BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.01km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
0.01km
   
1DYBEK Paweł 3106SALOMON SUUNTOMIELECM4000:00:0000:00:08
2ŚWIERK Marek 3186TARNÓWM4000:00:0000:00:09
3KĄKOL Łukasz 3197AMSTERDAMM3000:00:0000:00:09
4KUCHNO Lucyna 3105Rehabilitanci.org.pl, TKG verticalKRAKÓWK4000:00:0000:00:10
5SROMEK Piotr 3250- biegam bo lubięNOWY SĄCZM4000:00:0000:00:10
6WYROBEK Łukasz 3104rehabilitanci.org.plKRAKÓWM4000:00:0000:00:11
7AID Patryk 3245WARSZAWAM2000:00:0000:00:11
8KORAB Robert 3282Lurbel PolskaRZESZÓWM4000:00:0000:00:12
9RADOŃ Mariusz 3176SzafaBiegacza.comPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:13
10GOTFRYD Adam 3246JASŁOM4000:00:0000:00:13
11KARNICKI Paweł 3112NzNBYTÓWM4000:00:0000:00:14
12LATOSZEK Rafał 3145WARSZAWAM4000:00:0000:00:14
13KUBASIK Rafał 3177ApusLUBLINM3000:00:0000:00:14
14CHEŁSTOWSKI Janusz 3196PELPLINM3000:00:0000:00:14
15SUDZIŃSKI Jacek 3111PRZEMYŚLM3000:00:0000:00:15
16HENDZEL Krzysztof 3136RADYMNOM3000:00:0000:00:15
17REDZIAK Łukasz 3276wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:00:15
NOSKI Mariusz 3225BIELAWAM30DNF00:00:15 DNF
RĘBILAS Adam 3220NOWY WIŚNICZM20DNF00:00:15 DNF
20JURCZAK Roman 3156Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:00:16
21GAJOS Daniel 3179Night Runners +KRAKÓWM3000:00:0000:00:16
22JAWORSKI Łukasz 3231Ultramoc:-) Komenda Stołeczna PolicjiWARSZAWAM4000:00:0000:00:16
23ŚLIWIŃSKI Andrzej 3180MIECHÓWM6000:00:0000:00:17
24WASILEWSKI Krzysztof 3223KATOWICEM3000:00:0000:00:17
25ŁUKASIEWICZ Marek 3126Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:00:17
DYCZKA Robert 3277AKTYWNY ROZBARKBYTOMM40DNF00:00:17 DNF
CAGARA Paweł 3255M30DNF00:00:19 DNF
28ZIĘTEK Ireneusz 3236'KUMITE' JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:00:20
29ZIĘTEK Marcin 3280RFMJAWORZNOM4000:00:0000:00:20
PIETRZAK Jacek 3198ŁÓDŹM40DNF00:00:21 DNF
DUDEK Dominik 3167BIELSKO-BIAŁAM40DNF00:00:21 DNF
32PORĘBA Eugeniusz 3228MIECHÓWM5000:00:0000:00:22
33PAJDOSZ Rafał 3238BIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:22
MAJEWSKI Dawid 3163Biegaj z BananemŁAZYM30DNF00:00:22 DNF
35WĄTROBA Tomasz 32034MySuperGirlsGDAŃSKM3000:00:0000:00:23
36MAZUR Tomasz 3113WOLICAM4000:00:0000:00:24
37NOWAK Piotr 3215WARSZAWAM3000:00:0000:00:24
38ORŁÓW Jakub 3209SportRun.plTYCHYM3000:00:0000:00:24
39PIASECZNY Marcin 3232Run-GKRAKÓWM3000:00:0000:00:24
40TALAGA Robert 3284MKS WyzwolenieSZARÓWM3000:00:0000:00:24
41HERMAN Marko 3288TTK StrkaMRAVINCEM3000:00:0000:00:25
42ZAGATA Marcin 3118WARSZAWAM3000:00:0000:00:25
43BOGDANOW Andrzej 3178ORANGE POLSKALUBLINM5000:00:0000:00:25
44KUTNIK Mirosław 3227KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:25
45SIKORA Artur 3188KB ŁapkaBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:26
SZEFER Maciej 3133Victoria ŻytnoŻYTNOM30DNF00:00:26 DNF
KOLASA Andrzej 3153Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF00:00:26 DNF
48ZBOŻNIAK Łukasz 3149Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:00:27
49PIĄTKOWSKI Przemysław 3174Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:00:27
50GOŁĘBIOWSKI Robert 3211RADOMSKOM5000:00:0000:00:27
SKOWROŃSKI Rafał 3234KOLBUSZOWAM30DNF00:00:27 DNF
52HUBNER Antoni 3210Chętnie przystąpię :)WARSZAWAM3000:00:0000:00:28
53UGOREK Jarosław 3143Team KopećMILICZM4000:00:0000:00:28
54DRAPAŁA Jan 3213Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:29
55ORZECH Artur 3214Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:29
56BORKOWSKI Jerzy 3218Biegiem RadomRADOMM6000:00:0000:00:30
57BARANOWSKI Tomasz 3230KOZIENICEM6000:00:0000:00:30
58SYGOCKI Konrad 3103Biegam na TarchominieWARSZAWAM3000:00:0000:00:32
59TERLECKI Krzysztof 3222Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:00:32
MIETŁA Mateusz 3130KSS JPIIKRAKÓWM30DNF00:00:32 DNF
61KRASIŃSKI Tomasz 3237JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4000:00:0000:00:33
WSUŁ Monia 3116DZIKIE BLONDYNY 1/2SWARZĘDZK40DNF00:00:33 DNF
63SENDEROWSKI Jakub 3134JAWORZNOM3000:00:0000:00:34
STEFAŃSKI Paweł 3135BRUKSELAM30DNF00:00:34 DNF
KULON Marcin 3254SANOKM30DNF00:00:34 DNF
WŁODARCZYK Marcin 3123WARSZAWAM30DNF00:00:34 DNF
67DZIADOWIEC Andrzej 3217CHEŁMEKM4000:00:0000:00:35
68GRZEGORCZYK Wojciech 3206KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:00:36
69JANKOWIAK Przemysław 3124WŁOSZAKOWICEM4000:00:0000:00:36
70MURAK Robert 3102ŁĘCZNAM4000:00:0000:00:37
71WODZIEŃ Andrzej 3248ultramaratonpodkarpacki.plRZESZÓWM4000:00:0000:00:38
72WOR Sara 3244RZESZOWK3000:00:0000:00:38
73KWIECIEŃ Marek 3129Markowi BiegaczeMARKIM3000:00:0000:00:38
LANGE Zbigniew 3125KRAKÓWM40DNF00:00:38 DNF
LIPIŃSKI Mateusz 3142Radio WrocławWROCŁAWM30DNF00:00:39 DNF
76MIKOŁAJCZYK Henryk 3281ultramaratonpodkarpacki.plZABRZEM4000:00:0000:00:40
77KOSIN Paweł 3253Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:00:40
78KULICKI Łukasz 3100OLSZTYNM3000:00:0000:00:42
79BORKOWSKI Marek 3159OLSZTYNM3000:00:0000:00:42
80KASZA Wojciech 3189SZCZECINM4000:00:0000:00:42
81KALINKA Beata 3235GDAŃSKK4000:00:0000:00:42
82GALEZIA Grzegorz 3146Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:00:43
83SZKALUBA Barbara 3171LESZNOK2000:00:0000:00:43
84KONDRATIUK Renata 3219GDAŃSKK5000:00:0000:00:43
85DOBAJ Katarzyna 3252Spartanie DzieciomKRAKÓWK4000:00:0000:00:43
BARDOŃ Paweł 3195Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30DNF00:00:44 DNF
SZYBIAK Waldemar 3193Agona W&MPRZEMYŚLM50DNF00:00:47 DNF
88DEINIUK Roman 3240WARSZAWAM2000:00:0000:00:48
89RZECHOWSKI Filip 3115BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:0000:00:51
JABŁOŃSKI Michał 3120BigYellowFoot AdventureTeamGDAŃSKM30DNF00:00:51 DNF
91ZAKRZEWSKI Paweł 3226Tu czy tam?SZCZECINM3000:00:0000:00:52
BANASIK Marcin 3131Trenerbiegania.plWARSZAWAM20DNF00:00:52 DNF
ZAPART Tomasz 3107WARSZAWAM40DNF00:00:53 DNF
94BARANOWSKI Jacek 3278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:55
95GRABOWSKI Błażej 3279JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:55
SZEREMETA Andrzej 3139PZU SPORT TEAMWARSZAWAM40DNF00:00:55 DNF
97CHOMICZEWSKI Witold 3114ŁÓDŹM3000:00:0000:00:56
98SZAKIEL Jerzy 3168Klub Biegacza AZS UEKRYBNAM4000:00:0000:00:58
99JANKOWSKI Sebastian 3287Coca-Cola RunnersRADZYMINM3000:00:0000:00:59
100POSKROBKO Jarosław 3286Coca-Cola RunnersBIAŁYSTOKM3000:00:0000:00:59
101NOWOROLNIK Paweł 3117Pędzące MisieGLIWICEM3000:00:0000:01:00
102BIELECKI Marcin 3172OTWOCKM3000:00:0000:01:00
103KOZIELEC Tomasz 3121PEDZACE MisieKLESZCZOWM4000:00:0000:01:00
ŚWIETLIK Adrian 3183ŻABIENIECM30DNF00:01:00 DNF
105SZCZERBAKOWICZ Kamil 3157BLEDZEWM2000:00:0000:01:01
SZWAJ Mariusz 3202WlodawaWŁODAWAM40DNF00:01:01 DNF
107KAWALEC Krystian 3119WARSZAWAM4000:00:0000:01:03
DROŻDŻAL Rafał 3137PRUSZKÓWM40DNF00:01:03 DNF
KRUK Grzegorz 3249Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF00:01:03 DNF
110WOLANIN Tomasz 3191SZCZECINEKM4000:00:0000:01:06
111MORYC Maciej 3144Makabi WarszawaLUBLINM3000:00:0000:01:06
112PASZKIEL Artur 3190SZCZECINEKM4000:00:0000:01:07
113CZUK Tomasz 3187Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM5000:00:0000:01:07
CYMMER Michał 3200ŚWINICE WARCKIEM30DNF00:01:07 DNF
115TALAGA Tomasz 3199Mks WyzwolenieDĄBROWAM4000:00:0000:01:08
116ADAMCZUK Sławomir 3285MKS WyzwolenieKRAKÓWM3000:00:0000:01:08
117BARANOWSKI Michał 3160Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM3000:00:0000:01:09
118GERUS Wiesław 3158Pro-Run WrocławWROCŁAWM5000:00:0000:01:10
119KOSIOREK Adam 3164BSaC MokobodyMOKOBODYM4000:00:0000:01:10
120SZCZERBA Rafał 3127ŁÓDŹM4000:00:0000:01:10
121GUTKOWSKI Wojciech 3229SZCZECINEKM5000:00:0000:01:11
122DUDEK Bartłomiej 324712tri.plWARSZAWAM3000:00:0000:01:11
TURLEJ Dariusz 3194KondycjaWARSZAWAM60DNF00:01:12 DNF
ZIENCINA Marcin 3201KOŁOBRZEGM30DNF00:01:13 DNF
KASPRZAK Maciej 3185Polonia ŚrodaNOWE MIASTO NAD WARTĄM20DNF00:01:15 DNF
MAZUR Sebastian 3204RYMANÓW ZDRÓJM40DNF00:01:16 DNF
127SKÓRA Mirosław 3150Sparta Ultra TeamLASKIM4000:00:0000:01:17
128GRYCMAN Łukasz 3148SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM3000:00:0000:01:17
HENDRYS Marek 3152SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM20DNF00:01:17 DNF
130BRZEZOWSKA Beata 3239Polska BiegaWARSZAWAK5000:00:0000:01:18
131BIELAŃSKI Jakub 3283Wytrzeźwiałka / Akcja KrysiaCISNAM3000:00:0000:01:21
132STĘPIEŃ Wojciech 3181ULTRAcjusze z GliwicGLIWICEM4000:00:0000:01:23
CZERNIK Andrzej 3166NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM60DNF00:01:23 DNF
134WESTER Mieczyslaw 3173Night RunnersGliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:24
135KOZAK Michał 3212Drużyna JezusaJAROSŁAWM3000:00:0000:01:25
136ZADĘCKA Ewa 3242CTF KIELCENOWY SĄCZK2000:00:0000:01:25
137KRUPIŃSKI Tadeusz 3138LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0000:01:26
GNIELKA Dawid 3101Zamkowiec ToszekTOSZEKM20DNF00:01:29 DNF
139WYSOCKI Michał 3224PIŁAM3000:00:00
Znaleziono 139 wynik(ów)