BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1026
Wystartowało : 929
Nie ukończyło : 108
Ukończyło : 821
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.7km | 82.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Finish
82.7km
Wyjscie_HC
82.9km
Czas
netto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FUDALI Bartosz 180 YMountain Fuel / NorDanWOLSZTYNM1M 12021-05-29 03:00:5605:13:0405:18:1711:00:4111:13:0616:15:20.50 9:066,6
2WRÓBEL Łukasz 180 XMountain Fuel / NorDanLESZNOM2M 22021-05-29 03:00:5605:12:5805:17:5311:00:3611:13:0016:15:20.55+00:00:009:066,6
3ZDUNEK Grzegorz 426 XTuhaj BejeŁÓDŹM3M 32021-06-04 02:59:5605:21:5905:35:2911:46:2711:58:5316:25:01.65+00:09:419:126,5
4LEWIAK Michał 426 YTuhaj BejeŁÓDŹM4M 42021-06-04 02:59:5605:21:5805:35:2911:46:2811:58:2216:25:02.00+00:09:419:126,5
5WETHACZ Dariusz 138 XLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyDOŁŻYCAM5M 52021-06-01 03:04:0405:41:5905:43:4211:52:5811:56:3816:53:42.75+00:38:229:286,3
6KOZA Jan 138 YLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyMAJDANM6M 62021-06-01 03:04:0405:41:5805:43:4611:52:5911:56:4116:53:42.85+00:38:229:286,3
7MATYSIAK Bartłomiej 482 YWild Ultra WarriorsCZACHÓWEKM7M 72021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:1512:31:3513:05:0218:44:20.00+02:28:5910:305,7
8ROGÓRZ Piotr 457 XUltra TeamWROCŁAWM8M 82021-06-04 03:00:0105:33:2905:52:1112:36:2013:43:1719:08:45.25+02:53:2410:445,6
9WALACIK Adam 457 YUltra TeamWARSZAWAM9M 92021-06-04 03:00:0105:33:2505:52:1112:36:2113:43:1819:08:45.30+02:53:2410:445,6
10KUCZYŃSKI Rafał 21 YPeBeKa Solidarność 1LUBINM10M 102021-05-29 03:01:2705:58:2506:11:0813:42:2213:59:3719:52:30.70+03:37:1011:085,4
11STACHURA Damian 21 XPeBeKa Solidarność 1LUBINM11M 112021-05-29 03:01:2605:58:2706:11:1013:42:2413:59:3419:52:32.35+03:37:1111:085,4
12OLSZAK Zenon 377 YZWYCZAJNY TEAMWARSZAWAM12M 122021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:3015:11:1015:23:2820:47:44.95+04:32:2411:395,1
13KAZIMIERZ Rafał 504 XNOAWROCŁAWM13M 132021-05-29 03:01:1306:12:2606:39:5614:27:1815:06:5820:51:20.65+04:36:0011:415,1
14MARCINIAK Przemysław 504 YNOAPRUDNIKM14M 142021-05-29 03:01:1206:12:2706:39:5614:27:1915:06:5720:51:21.55+04:36:0111:415,1
15DONIEC Sebastian 265 XAdwokat DiabłaJASŁOM15M 152021-05-31 03:01:1806:56:0506:56:3414:54:2715:14:4921:15:41.95+05:00:2111:555,0
16PIEKIELNY Mariusz 265 YAdwokat DiabłaCZASTARYM16M 162021-05-31 03:01:1806:56:0406:56:3314:54:2715:14:4721:15:43.25+05:00:2211:555,0
17JAZ Krzysztof 352 YKM TEAMMIESZKOWICEM17M 172021-06-03 03:03:2407:23:2207:34:2315:50:2915:55:2222:42:03.20+06:26:4212:434,7
18ŁĘTOWSKI Mariusz 352 XKM TEAMNAWODNAM18M 182021-06-03 03:03:2307:23:1807:34:2715:50:3015:55:2722:42:04.65+06:26:4412:434,7
19SOĆKO Kamil 332 YALKI Z PRALKIBIAŁA PODLASKAM19M 192021-06-02 03:02:0107:58:3008:16:2016:42:0416:59:4425:34:03.55+09:18:4314:204,2
20WINIARCZYK Adrian 55 XWiola&AdiSTARY KONIKM20M 202021-05-29 03:01:0408:10:3808:52:3919:30:1031:08:5336:58:30.80+20:43:1020:442,9
21BARAN Artur 454 YMocni.plDOBRAM21M 212021-06-04 02:59:5804:29:3504:34:5609:39:14+7:008,6
22WOJNAROWSKI Piotr 454 XMocni.plŁĄCKOM22M 222021-06-04 02:59:5804:29:3604:35:0409:39:14+7:008,6
23LISAK Krzysztof 410 XBreaking3OTWOCKM23M 232021-06-03 03:03:1104:47:2904:54:1510:09:38+7:228,1
24SYCHOWICZ Daniel 410 YBreaking3OTWOCKM24M 242021-06-03 03:03:1104:47:3004:54:1510:09:38+7:228,1
25CIOCH Cezary 438 XKALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM25M 252021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:3710:33:01+7:397,8
26SOCHA Norbert 438 YKALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM26M 262021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:4710:33:01+7:397,8
27SZAPORÓW Łukasz 24 XInfinity-GymPROSZOWICEM27M 272021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:4610:38:10+7:427,8
28BORCUCH Michał 195 YMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1CHROSCINA OPOLSKAM28M 282021-05-29 03:01:0207:17:3407:41:1410:44:55+7:477,7
29MIŚ Zbigniew 86 X***** ***POZNAŃM29M 292021-05-29 03:00:5605:09:3505:26:0610:47:42+7:497,7
30PODGÓRSKI Bogusz 86 Y***** ***POZNAŃM30M 302021-05-29 03:00:5605:09:3905:26:0610:47:43+7:497,7
31WILMONT Krzysztof 455 XNadmorskie warchlakiSŁUPSKM31M 312021-06-04 02:59:5904:45:1404:50:4011:09:46+00:09:058:057,4
32BOKACZ Piotr 455 YNadmorskie warchlakiUSTKAM32M 322021-06-04 02:59:5804:45:1304:50:4111:09:47+00:09:068:057,4
33HYŻY Piotr 429 YBonnie & ClydeTARNÓWM33M 332021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:5311:19:39+00:18:588:137,3
34ŁABUZ Sylwester 71 YSowiodzikiDZIERŻONIÓWM34M 342021-05-29 03:01:0505:32:3405:40:5711:28:32+00:27:518:197,2
35IWASZKO Paweł 71 XSowiodzikiDZIERŻONIÓWM35M 352021-05-29 03:01:0405:32:3505:40:5811:28:33+00:27:528:197,2
36JUSZCZAK Marcin 442 XBliźniaki RFCEGŁÓWM36M 362021-06-04 02:59:5705:36:4105:49:2712:07:46+01:07:058:486,8
37KĄKOL Michał 442 YBliźniaki RFKAROLINAM37M 372021-06-04 02:59:5605:36:4205:49:2712:07:47+01:07:068:486,8
38GRZĄŚ Rafał 66 XOstra Góra 351TWARDOWICEM38M 382021-05-29 03:00:5805:37:4505:47:2212:17:53+01:17:128:556,7
39JAGIEŁA Adam 66 YOstra Góra 351ROGOŻNIKM39M 392021-05-29 03:00:5705:37:4705:47:2412:17:54+01:17:138:556,7
40KAMIŃSKI Marek 436 YKs JanuszePOZNAŃM40M 402021-06-04 03:00:0305:28:1205:42:5312:22:55+01:22:148:586,7
41TROJNAR Damian 436 XKs JanuszeŁAŃCUTM41M 412021-06-04 02:59:5605:28:3312:23:22+01:22:418:596,7
42OSTROWSKI Marcin 113 YPZU Sport TeamWARSZAWAM42M 422021-05-29 03:01:0505:44:2606:03:1912:26:51+01:26:109:016,6
43KNYCHAS Darek 113 XPZU Sport TeamWARSZAWAM43M 432021-05-29 03:01:0505:44:2706:03:1912:26:52+01:26:119:016,6
44KOSECKI Krzysztof 229 XKris & KrisŁOSOSINA DOLNAM44M 442021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:20+01:32:399:066,6
45LACHOR Krzysztof 229 YKris & KrisKŁODNEM45M 452021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:0212:33:21+01:32:409:066,6
46ŻWIRUK Karol 469 YSzybkie Kopyto UltraWARSZAWAM46M 462021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2112:42:13+01:41:329:126,5
47PAJDOSZ Rafał 469 XSzybkie Kopyto UltraBIAŁA PODLASKAM47M 472021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:2212:42:13+01:41:329:126,5
48KOZA Piotr 165 YVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM48M 482021-05-29 03:01:0905:45:4906:08:3212:42:38+01:41:579:136,5
49MAŁECKI Marcin 165 XVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM49M 492021-05-29 03:01:0905:45:4806:08:3012:42:39+01:41:589:136,5
50WILK Łukasz 221 XBiegamy do góryLUBENIAM50M 502021-05-30 03:12:1706:03:3106:20:1412:44:04+01:43:239:146,5
51KIERNICKI Łukasz 291 YDziki z CzudcaCZUDECM51M 512021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2312:44:54+01:44:139:146,5
52TAJCHMAN Jarosław 291 XDziki z CzudcaRZESZÓWM52M 522021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:2512:44:54+01:44:139:146,5
53ZAKRZEWSKI Paweł 189 YDziki z PuszczySZCZECINM53M 532021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30+01:45:499:166,5
54JANAS Kacper 189 XDziki z PuszczySZCZECINM54M 542021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:1712:46:30+01:45:499:166,5
55HANKUS Łukkasz 468 XH&MŻYWIECM55M 552021-06-04 03:00:0605:37:4105:48:1612:47:05+01:46:249:166,5
56KUMOREK Mariusz 468 YH&MŁĘKAWICAM56M 562021-06-04 03:00:0405:37:4005:48:1512:47:07+01:46:269:166,5
57WÓJCIK Piotr 144 XŻórawski Team PROWARSZAWAM57M 572021-05-29 03:00:5805:48:5505:58:3412:47:26+01:46:459:166,5
58KUROWSKI Maciej 144 YŻórawski Team PROWARSZAWAM58M 582021-05-29 03:00:5805:48:5605:58:3612:47:26+01:46:459:166,5
59SZAFRAŃSKI Jan 412 XPanthersWROCŁAWM59M 592021-06-03 03:03:1105:58:2005:58:4912:48:17+01:47:369:176,5
60ŚMIECHOWSKI Michał 412 YPanthersWROCŁAWM60M 602021-06-03 03:03:1105:58:2105:58:5012:48:18+01:47:379:176,5
61MATUSZEWSKI Marek 204 XSpróbuj nas DogonićŚREMM61M 612021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1312:52:44+01:52:039:206,4
62IGNASZEWSKI Krzysztof 204 YSpróbuj nas DogonićŚREMM62M 622021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:1212:52:45+01:52:049:206,4
63SIKORSKI Marcin 465 XRAT Wrocław + TT SzczecinSZCZECINM63M 632021-06-04 03:00:0105:56:2406:06:3512:59:38+01:58:579:256,4
64SUPERNAK Łukasz 496 XBiegaj z BananemŁAZYM64M 642021-06-04 02:59:5805:29:1105:43:0213:01:33+02:00:529:276,3
65BRZEZIŃSKI Damian 496 YBiegaj z BananemWYSOKAM65M 652021-06-04 02:59:5705:29:1305:43:0413:01:34+02:00:539:276,3
66NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynKROSNOM66M 662021-06-04 02:59:5505:23:2305:37:1113:01:56+02:01:159:276,3
67MEDEJCZYK Łukasz 450 YKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynDOBIESZYNM67M 672021-06-04 02:59:5505:23:2505:37:1113:01:57+02:01:169:276,3
68TARNOWSKI Maciej 234 XMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM68M 682021-05-30 03:12:2006:13:1906:32:0413:03:56+02:03:159:286,3
69MUSZYŃSKI Maciej 234 YMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM69M 692021-05-30 03:12:1906:13:2006:32:0413:03:57+02:03:169:286,3
70GAWLIK Marcin 498 YSąsiedziSIECHNICEM70M 702021-06-04 03:00:0105:57:2006:09:4913:08:14+02:07:339:316,3
71SCHWITALLA Adrian 498 XSąsiedziSIECHNICEM71M 712021-06-04 03:00:0005:57:2006:09:4813:08:15+02:07:349:316,3
72ŚWIDERSKI Krzysztof 35 XMaszeruj albo gińPOZNAŃM72M 722021-05-29 03:01:0206:11:2806:29:0113:09:36+02:08:559:326,3
73MROCZKOWSKI Piotr 35 YMaszeruj albo gińPOZNAŃM73M 732021-05-29 03:01:0206:11:2906:29:0113:09:36+02:08:559:326,3
74MALINOWSKI Mateusz 237 XMyslovitzMYSŁOWICEM74M 742021-05-30 03:30:0106:11:0406:19:1213:09:46+02:09:059:326,3
75SKWARA Marek 119 XSkwara TeamRZESZÓWM75M 752021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0013:09:47+02:09:069:326,3
76SKWARA Dariusz 119 YSkwara TeamRZESZÓWM76M 762021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:0113:09:47+02:09:069:326,3
77HYSYK Jakub 253 YNOA WrocławWROCŁAWM77M 772021-05-30 03:12:1606:03:3806:23:0313:11:05+02:10:249:336,3
78SIKORSKI Szymon 253 XNOA WrocławKIEŁCZÓWM78M 782021-05-30 03:12:1506:03:3806:22:4813:11:06+02:10:259:336,3
79PIASECZNY Marcin 275 XRUN-GKRAKÓWM79M 792021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58+02:12:179:356,3
80TATARA Mateusz 275 YRUN-GKRAKÓWM80M 802021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:4213:12:58+02:12:179:356,3
81DAMPS Sylwester 439 YDudyczRunGOWINOM81M 812021-06-04 02:59:5906:12:0306:12:3913:17:28+02:16:479:386,2
82RUSIN Krzysztof 22 YCoraz BliżejSZARÓWM82M 822021-05-29 03:01:3206:16:2506:25:4613:23:52+02:23:119:436,2
83MISZTAL Rafał 22 XCoraz BliżejCHRZANÓWM83M 832021-05-29 03:01:3106:16:2706:25:4813:23:52+02:23:119:436,2
84ZBĄSKI Bartłomiej 92 XKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM84M 842021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1213:25:45+02:25:049:446,2
85KULPOK Tomasz 92 YKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM85M 852021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:1313:25:45+02:25:049:446,2
86ŁOŚ Piotr 432 X***** ***LUBLINM86M 862021-06-04 03:00:0905:47:3306:19:5713:26:27+02:25:469:456,2
87ŁOWCZAK Bartosz 432 Y***** ***LUBLINM87M 872021-06-04 03:00:0905:47:3406:19:5913:26:28+02:25:479:456,2
88LEWANDOWSKI Sebastian 72 XStargar ja się nie ścigamDOLICEM88M 882021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0513:27:30+02:26:499:456,1
89TIETRZ Przemysław 72 YStargar ja się nie ścigamSTARGARDM89M 892021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:0613:27:30+02:26:499:456,1
90MAJEWICZ Grzegorz 224 XMiechów RunnersMIECHÓWM90M 902021-05-30 03:12:1706:22:4306:35:2213:30:27+02:29:469:476,1
91TKACZEWSKI Piotr 224 YMiechów RunnersMIECHÓWM91M 912021-05-30 03:12:1606:22:4406:35:2313:30:28+02:29:479:486,1
92BUŁANOW Leszek 93 XOdważniHIPOLITÓWM92M 922021-05-29 03:01:0106:14:2506:27:3313:30:56+02:30:159:486,1
93SZCZOTKA Paweł 93 YOdważniWARSZAWAM93M 932021-05-29 03:01:0106:14:3006:27:3513:30:56+02:30:159:486,1
94WOJTYCZKA Wojciech 434 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAM94M 942021-06-04 03:00:2307:04:5307:14:2813:32:35+02:31:549:496,1
95KUŚMIERZAK Piotr 5 XLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM95M 952021-05-29 03:00:5805:58:0106:07:3813:36:52+02:36:119:526,1
96MACIEJEWSKI Daniel 5 YLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM96M 962021-05-29 03:00:5905:57:5806:07:3713:36:53+02:36:129:526,1
97SUCHOWIECKI Wojciech 108 YCierpimy w ciszyGIEDAJTYM97M 972021-05-29 03:01:2206:25:5106:34:1513:37:38+02:36:579:536,1
98TURCZYŃSKI Łukasz 108 XCierpimy w ciszyPIASECZNOM98M 982021-05-29 03:01:2106:25:5206:34:2213:37:38+02:36:579:536,1
99SZELEST Dariusz 517 YDreamTeam 1WIŚNIOWA GÓRAM99M 992021-06-04 02:59:5706:26:4006:32:2513:38:28+02:37:479:536,1
100MALEC Artur 220 YSGS Team :)KOMORNIKIM100M 1002021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:1813:39:12+02:38:319:546,1
101MIKOŁAJCZYK Krzysztof 220 XSGS Team :)KOMORNIKIM101M 1012021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:2713:39:12+02:38:319:546,1
102GARCZYK Rafał 453 YPan WuefistaLUSÓWKOM102M 1022021-06-04 03:00:1106:08:4106:18:4813:39:37+02:38:569:546,1
103LASEK Mikołaj 453 XPan WuefistaCZMOŃM103M 1032021-06-04 03:00:1106:08:4006:18:4713:39:41+02:39:009:546,1
104KMIEĆ Andrzej 414 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM104M 1042021-06-04 03:00:0206:16:0606:31:2513:42:47+02:42:069:566,0
105SUDOMIR Przemysław 414 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM105M 1052021-06-04 03:00:0206:16:0706:31:2513:42:47+02:42:069:566,0
106PAWLIK Filip 413 XPanoramix biegaPOZNAŃM106M 1062021-06-04 03:00:1906:24:5706:38:3913:43:24+02:42:439:576,0
107DĄBKOWSKI Maciej 40 XDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM107M 1072021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4313:44:20+02:43:399:586,0
108DĄBKOWSKI Wojciech 40 YDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM108M 1082021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:4413:44:20+02:43:399:586,0
109KOWALCZYK Marek 492 XRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM109M 1092021-06-04 03:00:3106:12:2706:24:1413:45:49+02:45:089:596,0
110MAŁACHOWSKI Mariusz 492 YRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM110M 1102021-06-04 03:00:2206:12:3306:24:2313:45:56+02:45:159:596,0
111WOJTON Karol 422 YDrużyna BartkaKIELCEM111M 1112021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1713:55:04+02:54:2310:055,9
112SURDEL Dawid 422 XDrużyna BartkaKIELCEM112M 1122021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:1913:55:04+02:54:2310:055,9
113FEICHTINGER Marek 114 XTeam ŻoryŻORYM113M 1132021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3713:55:31+02:54:5010:065,9
114PAWŁOWSKI Tomasz 114 YTeam ŻoryŻORYM114M 1142021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:3813:55:31+02:54:5010:065,9
115TUTAJ Krzysztof 48 XMilówka TeamZBYLITOWSKA GÓRAM115M 1152021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19+02:55:3810:065,9
116DERLAGA Wojciech 48 YMilówka TeamWOJNICZM116M 1162021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:0313:56:19+02:55:3810:065,9
117CYGAN Krzysztof 97 X#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM117M 1172021-05-29 03:01:1206:41:0506:43:3513:57:27+02:56:4610:075,9
118BURZEC Tomasz 327 XHFBWROCŁAWM118M 1182021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02+02:57:2110:085,9
119GAŁECKI Robert 327 YHFBKIEŁCZÓWM119M 1192021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:5113:58:02+02:57:2110:085,9
120WÓJCIK Krzysztof 168 YZ napędem na czteryŚWILCZAM120M 1202021-05-29 03:00:5707:28:2407:29:1413:58:06+02:57:2510:085,9
121ROGALA Grzegorz 168 XZ napędem na czteryBOGUCHWAŁAM121M 1212021-05-29 03:00:5607:28:2107:29:1313:58:07+02:57:2610:085,9
122FOREMSKI Sławomir 324 YToruńskie TorpedyTORUŃM122M 1222021-06-02 03:02:0206:39:4306:49:0013:58:12+02:57:3110:085,9
123KWIECIEŃ Marek 420 YMarkowi BiegaczeMARKIM123M 1232021-06-04 03:00:0106:18:2306:31:1513:59:31+02:58:5010:095,9
124CHUCHAŁA Paweł 420 XMarkowi BiegaczeMARKIM124M 1242021-06-04 03:00:0106:18:2406:31:1713:59:31+02:58:5010:095,9
125STEFANIAK Łukasz 271 XSYLWIA I ŁUKASZSZCZECINM125M 1252021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:0214:00:23+02:59:4210:095,9
126POLAK Jarosław 39 YTrzydziestkiDZIEKANOWICEM126M 1262021-05-29 03:01:1506:12:3406:39:0314:00:36+02:59:5510:095,9
127KOSZAŁKA Marcin 39 XTrzydziestkiKRAKÓWM127M 1272021-05-29 03:01:1406:12:3506:39:0514:00:37+02:59:5610:095,9
128DZIEWA Przemysław 186 XSZYBCY I WŚCIEKLI VIIBRANDWICAM128M 1282021-05-29 03:01:3506:48:2707:05:4514:01:04+03:00:2310:105,9
129SIĄKAŁA Krystian 186 YSZYBCY I WŚCIEKLI VIIGÓRKI WIELKIEM129M 1292021-05-29 03:01:3506:48:2107:05:4714:01:11+03:00:3010:105,9
130POWAŻNY Marek 56 YOCR NR WrocławWROCŁAWM130M 1302021-05-29 03:01:0206:18:2706:58:0714:01:37+03:00:5610:105,9
131KRĘZEL Krzysztof 56 XOCR NR WrocławSZEWCEM131M 1312021-05-29 03:01:0106:18:2606:58:0814:01:37+03:00:5610:105,9
132JOHNA Adam 73 XPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM132M 1322021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56+03:02:1510:115,9
133TOPORCZYK Daniel 73 YPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM133M 1332021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:0914:02:56+03:02:1510:115,9
134WALASIK Damian 36 YBlack DevilsSTRUGAM134M 1342021-05-29 03:01:0606:13:0506:41:2114:03:52+03:03:1110:125,9
135STRZYGOCKI Maciej 36 XBlack DevilsŻARYM135M 1352021-05-29 03:01:0606:13:0706:41:2214:03:53+03:03:1210:125,9
136REJMAN Marek 242 XDream TeamTARNOBRZEGM136M 1362021-05-30 03:12:1706:09:1906:17:1214:04:34+03:03:5310:125,9
137MAZURKIEWICZ Krzysztof 242 YDream TeamSTALOWA WOLAM137M 1372021-05-30 03:12:1706:09:2006:17:1314:04:35+03:03:5410:125,9
138KREZALEK Marcin 197 YGwardia NaftyWIETRZNOM138M 1382021-05-29 03:01:0106:34:5307:03:5414:04:43+03:04:0210:125,9
139RYMAR Alan 197 XGwardia NaftyKROSNOM139M 1392021-05-29 03:01:0106:34:5407:04:0614:04:43+03:04:0210:125,9
140SZPUNAR Marek 399 YMonkey SausageSONINAM140M 1402021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:2314:04:51+03:04:1010:125,9
141ŁUCZAK Tomasz 484 XWYMIATACZE Z TURKUOBRZĘBIN 80 DM141M 1412021-06-04 03:00:0006:26:4906:51:2914:06:50+03:06:0910:145,9
142WALOSZEK Franek 484 YWYMIATACZE Z TURKUTURKOWICE 73M142M 1422021-06-04 02:59:5906:26:5006:51:3114:06:51+03:06:1010:145,9
143MAĆKOWIAK Krzysztof 6 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM143M 1432021-05-29 03:00:5606:01:4206:18:0014:09:11+03:08:3010:165,8
144MAĆKOWIAK Michał 6 YMaćkowiak TeamŚREMM144M 1442021-05-29 03:00:5606:01:4006:18:0214:09:11+03:08:3010:165,8
145MAGDZIAK Łukasz 43 YMiodziarz TeamKÓRNIKM145M 1452021-05-29 03:01:0806:29:2206:54:1514:14:54+03:14:1310:205,8
146BARTOSIŃSKI Bartłomiej 43 XMiodziarz TeamWARSZAWAM146M 1462021-05-29 03:01:0806:29:2306:54:1414:14:55+03:14:1410:205,8
147ŁĄTKOWSKI Sławomir 41 YŁątkiLUBAWAM147M 1472021-05-29 03:00:5806:31:4206:47:5014:15:20+03:14:3910:205,8
148PIASKOWSKI Marcin 321 YDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM148M 1482021-06-02 03:02:0206:36:4806:58:0014:15:49+03:15:0810:205,8
149GRACZ Krzysztof 321 XDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM149M 1492021-06-02 03:02:0106:36:4906:58:0314:15:50+03:15:0910:205,8
150WITEK Wojciech 164 XŁysewitkiTARNÓWM150M 1502021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19+03:17:3810:225,8
151WITEK Maciej 164 YŁysewitkiTARNÓWM151M 1512021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:1814:18:19+03:17:3810:225,8
152GRZONKA Tomasz 451 YWataha '76RZEPNICAM152M 1522021-06-04 02:59:5605:51:3106:10:5214:18:23+03:17:4210:225,8
153KARNICKI Paweł 451 XWataha '76BYTÓWM153M 1532021-06-04 02:59:5605:51:3006:10:5314:18:23+03:17:4210:225,8
154PAWLUCZYK Adam 461 YLatające LwyWARSZAWAM154M 1542021-06-04 03:00:0506:22:4706:45:5814:20:29+03:19:4810:245,8
155GADOMSKI Radosław 461 XLatające LwyWARSZAWAM155M 1552021-06-04 03:00:0406:22:4406:45:5614:20:30+03:19:4910:245,8
156DOLATA Krzysztof 345 XSOCIOS SILESIAGLIWICEM156M 1562021-06-03 03:03:1607:17:4407:28:4014:21:20+03:20:3910:245,8
157WÓJCICKI Dariusz 250 XCSC Adventure AcademyKATOWICEM157M 1572021-05-30 03:12:2106:23:2106:59:3014:23:06+03:22:2510:265,7
158FYDA Jerzy 250 YCSC Adventure AcademyKATOWICEM158M 1582021-05-30 03:12:2006:23:2106:59:3014:23:07+03:22:2610:265,7
159JAGUSTYN Maciej 342 Y13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM159M 1592021-06-03 03:03:1506:18:1106:43:4914:23:49+03:23:0810:265,7
160KANIA Marcin 342 X13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM160M 1602021-06-03 03:03:1506:18:1206:43:4814:23:50+03:23:0910:265,7
161BROK Jacek 19 XBrok TeamPLEWISKAM161M 1612021-05-29 03:01:0006:23:0406:45:0714:24:22+03:23:4110:275,7
162ŻERDKA Michał 147 YMJBIERUŃM162M 1622021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:3014:24:35+03:23:5410:275,7
163GARDYŚ Grzegorz 339 XMały i DużyKICINM163M 1632021-06-03 03:03:1806:40:4006:59:4314:25:04+03:24:2310:275,7
164DYMARSKI Mariusz 339 YMały i DużyCZERWONAKM164M 1642021-06-03 03:03:1806:40:3706:59:4114:25:05+03:24:2410:275,7
165KOZA Robert 100 YDreamTeamŚWIĘTOCHŁOWICEM165M 1652021-05-29 03:01:1006:45:0607:02:0514:28:11+03:27:3010:295,7
166KUBICA Krzysztof 235 XKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM166M 1662021-05-30 03:12:1806:22:5107:01:5814:29:28+03:28:4710:305,7
167KADŁUBOWSKI Piotr 235 YKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM167M 1672021-05-30 03:12:1706:22:5207:02:0014:29:29+03:28:4810:305,7
168WOJCIECHOWSKI Ireneusz 443 XTIPW TeamGRÓJECM168M 1682021-06-04 03:00:1306:42:4106:57:1014:31:40+03:30:5910:325,7
169PELCHEN Tomasz 443 YTIPW TeamGRÓJECM169M 1692021-06-04 03:00:1206:42:4306:57:1114:31:42+03:31:0110:325,7
170ORECKI Radoslaw 302 XByle do przoduSZCZECINM170M 1702021-06-01 03:04:0806:43:2007:01:1914:35:55+03:35:1410:355,7
171PORZYCH Zbigniew 302 YByle do przoduMIERZYNM171M 1712021-06-01 03:04:0706:43:2207:01:2214:35:56+03:35:1510:355,7
172FILIPAK Hieronim 26 YMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMM172M 1722021-05-29 03:01:1006:49:2807:19:2114:38:05+03:37:2410:375,7
173RODAK Zbigniew 320 XStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMSTRZEGOMM173M 1732021-06-02 03:02:0106:30:2806:38:5414:38:38+03:37:5710:375,6
174LELITO Piotr 121 YGAIN ButchersMODLNICZKAM174M 1742021-05-30 03:12:2306:38:2306:41:0814:38:52+03:38:1110:375,6
175IDZI Piotr 121 XGAIN ButchersKRAKÓWM175M 1752021-05-30 03:12:2206:38:2406:41:0814:38:53+03:38:1210:375,6
176CZYŚCIAK Krzysztof 509 XKB SobótkaŻÓRAWINAM176M 1762021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3014:40:41+03:40:0010:385,6
177PELJAK Mariusz 509 YKB SobótkaSOBÓTKAM177M 1772021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:3214:40:42+03:40:0110:385,6
178PILECKI Łukasz 376 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM178M 1782021-06-03 03:03:4006:36:1307:09:2114:42:08+03:41:2710:405,6
179PAWLIK Paweł Alibaba 376 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM179M 1792021-06-03 03:03:4006:36:1407:09:2014:42:09+03:41:2810:405,6
180CHOMA Marek 347 YPędzące LeniwceREPKIM180M 1802021-06-03 03:03:2206:33:0706:52:2214:45:00+03:44:1910:425,6
181LASIKOWSKI Mateusz 347 XPędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM181M 1812021-06-03 03:03:2306:33:0406:52:2314:45:00+03:44:1910:425,6
182BARAŃSKI Kacper 411 YOliwia i KacperPOZNAŃM182M 1822021-06-03 03:03:1306:36:1806:59:5614:45:01+03:44:2010:425,6
183ELIASZ Paweł 513 YAnia i Paweł BARANÓWM183M 1832021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:5614:45:01+03:44:2010:425,6
184CHMURKO Michał 425 YBlackSheep TeamGLIWICEM184M 1842021-06-04 03:00:1006:20:3106:41:4714:45:14+03:44:3310:425,6
185STANIEK Sławomir 425 XBlackSheep TeamRYBNIKM185M 1852021-06-04 03:00:0806:20:3306:41:4714:45:16+03:44:3510:425,6
186TKACZYK Szymon 115 XWeganizmyKRAKÓWM186M 1862021-05-29 03:01:2606:35:3807:11:3914:45:42+03:45:0110:425,6
187GONCZAR Szymon 317 XLepiej żeby mama nie wiedziałaRYBNIKM187M 1872021-06-01 03:04:0506:33:4906:45:0714:46:01+03:45:2010:425,6
188SUDER Michał 240 XBezNapinyWARSZAWAM188M 1882021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5414:46:55+03:46:1410:435,6
189ŻYRA Grzegorz 240 YBezNapinyWARSZAWAM189M 1892021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:5514:46:56+03:46:1510:435,6
190MOLTZAN Zbigniew 514 YCrossfit ToruńTORUŃM190M 1902021-06-02 03:02:0106:46:1806:58:4114:47:08+03:46:2710:435,6
191LEWANDOWSKI Dominik 61 YŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM191M 1912021-05-29 03:01:3906:46:3607:14:3514:48:35+03:47:5410:445,6
192LEWANDOWSKI Janusz 61 XŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM192M 1922021-05-29 03:01:3806:46:3307:14:3414:48:36+03:47:5510:445,6
193KRUPIŃSKI Marek 152 YMarek & Jakub Running TeamGOWOROWOM193M 1932021-05-29 03:01:4006:37:1707:32:4614:50:00+03:49:1910:455,6
194RUDO Jakub 152 XMarek & Jakub Running TeamŁOCHÓWM194M 1942021-05-29 03:01:4006:37:2107:32:4714:50:00+03:49:1910:455,6
195KŁOSIŃSKI Rafał 456 YRaceFighter GOSIR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM195M 1952021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:5814:50:23+03:49:4210:455,6
196ZIELIŃSKI Sławomir 11 YStan i SławRZESZÓWM196M 1962021-05-29 03:01:0706:26:2606:57:4414:50:30+03:49:4910:465,6
197SIWIEC Stanisław 11 XStan i SławRZESZÓWM197M 1972021-05-29 03:01:0606:26:2606:57:4714:50:30+03:49:4910:465,6
198WOJDA Dariusz 431 XPolish WingsJÓZEFÓWM198M 1982021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13+03:50:3210:465,6
199BŁOŃSKI Piotr 431 YPolish WingsSMOLECM199M 1992021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:4214:51:13+03:50:3210:465,6
200PAWLAK Bartosz 312 XBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamJABŁONNAM200M 2002021-06-01 03:04:0507:00:5207:19:3314:51:18+03:50:3710:465,6
201JAMBOR Michał 312 YBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamWARSZAWAM201M 2012021-06-01 03:04:0507:00:5407:19:3814:51:18+03:50:3710:465,6
202MARON Jacek 502 YAgent i GwiazdaWARSZAWAM202M 2022021-06-04 02:59:5806:28:0306:45:0214:53:18+03:52:3710:485,6
203ROGOWSKI Patryk 200 YRudy i SiwyGDAŃSKM203M 2032021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1314:54:32+03:53:5110:485,5
204KONOPSKI Piotr 200 XRudy i SiwyGDAŃSKM204M 2042021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:1614:54:32+03:53:5110:485,5
205KUBRAK Kamil 337 XCzarne StopyKRAKÓWM205M 2052021-06-03 03:03:2606:58:3907:16:4914:54:33+03:53:5210:495,5
206CZARDYBON Michał 337 YCzarne StopyWYRYM206M 2062021-06-03 03:03:2506:58:4007:16:5014:54:35+03:53:5410:495,5
207RAJKOWSKI Tomasz 505 XFC Eire DivisionZGIERZM207M 2072021-06-03 03:03:1806:44:3807:03:2514:56:09+03:55:2810:505,5
208JĘDRO Tomasz 505 YFC Eire DivisionSTRYKÓWM208M 2082021-06-03 03:03:1706:44:3807:03:2614:56:09+03:55:2810:505,5
209JAGIELSKI Szymon 153 XDZIKI Z ŁASINAŁASINM209M 2092021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5014:56:28+03:55:4710:505,5
210ROMAŃSKI Kazimierz 153 YDZIKI Z ŁASINALEGIONOWOM210M 2102021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:5114:56:29+03:55:4810:505,5
211SERAFIN Piotr 351 YSERAFINSTRÓŻEM211M 2112021-06-03 03:03:3106:51:2807:11:4914:56:56+03:56:1510:505,5
212SERAFIN Robert 351 XSERAFINGRYBÓWM212M 2122021-06-03 03:03:2906:51:3007:11:0314:56:59+03:56:1810:505,5
213TRZCIŃSKI Paweł 353 YGuli GuliLUBAŃM213M 2132021-06-03 03:03:2107:00:0607:20:1814:58:42+03:58:0110:525,5
214GRYCMAN Łukasz 407 XSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM214M 2142021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:3115:00:05+03:59:2410:535,5
215SULIMA Grzegorz 323 XBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM215M 2152021-06-02 03:02:0006:46:4807:10:1015:00:16+03:59:3510:535,5
216TWARÓG Zbigniew 323 YBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM216M 2162021-06-02 03:02:0006:46:4907:10:1115:00:16+03:59:3510:535,5
217KORBELA Bartosz 243 XDariusz & Bartosz TeamKRASZEWM217M 2172021-05-30 03:12:1907:17:0607:20:5815:01:30+04:00:4910:545,5
218TYSZKA Dariusz 370 YKrav Maga WarszawaWARSZAWAM218M 2182021-06-04 03:00:1206:34:3206:52:4015:02:07+04:01:2610:545,5
219BIENIAK Krzysztof 370 XKrav Maga WarszawaWARSZAWAM219M 2192021-06-04 03:00:1006:34:3106:52:3215:02:09+04:01:2810:545,5
220KŁOSIEWICZ Wojciech 33 Y15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM220M 2202021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1115:02:56+04:02:1510:555,5
221WIELGOSZ Tomasz 33 X15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM221M 2212021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:1215:02:57+04:02:1610:555,5
222JEZIERSKI Tomasz 252 YSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAM222M 2222021-05-30 03:12:1506:20:0906:25:0915:05:38+04:04:5710:575,5
223BEBELSKI Rafał 27 XPiękny i BestiaWARSZAWAM223M 2232021-05-29 03:23:5406:56:5207:15:1615:05:43+04:05:0210:575,5
224KUCHARSKI Paweł 64 XPlaneta NiskoNISKOM224M 2242021-06-02 03:02:0407:04:4807:19:5415:07:28+04:06:4710:585,5
225BARĆ Piotr 64 YPlaneta NiskoNISKOM225M 2252021-06-02 03:02:0307:04:4907:19:5515:07:29+04:06:4810:585,5
226ŻYCIŃSKI Paweł 398 XWolskie CrossyKRAKÓWM226M 2262021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:4315:08:45+04:08:0410:595,5
227SIKORA Grzegorz 470 XMcBiegacze dzikiKSIĄŻENICEM227M 2272021-06-04 03:00:0706:38:4006:47:2915:09:47+04:09:0611:005,5
228PARANDYK Krystian 470 YMcBiegacze dzikiSTARA WIEŚM228M 2282021-06-04 03:00:0506:38:4206:47:3215:09:49+04:09:0811:005,5
229GOWIN Przemek 122 XAirZoneWARSZAWAM229M 2292021-05-29 03:01:0106:18:4506:39:4215:11:09+04:10:2811:015,4
230PAWLAK Kuba 122 YAirZoneWARSZAWAM230M 2302021-05-29 03:01:0006:18:4606:39:4215:11:10+04:10:2911:015,4
231ZAWIŚLAK Kazimierz 377 XZWYCZAJNY TEAMTOMASZÓW LUBELSKIM231M 2312021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:4515:11:10+04:10:2911:015,4
232PRZYPOLSKI Paweł 418 YBeauty and the BeardWARSZAWAM232M 2322021-06-04 02:59:5606:14:1506:23:5615:11:46+04:11:0511:015,4
233FUKS Jarosław 57 YDziki teamWARSZAWAM233M 2332021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:3115:12:06+04:11:2511:015,4
234DRAUS Borys 473 XXYZKRASNEM234M 2342021-06-04 03:00:1106:34:1306:56:3315:13:52+04:13:1111:035,4
235KORBUT Radosław 477 YPanorama Obiekty SportoweSIEDLCEM235M 2352021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:5615:14:56+04:14:1511:035,4
236WANAT Mateusz 375 XMI TeamWROCŁAWM236M 2362021-06-03 03:03:1606:44:5106:57:4615:15:38+04:14:5711:045,4
237BEZULSKI Łukasz 209 YPędzące KapcieWARSZAWAM237M 2372021-05-30 03:12:2606:46:2907:07:1015:15:46+04:15:0511:045,4
238BUJNOWSKI Rafał 209 XPędzące KapcieWARSZAWAM238M 2382021-05-30 03:12:2506:46:3007:07:1315:15:46+04:15:0511:045,4
239SUDOMIR Paweł 336 XWściekle szybcyWARSZAWAM239M 2392021-06-03 03:03:1106:25:1506:52:0715:20:13+04:19:3211:075,4
240ZIĘBA Tomasz 336 YWściekle szybcyWARSZAWAM240M 2402021-06-03 03:03:1106:25:1606:52:0715:20:14+04:19:3311:075,4
241KWAŚNIEWSKI Maciej 128 XDamina & MaciekSZCZECINM241M 2412021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35+04:21:5411:095,4
242KONECKI Damian 128 YDamina & MaciekSZCZECINM242M 2422021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:5815:22:35+04:21:5411:095,4
243STĘPIEŃ Grzegorz 215 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM243M 2432021-05-30 03:12:3007:15:5507:42:4415:25:12+04:24:3111:115,4
244SZYMACZEK Kamil 480 YWatahaKRAKÓWM244M 2442021-06-04 03:00:0906:48:5006:59:4315:25:14+04:24:3311:115,4
245TRZASKA Marcin 480 XWatahaKRAKÓWM245M 2452021-06-04 03:00:0906:48:5206:59:4415:25:15+04:24:3411:115,4
246GŁUCHOWSKI Przemysław 127 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM246M 2462021-05-29 03:01:4606:55:4107:13:5615:26:27+04:25:4611:125,4
247MŁODZIENIAK Robert 127 YPrawnicy z tej samej ulicyKONINM247M 2472021-05-29 03:01:4606:55:4207:13:5915:26:27+04:25:4611:125,4
248KRAWCZYK Michał 427 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM248M 2482021-06-04 03:00:1706:45:1407:04:0015:26:41+04:26:0011:125,4
249KRAWCZYK Jan 226 XKlub Pod WisienkąKRAKÓWM249M 2492021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3815:27:22+04:26:4111:125,4
250FEDAK Bohdan 226 YKlub Pod WisienkąZAGÓRZM250M 2502021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:3615:27:23+04:26:4211:125,4
251STEPANCZENKO Rafał 9 XRSBIAŁYSTOKM251M 2512021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4015:27:49+04:27:0811:135,3
252STEUER Sylwester 9 YRSBIAŁYSTOKM252M 2522021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:4115:27:49+04:27:0811:135,3
253MIELCZAREK Daniel 493 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM253M 2532021-06-04 03:00:3007:12:1807:23:2215:28:38+04:27:5711:135,3
254KUŚMIERCZYK Piotr 493 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM254M 2542021-06-04 03:00:2307:12:2507:23:2815:28:45+04:28:0411:135,3
255DUTKA Sebastian 12 XLeśny TeamPSZCZYNAM255M 2552021-05-29 03:01:1207:01:5407:39:2915:29:36+04:28:5511:145,3
256FRANCZAK Mateusz 12 YLeśny TeamBRZEGM256M 2562021-05-29 03:01:1107:01:5507:39:3015:29:37+04:28:5611:145,3
257ŻYŁKA Kamil 203 YAkademia Biegania 42kKOBIÓRM257M 2572021-05-29 03:23:2206:38:2207:07:5715:32:00+04:31:1911:165,3
258KLACHACZ Sebastian 203 XAkademia Biegania 42kTYCHYM258M 2582021-05-29 03:23:2306:38:2207:07:5715:32:00+04:31:1911:165,3
259SKOTNICZNY Michał 70 YKids of UsainKRAKÓWM259M 2592021-05-29 03:00:5907:02:0507:21:1015:32:32+04:31:5111:165,3
260NIEMCZYK Dominik 70 XKids of UsainKRAKÓWM260M 2602021-05-29 03:00:5807:02:0507:21:1115:32:32+04:31:5111:165,3
261ŁUKOWIAK Krzysztof 346 XFC NaKacuTRZEBNICAM261M 2612021-06-03 03:03:2407:05:5507:30:0315:32:43+04:32:0211:165,3
262ANIOŁEK Michał 346 YFC NaKacuTRZEBNICAM262M 2622021-06-03 03:03:2307:05:4807:30:0815:32:43+04:32:0211:165,3
263FURMAN Paweł 348 XHuragan Ligota TeamKATOWICEM263M 2632021-06-03 03:03:1406:50:0407:14:1315:33:02+04:32:2111:165,3
264KOŹMIŃSKI Patryk 348 YHuragan Ligota TeamKATOWICEM264M 2642021-06-03 03:03:1206:50:0607:14:1515:33:03+04:32:2211:165,3
265JACKOWIAK Szymon 208 YRunner's PowerŚREMM265M 2652021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:5615:33:44+04:33:0311:175,3
266KOWALSKI Łukasz 88 YBychawa RunnersSTRZYŻEWICEM266M 2662021-05-29 03:01:2107:03:0107:28:4415:35:19+04:34:3811:185,3
267GASIK Leszek 452 YSłońca JuryOLSZTYN /K.CZĘSTOCHOWYM267M 2672021-06-04 03:00:1707:19:5107:33:0215:35:20+04:34:3911:185,3
268ADAMCZYK Artur 159 XKravMaga SquaD KrKBIBICEM268M 2682021-05-29 03:01:0107:11:4607:33:3015:37:27+04:36:4611:205,3
269NECZAJ Andrzej 159 YKravMaga SquaD KrKSZCZYGLICEM269M 2692021-05-29 03:01:0007:11:4607:33:3015:37:28+04:36:4711:205,3
270ANTONIEWICZ Jacek 481 YOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM270M 2702021-06-04 03:00:1406:42:4206:55:3715:37:51+04:37:1011:205,3
271GMAJ Daniel 481 XOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM271M 2712021-06-04 03:00:1306:42:4206:55:3815:37:52+04:37:1111:205,3
272NESTOROWICZ Marek 486 YKlub Biegacza Jurund SzczytnoKĘTRZYNM272M 2722021-06-04 03:00:0006:46:4306:59:1815:40:14+04:39:3311:225,3
273ZDUNEK Józef 486 XKlub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM273M 2732021-06-04 03:00:0106:46:4406:59:2015:40:15+04:39:3411:225,3
274ŻYCHOWICZ Rafał 228 YŻelazo nie klękaWARSZAWAM274M 2742021-05-30 03:12:2307:03:1007:24:2615:41:51+04:41:1011:235,3
275BARDAN Michał 228 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM275M 2752021-05-30 03:12:2307:03:1107:24:2615:41:51+04:41:1011:235,3
276BEREŚ Arkadiusz 145 YKelli & ArekRZESZÓWM276M 2762021-05-29 03:01:0607:04:0707:30:0015:42:19+04:41:3811:235,3
277DAMEK Piotr 149 XTeam PapryWOLAM277M 2772021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2015:43:23+04:42:4211:245,3
278PRYGA Tomasz 149 YTeam PapryTYCHYM278M 2782021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:2215:43:23+04:42:4211:245,3
279KUCIEL Paweł 118 YJanusze bieganiaTENCZYNEKM279M 2792021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59+04:43:1811:245,3
280NOWAK Marcin 118 XJanusze bieganiaKRAKÓWM280M 2802021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:5415:43:59+04:43:1811:245,3
281JARZYNKA Krzysztof 116 XKK TeamLUBLINM281M 2812021-05-29 03:01:3407:07:2807:42:0715:44:08+04:43:2711:245,3
282MACIEJEWICZ Krzysztof 116 YKK TeamTERSPOLM282M 2822021-05-29 03:01:3307:07:2907:42:0915:44:09+04:43:2811:245,3
283CZARNY Mariusz 445 XTrail Runners JaworznoJAWORZNOM283M 2832021-06-04 03:00:1607:08:3207:34:5315:44:21+04:43:4011:255,3
284CABAJ Przemysław 445 YTrail Runners JaworznoJAWORZNOM284M 2842021-06-04 03:00:1507:08:3407:34:5215:44:22+04:43:4111:255,3
285STASZCZAK Łukasz 117 XTRI Team LubańLUBAŃM285M 2852021-05-29 03:01:3506:46:5807:08:3915:44:31+04:43:5011:255,3
286GÓRSKI Sławomir 117 YTRI Team LubańLUBAŃM286M 2862021-05-29 03:01:3406:47:0007:08:4315:44:32+04:43:5111:255,3
287OPARA Piotr 158 XFARYSIAKIWARSZAWAM287M 2872021-05-29 03:01:0807:15:0507:39:2115:45:40+04:44:5911:265,2
288LISZEWSKI Mariusz 158 YFARYSIAKIWARSZAWAM288M 2882021-05-29 03:01:0707:15:0707:39:2215:45:40+04:44:5911:265,2
289DOMINIK Mariusz 133 XRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM289M 2892021-05-29 03:01:2406:47:2207:16:0115:45:57+04:45:1611:265,2
290GAUDYN Hubert 444 XGG TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEM290M 2902021-06-04 03:00:0007:21:2407:47:5715:45:58+04:45:1711:265,2
291GNATOWICZ Krzysztof 444 YGG TEAMCZERWIEŃSKM291M 2912021-06-04 03:00:0007:21:2407:48:0515:45:58+04:45:1711:265,2
292BLACHA Jarosław 133 YRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM292M 2922021-05-29 03:01:2206:47:2407:16:0115:45:59+04:45:1811:265,2
293BARANSKI Piotr 198 XBaranski Marathon TeamRADOMM293M 2932021-05-29 03:01:4807:45:0307:58:4515:46:17+04:45:3611:265,2
294BARANSKI Jaroslaw 198 YBaranski Marathon TeamRADOMM294M 2942021-05-29 03:01:4707:45:0407:58:4515:46:18+04:45:3711:265,2
295SANECKI Patryk 423 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM295M 2952021-06-04 03:00:0406:52:3807:36:5015:46:50+04:46:0911:265,2
296PAWLYTA Jerzy 423 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM296M 2962021-06-04 03:00:0406:52:3407:36:5215:46:51+04:46:1011:265,2
297KRYSKE Mariusz 516 YNa WARIATABIAŁE BŁOTAM297M 2972021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3215:47:36+04:46:5511:275,2
298MROTEK Michał 516 XNa WARIATAKRUSZYN KRAJEŃSKIM298M 2982021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:3515:47:36+04:46:5511:275,2
299SPYRKA Adam 415 YGDZIE TA METAKRAKÓWM299M 2992021-06-04 03:00:0006:51:5607:14:4615:47:40+04:46:5911:275,2
300DYWAN Andrzej 415 XGDZIE TA METAKRAKÓWM300M 3002021-06-04 03:00:0006:51:5207:14:4715:47:41+04:47:0011:275,2
301CHRZAN Daniel 405 XAA TarnówTARNÓWM301M 3012021-06-03 03:03:3407:28:5808:00:2715:49:58+04:49:1711:295,2
302CHRZAN Andrzej 405 YAA TarnówTARNÓWM302M 3022021-06-03 03:03:3307:28:5508:00:2815:49:59+04:49:1811:295,2
303PASZKIEWICZ Kamil 74 YZespół niespokojnych nógWROCLAWM303M 3032021-05-29 03:01:2806:43:1407:17:3415:50:12+04:49:3111:295,2
304GUZIK Piotr 74 XZespół niespokojnych nógWROCLAWM304M 3042021-05-29 03:01:2806:43:1507:17:3415:50:12+04:49:3111:295,2
305ŻARNIEWSKI Wojciech 483 YDogoń i DHLBRWINÓWM305M 3052021-06-04 02:59:5607:18:1407:50:3915:50:29+04:49:4811:295,2
306RATOWSKI Marek 150 YPokonując Granice Seba i MarekTORUŃM306M 3062021-05-29 03:00:5907:13:4507:52:2815:50:30+04:49:4911:295,2
307STELMACH Damian 483 XDogoń i DHLBRWINÓWM307M 3072021-06-04 02:59:5607:18:2107:50:4015:50:31+04:49:5011:295,2
308RECZEK Sebastian 150 XPokonując Granice Seba i MarekMIŃSK MAZOWIECKIM308M 3082021-05-29 03:00:5807:13:4507:52:2815:50:31+04:49:5011:295,2
309KWIETNIA Przemek 316 XBimBro TeamCZERWINM309M 3092021-06-02 03:02:0407:06:3207:28:1015:52:48+04:52:0711:315,2
310KAMIŃSKI Kamil 316 YBimBro TeamWARSZAWAM310M 3102021-06-02 03:02:0407:06:3107:28:0815:52:49+04:52:0811:315,2
311SZYGENDA Sebastian 329 XP.S.WRZEŚNIAM311M 3112021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2215:53:00+04:52:1911:315,2
312KWIATKOWSKI Przemysław 329 YP.S.GNIEZNOM312M 3122021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:2315:53:00+04:52:1911:315,2
313POGORZELSKI Mariusz 30 YHardcorowe WychylylybymyKARCZEWM313M 3132021-05-29 03:01:1507:17:0907:46:5215:54:37+04:53:5611:325,2
314BASIAK Michał 30 XHardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM314M 3142021-05-29 03:01:1307:17:1107:46:5315:54:39+04:53:5811:325,2
315BIAŁEK Adam 459 YSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹM315M 3152021-06-04 02:59:5807:31:2007:35:1815:55:00+04:54:1911:325,2
316ŁOBODZIŃSKI Marcin 170 XSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM316M 3162021-05-29 03:01:1206:51:4607:19:0515:55:05+04:54:2411:325,2
317BANAŚ Marcin 170 YSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM317M 3172021-05-29 03:01:1106:51:4707:19:0515:55:05+04:54:2411:325,2
318BIAŁCZYK Marcin 232 XAshwagandha TeamROŚCIMINM318M 3182021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5315:57:56+04:57:1511:345,2
319BARAŃCZAK Kamil 232 YAshwagandha TeamPOZNAŃM319M 3192021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:5215:57:57+04:57:1611:355,2
320KŁEMBUKOWSKI Piotr 223 XPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWM320M 3202021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:3115:58:37+04:57:5611:355,2
321SZYSZKOWSKI Wojciech 107 XHusaria TeamSTASZÓWM321M 3212021-05-29 03:01:2207:43:4707:44:3215:59:18+04:58:3711:355,2
322TOPOROWSKI Damian 107 YHusaria TeamSTASZÓWM322M 3222021-05-29 03:01:2107:43:4807:44:3215:59:19+04:58:3811:355,2
323KACZMAREK Karol 508 XRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM323M 3232021-06-04 03:00:0907:27:5907:29:3416:02:34+05:01:5311:385,2
324RZEŹNIK Mariusz 508 YRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM324M 3242021-06-04 03:00:0707:28:0107:29:3516:02:36+05:01:5511:385,2
325SOWINSKI Mariusz 201 YLeonekGNIECHOWICEM325M 3252021-05-29 03:01:2107:11:2307:35:1716:03:59+05:03:1811:395,1
326SNARSKI Dariusz 80 XWATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEM326M 3262021-05-29 03:01:1707:06:4007:45:5716:04:12+05:03:3111:395,1
327PIETRZYK Paweł 80 YWATAHA-Łączy Nas BieganieCHORZÓWM327M 3272021-05-29 03:01:1707:06:4307:45:5916:04:13+05:03:3211:395,1
328MATYSIAK Daniel 383 XGenerali Sport TeamBUGAJM328M 3282021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30+05:03:4911:395,1
329BRODA Łukasz 383 YGenerali Sport TeamGÓRKI WIELKIEM329M 3292021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:5416:04:30+05:03:4911:395,1
330KOMORKIEWICZ Karol 394 XŚlimakiREDAM330M 3302021-06-03 03:03:1607:02:5107:18:2816:05:11+05:04:3011:405,1
331PODLASZEWSKI Jacek 322 XSPC PODLAS TAEMTORUŃM331M 3312021-06-02 03:02:0107:27:0807:40:5816:05:11+05:04:3011:405,1
332BĄK Andrzej 322 YSPC PODLAS TAEMJÓZEFOWOM332M 3322021-06-02 03:02:0107:27:1107:40:5816:05:12+05:04:3111:405,1
333KACZMAREK Mirosław 341 YMi-GoWYSPIAŃSKIEGO 57M333M 3332021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:0216:06:35+05:05:5411:415,1
334KAWECKI Marek 447 XSłońca JuryOLSZTYNM334M 3342021-06-04 03:00:1607:07:1507:32:5116:06:37+05:05:5611:415,1
335GASIŃSKI Maciej 447 YSłońca JuryOLSZTYNM335M 3352021-06-04 03:00:1707:07:1307:32:5116:06:38+05:05:5711:415,1
336WERECKI Marcin 222 XBieganie jest dla BaranówSTARAGDM336M 3362021-05-30 03:12:2907:07:3407:23:2616:06:48+05:06:0711:415,1
337SKORUPIŃSKI Piotr 258 XSkorupkiBOLESŁAWIECM337M 3372021-05-31 03:01:2007:17:1707:38:0816:09:12+05:08:3111:435,1
338SZYMANIK Paweł 363 XKings P&RWARSZAWAM338M 3382021-06-03 03:03:2207:30:2207:49:0316:09:29+05:08:4811:435,1
339MAŚNIAK Witold 132 YSzybcy i WściekliRYBNIKM339M 3392021-05-29 03:15:0007:03:2607:26:4616:14:15+05:13:3411:465,1
340KOBYLIŃSKI Tomasz 132 XSzybcy i WściekliZABRZEM340M 3402021-05-29 03:15:0007:03:3407:26:4716:14:15+05:13:3411:465,1
341WŁODARCZYK Grzegorz 280 YGrygi i RadiCIECHANÓWM341M 3412021-05-31 03:01:3607:14:5907:49:4416:16:38+05:15:5711:485,1
342KAMIŃSKI Radosław 280 XGrygi i RadiSULEJOWEKM342M 3422021-05-31 03:01:3607:14:5807:49:4516:16:39+05:15:5811:485,1
343DAŃDA Wojciech 449 YFire TeamOCHOJNOM343M 3432021-06-04 03:00:1607:09:3407:28:1816:17:08+05:16:2711:485,1
344KULANTY Krzysztof 449 XFire TeamKRZYWOPŁOTYM344M 3442021-06-04 03:00:1607:09:3707:28:1816:17:08+05:16:2711:485,1
345WÓŁKIEWICZ Piotr 294 YOX5PRUSZKÓWM345M 3452021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24+05:18:4311:505,1
346WÓŁKIEWICZ Paweł 294 XOX5PRUSZKÓWM346M 3462021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:5416:19:24+05:18:4311:505,1
347GRYGIEREK Roman 309 XBzie pętla TeamGORZYCZKIM347M 3472021-06-01 03:04:1007:00:3107:29:0616:21:05+05:20:2411:515,1
348KAMYCZEK Adam 309 YBzie pętla TeamBĄKÓWM348M 3482021-06-01 03:04:0907:00:3107:29:0716:21:05+05:20:2411:515,1
349TADYCH Mariusz 506 XPIERNIKIBRZOZÓWKAM349M 3492021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0716:24:08+05:23:2711:545,0
350GOŹDZIŃSKI Przemysław 506 YPIERNIKIKROBIAM350M 3502021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:0816:24:08+05:23:2711:545,0
351PIŁAT Tomasz 205 XCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM351M 3512021-05-30 03:12:2807:12:5707:34:1216:25:43+05:25:0211:555,0
352ŻYTKOWIAK Maciej 205 YCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM352M 3522021-05-30 03:12:2807:12:5807:34:1316:25:44+05:25:0311:555,0
353NOWAK Marek 13 YKlątwa ITBSKARNIOWICEM353M 3532021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:1216:25:49+05:25:0811:555,0
354WOLSZCZAK Konrad 28 YPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2LUBINM354M 3542021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:11+05:25:3011:555,0
355CEBULA Grzegorz 28 XPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2IWINYM355M 3552021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:2016:26:12+05:25:3111:555,0
356STELMACH Krzysztof 20 XGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM356M 3562021-05-29 03:28:1607:35:1907:59:5516:29:24+05:28:4311:575,0
357JEZIORNY Ryszard 20 YGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM357M 3572021-05-29 03:28:1307:35:2207:59:5816:29:27+05:28:4611:575,0
358BATURO Artur 175 YLeżacze ŁąkowiMARCINOWICEM358M 3582021-05-29 03:01:5007:20:4907:53:1516:29:46+05:29:0511:585,0
359FUGAS Artur 157 YFugasyWARSZAWAM359M 3592021-05-29 03:01:3206:48:0607:38:0116:30:56+05:30:1511:585,0
360FUGAS Konrad 157 XFugasyTOMASZÓW LUBELSKIM360M 3602021-05-29 03:01:3206:48:0407:38:0116:30:57+05:30:1611:585,0
361DYBOWSKI Krzysztof 60 Y#DyboteamJÓZEFÓWM361M 3612021-05-29 03:01:1406:59:3707:30:1016:30:59+05:30:1811:585,0
362WYSOCKI Marcin 313 YSztanga & CashZĄBKIM362M 3622021-06-01 03:04:1107:28:1407:47:3016:31:02+05:30:2111:595,0
363SZYMANIUK Maciej 313 XSztanga & CashZĄBKIM363M 3632021-06-01 03:04:1107:28:1607:48:0816:31:03+05:30:2211:595,0
364LEBUDA Grzegorz 136 XTeam PapryĆWIKLICEM364M 3642021-05-29 03:01:1606:56:0607:37:2516:33:13+05:32:3212:005,0
365ŁUCZAK Sławomir 136 YTeam PapryTYCHYM365M 3652021-05-29 03:01:1406:56:0907:37:2616:33:15+05:32:3412:005,0
366KANTOROWSKI Marcin 76 XPomyleńcyWARSZAWAM366M 3662021-05-29 03:01:2407:38:2407:53:4316:34:08+05:33:2712:015,0
367SIOMAK Michał 261 XK&MGDANSKM367M 3672021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:0816:35:05+05:34:2412:015,0
368SZYMAŃSKI Marcin 246 YSzkodniki w BieszczadachGODZIKOWICEM368M 3682021-05-30 03:12:2607:26:5107:52:5316:35:51+05:35:1012:025,0
369TCHOŃ Tomasz 396 YAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM369M 3692021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2516:38:00+05:37:1912:045,0
370STELMACH Dariusz 396 XAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM370M 3702021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:2416:38:01+05:37:2012:045,0
371MALKA Marcin 433 Ydla naszych KasiekMIŃSK MAZOWIECKIM371M 3712021-06-04 03:00:1607:03:2207:28:5416:39:31+05:38:5012:055,0
372ZAWADKA Darek 433 Xdla naszych KasiekWÓLKA MIŃSKAM372M 3722021-06-04 03:00:1507:03:2207:28:5516:39:31+05:38:5012:055,0
373STACHELSKI Robert 161 XMSR OTWOCKJÓZEFÓWM373M 3732021-05-29 03:01:4007:31:3808:13:2116:39:34+05:38:5312:055,0
374POLANOWSKI Jan 161 YMSR OTWOCKWARSZAWAM374M 3742021-05-29 03:01:4007:31:3708:13:2516:39:34+05:38:5312:055,0
375NOGAJ Janusz 385 YRGB & Ochajo RUNGLIWICEM375M 3752021-06-03 03:03:1807:05:0507:38:3416:39:57+05:39:1612:055,0
376FLORIAN Krzysztof 386 YPołówka na startRUDA ŚLĄSKAM376M 3762021-06-03 03:03:1907:05:0407:38:3516:39:59+05:39:1812:055,0
377ŻMUDKA Bartek 385 XRGB & Ochajo RUNRYBNIKM377M 3772021-06-03 03:03:1807:05:0707:38:3116:40:00+05:39:1912:055,0
378WYSOCKI Tomasz 386 XPołówka na startRYBNIKM378M 3782021-06-03 03:03:1907:05:0507:38:3316:40:00+05:39:1912:055,0
379MICHALIK Michał 299 YNowa Huta TeamKRAKÓWM379M 3792021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:1416:40:50+05:40:0912:065,0
380MANISTA Cezary 230 XDrużyna AOCHOJNOM380M 3802021-05-30 03:12:2507:10:0907:37:3116:44:12+05:43:3112:084,9
381MIELNICZEK Grzegorz 230 YDrużyna AKRAKÓWM381M 3812021-05-30 03:12:2407:10:1007:37:3116:44:13+05:43:3212:084,9
382MLOST Tomasz 260 XEndorfiny WadowiceWADOWICEM382M 3822021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:1316:44:22+05:43:4112:084,9
383GIBALSKI Tomasz 183 YOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWSKA 52M383M 3832021-05-29 03:01:0708:02:4808:03:3916:44:37+05:43:5612:084,9
384BRAJCZEWSKI Piotr 430 XZambrów TeamZAMBRÓWM384M 3842021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3716:47:58+05:47:1712:114,9
385GRUDZIŃSKI Ernest 430 YZambrów TeamZAMBRÓWM385M 3852021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:3616:47:59+05:47:1812:114,9
386BODNAR Krystian 78 YDwa Szybkie ŻubrySANOKM386M 3862021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5116:49:45+05:49:0412:124,9
387BODNAR Adrian 78 XDwa Szybkie ŻubrySANOKM387M 3872021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:5216:49:45+05:49:0412:124,9
388MACIEJOŃCZYK Mariusz 360 YM&M TEAMRYBNIKM388M 3882021-06-03 03:03:2207:42:5608:05:0116:51:48+05:51:0712:144,9
389MATUSZCZYK Marek 360 XM&M TEAMRYBNIKM389M 3892021-06-03 03:03:2107:42:5608:05:0116:51:49+05:51:0812:144,9
390OSTROWSKI Artur 167 YRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM390M 3902021-05-29 03:01:5607:35:3708:19:5716:51:55+05:51:1412:144,9
391MURDZIA Marcin 167 XRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM391M 3912021-05-29 03:01:5607:35:3908:19:5816:51:56+05:51:1512:144,9
392FILIPCZUK Marcin 163 YDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM392M 3922021-05-29 03:02:0507:14:4308:00:0916:52:39+05:51:5812:144,9
393LULEWICZ Marek 163 XDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM393M 3932021-05-29 03:02:0307:14:4508:00:1316:52:40+05:51:5912:144,9
394PSZENNY Łukasz 90 YUltrino AmateurLUBLINM394M 3942021-05-29 03:01:3407:17:1008:00:5316:52:48+05:52:0712:144,9
395CAŁKA Krystian 90 XUltrino AmateurPOZNAŃM395M 3952021-05-29 03:01:3107:17:1308:01:0816:52:50+05:52:0912:144,9
396NICPOŃ Sebastian 326 YPatobiegaczePIŁAM396M 3962021-06-02 03:02:0107:28:2607:53:4716:53:15+05:52:3412:154,9
397SZYSZŁOWSKI Waldemar 326 XPatobiegaczePOZNAŃM397M 3972021-06-02 03:02:0007:28:2707:53:4816:53:15+05:52:3412:154,9
398BOGUSZ Grzegorz 448 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM398M 3982021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1716:53:18+05:52:3712:154,9
399GĄTARCZYK Mariusz 448 XDzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM399M 3992021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:1816:53:18+05:52:3712:154,9
400HERMAN Michał 50 XBez PośpiechuŚWIEBODZICEM400M 4002021-05-29 03:01:4207:32:2407:59:1816:54:17+05:53:3612:154,9
401FRANKOWSKI Piotr 50 YBez PośpiechuWARSZAWAM401M 4012021-05-29 03:01:4207:32:2507:59:1916:54:17+05:53:3612:154,9
402BEREZOWSKI Sławomir 174 YChłopak z gitarą i biegnący za nimKĘPAM402M 4022021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:40+05:53:5912:164,9
403LEŚNIOWSKI Piotr 174 XChłopak z gitarą i biegnący za nimOPOLEM403M 4032021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:2916:54:41+05:54:0012:164,9
404SMOLIŃSKI Paweł 162 XRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM404M 4042021-05-29 03:01:4107:30:3608:03:0016:55:18+05:54:3712:164,9
405RESZKA Piotr 162 YRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM405M 4052021-05-29 03:01:4107:30:3808:03:0216:55:19+05:54:3812:164,9
406HOWIL Waldemar 403 XBiegowe KaizenGRYFINOM406M 4062021-06-03 03:03:3107:47:2308:14:2316:55:27+05:54:4612:164,9
407GOŁĘBIOWSKI Piotrek 46 YGórskie dzikiCHORZÓWM407M 4072021-05-29 03:01:3007:18:1507:56:0716:55:30+05:54:4912:164,9
408SKRZYPCZAK Radosław 46 XGórskie dzikiPOZNAŃM408M 4082021-05-29 03:01:3107:18:1607:56:0816:55:30+05:54:4912:164,9
409DZIKI Marek 2 YDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM409M 4092021-05-29 03:00:5807:31:1708:11:1816:56:20+05:55:3912:174,9
410DZIKI Maciej 2 XDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM410M 4102021-05-29 03:00:5707:31:1708:11:1716:56:21+05:55:4012:174,9
411JÓZEFIAK Jakub 300 XMKNOWY SĄCZM411M 4112021-06-01 03:04:1308:57:2609:18:4217:01:15+06:00:3412:204,9
412MATYSIAK Łukasz 387 XKOBYLA GÓRA TEAMKOBYLA GORAM412M 4122021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01+06:04:2012:234,8
413KULA Sebastian 387 YKOBYLA GÓRA TEAMSYCÓWM413M 4132021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:5717:05:01+06:04:2012:234,8
414KŁĘK Stanisław 254 XDruga połowa życiaBOLECHOWICEM414M 4142021-05-30 03:12:2907:13:1807:43:5517:05:35+06:04:5412:244,8
415ZACZYK Jakub 254 YDruga połowa życiaWARSZAWAM415M 4152021-05-30 03:12:2807:13:1807:43:5517:05:36+06:04:5512:244,8
416MONICA Mateusz 374 YApartamenty Łemko teamKRYNICA-ZDRÓJM416M 4162021-06-03 03:03:2807:37:0308:10:5217:06:01+06:05:2012:244,8
417RAJKOWSKI Tomasz 374 XApartamenty Łemko teamSŁUPSKM417M 4172021-06-03 03:03:2807:36:0408:10:5317:06:02+06:05:2112:244,8
418DĄBROWSKI Kamil 123 YBiegam z RadościKĘPNOM418M 4182021-05-29 03:01:1407:31:0907:53:5117:07:52+06:07:1112:254,8
419LEWANDOWSKI Robert 123 XBiegam z RadościWARSZAWAM419M 4192021-05-29 03:01:1307:31:1107:53:5117:07:53+06:07:1212:254,8
420WOŁOSZYN Ryszard 315 XMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAM420M 4202021-06-01 03:04:0507:45:4608:02:4017:08:41+06:08:0012:264,8
421MALETA Marcin 241 XMiechów TeamMIECHÓWM421M 4212021-05-30 03:12:1907:23:0407:44:0317:09:05+06:08:2412:264,8
422WILK Paweł 241 YMiechów TeamMIECHÓWM422M 4222021-05-30 03:12:1807:23:0507:44:0317:09:06+06:08:2512:264,8
423LIS Jakub 446 Xlis i wilkLUBLINM423M 4232021-06-04 03:00:2807:19:0507:49:0417:10:14+06:09:3312:274,8
424BUGAŁA Robert 446 Ylis i wilkLUBLINM424M 4242021-06-04 03:00:2707:19:0607:49:0417:10:15+06:09:3412:274,8
425SKWAREK Tomasz 187 YBarbariansKATOWICEM425M 4252021-05-29 03:01:0206:44:2706:57:5217:12:38+06:11:5712:294,8
426PACZKOWSKI Mirosław 236 XONA i ONBYDGOSZCZM426M 4262021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:2117:13:56+06:13:1512:304,8
427PRUS Piotr 199 YBiegacze KleczewSŁAWOSZEWEKM427M 4272021-05-29 03:01:2407:26:2507:55:3317:14:46+06:14:0512:304,8
428ZIEMKIEWICZ Michał 199 XBiegacze KleczewKLECZEWM428M 4282021-05-29 03:01:2307:26:2607:55:3417:14:47+06:14:0612:304,8
429LEWANDOWSKI Adrian 75 YDziki w moroPURDAM429M 4292021-05-29 03:01:2207:57:4708:35:5217:16:10+06:15:2912:314,8
430LUCHOWSKI Rafał 416 YWolnośćNADARZYNM430M 4302021-06-04 03:00:2007:46:4008:02:1917:18:20+06:17:3912:334,8
431WOJCIECHOWSKI Norbert 290 XDMD TEAMGNIEZNOM431M 4312021-05-31 03:01:1907:02:3807:27:1317:19:31+06:18:5012:344,8
432PERKA Michał 225 YKocopolarzePRÓSZKÓWM432M 4322021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0517:19:33+06:18:5212:344,8
433KOSZAŁKA Adam 225 XKocopolarzeKÓRNIKM433M 4332021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:0717:19:33+06:18:5212:344,8
434KACZMAREK Maciej 466 XMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM434M 4342021-06-04 03:00:1807:49:3108:06:4117:19:33+06:18:5212:344,8
435WOLNY Bartosz 466 YMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM435M 4352021-06-04 03:00:1807:49:3208:06:4317:19:36+06:18:5512:344,8
436ZIELIŃSKI Mariusz 290 YDMD TEAMGNIEZNOM436M 4362021-05-31 03:01:1807:02:3907:27:1317:19:37+06:18:5612:344,8
437STELMACH Piotr 91 XStelmach TeamWROCŁAWM437M 4372021-05-29 03:01:0407:17:3507:43:5417:20:11+06:19:3012:344,8
438MAZUR Michał 289 YLamyPABIANICEM438M 4382021-05-31 03:01:2407:45:2607:53:2917:20:38+06:19:5712:344,8
439LEWANDA Piotr 289 XLamyPABIANICEM439M 4392021-05-31 03:01:2407:42:4707:53:3017:20:38+06:19:5712:344,8
440PODGÓRNY Mariusz 392 XTeam OzimekDYLAKIM440M 4402021-06-03 03:03:1307:37:0508:05:5017:20:55+06:20:1412:354,8
441GUMIŃSKI Przemysław 392 YTeam OzimekOZIMEKM441M 4412021-06-03 03:03:1407:37:0508:05:5017:20:55+06:20:1412:354,8
442MATYSIAK Jacek 82 YPacole teamWIELKOPOLSKIEM442M 4422021-05-29 03:01:5407:37:4308:21:4417:22:32+06:21:5112:364,8
443JÓŹWIAK Patryk 82 XPacole teamMIELESZYNM443M 4432021-05-29 03:01:5407:37:4408:21:4417:22:32+06:21:5112:364,8
444BIERNAT Robert 65 YZrehabilitowaniRAKOWISKAM444M 4442021-05-29 03:01:1707:53:2307:57:3817:22:48+06:22:0712:364,8
445KUŹNICKI Witold 463 XTISSRZUCHOWAM445M 4452021-06-04 03:00:1107:44:4107:45:1517:22:49+06:22:0812:364,8
446SZYNALIK Władysław 463 YTISSMSZANA DOLNAM446M 4462021-06-04 03:00:1007:44:4107:45:1617:22:49+06:22:0812:364,8
447SULEJ Michał 65 XZrehabilitowaniBIAŁA PODLASKAM447M 4472021-05-29 03:01:1607:53:2407:57:3917:22:49+06:22:0812:364,8
448KRUSZCZYŃSKI Sebastian 331 XPGB Sportowa PaczkaNIKIELKOWOM448M 4482021-06-02 03:02:0307:50:4308:24:2017:23:51+06:23:1012:374,8
449KOSIN Marcin 331 YPGB Sportowa PaczkaBARCZEWOM449M 4492021-06-02 03:02:0307:50:4608:24:1917:23:55+06:23:1412:374,8
450RAWSKI Mateusz 214 YPulsSportLUBACZÓWM450M 4502021-05-30 03:12:2508:35:3608:41:2117:24:34+06:23:5312:374,8
451OŚRÓDEK Piotr 247 XGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM451M 4512021-05-30 03:12:1907:20:2507:58:0817:25:51+06:25:1012:384,7
452WOJTANOWICZ Marcin 247 YGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM452M 4522021-05-30 03:12:1807:20:2907:58:0717:25:52+06:25:1112:384,7
453PIETRUSZKA Paweł 259 YBractwo MaguryJASŁOM453M 4532021-05-31 03:01:2007:14:5107:51:0017:28:33+06:27:5212:404,7
454PAWELEC Piotr 259 XBractwo MaguryJASŁOM454M 4542021-05-31 03:01:2007:14:5207:51:0417:28:34+06:27:5312:404,7
455SKIBA Jarek 77 YMB Motors TeamPLEWISKAM455M 4552021-05-29 03:01:0407:16:1207:30:4617:33:09+06:32:2812:444,7
456ŚWIĄTEK Remik 77 XMB Motors TeamOWIŃSKAM456M 4562021-05-29 03:01:0507:16:0907:30:4517:33:10+06:32:2912:444,7
457MENDYK Marcin 397 Y***********JAKTORÓWM457M 4572021-06-03 03:13:1407:03:2107:32:3117:38:51+06:38:1012:484,7
458ROST Zbigniew 4 YRuda i jej OgonGDAŃSKM458M 4582021-05-29 03:01:5207:55:5508:17:3817:42:05+06:41:2412:504,7
459BARTOSIEWICZ Andrzej 111 YSzakal JeżyceLUBOŃM459M 4592021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3417:46:54+06:46:1312:544,7
460SZYPULSKI Rafał 111 XSzakal JeżycePOZNAŃM460M 4602021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:3717:46:54+06:46:1312:544,7
461MASZOTA Franciszek 397 X***********BARTOSZYCEM461M 4612021-06-03 03:03:1407:13:1807:42:3017:48:51+06:48:1012:554,6
462SZCZĘŚNIAK Andrzej 196 YMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM462M 4622021-05-29 03:01:0307:14:3507:41:1217:51:09+06:50:2812:574,6
463BIERNAT Michał 196 XMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM463M 4632021-05-29 03:01:0207:14:3607:41:1217:51:10+06:50:2912:574,6
464KUKIEŁA Tomasz 328 XCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM464M 4642021-06-02 03:02:0508:03:5708:23:2317:51:26+06:50:4512:574,6
465PAKULSKI Marcin 328 YCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM465M 4652021-06-02 03:02:0508:03:5508:23:2317:51:27+06:50:4612:574,6
466ZIELIŃSKI Dariusz 23 YObibokiŁĘCZNAM466M 4662021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5117:58:26+06:57:4513:024,6
467SUDOŁ Damian 23 XObibokiWARSZAWAM467M 4672021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:5217:58:26+06:57:4513:024,6
468ROKITA Maciej 193 YFrikiRADOMM468M 4682021-05-29 03:01:4607:37:0108:00:4418:00:03+06:59:2213:034,6
469SAŁAS Krzysztof 193 XFrikiRADOMM469M 4692021-05-29 03:01:4507:37:0208:00:3218:00:05+06:59:2413:034,6
470BARSZCZ Bartosz 37 XWarchołyRADOMM470M 4702021-05-29 03:01:4607:36:5208:00:4218:00:05+06:59:2413:034,6
471GÓRKA Radosław 37 YWarchołyMILANÓWEKM471M 4712021-05-29 03:01:4607:36:5408:00:2818:00:06+06:59:2513:034,6
472GIEL Wojtek 126 XEz-FloSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM472M 4722021-05-29 03:01:3608:02:3508:30:3418:01:45+07:01:0413:044,6
473DZISZKIEWICZ Grzegorz 501 Ypojeby.com.pl43-300M473M 4732021-05-29 03:01:4908:50:4809:01:3518:02:50+07:02:0913:054,6
474GROCHALA Grzegorz 380 XGrochala TeamSZCZECINM474M 4742021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:29+07:02:4813:064,6
475GROCHALA Emil 380 YGrochala TeamWARSZAWAM475M 4752021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:0818:03:30+07:02:4913:064,6
476OSTROWSKI Jarek 268 XBiegające RyjkiWARSZAWAM476M 4762021-05-31 03:24:3707:53:2608:08:3818:03:36+07:02:5513:064,6
477SZMYT Piotr 34 XWlkp Mountains ultra/4 runners groupPOZNANM477M 4772021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5518:03:42+07:03:0113:064,6
478ZYZANSKI Andrzej 34 YWlkp Mountains ultra/4 runners groupWROCŁAWM478M 4782021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:5818:03:43+07:03:0213:064,6
479ZIEMKIEWICZ Jarosław 98 XUKS Running TeamLUBINM479M 4792021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13+07:03:3213:064,6
480EFINOWICZ Tomasz 98 YUKS Running TeamKALISZM480M 4802021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:3618:04:13+07:03:3213:064,6
481MARCZEWSKI Maciej 400 XNie rozdziobią nas krukiKIELCEM481M 4812021-06-03 03:03:2608:11:3208:31:0118:04:49+07:04:0813:074,6
482SŁABOŃ Mariusz 305 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM482M 4822021-06-01 03:04:1007:58:0108:37:2418:05:07+07:04:2613:074,6
483MARASEK Adam 216 YAdamsyKIELCEM483M 4832021-05-30 03:13:2408:29:5408:30:4718:06:49+07:06:0813:084,6
484JĘCZMIŃSKI Adam 216 XAdamsyKIELCEM484M 4842021-05-30 03:13:2008:29:5808:30:5018:06:54+07:06:1313:084,6
485SOŁTYSZEWSKI Bartosz 156 XStalowe PłucaTORUŃM485M 4852021-05-29 03:01:0407:04:4108:51:0118:07:00+07:06:1913:084,6
486KRZYWDZIŃSKI Stanisław 156 YStalowe PłucaTORUŃM486M 4862021-05-29 03:01:0307:04:4108:51:0318:07:00+07:06:1913:084,6
487CIERPISZ Marek 83 XKambodzańskie WariaDZIKIWARSZAWAM487M 4872021-05-29 03:01:3307:13:1608:01:0918:07:42+07:07:0113:094,6
488ORZESZYNA Łukasz 207 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM488M 4882021-05-30 03:12:2607:52:5308:27:5518:07:42+07:07:0113:094,6
489CIERPISZ Damian 83 YKambodzańskie WariaDZIKISTALOWA WOLAM489M 4892021-05-29 03:01:3307:13:1708:01:1218:07:43+07:07:0213:094,6
490PYTA Krzysiek 421 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM490M 4902021-06-04 03:00:2107:54:0008:17:1118:08:40+07:07:5913:094,6
491CIEŚLICKI Mateusz 421 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDABROWA GÓRNICZAM491M 4912021-06-04 03:00:2107:54:0308:17:1018:08:41+07:08:0013:094,6
492BUDNICKI Andrzej 264 YBiegunkaBIAŁYSTOKM492M 4922021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:53+07:08:1213:104,6
493OLSZEWSKI Rafał 264 XBiegunkaWARSZAWAM493M 4932021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:0318:08:54+07:08:1313:104,6
494KEMPNY Paweł 286 YPawełek&WiczkaMIKOŁÓWM494M 4942021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:0618:11:34+07:10:5313:114,5
495MICHALSKI Dariusz 365 YPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYM495M 4952021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:4018:12:11+07:11:3013:124,5
496MÓWIŃSKI Tomasz 333 YAlvaro & PrzemoSZCZECINM496M 4962021-06-02 03:02:0507:51:2408:25:3618:12:49+07:12:0813:124,5
497BUDZYŃSKI Przemysław 333 XAlvaro & PrzemoSZCZECINM497M 4972021-06-02 03:02:0407:51:2508:25:3918:12:49+07:12:0813:124,5
498TOKARSKI Leszek 129 YBiegamy dla AntkaGOSTYŃM498M 4982021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:01+07:12:2013:124,5
499KLEPACKI Maciej 129 XBiegamy dla AntkaPĘPOWOM499M 4992021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:2018:13:02+07:12:2113:134,5
500BALCERZAK Mariusz 354 XBalusieŁÓDŹM500M 5002021-06-03 03:03:2908:13:5608:33:2118:14:17+07:13:3613:134,5
501BARAN Jakub 185 YLemiesz TeamWARSZAWAM501M 5012021-05-29 03:01:1307:38:1208:17:3618:14:43+07:14:0213:144,5
502KOZERA Waldemar 59 XDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM502M 5022021-05-29 03:01:3907:59:1108:36:3418:16:38+07:15:5713:154,5
503KADULA Tomasz 59 YDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM503M 5032021-05-29 03:01:3907:59:1208:36:3318:16:39+07:15:5813:154,5
504PUCHALSKI Piotr 181 XPuchaczeWROCŁAWM504M 5042021-05-29 03:01:4308:18:4608:33:0618:19:09+07:18:2813:174,5
505WAJDZIAK Marcin 408 XNizinne DziadkiSZCZECINM505M 5052021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:0418:20:44+07:20:0313:184,5
506KAŹMIERCZAK Jarosław 408 YNizinne DziadkiBEZRZECZEM506M 5062021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:1118:20:44+07:20:0313:184,5
507BORKOWSKI Michał 276 YOGRYBYDGOSZCZM507M 5072021-05-31 03:01:2308:19:2208:51:1218:20:46+07:20:0513:184,5
508ŚLÓSARSKI Szymon 276 XOGRYBYDGOSZCZM508M 5082021-05-31 03:01:2208:19:2308:51:1318:20:47+07:20:0613:184,5
509GÓRCZYŃSKI Rafał 512 YEkipa LipaNOWY TOMYŚLM509M 5092021-06-01 03:04:1107:48:3408:18:2318:25:14+07:24:3313:214,5
510FILIPIAK Sebastian 512 XEkipa LipaLIPAM510M 5102021-06-01 03:04:1007:48:3508:18:2218:25:15+07:24:3413:214,5
511PODGÓRSKI Dominik 99 YSąsiedziJÓZEFÓWM511M 5112021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3018:35:47+07:35:0613:294,4
512BERNHARD Paweł 99 XSąsiedziJÓZEFÓWM512M 5122021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:3118:35:47+07:35:0613:294,4
513BRZĄKALSKI Krzysztof 287 YDziki w AgreściePŁOCKM513M 5132021-05-31 03:01:2206:49:0607:11:5118:36:48+07:36:0713:304,4
514SAŁEK Mateusz 287 XDziki w AgreścieWARSZAWAM514M 5142021-05-31 03:01:2106:49:0707:11:5218:36:48+07:36:0713:304,4
515MARCINKIEWICZ Robert 485 YJuraTrail MFsCZĘSTOCHOWAM515M 5152021-06-04 03:00:0608:37:3708:59:4418:39:59+07:39:1813:324,4
516SKLEPOWICZ Jacek 472 XBad Old Fat GuysWARSZAWAM516M 5162021-06-03 03:03:1208:55:2008:57:3318:41:37+07:40:5613:334,4
517WILK Marcin 472 YBad Old Fat GuysMIŃSK MAZOWIECKIM517M 5172021-06-03 03:03:1208:55:1808:57:3518:41:44+07:41:0313:334,4
518WIERZBOWSKI Krzysztof 491 YBydgoszczBYDGOSZCZM518M 5182021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1318:42:53+07:42:1213:344,4
519SIEKIERSKI Tomasz 491 XBydgoszczSOLEC KUJAWSKIM519M 5192021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:1518:43:01+07:42:2013:344,4
520OLESZEK Krzysztof 471 YDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM520M 5202021-06-04 03:00:1408:16:2308:38:4018:43:39+07:42:5813:354,4
521PRESIA Andrzej 293 YNORT FEJS TIMWARSZAWAM521M 5212021-06-01 03:04:1208:12:1108:26:2518:46:51+07:46:1013:374,4
522MIKOŁAJCZUK Grzegorz 293 XNORT FEJS TIMSIEDLCEM522M 5222021-06-01 03:04:1208:12:1208:26:2618:46:53+07:46:1213:374,4
523FRANKIEWICZ Artur 94 XPozytywniGLIWICEM523M 5232021-05-29 03:01:4308:00:0108:29:1918:47:08+07:46:2713:374,4
524CHUDAŃSKI Jakub 94 YPozytywniKNURÓWM524M 5242021-05-29 03:01:4108:00:0208:29:2018:47:09+07:46:2813:374,4
525KŁOS Dariusz 503 XBISTROTORUŃM525M 5252021-06-03 03:14:0110:35:3711:01:4418:48:58+07:48:1713:394,4
526DERUŚ Stanisław 503 YBISTROBISKUPICEM526M 5262021-06-03 03:14:0010:35:4111:01:4218:49:00+07:48:1913:394,4
527FACON Janusz 137 YPędzące wiewióryWARSZAWAM527M 5272021-05-29 03:01:4208:10:2708:33:1218:49:43+07:49:0213:394,4
528FACON Sławomir 137 XPędzące wiewióryWARSZAWAM528M 5282021-05-29 03:01:4208:10:3108:33:1218:49:43+07:49:0213:394,4
529WIŚNIEWSKI Marek 102 XZMASAKROWANI MWWILCZYNM529M 5292021-05-29 03:01:3207:37:5508:22:4318:49:46+07:49:0513:394,4
530BLIM Maciej 124 XZmasakrowaniWTÓREKM530M 5302021-05-29 03:01:3107:37:5508:22:4718:49:46+07:49:0513:394,4
531OBORSKI Waldemar 102 YZMASAKROWANI MWWILCZYNM531M 5312021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4418:49:47+07:49:0613:394,4
532KUBACKI Wojciech 124 YZmasakrowaniWILCZYNM532M 5322021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:4818:49:47+07:49:0613:394,4
533CHWIAŁKOWSKI Bartosz 42 YBez SiaryPOZNAŃM533M 5332021-05-29 03:01:1009:03:5609:08:1118:50:15+07:49:3413:404,4
534WEISS Krystian 213 XM.I.K.W. Dzik ŚląskRUDA ŚLĄSKAM534M 5342021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:1618:50:28+07:49:4713:404,4
535KOTLARCZYK Ireneusz 146 XPasztetyKRAKÓWM535M 5352021-05-29 03:00:5907:53:4708:18:4218:50:39+07:49:5813:404,4
536GIEMZIK Marcin 390 YDNF TEAMOLKUSZM536M 5362021-06-03 03:05:2608:10:3208:53:2018:53:23+07:52:4213:424,4
537ŁASTOWIECKI Radosław 106 XKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM537M 5372021-05-29 03:01:2308:06:5208:43:1318:53:37+07:52:5613:424,4
538RADOMIŃSKI Tomasz 106 YKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM538M 5382021-05-29 03:01:2308:06:5408:43:1418:53:37+07:52:5613:424,4
539KOŁEK Jacek 7 XPyryPOZNAŃM539M 5392021-05-29 03:01:4907:53:2508:21:3818:54:03+07:53:2213:424,4
540ROZWADOWSKI Robert 7 YPyrySUCHY LASM540M 5402021-05-29 03:01:4707:53:2608:21:3818:54:04+07:53:2313:424,4
541SZYŁOWICZ Daniel 53 XTymTriTeamSZCZECINM541M 5412021-05-29 03:01:3608:13:3708:33:5318:54:07+07:53:2613:424,4
542TYMUL Jakub 53 YTymTriTeamSZCZECINM542M 5422021-05-29 03:01:3508:13:3708:33:5318:54:08+07:53:2713:424,4
543TURLEJ Dariusz 497 XSpartanie Dzieciom (riposta)WARSZAWAM543M 5432021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3518:54:11+07:53:3013:424,4
544KARPIŃSKI Robert 497 YSpartanie Dzieciom (riposta)MARKIM544M 5442021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:3618:54:11+07:53:3013:424,4
545OSSES Arkadiusz 155 XChcemalwniemogemPOZNAŃM545M 5452021-05-29 03:01:1907:23:5908:02:3418:54:45+07:54:0413:434,4
546OSSES Filip 155 YChcemalwniemogemPOZNAŃM546M 5462021-05-29 03:01:1907:23:5808:02:3518:54:45+07:54:0413:434,4
547TEODORCZUK Paweł 390 XDNF TEAMOLKUSZM547M 5472021-06-03 03:03:3608:12:2308:55:1118:55:13+07:54:3213:434,4
548DĄBROWSKI Michał 151 XUltraPośladach.plWARSZAWAM548M 5482021-05-29 03:01:0308:38:0808:41:3618:55:59+07:55:1813:444,4
549PASTERNAK Stanisław 233 YOSV Team & olkuszbiega.plOLKUSZM549M 5492021-05-30 03:12:2208:04:2208:28:4218:58:00+07:57:1913:454,4
550IZDEBSKI Mariusz 233 XOSV Team & olkuszbiega.plDĄBROWA GÓRNICZAM550M 5502021-05-30 03:12:2108:04:2208:28:4618:58:00+07:57:1913:454,4
551ANDRZEJEWICZ Paweł 95 XOJCIEC i SYNŻARYM551M 5512021-05-29 03:01:1308:12:3308:34:0319:05:50+08:05:0913:514,3
552SOWA Mariusz 95 YOJCIEC i SYNLIPINKI ŁUŻYCKIEM552M 5522021-05-29 03:01:1308:12:3408:34:0419:05:50+08:05:0913:514,3
553CIPORA Maciej 369 XK&M TeamWROCŁAWM553M 5532021-06-03 03:03:2208:07:2608:27:3619:08:02+08:07:2113:524,3
554KALICKI Irek 134 XZmordowani ŻyciemWARSZAWAM554M 5542021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5219:09:36+08:08:5513:544,3
555SZYMCZYK Michał 134 YZmordowani ŻyciemWARSZAWAM555M 5552021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:5419:09:36+08:08:5513:544,3
556GÓRAJ Maciej 251 XYOLO:)IŁAWAM556M 5562021-05-30 03:12:2608:27:3519:10:52+08:10:1113:544,3
557RZECHOWSKI Filip 284 YBrak mi słów co my wyprawiamy znówGDYNIAM557M 5572021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:5819:13:08+08:12:2713:564,3
558BRZOZOWSKI Waldemar 277 YLosBieganerosWARSZAWAM558M 5582021-05-31 03:01:2608:30:4708:56:2019:14:02+08:13:2113:574,3
559GUZEK Mariusz 277 XLosBieganerosKUTNOM559M 5592021-05-31 03:01:2508:30:4608:56:1819:14:03+08:13:2213:574,3
560RYSIEWICZ Paweł 62 XTwo Steps From HellGRYBÓWM560M 5602021-05-29 03:00:5908:19:5008:22:0519:14:12+08:13:3113:574,3
561KĄDZIELAWA Marcin 62 YTwo Steps From HellTARNÓWM561M 5612021-05-29 03:01:0008:19:5108:22:0519:14:12+08:13:3113:574,3
562KRACZKOWSKI Przemysław 297 YUltra KoszalinKOSZALINM562M 5622021-06-01 03:04:0808:25:3308:48:1919:16:31+08:15:5013:594,3
563MENDRZYCKI Szymon 304 XDualSimŁÓDŹM563M 5632021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:31+08:15:5013:594,3
564WILKOWSKI Krzysztof 297 XUltra KoszalinKOSZALINM564M 5642021-06-01 03:04:0708:25:3508:48:1719:16:32+08:15:5113:594,3
565DRAB Szymon 304 YDualSimŁÓDŹM565M 5652021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:5919:16:32+08:15:5113:594,3
566FIGEL Michał 372 XMiki TeamGDAŃSKM566M 5662021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:4019:17:32+08:16:5113:594,3
567HORDEY Yaroslav 239 Y70KJYH47WINÓWM567M 5672021-05-30 03:12:3211:27:1811:44:5019:18:53+08:18:1214:004,3
568BOROWCZYK Andrzej 8 Ylipiec '76LIPIEC '76M568M 5682021-05-29 03:01:3308:24:4309:04:1619:27:11+08:26:3014:064,3
569ADAMCZYK Marcin 8 Xlipiec '76GOŁUSKIM569M 5692021-05-29 03:01:3208:24:4109:04:1719:27:12+08:26:3114:064,3
570DASZCZYŃSKI Adam 371 YFather & Son companyKOSOWOM570M 5702021-06-03 03:03:2508:32:4008:59:2019:29:58+08:29:1714:084,2
571KANIEWSKI Michał 371 XFather & Son companyBANINOM571M 5712021-06-03 03:03:2508:32:3908:59:1919:30:03+08:29:2214:084,2
572BLIŹNIEWSKI Marek 68 Ysng wild duckGŁOWNOM572M 5722021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:4519:31:15+08:30:3414:094,2
573SZMUC Jacek 359 XMyszków BiegaMYSZKÓWM573M 5732021-06-03 03:03:1709:10:5509:11:4219:33:46+08:33:0514:114,2
574KORZYCKI Karol 266 YKorzycki TaemMYŚLENICEM574M 5742021-05-31 03:01:2307:52:3808:31:4919:36:28+08:35:4714:134,2
575KORZYCKI Tadeusz 266 XKorzycki TaemSOSNÓWKAM575M 5752021-05-31 03:01:2407:52:3708:31:5019:36:28+08:35:4714:134,2
576SUCHAN Andrzej 255 YSuchy TeamWADOWICEM576M 5762021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1719:38:01+08:37:2014:144,2
577SZLÓSARCZYK Krzysztof 255 XSuchy TeamMYŚLENICEM577M 5772021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:1919:38:02+08:37:2114:144,2
578JAKUBIAK Wojciech 285 XŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM578M 5782021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2519:38:49+08:38:0814:154,2
579WOSZCZYK Michał 285 YŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM579M 5792021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:2619:38:49+08:38:0814:154,2
580OSIAK Karol 63 XWorki na zwłokiWARSZAWAM580M 5802021-05-29 03:12:3608:15:5708:57:5819:38:54+08:38:1314:154,2
581MAZUREK Krzysztof 63 YWorki na zwłokiWARSZAWAM581M 5812021-05-29 03:12:3708:15:5708:58:0419:38:54+08:38:1314:154,2
582DUKAŁA Arkadiusz 54 XZ pasją do biegania.ZALESIE GÓRNEM582M 5822021-05-29 03:01:2608:22:3608:56:3319:42:55+08:42:1414:184,2
583MOLENDA Tomasz 319 Yas you wishNADOLICE WIELKIEM583M 5832021-06-02 03:02:0308:40:3909:22:2319:43:12+08:42:3114:184,2
584PASZKIEWICZ Maciej 395 XDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM584M 5842021-06-03 03:03:1408:37:2109:13:5119:45:50+08:45:0914:204,2
585BONDARCZUK Igor 395 YDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM585M 5852021-06-03 03:03:1508:37:2009:13:5219:45:50+08:45:0914:204,2
586MAMLA Zbigniew 140 XBiegiem na kawęWARSZAWAM586M 5862021-05-29 03:01:3608:35:5108:54:1719:47:56+08:47:1514:214,2
587PROŃCZUK Adam 219 XOna i OnCZECHOWICE-DZIEDZICEM587M 5872021-05-30 03:12:3108:50:2109:31:1119:48:43+08:48:0214:224,2
588SIBILAK Dawid 182 YAfera Lektyka TeamWROCŁAWM588M 5882021-05-29 03:01:4508:18:5208:33:2819:49:40+08:48:5914:234,2
589STANIKOWSKI Mariusz 282 XPop TeamRADOMM589M 5892021-05-31 03:01:2108:28:2609:05:0519:54:49+08:54:0814:264,2
590BLANK Krzysztof 282 YPop TeamRADOMM590M 5902021-05-31 03:01:2008:28:2709:05:0419:54:51+08:54:1014:264,2
591POKROPIŃSKI Rafał 101 X#timetodoitTARNOWSKIE GÓRYM591M 5912021-05-29 03:01:2008:50:3209:12:2119:58:05+08:57:2414:294,1
592KOWALSKI Łukasz 101 Y#timetodoitTRĄBKI WIELKIEM592M 5922021-05-29 03:01:2108:50:3109:12:1919:58:07+08:57:2614:294,1
593JADESZKO Michał 109 X***** ***EŁKM593M 5932021-05-29 03:01:3408:40:2709:12:0419:58:41+08:58:0014:294,1
594KOŁODZIEJ Sebastian 109 Y***** ***SZCZYTNOM594M 5942021-05-29 03:01:3408:40:2809:12:0519:58:43+08:58:0214:294,1
595BUDZICH Wojciech 279 YDZIDA TEAMCIECHANÓWM595M 5952021-05-31 03:01:1809:04:0209:22:0619:58:53+08:58:1214:294,1
596KADECKI Marek 279 XDZIDA TEAMKARGOSZYNM596M 5962021-05-31 03:01:1709:04:0309:22:1219:58:54+08:58:1314:294,1
597GAWEŁKO Janusz 292 YWolni i SwobodniTYCHYM597M 5972021-05-31 03:01:2708:44:2009:12:5720:01:10+09:00:2914:314,1
598KWIECIEŃ Zbigniew 292 XWolni i SwobodniTYCHYM598M 5982021-05-31 03:01:2708:44:2109:12:5720:01:10+09:00:2914:314,1
599BAŁAGA Marcin 391 XKto dogoni Psa?KRAKÓWM599M 5992021-06-03 03:03:3509:30:0909:31:3520:03:04+09:02:2314:324,1
600KOCHAN Grzegorz 391 YKto dogoni Psa?KRAKÓWM600M 6002021-06-03 03:03:3409:30:1109:31:3720:03:05+09:02:2414:324,1
601FRIEZE Krzysztof 104 YFRIEZEŁÓDŹM601M 6012021-05-29 03:01:0608:44:4109:11:5720:04:16+09:03:3514:334,1
602STASZCZUK Andrzej 67 YWilkiSŁUPSKM602M 6022021-05-29 03:01:5208:51:3909:46:3920:05:53+09:05:1214:344,1
603KOROBIJ Krzysztof 178 YJeszcze w Zielone gramy !!!WOJCIECHOWICEM603M 6032021-05-29 03:01:2508:10:3208:46:0420:06:09+09:05:2814:354,1
604HATALSKI Wojciech 178 XJeszcze w Zielone gramy !!!WROCŁAWM604M 6042021-05-29 03:01:2608:10:3208:46:0620:06:12+09:05:3114:354,1
605JURCZAK Robert 18 XJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM605M 6052021-05-29 03:01:0908:37:4208:47:4020:06:18+09:05:3714:354,1
606MILEWSKI Andrzej 18 YJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM606M 6062021-05-29 03:01:0808:37:4308:47:3920:06:21+09:05:4014:354,1
607PAWLAK Krzysztof 166 YPawlakGNIEZNOM607M 6072021-05-29 03:01:2908:48:4909:21:0920:06:26+09:05:4514:354,1
608DUBIEL Andrzej 378 XAG SPRINTLUTYNIAM608M 6082021-06-03 03:03:3508:51:4709:37:4920:07:11+09:06:3014:354,1
609JAKIEL Grzegorz 378 YAG SPRINTWROCŁAWM609M 6092021-06-03 03:03:3408:51:4609:37:5020:07:17+09:06:3614:354,1
610STEBELSKI Łukasz 44 YKaszuby ManWARSZAWAM610M 6102021-05-29 03:01:0609:05:1809:15:2920:07:59+09:07:1814:364,1
611RADZKI Rafał 44 XKaszuby ManWARSZAWAM611M 6112021-05-29 03:01:0509:05:2009:15:3120:08:00+09:07:1914:364,1
612GAŁECKI Rafał 344 YCo dwie Gałki to nie jednaJELENIA GÓRAM612M 6122021-06-03 03:03:1408:40:0609:20:3320:09:16+09:08:3514:374,1
613GAŁECKI Szymon 344 XCo dwie Gałki to nie jednaNOWOGARDM613M 6132021-06-03 03:03:1308:40:0609:20:3420:09:17+09:08:3614:374,1
614SZKAŁUBA Daniel 214 XPulsSportWARSZAWAM614M 6142021-05-30 03:12:2408:35:4308:41:1820:17:19+09:16:3814:434,1
615KRZYSZTOFIK Jaromir 249 YKW ZIMNAPLEWISKAM615M 6152021-05-30 03:12:1908:12:0908:45:2820:17:33+09:16:5214:434,1
616GÓRNY Przemysław 382 YSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWM616M 6162021-06-03 03:03:1708:26:1608:55:3620:19:59+09:19:1814:454,1
617BUNIEK Mateusz 272 YPatatas BravasTORUŃM617M 6172021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:4920:22:36+09:21:5514:474,1
618PACZUSKI Michał 273 YDefault Team NameŁÓDŹM618M 6182021-05-31 03:01:2908:33:0209:00:5620:26:19+09:25:3814:494,0
619ŻOŁYNIAK Szymon 176 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM619M 6192021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:4220:27:20+09:26:3914:504,0
620OBARSKI Norbert 110 XMNOKIELCEM620M 6202021-06-01 03:04:0711:16:5511:26:1620:28:25+09:27:4414:514,0
621COFALSKI Jakub 307 XKierowcy teamWARSZAWAM621M 6212021-06-01 03:04:1309:43:5110:10:0420:30:10+09:29:2914:524,0
622RYBAK Mariusz 307 YKierowcy teamPIASECZNOM622M 6222021-06-01 03:04:1409:43:5310:10:0720:30:10+09:29:2914:524,0
623RUDZIŃSKI Tomasz 179 XKuna w agreścieLUBLINIECM623M 6232021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5420:33:12+09:32:3114:544,0
624MAŚLONKA Tomasz 179 YKuna w agreścieKATOWICEM624M 6242021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:5520:33:12+09:32:3114:544,0
625TOL Kamil 171 YPanna CottaTANINAM625M 6252021-05-29 03:01:3807:46:3108:51:5820:33:12+09:32:3114:544,0
626OLSZEWSKI Artur 171 XPanna CottaDĄBROWA GÓRNICZAM626M 6262021-05-29 03:01:3707:46:3108:51:5820:33:15+09:32:3414:544,0
627ORŁOWSKI Jakub 177 XULTRA KSP#1LEGIONOWOM627M 6272021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:5920:35:57+09:35:1614:564,0
628BOJCZUK Marek 206 YMarTom TeamMIELECM628M 6282021-05-30 03:12:2909:12:1410:04:5920:38:49+09:38:0814:584,0
629KRAWCZYK Tomasz 206 XMarTom TeamKLISZÓWM629M 6292021-05-30 03:12:2909:12:1710:04:5920:38:51+09:38:1014:584,0
630GRADOWSKI Łukasz 494 YMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM630M 6302021-06-04 03:00:0508:59:4109:29:5420:42:50+09:42:0915:014,0
631CEDRO Damian 494 XMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM631M 6312021-06-04 03:00:0308:59:3909:29:5520:42:54+09:42:1315:014,0
632WITOWSKI Łukasz 210 YDSV TeamGDYNIAM632M 6322021-05-30 03:12:2308:26:1808:46:0920:43:41+09:43:0015:024,0
633GWÓŹDŹ Kamil 210 XDSV TeamGŁOSKÓWM633M 6332021-05-30 03:12:2208:26:1708:46:1020:43:41+09:43:0015:024,0
634RUBIN Andrzej 269 XBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM634M 6342021-05-31 03:01:2708:57:3709:22:0420:44:44+09:44:0315:034,0
635GIGOŃ Dariusz 269 YBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM635M 6352021-05-31 03:01:2608:57:3709:22:0320:44:45+09:44:0415:034,0
636GAŁKOWSKI Artur 350 XSami SwoiKIELCEM636M 6362021-06-03 03:08:2309:32:3409:58:2420:47:35+09:46:5415:054,0
637SITARZ Tomasz 350 YSami SwoiKIELCEM637M 6372021-06-03 03:08:2309:32:3709:58:2720:47:35+09:46:5415:054,0
638JASIŃSKI Mikołaj 45 XOstre strzałyWARSZAWAM638M 6382021-05-29 03:01:4809:05:4109:56:0620:48:32+09:47:5115:054,0
639ADAMSKI Jakub 45 YOstre strzałyWARSZAWAM639M 6392021-05-29 03:01:4809:05:4209:56:0620:48:32+09:47:5115:054,0
640WYSMOLIŃSKI Piotr 499 YSzampan na MecieOSIELSKOM640M 6402021-06-04 03:00:1309:23:5109:49:3721:06:05+10:05:2415:183,9
641KOWALIK Mariusz 29 YBojko TeamMIEDŹNOM641M 6412021-05-29 03:01:4409:11:5109:54:1721:11:08+10:10:2715:223,9
642WŁODARCZYK Jan 296 YAktywni KociewiacySKÓRCZM642M 6422021-06-01 03:04:1110:01:3810:20:1721:37:38+10:36:5715:413,8
643WICIAK Ziemowit 296 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM643M 6432021-06-01 03:04:1010:01:3810:20:1821:37:38+10:36:5715:413,8
644LEWANDOWSKI Jan 306 XDZIKI 2 MOGILNO TEAMMOGILNOM644M 6442021-06-01 03:04:0910:01:1110:30:4322:04:51+11:04:1016:013,7
645KOWALSKI Wojciech 306 YDZIKI 2 MOGILNO TEAMKLECZEWM645M 6452021-06-01 03:04:0810:01:1510:30:4522:04:52+11:04:1116:013,7
646KEMPCZYŃSKI Piotr 278 XBlok EkipaREDAM646M 6462021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1722:13:53+11:13:1216:073,7
647CYRAN Tomasz 278 YBlok EkipaGDAŃSK-KOWALEM647M 6472021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:1622:13:54+11:13:1316:073,7
648GRACZYK Marcin 417 XDrużyna PepyTULCEM648M 6482021-06-03 03:03:2009:58:3322:30:06+11:29:2516:193,7
649MAŁKOWSKI Bogdan 262 XBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDMURÓWM649M 6492021-05-31 03:01:3009:41:5110:22:2123:45:00+12:44:1917:133,5
650JEZIOR Bartosz 409 XPyszczkomuryGLIWICEM650M 6502021-06-03 03:03:3009:52:3911:17:2925:08:25+14:07:4418:143,3
651KMERA Rafał 510 YDziki DwaGDAŃSKM651M 6512021-06-03 03:03:2611:58:1227:12:1537:39:57+26:39:1627:192,2
652SIERECKI Zbigniew 510 XDziki DwaZBYDAR@GAZETA.PLM652M 6522021-06-03 03:03:2511:58:1327:12:1937:39:59+26:39:1827:192,2
Niesklasyfikowani
STAWSKI Dariusz 243 YDariusz & Bartosz TeamŁÓDŹM2021-05-30 03:12:1907:17:06 DNF07:20:58 DNF09:15:06 DNF DNF DNF--
KŁOPOTOWSKI Marcin 195 XMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1PNIÓWM2021-05-29 03:01:0207:17:35 DNF07:41:14 DNF10:44:57 DNF DNF DNF--
CIĄPAŁA Jakub 263 XDzikie ŚwinieMOSINAM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:17 DNF16:38:03 DNF DNF DNF--
PISZCZEK Piotr 263 YDzikie ŚwiniePOZNAŃM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:14 DNF16:38:04 DNF DNF DNF--
KACZYŃSKI Janusz 310 XAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:0910:02:25 DNF10:30:40 DNF22:01:42 DNF DNF DNF--
MAJKOWSKI Tomasz 310 YAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:1010:02:25 DNF10:30:45 DNF22:01:43 DNF DNF DNF--
KOLMAN Piotr 10 XEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:04 DNF06:20:32 DNF DNF DNF DNF--
KUREK Jarosław 10 YEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:00 DNF06:20:35 DNF DNF DNF DNF--
KUBIS Witold 188 YJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2106:25:02 DNF06:46:51 DNF DNF DNF DNF--
URBANEK Zbigniew 188 XJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2206:25:04 DNF06:46:52 DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Damian 324 XToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43 DNF06:49:01 DNF DNF DNF DNF--
JEDRZEJCZYK Konrad 473 YXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13 DNF06:56:33 DNF DNF DNF DNF--
SZAFRANIEC Tomasz 303 YMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0607:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF DNF--
SZYMKIEWICZ Robert 303 XMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0707:01:25 DNF07:08:28 DNF DNF DNF DNF--
NIENAŁTOWSKI Paweł 388 YTango i CashKOBYŁKAM2021-06-03 03:03:1307:30:36 DNF07:47:34 DNF DNF DNF DNF--
FILIKS Antoni 388 XTango i CashKIELCEM2021-06-03 03:03:1307:30:39 DNF07:47:36 DNF DNF DNF DNF--
WCISŁO Robert 227 XRO Z SŁAW TEAMWARSZAWAM2021-05-30 03:30:1207:37:17 DNF07:48:03 DNF DNF DNF DNF--
SPRAWKA Marcin 244 YZMDK LublinLUBLINM2021-05-30 03:12:2607:14:26 DNF07:51:20 DNF DNF DNF DNF--
KALAWSKI Włodzimierz 495 XRzeźnicy KoduKATOWICEM2021-06-04 03:00:1307:21:12 DNF07:54:13 DNF DNF DNF DNF--
OZIĘBŁO Rafał 495 YRzeźnicy KoduCHORZÓWM2021-06-04 03:00:1207:21:13 DNF07:54:15 DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZEWSKI Jacek 474 XMcBiegaczePIASECZNOM2021-06-04 03:00:0907:44:53 DNF07:59:31 DNF DNF DNF DNF--
LIS Tomasz Piotr 474 YMcBiegaczeWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0707:44:53 DNF07:59:33 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Paweł 211 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2021-05-30 03:12:3107:49:42 DNF08:03:45 DNF DNF DNF DNF--
DYMAREK Łukasz 211 YRATOLEZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:3107:49:43 DNF08:03:46 DNF DNF DNF DNF--
KRÓLIKOWSKI Igor 87 YRabbitsKRAKÓWM2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF DNF DNF DNF--
LIPKA Michał 404 YLipki RulezMIELECM2021-06-03 03:03:1708:11:13 DNF08:58:47 DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Michał 485 XJuraTrail MFsŁÓDŹM2021-06-04 03:00:0708:37:35 DNF08:59:41 DNF DNF DNF DNF--
WALCZAK Michał 366 XBravehearts LegionowoLEGIONOWOM2021-06-03 03:03:2808:30:21 DNF09:01:23 DNF DNF DNF DNF--
SZAMBELAŃCZYK Maciej 42 XBez SiaryLUSÓWKOM2021-05-29 03:01:1009:03:57 DNF09:08:13 DNF DNF DNF DNF--
ZABEL Robert 191 Yon nie lubi rodzynekMYŚLENICEM2021-05-29 03:00:5605:51:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHOWIAK Łukasz 191 Xon nie lubi rodzynekPOZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:51:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Rafał 389 YOby przed limitemWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1506:15:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 389 XOby przed limitemSKRZESZEWM2021-06-03 03:03:1406:15:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻANOWSKI Przemysław 434 YKlodnitz RunJAWORZNOM2021-06-04 03:00:2207:14:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEBIODA Marcin 345 YSOCIOS SILESIARYBNIKM2021-06-03 03:03:1607:17:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
FROŁOW Jakub 238 YRadosne GrzybkiWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2407:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
PINIARSKI Paweł 238 XRadosne GrzybkiPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2307:22:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
FLASZ Mateusz 373 XSisioryCZELADŹM2021-06-03 03:03:3407:36:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAGACZEWSKI Przemysław 373 YSisioryROGOŹNIKM2021-06-03 03:03:3307:36:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
BINIECKI Michał 172 XEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOBRZYNIECKI Piotr 172 YEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
GARBARCZYK Daniel 31 XHerbatnikiZDUŃSKA WOLAM2021-06-02 03:02:0507:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGACZEWSKI Kamil 31 YHerbatnikiRZĄŚNIAM2021-06-02 03:02:0607:53:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
JURASZ Paweł 475 XJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0507:55:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
JURASZ Dawid 475 YJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0407:55:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIASZCZYK Tomasz 249 XKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:2008:12:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARIANOWSKI Krzysztof 184 XKwidzyn BiegaKWIDZYNM2021-05-29 03:01:2008:17:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOROWSKI Michał 184 YKwidzyn BiegaKORZENIEWOM2021-05-29 03:01:2008:17:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECZARA Marcin 355 XEwa i MarcinJAWORZNOM2021-06-03 03:03:2108:25:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLAK Robert 16 YKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchBIELSKO-BIAŁAM2021-05-29 03:01:3008:37:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
HORAK Lesław 16 XKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchMNICHM2021-05-29 03:01:2908:37:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
NARLOCH Łukasz 130 XNNGDYNIAM2021-05-29 03:01:4308:40:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKOWSKI Krzysztof 130 YNNGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4208:40:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Maksymilian 103 YSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0108:43:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURZYDŁO Radosław 103 XSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0008:43:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIENIEK Piotr 248 XMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTASIUK Aleksander 248 YMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 357 YAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEM2021-06-03 03:03:2808:54:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKULSKI Marcin 428 XKaszankiWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŁOSZ Bartłomiej 428 YKaszankiBRWINÓWM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRABIŃSKI Adrian 1 XBeerSpiritWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBŁUDKA Adam 1 YBeerSpiritZĄBKIM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZYNSZAK Krystian 471 XDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1209:02:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Artur 143 XcoMTATRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUCHAŁA Łukasz 406 XTeam ArbonneLUDŹMIERZM2021-06-03 03:03:3609:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPOLOWSKI Michał 406 YTeam ArbonneWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3609:37:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Tomasz 270 YVege RunnersWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2309:38:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHOWICZ Marcin 362 X5F TeamPRZYGODZICEM2021-06-03 03:03:2510:12:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSŁOŃSKI Piotr 14 YPARAteamPIASECZNOM2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Kazimierz 239 X70KJYH47PRĄDYM2021-05-30 03:12:3211:27:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Łukasz 288 YPielgrzymiOŚNO LUBUSKIEM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
POPKOWSKI Adam 288 XPielgrzymiRZEPINM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
GEILEN Maurice 301 YWild BoysHASTENRATH/ GANGELTM2021-06-01 03:04:1013:25:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSMANN Damian 301 XWild BoysHASTENRATH/GANGELTM2021-06-01 03:04:0913:25:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICUN Medard 298 XDo celuTORUŃM2021-06-01 03:04:1314:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENIAWSKI Waldemar 52 XMazurskie DziadyKOPANKIM2021-05-29 03:01:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRASOWSKI Mateusz 435 YPROSWIMLEŻAJSKM2021-06-04 03:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
HANCZAREK Michał 160 YNa DwaWROCŁAWM2021-05-29 03:02:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
JELENIEWSKI Paweł 160 XNa DwaWARSZAWAM2021-05-29 03:01:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
BONIECKI Maciej 256 XJak to przebiegniemy to będzie cudWARSZAWAM2021-05-31 03:01:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Roman 335 XLast but not leastCHOJNICEM DNF DNF DNF DNF DNF--
KRASOWSKI Łukasz 435 XPROSWIMRZESZÓWM2021-06-04 03:00:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
GADOMSKI Jacek 393 XPrzasnikiPRZASNYSZM2021-06-03 03:03:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
STYLIŃSKI Norbert 3 XDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIS Sławomir 227 YRO Z SŁAW TEAMOSTROŁĘKAM DNF DNF DNF DNF DNF--
STYLIŃSKI Hubert 3 YDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻARNOCH Arkadiusz 52 YMazurskie DziadyWARCHAŁYM2021-05-29 03:01:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 739 wynik(ów)