BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.01km
Polana
30km
San
64km
Radziejowa
87km
Lopienka
98km
Czas
netto
108km
Czas
brutto
108km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DYBEK Paweł 3106SALOMON SUUNTOMIELECM401M 100:00:0000:00:0802:23:1005:50:2008:42:2310:09:1911:40:41.4011:40:41.40 6:299.2
2GAJOS Daniel 3179Night Runners +KRAKÓWM301M 200:00:0000:00:1602:32:3306:17:4808:59:4410:21:2611:51:21.2011:51:21.20+00:10:396:359.1
3AID Patryk 3245WARSZAWAM201M 300:00:0000:00:1102:23:5006:17:1509:28:4611:09:3612:55:27.4012:55:27.40+01:14:467:108.4
4WYSOCKI Michał 3224PIŁAM302M 400:00:0006:18:1209:13:3710:46:1213:03:59.0013:03:59.00+01:23:177:158.3
5KORAB Robert 3282Lurbel PolskaRZESZÓWM402M 500:00:0000:00:1202:45:2006:37:5509:36:4011:12:1613:17:40.5013:17:40.50+01:36:597:238.1
6REDZIAK Łukasz 3276wkurw_teamSOSNOWIECM202M 600:00:0000:00:1502:29:0606:59:3110:14:5911:45:4813:30:12.9513:30:12.95+01:49:317:308
7MURAK Robert 3102ŁĘCZNAM403M 700:00:0000:00:3702:48:1407:11:0210:16:0911:53:2613:44:01.0513:44:01.05+02:03:197:377.9
8PAJDOSZ Rafał 3238BIAŁA PODLASKAM404M 800:00:0000:00:2202:47:1607:05:1610:13:0611:50:0813:46:34.5013:46:34.50+02:05:537:397.8
9SZCZERBAKOWICZ Kamil 3157BLEDZEWM203M 900:00:0000:01:0102:49:4507:16:4810:27:5412:07:2513:57:59.1513:57:59.15+02:17:177:457.7
10PIĄTKOWSKI Przemysław 3174Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM303M 1000:00:0000:00:2702:49:2507:19:0110:29:3012:14:4614:17:48.0514:17:48.05+02:37:067:567.6
11SROMEK Piotr 3250- biegam bo lubięNOWY SĄCZM405M 1100:00:0000:00:1002:46:1307:23:0310:33:3812:19:5114:21:08.8014:21:08.80+02:40:277:587.5
12UGOREK Jarosław 3143Team KopećMILICZM406M 1200:00:0000:00:2802:54:0207:27:1010:52:1012:33:1914:38:09.2014:38:09.20+02:57:278:077.4
13ŚWIERK Marek 3186TARNÓWM407M 1300:00:0000:00:0902:44:5507:19:0210:45:0312:42:2615:02:40.4015:02:40.40+03:21:598:217.2
14MAZUR Tomasz 3113WOLICAM408M 1400:00:0000:00:2402:59:5207:38:0110:59:3412:49:5715:03:24.7015:03:24.70+03:22:438:217.2
15KARNICKI Paweł 3112NzNBYTÓWM409M 1500:00:0000:00:1402:56:4807:27:0710:52:0012:45:3615:09:50.8515:09:50.85+03:29:098:257.1
16WYROBEK Łukasz 3104rehabilitanci.org.plKRAKÓWM4010M 1600:00:0000:00:1103:02:4307:40:4911:01:2612:56:1115:21:13.2015:21:13.20+03:40:318:317
17KUCHNO Lucyna 3105Rehabilitanci.org.pl, TKG verticalKRAKÓWK401K 100:00:0000:00:1003:02:4207:40:4811:01:2512:56:1115:21:13.5515:21:13.55+03:40:328:317
18HUBNER Antoni 3210Chętnie przystąpię :)WARSZAWAM304M 1700:00:0000:00:2802:39:1707:15:4910:51:3412:52:2515:25:10.4015:25:10.40+03:44:298:337
19HERMAN Marko 3288TTK StrkaMRAVINCEM305M 1800:00:0000:00:2502:54:5507:31:3611:01:5813:02:0515:26:00.1515:26:00.15+03:45:188:347
20GOTFRYD Adam 3246JASŁOM4011M 1900:00:0000:00:1302:56:3107:38:0711:09:4813:11:3815:28:03.1015:28:03.10+03:47:218:357
21RADOŃ Mariusz 3176SzafaBiegacza.comPRZEMYŚLM501M 2000:00:0000:00:1303:00:0007:36:1811:09:1513:11:1215:28:03.5515:28:03.55+03:47:228:357
22KRASIŃSKI Tomasz 3237JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4012M 2100:00:0000:00:3302:50:4107:14:5710:41:5812:56:0415:35:52.0015:35:52.00+03:55:108:396.9
23CHEŁSTOWSKI Janusz 3196PELPLINM306M 2200:00:0000:00:1402:35:2207:05:1311:07:1713:25:1215:45:43.3015:45:43.30+04:05:018:456.9
24LATOSZEK Rafał 3145WARSZAWAM4013M 2300:00:0000:00:1402:49:3807:25:3611:02:5113:15:2015:52:05.2015:52:05.20+04:11:238:486.8
25GRABOWSKI Błażej 3279JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM307M 2400:00:0000:00:5502:50:4507:38:0011:13:1813:25:4916:04:49.5516:04:49.55+04:24:088:566.7
26BARANOWSKI Jacek 3278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM308M 2500:00:0000:00:5502:50:5207:31:1311:09:0713:25:4616:04:53.8016:04:53.80+04:24:128:566.7
27ZBOŻNIAK Łukasz 3149Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM309M 2600:00:0000:00:2702:49:2407:42:1811:19:3113:40:2616:22:07.8516:22:07.85+04:41:269:056.6
28TALAGA Robert 3284MKS WyzwolenieSZARÓWM3010M 2700:00:0000:00:2403:06:4908:10:4311:52:2314:05:3516:33:53.8016:33:53.80+04:53:129:126.5
29JANKOWIAK Przemysław 3124WŁOSZAKOWICEM4014M 2800:00:0000:00:3603:02:3107:49:2211:45:5714:06:4116:38:02.3516:38:02.35+04:57:209:146.5
30GOŁĘBIOWSKI Robert 3211RADOMSKOM502M 2900:00:0000:00:2703:10:1808:13:1912:05:2714:14:4316:45:38.4516:45:38.45+05:04:579:186.4
30KOSIOREK Adam 3164BSaC MokobodyMOKOBODYM4015M 3000:00:0000:01:1003:02:0808:02:1211:45:1714:17:0216:45:38.4516:45:38.45+05:04:579:186.4
32TALAGA Tomasz 3199Mks WyzwolenieDĄBROWAM4016M 3100:00:0000:01:0803:03:5108:13:5611:52:2314:05:5816:53:02.8516:53:02.85+05:12:219:226.4
33ADAMCZUK Sławomir 3285MKS WyzwolenieKRAKÓWM3011M 3200:00:0000:01:0803:02:3707:42:2911:12:5313:41:5016:53:04.0016:53:04.00+05:12:229:226.4
34PIASECZNY Marcin 3232Run-GKRAKÓWM3012M 3300:00:0000:00:2403:06:5108:10:4311:52:2414:05:4916:53:04.2016:53:04.20+05:12:229:226.4
35WODZIEŃ Andrzej 3248ultramaratonpodkarpacki.plRZESZÓWM4017M 3400:00:0000:00:3803:19:0108:03:0211:47:1114:07:4216:57:19.0016:57:19.00+05:16:379:256.4
36WOR Sara 3244RZESZOWK301K 200:00:0000:00:3803:19:0008:03:0111:47:0614:07:4416:57:19.2516:57:19.25+05:16:379:256.4
37KOSIN Paweł 3253Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3013M 3500:00:0000:00:4003:22:0708:37:4512:23:5314:38:2817:13:03.8017:13:03.80+05:32:229:336.3
38ZAGATA Marcin 3118WARSZAWAM3014M 3600:00:0000:00:2503:13:5508:18:3412:09:0414:43:0017:41:15.6017:41:15.60+06:00:349:496.1
39RZECHOWSKI Filip 3115BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3015M 3700:00:0000:00:5103:18:1908:15:3012:01:2914:38:3517:41:15.8517:41:15.85+06:00:349:496.1
40GRYCMAN Łukasz 3148SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM3016M 3800:00:0000:01:1703:14:4508:09:4512:01:3314:42:4917:41:16.2517:41:16.25+06:00:349:496.1
41KUTNIK Mirosław 3227KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4018M 3900:00:0000:00:2503:06:5908:12:5212:09:3414:38:5317:41:16.7017:41:16.70+06:00:359:496.1
42ŚLIWIŃSKI Andrzej 3180MIECHÓWM601M 4000:00:0000:00:1703:24:4108:46:4213:01:0015:10:4717:51:34.2017:51:34.20+06:10:529:556
43KOZAK Michał 3212Drużyna JezusaJAROSŁAWM3017M 4100:00:0000:01:2502:41:0408:04:1212:42:2615:03:3217:54:14.8517:54:14.85+06:13:339:566
44SZKALUBA Barbara 3171LESZNOK201K 300:00:0000:00:4303:18:3708:29:2112:43:5915:15:4017:54:28.2017:54:28.20+06:13:469:566
45GRZEGORCZYK Wojciech 3206KondycjaWARSZAWAM503M 4200:00:0000:00:3603:28:1408:44:4812:43:2415:11:0617:57:19.6517:57:19.65+06:16:389:586
46JAWORSKI Łukasz 3231Ultramoc:-) Komenda Stołeczna PolicjiWARSZAWAM4019M 4300:00:0000:00:1602:51:5007:57:3511:56:5414:52:5517:58:22.3517:58:22.35+06:17:409:596
47PORĘBA Eugeniusz 3228MIECHÓWM504M 4400:00:0000:00:2203:24:5309:01:5713:11:4515:22:0618:05:44.6518:05:44.65+06:25:0310:036
48KASZA Wojciech 3189SZCZECINM4020M 4500:00:0000:00:4203:16:0308:39:5312:37:3515:21:1718:05:50.4018:05:50.40+06:25:0910:036
49BIELAŃSKI Jakub 3283Wytrzeźwiałka / Akcja KrysiaCISNAM3018M 4600:00:0000:01:2103:20:5508:35:5712:37:3615:23:0118:08:05.0518:08:05.05+06:27:2310:046
50DUDEK Bartłomiej 324712tri.plWARSZAWAM3019M 4700:00:0000:01:1103:32:5308:53:5712:48:1815:30:2918:10:24.8018:10:24.80+06:29:4310:055.9
51STĘPIEŃ Wojciech 3181ULTRAcjusze z GliwicGLIWICEM4021M 4800:00:0000:01:2303:22:2908:54:1713:00:1815:30:1418:11:52.7518:11:52.75+06:31:1110:065.9
52BARANOWSKI Michał 3160Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM3020M 4900:00:0000:01:0903:23:0108:26:3512:46:5815:31:3218:12:57.5518:12:57.55+06:32:1610:075.9
53SUDZIŃSKI Jacek 3111PRZEMYŚLM3021M 5000:00:0000:00:1503:12:2708:15:0412:58:4115:38:5718:18:03.0518:18:03.05+06:37:2110:105.9
54HENDZEL Krzysztof 3136RADYMNOM3022M 5100:00:0000:00:1503:19:1708:55:0012:58:4215:38:1618:18:08.5518:18:08.55+06:37:2710:105.9
55JURCZAK Roman 3156Vitamins for youRZESZÓWM505M 5200:00:0000:00:1603:03:0408:23:4512:43:2615:35:1718:36:39.8018:36:39.80+06:55:5810:205.8
56KĄKOL Łukasz 3197AMSTERDAMM3023M 5300:00:0000:00:0903:06:5908:23:4412:43:2415:35:0918:36:39.9018:36:39.90+06:55:5810:205.8
57BIELECKI Marcin 3172OTWOCKM3024M 5400:00:0000:01:0003:12:2608:34:5013:00:0715:37:1718:42:42.8518:42:42.85+07:02:0110:235.8
58WOLANIN Tomasz 3191SZCZECINEKM4022M 5500:00:0000:01:0603:19:0108:38:3912:59:5415:47:1318:42:50.5018:42:50.50+07:02:0910:235.8
59PASZKIEL Artur 3190SZCZECINEKM4023M 5600:00:0000:01:0703:19:0208:38:4013:00:1615:47:3218:42:50.8018:42:50.80+07:02:0910:235.8
60CZUK Tomasz 3187Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM506M 5700:00:0000:01:0703:18:5408:38:3912:59:5215:46:2218:42:51.5018:42:51.50+07:02:1010:235.8
61SZAKIEL Jerzy 3168Klub Biegacza AZS UEKRYBNAM4024M 5800:00:0000:00:5803:27:4609:08:5513:32:2616:10:4918:44:15.6018:44:15.60+07:03:3410:245.8
62MIKOŁAJCZYK Henryk 3281ultramaratonpodkarpacki.plZABRZEM4025M 5900:00:0000:00:4003:42:3409:04:1713:13:3115:50:4418:44:46.4018:44:46.40+07:04:0510:245.8
63SKÓRA Mirosław 3150Sparta Ultra TeamLASKIM4026M 6000:00:0000:01:1703:22:1809:06:1313:17:0616:10:5518:58:55.2518:58:55.25+07:18:1310:325.7
64DZIADOWIEC Andrzej 3217CHEŁMEKM4027M 6100:00:0000:00:3503:18:2608:48:1613:21:4816:11:1718:58:55.5018:58:55.50+07:18:1410:325.7
65BORKOWSKI Jerzy 3218Biegiem RadomRADOMM602M 6200:00:0000:00:3003:21:2308:53:5813:12:1616:11:0119:05:57.4019:05:57.40+07:25:1610:365.7
66BORKOWSKI Marek 3159OLSZTYNM3025M 6300:00:0000:00:4203:33:5509:12:5513:16:4316:09:4919:06:16.8519:06:16.85+07:25:3510:365.7
67KULICKI Łukasz 3100OLSZTYNM3026M 6400:00:0000:00:4203:33:5509:12:5513:17:0716:08:1419:06:17.1519:06:17.15+07:25:3510:365.7
68GALEZIA Grzegorz 3146Spartanie DzieciomWARSZAWAM4028M 6500:00:0000:00:4303:26:1708:53:4913:11:4816:11:5619:09:27.9019:09:27.90+07:28:4610:385.6
69DOBAJ Katarzyna 3252Spartanie DzieciomKRAKÓWK402K 400:00:0000:00:4303:27:4608:54:0013:11:5716:11:3819:09:28.2019:09:28.20+07:28:4610:385.6
70SZCZERBA Rafał 3127ŁÓDŹM4029M 6600:00:0000:01:1003:44:1309:16:2413:33:1916:11:4719:09:40.8019:09:40.80+07:28:5910:385.6
71GUTKOWSKI Wojciech 3229SZCZECINEKM507M 6700:00:0000:01:1103:27:4909:06:3213:12:1016:14:3619:12:56.7519:12:56.75+07:32:1510:405.6
72ZIĘTEK Ireneusz 3236'KUMITE' JaworznoJAWORZNOM4030M 6800:00:0000:00:2003:26:4809:15:2713:33:3416:33:4119:12:57.5019:12:57.50+07:32:1610:405.6
73ZIĘTEK Marcin 3280RFMJAWORZNOM4031M 6900:00:0000:00:2003:26:4809:15:1413:33:2216:35:1119:12:58.1519:12:58.15+07:32:1610:405.6
74TERLECKI Krzysztof 3222Chełm BiegaCHEŁMM508M 7000:00:0000:00:3203:20:4008:36:0813:17:2215:52:1219:13:21.9519:13:21.95+07:32:4010:405.6
75SENDEROWSKI Jakub 3134JAWORZNOM3027M 7100:00:0000:00:3403:14:5408:56:3513:35:4216:28:0319:24:35.7019:24:35.70+07:43:5410:465.6
76NOWAK Piotr 3215WARSZAWAM3028M 7200:00:0000:00:2402:57:3608:23:4813:22:3916:13:5219:36:41.1519:36:41.15+07:55:5910:535.5
77WASILEWSKI Krzysztof 3223KATOWICEM3029M 7300:00:0000:00:1703:02:1808:32:3513:12:4316:09:2319:37:39.6019:37:39.60+07:56:5810:545.5
78ORŁÓW Jakub 3209SportRun.plTYCHYM3030M 7400:00:0000:00:2403:24:1908:43:0413:16:5916:15:3619:41:14.8019:41:14.80+08:00:3310:565.5
79WĄTROBA Tomasz 32034MySuperGirlsGDAŃSKM3031M 7500:00:0000:00:2303:24:2108:43:0513:17:0016:18:3619:47:48.9019:47:48.90+08:07:0710:595.5
80ŁUKASIEWICZ Marek 3126Night RunnersKRAKÓWM3032M 7600:00:0000:00:1703:38:2509:25:1813:50:0317:02:5519:51:39.0019:51:39.00+08:10:5711:025.4
81ORZECH Artur 3214Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4032M 7700:00:0000:00:2903:32:1409:26:1614:22:1817:04:0820:24:11.7520:24:11.75+08:43:3011:205.3
82ZAKRZEWSKI Paweł 3226Tu czy tam?SZCZECINM3033M 7800:00:0000:00:5203:29:3909:29:0014:11:2417:01:3820:24:11.8020:24:11.80+08:43:3011:205.3
83SIKORA Artur 3188KB ŁapkaBYDGOSZCZM4033M 7900:00:0000:00:2603:43:3509:26:1114:11:2917:02:1420:24:11.9520:24:11.95+08:43:3011:205.3
84CHOMICZEWSKI Witold 3114ŁÓDŹM3034M 8000:00:0000:00:5603:20:1709:01:1413:44:0016:54:0820:24:12.1020:24:12.10+08:43:3011:205.3
85KRUPIŃSKI Tadeusz 3138LIGOTA PIĘKNAM509M 8100:00:0000:01:2603:37:4009:38:4614:10:3917:04:3120:50:20.7520:50:20.75+09:09:3911:345.2
86MORYC Maciej 3144Makabi WarszawaLUBLINM3035M 8200:00:0000:01:0603:28:3709:16:1514:11:0117:19:4420:51:10.7520:51:10.75+09:10:2911:355.2
87KAWALEC Krystian 3119WARSZAWAM4034M 8300:00:0000:01:0303:26:4509:15:1414:10:5417:19:4120:51:16.1020:51:16.10+09:10:3411:355.2
88NOWOROLNIK Paweł 3117Pędzące MisieGLIWICEM3036M 8400:00:0000:01:0003:44:5509:51:2014:52:2017:59:4820:51:22.4520:51:22.45+09:10:4111:355.2
89DRAPAŁA Jan 3213Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4035M 8500:00:0000:00:2903:35:1709:51:2914:52:2518:01:1120:54:57.5520:54:57.55+09:14:1611:375.2
90DEINIUK Roman 3240WARSZAWAM204M 8600:00:0000:00:4803:23:2109:25:5214:46:5218:01:1321:24:07.3021:24:07.30+09:43:2511:535
91BOGDANOW Andrzej 3178ORANGE POLSKALUBLINM5010M 8700:00:0000:00:2503:27:1409:41:0115:34:0618:30:5621:24:55.4021:24:55.40+09:44:1411:535
92KOZIELEC Tomasz 3121PEDZACE MisieKLESZCZOWM4036M 8800:00:0000:01:0003:46:1209:51:5014:52:3718:04:4321:28:22.2521:28:22.25+09:47:4011:555
93WESTER Mieczyslaw 3173Night RunnersGliwiceGLIWICEM4037M 8900:00:0000:01:2403:45:1109:51:2814:52:2318:04:0721:28:22.4021:28:22.40+09:47:4111:555
94SYGOCKI Konrad 3103Biegam na TarchominieWARSZAWAM3037M 9000:00:0000:00:3203:40:0809:29:2014:47:1318:10:3621:29:33.0521:29:33.05+09:48:5111:565
95KWIECIEŃ Marek 3129Markowi BiegaczeMARKIM3038M 9100:00:0000:00:3803:44:5709:34:1514:47:1018:10:0621:29:33.2021:29:33.20+09:48:5111:565
96POSKROBKO Jarosław 3286Coca-Cola RunnersBIAŁYSTOKM3039M 9200:00:0000:00:5903:22:0609:26:1715:33:4718:54:1321:30:30.9521:30:30.95+09:49:4911:565
97KUBASIK Rafał 3177ApusLUBLINM3040M 9300:00:0000:00:1403:55:5609:58:0515:53:5719:06:5321:30:43.4021:30:43.40+09:50:0211:575
98JANKOWSKI Sebastian 3287Coca-Cola RunnersRADZYMINM3041M 9400:00:0000:00:5903:22:1909:26:2215:33:5718:54:2821:31:01.7021:31:01.70+09:50:2011:575
99GERUS Wiesław 3158Pro-Run WrocławWROCŁAWM5011M 9500:00:0000:01:1003:19:0908:41:4314:47:0918:56:3821:48:13.6021:48:13.60+10:07:3212:065
100BRZEZOWSKA Beata 3239Polska BiegaWARSZAWAK501K 500:00:0000:01:1803:42:2509:39:0615:34:0919:08:3921:50:07.5021:50:07.50+10:09:2612:074.9
101ZADĘCKA Ewa 3242CTF KIELCENOWY SĄCZK202K 600:00:0000:01:2504:03:5410:09:4915:53:5619:07:2521:52:13.5521:52:13.55+10:11:3212:094.9
102KALINKA Beata 3235GDAŃSKK403K 700:00:0000:00:4203:46:1909:26:0214:47:2018:55:5621:56:25.0021:56:25.00+10:15:4312:114.9
103KONDRATIUK Renata 3219GDAŃSKK502K 800:00:0000:00:4303:46:1809:26:0414:47:2418:56:3721:56:27.7521:56:27.75+10:15:4612:114.9
104BARANOWSKI Tomasz 3230KOZIENICEM603M 9600:00:0000:00:3003:49:4910:25:0315:53:5419:07:2722:22:46.4522:22:46.45+10:42:0512:254.8
SKOWROŃSKI Rafał 3234KOLBUSZOWAM30DNF00:00:27 DNF02:54:28 DNF07:54:21 DNF12:58:53 DNF16:12:08 DNF DNF DNF--
HENDRYS Marek 3152SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM20DNF00:01:17 DNF03:44:11 DNF10:18:48 DNF15:53:54 DNF19:07:00 DNF DNF DNF--
DROŻDŻAL Rafał 3137PRUSZKÓWM40DNF00:01:03 DNF04:03:54 DNF10:40:46 DNF16:27:07 DNF19:13:03 DNF DNF DNF--
SZYBIAK Waldemar 3193Agona W&MPRZEMYŚLM50DNF00:00:47 DNF02:57:43 DNF07:47:35 DNF11:16:19 DNF DNF DNF DNF--
LIPIŃSKI Mateusz 3142Radio WrocławWROCŁAWM30DNF00:00:39 DNF03:02:09 DNF07:47:06 DNF11:38:04 DNF DNF DNF DNF--
LANGE Zbigniew 3125KRAKÓWM40DNF00:00:38 DNF03:14:21 DNF07:59:04 DNF11:38:42 DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Jacek 3198ŁÓDŹM40DNF00:00:21 DNF02:56:10 DNF07:44:35 DNF11:42:00 DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 3277AKTYWNY ROZBARKBYTOMM40DNF00:00:17 DNF02:54:57 DNF07:46:29 DNF11:57:09 DNF DNF DNF DNF--
SZEFER Maciej 3133Victoria ŻytnoŻYTNOM30DNF00:00:26 DNF03:10:16 DNF08:13:17 DNF12:05:21 DNF DNF DNF DNF--
BANASIK Marcin 3131Trenerbiegania.plWARSZAWAM20DNF00:00:52 DNF03:18:18 DNF08:09:43 DNF12:10:59 DNF DNF DNF DNF--
CAGARA Paweł 3255M30DNF00:00:19 DNF03:01:20 DNF08:02:51 DNF12:14:19 DNF DNF DNF DNF--
RĘBILAS Adam 3220NOWY WIŚNICZM20DNF00:00:15 DNF02:54:03 DNF08:23:49 DNF12:45:46 DNF DNF DNF DNF--
KASPRZAK Maciej 3185Polonia ŚrodaNOWE MIASTO NAD WARTĄM20DNF00:01:15 DNF03:43:40 DNF08:43:14 DNF12:45:57 DNF DNF DNF DNF--
SZEREMETA Andrzej 3139PZU SPORT TEAMWARSZAWAM40DNF00:00:55 DNF03:17:28 DNF08:56:40 DNF13:14:19 DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Dawid 3163Biegaj z BananemŁAZYM30DNF00:00:22 DNF03:08:18 DNF08:48:15 DNF13:21:45 DNF DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Marcin 3123WARSZAWAM30DNF00:00:34 DNF03:26:18 DNF09:11:23 DNF13:43:17 DNF DNF DNF DNF--
WSUŁ Monia 3116DZIKIE BLONDYNY 1/2SWARZĘDZK40DNF00:00:33 DNF03:38:16 DNF09:29:18 DNF13:43:19 DNF DNF DNF DNF--
MAZUR Sebastian 3204RYMANÓW ZDRÓJM40DNF00:01:16 DNF03:25:19 DNF09:12:03 DNF13:45:10 DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Michał 3120BigYellowFoot AdventureTeamGDAŃSKM30DNF00:00:51 DNF03:34:46 DNF09:11:53 DNF14:10:44 DNF DNF DNF DNF--
SZWAJ Mariusz 3202WlodawaWŁODAWAM40DNF00:01:01 DNF03:28:57 DNF09:06:21 DNF14:11:01 DNF DNF DNF DNF--
BARDOŃ Paweł 3195Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30DNF00:00:44 DNF03:27:47 DNF09:12:04 DNF14:12:23 DNF DNF DNF DNF--
KRUK Grzegorz 3249Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF00:01:03 DNF03:45:43 DNF10:28:26 DNF16:27:04 DNF DNF DNF DNF--
KOLASA Andrzej 3153Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF00:00:26 DNF03:52:59 DNF10:42:23 DNF16:27:15 DNF DNF DNF DNF--
CZERNIK Andrzej 3166NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM60DNF00:01:23 DNF03:55:50 DNF10:47:39 DNF16:49:05 DNF DNF DNF DNF--
ZAPART Tomasz 3107WARSZAWAM40DNF00:00:53 DNF03:44:58 DNF10:28:26 DNF16:56:20 DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 3225BIELAWAM30DNF00:00:15 DNF03:01:11 DNF08:49:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
CYMMER Michał 3200ŚWINICE WARCKIEM30DNF00:01:07 DNF03:28:11 DNF09:18:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIENCINA Marcin 3201KOŁOBRZEGM30DNF00:01:13 DNF03:38:08 DNF09:26:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURLEJ Dariusz 3194KondycjaWARSZAWAM60DNF00:01:12 DNF03:43:33 DNF10:09:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULON Marcin 3254SANOKM30DNF00:00:34 DNF03:46:48 DNF10:12:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIETLIK Adrian 3183ŻABIENIECM30DNF00:01:00 DNF04:12:24 DNF11:02:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Dominik 3167BIELSKO-BIAŁAM40DNF00:00:21 DNF03:56:38 DNF11:08:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIETŁA Mateusz 3130KSS JPIIKRAKÓWM30DNF00:00:32 DNF03:12:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFAŃSKI Paweł 3135BRUKSELAM30DNF00:00:34 DNF03:14:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GNIELKA Dawid 3101Zamkowiec ToszekTOSZEKM20DNF00:01:29 DNF04:30:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 139 wynik(ów)