BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1026
Wystartowało : 929
Nie ukończyło : 108
Ukończyło : 821
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 82.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.7km | 82.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Finish
82.7km
Wyjscie_HC
82.9km
      
1WRÓBEL Łukasz 180 XMountain Fuel / NorDanLESZNOM2021-05-29 03:00:5605:12:5805:17:5311:00:3611:13:00
2FUDALI Bartosz 180 YMountain Fuel / NorDanWOLSZTYNM2021-05-29 03:00:5605:13:0405:18:1711:00:4111:13:06
3WETHACZ Dariusz 138 XLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyDOŁŻYCAM2021-06-01 03:04:0405:41:5905:43:4211:52:5811:56:38
4KOZA Jan 138 YLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyMAJDANM2021-06-01 03:04:0405:41:5805:43:4611:52:5911:56:41
5LEWIAK Michał 426 YTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:5805:35:2911:46:2811:58:22
6ZDUNEK Grzegorz 426 XTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:5905:35:2911:46:2711:58:53
7MATYSIAK Bartłomiej 482 YWild Ultra WarriorsCZACHÓWEKM2021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:1512:31:3513:05:02
8GRUSZKA Aleksandra 482 XWild Ultra WarriorsBOGUSZÓW-GORCEK2021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:1712:31:3513:05:02
9ROGÓRZ Piotr 457 XUltra TeamWROCŁAWM2021-06-04 03:00:0105:33:2905:52:1112:36:2013:43:17
10WALACIK Adam 457 YUltra TeamWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0105:33:2505:52:1112:36:2113:43:18
11STACHURA Damian 21 XPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2605:58:2706:11:1013:42:2413:59:34
12KUCZYŃSKI Rafał 21 YPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2705:58:2506:11:0813:42:2213:59:37
13MARCINIAK Przemysław 504 YNOAPRUDNIKM2021-05-29 03:01:1206:12:2706:39:5614:27:1915:06:57
14KAZIMIERZ Rafał 504 XNOAWROCŁAWM2021-05-29 03:01:1306:12:2606:39:5614:27:1815:06:58
15PIEKIELNY Mariusz 265 YAdwokat DiabłaCZASTARYM2021-05-31 03:01:1806:56:0406:56:3314:54:2715:14:47
16DONIEC Sebastian 265 XAdwokat DiabłaJASŁOM2021-05-31 03:01:1806:56:0506:56:3414:54:2715:14:49
17OLSZAK Zenon 377 YZWYCZAJNY TEAMWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:3015:11:1015:23:28
18JAZ Krzysztof 352 YKM TEAMMIESZKOWICEM2021-06-03 03:03:2407:23:2207:34:2315:50:2915:55:22
19ŁĘTOWSKI Mariusz 352 XKM TEAMNAWODNAM2021-06-03 03:03:2307:23:1807:34:2715:50:3015:55:27
20SOĆKO Kamil 332 YALKI Z PRALKIBIAŁA PODLASKAM2021-06-02 03:02:0107:58:3008:16:2016:42:0416:59:44
21SZKAMRUK Alicja 332 XALKI Z PRALKIWARSZAWAK2021-06-02 03:02:0007:58:3008:16:2016:42:0416:59:45
22WINIARCZYK Adrian 55 XWiola&AdiSTARY KONIKM2021-05-29 03:01:0408:10:3808:52:3919:30:1031:08:53
23DYDERSKA Wioletta 55 YWiola&AdiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0308:10:3908:52:3619:30:1131:08:54
24MIŚ Zbigniew 86 X***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:3505:26:0610:47:42
25MAĆKOWIAK Krzysztof 6 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM2021-05-29 03:00:5606:01:4206:18:0014:09:11
26ROGALA Grzegorz 168 XZ napędem na czteryBOGUCHWAŁAM2021-05-29 03:00:5607:28:2107:29:1313:58:07
27MAĆKOWIAK Michał 6 YMaćkowiak TeamŚREMM2021-05-29 03:00:5606:01:4006:18:0214:09:11
28PODGÓRSKI Bogusz 86 Y***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:3905:26:0610:47:43
29SZAPORÓW Łukasz 24 XInfinity-GymPROSZOWICEM2021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:4610:38:10
30LEWANDOWSKI Sebastian 72 XStargar ja się nie ścigamDOLICEM2021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0513:27:30
31DZIKI Maciej 2 XDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5707:31:1708:11:1716:56:21
32TIETRZ Przemysław 72 YStargar ja się nie ścigamSTARGARDM2021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0613:27:30
33BEREZOWSKI Sławomir 174 YChłopak z gitarą i biegnący za nimKĘPAM2021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:40
34LEŚNIOWSKI Piotr 174 XChłopak z gitarą i biegnący za nimOPOLEM2021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:41
35SENDEK Sylwia 24 YInfinity-GymPROSZOWICEK2021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:4510:38:10
36JAGIEŁA Adam 66 YOstra Góra 351ROGOŻNIKM2021-05-29 03:00:5705:37:4705:47:2412:17:54
37WÓJCIK Krzysztof 168 YZ napędem na czteryŚWILCZAM2021-05-29 03:00:5707:28:2407:29:1413:58:06
38WÓJCIK Piotr 144 XŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:5505:58:3412:47:26
39GRZĄŚ Rafał 66 XOstra Góra 351TWARDOWICEM2021-05-29 03:00:5805:37:4505:47:2212:17:53
40RECZEK Sebastian 150 XPokonując Granice Seba i MarekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:00:5807:13:4507:52:2815:50:31
41JASIŃSKA Patrycja 47 XBiegaczki z SaharyWARSZAWAK2021-05-29 03:00:5808:27:4208:28:3519:15:13
42MŁYNARCZYK Tatiana 47 YBiegaczki z SaharyPOLICEK2021-05-29 03:00:5808:27:4308:28:3519:15:12
43DZIKI Marek 2 YDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5807:31:1708:11:1816:56:20
44NIEMCZYK Dominik 70 XKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5807:02:0507:21:1115:32:32
45KUŚMIERZAK Piotr 5 XLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5805:58:0106:07:3813:36:52
46KUROWSKI Maciej 144 YŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:5605:58:3612:47:26
47ŁĄTKOWSKI Sławomir 41 YŁątkiLUBAWAM2021-05-29 03:00:5806:31:4206:47:5014:15:20
48JANAS Kacper 189 XDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30
49ŁĄTKOWSKA Mirosława 41 XŁątkiLUBAWAK2021-05-29 03:00:5906:31:4106:47:5014:15:19
50DERLAGA Wojciech 48 YMilówka TeamWOJNICZM2021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19
51SKOTNICZNY Michał 70 YKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:02:0507:21:1015:32:32
52RATOWSKI Marek 150 YPokonując Granice Seba i MarekTORUŃM2021-05-29 03:00:5907:13:4507:52:2815:50:30
53KOTLARCZYK Ireneusz 146 XPasztetyKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:53:4708:18:4218:50:39
54TUTAJ Krzysztof 48 XMilówka TeamZBYLITOWSKA GÓRAM2021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19
55RYSIEWICZ Paweł 62 XTwo Steps From HellGRYBÓWM2021-05-29 03:00:5908:19:5008:22:0519:14:12
56MACIEJEWSKI Daniel 5 YLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5905:57:5806:07:3713:36:53
57ZAKRZEWSKI Paweł 189 YDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30
58JAGIELSKI Szymon 153 XDZIKI Z ŁASINAŁASINM2021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5014:56:28
59ROMAŃSKI Kazimierz 153 YDZIKI Z ŁASINALEGIONOWOM2021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5114:56:29
60BROK Jacek 19 XBrok TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0006:23:0406:45:0714:24:22
61NECZAJ Andrzej 159 YKravMaga SquaD KrKSZCZYGLICEM2021-05-29 03:01:0007:11:4607:33:3015:37:28
62BROK Małgorzata 19 YBrok Team62-064K2021-05-29 03:01:0006:23:0506:45:0714:24:22
63KĄDZIELAWA Marcin 62 YTwo Steps From HellTARNÓWM2021-05-29 03:01:0008:19:5108:22:0519:14:12
64PAWLAK Kuba 122 YAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0006:18:4606:39:4215:11:10
65KOTLARCZYK Katarzyna 146 YPasztetyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0007:53:4608:18:4018:50:38
66BUŁANOW Leszek 93 XOdważniHIPOLITÓWM2021-05-29 03:01:0106:14:2506:27:3313:30:56
67WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 187 XBarbariansTYCHYK2021-05-29 03:01:0106:44:2806:57:5317:12:38
68GOWIN Przemek 122 XAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:18:4506:39:4215:11:09
69ADAMCZYK Artur 159 XKravMaga SquaD KrKBIBICEM2021-05-29 03:01:0107:11:4607:33:3015:37:27
70RYMAR Alan 197 XGwardia NaftyKROSNOM2021-05-29 03:01:0106:34:5407:04:0614:04:43
71KRĘZEL Krzysztof 56 XOCR NR WrocławSZEWCEM2021-05-29 03:01:0106:18:2606:58:0814:01:37
72SZCZOTKA Paweł 93 YOdważniWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:14:3006:27:3513:30:56
73KREZALEK Marcin 197 YGwardia NaftyWIETRZNOM2021-05-29 03:01:0106:34:5307:03:5414:04:43
74BIERNAT Michał 196 XMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0207:14:3607:41:1217:51:10
75SKWAREK Tomasz 187 YBarbariansKATOWICEM2021-05-29 03:01:0206:44:2706:57:5217:12:38
76ŚWIDERSKI Krzysztof 35 XMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:2806:29:0113:09:36
77POWAŻNY Marek 56 YOCR NR WrocławWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0206:18:2706:58:0714:01:37
78MROCZKOWSKI Piotr 35 YMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:2906:29:0113:09:36
79BORCUCH Michał 195 YMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1CHROSCINA OPOLSKAM2021-05-29 03:01:0207:17:3407:41:1410:44:55
80FEICHTINGER Marek 114 XTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3713:55:31
81DĄBROWSKI Michał 151 XUltraPośladach.plWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0308:38:0808:41:3618:55:59
82PAWŁOWSKI Tomasz 114 YTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3813:55:31
83KRZYWDZIŃSKI Stanisław 156 YStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0307:04:4108:51:0318:07:00
84SZCZĘŚNIAK Andrzej 196 YMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0307:14:3507:41:1217:51:09
85SOŁTYSZEWSKI Bartosz 156 XStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0407:04:4108:51:0118:07:00
86STELMACH Piotr 91 XStelmach TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0407:17:3507:43:5417:20:11
87STEPANCZENKO Rafał 9 XRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4015:27:49
88ROMAŃSKA Karolina 91 YStelmach TeamŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:01:0407:17:3407:43:5317:20:11
89WILK Magdalena 151 YUltraPośladach.plWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0408:38:0608:41:3718:55:58
90IWASZKO Paweł 71 XSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0405:32:3505:40:5811:28:33
91STEUER Sylwester 9 YRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4115:27:49
92SKIBA Jarek 77 YMB Motors TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0407:16:1207:30:4617:33:09
93FRIEZE Tatiana 104 XFRIEZEŁÓDŹK2021-05-29 03:01:0508:44:4209:11:5720:04:15
94RADZKI Rafał 44 XKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0509:05:2009:15:3120:08:00
95ŚWIĄTEK Remik 77 XMB Motors TeamOWIŃSKAM2021-05-29 03:01:0507:16:0907:30:4517:33:10
96ŁABUZ Sylwester 71 YSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0505:32:3405:40:5711:28:32
97KNYCHAS Darek 113 XPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:2706:03:1912:26:52
98OSTROWSKI Marcin 113 YPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:2606:03:1912:26:51
99WRÓBEL Kelli 145 XKelli & ArekRZESZÓWK2021-05-29 03:01:0607:04:0607:29:5715:42:19
100SIWIEC Stanisław 11 XStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0606:26:2606:57:4714:50:30
101STRZYGOCKI Maciej 36 XBlack DevilsŻARYM2021-05-29 03:01:0606:13:0706:41:2214:03:53
102STEBELSKI Łukasz 44 YKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0609:05:1809:15:2920:07:59
103WALASIK Damian 36 YBlack DevilsSTRUGAM2021-05-29 03:01:0606:13:0506:41:2114:03:52
104FRIEZE Krzysztof 104 YFRIEZEŁÓDŹM2021-05-29 03:01:0608:44:4109:11:5720:04:16
105BEREŚ Arkadiusz 145 YKelli & ArekRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0607:04:0707:30:0015:42:19
106BIEŃCZAK Zuzanna 142 XASICS FrontRunner PolandWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:1515:02:01
107LISZEWSKI Mariusz 158 YFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0707:15:0707:39:2215:45:40
108GIBALSKI Tomasz 183 YOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWSKA 52M2021-05-29 03:01:0708:02:4808:03:3916:44:37
109PENIOWICZ Justyna 142 YASICS FrontRunner PolandMILICZK2021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:1315:02:00
110ZIELIŃSKI Sławomir 11 YStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0706:26:2606:57:4414:50:30
111BARTOSIŃSKI Bartłomiej 43 XMiodziarz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0806:29:2306:54:1414:14:55
112OPARA Piotr 158 XFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0807:15:0507:39:2115:45:40
113GIBALSKA Marzena 183 XOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWA 52K2021-05-29 03:01:0808:02:4708:03:4116:44:36
114MAGDZIAK Łukasz 43 YMiodziarz TeamKÓRNIKM2021-05-29 03:01:0806:29:2206:54:1514:14:54
115MILEWSKI Andrzej 18 YJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0808:37:4308:47:3920:06:21
116MAŁECKI Marcin 165 XVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:4806:08:3012:42:39
117JURCZAK Robert 18 XJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0908:37:4208:47:4020:06:18
118SKŁADANOWSKA Beata 57 XDziki teamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:3615:12:06
119KOZA Piotr 165 YVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:4906:08:3212:42:38
120FUKS Jarosław 57 YDziki teamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:3115:12:06
121PLEWIŃSKA Oliwia 100 XDreamTeamTARNOWSKIE GÓRYK2021-05-29 03:01:1006:45:0507:02:0314:28:10
122FILIPAK Hieronim 26 YMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMM2021-05-29 03:01:1006:49:2807:19:2114:38:05
123CHWIAŁKOWSKI Bartosz 42 YBez SiaryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1009:03:5609:08:1118:50:15
124KOZA Robert 100 YDreamTeamŚWIĘTOCHŁOWICEM2021-05-29 03:01:1006:45:0607:02:0514:28:11
125ADAMCZYK-NOWAK Beata 26 XMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMK2021-05-29 03:01:1106:49:2707:19:2014:38:04
126ŁASKAWSKA Justyna 176 XJuSz w Góry I Tobie TeżWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:4420:27:20
127DĄBKOWSKI Maciej 40 XDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4313:44:20
128BANAŚ Marcin 170 YSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1106:51:4707:19:0515:55:05
129FRANCZAK Mateusz 12 YLeśny TeamBRZEGM2021-05-29 03:01:1107:01:5507:39:3015:29:37
130DĄBKOWSKI Wojciech 40 YDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4413:44:20
131LUTY- LEGUTKO Anka 97 Y#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK2021-05-29 03:01:1106:41:0506:43:3513:57:27
132ŻOŁYNIAK Szymon 176 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM2021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:4220:27:20
133ŁOBODZIŃSKI Marcin 170 XSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1206:51:4607:19:0515:55:05
134DUTKA Sebastian 12 XLeśny TeamPSZCZYNAM2021-05-29 03:01:1207:01:5407:39:2915:29:36
135CYGAN Krzysztof 97 X#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1206:41:0506:43:3513:57:27
136OSIŃSKA Agnieszka 194 YKGHM ZG RUNGŁOGÓWK2021-05-29 03:01:1208:58:0208:58:4719:52:15
137BASIAK Michał 30 XHardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1307:17:1107:46:5315:54:39
138ANDRZEJEWICZ Paweł 95 XOJCIEC i SYNŻARYM2021-05-29 03:01:1308:12:3308:34:0319:05:50
139SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna 13 XKlątwa ITBSKARNIOWICEK2021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:1216:25:49
140ŁOŚ Sara 194 XKGHM ZG RUNLUBINK2021-05-29 03:01:1308:58:0108:58:4819:52:15
141BARAN Jakub 185 YLemiesz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:38:1208:17:3618:14:43
142LEWANDOWSKI Robert 123 XBiegam z RadościWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:31:1107:53:5117:07:53
143SOWA Mariusz 95 YOJCIEC i SYNLIPINKI ŁUŻYCKIEM2021-05-29 03:01:1308:12:3408:34:0419:05:50
144NOWAK Marek 13 YKlątwa ITBSKARNIOWICEM2021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:1216:25:49
145GRECH-BARAN Marta 185 XLemiesz TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1407:38:1108:17:3318:14:42
146KOSZAŁKA Marcin 39 XTrzydziestkiKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1406:12:3506:39:0514:00:37
147DYBOWSKI Krzysztof 60 Y#DyboteamJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1406:59:3707:30:1016:30:59
148ŁUCZAK Sławomir 136 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1406:56:0907:37:2616:33:15
149DĄBROWSKI Kamil 123 YBiegam z RadościKĘPNOM2021-05-29 03:01:1407:31:0907:53:5117:07:52
150WITEK Wojciech 164 XŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19
151POGORZELSKI Mariusz 30 YHardcorowe WychylylybymyKARCZEWM2021-05-29 03:01:1507:17:0907:46:5215:54:37
152GRZEBNIEWSKA Judyta 147 XMJTYCHYK2021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:3014:24:35
153WITEK Maciej 164 YŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19
154POLAK Jarosław 39 YTrzydziestkiDZIEKANOWICEM2021-05-29 03:01:1506:12:3406:39:0314:00:36
155ŻERDKA Michał 147 YMJBIERUŃM2021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:3014:24:35
156HŁASKO Anna 60 X#DyboteamJÓZEFÓWK2021-05-29 03:01:1506:59:3607:30:1016:30:58
157SULEJ Michał 65 XZrehabilitowaniBIAŁA PODLASKAM2021-05-29 03:01:1607:53:2407:57:3917:22:49
158LEBUDA Grzegorz 136 XTeam PapryĆWIKLICEM2021-05-29 03:01:1606:56:0607:37:2516:33:13
159MUSZYŃSKA Bożena 131 XZwariowane dziewczynyBIERUŃK2021-05-29 03:01:1707:57:1808:11:4017:44:39
160SNARSKI Dariusz 80 XWATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEM2021-05-29 03:01:1707:06:4007:45:5716:04:12
161NOWICKA Monika 131 YZwariowane dziewczynyTYCHYK2021-05-29 03:01:1707:57:1908:23:3617:44:39
162BIERNAT Robert 65 YZrehabilitowaniRAKOWISKAM2021-05-29 03:01:1707:53:2307:57:3817:22:48
163PIETRZYK Paweł 80 YWATAHA-Łączy Nas BieganieCHORZÓWM2021-05-29 03:01:1707:06:4307:45:5916:04:13
164DAMEK Piotr 149 XTeam PapryWOLAM2021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2015:43:23
165TOPORCZYK Daniel 73 YPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56
166PRYGA Tomasz 149 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2215:43:23
167JOHNA Adam 73 XPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56
168ORŁOWSKI Jakub 177 XULTRA KSP#1LEGIONOWOM2021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:5920:35:57
169OSSES Filip 155 YChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:5808:02:3518:54:45
170OSSES Arkadiusz 155 XChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:5908:02:3418:54:45
171DZIERGAS Teresa 177 YULTRA KSP#1TWARDORZECZKAK2021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:5820:35:56
172POKROPIŃSKI Rafał 101 X#timetodoitTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:2008:50:3209:12:2119:58:05
173KOZIOŁ Ewa 201 XLeonekGÓRZYCEK2021-05-29 03:01:2007:11:2307:35:1616:03:59
174TOPOROWSKI Damian 107 YHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2107:43:4807:44:3215:59:19
175SOWINSKI Mariusz 201 YLeonekGNIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2107:11:2307:35:1716:03:59
176TURCZYŃSKI Łukasz 108 XCierpimy w ciszyPIASECZNOM2021-05-29 03:01:2106:25:5206:34:2213:37:38
177KOWALSKI Łukasz 88 YBychawa RunnersSTRZYŻEWICEM2021-05-29 03:01:2107:03:0107:28:4415:35:19
178KOWALSKI Łukasz 101 Y#timetodoitTRĄBKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:2108:50:3109:12:1919:58:07
179SZYSZKOWSKI Wojciech 107 XHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2207:43:4707:44:3215:59:18
180MAZURKIEWICZ Jolanta 88 XBychawa RunnersBYCHAWAK2021-05-29 03:01:2207:03:0107:28:4415:35:17
181SUCHOWIECKI Wojciech 108 YCierpimy w ciszyGIEDAJTYM2021-05-29 03:01:2206:25:5106:34:1513:37:38
182KACPRZYCKA Paulina 75 XDziki w moroPURDAK2021-05-29 03:01:2207:57:4808:35:5017:16:10
183LEWANDOWSKI Adrian 75 YDziki w moroPURDAM2021-05-29 03:01:2207:57:4708:35:5217:16:10
184BLACHA Jarosław 133 YRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2206:47:2407:16:0115:45:59
185KUSZTAL Justyna 17 XEskadra PuławyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2307:48:1708:07:5317:21:27
186ŁASTOWIECKI Radosław 106 XKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:5208:43:1318:53:37
187RADOMIŃSKI Tomasz 106 YKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:5408:43:1418:53:37
188ZIEMKIEWICZ Michał 199 XBiegacze KleczewKLECZEWM2021-05-29 03:01:2307:26:2607:55:3417:14:47
189PAŚNICKA Marta 76 YPomyleńcyWARSZAWAK2021-05-29 03:01:2307:38:3007:53:4416:34:10
190DOMINIK Mariusz 133 XRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2406:47:2207:16:0115:45:57
191KANTOROWSKI Marcin 76 XPomyleńcyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:2407:38:2407:53:4316:34:08
192PRUS Piotr 199 YBiegacze KleczewSŁAWOSZEWEKM2021-05-29 03:01:2407:26:2507:55:3317:14:46
193PAŃCZUK-FIGURA Irmina 17 YEskadra PuławyPUŁAWYK2021-05-29 03:01:2407:48:1208:07:5317:21:26
194BODNAR Adrian 78 XDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5216:49:45
195BLIŹNIEWSKA Katarzyna 68 Xsng wild duckGŁOWNOK2021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:4319:31:15
196BLIŹNIEWSKI Marek 68 Ysng wild duckGŁOWNOM2021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:4519:31:15
197KOROBIJ Krzysztof 178 YJeszcze w Zielone gramy !!!WOJCIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2508:10:3208:46:0420:06:09
198BODNAR Krystian 78 YDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5116:49:45
199DUKAŁA Arkadiusz 54 XZ pasją do biegania.ZALESIE GÓRNEM2021-05-29 03:01:2608:22:3608:56:3319:42:55
200HATALSKI Wojciech 178 XJeszcze w Zielone gramy !!!WROCŁAWM2021-05-29 03:01:2608:10:3208:46:0620:06:12
201TKACZYK Szymon 115 XWeganizmyKRAKÓWM2021-05-29 03:01:2606:35:3807:11:3914:45:42
202MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ Agnieszka 54 YZ pasją do biegania.WARSZAWAK2021-05-29 03:01:2608:22:3208:56:3319:42:55
203BIAŁEK Aleksandra 115 YWeganizmyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2606:35:3907:11:4014:45:42
204CEBULA Grzegorz 28 XPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2IWINYM2021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:12
205ZBĄSKI Bartłomiej 92 XKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1213:25:45
206WIELGOSZ Tomasz 33 X15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1215:02:57
207WOLSZCZAK Konrad 28 YPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2LUBINM2021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:11
208KULPOK Tomasz 92 YKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1313:25:45
209KŁOSIEWICZ Wojciech 33 Y15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1115:02:56
210PASZKIEWICZ Kamil 74 YZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:1407:17:3415:50:12
211PAWLAK Małgorzata 166 XPawlakGNIEZNOK2021-05-29 03:01:2808:48:4909:21:0820:06:25
212GUZIK Piotr 74 XZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:1507:17:3415:50:12
213OSTACH Daria 190 YANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2808:13:5708:48:2618:40:05
214PRUSIEWICZ Beata 190 XANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2908:13:5608:48:2818:40:04
215PAWLAK Krzysztof 166 YPawlakGNIEZNOM2021-05-29 03:01:2908:48:4909:21:0920:06:26
216KLEPACKI Maciej 129 XBiegamy dla AntkaPĘPOWOM2021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:02
217SKWARA Marek 119 XSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0013:09:47
218GOŁĘBIOWSKI Piotrek 46 YGórskie dzikiCHORZÓWM2021-05-29 03:01:3007:18:1507:56:0716:55:30
219TOKARSKI Leszek 129 YBiegamy dla AntkaGOSTYŃM2021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:01
220SKWARA Dariusz 119 YSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0113:09:47
221OBORSKI Waldemar 102 YZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4418:49:47
222KUBACKI Wojciech 124 YZmasakrowaniWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4818:49:47
223SKRZYPCZAK Radosław 46 XGórskie dzikiPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:18:1607:56:0816:55:30
224MISZTAL Rafał 22 XCoraz BliżejCHRZANÓWM2021-05-29 03:01:3106:16:2706:25:4813:23:52
225CAŁKA Krystian 90 XUltrino AmateurPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:17:1308:01:0816:52:50
226ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 58 XHALYNY BIEGAJOPROSZOWICEK2021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:3116:42:35
227BLIM Maciej 124 XZmasakrowaniWTÓREKM2021-05-29 03:01:3107:37:5508:22:4718:49:46
228MURZYN Krystyna 58 YHALYNY BIEGAJOWIŚNIOWAK2021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:3116:42:34
229FUGAS Konrad 157 XFugasyTOMASZÓW LUBELSKIM2021-05-29 03:01:3206:48:0407:38:0116:30:57
230ADAMCZYK Marcin 8 Xlipiec '76GOŁUSKIM2021-05-29 03:01:3208:24:4109:04:1719:27:12
231FUGAS Artur 157 YFugasyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3206:48:0607:38:0116:30:56
232WIŚNIEWSKI Marek 102 XZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3207:37:5508:22:4318:49:46
233RUSIN Krzysztof 22 YCoraz BliżejSZARÓWM2021-05-29 03:01:3206:16:2506:25:4613:23:52
234CIERPISZ Marek 83 XKambodzańskie WariaDZIKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3307:13:1608:01:0918:07:42
235BOROWCZYK Andrzej 8 Ylipiec '76LIPIEC '76M2021-05-29 03:01:3308:24:4309:04:1619:27:11
236MACIEJEWICZ Krzysztof 116 YKK TeamTERSPOLM2021-05-29 03:01:3307:07:2907:42:0915:44:09
237CIERPISZ Damian 83 YKambodzańskie WariaDZIKISTALOWA WOLAM2021-05-29 03:01:3307:13:1708:01:1218:07:43
238JARZYNKA Krzysztof 116 XKK TeamLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:07:2807:42:0715:44:08
239PSZENNY Łukasz 90 YUltrino AmateurLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:17:1008:00:5316:52:48
240KOŁODZIEJ Sebastian 109 Y***** ***SZCZYTNOM2021-05-29 03:01:3408:40:2809:12:0519:58:43
241JADESZKO Michał 109 X***** ***EŁKM2021-05-29 03:01:3408:40:2709:12:0419:58:41
242GÓRSKI Sławomir 117 YTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3406:47:0007:08:4315:44:32
243STASZCZAK Łukasz 117 XTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3506:46:5807:08:3915:44:31
244SIĄKAŁA Krystian 186 YSZYBCY I WŚCIEKLI VIIGÓRKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:3506:48:2107:05:4714:01:11
245DZIEWA Przemysław 186 XSZYBCY I WŚCIEKLI VIIBRANDWICAM2021-05-29 03:01:3506:48:2707:05:4514:01:04
246TYMUL Jakub 53 YTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3508:13:3708:33:5318:54:08
247SZYŁOWICZ Daniel 53 XTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3608:13:3708:33:5318:54:07
248GIEL Wojtek 126 XEz-FloSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2021-05-29 03:01:3608:02:3508:30:3418:01:45
249MAMLA Zbigniew 140 XBiegiem na kawęWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3608:35:5108:54:1719:47:56
250OLSZEWSKI Artur 171 XPanna CottaDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-29 03:01:3707:46:3108:51:5820:33:15
251KACZMAREK Dagmara 126 YEz-FloKATOWICEK2021-05-29 03:01:3708:02:3408:30:3218:01:44
252SUDOŁ Damian 23 XObibokiWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5217:58:26
253ZIELIŃSKI Dariusz 23 YObibokiŁĘCZNAM2021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5117:58:26
254KOSEWSKA Dorota 140 YBiegiem na kawęWARSZAWAK2021-05-29 03:01:3708:35:5108:54:1719:47:55
255LEWANDOWSKI Janusz 61 XŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3806:46:3307:14:3414:48:36
256TOL Kamil 171 YPanna CottaTANINAM2021-05-29 03:01:3807:46:3108:51:5820:33:12
257RUDZIŃSKI Tomasz 179 XKuna w agreścieLUBLINIECM2021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5420:33:12
258RYBAK Aneta 51 YPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:2818:12:41
259SOCHA Mariola 51 XPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:2918:12:40
260MAŚLONKA Tomasz 179 YKuna w agreścieKATOWICEM2021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5520:33:12
261KOZERA Waldemar 59 XDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:1108:36:3418:16:38
262LEWANDOWSKI Dominik 61 YŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3906:46:3607:14:3514:48:35
263KADULA Tomasz 59 YDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:1208:36:3318:16:39
264RUDO Jakub 152 XMarek & Jakub Running TeamŁOCHÓWM2021-05-29 03:01:4006:37:2107:32:4714:50:00
265KRUPIŃSKI Marek 152 YMarek & Jakub Running TeamGOWOROWOM2021-05-29 03:01:4006:37:1707:32:4614:50:00
266STACHELSKI Robert 161 XMSR OTWOCKJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:4007:31:3808:13:2116:39:34
267POLANOWSKI Jan 161 YMSR OTWOCKWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4007:31:3708:13:2516:39:34
268SMOLIŃSKI Paweł 162 XRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:3608:03:0016:55:18
269CHUDAŃSKI Jakub 94 YPozytywniKNURÓWM2021-05-29 03:01:4108:00:0208:29:2018:47:09
270RESZKA Piotr 162 YRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:3808:03:0216:55:19
271HERMAN Michał 50 XBez PośpiechuŚWIEBODZICEM2021-05-29 03:01:4207:32:2407:59:1816:54:17
272FRANKOWSKI Piotr 50 YBez PośpiechuWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4207:32:2507:59:1916:54:17
273FACON Sławomir 137 XPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:3108:33:1218:49:43
274FACON Janusz 137 YPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:2708:33:1218:49:43
275FRANKIEWICZ Artur 94 XPozytywniGLIWICEM2021-05-29 03:01:4308:00:0108:29:1918:47:08
276KONOPSKI Piotr 200 XRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1614:54:32
277ROGOWSKI Patryk 200 YRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1314:54:32
278PUCHALSKI Piotr 181 XPuchaczeWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4308:18:4608:33:0618:19:09
279PUCHALSKA Olga 181 YPuchaczeSMOLECK2021-05-29 03:01:4308:18:4608:32:3518:19:10
280KOWALIK Mariusz 29 YBojko TeamMIEDŹNOM2021-05-29 03:01:4409:11:5109:54:1721:11:08
281BĄDZIUL Dorota 29 XBojko TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:4509:11:5109:54:1821:11:07
282SZMYT Piotr 34 XWlkp Mountains ultra/4 runners groupPOZNANM2021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5518:03:42
283PACZÓSKA Ewa 182 XAfera Lektyka TeamOBORNIKI ŚL.K2021-05-29 03:01:4508:18:4708:32:3319:49:34
284SAŁAS Krzysztof 193 XFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4507:37:0208:00:3218:00:05
285SIBILAK Dawid 182 YAfera Lektyka TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4508:18:5208:33:2819:49:40
286ZYZANSKI Andrzej 34 YWlkp Mountains ultra/4 runners groupWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5818:03:43
287GŁUCHOWSKI Przemysław 127 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM2021-05-29 03:01:4606:55:4107:13:5615:26:27
288PELJAK Mariusz 509 YKB SobótkaSOBÓTKAM2021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3214:40:42
289MŁODZIENIAK Robert 127 YPrawnicy z tej samej ulicyKONINM2021-05-29 03:01:4606:55:4207:13:5915:26:27
290BARSZCZ Bartosz 37 XWarchołyRADOMM2021-05-29 03:01:4607:36:5208:00:4218:00:05
291CZYŚCIAK Krzysztof 509 XKB SobótkaŻÓRAWINAM2021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3014:40:41
292ROKITA Maciej 193 YFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4607:37:0108:00:4418:00:03
293GÓRKA Radosław 37 YWarchołyMILANÓWEKM2021-05-29 03:01:4607:36:5408:00:2818:00:06
294ROZWADOWSKI Robert 7 YPyrySUCHY LASM2021-05-29 03:01:4707:53:2608:21:3818:54:04
295BARANSKI Jaroslaw 198 YBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4707:45:0407:58:4515:46:18
296JASIŃSKI Mikołaj 45 XOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:4109:56:0620:48:32
297BARANSKI Piotr 198 XBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4807:45:0307:58:4515:46:17
298ADAMSKI Jakub 45 YOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:4209:56:0620:48:32
299KOŁEK Jacek 7 XPyryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:4907:53:2508:21:3818:54:03
300ZIEMKIEWICZ Jarosław 98 XUKS Running TeamLUBINM2021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13
301MASZEWSKA-WACH Mariola 501 Xpojeby.com.plRAWA MAZOWIECKAK2021-05-29 03:01:4908:50:4709:01:3718:02:50
302EFINOWICZ Tomasz 98 YUKS Running TeamKALISZM2021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13
303DZISZKIEWICZ Grzegorz 501 Ypojeby.com.pl43-300M2021-05-29 03:01:4908:50:4809:01:3518:02:50
304MIECHOWICZ Małgorzata 175 XLeżacze ŁąkowiKROSNO ODRZAŃSKIEK2021-05-29 03:01:5007:20:4807:53:1416:29:46
305BATURO Artur 175 YLeżacze ŁąkowiMARCINOWICEM2021-05-29 03:01:5007:20:4907:53:1516:29:46
306MROZIK Magdalena 112 XPower Training Girls TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5108:01:5708:28:3018:49:38
307BOBIŃSKA Marta 112 YPower Training Girls TeamPOWER TRAININGK2021-05-29 03:01:5108:02:0008:28:3118:49:38
308SAZON Inesa 4 XRuda i jej OgonGDAŃSKK2021-05-29 03:01:5207:55:5408:17:3917:42:05
309KALICKI Irek 134 XZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5219:09:36
310ROST Zbigniew 4 YRuda i jej OgonGDAŃSKM2021-05-29 03:01:5207:55:5508:17:3817:42:05
311STASZCZUK Andrzej 67 YWilkiSŁUPSKM2021-05-29 03:01:5208:51:3909:46:3920:05:53
312SZYMCZYK Michał 134 YZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5419:09:36
313ŚWIĄTEK Monika 67 XWilkiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5308:51:3709:46:4220:05:50
314JÓŹWIAK Patryk 82 XPacole teamMIELESZYNM2021-05-29 03:01:5407:37:4408:21:4417:22:32
315MATYSIAK Jacek 82 YPacole teamWIELKOPOLSKIEM2021-05-29 03:01:5407:37:4308:21:4417:22:32
316ŁYCZKO Anna 135 XKozice TeamSTOBIERNAK2021-05-29 03:01:5507:23:3307:43:4615:54:03
317ROGOWSKA Anna 135 YKozice TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:5507:23:3407:43:4515:54:03
318MURDZIA Marcin 167 XRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:3908:19:5816:51:56
319OSTROWSKI Artur 167 YRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:3708:19:5716:51:55
320JUSZCZYK BUKOWIECKA Magdalena 85 XDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0109:18:2109:47:2821:35:53
321GÓRSKA Anna 85 YDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0209:18:2109:47:3021:35:53
322LULEWICZ Marek 163 XDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0307:14:4508:00:1316:52:40
323FILIPCZUK Marcin 163 YDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0507:14:4308:00:0916:52:39
324SZYPULSKI Rafał 111 XSzakal JeżycePOZNAŃM2021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3717:46:54
325BARTOSIEWICZ Andrzej 111 YSzakal JeżyceLUBOŃM2021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3417:46:54
326OSIAK Karol 63 XWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3608:15:5708:57:5819:38:54
327MAZUREK Krzysztof 63 YWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3708:15:5708:58:0419:38:54
328KOBYLIŃSKI Tomasz 132 XSzybcy i WściekliZABRZEM2021-05-29 03:15:0007:03:3407:26:4716:14:15
329MAŚNIAK Witold 132 YSzybcy i WściekliRYBNIKM2021-05-29 03:15:0007:03:2607:26:4616:14:15
330ŻYŁKA Kamil 203 YAkademia Biegania 42kKOBIÓRM2021-05-29 03:23:2206:38:2207:07:5715:32:00
331KLACHACZ Sebastian 203 XAkademia Biegania 42kTYCHYM2021-05-29 03:23:2306:38:2207:07:5715:32:00
332BEBELSKI Rafał 27 XPiękny i BestiaWARSZAWAM2021-05-29 03:23:5406:56:5207:15:1615:05:43
333ZMYJ Danuta 27 YPiękny i BestiaPAWLIKOWICE 407K2021-05-29 03:23:5506:56:5207:15:1815:05:43
334JEZIORNY Ryszard 20 YGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1307:35:2207:59:5816:29:27
335STELMACH Krzysztof 20 XGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1607:35:1907:59:5516:29:24
336KWAŚNIEWSKI Maciej 128 XDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35
337KONECKI Damian 128 YDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35
338BERNHARD Paweł 99 XSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3118:35:47
339PODGÓRSKI Dominik 99 YSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3018:35:47
340SZYMAŃSKA Brygida 320 YStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMJAROSZÓWK2021-06-02 03:01:5906:30:2906:38:5514:38:39
341SULIMA Grzegorz 323 XBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:4807:10:1015:00:16
342TWARÓG Zbigniew 323 YBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:4907:10:1115:00:16
343SZYSZŁOWSKI Waldemar 326 XPatobiegaczePOZNAŃM2021-06-02 03:02:0007:28:2707:53:4816:53:15
344GRACZ Krzysztof 321 XDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0106:36:4906:58:0314:15:50
345RODAK Zbigniew 320 XStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0106:30:2806:38:5414:38:38
346PODLASZEWSKI Jacek 322 XSPC PODLAS TAEMTORUŃM2021-06-02 03:02:0107:27:0807:40:5816:05:11
347BĄK Andrzej 322 YSPC PODLAS TAEMJÓZEFOWOM2021-06-02 03:02:0107:27:1107:40:5816:05:12
348MOLTZAN Zbigniew 514 YCrossfit ToruńTORUŃM2021-06-02 03:02:0106:46:1806:58:4114:47:08
349NICPOŃ Sebastian 326 YPatobiegaczePIŁAM2021-06-02 03:02:0107:28:2607:53:4716:53:15
350MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 514 XCrossfit ToruńTORUŃK2021-06-02 03:02:0206:46:1806:58:4514:47:08
351NOWAK - KASPRZAK Anna 319 Xas you wishWROCŁAWK2021-06-02 03:02:0208:40:3709:22:2419:43:13
352FOREMSKI Sławomir 324 YToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:4306:49:0013:58:12
353BURZEC Tomasz 327 XHFBWROCŁAWM2021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02
354GAŁECKI Robert 327 YHFBKIEŁCZÓWM2021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02
355PIASKOWSKI Marcin 321 YDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0206:36:4806:58:0014:15:49
356KRUSZCZYŃSKI Sebastian 331 XPGB Sportowa PaczkaNIKIELKOWOM2021-06-02 03:02:0307:50:4308:24:2017:23:51
357KOSIN Marcin 331 YPGB Sportowa PaczkaBARCZEWOM2021-06-02 03:02:0307:50:4608:24:1917:23:55
358SZYGENDA Sebastian 329 XP.S.WRZEŚNIAM2021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2215:53:00
359MOLENDA Tomasz 319 Yas you wishNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0308:40:3909:22:2319:43:12
360BARĆ Piotr 64 YPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0307:04:4907:19:5515:07:29
361KWIATKOWSKI Przemysław 329 YP.S.GNIEZNOM2021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2315:53:00
362KUCHARSKI Paweł 64 XPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0407:04:4807:19:5415:07:28
363KWIETNIA Przemek 316 XBimBro TeamCZERWINM2021-06-02 03:02:0407:06:3207:28:1015:52:48
364BUDZYŃSKI Przemysław 333 XAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0407:51:2508:25:3918:12:49
365KAMIŃSKI Kamil 316 YBimBro TeamWARSZAWAM2021-06-02 03:02:0407:06:3107:28:0815:52:49
366KUKIEŁA Tomasz 328 XCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:5708:23:2317:51:26
367MÓWIŃSKI Tomasz 333 YAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0507:51:2408:25:3618:12:49
368PAKULSKI Marcin 328 YCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:5508:23:2317:51:27
369SZYMECKA Monika 334 XTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:4920:21:26
370LIETZ Renata 334 YTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:4920:21:27
371SUDOMIR Paweł 336 XWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:1506:52:0715:20:13
372SZAFRAŃSKI Jan 412 XPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:2005:58:4912:48:17
373LISAK Krzysztof 410 XBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:2904:54:1510:09:38
374ZIĘBA Tomasz 336 YWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:1606:52:0715:20:14
375ŚMIECHOWSKI Michał 412 YPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:2105:58:5012:48:18
376SYCHOWICZ Daniel 410 YBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:3004:54:1510:09:38
377WILK Marcin 472 YBad Old Fat GuysMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-03 03:03:1208:55:1808:57:3518:41:44
378SKLEPOWICZ Jacek 472 XBad Old Fat GuysWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1208:55:2008:57:3318:41:37
379PIOTROWSKA Anna 361 YHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1207:03:1207:23:4815:48:24
380KOŹMIŃSKI Patryk 348 YHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1206:50:0607:14:1515:33:03
381SWORNOWSKA Anna 513 XAnia i Paweł POZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5714:45:01
382WILCZYŃSKA Oliwia 411 XOliwia i KacperPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5514:45:01
383PODGÓRNY Mariusz 392 XTeam OzimekDYLAKIM2021-06-03 03:03:1307:37:0508:05:5017:20:55
384GAŁECKI Szymon 344 XCo dwie Gałki to nie jednaNOWOGARDM2021-06-03 03:03:1308:40:0609:20:3420:09:17
385ELIASZ Paweł 513 YAnia i Paweł BARANÓWM2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5614:45:01
386TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 361 XHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1307:03:1107:23:4115:48:23
387BARAŃSKI Kacper 411 YOliwia i KacperPOZNAŃM2021-06-03 03:03:1306:36:1806:59:5614:45:01
388FURMAN Paweł 348 XHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1406:50:0407:14:1315:33:02
389MASZOTA Franciszek 397 X***********BARTOSZYCEM2021-06-03 03:03:1407:13:1807:42:3017:48:51
390GUMIŃSKI Przemysław 392 YTeam OzimekOZIMEKM2021-06-03 03:03:1407:37:0508:05:5017:20:55
391KASPERKIEWICZ Maja 338 XDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:4918:20:46
392PASZKIEWICZ Maciej 395 XDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1408:37:2109:13:5119:45:50
393NAPIONTEK Maria 338 YDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:4818:20:45
394GAŁECKI Rafał 344 YCo dwie Gałki to nie jednaJELENIA GÓRAM2021-06-03 03:03:1408:40:0609:20:3320:09:16
395JAGUSTYN Maciej 342 Y13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:1106:43:4914:23:49
396KANIA Marcin 342 X13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:1206:43:4814:23:50
397BONDARCZUK Igor 395 YDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1508:37:2009:13:5219:45:50
398SZKAMRUK Małgorzata 401 YDAMY RADĘGLIWICEK2021-06-03 03:03:1508:22:4708:43:5320:03:57
399DOLATA Krzysztof 345 XSOCIOS SILESIAGLIWICEM2021-06-03 03:03:1607:17:4407:28:4014:21:20
400HINC-ŻARDECKA Natalia 394 YŚlimakiREDAK2021-06-03 03:03:1607:02:5207:18:2816:05:11
401WANAT Mateusz 375 XMI TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1606:44:5106:57:4615:15:38
402PĘKALA Anna 401 XDAMY RADĘZABRZEK2021-06-03 03:03:1608:22:4508:43:5120:03:56
403KOMORKIEWICZ Karol 394 XŚlimakiREDAM2021-06-03 03:03:1607:02:5107:18:2816:05:11
404SURLAS Izabela 375 YMI TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:1606:44:5306:57:4715:15:40
405GÓRNY Magdalena 382 XSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWK2021-06-03 03:03:1708:26:1708:55:3520:19:58
406SZPUNAR Marek 399 YMonkey SausageSONINAM2021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:2314:04:51
407MATYSIAK Łukasz 387 XKOBYLA GÓRA TEAMKOBYLA GORAM2021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01
408SZMUC Jacek 359 XMyszków BiegaMYSZKÓWM2021-06-03 03:03:1709:10:5509:11:4219:33:46
409STOPYRA Urszula 399 XMonkey SausageDĘBNOK2021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:2214:04:51
410KULA Sebastian 387 YKOBYLA GÓRA TEAMSYCÓWM2021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01
411GÓRNY Przemysław 382 YSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWM2021-06-03 03:03:1708:26:1608:55:3620:19:59
412JĘDRO Tomasz 505 YFC Eire DivisionSTRYKÓWM2021-06-03 03:03:1706:44:3807:03:2614:56:09
413MĄCZYŃSKA Joanna 343 XI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:4018:46:44
414GARDYŚ Grzegorz 339 XMały i DużyKICINM2021-06-03 03:03:1806:40:4006:59:4314:25:04
415ŻMUDKA Bartek 385 XRGB & Ochajo RUNRYBNIKM2021-06-03 03:03:1807:05:0707:38:3116:40:00
416RAJKOWSKI Tomasz 505 XFC Eire DivisionZGIERZM2021-06-03 03:03:1806:44:3807:03:2514:56:09
417RATAJCZAK Milena 343 YI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:3918:46:43
418DYMARSKI Mariusz 339 YMały i DużyCZERWONAKM2021-06-03 03:03:1806:40:3706:59:4114:25:05
419SZMUC Anna 359 YMyszków BiegaMYSZKÓWK2021-06-03 03:03:1809:10:5609:11:4319:33:46
420NOGAJ Janusz 385 YRGB & Ochajo RUNGLIWICEM2021-06-03 03:03:1807:05:0507:38:3416:39:57
421ŻYCIŃSKI Paweł 398 XWolskie CrossyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:4315:08:45
422WYSOCKI Tomasz 386 XPołówka na startRYBNIKM2021-06-03 03:03:1907:05:0507:38:3316:40:00
423GRACZYK Magdalena 417 YDrużyna PepyTULCEK2021-06-03 03:03:1909:58:3422:30:10
424FLORIAN Krzysztof 386 YPołówka na startRUDA ŚLĄSKAM2021-06-03 03:03:1907:05:0407:38:3516:39:59
425PĘCAK Agnieszka 349 YMonkeys' TeamDZIERZKOWICEK2021-06-03 03:03:1908:39:4608:59:1020:09:50
426PAJURA Marta 398 YWolskie CrossyKRAKÓWK2021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:4315:08:45
427SZEWCZYK Katarzyna 349 XMonkeys' TeamKRAŚNIKK2021-06-03 03:03:2008:39:4508:59:1020:09:48
428DRWĘSKA-MICHALSKA Julia 365 XPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYK2021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:3818:12:11
429GRACZYK Marcin 417 XDrużyna PepyTULCEM2021-06-03 03:03:2009:58:3322:30:06
430MICHALSKI Dariusz 365 YPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYM2021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:4018:12:11
431MATUSZCZYK Marek 360 XM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2107:42:5608:05:0116:51:49
432MATYSIAK Agnieszka 353 XGuli GuliLUBAŃK2021-06-03 03:03:2107:00:0707:20:1614:58:42
433TRZCIŃSKI Paweł 353 YGuli GuliLUBAŃM2021-06-03 03:03:2107:00:0607:20:1814:58:42
434CIPORA Katarzyna 369 YK&M TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:2108:07:2608:27:3519:08:01
435SZYMANIK Paweł 363 XKings P&RWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2207:30:2207:49:0316:09:29
436CIPORA Maciej 369 XK&M TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:2208:07:2608:27:3619:08:02
437KRZESIŃSKA Renata 363 YKings P&RWYŚMIERZYCEK2021-06-03 03:03:2207:30:2207:47:3916:09:28
438MACIEJOŃCZYK Mariusz 360 YM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2207:42:5608:05:0116:51:48
439CHOMA Marek 347 YPędzące LeniwceREPKIM2021-06-03 03:03:2206:33:0706:52:2214:45:00
440LASIKOWSKI Mateusz 347 XPędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM2021-06-03 03:03:2306:33:0406:52:2314:45:00
441ANIOŁEK Michał 346 YFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2307:05:4807:30:0815:32:43
442ŁUKOWIAK Krzysztof 346 XFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2407:05:5507:30:0315:32:43
443MATUSZEWSKA Małgorzata 341 XMi-GoŚREMK2021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:0116:06:35
444KACZMAREK Mirosław 341 YMi-GoWYSPIAŃSKIEGO 57M2021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:0216:06:35
445TADYCH Mariusz 506 XPIERNIKIBRZOZÓWKAM2021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0716:24:08
446GOŹDZIŃSKI Przemysław 506 YPIERNIKIKROBIAM2021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0816:24:08
447DASZCZYŃSKI Adam 371 YFather & Son companyKOSOWOM2021-06-03 03:03:2508:32:4008:59:2019:29:58
448KANIEWSKI Michał 371 XFather & Son companyBANINOM2021-06-03 03:03:2508:32:3908:59:1919:30:03
449SIERECKI Zbigniew 510 XDziki DwaZBYDAR@GAZETA.PLM2021-06-03 03:03:2511:58:1327:12:1937:39:59
450CZARDYBON Michał 337 YCzarne StopyWYRYM2021-06-03 03:03:2506:58:4007:16:5014:54:35
451WAJDZIAK Marcin 408 XNizinne DziadkiSZCZECINM2021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:0418:20:44
452MARCZEWSKI Maciej 400 XNie rozdziobią nas krukiKIELCEM2021-06-03 03:03:2608:11:3208:31:0118:04:49
453KMERA Rafał 510 YDziki DwaGDAŃSKM2021-06-03 03:03:2611:58:1227:12:1537:39:57
454KUBRAK Kamil 337 XCzarne StopyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:2606:58:3907:16:4914:54:33
455KAŹMIERCZAK Jarosław 408 YNizinne DziadkiBEZRZECZEM2021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:1118:20:44
456KRUK Małgorzata 400 YNie rozdziobią nas krukiKIELCEK2021-06-03 03:03:2608:11:3008:31:0218:04:49
457GROCHALA Grzegorz 380 XGrochala TeamSZCZECINM2021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:29
458GROCHALA Emil 380 YGrochala TeamWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:30
459MATYSIAK Daniel 383 XGenerali Sport TeamBUGAJM2021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30
460BRODA Łukasz 383 YGenerali Sport TeamGÓRKI WIELKIEM2021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30
461RAJKOWSKI Tomasz 374 XApartamenty Łemko teamSŁUPSKM2021-06-03 03:03:2807:36:0408:10:5317:06:02
462MONICA Mateusz 374 YApartamenty Łemko teamKRYNICA-ZDRÓJM2021-06-03 03:03:2807:37:0308:10:5217:06:01
463BALCERZAK Mariusz 354 XBalusieŁÓDŹM2021-06-03 03:03:2908:13:5608:33:2118:14:17
464SERAFIN Robert 351 XSERAFINGRYBÓWM2021-06-03 03:03:2906:51:3007:11:0314:56:59
465JEZIOR Bartosz 409 XPyszczkomuryGLIWICEM2021-06-03 03:03:3009:52:3911:17:2925:08:25
466GRĘBOWSKA Dagmara 379 YW Kobiecie SiłaŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3009:37:4009:40:4821:24:49
467BALCERZAK Krystyna 354 YBalusieŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3008:13:5408:33:2018:14:16
468LEPIARZ Beata 379 XW Kobiecie SiłaKRAKÓWK2021-06-03 03:03:3109:37:4109:40:4821:24:49
469SERAFIN Piotr 351 YSERAFINSTRÓŻEM2021-06-03 03:03:3106:51:2807:11:4914:56:56
470KLUZA-HOWIL Lila 403 YBiegowe KaizenGRYFINOK2021-06-03 03:03:3107:47:2108:14:2216:55:26
471HOWIL Waldemar 403 XBiegowe KaizenGRYFINOM2021-06-03 03:03:3107:47:2308:14:2316:55:27
472DOMAŃSKA Mariola 384 YUltra GrażynkiKIELCEK2021-06-03 03:03:3109:40:1410:03:1520:16:02
473JEZIOR Monika 409 YPyszczkomuryGLIWICEK2021-06-03 03:03:3109:52:3811:17:2725:08:25
474MACIĄG Ewelina 381 XNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3208:56:2509:32:2619:24:05
475STELMACH Dariusz 396 XAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2416:38:01
476TCHOŃ Tomasz 396 YAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2516:38:00
477KUMAŃSKA Monika 381 YNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3308:56:2509:32:2619:24:04
478CHRZAN Andrzej 405 YAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3307:28:5508:00:2815:49:59
479SKUCIŃSKA Martyna 384 XUltra GrażynkiJĘDRZEJÓWK2021-06-03 03:03:3409:40:0910:03:0920:15:59
480CHRZAN Daniel 405 XAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3407:28:5808:00:2715:49:58
481KOCHAN Grzegorz 391 YKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3409:30:1109:31:3720:03:05
482JAKIEL Grzegorz 378 YAG SPRINTWROCŁAWM2021-06-03 03:03:3408:51:4609:37:5020:07:17
483BAŁAGA Marcin 391 XKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3509:30:0909:31:3520:03:04
484DUBIEL Andrzej 378 XAG SPRINTLUTYNIAM2021-06-03 03:03:3508:51:4709:37:4920:07:11
485TEODORCZUK Paweł 390 XDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:03:3608:12:2308:55:1118:55:13
486ZAWIŚLAK Kazimierz 377 XZWYCZAJNY TEAMTOMASZÓW LUBELSKIM2021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:4515:11:10
487FIGEL Michał 372 XMiki TeamGDAŃSKM2021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:4019:17:32
488FIGEL Monika 372 YMiki TeamGDAŃSKK2021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:4119:17:32
489PILECKI Łukasz 376 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:1307:09:2114:42:08
490PAWLIK Paweł Alibaba 376 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:1407:09:2014:42:09
491GIEMZIK Marcin 390 YDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:05:2608:10:3208:53:2018:53:23
492GAŁKOWSKI Artur 350 XSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:3409:58:2420:47:35
493SITARZ Tomasz 350 YSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:3709:58:2720:47:35
494MENDYK Marcin 397 Y***********JAKTORÓWM2021-06-03 03:13:1407:03:2107:32:3117:38:51
495DERUŚ Stanisław 503 YBISTROBISKUPICEM2021-06-03 03:14:0010:35:4111:01:4218:49:00
496KŁOS Dariusz 503 XBISTROTORUŃM2021-06-03 03:14:0110:35:3711:01:4418:48:58
497GAJOS Anna 356 XLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:2515:52:19
498STĘPKOWSKA Berta 356 YLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:2315:52:20
499CIOCH Cezary 438 XKALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM2021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:3710:33:01
500NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynKROSNOM2021-06-04 02:59:5505:23:2305:37:1113:01:56
501MEDEJCZYK Łukasz 450 YKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynDOBIESZYNM2021-06-04 02:59:5505:23:2505:37:1113:01:57
502SOCHA Norbert 438 YKALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM2021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:4710:33:01
503SYCHNIAK Agnieszka 517 XDreamTeam 1ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5606:26:4106:32:2513:38:28
504WOJDA Dariusz 431 XPolish WingsJÓZEFÓWM2021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13
505KARNICKI Paweł 451 XWataha '76BYTÓWM2021-06-04 02:59:5605:51:3006:10:5314:18:23
506STELMACH Damian 483 XDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:2107:50:4015:50:31
507PRZYPOLSKI Paweł 418 YBeauty and the BeardWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5606:14:1506:23:5615:11:46
508BŁOŃSKI Piotr 431 YPolish WingsSMOLECM2021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13
509ŻARNIEWSKI Wojciech 483 YDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:1407:50:3915:50:29
510GRZONKA Tomasz 451 YWataha '76RZEPNICAM2021-06-04 02:59:5605:51:3106:10:5214:18:23
511KĄKOL Michał 442 YBliźniaki RFKAROLINAM2021-06-04 02:59:5605:36:4205:49:2712:07:47
512TROJNAR Damian 436 XKs JanuszeŁAŃCUTM2021-06-04 02:59:5605:28:3312:23:22
513PRZEPIÓRKA Barbara 418 XBeauty and the BeardCIESZYNK2021-06-04 02:59:5606:14:1406:23:5615:11:45
514ŻWIRUK Karol 469 YSzybkie Kopyto UltraWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2112:42:13
515CHYLIŃSKA Agnieszka 459 XSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5707:31:2107:35:1915:55:00
516PAJDOSZ Rafał 469 XSzybkie Kopyto UltraBIAŁA PODLASKAM2021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2212:42:13
517BRZEZIŃSKI Damian 496 YBiegaj z BananemWYSOKAM2021-06-04 02:59:5705:29:1305:43:0413:01:34
518SZELEST Dariusz 517 YDreamTeam 1WIŚNIOWA GÓRAM2021-06-04 02:59:5706:26:4006:32:2513:38:28
519KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 456 XRaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK2021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:5814:50:23
520JUSZCZAK Marcin 442 XBliźniaki RFCEGŁÓWM2021-06-04 02:59:5705:36:4105:49:2712:07:46
521KŁOSIŃSKI Rafał 456 YRaceFighter GOSIR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM2021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:5814:50:23
522MROTEK Katarzyna 441 XDwie dzikuskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK2021-06-04 02:59:5807:45:5308:10:4616:25:29
523WOJNAROWSKI Piotr 454 XMocni.plŁĄCKOM2021-06-04 02:59:5804:29:3604:35:0409:39:14
524SUPERNAK Łukasz 496 XBiegaj z BananemŁAZYM2021-06-04 02:59:5805:29:1105:43:0213:01:33
525DURDA Dominika 460 XStorm TeamOTOKAK2021-06-04 02:59:5807:33:0807:44:5116:40:45
526SIWIRSKA Anna 502 XAgent i GwiazdaWARSZAWAK2021-06-04 02:59:5806:28:0006:45:0314:53:18
527BIAŁEK Adam 459 YSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5807:31:2007:35:1815:55:00
528BOKACZ Piotr 455 YNadmorskie warchlakiUSTKAM2021-06-04 02:59:5804:45:1304:50:4111:09:47
529BARAN Artur 454 YMocni.plDOBRAM2021-06-04 02:59:5804:29:3504:34:5609:39:14
530DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 441 YDwie dzikuskiŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5807:45:5208:10:4516:25:28
531MARON Jacek 502 YAgent i GwiazdaWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5806:28:0306:45:0214:53:18
532MROTEK Michał 516 XNa WARIATAKRUSZYN KRAJEŃSKIM2021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3515:47:36
533WILMONT Krzysztof 455 XNadmorskie warchlakiSŁUPSKM2021-06-04 02:59:5904:45:1404:50:4011:09:46
534KRYSKE Mariusz 516 YNa WARIATABIAŁE BŁOTAM2021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3215:47:36
535GOLAS Grażyna 439 XDudyczRunGDYNIAK2021-06-04 02:59:5906:12:0406:12:4013:17:28
536WALOSZEK Franek 484 YWYMIATACZE Z TURKUTURKOWICE 73M2021-06-04 02:59:5906:26:5006:51:3114:06:51
537DAMPS Sylwester 439 YDudyczRunGOWINOM2021-06-04 02:59:5906:12:0306:12:3913:17:28
538DYWAN Andrzej 415 XGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:5207:14:4715:47:41
539SCHWITALLA Adrian 498 XSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0005:57:2006:09:4813:08:15
540GAUDYN Hubert 444 XGG TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEM2021-06-04 03:00:0007:21:2407:47:5715:45:58
541ŁUCZAK Tomasz 484 XWYMIATACZE Z TURKUOBRZĘBIN 80 DM2021-06-04 03:00:0006:26:4906:51:2914:06:50
542GNATOWICZ Krzysztof 444 YGG TEAMCZERWIEŃSKM2021-06-04 03:00:0007:21:2407:48:0515:45:58
543SPYRKA Adam 415 YGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:5607:14:4615:47:40
544KOTOMSKA Renata 460 YStorm TeamALEKSANDRÓWKAK2021-06-04 03:00:0007:33:0607:44:4516:40:44
545NESTOROWICZ Marek 486 YKlub Biegacza Jurund SzczytnoKĘTRZYNM2021-06-04 03:00:0006:46:4306:59:1815:40:14
546GAWLIK Marcin 498 YSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0105:57:2006:09:4913:08:14
547ZDUNEK Józef 486 XKlub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM2021-06-04 03:00:0106:46:4406:59:2015:40:15
548CHUCHAŁA Paweł 420 XMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:2406:31:1713:59:31
549SIKORSKI Marcin 465 XRAT Wrocław + TT SzczecinSZCZECINM2021-06-04 03:00:0105:56:2406:06:3512:59:38
550KWIECIEŃ Marek 420 YMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:2306:31:1513:59:31
551SUDOMIR Przemysław 414 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:0706:31:2513:42:47
552KURPIEWSKA Anna 465 YRAT Wrocław + TT SzczecinWROCŁAWK2021-06-04 03:00:0205:56:2106:06:3712:59:36
553KMIEĆ Andrzej 414 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:0606:31:2513:42:47
554RYBAK Monika 515 XRyba z DzikiemOTWOCK K2021-06-04 03:00:0307:54:5508:54:5018:37:20
555KARPIŃSKI Robert 497 YSpartanie Dzieciom (riposta)MARKIM2021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3618:54:11
556TURLEJ Dariusz 497 XSpartanie Dzieciom (riposta)WARSZAWAM2021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3518:54:11
557CEDRO Damian 494 XMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0308:59:3909:29:5520:42:54
558KAMIŃSKI Marek 436 YKs JanuszePOZNAŃM2021-06-04 03:00:0305:28:1205:42:5312:22:55
559KUMOREK Mariusz 468 YH&MŁĘKAWICAM2021-06-04 03:00:0405:37:4005:48:1512:47:07
560SZNEJFUS Beata 515 YRyba z DzikiemPRUSZKÓW K2021-06-04 03:00:0407:54:5508:54:5218:37:21
561SANECKI Patryk 423 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM2021-06-04 03:00:0406:52:3807:36:5015:46:50
562GADOMSKI Radosław 461 XLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0406:22:4406:45:5614:20:30
563PAWLYTA Jerzy 423 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM2021-06-04 03:00:0406:52:3407:36:5215:46:51
564GRADOWSKI Łukasz 494 YMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0508:59:4109:29:5420:42:50
565PARANDYK Krystian 470 YMcBiegacze dzikiSTARA WIEŚM2021-06-04 03:00:0506:38:4206:47:3215:09:49
566TRACZ Agnieszka 462 XbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:5520:46:23
567WIATROWICZ Barbara 462 YbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:5320:46:24
568PAWLUCZYK Adam 461 YLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0506:22:4706:45:5814:20:29
569GRYCMAN Łukasz 407 XSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM2021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:3115:00:05
570HANKUS Łukkasz 468 XH&MŻYWIECM2021-06-04 03:00:0605:37:4105:48:1612:47:05
571GRYCMAN Magdalena 407 YSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAK2021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:3015:00:05
572MARCINKIEWICZ Robert 485 YJuraTrail MFsCZĘSTOCHOWAM2021-06-04 03:00:0608:37:3708:59:4418:39:59
573WIERZBOWSKI Krzysztof 491 YBydgoszczBYDGOSZCZM2021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1318:42:53
574SIEKIERSKI Tomasz 491 XBydgoszczSOLEC KUJAWSKIM2021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1518:43:01
575SIKORA Grzegorz 470 XMcBiegacze dzikiKSIĄŻENICEM2021-06-04 03:00:0706:38:4006:47:2915:09:47
576RZEŹNIK Mariusz 508 YRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0707:28:0107:29:3516:02:36
577STANIEK Sławomir 425 XBlackSheep TeamRYBNIKM2021-06-04 03:00:0806:20:3306:41:4714:45:16
578DĄBROWSKA Katarzyna 477 XPanorama Obiekty SportowePIASECZNOK2021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:5515:14:57
579KORBUT Radosław 477 YPanorama Obiekty SportoweSIEDLCEM2021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:5615:14:56
580SZEWCZENKO Agnieszka 424 XAga/AgaBOLESŁAWIECK2021-06-04 03:00:0907:20:0507:32:4016:06:23
581ŁOŚ Piotr 432 X***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:3306:19:5713:26:27
582TRZASKA Marcin 480 XWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:5206:59:4415:25:15
583KOWALEWSKA Małgorzata 487 XGwiazdy PółnocyBANINOK2021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:2013:39:55
584KACZMAREK Karol 508 XRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0907:27:5907:29:3416:02:34
585ŁOWCZAK Bartosz 432 Y***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:3406:19:5913:26:28
586SZYMACZEK Kamil 480 YWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:5006:59:4315:25:14
587ZIELIŃSKA Iwona 487 YGwiazdy PółnocyGDAŃSKK2021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:1913:39:54
588BIENIAK Krzysztof 370 XKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1006:34:3106:52:3215:02:09
589GRUDZIŃSKI Ernest 430 YZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3616:47:59
590CHMURKO Michał 425 YBlackSheep TeamGLIWICEM2021-06-04 03:00:1006:20:3106:41:4714:45:14
591BAJOR - ZALEWKA Agata 424 YAga/AgaRACIBOROWICE DOLNEK2021-06-04 03:00:1007:20:0407:32:3916:06:22
592SZYNALIK Władysław 463 YTISSMSZANA DOLNAM2021-06-04 03:00:1007:44:4107:45:1617:22:49
593BRAJCZEWSKI Piotr 430 XZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3716:47:58
594LASEK Mikołaj 453 XPan WuefistaCZMOŃM2021-06-04 03:00:1106:08:4006:18:4713:39:41
595DRAUS Borys 473 XXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:1306:56:3315:13:52
596KUŹNICKI Witold 463 XTISSRZUCHOWAM2021-06-04 03:00:1107:44:4107:45:1517:22:49
597GARCZYK Rafał 453 YPan WuefistaLUSÓWKOM2021-06-04 03:00:1106:08:4106:18:4813:39:37
598GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 419 YComfort ZoneGLIWICEK2021-06-04 03:00:1207:32:0107:34:3715:58:02
599TYSZKA Dariusz 370 YKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1206:34:3206:52:4015:02:07
600PELCHEN Tomasz 443 YTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1206:42:4306:57:1114:31:42
601BAR Aleksandra 419 XComfort ZoneSTRZELCE OPOLSKIEK2021-06-04 03:00:1207:32:0307:34:3915:58:02
602GMAJ Daniel 481 XOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:4206:55:3815:37:52
603WYSMOLIŃSKI Piotr 499 YSzampan na MecieOSIELSKOM2021-06-04 03:00:1309:23:5109:49:3721:06:05
604WOJCIECHOWSKI Ireneusz 443 XTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:4106:57:1014:31:40
605HYŻY Piotr 429 YBonnie & ClydeTARNÓWM2021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:5311:19:39
606ZYCH Katarzyna 429 XBonnie & ClydeTARNÓWK2021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:5211:19:39
607OLESZEK Krzysztof 471 YDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1408:16:2308:38:4018:43:39
608WYSMOLIŃSKA Barbara 499 XSzampan na MecieOSIELSKOK2021-06-04 03:00:1409:23:5009:49:3621:06:04
609SURDEL Dawid 422 XDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1913:55:04
610ANTONIEWICZ Jacek 481 YOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1406:42:4206:55:3715:37:51
611WOJTON Karol 422 YDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1713:55:04
612ZAWADKA Darek 433 Xdla naszych KasiekWÓLKA MIŃSKAM2021-06-04 03:00:1507:03:2207:28:5516:39:31
613CABAJ Przemysław 445 YTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1507:08:3407:34:5215:44:22
614RÓŻAK - RUKUSZEWICZ Magdalena 427 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2021-06-04 03:00:1606:45:1507:04:0215:26:41
615DAŃDA Wojciech 449 YFire TeamOCHOJNOM2021-06-04 03:00:1607:09:3407:28:1816:17:08
616KULANTY Krzysztof 449 XFire TeamKRZYWOPŁOTYM2021-06-04 03:00:1607:09:3707:28:1816:17:08
617KAWECKI Marek 447 XSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1607:07:1507:32:5116:06:37
618CZARNY Mariusz 445 XTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1607:08:3207:34:5315:44:21
619MALKA Marcin 433 Ydla naszych KasiekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:1607:03:2207:28:5416:39:31
620PURGAL Magdalena 452 XSłońca JurySROCKOK2021-06-04 03:00:1707:19:5207:33:0215:35:19
621KRAWCZYK Michał 427 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1706:45:1407:04:0015:26:41
622GASIK Leszek 452 YSłońca JuryOLSZTYN /K.CZĘSTOCHOWYM2021-06-04 03:00:1707:19:5107:33:0215:35:20
623BOGUSZ Grzegorz 448 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1716:53:18
624GASIŃSKI Maciej 447 YSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1707:07:1307:32:5116:06:38
625GĄTARCZYK Mariusz 448 XDzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM2021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1816:53:18
626KACZMAREK Maciej 466 XMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:3108:06:4117:19:33
627WOLNY Bartosz 466 YMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:3208:06:4317:19:36
628PIOTROWSKA Anna 416 XWolnośćNADARZYNK2021-06-04 03:00:1907:46:4008:02:1817:18:20
629PAWLIK Filip 413 XPanoramix biegaPOZNAŃM2021-06-04 03:00:1906:24:5706:38:3913:43:24
630LUCHOWSKI Rafał 416 YWolnośćNADARZYNM2021-06-04 03:00:2007:46:4008:02:1917:18:20
631PYTA Krzysiek 421 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM2021-06-04 03:00:2107:54:0008:17:1118:08:40
632CIEŚLICKI Mateusz 421 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDABROWA GÓRNICZAM2021-06-04 03:00:2107:54:0308:17:1018:08:41
633MAŁACHOWSKI Mariusz 492 YRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2206:12:3306:24:2313:45:56
634KUŚMIERCZYK Piotr 493 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2307:12:2507:23:2815:28:45
635WOJTYCZKA Wojciech 434 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAM2021-06-04 03:00:2307:04:5307:14:2813:32:35
636BUGAŁA Robert 446 Ylis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2707:19:0607:49:0417:10:15
637LIS Jakub 446 Xlis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2807:19:0507:49:0417:10:14
638MIELCZAREK Daniel 493 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3007:12:1807:23:2215:28:38
639KOWALCZYK Marek 492 XRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3106:12:2706:24:1413:45:49
640SIKORSKI Szymon 253 XNOA WrocławKIEŁCZÓWM2021-05-30 03:12:1506:03:3806:22:4813:11:06
641JEZIERSKI Tomasz 252 YSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAM2021-05-30 03:12:1506:20:0906:25:0915:05:38
642MATUSZEWSKI Marek 204 XSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1312:52:44
643ORDYŃSKA Anna 252 XSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAK2021-05-30 03:12:1606:20:1106:25:1015:05:37
644IGNASZEWSKI Krzysztof 204 YSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1212:52:45
645TKACZEWSKI Piotr 224 YMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1606:22:4406:35:2313:30:28
646HYSYK Jakub 253 YNOA WrocławWROCŁAWM2021-05-30 03:12:1606:03:3806:23:0313:11:05
647WILK Łukasz 221 XBiegamy do góryLUBENIAM2021-05-30 03:12:1706:03:3106:20:1412:44:04
648REJMAN Marek 242 XDream TeamTARNOBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:09:1906:17:1214:04:34
649MAJEWICZ Grzegorz 224 XMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1706:22:4306:35:2213:30:27
650JACKOWIAK Agnieszka 208 XRunner's PowerŚREMK2021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:5615:33:44
651JACKOWIAK Szymon 208 YRunner's PowerŚREMM2021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:5615:33:44
652MAZURKIEWICZ Krzysztof 242 YDream TeamSTALOWA WOLAM2021-05-30 03:12:1706:09:2006:17:1314:04:35
653KADŁUBOWSKI Piotr 235 YKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:22:5207:02:0014:29:29
654KUBICA Krzysztof 235 XKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1806:22:5107:01:5814:29:28
655KOSECKI Krzysztof 229 XKris & KrisŁOSOSINA DOLNAM2021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:20
656LACHOR Krzysztof 229 YKris & KrisKŁODNEM2021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:21
657WOJTANOWICZ Marcin 247 YGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1807:20:2907:58:0717:25:52
658WILK Paweł 241 YMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1807:23:0507:44:0317:09:06
659OŚRÓDEK Piotr 247 XGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1907:20:2507:58:0817:25:51
660MIKOŁAJCZYK Krzysztof 220 XSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:2713:39:12
661KORBELA Bartosz 243 XDariusz & Bartosz TeamKRASZEWM2021-05-30 03:12:1907:17:0607:20:5815:01:30
662MALETA Marcin 241 XMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1907:23:0407:44:0317:09:05
663KRZYSZTOFIK Jaromir 249 YKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:1908:12:0908:45:2820:17:33
664MUSZYŃSKI Maciej 234 YMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:1906:13:2006:32:0413:03:57
665MALEC Artur 220 YSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:1813:39:12
666TARNOWSKI Maciej 234 XMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2006:13:1906:32:0413:03:56
667SUDER Michał 240 XBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5414:46:55
668FYDA Jerzy 250 YCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2006:23:2106:59:3014:23:07
669BIAŁCZYK Marcin 232 XAshwagandha TeamROŚCIMINM2021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5315:57:56
670BARAŃCZAK Kamil 232 YAshwagandha TeamPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5215:57:57
671ŻYRA Grzegorz 240 YBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5514:46:56
672KRAWCZYK Jan 226 XKlub Pod WisienkąKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3815:27:22
673KŁEMBUKOWSKI Piotr 223 XPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:3115:58:37
674FEDAK Bohdan 226 YKlub Pod WisienkąZAGÓRZM2021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3615:27:23
675IZDEBSKI Mariusz 233 XOSV Team & olkuszbiega.plDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-30 03:12:2108:04:2208:28:4618:58:00
676WÓJCICKI Dariusz 250 XCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2106:23:2106:59:3014:23:06
677SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 223 YPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:3215:58:38
678IDZI Piotr 121 XGAIN ButchersKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2206:38:2406:41:0814:38:53
679GWÓŹDŹ Kamil 210 XDSV TeamGŁOSKÓWM2021-05-30 03:12:2208:26:1708:46:1020:43:41
680BUDZIASZEK Agnieszka 192 XEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:21:0007:49:2617:15:41
681STACHERA Aleksandra 192 YEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:20:5707:49:2717:15:42
682PASTERNAK Stanisław 233 YOSV Team & olkuszbiega.plOLKUSZM2021-05-30 03:12:2208:04:2208:28:4218:58:00
683BARDAN Michał 228 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:1107:24:2615:41:51
684ŻYCHOWICZ Rafał 228 YŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:1007:24:2615:41:51
685LELITO Piotr 121 YGAIN ButchersMODLNICZKAM2021-05-30 03:12:2306:38:2306:41:0814:38:52
686WITOWSKI Łukasz 210 YDSV TeamGDYNIAM2021-05-30 03:12:2308:26:1808:46:0920:43:41
687ZIAJKO Zuzanna 212 XDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:4720:16:59
688SZKAŁUBA Daniel 214 XPulsSportWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2408:35:4308:41:1820:17:19
689BUJNOWSKA Eliza 212 YDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:4620:16:59
690MIELNICZEK Grzegorz 230 YDrużyna AKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2407:10:1007:37:3116:44:13
691BUJNOWSKI Rafał 209 XPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2506:46:3007:07:1315:15:46
692RAWSKI Mateusz 214 YPulsSportLUBACZÓWM2021-05-30 03:12:2508:35:3608:41:2117:24:34
693PACZKOWSKI Mirosław 236 XONA i ONBYDGOSZCZM2021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:2117:13:56
694MANISTA Cezary 230 XDrużyna AOCHOJNOM2021-05-30 03:12:2507:10:0907:37:3116:44:12
695NOWAK Agnieszka 236 YONA i ONBYDGOSZCZK2021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:2117:13:56
696ORZESZYNA Łukasz 207 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM2021-05-30 03:12:2607:52:5308:27:5518:07:42
697GÓRAJ Maciej 251 XYOLO:)IŁAWAM2021-05-30 03:12:2608:27:3519:10:52
698MELON Emilia 207 YDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK2021-05-30 03:12:2607:52:5208:27:5518:07:41
699GÓRAJ Marta 251 YYOLO:)IŁAWAK2021-05-30 03:12:2608:26:4608:46:1219:10:39
700SZYMAŃSKI Marcin 246 YSzkodniki w BieszczadachGODZIKOWICEM2021-05-30 03:12:2607:26:5107:52:5316:35:51
701BEZULSKI Łukasz 209 YPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2606:46:2907:07:1015:15:46
702WEISS Krystian 213 XM.I.K.W. Dzik ŚląskRUDA ŚLĄSKAM2021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:1618:50:28
703IDZIK Małgorzata 213 YM.I.K.W. Dzik ŚląskŚWIĘTOCHŁOWICEK2021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:1618:50:28
704NIMSZ Kamila 246 XSzkodniki w BieszczadachJELCZ-LASKOWICEK2021-05-30 03:12:2707:26:5007:52:5216:35:50
705PIŁAT Tomasz 205 XCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:5707:34:1216:25:43
706KOSZAŁKA Adam 225 XKocopolarzeKÓRNIKM2021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0717:19:33
707PERKA Michał 225 YKocopolarzePRÓSZKÓWM2021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0517:19:33
708ŻYTKOWIAK Maciej 205 YCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:5807:34:1316:25:44
709ZACZYK Jakub 254 YDruga połowa życiaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2807:13:1807:43:5517:05:36
710KRAWCZYK Tomasz 206 XMarTom TeamKLISZÓWM2021-05-30 03:12:2909:12:1710:04:5920:38:51
711KŁĘK Stanisław 254 XDruga połowa życiaBOLECHOWICEM2021-05-30 03:12:2907:13:1807:43:5517:05:35
712WERECKI Marcin 222 XBieganie jest dla BaranówSTARAGDM2021-05-30 03:12:2907:07:3407:23:2616:06:48
713BOJCZUK Marek 206 YMarTom TeamMIELECM2021-05-30 03:12:2909:12:1410:04:5920:38:49
714STĘPIEŃ Kamila 215 XSTĘPIEŃ TEAMOPOLEK2021-05-30 03:12:3007:15:5607:42:4515:25:12
715STĘPIEŃ Grzegorz 215 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM2021-05-30 03:12:3007:15:5507:42:4415:25:12
716PROŃCZUK Adam 219 XOna i OnCZECHOWICE-DZIEDZICEM2021-05-30 03:12:3108:50:2109:31:1119:48:43
717MOLIŃSKA Marlena 219 YOna i OnWROCŁAWK2021-05-30 03:12:3108:50:2209:31:0919:48:43
718HORDEY Yaroslav 239 Y70KJYH47WINÓWM2021-05-30 03:12:3211:27:1811:44:5019:18:53
719JĘCZMIŃSKI Adam 216 XAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2008:29:5808:30:5018:06:54
720MARASEK Adam 216 YAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2408:29:5408:30:4718:06:49
721MALINOWSKI Mateusz 237 XMyslovitzMYSŁOWICEM2021-05-30 03:30:0106:11:0406:19:1213:09:46
722KOWALSKA-ADAMUS Justyna 237 YMyslovitzIMIELINK2021-05-30 03:30:0406:11:0206:19:1013:09:43
723KADECKI Marek 279 XDZIDA TEAMKARGOSZYNM2021-05-31 03:01:1709:04:0309:22:1219:58:54
724TAJCHMAN Jarosław 291 XDziki z CzudcaRZESZÓWM2021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2512:44:54
725ZIELIŃSKI Mariusz 290 YDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1807:02:3907:27:1317:19:37
726TATARA Mateusz 275 YRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58
727PIASECZNY Marcin 275 XRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58
728KIERNICKI Łukasz 291 YDziki z CzudcaCZUDECM2021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2312:44:54
729BUDZICH Wojciech 279 YDZIDA TEAMCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:1809:04:0209:22:0619:58:53
730WOJCIECHOWSKI Norbert 290 XDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1907:02:3807:27:1317:19:31
731SIEDLECKA Wiktoria 286 XPawełek&WiczkaTYCHYK2021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:0618:11:33
732JOKEL Katarzyna 261 YK&MGDAŃSKK2021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:0716:35:07
733KEMPNY Paweł 286 YPawełek&WiczkaMIKOŁÓWM2021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:0618:11:34
734STEFANIAK Łukasz 271 XSYLWIA I ŁUKASZSZCZECINM2021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:0214:00:23
735SIOMAK Michał 261 XK&MGDANSKM2021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:0816:35:05
736DZIETCZYK Sylwia 271 YSYLWIA I ŁUKASZCHOSZCZNOK2021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:0114:00:24
737KEMPCZYŃSKI Piotr 278 XBlok EkipaREDAM2021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1722:13:53
738PAWELEC Piotr 259 XBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:5207:51:0417:28:34
739SKORUPIŃSKI Piotr 258 XSkorupkiBOLESŁAWIECM2021-05-31 03:01:2007:17:1707:38:0816:09:12
740CYRAN Tomasz 278 YBlok EkipaGDAŃSK-KOWALEM2021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1622:13:54
741BLANK Krzysztof 282 YPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2008:28:2709:05:0419:54:51
742PIETRUSZKA Paweł 259 YBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:5107:51:0017:28:33
743SKORUPIŃSKA Katarzyna 258 YSkorupkiBOLESŁAWIECK2021-05-31 03:01:2007:17:1907:38:0916:09:12
744 MICHALSKA Klementyna 511 YPrzyszłyśmy popatrzeć SZCZYTNOK2021-05-31 03:01:2108:56:3009:25:1420:35:20
745SAŁEK Mateusz 287 XDziki w AgreścieWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2106:49:0707:11:5218:36:48
746STANIKOWSKI Mariusz 282 XPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2108:28:2609:05:0519:54:49
747BRZĄKALSKI Krzysztof 287 YDziki w AgreściePŁOCKM2021-05-31 03:01:2206:49:0607:11:5118:36:48
748ŚLÓSARSKI Szymon 276 XOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2208:19:2308:51:1318:20:47
749RUSZNICA Klaudia 272 XPatatas BravasTORUŃK2021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:4720:22:34
750PAUSZEK-SUBSTYK Lucyna 511 XPrzyszłyśmy popatrzeć WĄGROWIECK2021-05-31 03:01:2208:56:2909:25:1320:35:20
751BUNIEK Mateusz 272 YPatatas BravasTORUŃM2021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:4920:22:36
752OLSZEWSKI Rafał 264 XBiegunkaWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:54
753BORKOWSKI Michał 276 YOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2308:19:2208:51:1218:20:46
754KORZYCKI Karol 266 YKorzycki TaemMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2307:52:3808:31:4919:36:28
755BUDNICKI Andrzej 264 YBiegunkaBIAŁYSTOKM2021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:53
756SZLÓSARCZYK Krzysztof 255 XSuchy TeamMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1919:38:02
757LEWANDA Piotr 289 XLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:42:4707:53:3017:20:38
758KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 295 XByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2408:58:4509:39:5619:25:57
759MAZUR Michał 289 YLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:45:2607:53:2917:20:38
760SUCHAN Andrzej 255 YSuchy TeamWADOWICEM2021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1719:38:01
761KORZYCKI Tadeusz 266 XKorzycki TaemSOSNÓWKAM2021-05-31 03:01:2407:52:3708:31:5019:36:28
762NOWAK Marcin 118 XJanusze bieganiaKRAKÓWM2021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59
763GUZEK Mariusz 277 XLosBieganerosKUTNOM2021-05-31 03:01:2508:30:4608:56:1819:14:03
764KUCIEL Paweł 118 YJanusze bieganiaTENCZYNEKM2021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59
765SŁUPIŃSKA Ewa 295 YByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2508:58:4309:39:5519:25:57
766JAGODA Anna 284 XBrak mi słów co my wyprawiamy znówRUMIAK2021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:5819:13:07
767BRZOZOWSKI Waldemar 277 YLosBieganerosWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2608:30:4708:56:2019:14:02
768GIGOŃ Dariusz 269 YBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2608:57:3709:22:0320:44:45
769RZECHOWSKI Filip 284 YBrak mi słów co my wyprawiamy znówGDYNIAM2021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:5819:13:08
770KWIECIEŃ Zbigniew 292 XWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:2109:12:5720:01:10
771RUBIN Andrzej 269 XBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2708:57:3709:22:0420:44:44
772MLOST Tomasz 260 XEndorfiny WadowiceWADOWICEM2021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:1316:44:22
773GAWEŁKO Janusz 292 YWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:2009:12:5720:01:10
774MŻYK Katarzyna 260 YEndorfiny WadowiceWADOWICEK2021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:0716:44:21
775MIKOŁAJCZYK Agnieszka 273 XDefault Team NameŁÓDŹK2021-05-31 03:01:2908:33:0309:00:5820:26:19
776PACZUSKI Michał 273 YDefault Team NameŁÓDŹM2021-05-31 03:01:2908:33:0209:00:5620:26:19
777WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 262 YBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDPOBIEDZISKAK2021-05-31 03:01:3009:41:5210:22:2123:45:01
778MAŁKOWSKI Bogdan 262 XBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDMURÓWM2021-05-31 03:01:3009:41:5110:22:2123:45:00
779JAKUBIAK Wojciech 285 XŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2519:38:49
780WOSZCZYK Michał 285 YŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2619:38:49
781WÓŁKIEWICZ Paweł 294 XOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24
782WÓŁKIEWICZ Piotr 294 YOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24
783WŁODARCZYK Grzegorz 280 YGrygi i RadiCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:3607:14:5907:49:4416:16:38
784KAMIŃSKI Radosław 280 XGrygi i RadiSULEJOWEKM2021-05-31 03:01:3607:14:5807:49:4516:16:39
785OSTROWSKI Jarek 268 XBiegające RyjkiWARSZAWAM2021-05-31 03:24:3707:53:2608:08:3818:03:36
786LERCH Agnieszka 268 YBiegające RyjkiWARSZAWAK2021-05-31 03:24:3907:53:2508:08:3218:03:35
787KITOWSKA Anna 507 XForever TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK2021-06-01 03:04:0407:17:2607:18:0615:01:43
788PAWLAK Bartosz 312 XBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamJABŁONNAM2021-06-01 03:04:0507:00:5207:19:3314:51:18
789GONCZAR Szymon 317 XLepiej żeby mama nie wiedziałaRYBNIKM2021-06-01 03:04:0506:33:4906:45:0714:46:01
790WOŁOSZYN Ryszard 315 XMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAM2021-06-01 03:04:0507:45:4608:02:4017:08:41
791JAMBOR Michał 312 YBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:0507:00:5407:19:3814:51:18
792KALISZ Karolina 317 YLepiej żeby mama nie wiedziałaWARSZAWAK2021-06-01 03:04:0506:33:5006:45:1114:46:01
793ZIĘBA Sabina 507 YForever TeamŚWILCZAK2021-06-01 03:04:0507:17:2607:18:0215:01:42
794MICHALIK Michał 299 YNowa Huta TeamKRAKÓWM2021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:1416:40:50
795KOPEĆ Marta 299 XNowa Huta TeamKRAKÓWK2021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:1416:40:50
796WOŁOSZYN Małgorzata 315 YMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAK2021-06-01 03:04:0607:45:4508:02:3817:08:41
797MENDRZYCKI Szymon 304 XDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:31
798OBARSKI Norbert 110 XMNOKIELCEM2021-06-01 03:04:0711:16:5511:26:1620:28:25
799WILKOWSKI Krzysztof 297 XUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0708:25:3508:48:1719:16:32
800DRAB Szymon 304 YDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:32
801PORZYCH Zbigniew 302 YByle do przoduMIERZYNM2021-06-01 03:04:0706:43:2207:01:2214:35:56
802OBARSKA Małgorzata 110 YMNOKIELCEK2021-06-01 03:04:0811:16:5611:26:1320:28:24
803ORECKI Radoslaw 302 XByle do przoduSZCZECINM2021-06-01 03:04:0806:43:2007:01:1914:35:55
804KRACZKOWSKI Przemysław 297 YUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0808:25:3308:48:1919:16:31
805KOWALSKI Wojciech 306 YDZIKI 2 MOGILNO TEAMKLECZEWM2021-06-01 03:04:0810:01:1510:30:4522:04:52
806LEWANDOWSKI Jan 306 XDZIKI 2 MOGILNO TEAMMOGILNOM2021-06-01 03:04:0910:01:1110:30:4322:04:51
807KAMYCZEK Adam 309 YBzie pętla TeamBĄKÓWM2021-06-01 03:04:0907:00:3107:29:0716:21:05
808WICIAK Ziemowit 296 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM2021-06-01 03:04:1010:01:3810:20:1821:37:38
809SŁABOŃ Mariusz 305 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM2021-06-01 03:04:1007:58:0108:37:2418:05:07
810GRYGIEREK Roman 309 XBzie pętla TeamGORZYCZKIM2021-06-01 03:04:1007:00:3107:29:0616:21:05
811FILIPIAK Sebastian 512 XEkipa LipaLIPAM2021-06-01 03:04:1007:48:3508:18:2218:25:15
812SZYMANIUK Maciej 313 XSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:1607:48:0816:31:03
813WYSOCKI Marcin 313 YSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:1407:47:3016:31:02
814GÓRCZYŃSKI Rafał 512 YEkipa LipaNOWY TOMYŚLM2021-06-01 03:04:1107:48:3408:18:2318:25:14
815WŁODARCZYK Jan 296 YAktywni KociewiacySKÓRCZM2021-06-01 03:04:1110:01:3810:20:1721:37:38
816POPCZYK Ewelina 305 YKIWK-a i przyjacieleSOSNOWIECK2021-06-01 03:04:1107:57:5908:37:2418:05:06
817MIKOŁAJCZUK Grzegorz 293 XNORT FEJS TIMSIEDLCEM2021-06-01 03:04:1208:12:1208:26:2618:46:53
818PRESIA Andrzej 293 YNORT FEJS TIMWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1208:12:1108:26:2518:46:51
819COFALSKI Jakub 307 XKierowcy teamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1309:43:5110:10:0420:30:10
820JÓZEFIAK Jakub 300 XMKNOWY SĄCZM2021-06-01 03:04:1308:57:2609:18:4217:01:15
821RYBAK Mariusz 307 YKierowcy teamPIASECZNOM2021-06-01 03:04:1409:43:5310:10:0720:30:10
Niesklasyfikowani
KURZYDŁO Radosław 103 XSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0008:43:34 DNF DNF DNF DNF
LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 87 XRabbitsKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF DNF DNF
GARBARCZYK Daniel 31 XHerbatnikiZDUŃSKA WOLAM2021-06-02 03:02:0507:53:28 DNF DNF DNF DNF
HORAK Lesław 16 XKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchMNICHM2021-05-29 03:01:2908:37:30 DNF DNF DNF DNF
SZAMBELAŃCZYK Maciej 42 XBez SiaryLUSÓWKOM2021-05-29 03:01:1009:03:57 DNF09:08:13 DNF DNF DNF
TUCZAPSKI Artur 143 XcoMTATRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF DNF DNF
URBANEK Zbigniew 188 XJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2206:25:04 DNF06:46:52 DNF DNF DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 195 XMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1PNIÓWM2021-05-29 03:01:0207:17:35 DNF07:41:14 DNF10:44:57 DNF DNF
CZARNACKA Karolina 244 XZMDK LublinLUBLINK2021-05-30 03:12:2707:14:22 DNF07:51:18 DNF DNF DNF
BONIECKI Maciej 256 XJak to przebiegniemy to będzie cudWARSZAWAM2021-05-31 03:01:28 DNF DNF DNF DNF
KOSTERA Katarzyna 270 XVege RunnersWARSZAWAK2021-05-31 03:01:2209:38:33 DNF DNF DNF DNF
POPKOWSKI Adam 288 XPielgrzymiRZEPINM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF
SZYMKIEWICZ Robert 303 XMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0707:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF
WALCZAK Michał 366 XBravehearts LegionowoLEGIONOWOM2021-06-03 03:03:2808:30:21 DNF09:01:23 DNF DNF DNF
ZASŁONKA Konrad 389 XOby przed limitemSKRZESZEWM2021-06-03 03:03:1406:15:44 DNF DNF DNF DNF
FILIKS Antoni 388 XTango i CashKIELCEM2021-06-03 03:03:1307:30:39 DNF07:47:36 DNF DNF DNF
OZIĘBŁO Rafał 495 YRzeźnicy KoduCHORZÓWM2021-06-04 03:00:1207:21:13 DNF07:54:15 DNF DNF DNF
DRABIŃSKI Adrian 1 XBeerSpiritWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF
NARLOCH Łukasz 130 XNNGDYNIAM2021-05-29 03:01:4308:40:51 DNF DNF DNF DNF
STYLIŃSKI Norbert 3 XDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:38 DNF DNF DNF DNF
NOWAK Paweł 211 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2021-05-30 03:12:3107:49:42 DNF08:03:45 DNF DNF DNF
WCISŁO Robert 227 XRO Z SŁAW TEAMWARSZAWAM2021-05-30 03:30:1207:37:17 DNF07:48:03 DNF DNF DNF
JABŁOŃSKI Kazimierz 239 X70KJYH47PRĄDYM2021-05-30 03:12:3211:27:17 DNF DNF DNF DNF
MICUN Medard 298 XDo celuTORUŃM2021-06-01 03:04:1314:47:14 DNF DNF DNF DNF
DĄBROWSKI Roman 335 XLast but not leastCHOJNICEM DNF DNF DNF DNF
JURASZ Paweł 475 XJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0507:55:31 DNF DNF DNF DNF
GEILEN Maurice 301 YWild BoysHASTENRATH/ GANGELTM2021-06-01 03:04:1013:25:33 DNF DNF DNF DNF
SZYMALA-LIPKA Magdalena 404 XLipki RulezMIELECK2021-06-03 03:03:1608:11:13 DNF08:58:48 DNF DNF DNF
KACZMAREK Damian 324 XToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43 DNF06:49:01 DNF DNF DNF
KOCYŁA Marzena 318 XKolorove SzpulkiRUDNIKK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF DNF DNF
TOPOLOWSKI Michał 406 YTeam ArbonneWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3609:37:05 DNF DNF DNF DNF
GADOMSKI Jacek 393 XPrzasnikiPRZASNYSZM2021-06-03 03:03:29 DNF DNF DNF DNF
KOLMAN Piotr 10 XEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:04 DNF06:20:32 DNF DNF DNF
BIENIEK Piotr 248 XMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF
SIENIAWSKI Waldemar 52 XMazurskie DziadyKOPANKIM2021-05-29 03:01:09 DNF DNF DNF DNF
CZYNSZAK Krystian 471 XDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1209:02:12 DNF DNF DNF DNF
DUDEK Michał 485 XJuraTrail MFsŁÓDŹM2021-06-04 03:00:0708:37:35 DNF08:59:41 DNF DNF DNF
PIECZARA Marcin 355 XEwa i MarcinJAWORZNOM2021-06-03 03:03:2108:25:25 DNF DNF DNF DNF
SILSKA Sylwia 357 XAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEK2021-06-03 03:03:2908:54:44 DNF DNF DNF DNF
ROGACZEWSKI Kamil 31 YHerbatnikiRZĄŚNIAM2021-06-02 03:02:0607:53:29 DNF DNF DNF DNF
ŻARNOCH Arkadiusz 52 YMazurskie DziadyWARCHAŁYM2021-05-29 03:01:10 DNF DNF DNF DNF
KURKOWSKI Krzysztof 130 YNNGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4208:40:52 DNF DNF DNF DNF
DOBRZYNIECKI Piotr 172 YEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:19 DNF DNF DNF DNF
KACZOROWSKI Michał 184 YKwidzyn BiegaKORZENIEWOM2021-05-29 03:01:2008:17:12 DNF DNF DNF DNF
ZYCH Katarzyna 202 YKadra Mocnych WrażeńCZECHOWICE-DZIEDZICEK2021-05-28 19:02:5108:15:38 DNF DNF42:35:54 DNF DNF
LIS Sławomir 227 YRO Z SŁAW TEAMOSTROŁĘKAM DNF DNF DNF DNF
FROŁOW Jakub 238 YRadosne GrzybkiWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2407:22:22 DNF DNF DNF DNF
OSTASIUK Aleksander 248 YMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF
PISZCZEK Piotr 263 YDzikie ŚwiniePOZNAŃM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:14 DNF16:38:04 DNF DNF
CIEŚLAK Łukasz 288 YPielgrzymiOŚNO LUBUSKIEM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF
PAPROCKA Marta 300 YMKNOWY SĄCZK2021-06-01 03:04:1208:57:28 DNF DNF DNF DNF
MICUN Katarzyna 298 YDo celuTORUŃK2021-06-01 03:04:1214:47:14 DNF DNF DNF DNF
GADOMSKA Barbara 393 YPrzasnikiPRZASNYSZK2021-06-03 03:03:29 DNF DNF DNF DNF
LIPKA Michał 404 YLipki RulezMIELECM2021-06-03 03:03:1708:11:13 DNF08:58:47 DNF DNF DNF
KRASOWSKI Mateusz 435 YPROSWIMLEŻAJSKM2021-06-04 03:00:03 DNF DNF DNF DNF
KRZYŻANOWSKI Przemysław 434 YKlodnitz RunJAWORZNOM2021-06-04 03:00:2207:14:13 DNF DNF DNF DNF
LIS Tomasz Piotr 474 YMcBiegaczeWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0707:44:53 DNF07:59:33 DNF DNF DNF
JEDRZEJCZYK Konrad 473 YXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13 DNF06:56:33 DNF DNF DNF
JELENIEWSKI Paweł 160 XNa DwaWARSZAWAM2021-05-29 03:01:59 DNF DNF DNF DNF
BINIECKI Michał 172 XEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:18 DNF DNF DNF DNF
GLIWKA Małgorzata 169 XSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF DNF DNF
STACHOWIAK Łukasz 191 Xon nie lubi rodzynekPOZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:51:45 DNF DNF DNF DNF
MARIANOWSKI Krzysztof 184 XKwidzyn BiegaKWIDZYNM2021-05-29 03:01:2008:17:05 DNF DNF DNF DNF
PINIARSKI Paweł 238 XRadosne GrzybkiPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2307:22:23 DNF DNF DNF DNF
CIĄPAŁA Jakub 263 XDzikie ŚwinieMOSINAM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:17 DNF16:38:03 DNF DNF
MACIASZCZYK Tomasz 249 XKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:2008:12:08 DNF DNF DNF DNF
KACZYŃSKI Janusz 310 XAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:0910:02:25 DNF10:30:40 DNF22:01:42 DNF DNF
OSMANN Damian 301 XWild BoysHASTENRATH/GANGELTM2021-06-01 03:04:0913:25:34 DNF DNF DNF DNF
FLASZ Mateusz 373 XSisioryCZELADŹM2021-06-03 03:03:3407:36:51 DNF DNF DNF DNF
STACHOWICZ Marcin 362 X5F TeamPRZYGODZICEM2021-06-03 03:03:2510:12:55 DNF DNF DNF DNF
GRUCHAŁA Łukasz 406 XTeam ArbonneLUDŹMIERZM2021-06-03 03:03:3609:37:03 DNF DNF DNF DNF
GŁADYSZEWSKI Jacek 474 XMcBiegaczePIASECZNOM2021-06-04 03:00:0907:44:53 DNF07:59:31 DNF DNF DNF
MARCZEWSKA Zofia 14 XPARAteamPIASECZNOK2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF DNF DNF
BARTOSIŃSKA Katarzyna 202 XKadra Mocnych WrażeńSOSNOWIECK2021-05-28 19:02:5108:15:35 DNF DNF DNF DNF
STYLIŃSKI Hubert 3 YDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:39 DNF DNF DNF DNF
OBŁUDKA Adam 1 YBeerSpiritZĄBKIM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF
KALAWSKI Włodzimierz 495 XRzeźnicy KoduKATOWICEM2021-06-04 03:00:1307:21:12 DNF07:54:13 DNF DNF DNF
KUREK Jarosław 10 YEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:00 DNF06:20:35 DNF DNF DNF
KRÓLIKOWSKI Igor 87 YRabbitsKRAKÓWM2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF DNF DNF
TUCZAPSKA Maria 143 YcoMTATRZESZÓWK2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF DNF DNF
HANCZAREK Michał 160 YNa DwaWROCŁAWM2021-05-29 03:02:00 DNF DNF DNF DNF
KUBIS Witold 188 YJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2106:25:02 DNF06:46:51 DNF DNF DNF
TOROSZEWSKA Aneta 256 YJak to przebiegniemy to będzie cudKAWĘCZYNK2021-05-31 03:01:29 DNF DNF DNF DNF
KOSTERA Tomasz 270 YVege RunnersWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2309:38:32 DNF DNF DNF DNF
SADOWIŃSKA Adriana 318 YKolorove SzpulkiKRAKÓWK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF DNF DNF
STACHOWICZ Katarzyna 362 Y5F TeamPRZYGODZICEK2021-06-03 03:03:2410:12:57 DNF DNF DNF DNF
GRZYBOWSKI Rafał 389 YOby przed limitemWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1506:15:43 DNF DNF DNF DNF
NIENAŁTOWSKI Paweł 388 YTango i CashKOBYŁKAM2021-06-03 03:03:1307:30:36 DNF07:47:34 DNF DNF DNF
MIŁOSZ Bartłomiej 428 YKaszankiBRWINÓWM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF
GAWLAK Robert 16 YKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchBIELSKO-BIAŁAM2021-05-29 03:01:3008:37:29 DNF DNF DNF DNF
ROSŁOŃSKI Piotr 14 YPARAteamPIASECZNOM2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF DNF DNF
MATUSZEWSKI Maksymilian 103 YSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0108:43:33 DNF DNF DNF DNF
WARDA Agnieszka 169 YSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF DNF DNF
DYMAREK Łukasz 211 YRATOLEZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:3107:49:43 DNF08:03:46 DNF DNF DNF
ZABEL Robert 191 Yon nie lubi rodzynekMYŚLENICEM2021-05-29 03:00:5605:51:44 DNF DNF DNF DNF
SPRAWKA Marcin 244 YZMDK LublinLUBLINM2021-05-30 03:12:2607:14:26 DNF07:51:20 DNF DNF DNF
STAWSKI Dariusz 243 YDariusz & Bartosz TeamŁÓDŹM2021-05-30 03:12:1907:17:06 DNF07:20:58 DNF09:15:06 DNF DNF
PERUCKA Kamila 221 YBiegamy do góryRABKA-ZDRÓJK2021-05-30 03:12:1706:03:32 DNF DNF DNF DNF
MAJKOWSKI Tomasz 310 YAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:1010:02:25 DNF10:30:45 DNF22:01:43 DNF DNF
SZAFRANIEC Tomasz 303 YMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0607:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF
KWIECIŃSKA Małgorzata 366 YBravehearts LegionowoLEGIONOWOK2021-06-03 03:03:2708:30:22 DNF09:01:23 DNF DNF DNF
SILSKI Marek 357 YAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEM2021-06-03 03:03:2808:54:45 DNF DNF DNF DNF
PIECZARA Ewa 355 YEwa i MarcinJAWORZNOK2021-06-03 03:03:2008:25:26 DNF DNF DNF DNF
LEBIODA Marcin 345 YSOCIOS SILESIARYBNIKM2021-06-03 03:03:1607:17:45 DNF DNF DNF DNF
MAGACZEWSKI Przemysław 373 YSisioryROGOŹNIKM2021-06-03 03:03:3307:36:52 DNF DNF DNF DNF
JURASZ Dawid 475 YJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0407:55:32 DNF DNF DNF DNF
KRASOWSKI Łukasz 435 XPROSWIMRZESZÓWM2021-06-04 03:00:02 DNF DNF DNF DNF
SOKULSKI Marcin 428 XKaszankiWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 929 wynik(ów)