BIEG RZEŹNIKA ULTRA 100

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
108 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 30km | 64km | 87km | 98km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.01km
Polana
30km
San
64km
Radziejowa
87km
Lopienka
98km
Czas
netto
108km
Czas
brutto
108km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DYBEK Paweł 3106SALOMON SUUNTOMIELECM401M 100:00:0000:00:0802:23:1005:50:2008:42:2310:09:1911:40:41.4011:40:41.40 6:299.2
2KORAB Robert 3282Lurbel PolskaRZESZÓWM402M 500:00:0000:00:1202:45:2006:37:5509:36:4011:12:1613:17:40.5013:17:40.50+01:36:597:238.1
3MURAK Robert 3102ŁĘCZNAM403M 700:00:0000:00:3702:48:1407:11:0210:16:0911:53:2613:44:01.0513:44:01.05+02:03:197:377.9
4PAJDOSZ Rafał 3238BIAŁA PODLASKAM404M 800:00:0000:00:2202:47:1607:05:1610:13:0611:50:0813:46:34.5013:46:34.50+02:05:537:397.8
5SROMEK Piotr 3250- biegam bo lubięNOWY SĄCZM405M 1100:00:0000:00:1002:46:1307:23:0310:33:3812:19:5114:21:08.8014:21:08.80+02:40:277:587.5
6UGOREK Jarosław 3143Team KopećMILICZM406M 1200:00:0000:00:2802:54:0207:27:1010:52:1012:33:1914:38:09.2014:38:09.20+02:57:278:077.4
7ŚWIERK Marek 3186TARNÓWM407M 1300:00:0000:00:0902:44:5507:19:0210:45:0312:42:2615:02:40.4015:02:40.40+03:21:598:217.2
8MAZUR Tomasz 3113WOLICAM408M 1400:00:0000:00:2402:59:5207:38:0110:59:3412:49:5715:03:24.7015:03:24.70+03:22:438:217.2
9KARNICKI Paweł 3112NzNBYTÓWM409M 1500:00:0000:00:1402:56:4807:27:0710:52:0012:45:3615:09:50.8515:09:50.85+03:29:098:257.1
10WYROBEK Łukasz 3104rehabilitanci.org.plKRAKÓWM4010M 1600:00:0000:00:1103:02:4307:40:4911:01:2612:56:1115:21:13.2015:21:13.20+03:40:318:317
11GOTFRYD Adam 3246JASŁOM4011M 1900:00:0000:00:1302:56:3107:38:0711:09:4813:11:3815:28:03.1015:28:03.10+03:47:218:357
12KRASIŃSKI Tomasz 3237JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4012M 2100:00:0000:00:3302:50:4107:14:5710:41:5812:56:0415:35:52.0015:35:52.00+03:55:108:396.9
13LATOSZEK Rafał 3145WARSZAWAM4013M 2300:00:0000:00:1402:49:3807:25:3611:02:5113:15:2015:52:05.2015:52:05.20+04:11:238:486.8
14JANKOWIAK Przemysław 3124WŁOSZAKOWICEM4014M 2800:00:0000:00:3603:02:3107:49:2211:45:5714:06:4116:38:02.3516:38:02.35+04:57:209:146.5
15KOSIOREK Adam 3164BSaC MokobodyMOKOBODYM4015M 3000:00:0000:01:1003:02:0808:02:1211:45:1714:17:0216:45:38.4516:45:38.45+05:04:579:186.4
16TALAGA Tomasz 3199Mks WyzwolenieDĄBROWAM4016M 3100:00:0000:01:0803:03:5108:13:5611:52:2314:05:5816:53:02.8516:53:02.85+05:12:219:226.4
17WODZIEŃ Andrzej 3248ultramaratonpodkarpacki.plRZESZÓWM4017M 3400:00:0000:00:3803:19:0108:03:0211:47:1114:07:4216:57:19.0016:57:19.00+05:16:379:256.4
18KUTNIK Mirosław 3227KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4018M 3900:00:0000:00:2503:06:5908:12:5212:09:3414:38:5317:41:16.7017:41:16.70+06:00:359:496.1
19JAWORSKI Łukasz 3231Ultramoc:-) Komenda Stołeczna PolicjiWARSZAWAM4019M 4300:00:0000:00:1602:51:5007:57:3511:56:5414:52:5517:58:22.3517:58:22.35+06:17:409:596
20KASZA Wojciech 3189SZCZECINM4020M 4500:00:0000:00:4203:16:0308:39:5312:37:3515:21:1718:05:50.4018:05:50.40+06:25:0910:036
21STĘPIEŃ Wojciech 3181ULTRAcjusze z GliwicGLIWICEM4021M 4800:00:0000:01:2303:22:2908:54:1713:00:1815:30:1418:11:52.7518:11:52.75+06:31:1110:065.9
22WOLANIN Tomasz 3191SZCZECINEKM4022M 5500:00:0000:01:0603:19:0108:38:3912:59:5415:47:1318:42:50.5018:42:50.50+07:02:0910:235.8
23PASZKIEL Artur 3190SZCZECINEKM4023M 5600:00:0000:01:0703:19:0208:38:4013:00:1615:47:3218:42:50.8018:42:50.80+07:02:0910:235.8
24SZAKIEL Jerzy 3168Klub Biegacza AZS UEKRYBNAM4024M 5800:00:0000:00:5803:27:4609:08:5513:32:2616:10:4918:44:15.6018:44:15.60+07:03:3410:245.8
25MIKOŁAJCZYK Henryk 3281ultramaratonpodkarpacki.plZABRZEM4025M 5900:00:0000:00:4003:42:3409:04:1713:13:3115:50:4418:44:46.4018:44:46.40+07:04:0510:245.8
26SKÓRA Mirosław 3150Sparta Ultra TeamLASKIM4026M 6000:00:0000:01:1703:22:1809:06:1313:17:0616:10:5518:58:55.2518:58:55.25+07:18:1310:325.7
27DZIADOWIEC Andrzej 3217CHEŁMEKM4027M 6100:00:0000:00:3503:18:2608:48:1613:21:4816:11:1718:58:55.5018:58:55.50+07:18:1410:325.7
28GALEZIA Grzegorz 3146Spartanie DzieciomWARSZAWAM4028M 6500:00:0000:00:4303:26:1708:53:4913:11:4816:11:5619:09:27.9019:09:27.90+07:28:4610:385.6
29SZCZERBA Rafał 3127ŁÓDŹM4029M 6600:00:0000:01:1003:44:1309:16:2413:33:1916:11:4719:09:40.8019:09:40.80+07:28:5910:385.6
30ZIĘTEK Ireneusz 3236'KUMITE' JaworznoJAWORZNOM4030M 6800:00:0000:00:2003:26:4809:15:2713:33:3416:33:4119:12:57.5019:12:57.50+07:32:1610:405.6
31ZIĘTEK Marcin 3280RFMJAWORZNOM4031M 6900:00:0000:00:2003:26:4809:15:1413:33:2216:35:1119:12:58.1519:12:58.15+07:32:1610:405.6
32ORZECH Artur 3214Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4032M 7700:00:0000:00:2903:32:1409:26:1614:22:1817:04:0820:24:11.7520:24:11.75+08:43:3011:205.3
33SIKORA Artur 3188KB ŁapkaBYDGOSZCZM4033M 7900:00:0000:00:2603:43:3509:26:1114:11:2917:02:1420:24:11.9520:24:11.95+08:43:3011:205.3
34KAWALEC Krystian 3119WARSZAWAM4034M 8300:00:0000:01:0303:26:4509:15:1414:10:5417:19:4120:51:16.1020:51:16.10+09:10:3411:355.2
35DRAPAŁA Jan 3213Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4035M 8500:00:0000:00:2903:35:1709:51:2914:52:2518:01:1120:54:57.5520:54:57.55+09:14:1611:375.2
36KOZIELEC Tomasz 3121PEDZACE MisieKLESZCZOWM4036M 8800:00:0000:01:0003:46:1209:51:5014:52:3718:04:4321:28:22.2521:28:22.25+09:47:4011:555
37WESTER Mieczyslaw 3173Night RunnersGliwiceGLIWICEM4037M 8900:00:0000:01:2403:45:1109:51:2814:52:2318:04:0721:28:22.4021:28:22.40+09:47:4111:555
DROŻDŻAL Rafał 3137PRUSZKÓWM40DNF00:01:03 DNF04:03:54 DNF10:40:46 DNF16:27:07 DNF19:13:03 DNF DNF DNF--
LANGE Zbigniew 3125KRAKÓWM40DNF00:00:38 DNF03:14:21 DNF07:59:04 DNF11:38:42 DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Jacek 3198ŁÓDŹM40DNF00:00:21 DNF02:56:10 DNF07:44:35 DNF11:42:00 DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 3277AKTYWNY ROZBARKBYTOMM40DNF00:00:17 DNF02:54:57 DNF07:46:29 DNF11:57:09 DNF DNF DNF DNF--
SZEREMETA Andrzej 3139PZU SPORT TEAMWARSZAWAM40DNF00:00:55 DNF03:17:28 DNF08:56:40 DNF13:14:19 DNF DNF DNF DNF--
MAZUR Sebastian 3204RYMANÓW ZDRÓJM40DNF00:01:16 DNF03:25:19 DNF09:12:03 DNF13:45:10 DNF DNF DNF DNF--
SZWAJ Mariusz 3202WlodawaWŁODAWAM40DNF00:01:01 DNF03:28:57 DNF09:06:21 DNF14:11:01 DNF DNF DNF DNF--
ZAPART Tomasz 3107WARSZAWAM40DNF00:00:53 DNF03:44:58 DNF10:28:26 DNF16:56:20 DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Dominik 3167BIELSKO-BIAŁAM40DNF00:00:21 DNF03:56:38 DNF11:08:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 46 wynik(ów)