BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.01km
Polana
30km
San
64km
Radziejowa
87km
Lopienka
98km
Czas
netto
108km
Czas
brutto
108km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GAJOS Daniel 3179Night Runners +KRAKÓWM301M 200:00:0000:00:1602:32:3306:17:4808:59:4410:21:2611:51:21.2011:51:21.20 6:359.1
2WYSOCKI Michał 3224PIŁAM302M 400:00:0006:18:1209:13:3710:46:1213:03:59.0013:03:59.00+01:12:377:158.3
3PIĄTKOWSKI Przemysław 3174Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM303M 1000:00:0000:00:2702:49:2507:19:0110:29:3012:14:4614:17:48.0514:17:48.05+02:26:267:567.6
4HUBNER Antoni 3210Chętnie przystąpię :)WARSZAWAM304M 1700:00:0000:00:2802:39:1707:15:4910:51:3412:52:2515:25:10.4015:25:10.40+03:33:498:337
5HERMAN Marko 3288TTK StrkaMRAVINCEM305M 1800:00:0000:00:2502:54:5507:31:3611:01:5813:02:0515:26:00.1515:26:00.15+03:34:388:347
6CHEŁSTOWSKI Janusz 3196PELPLINM306M 2200:00:0000:00:1402:35:2207:05:1311:07:1713:25:1215:45:43.3015:45:43.30+03:54:228:456.9
7GRABOWSKI Błażej 3279JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM307M 2400:00:0000:00:5502:50:4507:38:0011:13:1813:25:4916:04:49.5516:04:49.55+04:13:288:566.7
8BARANOWSKI Jacek 3278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM308M 2500:00:0000:00:5502:50:5207:31:1311:09:0713:25:4616:04:53.8016:04:53.80+04:13:328:566.7
9ZBOŻNIAK Łukasz 3149Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM309M 2600:00:0000:00:2702:49:2407:42:1811:19:3113:40:2616:22:07.8516:22:07.85+04:30:469:056.6
10TALAGA Robert 3284MKS WyzwolenieSZARÓWM3010M 2700:00:0000:00:2403:06:4908:10:4311:52:2314:05:3516:33:53.8016:33:53.80+04:42:329:126.5
11ADAMCZUK Sławomir 3285MKS WyzwolenieKRAKÓWM3011M 3200:00:0000:01:0803:02:3707:42:2911:12:5313:41:5016:53:04.0016:53:04.00+05:01:429:226.4
12PIASECZNY Marcin 3232Run-GKRAKÓWM3012M 3300:00:0000:00:2403:06:5108:10:4311:52:2414:05:4916:53:04.2016:53:04.20+05:01:439:226.4
13KOSIN Paweł 3253Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3013M 3500:00:0000:00:4003:22:0708:37:4512:23:5314:38:2817:13:03.8017:13:03.80+05:21:429:336.3
14ZAGATA Marcin 3118WARSZAWAM3014M 3600:00:0000:00:2503:13:5508:18:3412:09:0414:43:0017:41:15.6017:41:15.60+05:49:549:496.1
15RZECHOWSKI Filip 3115BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3015M 3700:00:0000:00:5103:18:1908:15:3012:01:2914:38:3517:41:15.8517:41:15.85+05:49:549:496.1
16GRYCMAN Łukasz 3148SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM3016M 3800:00:0000:01:1703:14:4508:09:4512:01:3314:42:4917:41:16.2517:41:16.25+05:49:559:496.1
17KOZAK Michał 3212Drużyna JezusaJAROSŁAWM3017M 4100:00:0000:01:2502:41:0408:04:1212:42:2615:03:3217:54:14.8517:54:14.85+06:02:539:566
18BIELAŃSKI Jakub 3283Wytrzeźwiałka / Akcja KrysiaCISNAM3018M 4600:00:0000:01:2103:20:5508:35:5712:37:3615:23:0118:08:05.0518:08:05.05+06:16:4310:046
19DUDEK Bartłomiej 324712tri.plWARSZAWAM3019M 4700:00:0000:01:1103:32:5308:53:5712:48:1815:30:2918:10:24.8018:10:24.80+06:19:0310:055.9
20BARANOWSKI Michał 3160Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM3020M 4900:00:0000:01:0903:23:0108:26:3512:46:5815:31:3218:12:57.5518:12:57.55+06:21:3610:075.9
21SUDZIŃSKI Jacek 3111PRZEMYŚLM3021M 5000:00:0000:00:1503:12:2708:15:0412:58:4115:38:5718:18:03.0518:18:03.05+06:26:4110:105.9
22HENDZEL Krzysztof 3136RADYMNOM3022M 5100:00:0000:00:1503:19:1708:55:0012:58:4215:38:1618:18:08.5518:18:08.55+06:26:4710:105.9
23KĄKOL Łukasz 3197AMSTERDAMM3023M 5300:00:0000:00:0903:06:5908:23:4412:43:2415:35:0918:36:39.9018:36:39.90+06:45:1810:205.8
24BIELECKI Marcin 3172OTWOCKM3024M 5400:00:0000:01:0003:12:2608:34:5013:00:0715:37:1718:42:42.8518:42:42.85+06:51:2110:235.8
25BORKOWSKI Marek 3159OLSZTYNM3025M 6300:00:0000:00:4203:33:5509:12:5513:16:4316:09:4919:06:16.8519:06:16.85+07:14:5510:365.7
26KULICKI Łukasz 3100OLSZTYNM3026M 6400:00:0000:00:4203:33:5509:12:5513:17:0716:08:1419:06:17.1519:06:17.15+07:14:5510:365.7
27SENDEROWSKI Jakub 3134JAWORZNOM3027M 7100:00:0000:00:3403:14:5408:56:3513:35:4216:28:0319:24:35.7019:24:35.70+07:33:1410:465.6
28NOWAK Piotr 3215WARSZAWAM3028M 7200:00:0000:00:2402:57:3608:23:4813:22:3916:13:5219:36:41.1519:36:41.15+07:45:1910:535.5
29WASILEWSKI Krzysztof 3223KATOWICEM3029M 7300:00:0000:00:1703:02:1808:32:3513:12:4316:09:2319:37:39.6019:37:39.60+07:46:1810:545.5
30ORŁÓW Jakub 3209SportRun.plTYCHYM3030M 7400:00:0000:00:2403:24:1908:43:0413:16:5916:15:3619:41:14.8019:41:14.80+07:49:5310:565.5
31WĄTROBA Tomasz 32034MySuperGirlsGDAŃSKM3031M 7500:00:0000:00:2303:24:2108:43:0513:17:0016:18:3619:47:48.9019:47:48.90+07:56:2710:595.5
32ŁUKASIEWICZ Marek 3126Night RunnersKRAKÓWM3032M 7600:00:0000:00:1703:38:2509:25:1813:50:0317:02:5519:51:39.0019:51:39.00+08:00:1711:025.4
33ZAKRZEWSKI Paweł 3226Tu czy tam?SZCZECINM3033M 7800:00:0000:00:5203:29:3909:29:0014:11:2417:01:3820:24:11.8020:24:11.80+08:32:5011:205.3
34CHOMICZEWSKI Witold 3114ŁÓDŹM3034M 8000:00:0000:00:5603:20:1709:01:1413:44:0016:54:0820:24:12.1020:24:12.10+08:32:5011:205.3
35MORYC Maciej 3144Makabi WarszawaLUBLINM3035M 8200:00:0000:01:0603:28:3709:16:1514:11:0117:19:4420:51:10.7520:51:10.75+08:59:4911:355.2
36NOWOROLNIK Paweł 3117Pędzące MisieGLIWICEM3036M 8400:00:0000:01:0003:44:5509:51:2014:52:2017:59:4820:51:22.4520:51:22.45+09:00:0111:355.2
37SYGOCKI Konrad 3103Biegam na TarchominieWARSZAWAM3037M 9000:00:0000:00:3203:40:0809:29:2014:47:1318:10:3621:29:33.0521:29:33.05+09:38:1111:565
38KWIECIEŃ Marek 3129Markowi BiegaczeMARKIM3038M 9100:00:0000:00:3803:44:5709:34:1514:47:1018:10:0621:29:33.2021:29:33.20+09:38:1211:565
39POSKROBKO Jarosław 3286Coca-Cola RunnersBIAŁYSTOKM3039M 9200:00:0000:00:5903:22:0609:26:1715:33:4718:54:1321:30:30.9521:30:30.95+09:39:0911:565
40KUBASIK Rafał 3177ApusLUBLINM3040M 9300:00:0000:00:1403:55:5609:58:0515:53:5719:06:5321:30:43.4021:30:43.40+09:39:2211:575
41JANKOWSKI Sebastian 3287Coca-Cola RunnersRADZYMINM3041M 9400:00:0000:00:5903:22:1909:26:2215:33:5718:54:2821:31:01.7021:31:01.70+09:39:4011:575
SKOWROŃSKI Rafał 3234KOLBUSZOWAM30DNF00:00:27 DNF02:54:28 DNF07:54:21 DNF12:58:53 DNF16:12:08 DNF DNF DNF--
LIPIŃSKI Mateusz 3142Radio WrocławWROCŁAWM30DNF00:00:39 DNF03:02:09 DNF07:47:06 DNF11:38:04 DNF DNF DNF DNF--
SZEFER Maciej 3133Victoria ŻytnoŻYTNOM30DNF00:00:26 DNF03:10:16 DNF08:13:17 DNF12:05:21 DNF DNF DNF DNF--
CAGARA Paweł 3255M30DNF00:00:19 DNF03:01:20 DNF08:02:51 DNF12:14:19 DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Dawid 3163Biegaj z BananemŁAZYM30DNF00:00:22 DNF03:08:18 DNF08:48:15 DNF13:21:45 DNF DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Marcin 3123WARSZAWAM30DNF00:00:34 DNF03:26:18 DNF09:11:23 DNF13:43:17 DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Michał 3120BigYellowFoot AdventureTeamGDAŃSKM30DNF00:00:51 DNF03:34:46 DNF09:11:53 DNF14:10:44 DNF DNF DNF DNF--
BARDOŃ Paweł 3195Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30DNF00:00:44 DNF03:27:47 DNF09:12:04 DNF14:12:23 DNF DNF DNF DNF--
KRUK Grzegorz 3249Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF00:01:03 DNF03:45:43 DNF10:28:26 DNF16:27:04 DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 3225BIELAWAM30DNF00:00:15 DNF03:01:11 DNF08:49:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
CYMMER Michał 3200ŚWINICE WARCKIEM30DNF00:01:07 DNF03:28:11 DNF09:18:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIENCINA Marcin 3201KOŁOBRZEGM30DNF00:01:13 DNF03:38:08 DNF09:26:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULON Marcin 3254SANOKM30DNF00:00:34 DNF03:46:48 DNF10:12:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIETLIK Adrian 3183ŻABIENIECM30DNF00:01:00 DNF04:12:24 DNF11:02:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIETŁA Mateusz 3130KSS JPIIKRAKÓWM30DNF00:00:32 DNF03:12:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFAŃSKI Paweł 3135BRUKSELAM30DNF00:00:34 DNF03:14:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 57 wynik(ów)