Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-06-16 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 108 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 139 |
Nie ukończyło : | 35 |
Ukończyło : | 104 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 0.01km : | |
Lista nagrodzonych : | Open |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYBEK Paweł | 3106 | SALOMON SUUNTO | MIELEC | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | |
2 | ŚWIERK Marek | 3186 | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
3 | KĄKOL Łukasz | 3197 | AMSTERDAM | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
4 | SROMEK Piotr | 3250 | - biegam bo lubię | NOWY SĄCZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | |
5 | WYROBEK Łukasz | 3104 | rehabilitanci.org.pl | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:11 | |
6 | AID Patryk | 3245 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
7 | KORAB Robert | 3282 | Lurbel Polska | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | |
8 | RADOŃ Mariusz | 3176 | SzafaBiegacza.com | PRZEMYŚL | M50 | 00:00:00 | 00:00:13 | |
9 | GOTFRYD Adam | 3246 | JASŁO | M40 | 00:00:00 | 00:00:13 | ||
10 | KARNICKI Paweł | 3112 | NzN | BYTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | |
11 | LATOSZEK Rafał | 3145 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
12 | KUBASIK Rafał | 3177 | Apus | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | |
13 | CHEŁSTOWSKI Janusz | 3196 | PELPLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
14 | SUDZIŃSKI Jacek | 3111 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
15 | HENDZEL Krzysztof | 3136 | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
16 | REDZIAK Łukasz | 3276 | wkurw_team | SOSNOWIEC | M20 | 00:00:00 | 00:00:15 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
NOSKI Mariusz | 3225 | BIELAWA | M30 | DNF | 00:00:15 DNF | |||
RĘBILAS Adam | 3220 | NOWY WIŚNICZ | M20 | DNF | 00:00:15 DNF | |||
19 | JURCZAK Roman | 3156 | Vitamins for you | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | 00:00:16 | |
20 | GAJOS Daniel | 3179 | Night Runners + | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | |
21 | JAWORSKI Łukasz | 3231 | Ultramoc:-) Komenda Stołeczna Policji | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:16 | |
22 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 3180 | MIECHÓW | M60 | 00:00:00 | 00:00:17 | ||
23 | WASILEWSKI Krzysztof | 3223 | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | ||
24 | ŁUKASIEWICZ Marek | 3126 | Night Runners | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | |
DYCZKA Robert | 3277 | AKTYWNY ROZBARK | BYTOM | M40 | DNF | 00:00:17 DNF | ||
CAGARA Paweł | 3255 | M30 | DNF | 00:00:19 DNF | ||||
27 | ZIĘTEK Ireneusz | 3236 | 'KUMITE' Jaworzno | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | |
28 | ZIĘTEK Marcin | 3280 | RFM | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | |
PIETRZAK Jacek | 3198 | ŁÓDŹ | M40 | DNF | 00:00:21 DNF | |||
DUDEK Dominik | 3167 | BIELSKO-BIAŁA | M40 | DNF | 00:00:21 DNF | |||
31 | PORĘBA Eugeniusz | 3228 | MIECHÓW | M50 | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
32 | PAJDOSZ Rafał | 3238 | BIAŁA PODLASKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
MAJEWSKI Dawid | 3163 | Biegaj z Bananem | ŁAZY | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | ||
34 | WĄTROBA Tomasz | 3203 | 4MySuperGirls | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | |
35 | MAZUR Tomasz | 3113 | WOLICA | M40 | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
36 | NOWAK Piotr | 3215 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
37 | ORŁÓW Jakub | 3209 | SportRun.pl | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:00:24 | |
38 | PIASECZNY Marcin | 3232 | Run-G | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:24 | |
39 | TALAGA Robert | 3284 | MKS Wyzwolenie | SZARÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:24 | |
40 | HERMAN Marko | 3288 | TTK Strka | MRAVINCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | |
41 | ZAGATA Marcin | 3118 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
42 | BOGDANOW Andrzej | 3178 | ORANGE POLSKA | LUBLIN | M50 | 00:00:00 | 00:00:25 | |
43 | KUTNIK Mirosław | 3227 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:25 | |
44 | SIKORA Artur | 3188 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:26 | |
SZEFER Maciej | 3133 | Victoria Żytno | ŻYTNO | M30 | DNF | 00:00:26 DNF | ||
KOLASA Andrzej | 3153 | Klub J.Słowackiego | WARSZAWA-WESOŁA | M60 | DNF | 00:00:26 DNF | ||
47 | ZBOŻNIAK Łukasz | 3149 | Above2000 | DĄBROWA GÓRNICZA | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | |
48 | PIĄTKOWSKI Przemysław | 3174 | Team Kopeć | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | |
49 | GOŁĘBIOWSKI Robert | 3211 | RADOMSKO | M50 | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
SKOWROŃSKI Rafał | 3234 | KOLBUSZOWA | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | |||
51 | HUBNER Antoni | 3210 | Chętnie przystąpię :) | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:28 | |
52 | UGOREK Jarosław | 3143 | Team Kopeć | MILICZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:28 | |
53 | DRAPAŁA Jan | 3213 | Krokodyle Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | |
54 | ORZECH Artur | 3214 | Krokodyle Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | |
55 | BORKOWSKI Jerzy | 3218 | Biegiem Radom | RADOM | M60 | 00:00:00 | 00:00:30 | |
56 | BARANOWSKI Tomasz | 3230 | KOZIENICE | M60 | 00:00:00 | 00:00:30 | ||
57 | SYGOCKI Konrad | 3103 | Biegam na Tarchominie | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:32 | |
58 | TERLECKI Krzysztof | 3222 | Chełm Biega | CHEŁM | M50 | 00:00:00 | 00:00:32 | |
MIETŁA Mateusz | 3130 | KSS JPII | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:00:32 DNF | ||
60 | KRASIŃSKI Tomasz | 3237 | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | M40 | 00:00:00 | 00:00:33 | ||
61 | SENDEROWSKI Jakub | 3134 | JAWORZNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:34 | ||
STEFAŃSKI Paweł | 3135 | BRUKSELA | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | |||
KULON Marcin | 3254 | SANOK | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | |||
WŁODARCZYK Marcin | 3123 | WARSZAWA | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | |||
65 | DZIADOWIEC Andrzej | 3217 | CHEŁMEK | M40 | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
66 | GRZEGORCZYK Wojciech | 3206 | Kondycja | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:00:36 | |
67 | JANKOWIAK Przemysław | 3124 | WŁOSZAKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | ||
68 | MURAK Robert | 3102 | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
69 | WODZIEŃ Andrzej | 3248 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:38 | |
70 | KWIECIEŃ Marek | 3129 | Markowi Biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:38 | |
LANGE Zbigniew | 3125 | KRAKÓW | M40 | DNF | 00:00:38 DNF | |||
LIPIŃSKI Mateusz | 3142 | Radio Wrocław | WROCŁAW | M30 | DNF | 00:00:39 DNF | ||
73 | MIKOŁAJCZYK Henryk | 3281 | ultramaratonpodkarpacki.pl | ZABRZE | M40 | 00:00:00 | 00:00:40 | |
74 | KOSIN Paweł | 3253 | Klub Biegających Leśników | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:40 | |
75 | KULICKI Łukasz | 3100 | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
76 | BORKOWSKI Marek | 3159 | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
77 | KASZA Wojciech | 3189 | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
78 | GALEZIA Grzegorz | 3146 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:43 | |
BARDOŃ Paweł | 3195 | Zabierzów Biega | ZABIERZÓW | M30 | DNF | 00:00:44 DNF | ||
SZYBIAK Waldemar | 3193 | Agona W&M | PRZEMYŚL | M50 | DNF | 00:00:47 DNF | ||
81 | DEINIUK Roman | 3240 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:00:48 | ||
82 | RZECHOWSKI Filip | 3115 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:00:51 | |
JABŁOŃSKI Michał | 3120 | BigYellowFoot AdventureTeam | GDAŃSK | M30 | DNF | 00:00:51 DNF | ||
84 | ZAKRZEWSKI Paweł | 3226 | Tu czy tam? | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:52 | |
BANASIK Marcin | 3131 | Trenerbiegania.pl | WARSZAWA | M20 | DNF | 00:00:52 DNF | ||
ZAPART Tomasz | 3107 | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:53 DNF | |||
87 | BARANOWSKI Jacek | 3278 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:55 | |
88 | GRABOWSKI Błażej | 3279 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:55 | |
SZEREMETA Andrzej | 3139 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:55 DNF | ||
90 | CHOMICZEWSKI Witold | 3114 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:00:56 | ||
91 | SZAKIEL Jerzy | 3168 | Klub Biegacza AZS UEK | RYBNA | M40 | 00:00:00 | 00:00:58 | |
92 | JANKOWSKI Sebastian | 3287 | Coca-Cola Runners | RADZYMIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:59 | |
93 | POSKROBKO Jarosław | 3286 | Coca-Cola Runners | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:59 | |
94 | NOWOROLNIK Paweł | 3117 | Pędzące Misie | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:01:00 | |
95 | BIELECKI Marcin | 3172 | OTWOCK | M30 | 00:00:00 | 00:01:00 | ||
96 | KOZIELEC Tomasz | 3121 | PEDZACE Misie | KLESZCZOW | M40 | 00:00:00 | 00:01:00 | |
ŚWIETLIK Adrian | 3183 | ŻABIENIEC | M30 | DNF | 00:01:00 DNF | |||
98 | SZCZERBAKOWICZ Kamil | 3157 | BLEDZEW | M20 | 00:00:00 | 00:01:01 | ||
SZWAJ Mariusz | 3202 | Wlodawa | WŁODAWA | M40 | DNF | 00:01:01 DNF | ||
100 | KAWALEC Krystian | 3119 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:01:03 | ||
DROŻDŻAL Rafał | 3137 | PRUSZKÓW | M40 | DNF | 00:01:03 DNF | |||
KRUK Grzegorz | 3249 | Alior Running Team | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:01:03 DNF | ||
103 | WOLANIN Tomasz | 3191 | SZCZECINEK | M40 | 00:00:00 | 00:01:06 | ||
104 | MORYC Maciej | 3144 | Makabi Warszawa | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:01:06 | |
105 | PASZKIEL Artur | 3190 | SZCZECINEK | M40 | 00:00:00 | 00:01:07 | ||
106 | CZUK Tomasz | 3187 | Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z Brandenburgii | SZCZECINEK | M50 | 00:00:00 | 00:01:07 | |
CYMMER Michał | 3200 | ŚWINICE WARCKIE | M30 | DNF | 00:01:07 DNF | |||
108 | TALAGA Tomasz | 3199 | Mks Wyzwolenie | DĄBROWA | M40 | 00:00:00 | 00:01:08 | |
109 | ADAMCZUK Sławomir | 3285 | MKS Wyzwolenie | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:01:08 | |
110 | BARANOWSKI Michał | 3160 | Moralni Zwycięzcy | WYSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:01:09 | |
111 | GERUS Wiesław | 3158 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | M50 | 00:00:00 | 00:01:10 | |
112 | KOSIOREK Adam | 3164 | BSaC Mokobody | MOKOBODY | M40 | 00:00:00 | 00:01:10 | |
113 | SZCZERBA Rafał | 3127 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:01:10 | ||
114 | GUTKOWSKI Wojciech | 3229 | SZCZECINEK | M50 | 00:00:00 | 00:01:11 | ||
115 | DUDEK Bartłomiej | 3247 | 12tri.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:01:11 | |
TURLEJ Dariusz | 3194 | Kondycja | WARSZAWA | M60 | DNF | 00:01:12 DNF | ||
ZIENCINA Marcin | 3201 | KOŁOBRZEG | M30 | DNF | 00:01:13 DNF | |||
KASPRZAK Maciej | 3185 | Polonia Środa | NOWE MIASTO NAD WARTĄ | M20 | DNF | 00:01:15 DNF | ||
MAZUR Sebastian | 3204 | RYMANÓW ZDRÓJ | M40 | DNF | 00:01:16 DNF | |||
120 | SKÓRA Mirosław | 3150 | Sparta Ultra Team | LASKI | M40 | 00:00:00 | 00:01:17 | |
121 | GRYCMAN Łukasz | 3148 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | M30 | 00:00:00 | 00:01:17 | |
HENDRYS Marek | 3152 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | M20 | DNF | 00:01:17 DNF | ||
123 | BIELAŃSKI Jakub | 3283 | Wytrzeźwiałka / Akcja Krysia | CISNA | M30 | 00:00:00 | 00:01:21 | |
124 | STĘPIEŃ Wojciech | 3181 | ULTRAcjusze z Gliwic | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:01:23 | |
CZERNIK Andrzej | 3166 | NIGHT RUNNERS GLIWICE | ZABRZE | M60 | DNF | 00:01:23 DNF | ||
126 | WESTER Mieczyslaw | 3173 | Night RunnersGliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:01:24 | |
127 | KOZAK Michał | 3212 | Drużyna Jezusa | JAROSŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:01:25 | |
128 | KRUPIŃSKI Tadeusz | 3138 | LIGOTA PIĘKNA | M50 | 00:00:00 | 00:01:26 | ||
GNIELKA Dawid | 3101 | Zamkowiec Toszek | TOSZEK | M20 | DNF | 00:01:29 DNF | ||
130 | WYSOCKI Michał | 3224 | PIŁA | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 130 wynik(ów)