BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 64km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
0.01km
Polana
30km
San
64km
     
1DYBEK Paweł 3106SALOMON SUUNTOMIELECM4000:00:0000:00:0802:23:1005:50:20
2AID Patryk 3245WARSZAWAM2000:00:0000:00:1102:23:5006:17:15
3GAJOS Daniel 3179Night Runners +KRAKÓWM3000:00:0000:00:1602:32:3306:17:48
4WYSOCKI Michał 3224PIŁAM3000:00:0006:18:12
5KORAB Robert 3282Lurbel PolskaRZESZÓWM4000:00:0000:00:1202:45:2006:37:55
6REDZIAK Łukasz 3276wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:00:1502:29:0606:59:31
7CHEŁSTOWSKI Janusz 3196PELPLINM3000:00:0000:00:1402:35:2207:05:13
8PAJDOSZ Rafał 3238BIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:2202:47:1607:05:16
9MURAK Robert 3102ŁĘCZNAM4000:00:0000:00:3702:48:1407:11:02
10KRASIŃSKI Tomasz 3237JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4000:00:0000:00:3302:50:4107:14:57
11HUBNER Antoni 3210Chętnie przystąpię :)WARSZAWAM3000:00:0000:00:2802:39:1707:15:49
12SZCZERBAKOWICZ Kamil 3157BLEDZEWM2000:00:0000:01:0102:49:4507:16:48
13PIĄTKOWSKI Przemysław 3174Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:00:2702:49:2507:19:01
14ŚWIERK Marek 3186TARNÓWM4000:00:0000:00:0902:44:5507:19:02
15SROMEK Piotr 3250- biegam bo lubięNOWY SĄCZM4000:00:0000:00:1002:46:1307:23:03
16LATOSZEK Rafał 3145WARSZAWAM4000:00:0000:00:1402:49:3807:25:36
17KARNICKI Paweł 3112NzNBYTÓWM4000:00:0000:00:1402:56:4807:27:07
18UGOREK Jarosław 3143Team KopećMILICZM4000:00:0000:00:2802:54:0207:27:10
19BARANOWSKI Jacek 3278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:5502:50:5207:31:13
20HERMAN Marko 3288TTK StrkaMRAVINCEM3000:00:0000:00:2502:54:5507:31:36
21RADOŃ Mariusz 3176SzafaBiegacza.comPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:1303:00:0007:36:18
22GRABOWSKI Błażej 3279JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:00:5502:50:4507:38:00
23MAZUR Tomasz 3113WOLICAM4000:00:0000:00:2402:59:5207:38:01
24GOTFRYD Adam 3246JASŁOM4000:00:0000:00:1302:56:3107:38:07
25KUCHNO Lucyna 3105Rehabilitanci.org.pl, TKG verticalKRAKÓWK4000:00:0000:00:1003:02:4207:40:48
26WYROBEK Łukasz 3104rehabilitanci.org.plKRAKÓWM4000:00:0000:00:1103:02:4307:40:49
27ZBOŻNIAK Łukasz 3149Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:00:2702:49:2407:42:18
28ADAMCZUK Sławomir 3285MKS WyzwolenieKRAKÓWM3000:00:0000:01:0803:02:3707:42:29
PIETRZAK Jacek 3198ŁÓDŹM40DNF00:00:21 DNF02:56:10 DNF07:44:35 DNF
DYCZKA Robert 3277AKTYWNY ROZBARKBYTOMM40DNF00:00:17 DNF02:54:57 DNF07:46:29 DNF
LIPIŃSKI Mateusz 3142Radio WrocławWROCŁAWM30DNF00:00:39 DNF03:02:09 DNF07:47:06 DNF
SZYBIAK Waldemar 3193Agona W&MPRZEMYŚLM50DNF00:00:47 DNF02:57:43 DNF07:47:35 DNF
33JANKOWIAK Przemysław 3124WŁOSZAKOWICEM4000:00:0000:00:3603:02:3107:49:22
SKOWROŃSKI Rafał 3234KOLBUSZOWAM30DNF00:00:27 DNF02:54:28 DNF07:54:21 DNF
35JAWORSKI Łukasz 3231Ultramoc:-) Komenda Stołeczna PolicjiWARSZAWAM4000:00:0000:00:1602:51:5007:57:35
LANGE Zbigniew 3125KRAKÓWM40DNF00:00:38 DNF03:14:21 DNF07:59:04 DNF
37KOSIOREK Adam 3164BSaC MokobodyMOKOBODYM4000:00:0000:01:1003:02:0808:02:12
CAGARA Paweł 3255M30DNF00:00:19 DNF03:01:20 DNF08:02:51 DNF
39WOR Sara 3244RZESZOWK3000:00:0000:00:3803:19:0008:03:01
40WODZIEŃ Andrzej 3248ultramaratonpodkarpacki.plRZESZÓWM4000:00:0000:00:3803:19:0108:03:02
41KOZAK Michał 3212Drużyna JezusaJAROSŁAWM3000:00:0000:01:2502:41:0408:04:12
BANASIK Marcin 3131Trenerbiegania.plWARSZAWAM20DNF00:00:52 DNF03:18:18 DNF08:09:43 DNF
43GRYCMAN Łukasz 3148SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM3000:00:0000:01:1703:14:4508:09:45
44PIASECZNY Marcin 3232Run-GKRAKÓWM3000:00:0000:00:2403:06:5108:10:43
45TALAGA Robert 3284MKS WyzwolenieSZARÓWM3000:00:0000:00:2403:06:4908:10:43
46KUTNIK Mirosław 3227KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:00:2503:06:5908:12:52
SZEFER Maciej 3133Victoria ŻytnoŻYTNOM30DNF00:00:26 DNF03:10:16 DNF08:13:17 DNF
48GOŁĘBIOWSKI Robert 3211RADOMSKOM5000:00:0000:00:2703:10:1808:13:19
49TALAGA Tomasz 3199Mks WyzwolenieDĄBROWAM4000:00:0000:01:0803:03:5108:13:56
50SUDZIŃSKI Jacek 3111PRZEMYŚLM3000:00:0000:00:1503:12:2708:15:04
51RZECHOWSKI Filip 3115BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:0000:00:5103:18:1908:15:30
52ZAGATA Marcin 3118WARSZAWAM3000:00:0000:00:2503:13:5508:18:34
53KĄKOL Łukasz 3197AMSTERDAMM3000:00:0000:00:0903:06:5908:23:44
54JURCZAK Roman 3156Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:00:1603:03:0408:23:45
55NOWAK Piotr 3215WARSZAWAM3000:00:0000:00:2402:57:3608:23:48
RĘBILAS Adam 3220NOWY WIŚNICZM20DNF00:00:15 DNF02:54:03 DNF08:23:49 DNF
57BARANOWSKI Michał 3160Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM3000:00:0000:01:0903:23:0108:26:35
58SZKALUBA Barbara 3171LESZNOK2000:00:0000:00:4303:18:3708:29:21
59WASILEWSKI Krzysztof 3223KATOWICEM3000:00:0000:00:1703:02:1808:32:35
60BIELECKI Marcin 3172OTWOCKM3000:00:0000:01:0003:12:2608:34:50
61BIELAŃSKI Jakub 3283Wytrzeźwiałka / Akcja KrysiaCISNAM3000:00:0000:01:2103:20:5508:35:57
62TERLECKI Krzysztof 3222Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:00:3203:20:4008:36:08
63KOSIN Paweł 3253Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:00:4003:22:0708:37:45
64CZUK Tomasz 3187Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM5000:00:0000:01:0703:18:5408:38:39
65WOLANIN Tomasz 3191SZCZECINEKM4000:00:0000:01:0603:19:0108:38:39
66PASZKIEL Artur 3190SZCZECINEKM4000:00:0000:01:0703:19:0208:38:40
67KASZA Wojciech 3189SZCZECINM4000:00:0000:00:4203:16:0308:39:53
68GERUS Wiesław 3158Pro-Run WrocławWROCŁAWM5000:00:0000:01:1003:19:0908:41:43
69ORŁÓW Jakub 3209SportRun.plTYCHYM3000:00:0000:00:2403:24:1908:43:04
70WĄTROBA Tomasz 32034MySuperGirlsGDAŃSKM3000:00:0000:00:2303:24:2108:43:05
KASPRZAK Maciej 3185Polonia ŚrodaNOWE MIASTO NAD WARTĄM20DNF00:01:15 DNF03:43:40 DNF08:43:14 DNF
72GRZEGORCZYK Wojciech 3206KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:00:3603:28:1408:44:48
73ŚLIWIŃSKI Andrzej 3180MIECHÓWM6000:00:0000:00:1703:24:4108:46:42
MAJEWSKI Dawid 3163Biegaj z BananemŁAZYM30DNF00:00:22 DNF03:08:18 DNF08:48:15 DNF
75DZIADOWIEC Andrzej 3217CHEŁMEKM4000:00:0000:00:3503:18:2608:48:16
NOSKI Mariusz 3225BIELAWAM30DNF00:00:15 DNF03:01:11 DNF08:49:20 DNF
77GALEZIA Grzegorz 3146Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:00:4303:26:1708:53:49
78DUDEK Bartłomiej 324712tri.plWARSZAWAM3000:00:0000:01:1103:32:5308:53:57
79BORKOWSKI Jerzy 3218Biegiem RadomRADOMM6000:00:0000:00:3003:21:2308:53:58
80DOBAJ Katarzyna 3252Spartanie DzieciomKRAKÓWK4000:00:0000:00:4303:27:4608:54:00
81STĘPIEŃ Wojciech 3181ULTRAcjusze z GliwicGLIWICEM4000:00:0000:01:2303:22:2908:54:17
82HENDZEL Krzysztof 3136RADYMNOM3000:00:0000:00:1503:19:1708:55:00
83SENDEROWSKI Jakub 3134JAWORZNOM3000:00:0000:00:3403:14:5408:56:35
SZEREMETA Andrzej 3139PZU SPORT TEAMWARSZAWAM40DNF00:00:55 DNF03:17:28 DNF08:56:40 DNF
85CHOMICZEWSKI Witold 3114ŁÓDŹM3000:00:0000:00:5603:20:1709:01:14
86PORĘBA Eugeniusz 3228MIECHÓWM5000:00:0000:00:2203:24:5309:01:57
87MIKOŁAJCZYK Henryk 3281ultramaratonpodkarpacki.plZABRZEM4000:00:0000:00:4003:42:3409:04:17
88SKÓRA Mirosław 3150Sparta Ultra TeamLASKIM4000:00:0000:01:1703:22:1809:06:13
SZWAJ Mariusz 3202WlodawaWŁODAWAM40DNF00:01:01 DNF03:28:57 DNF09:06:21 DNF
90GUTKOWSKI Wojciech 3229SZCZECINEKM5000:00:0000:01:1103:27:4909:06:32
91SZAKIEL Jerzy 3168Klub Biegacza AZS UEKRYBNAM4000:00:0000:00:5803:27:4609:08:55
WŁODARCZYK Marcin 3123WARSZAWAM30DNF00:00:34 DNF03:26:18 DNF09:11:23 DNF
JABŁOŃSKI Michał 3120BigYellowFoot AdventureTeamGDAŃSKM30DNF00:00:51 DNF03:34:46 DNF09:11:53 DNF
MAZUR Sebastian 3204RYMANÓW ZDRÓJM40DNF00:01:16 DNF03:25:19 DNF09:12:03 DNF
BARDOŃ Paweł 3195Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30DNF00:00:44 DNF03:27:47 DNF09:12:04 DNF
96KULICKI Łukasz 3100OLSZTYNM3000:00:0000:00:4203:33:5509:12:55
97BORKOWSKI Marek 3159OLSZTYNM3000:00:0000:00:4203:33:5509:12:55
98KAWALEC Krystian 3119WARSZAWAM4000:00:0000:01:0303:26:4509:15:14
99ZIĘTEK Marcin 3280RFMJAWORZNOM4000:00:0000:00:2003:26:4809:15:14
100ZIĘTEK Ireneusz 3236'KUMITE' JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:00:2003:26:4809:15:27
101MORYC Maciej 3144Makabi WarszawaLUBLINM3000:00:0000:01:0603:28:3709:16:15
102SZCZERBA Rafał 3127ŁÓDŹM4000:00:0000:01:1003:44:1309:16:24
CYMMER Michał 3200ŚWINICE WARCKIEM30DNF00:01:07 DNF03:28:11 DNF09:18:12 DNF
104ŁUKASIEWICZ Marek 3126Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:00:1703:38:2509:25:18
105DEINIUK Roman 3240WARSZAWAM2000:00:0000:00:4803:23:2109:25:52
106KALINKA Beata 3235GDAŃSKK4000:00:0000:00:4203:46:1909:26:02
107KONDRATIUK Renata 3219GDAŃSKK5000:00:0000:00:4303:46:1809:26:04
108SIKORA Artur 3188KB ŁapkaBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:2603:43:3509:26:11
109ORZECH Artur 3214Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:2903:32:1409:26:16
110POSKROBKO Jarosław 3286Coca-Cola RunnersBIAŁYSTOKM3000:00:0000:00:5903:22:0609:26:17
111JANKOWSKI Sebastian 3287Coca-Cola RunnersRADZYMINM3000:00:0000:00:5903:22:1909:26:22
ZIENCINA Marcin 3201KOŁOBRZEGM30DNF00:01:13 DNF03:38:08 DNF09:26:36 DNF
113ZAKRZEWSKI Paweł 3226Tu czy tam?SZCZECINM3000:00:0000:00:5203:29:3909:29:00
WSUŁ Monia 3116DZIKIE BLONDYNY 1/2SWARZĘDZK40DNF00:00:33 DNF03:38:16 DNF09:29:18 DNF
115SYGOCKI Konrad 3103Biegam na TarchominieWARSZAWAM3000:00:0000:00:3203:40:0809:29:20
116KWIECIEŃ Marek 3129Markowi BiegaczeMARKIM3000:00:0000:00:3803:44:5709:34:15
117KRUPIŃSKI Tadeusz 3138LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0000:01:2603:37:4009:38:46
118BRZEZOWSKA Beata 3239Polska BiegaWARSZAWAK5000:00:0000:01:1803:42:2509:39:06
119BOGDANOW Andrzej 3178ORANGE POLSKALUBLINM5000:00:0000:00:2503:27:1409:41:01
120NOWOROLNIK Paweł 3117Pędzące MisieGLIWICEM3000:00:0000:01:0003:44:5509:51:20
121WESTER Mieczyslaw 3173Night RunnersGliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2403:45:1109:51:28
122DRAPAŁA Jan 3213Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:00:2903:35:1709:51:29
123KOZIELEC Tomasz 3121PEDZACE MisieKLESZCZOWM4000:00:0000:01:0003:46:1209:51:50
124KUBASIK Rafał 3177ApusLUBLINM3000:00:0000:00:1403:55:5609:58:05
125ZADĘCKA Ewa 3242CTF KIELCENOWY SĄCZK2000:00:0000:01:2504:03:5410:09:49
TURLEJ Dariusz 3194KondycjaWARSZAWAM60DNF00:01:12 DNF03:43:33 DNF10:09:49 DNF
KULON Marcin 3254SANOKM30DNF00:00:34 DNF03:46:48 DNF10:12:12 DNF
HENDRYS Marek 3152SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM20DNF00:01:17 DNF03:44:11 DNF10:18:48 DNF
129BARANOWSKI Tomasz 3230KOZIENICEM6000:00:0000:00:3003:49:4910:25:03
ZAPART Tomasz 3107WARSZAWAM40DNF00:00:53 DNF03:44:58 DNF10:28:26 DNF
KRUK Grzegorz 3249Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF00:01:03 DNF03:45:43 DNF10:28:26 DNF
DROŻDŻAL Rafał 3137PRUSZKÓWM40DNF00:01:03 DNF04:03:54 DNF10:40:46 DNF
KOLASA Andrzej 3153Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF00:00:26 DNF03:52:59 DNF10:42:23 DNF
CZERNIK Andrzej 3166NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM60DNF00:01:23 DNF03:55:50 DNF10:47:39 DNF
ŚWIETLIK Adrian 3183ŻABIENIECM30DNF00:01:00 DNF04:12:24 DNF11:02:55 DNF
DUDEK Dominik 3167BIELSKO-BIAŁAM40DNF00:00:21 DNF03:56:38 DNF11:08:43 DNF
GNIELKA Dawid 3101Zamkowiec ToszekTOSZEKM20DNF00:01:29 DNF04:30:31 DNF DNF
STEFAŃSKI Paweł 3135BRUKSELAM30DNF00:00:34 DNF03:14:34 DNF DNF
MIETŁA Mateusz 3130KSS JPIIKRAKÓWM30DNF00:00:32 DNF03:12:52 DNF DNF
Znaleziono 139 wynik(ów)