882021-05-30 03:12:2607:52:5308:27:5518:07:42+07:07:0113:094,6
587CIERPISZ Damian 83 YKambodzańskie WariaDZIKISTALOWA WOLAM489M 4892021-05-29 03:01:3307:13:1708:01:1218:07:43+07:07:0213:094,6
588PYTA Krzysiek 421 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM490M 4902021-06-04 03:00:2107:54:0008:17:1118:08:40+07:07:5913:094,6
589CIEŚLICKI Mateusz 421 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDABROWA GÓRNICZAM491M 4912021-06-04 03:00:2107:54:0308:17:1018:08:41+07:08:0013:094,6
590BUDNICKI Andrzej 264 YBiegunkaBIAŁYSTOKM492M 4922021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:53+07:08:1213:104,6
591OLSZEWSKI Rafał 264 XBiegunkaWARSZAWAM493M 4932021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:54+07:08:1313:104,6
592SIEDLECKA Wiktoria 286 XPawełek&WiczkaTYCHYK99K 992021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:0618:11:33+07:10:5213:114,5
593KEMPNY Paweł 286 YPawełek&WiczkaMIKOŁÓWM494M 4942021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:0618:11:34+07:10:5313:114,5
594DRWĘSKA-MICHALSKA Julia 365 XPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYK100K 1002021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:3818:12:11+07:11:3013:124,5
595MICHALSKI Dariusz 365 YPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYM495M 4952021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:4018:12:11+07:11:3013:124,5
596SOCHA Mariola 51 XPracońki SistersSTALOWA WOLAK101K 1012021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:2918:12:40+07:11:5913:124,5
597RYBAK Aneta 51 YPracońki SistersSTALOWA WOLAK102K 1022021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:2818:12:41+07:12:0013:124,5
598MÓWIŃSKI Tomasz 333 YAlvaro & PrzemoSZCZECINM496M 4962021-06-02 03:02:0507:51:2408:25:3618:12:49+07:12:0813:124,5
599BUDZYŃSKI Przemysław 333 XAlvaro & PrzemoSZCZECINM497M 4972021-06-02 03:02:0407:51:2508:25:3918:12:49+07:12:0813:124,5
600TOKARSKI Leszek 129 YBiegamy dla AntkaGOSTYŃM498M 4982021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:01+07:12:2013:124,5
601KLEPACKI Maciej 129 XBiegamy dla AntkaPĘPOWOM499M 4992021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:02+07:12:2113:134,5
602BALCERZAK Krystyna 354 YBalusieŁÓDŹK103K 1032021-06-03 03:03:3008:13:5408:33:2018:14:16+07:13:3513:134,5
603BALCERZAK Mariusz 354 XBalusieŁÓDŹM500M 5002021-06-03 03:03:2908:13:5608:33:2118:14:17+07:13:3613:134,5
604GRECH-BARAN Marta 185 XLemiesz TeamWARSZAWAK104K 1042021-05-29 03:01:1407:38:1108:17:3318:14:42+07:14:0113:144,5
605BARAN Jakub 185 YLemiesz TeamWARSZAWAM501M 5012021-05-29 03:01:1307:38:1208:17:3618:14:43+07:14:0213:144,5
606KOZERA Waldemar 59 XDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM502M 5022021-05-29 03:01:3907:59:1108:36:3418:16:38+07:15:5713:154,5
607KADULA Tomasz 59 YDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM503M 5032021-05-29 03:01:3907:59:1208:36:3318:16:39+07:15:5813:154,5
608PUCHALSKI Piotr 181 XPuchaczeWROCŁAWM504M 5042021-05-29 03:01:4308:18:4608:33:0618:19:09+07:18:2813:174,5
609PUCHALSKA Olga 181 YPuchaczeSMOLECK105K 1052021-05-29 03:01:4308:18:4608:32:3518:19:10+07:18:2913:174,5
610WAJDZIAK Marcin 408 XNizinne DziadkiSZCZECINM505M 5052021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:0418:20:44+07:20:0313:184,5
611KAŹMIERCZAK Jarosław 408 YNizinne DziadkiBEZRZECZEM506M 5062021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:1118:20:44+07:20:0313:184,5
612NAPIONTEK Maria 338 YDziki M&MWARSZAWAK106K 1062021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:4818:20:45+07:20:0413:184,5
613KASPERKIEWICZ Maja 338 XDziki M&MWARSZAWAK107K 1072021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:4918:20:46+07:20:0513:184,5
614BORKOWSKI Michał 276 YOGRYBYDGOSZCZM507M 5072021-05-31 03:01:2308:19:2208:51:1218:20:46+07:20:0513:184,5
615ŚLÓSARSKI Szymon 276 XOGRYBYDGOSZCZM508M 5082021-05-31 03:01:2208:19:2308:51:1318:20:47+07:20:0613:184,5
616GÓRCZYŃSKI Rafał 512 YEkipa LipaNOWY TOMYŚLM509M 5092021-06-01 03:04:1107:48:3408:18:2318:25:14+07:24:3313:214,5
617FILIPIAK Sebastian 512 XEkipa LipaLIPAM510M 5102021-06-01 03:04:1007:48:3508:18:2218:25:15+07:24:3413:214,5
618PODGÓRSKI Dominik 99 YSąsiedziJÓZEFÓWM511M 5112021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3018:35:47+07:35:0613:294,4
619BERNHARD Paweł 99 XSąsiedziJÓZEFÓWM512M 5122021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3118:35:47+07:35:0613:294,4
620BRZĄKALSKI Krzysztof 287 YDziki w AgreściePŁOCKM513M 5132021-05-31 03:01:2206:49:0607:11:5118:36:48+07:36:0713:304,4
621SAŁEK Mateusz 287 XDziki w AgreścieWARSZAWAM514M 5142021-05-31 03:01:2106:49:0707:11:5218:36:48+07:36:0713:304,4
622RYBAK Monika 515 XRyba z DzikiemOTWOCK K108K 1082021-06-04 03:00:0307:54:5508:54:5018:37:20+07:36:3913:304,4
623SZNEJFUS Beata 515 YRyba z DzikiemPRUSZKÓW K109K 1092021-06-04 03:00:0407:54:5508:54:5218:37:21+07:36:4013:304,4
624MARCINKIEWICZ Robert 485 YJuraTrail MFsCZĘSTOCHOWAM515M 5152021-06-04 03:00:0608:37:3708:59:4418:39:59+07:39:1813:324,4
625PRUSIEWICZ Beata 190 XANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK110K 1102021-05-29 03:01:2908:13:5608:48:2818:40:04+07:39:2313:324,4
626OSTACH Daria 190 YANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK111K 1112021-05-29 03:01:2808:13:5708:48:2618:40:05+07:39:2413:324,4
627SKLEPOWICZ Jacek 472 XBad Old Fat GuysWARSZAWAM516M 5162021-06-03 03:03:1208:55:2008:57:3318:41:37+07:40:5613:334,4
628WILK Marcin 472 YBad Old Fat GuysMIŃSK MAZOWIECKIM517M 5172021-06-03 03:03:1208:55:1808:57:3518:41:44+07:41:0313:334,4
629WIERZBOWSKI Krzysztof 491 YBydgoszczBYDGOSZCZM518M 5182021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1318:42:53+07:42:1213:344,4
630SIEKIERSKI Tomasz 491 XBydgoszczSOLEC KUJAWSKIM519M 5192021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1518:43:01+07:42:2013:344,4
631OLESZEK Krzysztof 471 YDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM520M 5202021-06-04 03:00:1408:16:2308:38:4018:43:39+07:42:5813:354,4
632RATAJCZAK Milena 343 YI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK112K 1122021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:3918:46:43+07:46:0213:374,4
633MĄCZYŃSKA Joanna 343 XI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK113K 1132021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:4018:46:44+07:46:0313:374,4
634PRESIA Andrzej 293 YNORT FEJS TIMWARSZAWAM521M 5212021-06-01 03:04:1208:12:1108:26:2518:46:51+07:46:1013:374,4
635MIKOŁAJCZUK Grzegorz 293 XNORT FEJS TIMSIEDLCEM522M 5222021-06-01 03:04:1208:12:1208:26:2618:46:53+07:46:1213:374,4
636FRANKIEWICZ Artur 94 XPozytywniGLIWICEM523M 5232021-05-29 03:01:4308:00:0108:29:1918:47:08+07:46:2713:374,4
637CHUDAŃSKI Jakub 94 YPozytywniKNURÓWM524M 5242021-05-29 03:01:4108:00:0208:29:2018:47:09+07:46:2813:374,4
638KŁOS Dariusz 503 XBISTROTORUŃM525M 5252021-06-03 03:14:0110:35:3711:01:4418:48:58+07:48:1713:394,4
639DERUŚ Stanisław 503 YBISTROBISKUPICEM526M 5262021-06-03 03:14:0010:35:4111:01:4218:49:00+07:48:1913:394,4
640MROZIK Magdalena 112 XPower Training Girls TeamWARSZAWAK114K 1142021-05-29 03:01:5108:01:5708:28:3018:49:38+07:48:5713:394,4
641BOBIŃSKA Marta 112 YPower Training Girls TeamPOWER TRAININGK115K 1152021-05-29 03:01:5108:02:0008:28:3118:49:38+07:48:5713:394,4
642FACON Janusz 137 YPędzące wiewióryWARSZAWAM527M 5272021-05-29 03:01:4208:10:2708:33:1218:49:43+07:49:0213:394,4
643FACON Sławomir 137 XPędzące wiewióryWARSZAWAM528M 5282021-05-29 03:01:4208:10:3108:33:1218:49:43+07:49:0213:394,4
644WIŚNIEWSKI Marek 102 XZMASAKROWANI MWWILCZYNM529M 5292021-05-29 03:01:3207:37:5508:22:4318:49:46+07:49:0513:394,4
645BLIM Maciej 124 XZmasakrowaniWTÓREKM530M 5302021-05-29 03:01:3107:37:5508:22:4718:49:46+07:49:0513:394,4
646OBORSKI Waldemar 102 YZMASAKROWANI MWWILCZYNM531M 5312021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4418:49:47+07:49:0613:394,4
647KUBACKI Wojciech 124 YZmasakrowaniWILCZYNM532M 5322021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4818:49:47+07:49:0613:394,4
648CHWIAŁKOWSKI Bartosz 42 YBez SiaryPOZNAŃM533M 5332021-05-29 03:01:1009:03:5609:08:1118:50:15+07:49:3413:404,4
649IDZIK Małgorzata 213 YM.I.K.W. Dzik ŚląskŚWIĘTOCHŁOWICEK116K 1162021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:1618:50:28+07:49:4713:404,4
650WEISS Krystian 213 XM.I.K.W. Dzik ŚląskRUDA ŚLĄSKAM534M 5342021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:1618:50:28+07:49:4713:404,4
651KOTLARCZYK Katarzyna 146 YPasztetyKRAKÓWK117K 1172021-05-29 03:01:0007:53:4608:18:4018:50:38+07:49:5713:404,4
652KOTLARCZYK Ireneusz 146 XPasztetyKRAKÓWM535M 5352021-05-29 03:00:5907:53:4708:18:4218:50:39+07:49:5813:404,4
653GIEMZIK Marcin 390 YDNF TEAMOLKUSZM536M 5362021-06-03 03:05:2608:10:3208:53:2018:53:23+07:52:4213:424,4
654ŁASTOWIECKI Radosław 106 XKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM537M 5372021-05-29 03:01:2308:06:5208:43:1318:53:37+07:52:5613:424,4
655RADOMIŃSKI Tomasz 106 YKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM538M 5382021-05-29 03:01:2308:06:5408:43:1418:53:37+07:52:5613:424,4
656KOŁEK Jacek 7 XPyryPOZNAŃM539M 5392021-05-29 03:01:4907:53:2508:21:3818:54:03+07:53:2213:424,4
657ROZWADOWSKI Robert 7 YPyrySUCHY LASM540M 5402021-05-29 03:01:4707:53:2608:21:3818:54:04+07:53:2313:424,4
658SZYŁOWICZ Daniel 53 XTymTriTeamSZCZECINM541M 5412021-05-29 03:01:3608:13:3708:33:5318:54:07+07:53:2613:424,4
659TYMUL Jakub 53 YTymTriTeamSZCZECINM542M 5422021-05-29 03:01:3508:13:3708:33:5318:54:08+07:53:2713:424,4
660TURLEJ Dariusz 497 XSpartanie Dzieciom (riposta)WARSZAWAM543M 5432021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3518:54:11+07:53:3013:424,4
661KARPIŃSKI Robert 497 YSpartanie Dzieciom (riposta)MARKIM544M 5442021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3618:54:11+07:53:3013:424,4
662OSSES Arkadiusz 155 XChcemalwniemogemPOZNAŃM545M 5452021-05-29 03:01:1907:23:5908:02:3418:54:45+07:54:0413:434,4
663OSSES Filip 155 YChcemalwniemogemPOZNAŃM546M 5462021-05-29 03:01:1907:23:5808:02:3518:54:45+07:54:0413:434,4
664TEODORCZUK Paweł 390 XDNF TEAMOLKUSZM547M 5472021-06-03 03:03:3608:12:2308:55:1118:55:13+07:54:3213:434,4
665WILK Magdalena 151 YUltraPośladach.plWARSZAWAK118K 1182021-05-29 03:01:0408:38:0608:41:3718:55:58+07:55:1713:444,4
666DĄBROWSKI Michał 151 XUltraPośladach.plWARSZAWAM548M 5482021-05-29 03:01:0308:38:0808:41:3618:55:59+07:55:1813:444,4
667PASTERNAK Stanisław 233 YOSV Team & olkuszbiega.plOLKUSZM549M 5492021-05-30 03:12:2208:04:2208:28:4218:58:00+07:57:1913:454,4
668IZDEBSKI Mariusz 233 XOSV Team & olkuszbiega.plDĄBROWA GÓRNICZAM550M 5502021-05-30 03:12:2108:04:2208:28:4618:58:00+07:57:1913:454,4
669ANDRZEJEWICZ Paweł 95 XOJCIEC i SYNŻARYM551M 5512021-05-29 03:01:1308:12:3308:34:0319:05:50+08:05:0913:514,3
670SOWA Mariusz 95 YOJCIEC i SYNLIPINKI ŁUŻYCKIEM552M 5522021-05-29 03:01:1308:12:3408:34:0419:05:50+08:05:0913:514,3
671CIPORA Katarzyna 369 YK&M TeamWROCŁAWK119K 1192021-06-03 03:03:2108:07:2608:27:3519:08:01+08:07:2013:524,3
672CIPORA Maciej 369 XK&M TeamWROCŁAWM553M 5532021-06-03 03:03:2208:07:2608:27:3619:08:02+08:07:2113:524,3
673KALICKI Irek 134 XZmordowani ŻyciemWARSZAWAM554M 5542021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5219:09:36+08:08:5513:544,3
674SZYMCZYK Michał 134 YZmordowani ŻyciemWARSZAWAM555M 5552021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5419:09:36+08:08:5513:544,3
675GÓRAJ Marta 251 YYOLO:)IŁAWAK120K 1202021-05-30 03:12:2608:26:4608:46:1219:10:39+08:09:5813:544,3
676GÓRAJ Maciej 251 XYOLO:)IŁAWAM556M 5562021-05-30 03:12:2608:27:3519:10:52+08:10:1113:544,3
677JAGODA Anna 284 XBrak mi słów co my wyprawiamy znówRUMIAK121K 1212021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:5819:13:07+08:12:2613:564,3
678RZECHOWSKI Filip 284 YBrak mi słów co my wyprawiamy znówGDYNIAM557M 5572021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:5819:13:08+08:12:2713:564,3
679BRZOZOWSKI Waldemar 277 YLosBieganerosWARSZAWAM558M 5582021-05-31 03:01:2608:30:4708:56:2019:14:02+08:13:2113:574,3
680GUZEK Mariusz 277 XLosBieganerosKUTNOM559M 5592021-05-31 03:01:2508:30:4608:56:1819:14:03+08:13:2213:574,3
681RYSIEWICZ Paweł 62 XTwo Steps From HellGRYBÓWM560M 5602021-05-29 03:00:5908:19:5008:22:0519:14:12+08:13:3113:574,3
682KĄDZIELAWA Marcin 62 YTwo Steps From HellTARNÓWM561M 5612021-05-29 03:01:0008:19:5108:22:0519:14:12+08:13:3113:574,3
683MŁYNARCZYK Tatiana 47 YBiegaczki z SaharyPOLICEK122K 1222021-05-29 03:00:5808:27:4308:28:3519:15:12+08:14:3113:584,3
684JASIŃSKA Patrycja 47 XBiegaczki z SaharyWARSZAWAK123K 1232021-05-29 03:00:5808:27:4208:28:3519:15:13+08:14:3213:584,3
685KRACZKOWSKI Przemysław 297 YUltra KoszalinKOSZALINM562M 5622021-06-01 03:04:0808:25:3308:48:1919:16:31+08:15:5013:594,3
686MENDRZYCKI Szymon 304 XDualSimŁÓDŹM563M 5632021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:31+08:15:5013:594,3
687WILKOWSKI Krzysztof 297 XUltra KoszalinKOSZALINM564M 5642021-06-01 03:04:0708:25:3508:48:1719:16:32+08:15:5113:594,3
688DRAB Szymon 304 YDualSimŁÓDŹM565M 5652021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:32+08:15:5113:594,3
689FIGEL Michał 372 XMiki TeamGDAŃSKM566M 5662021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:4019:17:32+08:16:5113:594,3
690FIGEL Monika 372 YMiki TeamGDAŃSKK124K 1242021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:4119:17:32+08:16:5113:594,3
691HORDEY Yaroslav 239 Y70KJYH47WINÓWM567M 5672021-05-30 03:12:3211:27:1811:44:5019:18:53+08:18:1214:004,3
692KUMAŃSKA Monika 381 YNajlepsze koleżankiKIELCEK125K 1252021-06-03 03:03:3308:56:2509:32:2619:24:04+08:23:2314:044,3
693MACIĄG Ewelina 381 XNajlepsze koleżankiKIELCEK126K 1262021-06-03 03:03:3208:56:2509:32:2619:24:05+08:23:2414:044,3
694SŁUPIŃSKA Ewa 295 YByle do przoduKRAKÓWK127K 1272021-05-31 03:01:2508:58:4309:39:5519:25:57+08:25:1614:054,3
695KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 295 XByle do przoduKRAKÓWK128K 1282021-05-31 03:01:2408:58:4509:39:5619:25:57+08:25:1614:054,3
696BOROWCZYK Andrzej 8 Ylipiec '76LIPIEC '76M568M 5682021-05-29 03:01:3308:24:4309:04:1619:27:11+08:26:3014:064,3
697ADAMCZYK Marcin 8 Xlipiec '76GOŁUSKIM569M 5692021-05-29 03:01:3208:24:4109:04:1719:27:12+08:26:3114:064,3
698DASZCZYŃSKI Adam 371 YFather & Son companyKOSOWOM570M 5702021-06-03 03:03:2508:32:4008:59:2019:29:58+08:29:1714:084,2
699KANIEWSKI Michał 371 XFather & Son companyBANINOM571M 5712021-06-03 03:03:2508:32:3908:59:1919:30:03+08:29:2214:084,2
700BLIŹNIEWSKA Katarzyna 68 Xsng wild duckGŁOWNOK129K 1292021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:4319:31:15+08:30:3414:094,2
701BLIŹNIEWSKI Marek 68 Ysng wild duckGŁOWNOM572M 5722021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:4519:31:15+08:30:3414:094,2
702SZMUC Jacek 359 XMyszków BiegaMYSZKÓWM573M 5732021-06-03 03:03:1709:10:5509:11:4219:33:46+08:33:0514:114,2
703SZMUC Anna 359 YMyszków BiegaMYSZKÓWK130K 1302021-06-03 03:03:1809:10:5609:11:4319:33:46+08:33:0514:114,2
704KORZYCKI Karol 266 YKorzycki TaemMYŚLENICEM574M 5742021-05-31 03:01:2307:52:3808:31:4919:36:28+08:35:4714:134,2
705KORZYCKI Tadeusz 266 XKorzycki TaemSOSNÓWKAM575M 5752021-05-31 03:01:2407:52:3708:31:5019:36:28+08:35:4714:134,2
706SUCHAN Andrzej 255 YSuchy TeamWADOWICEM576M 5762021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1719:38:01+08:37:2014:144,2
707SZLÓSARCZYK Krzysztof 255 XSuchy TeamMYŚLENICEM577M 5772021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1919:38:02+08:37:2114:144,2
708JAKUBIAK Wojciech 285 XŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM578M 5782021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2519:38:49+08:38:0814:154,2
709WOSZCZYK Michał 285 YŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM579M 5792021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2619:38:49+08:38:0814:154,2
710OSIAK Karol 63 XWorki na zwłokiWARSZAWAM580M 5802021-05-29 03:12:3608:15:5708:57:5819:38:54+08:38:1314:154,2
711MAZUREK Krzysztof 63 YWorki na zwłokiWARSZAWAM581M 5812021-05-29 03:12:3708:15:5708:58:0419:38:54+08:38:1314:154,2
712MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ Agnieszka 54 YZ pasją do biegania.WARSZAWAK131K 1312021-05-29 03:01:2608:22:3208:56:3319:42:55+08:42:1414:184,2
713DUKAŁA Arkadiusz 54 XZ pasją do biegania.ZALESIE GÓRNEM582M 5822021-05-29 03:01:2608:22:3608:56:3319:42:55+08:42:1414:184,2
714MOLENDA Tomasz 319 Yas you wishNADOLICE WIELKIEM583M 5832021-06-02 03:02:0308:40:3909:22:2319:43:12+08:42:3114:184,2
715NOWAK - KASPRZAK Anna 319 Xas you wishWROCŁAWK132K 1322021-06-02 03:02:0208:40:3709:22:2419:43:13+08:42:3214:184,2
716PASZKIEWICZ Maciej 395 XDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM584M 5842021-06-03 03:03:1408:37:2109:13:5119:45:50+08:45:0914:204,2
717BONDARCZUK Igor 395 YDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM585M 5852021-06-03 03:03:1508:37:2009:13:5219:45:50+08:45:0914:204,2
718KOSEWSKA Dorota 140 YBiegiem na kawęWARSZAWAK133K 1332021-05-29 03:01:3708:35:5108:54:1719:47:55+08:47:1414:214,2
719MAMLA Zbigniew 140 XBiegiem na kawęWARSZAWAM586M 5862021-05-29 03:01:3608:35:5108:54:1719:47:56+08:47:1514:214,2
720MOLIŃSKA Marlena 219 YOna i OnWROCŁAWK134K 1342021-05-30 03:12:3108:50:2209:31:0919:48:43+08:48:0214:224,2
721PROŃCZUK Adam 219 XOna i OnCZECHOWICE-DZIEDZICEM587M 5872021-05-30 03:12:3108:50:2109:31:1119:48:43+08:48:0214:224,2
722PACZÓSKA Ewa 182 XAfera Lektyka TeamOBORNIKI ŚL.K135K 1352021-05-29 03:01:4508:18:4708:32:3319:49:34+08:48:5314:234,2
723SIBILAK Dawid 182 YAfera Lektyka TeamWROCŁAWM588M 5882021-05-29 03:01:4508:18:5208:33:2819:49:40+08:48:5914:234,2
724OSIŃSKA Agnieszka 194 YKGHM ZG RUNGŁOGÓWK136K 1362021-05-29 03:01:1208:58:0208:58:4719:52:15+08:51:3414:244,2
725ŁOŚ Sara 194 XKGHM ZG RUNLUBINK137K 1372021-05-29 03:01:1308:58:0108:58:4819:52:15+08:51:3414:244,2
726STANIKOWSKI Mariusz 282 XPop TeamRADOMM589M 5892021-05-31 03:01:2108:28:2609:05:0519:54:49+08:54:0814:264,2
727BLANK Krzysztof 282 YPop TeamRADOMM590M 5902021-05-31 03:01:2008:28:2709:05:0419:54:51+08:54:1014:264,2
728POKROPIŃSKI Rafał 101 X#timetodoitTARNOWSKIE GÓRYM591M 5912021-05-29 03:01:2008:50:3209:12:2119:58:05+08:57:2414:294,1
729KOWALSKI Łukasz 101 Y#timetodoitTRĄBKI WIELKIEM592M 5922021-05-29 03:01:2108:50:3109:12:1919:58:07+08:57:2614:294,1
730JADESZKO Michał 109 X***** ***EŁKM593M 5932021-05-29 03:01:3408:40:2709:12:0419:58:41+08:58:0014:294,1
731KOŁODZIEJ Sebastian 109 Y***** ***SZCZYTNOM594M 5942021-05-29 03:01:3408:40:2809:12:0519:58:43+08:58:0214:294,1
732BUDZICH Wojciech 279 YDZIDA TEAMCIECHANÓWM595M 5952021-05-31 03:01:1809:04:0209:22:0619:58:53+08:58:1214:294,1
733KADECKI Marek 279 XDZIDA TEAMKARGOSZYNM596M 5962021-05-31 03:01:1709:04:0309:22:1219:58:54+08:58:1314:294,1
734GAWEŁKO Janusz 292 YWolni i SwobodniTYCHYM597M 5972021-05-31 03:01:2708:44:2009:12:5720:01:10+09:00:2914:314,1
735KWIECIEŃ Zbigniew 292 XWolni i SwobodniTYCHYM598M 5982021-05-31 03:01:2708:44:2109:12:5720:01:10+09:00:2914:314,1
736BAŁAGA Marcin 391 XKto dogoni Psa?KRAKÓWM599M 5992021-06-03 03:03:3509:30:0909:31:3520:03:04+09:02:2314:324,1
737KOCHAN Grzegorz 391 YKto dogoni Psa?KRAKÓWM600M 6002021-06-03 03:03:3409:30:1109:31:3720:03:05+09:02:2414:324,1
738PĘKALA Anna 401 XDAMY RADĘZABRZEK138K 1382021-06-03 03:03:1608:22:4508:43:5120:03:56+09:03:1514:334,1
739SZKAMRUK Małgorzata 401 YDAMY RADĘGLIWICEK139K 1392021-06-03 03:03:1508:22:4708:43:5320:03:57+09:03:1614:334,1
740FRIEZE Tatiana 104 XFRIEZEŁÓDŹK140K 1402021-05-29 03:01:0508:44:4209:11:5720:04:15+09:03:3414:334,1
741FRIEZE Krzysztof 104 YFRIEZEŁÓDŹM601M 6012021-05-29 03:01:0608:44:4109:11:5720:04:16+09:03:3514:334,1
742ŚWIĄTEK Monika 67 XWilkiWARSZAWAK141K 1412021-05-29 03:01:5308:51:3709:46:4220:05:50+09:05:0914:344,1
743STASZCZUK Andrzej 67 YWilkiSŁUPSKM602M 6022021-05-29 03:01:5208:51:3909:46:3920:05:53+09:05:1214:344,1
744KOROBIJ Krzysztof 178 YJeszcze w Zielone gramy !!!WOJCIECHOWICEM603M 6032021-05-29 03:01:2508:10:3208:46:0420:06:09+09:05:2814:354,1
745HATALSKI Wojciech 178 XJeszcze w Zielone gramy !!!WROCŁAWM604M 6042021-05-29 03:01:2608:10:3208:46:0620:06:12+09:05:3114:354,1
746JURCZAK Robert 18 XJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM605M 6052021-05-29 03:01:0908:37:4208:47:4020:06:18+09:05:3714:354,1
747MILEWSKI Andrzej 18 YJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM606M 6062021-05-29 03:01:0808:37:4308:47:3920:06:21+09:05:4014:354,1
748PAWLAK Małgorzata 166 XPawlakGNIEZNOK142K 1422021-05-29 03:01:2808:48:4909:21:0820:06:25+09:05:4414:354,1
749PAWLAK Krzysztof 166 YPawlakGNIEZNOM607M 6072021-05-29 03:01:2908:48:4909:21:0920:06:26+09:05:4514:354,1
750DUBIEL Andrzej 378 XAG SPRINTLUTYNIAM608M 6082021-06-03 03:03:3508:51:4709:37:4920:07:11+09:06:3014:354,1
751JAKIEL Grzegorz 378 YAG SPRINTWROCŁAWM609M 6092021-06-03 03:03:3408:51:4609:37:5020:07:17+09:06:3614:354,1
752STEBELSKI Łukasz 44 YKaszuby ManWARSZAWAM610M 6102021-05-29 03:01:0609:05:1809:15:2920:07:59+09:07:1814:364,1
753RADZKI Rafał 44 XKaszuby ManWARSZAWAM611M 6112021-05-29 03:01:0509:05:2009:15:3120:08:00+09:07:1914:364,1
754GAŁECKI Rafał 344 YCo dwie Gałki to nie jednaJELENIA GÓRAM612M 6122021-06-03 03:03:1408:40:0609:20:3320:09:16+09:08:3514:374,1
755GAŁECKI Szymon 344 XCo dwie Gałki to nie jednaNOWOGARDM613M 6132021-06-03 03:03:1308:40:0609:20:3420:09:17+09:08:3614:374,1
756SZEWCZYK Katarzyna 349 XMonkeys' TeamKRAŚNIKK143K 1432021-06-03 03:03:2008:39:4508:59:1020:09:48+09:09:0714:374,1
757PĘCAK Agnieszka 349 YMonkeys' TeamDZIERZKOWICEK144K 1442021-06-03 03:03:1908:39:4608:59:1020:09:50+09:09:0914:374,1
758SKUCIŃSKA Martyna 384 XUltra GrażynkiJĘDRZEJÓWK145K 1452021-06-03 03:03:3409:40:0910:03:0920:15:59+09:15:1814:424,1
759DOMAŃSKA Mariola 384 YUltra GrażynkiKIELCEK146K 1462021-06-03 03:03:3109:40:1410:03:1520:16:02+09:15:2114:424,1
760BUJNOWSKA Eliza 212 YDziewczyny z KabatWARSZAWAK147K 1472021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:4620:16:59+09:16:1814:424,1
761ZIAJKO Zuzanna 212 XDziewczyny z KabatWARSZAWAK148K 1482021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:4720:16:59+09:16:1814:424,1
762SZKAŁUBA Daniel 214 XPulsSportWARSZAWAM614M 6142021-05-30 03:12:2408:35:4308:41:1820:17:19+09:16:3814:434,1
763KRZYSZTOFIK Jaromir 249 YKW ZIMNAPLEWISKAM615M 6152021-05-30 03:12:1908:12:0908:45:2820:17:33+09:16:5214:434,1
764GÓRNY Magdalena 382 XSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWK149K 1492021-06-03 03:03:1708:26:1708:55:3520:19:58+09:19:1714:454,1
765GÓRNY Przemysław 382 YSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWM616M 6162021-06-03 03:03:1708:26:1608:55:3620:19:59+09:19:1814:454,1
766SZYMECKA Monika 334 XTotalnie BiegnięciCHOJNICEK150K 1502021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:4920:21:26+09:20:4514:464,1
767LIETZ Renata 334 YTotalnie BiegnięciCHOJNICEK151K 1512021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:4920:21:27+09:20:4614:464,1
768RUSZNICA Klaudia 272 XPatatas BravasTORUŃK152K 1522021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:4720:22:34+09:21:5314:464,1
769BUNIEK Mateusz 272 YPatatas BravasTORUŃM617M 6172021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:4920:22:36+09:21:5514:474,1
770PACZUSKI Michał 273 YDefault Team NameŁÓDŹM618M 6182021-05-31 03:01:2908:33:0209:00:5620:26:19+09:25:3814:494,0
771MIKOŁAJCZYK Agnieszka 273 XDefault Team NameŁÓDŹK153K 1532021-05-31 03:01:2908:33:0309:00:5820:26:19+09:25:3814:494,0
772ŻOŁYNIAK Szymon 176 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM619M 6192021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:4220:27:20+09:26:3914:504,0
773ŁASKAWSKA Justyna 176 XJuSz w Góry I Tobie TeżWARSZAWAK154K 1542021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:4420:27:20+09:26:3914:504,0
774OBARSKA Małgorzata 110 YMNOKIELCEK155K 1552021-06-01 03:04:0811:16:5611:26:1320:28:24+09:27:4314:514,0
775OBARSKI Norbert 110 XMNOKIELCEM620M 6202021-06-01 03:04:0711:16:5511:26:1620:28:25+09:27:4414:514,0
776COFALSKI Jakub 307 XKierowcy teamWARSZAWAM621M 6212021-06-01 03:04:1309:43:5110:10:0420:30:10+09:29:2914:524,0
777RYBAK Mariusz 307 YKierowcy teamPIASECZNOM622M 6222021-06-01 03:04:1409:43:5310:10:0720:30:10+09:29:2914:524,0
778RUDZIŃSKI Tomasz 179 XKuna w agreścieLUBLINIECM623M 6232021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5420:33:12+09:32:3114:544,0
779MAŚLONKA Tomasz 179 YKuna w agreścieKATOWICEM624M 6242021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5520:33:12+09:32:3114:544,0
780TOL Kamil 171 YPanna CottaTANINAM625M 6252021-05-29 03:01:3807:46:3108:51:5820:33:12+09:32:3114:544,0
781OLSZEWSKI Artur 171 XPanna CottaDĄBROWA GÓRNICZAM626M 6262021-05-29 03:01:3707:46:3108:51:5820:33:15+09:32:3414:544,0
782PAUSZEK-SUBSTYK Lucyna 511 XPrzyszłyśmy popatrzeć WĄGROWIECK156K 1562021-05-31 03:01:2208:56:2909:25:1320:35:20+09:34:3914:564,0
783 MICHALSKA Klementyna 511 YPrzyszłyśmy popatrzeć SZCZYTNOK157K 1572021-05-31 03:01:2108:56:3009:25:1420:35:20+09:34:3914:564,0
784DZIERGAS Teresa 177 YULTRA KSP#1TWARDORZECZKAK158K 1582021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:5820:35:56+09:35:1514:564,0
785ORŁOWSKI Jakub 177 XULTRA KSP#1LEGIONOWOM627M 6272021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:5920:35:57+09:35:1614:564,0
786BOJCZUK Marek 206 YMarTom TeamMIELECM628M 6282021-05-30 03:12:2909:12:1410:04:5920:38:49+09:38:0814:584,0
787KRAWCZYK Tomasz 206 XMarTom TeamKLISZÓWM629M 6292021-05-30 03:12:2909:12:1710:04:5920:38:51+09:38:1014:584,0
788GRADOWSKI Łukasz 494 YMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM630M 6302021-06-04 03:00:0508:59:4109:29:5420:42:50+09:42:0915:014,0
789CEDRO Damian 494 XMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM631M 6312021-06-04 03:00:0308:59:3909:29:5520:42:54+09:42:1315:014,0
790WITOWSKI Łukasz 210 YDSV TeamGDYNIAM632M 6322021-05-30 03:12:2308:26:1808:46:0920:43:41+09:43:0015:024,0
791GWÓŹDŹ Kamil 210 XDSV TeamGŁOSKÓWM633M 6332021-05-30 03:12:2208:26:1708:46:1020:43:41+09:43:0015:024,0
792RUBIN Andrzej 269 XBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM634M 6342021-05-31 03:01:2708:57:3709:22:0420:44:44+09:44:0315:034,0
793GIGOŃ Dariusz 269 YBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM635M 6352021-05-31 03:01:2608:57:3709:22:0320:44:45+09:44:0415:034,0
794TRACZ Agnieszka 462 XbelferkiSTALOWA WOLAK159K 1592021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:5520:46:23+09:45:4215:044,0
795WIATROWICZ Barbara 462 YbelferkiSTALOWA WOLAK160K 1602021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:5320:46:24+09:45:4315:044,0
796GAŁKOWSKI Artur 350 XSami SwoiKIELCEM636M 6362021-06-03 03:08:2309:32:3409:58:2420:47:35+09:46:5415:054,0
797SITARZ Tomasz 350 YSami SwoiKIELCEM637M 6372021-06-03 03:08:2309:32:3709:58:2720:47:35+09:46:5415:054,0
798JASIŃSKI Mikołaj 45 XOstre strzałyWARSZAWAM638M 6382021-05-29 03:01:4809:05:4109:56:0620:48:32+09:47:5115:054,0
799ADAMSKI Jakub 45 YOstre strzałyWARSZAWAM639M 6392021-05-29 03:01:4809:05:4209:56:0620:48:32+09:47:5115:054,0
800WYSMOLIŃSKA Barbara 499 XSzampan na MecieOSIELSKOK161K 1612021-06-04 03:00:1409:23:5009:49:3621:06:04+10:05:2315:183,9
801WYSMOLIŃSKI Piotr 499 YSzampan na MecieOSIELSKOM640M 6402021-06-04 03:00:1309:23:5109:49:3721:06:05+10:05:2415:183,9
802BĄDZIUL Dorota 29 XBojko TeamRZESZÓWK162K 1622021-05-29 03:01:4509:11:5109:54:1821:11:07+10:10:2615:223,9
803KOWALIK Mariusz 29 YBojko TeamMIEDŹNOM641M 6412021-05-29 03:01:4409:11:5109:54:1721:11:08+10:10:2715:223,9
804GRĘBOWSKA Dagmara 379 YW Kobiecie SiłaŁÓDŹK163K 1632021-06-03 03:03:3009:37:4009:40:4821:24:49+10:24:0815:323,9
805LEPIARZ Beata 379 XW Kobiecie SiłaKRAKÓWK164K 1642021-06-03 03:03:3109:37:4109:40:4821:24:49+10:24:0815:323,9
806JUSZCZYK BUKOWIECKA Magdalena 85 XDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK165K 1652021-05-29 03:02:0109:18:2109:47:2821:35:53+10:35:1215:403,8
807GÓRSKA Anna 85 YDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK166K 1662021-05-29 03:02:0209:18:2109:47:3021:35:53+10:35:1215:403,8
808WŁODARCZYK Jan 296 YAktywni KociewiacySKÓRCZM642M 6422021-06-01 03:04:1110:01:3810:20:1721:37:38+10:36:5715:413,8
809WICIAK Ziemowit 296 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM643M 6432021-06-01 03:04:1010:01:3810:20:1821:37:38+10:36:5715:413,8
810LEWANDOWSKI Jan 306 XDZIKI 2 MOGILNO TEAMMOGILNOM644M 6442021-06-01 03:04:0910:01:1110:30:4322:04:51+11:04:1016:013,7
811KOWALSKI Wojciech 306 YDZIKI 2 MOGILNO TEAMKLECZEWM645M 6452021-06-01 03:04:0810:01:1510:30:4522:04:52+11:04:1116:013,7
812KEMPCZYŃSKI Piotr 278 XBlok EkipaREDAM646M 6462021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1722:13:53+11:13:1216:073,7
813CYRAN Tomasz 278 YBlok EkipaGDAŃSK-KOWALEM647M 6472021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1622:13:54+11:13:1316:073,7
814GRACZYK Marcin 417 XDrużyna PepyTULCEM648M 6482021-06-03 03:03:2009:58:3322:30:06+11:29:2516:193,7
815GRACZYK Magdalena 417 YDrużyna PepyTULCEK167K 1672021-06-03 03:03:1909:58:3422:30:10+11:29:2916:193,7
816MAŁKOWSKI Bogdan 262 XBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDMURÓWM649M 6492021-05-31 03:01:3009:41:5110:22:2123:45:00+12:44:1917:133,5
817WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 262 YBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDPOBIEDZISKAK168K 1682021-05-31 03:01:3009:41:5210:22:2123:45:01+12:44:2017:133,5
818JEZIOR Monika 409 YPyszczkomuryGLIWICEK169K 1692021-06-03 03:03:3109:52:3811:17:2725:08:25+14:07:4418:143,3
819JEZIOR Bartosz 409 XPyszczkomuryGLIWICEM650M 6502021-06-03 03:03:3009:52:3911:17:2925:08:25+14:07:4418:143,3
820KMERA Rafał 510 YDziki DwaGDAŃSKM651M 6512021-06-03 03:03:2611:58:1227:12:1537:39:57+26:39:1627:192,2
821SIERECKI Zbigniew 510 XDziki DwaZBYDAR@GAZETA.PLM652M 6522021-06-03 03:03:2511:58:1327:12:1937:39:59+26:39:1827:192,2
Niesklasyfikowani
STAWSKI Dariusz 243 YDariusz & Bartosz TeamŁÓDŹM2021-05-30 03:12:1907:17:06 DNF07:20:58 DNF09:15:06 DNF DNF DNF--
KŁOPOTOWSKI Marcin 195 XMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1PNIÓWM2021-05-29 03:01:0207:17:35 DNF07:41:14 DNF10:44:57 DNF DNF DNF--
CIĄPAŁA Jakub 263 XDzikie ŚwinieMOSINAM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:17 DNF16:38:03 DNF DNF DNF--
PISZCZEK Piotr 263 YDzikie ŚwiniePOZNAŃM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:14 DNF16:38:04 DNF DNF DNF--
KACZYŃSKI Janusz 310 XAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:0910:02:25 DNF10:30:40 DNF22:01:42 DNF DNF DNF--
MAJKOWSKI Tomasz 310 YAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:1010:02:25 DNF10:30:45 DNF22:01:43 DNF DNF DNF--
ZYCH Katarzyna 202 YKadra Mocnych WrażeńCZECHOWICE-DZIEDZICEK2021-05-28 19:02:5108:15:38 DNF DNF42:35:54 DNF DNF DNF--
KOLMAN Piotr 10 XEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:04 DNF06:20:32 DNF DNF DNF DNF--
KUREK Jarosław 10 YEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:00 DNF06:20:35 DNF DNF DNF DNF--
KUBIS Witold 188 YJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2106:25:02 DNF06:46:51 DNF DNF DNF DNF--
URBANEK Zbigniew 188 XJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2206:25:04 DNF06:46:52 DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Damian 324 XToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43 DNF06:49:01 DNF DNF DNF DNF--
JEDRZEJCZYK Konrad 473 YXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13 DNF06:56:33 DNF DNF DNF DNF--
SZAFRANIEC Tomasz 303 YMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0607:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF DNF--
SZYMKIEWICZ Robert 303 XMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0707:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF DNF--
NIENAŁTOWSKI Paweł 388 YTango i CashKOBYŁKAM2021-06-03 03:03:1307:30:36 DNF07:47:34 DNF DNF DNF DNF--
FILIKS Antoni 388 XTango i CashKIELCEM2021-06-03 03:03:1307:30:39 DNF07:47:36 DNF DNF DNF DNF--
WCISŁO Robert 227 XRO Z SŁAW TEAMWARSZAWAM2021-05-30 03:30:1207:37:17 DNF07:48:03 DNF DNF DNF DNF--
CZARNACKA Karolina 244 XZMDK LublinLUBLINK2021-05-30 03:12:2707:14:22 DNF07:51:18 DNF DNF DNF DNF--
SPRAWKA Marcin 244 YZMDK LublinLUBLINM2021-05-30 03:12:2607:14:26 DNF07:51:20 DNF DNF DNF DNF--
KALAWSKI Włodzimierz 495 XRzeźnicy KoduKATOWICEM2021-06-04 03:00:1307:21:12 DNF07:54:13 DNF DNF DNF DNF--
OZIĘBŁO Rafał 495 YRzeźnicy KoduCHORZÓWM2021-06-04 03:00:1207:21:13 DNF07:54:15 DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZEWSKI Jacek 474 XMcBiegaczePIASECZNOM2021-06-04 03:00:0907:44:53 DNF07:59:31 DNF DNF DNF DNF--
LIS Tomasz Piotr 474 YMcBiegaczeWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0707:44:53 DNF07:59:33 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Paweł 211 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2021-05-30 03:12:3107:49:42 DNF08:03:45 DNF DNF DNF DNF--
DYMAREK Łukasz 211 YRATOLEZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:3107:49:43 DNF08:03:46 DNF DNF DNF DNF--
KRÓLIKOWSKI Igor 87 YRabbitsKRAKÓWM2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF DNF DNF DNF--
LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 87 XRabbitsKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF DNF DNF DNF--
LIPKA Michał 404 YLipki RulezMIELECM2021-06-03 03:03:1708:11:13 DNF08:58:47 DNF DNF DNF DNF--
SZYMALA-LIPKA Magdalena 404 XLipki RulezMIELECK2021-06-03 03:03:1608:11:13 DNF08:58:48 DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Michał 485 XJuraTrail MFsŁÓDŹM2021-06-04 03:00:0708:37:35 DNF08:59:41 DNF DNF DNF DNF--
WALCZAK Michał 366 XBravehearts LegionowoLEGIONOWOM2021-06-03 03:03:2808:30:21 DNF09:01:23 DNF DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKA Małgorzata 366 YBravehearts LegionowoLEGIONOWOK2021-06-03 03:03:2708:30:22 DNF09:01:23 DNF DNF DNF DNF--
SZAMBELAŃCZYK Maciej 42 XBez SiaryLUSÓWKOM2021-05-29 03:01:1009:03:57 DNF09:08:13 DNF DNF DNF DNF--
ZABEL Robert 191 Yon nie lubi rodzynekMYŚLENICEM2021-05-29 03:00:5605:51:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHOWIAK Łukasz 191 Xon nie lubi rodzynekPOZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:51:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
PERUCKA Kamila 221 YBiegamy do góryRABKA-ZDRÓJK2021-05-30 03:12:1706:03:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Rafał 389 YOby przed limitemWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1506:15:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 389 XOby przed limitemSKRZESZEWM2021-06-03 03:03:1406:15:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻANOWSKI Przemysław 434 YKlodnitz RunJAWORZNOM2021-06-04 03:00:2207:14:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEBIODA Marcin 345 YSOCIOS SILESIARYBNIKM2021-06-03 03:03:1607:17:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
FROŁOW Jakub 238 YRadosne GrzybkiWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2407:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
PINIARSKI Paweł 238 XRadosne GrzybkiPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2307:22:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
FLASZ Mateusz 373 XSisioryCZELADŹM2021-06-03 03:03:3407:36:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAGACZEWSKI Przemysław 373 YSisioryROGOŹNIKM2021-06-03 03:03:3307:36:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
BINIECKI Michał 172 XEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOBRZYNIECKI Piotr 172 YEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
GARBARCZYK Daniel 31 XHerbatnikiZDUŃSKA WOLAM2021-06-02 03:02:0507:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGACZEWSKI Kamil 31 YHerbatnikiRZĄŚNIAM2021-06-02 03:02:0607:53:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
JURASZ Paweł 475 XJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0507:55:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
JURASZ Dawid 475 YJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0407:55:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIASZCZYK Tomasz 249 XKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:2008:12:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIŃSKA Katarzyna 202 XKadra Mocnych WrażeńSOSNOWIECK2021-05-28 19:02:5108:15:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARIANOWSKI Krzysztof 184 XKwidzyn BiegaKWIDZYNM2021-05-29 03:01:2008:17:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOROWSKI Michał 184 YKwidzyn BiegaKORZENIEWOM2021-05-29 03:01:2008:17:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECZARA Marcin 355 XEwa i MarcinJAWORZNOM2021-06-03 03:03:2108:25:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECZARA Ewa 355 YEwa i MarcinJAWORZNOK2021-06-03 03:03:2008:25:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLAK Robert 16 YKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchBIELSKO-BIAŁAM2021-05-29 03:01:3008:37:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
HORAK Lesław 16 XKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchMNICHM2021-05-29 03:01:2908:37:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
NARLOCH Łukasz 130 XNNGDYNIAM2021-05-29 03:01:4308:40:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKOWSKI Krzysztof 130 YNNGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4208:40:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Maksymilian 103 YSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0108:43:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURZYDŁO Radosław 103 XSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0008:43:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIENIEK Piotr 248 XMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTASIUK Aleksander 248 YMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKA Sylwia 357 XAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEK2021-06-03 03:03:2908:54:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 357 YAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEM2021-06-03 03:03:2808:54:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAPROCKA Marta 300 YMKNOWY SĄCZK2021-06-01 03:04:1208:57:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKULSKI Marcin 428 XKaszankiWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŁOSZ Bartłomiej 428 YKaszankiBRWINÓWM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRABIŃSKI Adrian 1 XBeerSpiritWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBŁUDKA Adam 1 YBeerSpiritZĄBKIM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZYNSZAK Krystian 471 XDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1209:02:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKA Maria 143 YcoMTATRZESZÓWK2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Artur 143 XcoMTATRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUCHAŁA Łukasz 406 XTeam ArbonneLUDŹMIERZM2021-06-03 03:03:3609:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPOLOWSKI Michał 406 YTeam ArbonneWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3609:37:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Tomasz 270 YVege RunnersWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2309:38:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Katarzyna 270 XVege RunnersWARSZAWAK2021-05-31 03:01:2209:38:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHOWICZ Marcin 362 X5F TeamPRZYGODZICEM2021-06-03 03:03:2510:12:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHOWICZ Katarzyna 362 Y5F TeamPRZYGODZICEK2021-06-03 03:03:2410:12:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSŁOŃSKI Piotr 14 YPARAteamPIASECZNOM2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZEWSKA Zofia 14 XPARAteamPIASECZNOK2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Kazimierz 239 X70KJYH47PRĄDYM2021-05-30 03:12:3211:27:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Łukasz 288 YPielgrzymiOŚNO LUBUSKIEM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
POPKOWSKI Adam 288 XPielgrzymiRZEPINM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
GEILEN Maurice 301 YWild BoysHASTENRATH/ GANGELTM2021-06-01 03:04:1013:25:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSMANN Damian 301 XWild BoysHASTENRATH/GANGELTM2021-06-01 03:04:0913:25:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICUN Katarzyna 298 YDo celuTORUŃK2021-06-01 03:04:1214:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICUN Medard 298 XDo celuTORUŃM2021-06-01 03:04:1314:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENIAWSKI Waldemar 52 XMazurskie DziadyKOPANKIM2021-05-29 03:01:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRASOWSKI Mateusz 435 YPROSWIMLEŻAJSKM2021-06-04 03:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCYŁA Marzena 318 XKolorove SzpulkiRUDNIKK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOROSZEWSKA Aneta 256 YJak to przebiegniemy to będzie cudKAWĘCZYNK2021-05-31 03:01:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
HANCZAREK Michał 160 YNa DwaWROCŁAWM2021-05-29 03:02:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
JELENIEWSKI Paweł 160 XNa DwaWARSZAWAM2021-05-29 03:01:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
BONIECKI Maciej 256 XJak to przebiegniemy to będzie cudWARSZAWAM2021-05-31 03:01:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WARDA Agnieszka 169 YSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Roman 335 XLast but not leastCHOJNICEM DNF DNF DNF DNF DNF--
KRASOWSKI Łukasz 435 XPROSWIMRZESZÓWM2021-06-04 03:00:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
GADOMSKI Jacek 393 XPrzasnikiPRZASNYSZM2021-06-03 03:03:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
STYLIŃSKI Norbert 3 XDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWIŃSKA Adriana 318 YKolorove SzpulkiKRAKÓWK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIS Sławomir 227 YRO Z SŁAW TEAMOSTROŁĘKAM DNF DNF DNF DNF DNF--
STYLIŃSKI Hubert 3 YDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
GADOMSKA Barbara 393 YPrzasnikiPRZASNYSZK2021-06-03 03:03:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GLIWKA Małgorzata 169 XSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻARNOCH Arkadiusz 52 YMazurskie DziadyWARCHAŁYM2021-05-29 03:01:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
Total 929 results.