BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 30km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
0.01km
Polana
30km
    
1DYBEK Paweł 3106SALOMON SUUNTOMIELECM4000:00:0000:00:0802:23:10
2AID Patryk 3245WARSZAWAM2000:00:0000:00:1102:23:50
3REDZIAK Łukasz 3276wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:00:1502:29:06
4GAJOS Daniel 3179Night Runners +KRAKÓWM3000:00:0000:00:1602:32:33
5CHEŁSTOWSKI Janusz 3196PELPLINM3000:00:0000:00:1402:35:22
6HUBNER Antoni 3210Chętnie przystąpię :)WARSZAWAM3000:00:0000:00:2802:39:17
7KOZAK Michał 3212Drużyna JezusaJAROSŁAWM3000:00:0000:01:2502:41:04
8ŚWIERK Marek 3186TARNÓWM4000:00:0000:00:0902:44:55
9KORAB Robert 3282Lurbel PolskaRZESZÓWM4000:00:0000:00:1202:45:20
10SROMEK Piotr 3250- biegam bo lubięNOWY SĄCZM4000:00:0000:00:1002:46:13
11PAJDOSZ Rafał 3238BIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:2202:47:16
12MURAK Robert 3102ŁĘCZNAM4000:00:0000:00:3702:48:14
13ZBOŻNIAK Łukasz 3149Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:00:2702:49:24
14PIĄTKOWSKI Przemysław 3174Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:00:2702:49:25
15LATOSZEK Rafał 3145WARSZAWAM4000:00:0000:00:1402:49:38
16SZCZERBAKOWICZ Kamil 3157BLEDZEWM2000:00:0000:01:0102:49:45
17KRASIŃSKI Tomasz 3237JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4000:00:0000:00:3302:50:41
18GRABOWSKI Błażej 3279JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:5502:50:45
19BARANOWSKI Jacek 3278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:5502:50:52
20JAWORSKI Łukasz 3231Ultramoc:-) Komenda Stołeczna PolicjiWARSZAWAM4000:00:0000:00:1602:51:50
21UGOREK Jarosław 3143Team KopećMILICZM4000:00:0000:00:2802:54:02
RĘBILAS Adam 3220NOWY WIŚNICZM20DNF00:00:15 DNF02:54:03 DNF
SKOWROŃSKI Rafał 3234KOLBUSZOWAM30DNF00:00:27 DNF02:54:28 DNF
24HERMAN Marko 3288TTK StrkaMRAVINCEM3000:00:0000:00:2502:54:55
DYCZKA Robert 3277AKTYWNY ROZBARKBYTOMM40DNF00:00:17 DNF02:54:57 DNF
PIETRZAK Jacek 3198ŁÓDŹM40DNF00:00:21 DNF02:56:10 DNF
27GOTFRYD Adam 3246JASŁOM4000:00:0000:00:1302:56:31
28KARNICKI Paweł 3112NzNBYTÓWM4000:00:0000:00:1402:56:48
29NOWAK Piotr 3215WARSZAWAM3000:00:0000:00:2402:57:36
SZYBIAK Waldemar 3193Agona W&MPRZEMYŚLM50DNF00:00:47 DNF02:57:43 DNF
31MAZUR Tomasz 3113WOLICAM4000:00:0000:00:2402:59:52
32RADOŃ Mariusz 3176SzafaBiegacza.comPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:1303:00:00
NOSKI Mariusz 3225BIELAWAM30DNF00:00:15 DNF03:01:11 DNF
CAGARA Paweł 3255M30DNF00:00:19 DNF03:01:20 DNF
35KOSIOREK Adam 3164BSaC MokobodyMOKOBODYM4000:00:0000:01:1003:02:08
LIPIŃSKI Mateusz 3142Radio WrocławWROCŁAWM30DNF00:00:39 DNF03:02:09 DNF
37WASILEWSKI Krzysztof 3223KATOWICEM3000:00:0000:00:1703:02:18
38JANKOWIAK Przemysław 3124WŁOSZAKOWICEM4000:00:0000:00:3603:02:31
39ADAMCZUK Sławomir 3285MKS WyzwolenieKRAKÓWM3000:00:0000:01:0803:02:37
40KUCHNO Lucyna 3105Rehabilitanci.org.pl, TKG verticalKRAKÓWK4000:00:0000:00:1003:02:42
41WYROBEK Łukasz 3104rehabilitanci.org.plKRAKÓWM4000:00:0000:00:1103:02:43
42JURCZAK Roman 3156Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:00:1603:03:04
43TALAGA Tomasz 3199Mks WyzwolenieDĄBROWAM4000:00:0000:01:0803:03:51
44TALAGA Robert 3284MKS WyzwolenieSZARÓWM3000:00:0000:00:2403:06:49
45PIASECZNY Marcin 3232Run-GKRAKÓWM3000:00:0000:00:2403:06:51
46KĄKOL Łukasz 3197AMSTERDAMM3000:00:0000:00:0903:06:59
47KUTNIK Mirosław 3227KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:2503:06:59
MAJEWSKI Dawid 3163Biegaj z BananemŁAZYM30DNF00:00:22 DNF03:08:18 DNF
SZEFER Maciej 3133Victoria ŻytnoŻYTNOM30DNF00:00:26 DNF03:10:16 DNF
50GOŁĘBIOWSKI Robert 3211RADOMSKOM5000:00:0000:00:2703:10:18
51BIELECKI Marcin 3172OTWOCKM3000:00:0000:01:0003:12:26
52SUDZIŃSKI Jacek 3111PRZEMYŚLM3000:00:0000:00:1503:12:27
MIETŁA Mateusz 3130KSS JPIIKRAKÓWM30DNF00:00:32 DNF03:12:52 DNF
54ZAGATA Marcin 3118WARSZAWAM3000:00:0000:00:2503:13:55
LANGE Zbigniew 3125KRAKÓWM40DNF00:00:38 DNF03:14:21 DNF
STEFAŃSKI Paweł 3135BRUKSELAM30DNF00:00:34 DNF03:14:34 DNF
57GRYCMAN Łukasz 3148SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM3000:00:0000:01:1703:14:45
58SENDEROWSKI Jakub 3134JAWORZNOM3000:00:0000:00:3403:14:54
59KASZA Wojciech 3189SZCZECINM4000:00:0000:00:4203:16:03
SZEREMETA Andrzej 3139PZU SPORT TEAMWARSZAWAM40DNF00:00:55 DNF03:17:28 DNF
BANASIK Marcin 3131Trenerbiegania.plWARSZAWAM20DNF00:00:52 DNF03:18:18 DNF
62RZECHOWSKI Filip 3115BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:0000:00:5103:18:19
63DZIADOWIEC Andrzej 3217CHEŁMEKM4000:00:0000:00:3503:18:26
64SZKALUBA Barbara 3171LESZNOK2000:00:0000:00:4303:18:37
65CZUK Tomasz 3187Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM5000:00:0000:01:0703:18:54
66WOR Sara 3244RZESZOWK3000:00:0000:00:3803:19:00
67WOLANIN Tomasz 3191SZCZECINEKM4000:00:0000:01:0603:19:01
68WODZIEŃ Andrzej 3248ultramaratonpodkarpacki.plRZESZÓWM4000:00:0000:00:3803:19:01
69PASZKIEL Artur 3190SZCZECINEKM4000:00:0000:01:0703:19:02
70GERUS Wiesław 3158Pro-Run WrocławWROCŁAWM5000:00:0000:01:1003:19:09
71HENDZEL Krzysztof 3136RADYMNOM3000:00:0000:00:1503:19:17
72CHOMICZEWSKI Witold 3114ŁÓDŹM3000:00:0000:00:5603:20:17
73TERLECKI Krzysztof 3222Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:00:3203:20:40
74BIELAŃSKI Jakub 3283Wytrzeźwiałka / Akcja KrysiaCISNAM3000:00:0000:01:2103:20:55
75BORKOWSKI Jerzy 3218Biegiem RadomRADOMM6000:00:0000:00:3003:21:23
76POSKROBKO Jarosław 3286Coca-Cola RunnersBIAŁYSTOKM3000:00:0000:00:5903:22:06
77KOSIN Paweł 3253Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:00:4003:22:07
78SKÓRA Mirosław 3150Sparta Ultra TeamLASKIM4000:00:0000:01:1703:22:18
79JANKOWSKI Sebastian 3287Coca-Cola RunnersRADZYMINM3000:00:0000:00:5903:22:19
80STĘPIEŃ Wojciech 3181ULTRAcjusze z GliwicGLIWICEM4000:00:0000:01:2303:22:29
81BARANOWSKI Michał 3160Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM3000:00:0000:01:0903:23:01
82DEINIUK Roman 3240WARSZAWAM2000:00:0000:00:4803:23:21
83ORŁÓW Jakub 3209SportRun.plTYCHYM3000:00:0000:00:2403:24:19
84WĄTROBA Tomasz 32034MySuperGirlsGDAŃSKM3000:00:0000:00:2303:24:21
85ŚLIWIŃSKI Andrzej 3180MIECHÓWM6000:00:0000:00:1703:24:41
86PORĘBA Eugeniusz 3228MIECHÓWM5000:00:0000:00:2203:24:53
MAZUR Sebastian 3204RYMANÓW ZDRÓJM40DNF00:01:16 DNF03:25:19 DNF
88GALEZIA Grzegorz 3146Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:00:4303:26:17
WŁODARCZYK Marcin 3123WARSZAWAM30DNF00:00:34 DNF03:26:18 DNF
90KAWALEC Krystian 3119WARSZAWAM4000:00:0000:01:0303:26:45
91ZIĘTEK Ireneusz 3236'KUMITE' JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:00:2003:26:48
92ZIĘTEK Marcin 3280RFMJAWORZNOM4000:00:0000:00:2003:26:48
93BOGDANOW Andrzej 3178ORANGE POLSKALUBLINM5000:00:0000:00:2503:27:14
94SZAKIEL Jerzy 3168Klub Biegacza AZS UEKRYBNAM4000:00:0000:00:5803:27:46
95DOBAJ Katarzyna 3252Spartanie DzieciomKRAKÓWK4000:00:0000:00:4303:27:46
BARDOŃ Paweł 3195Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30DNF00:00:44 DNF03:27:47 DNF
97GUTKOWSKI Wojciech 3229SZCZECINEKM5000:00:0000:01:1103:27:49
CYMMER Michał 3200ŚWINICE WARCKIEM30DNF00:01:07 DNF03:28:11 DNF
99GRZEGORCZYK Wojciech 3206KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:00:3603:28:14
100MORYC Maciej 3144Makabi WarszawaLUBLINM3000:00:0000:01:0603:28:37
SZWAJ Mariusz 3202WlodawaWŁODAWAM40DNF00:01:01 DNF03:28:57 DNF
102ZAKRZEWSKI Paweł 3226Tu czy tam?SZCZECINM3000:00:0000:00:5203:29:39
103ORZECH Artur 3214Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:2903:32:14
104DUDEK Bartłomiej 324712tri.plWARSZAWAM3000:00:0000:01:1103:32:53
105KULICKI Łukasz 3100OLSZTYNM3000:00:0000:00:4203:33:55
106BORKOWSKI Marek 3159OLSZTYNM3000:00:0000:00:4203:33:55
JABŁOŃSKI Michał 3120BigYellowFoot AdventureTeamGDAŃSKM30DNF00:00:51 DNF03:34:46 DNF
108DRAPAŁA Jan 3213Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:2903:35:17
109KRUPIŃSKI Tadeusz 3138LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0000:01:2603:37:40
ZIENCINA Marcin 3201KOŁOBRZEGM30DNF00:01:13 DNF03:38:08 DNF
WSUŁ Monia 3116DZIKIE BLONDYNY 1/2SWARZĘDZK40DNF00:00:33 DNF03:38:16 DNF
112ŁUKASIEWICZ Marek 3126Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:00:1703:38:25
113SYGOCKI Konrad 3103Biegam na TarchominieWARSZAWAM3000:00:0000:00:3203:40:08
114BRZEZOWSKA Beata 3239Polska BiegaWARSZAWAK5000:00:0000:01:1803:42:25
115MIKOŁAJCZYK Henryk 3281ultramaratonpodkarpacki.plZABRZEM4000:00:0000:00:4003:42:34
TURLEJ Dariusz 3194KondycjaWARSZAWAM60DNF00:01:12 DNF03:43:33 DNF
117SIKORA Artur 3188KB ŁapkaBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:2603:43:35
KASPRZAK Maciej 3185Polonia ŚrodaNOWE MIASTO NAD WARTĄM20DNF00:01:15 DNF03:43:40 DNF
HENDRYS Marek 3152SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM20DNF00:01:17 DNF03:44:11 DNF
120SZCZERBA Rafał 3127ŁÓDŹM4000:00:0000:01:1003:44:13
121NOWOROLNIK Paweł 3117Pędzące MisieGLIWICEM3000:00:0000:01:0003:44:55
122KWIECIEŃ Marek 3129Markowi BiegaczeMARKIM3000:00:0000:00:3803:44:57
ZAPART Tomasz 3107WARSZAWAM40DNF00:00:53 DNF03:44:58 DNF
124WESTER Mieczyslaw 3173Night RunnersGliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2403:45:11
KRUK Grzegorz 3249Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF00:01:03 DNF03:45:43 DNF
126KOZIELEC Tomasz 3121PEDZACE MisieKLESZCZOWM4000:00:0000:01:0003:46:12
127KONDRATIUK Renata 3219GDAŃSKK5000:00:0000:00:4303:46:18
128KALINKA Beata 3235GDAŃSKK4000:00:0000:00:4203:46:19
KULON Marcin 3254SANOKM30DNF00:00:34 DNF03:46:48 DNF
130BARANOWSKI Tomasz 3230KOZIENICEM6000:00:0000:00:3003:49:49
KOLASA Andrzej 3153Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF00:00:26 DNF03:52:59 DNF
CZERNIK Andrzej 3166NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM60DNF00:01:23 DNF03:55:50 DNF
133KUBASIK Rafał 3177ApusLUBLINM3000:00:0000:00:1403:55:56
DUDEK Dominik 3167BIELSKO-BIAŁAM40DNF00:00:21 DNF03:56:38 DNF
135ZADĘCKA Ewa 3242CTF KIELCENOWY SĄCZK2000:00:0000:01:2504:03:54
DROŻDŻAL Rafał 3137PRUSZKÓWM40DNF00:01:03 DNF04:03:54 DNF
ŚWIETLIK Adrian 3183ŻABIENIECM30DNF00:01:00 DNF04:12:24 DNF
GNIELKA Dawid 3101Zamkowiec ToszekTOSZEKM20DNF00:01:29 DNF04:30:31 DNF
139WYSOCKI Michał 3224PIŁAM3000:00:00
Znaleziono 139 wynik(ów)