BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM301M 100:00:0301:10:1003:52:0006:39:1506:42:3409:10:0109:13:5111:45:1412:52:2313:34:28.0013:34:31.00 7:417.8
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM302M 200:00:0101:10:1404:09:4507:01:4307:06:5409:37:3909:43:5112:28:4813:48:0214:34:29.4514:34:31.30+01:00:008:157.3
3CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM303M 300:00:0101:14:0204:22:0407:27:1807:32:3109:55:3609:58:2312:38:4213:48:2014:42:20.8514:42:21.85+01:07:508:197.2
4ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM401M 400:00:0101:11:5004:22:0707:16:3507:19:3509:56:3509:58:3912:40:3113:53:5614:44:10.4014:44:12.05+01:09:418:207.2
5KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM304M 500:00:0201:25:2304:46:2107:58:3908:07:3510:44:2010:52:2713:33:1414:54:0615:46:53.8015:46:56.00+02:12:258:556.7
6SOWA Łukasz 2090KATOWICEM305M 600:00:0301:17:0404:43:4307:59:1108:07:3711:00:5611:05:4914:00:2915:21:3016:17:33.5516:17:36.65+02:43:059:136.5
7POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM402M 700:00:1301:20:0004:36:1107:53:2208:04:1410:45:2310:52:0913:59:5215:23:4916:23:27.1016:23:41.00+02:49:109:166.5
8MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM306M 800:00:0301:17:5104:36:3007:58:3908:10:3411:12:1411:20:3514:17:4515:39:5016:31:08.5516:31:11.65+02:56:409:216.4
9KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK301K 100:00:0401:19:3304:43:1608:04:3608:15:1611:16:3711:23:2814:27:1615:43:3116:31:41.4516:31:46.10+02:57:159:216.4
10ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM307M 900:00:0301:17:5204:36:3607:58:3808:07:3211:03:1211:06:2514:17:4615:44:5116:42:48.4516:42:51.85+03:08:209:276.3
11GOTFRYD Adam 2289JASŁOM403M 1000:00:0201:27:3405:03:4508:39:2008:39:5711:20:2811:25:5414:28:3515:50:4516:49:42.5516:49:45.35+03:15:149:316.3
12SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM404M 1100:00:0501:15:3204:42:4108:11:5608:20:2811:04:4711:09:3914:17:4515:47:2916:51:21.0516:51:26.65+03:16:559:326.3
13PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM405M 1200:00:0201:27:3505:03:3908:39:2108:40:0011:18:1511:25:5214:18:4215:50:4016:51:49.3516:51:51.55+03:17:209:326.3
14MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM308M 1300:00:0201:17:4904:46:1008:19:0508:29:2911:15:3311:23:0814:48:4016:33:5317:37:22.6017:37:24.80+04:02:539:586
15SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM406M 1400:00:1001:25:1205:17:2008:58:5809:19:2812:04:0012:11:1615:13:4216:46:4517:39:51.2517:40:01.75+04:05:309:596
16MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK302K 200:00:2201:26:1305:08:1108:29:5508:34:5311:31:2411:35:4714:52:1516:34:3717:44:10.7017:44:33.25+04:10:0210:026
17STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM309M 1500:00:0201:18:2704:41:2508:07:5808:25:0611:24:2311:40:1514:56:4716:49:0517:53:54.6517:53:56.70+04:19:2510:075.9
18MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM407M 1600:00:0401:29:0305:01:3308:31:0508:32:1411:38:5011:44:0215:04:3716:47:3318:05:41.0518:05:45.45+04:31:1410:145.9
19SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM408M 1700:00:0401:23:4105:03:3808:30:1208:46:3711:52:0512:01:5915:13:4917:06:5218:23:16.7518:23:20.95+04:48:4910:245.8
20GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM409M 1800:00:1101:38:0905:57:0009:46:3309:59:5712:50:1013:10:3715:57:4117:24:1618:25:43.6018:25:54.95+04:51:2310:255.8
21STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3010M 1900:00:1301:35:5705:21:3709:05:1609:12:4712:17:0012:24:4315:46:1917:18:1018:34:07.6018:34:20.70+04:59:4910:305.7
22GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3011M 2000:00:0701:25:3105:10:4408:59:1809:14:5312:24:1412:30:5916:00:3417:41:3218:42:40.6518:42:48.05+05:08:1710:355.7
23NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3012M 2100:00:0201:27:3805:14:5108:59:2109:02:0612:23:4712:36:5916:09:1017:45:3618:45:17.8518:45:20.75+05:10:4910:365.7
24KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM501M 2200:00:0501:26:2605:04:4508:42:1109:03:5112:06:3612:13:2716:00:0617:44:0218:48:02.8518:48:08.40+05:13:3710:385.6
25NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3013M 2300:00:0201:17:1605:13:0908:50:1709:14:3212:06:2412:14:5915:45:1917:38:2018:48:37.8018:48:40.65+05:14:0910:385.6
26TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM201M 2400:00:2101:35:2605:14:5908:42:2709:07:2212:11:3912:21:2416:04:3417:45:2418:51:19.9518:51:41.55+05:17:1010:405.6
27MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK303K 300:00:0701:25:2305:11:1209:05:2109:24:3312:17:3612:24:1815:59:4717:46:5618:52:04.6518:52:12.35+05:17:4110:405.6
28SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK401K 400:00:0401:29:3905:32:3509:19:0209:27:4912:27:2812:29:5916:14:5217:50:3918:52:17.4018:52:21.60+05:17:5010:405.6
29MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4010M 2500:00:2201:27:3805:20:5509:06:4709:24:4712:26:0112:35:2116:10:4918:00:2418:58:11.5018:58:34.20+05:24:0310:445.6
30JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3014M 2600:00:3001:18:1005:07:4908:52:4709:14:3212:14:5712:26:4616:07:2017:57:1119:07:42.3019:08:12.30+05:33:4110:495.5
31SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4011M 2700:00:1901:34:1205:22:2208:59:3809:19:1812:31:2412:53:1916:20:0218:10:0119:08:32.0019:08:51.10+05:34:2010:505.5
32TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM502M 2800:00:2301:39:1205:33:4409:25:5209:49:0012:58:2813:04:2116:14:5117:58:1519:10:08.7519:10:31.75+05:36:0010:515.5
33KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4012M 2900:00:0301:21:5404:58:4308:59:3409:15:1112:45:5812:56:5916:23:1118:06:0419:10:34.0519:10:37.65+05:36:0610:515.5
34MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3015M 3000:00:1201:38:3505:31:4509:18:5209:34:3612:38:0413:02:5816:22:4718:05:1819:11:49.3519:12:02.25+05:37:3110:515.5
35RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM202M 3100:00:2901:33:4705:28:3009:17:0010:04:0712:49:5213:12:1116:26:1518:14:3819:12:04.0519:12:33.05+05:38:0210:525.5
36TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3016M 3200:00:0501:27:3305:22:0909:15:1209:36:3112:30:1112:37:1916:08:5818:01:4619:12:56.4019:13:01.50+05:38:3010:525.5
37PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3017M 3300:00:1801:26:0205:11:0209:15:0009:34:3712:26:3412:31:3316:07:2518:00:3619:27:20.8519:27:39.05+05:53:0811:005.4
38DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK201K 500:00:1001:35:5805:36:5309:26:3909:34:3312:26:4112:30:2716:07:3818:00:4319:27:29.0019:27:39.15+05:53:0811:005.4
39BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4013M 3400:00:0601:33:1805:32:3109:18:5709:34:4812:47:5113:01:5616:31:1318:22:1319:31:39.1019:31:45.25+05:57:1411:035.4
40KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4014M 3500:00:0301:21:1605:22:4209:21:1909:30:1812:32:4412:42:0416:23:4518:26:3019:41:49.2019:41:52.40+06:07:2111:085.4
41LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4015M 3600:00:1401:40:0105:35:5009:21:3009:36:5512:46:2412:58:0016:33:2718:34:4619:50:58.3519:51:12.45+06:16:4111:145.3
42KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM503M 3700:00:0901:36:5205:46:2709:50:2210:09:3613:15:2713:29:4216:55:3618:47:0519:58:48.5519:58:58.15+06:24:2711:185.3
43KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4016M 3800:00:1701:31:0305:30:3909:23:1009:44:0512:53:1613:07:2716:55:5818:55:3720:02:27.0520:02:44.60+06:28:1311:205.3
44SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4017M 3900:00:0801:26:2905:36:0909:42:3510:05:5813:18:2113:25:1717:11:0118:57:4320:05:03.9020:05:12.10+06:30:4111:225.3
45OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3018M 4000:00:2901:34:0505:21:4709:14:5809:34:4012:47:3013:04:1216:48:2718:45:0820:07:43.8020:08:13.50+06:33:4211:235.3
46OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK402K 600:00:0601:33:2705:48:0710:01:3010:17:0413:39:4113:48:4617:32:1219:13:1120:21:42.8520:21:49.70+06:47:1811:315.2
47ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3019M 4100:00:0301:17:5905:02:3308:59:0709:19:0712:45:3313:01:0216:56:1919:11:5020:21:56.4020:21:59.80+06:47:2811:315.2
48CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3020M 4200:00:1501:34:2605:35:1709:28:0710:02:1313:10:5213:20:1717:13:5119:13:0120:22:20.1020:22:35.30+06:48:0411:315.2
49JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM504M 4300:00:1501:29:3605:22:2509:17:5209:36:5812:49:3313:10:5016:53:4818:58:2420:25:14.1020:25:29.95+06:50:5811:335.2
50STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3021M 4400:00:1101:20:5505:20:0709:23:1209:29:3313:13:1813:20:0817:25:1519:12:5820:31:37.6020:31:48.65+06:57:1711:375.2
51MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4018M 4500:00:1501:35:0005:36:5009:43:5910:10:1213:25:1313:37:3317:21:2619:12:4520:31:33.8520:31:49.55+06:57:1811:375.2
52JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3022M 4600:00:2201:33:4805:13:4408:54:1809:06:0612:11:3712:20:1816:09:2018:28:4220:34:09.2520:34:31.45+07:00:0011:385.2
53BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3023M 4700:00:1001:40:0205:53:5509:59:5310:23:1713:46:3913:56:5617:46:0719:34:4320:46:10.2020:46:20.35+07:11:4911:455.1
54NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4019M 4800:00:0601:20:0805:29:0509:47:1910:20:3613:26:0013:37:0317:45:0519:42:3820:47:09.8020:47:16.60+07:12:4511:455.1
55FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4020M 4900:00:0501:33:4905:37:0809:44:3010:11:2113:38:4713:52:2617:57:1719:44:4220:48:32.3520:48:37.60+07:14:0611:465.1
56WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3024M 5000:00:2601:40:2505:57:0609:59:5510:23:1913:44:3813:53:5917:34:5719:35:5820:51:24.7520:51:51.25+07:17:2011:485.1
57RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3025M 5100:00:1201:35:3605:46:1509:57:5210:04:2913:36:1613:57:0617:36:3319:36:1120:52:46.6520:52:58.65+07:18:2711:495.1
58KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3026M 5200:00:1901:36:4105:47:5309:55:0110:10:4613:39:2913:51:0517:40:2119:38:2920:55:59.2020:56:18.90+07:21:4711:505.1
59RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM505M 5300:00:0501:31:0205:42:0009:44:3109:47:3313:33:5713:37:5117:14:0219:36:0321:00:41.6021:00:46.85+07:26:1511:535
60JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4021M 5400:00:0901:40:0205:53:5409:59:5510:23:1813:46:4013:57:0017:51:3719:45:3021:02:41.6021:02:51.55+07:28:2011:545
61MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4022M 5500:00:0901:41:5405:59:3710:07:5310:17:5013:28:3113:35:0417:31:2719:45:1921:03:24.5521:03:34.05+07:29:0311:555
62SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM203M 5600:00:0901:32:4205:58:0210:16:2110:26:1514:01:1314:13:4418:21:0420:01:5121:09:19.0021:09:28.05+07:34:5711:585
63ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4023M 5700:00:1701:34:1305:48:5609:48:1110:01:1513:24:1513:33:1517:44:5319:46:1521:10:13.7021:10:31.50+07:36:0011:595
64POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3027M 5800:00:0901:24:1304:58:4208:50:3009:13:0212:51:1413:09:5616:54:5319:33:2021:14:32.6521:14:41.70+07:40:1012:015
65TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK304K 700:00:1201:32:5505:18:4109:06:5509:31:2612:30:0912:50:1416:59:5019:22:4521:14:39.1521:14:52.10+07:40:2112:015
66SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3028M 5900:00:1301:32:5405:18:4309:07:1809:31:2612:45:2913:00:5216:59:4519:22:4721:14:53.6521:15:07.15+07:40:3612:015
67KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3029M 6000:00:2701:41:1205:49:4209:47:4710:11:4813:24:2913:36:4517:46:1019:57:2421:19:37.7021:20:05.55+07:45:3412:045
68NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3030M 6100:00:0201:20:1305:41:2009:58:0110:04:3613:46:4713:57:1517:53:3920:06:0621:25:26.1021:25:28.60+07:50:5712:074.9
69KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4024M 6200:00:1301:39:1305:59:3710:24:5310:58:5214:10:1418:15:1020:09:5821:28:31.2521:28:44.80+07:54:1312:094.9
70ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4025M 6300:00:2201:44:0206:10:0710:32:3710:51:4013:55:0914:06:3518:02:4920:08:1221:28:27.3021:28:50.20+07:54:1912:094.9
71GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4026M 6400:00:0301:20:3405:41:2710:24:1110:58:1614:03:4714:31:5218:08:5420:11:4221:31:59.2521:32:02.45+07:57:3112:114.9
72JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK403K 800:00:1401:37:0505:56:5110:24:5310:29:4913:52:3314:13:4418:00:4020:14:4721:35:33.0521:35:47.15+08:01:1612:134.9
73STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM506M 6500:00:0401:35:4406:16:5710:33:1410:42:3914:06:1114:14:4918:03:4720:22:4821:46:23.6021:46:27.60+08:11:5612:194.9
74LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK404K 900:00:1101:30:4005:30:5209:33:5309:49:1113:06:5313:15:1918:02:4320:15:1621:48:03.3021:48:14.80+08:13:4312:204.9
75CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4027M 6600:00:1801:38:2005:42:5309:45:3710:08:3913:52:2614:22:3418:20:4320:31:4821:48:27.0521:48:45.65+08:14:1412:204.9
76SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3031M 6700:00:0801:40:4505:57:0010:25:0010:32:5713:52:4014:13:4918:00:4720:23:1521:53:15.3521:53:23.85+08:18:5212:234.8
77KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4028M 6800:00:1901:37:1205:58:5710:15:4710:34:3514:16:0414:30:3118:26:2020:22:2021:54:01.1021:54:20.70+08:19:4912:234.8
78PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4029M 6900:00:0201:26:1605:43:0709:59:2210:25:1513:53:3414:03:5318:19:2520:37:2121:55:02.6021:55:04.75+08:20:3312:244.8
79KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3032M 7000:00:2701:41:0406:19:5610:44:3311:16:2514:34:2514:49:3718:37:1220:41:2921:55:08.0521:55:35.45+08:21:0412:244.8
80MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4030M 7100:00:0601:31:1305:43:4509:51:2210:16:4413:33:3913:51:1617:58:3520:27:3422:01:35.1522:01:41.30+08:27:1012:284.8
81TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4031M 7200:00:1001:39:1306:06:1410:15:5610:29:1213:55:0314:14:5718:23:2420:38:2522:02:30.2022:02:40.35+08:28:0912:284.8
82JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4032M 7300:00:0501:33:0306:00:5110:27:0210:29:4614:22:2114:41:4018:37:1620:46:0522:03:20.2022:03:26.10+08:28:5512:294.8
83TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3033M 7400:00:2501:39:1205:54:3110:14:0810:26:4014:13:0014:28:2418:46:3920:55:4322:04:01.7022:04:26.90+08:29:5512:294.8
84TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM507M 7500:00:1001:28:3105:41:1110:06:2810:30:3814:13:0314:24:5918:25:4320:49:0022:04:58.6022:05:09.10+08:30:3812:294.8
85PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3034M 7600:00:1101:35:3905:54:4610:14:1910:27:2214:13:1314:28:4018:46:5320:55:5922:06:32.9022:06:43.95+08:32:1212:304.8
86ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3035M 7700:00:2101:36:4105:45:3510:09:5510:23:0214:12:5214:25:1218:25:3220:48:5222:08:47.4522:09:08.90+08:34:3712:324.8
87GANC Marcin 2221TORUŃM4033M 7800:00:2201:44:5006:18:2610:43:0511:09:0914:40:3614:56:0218:49:3720:59:0822:20:45.9522:21:08.85+08:46:3712:384.7
88FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4034M 7900:00:1801:47:3206:30:5710:50:0111:25:1914:47:1314:56:2519:02:3621:05:1922:21:42.9522:22:01.65+08:47:3012:394.7
89KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4035M 8000:00:0901:37:2105:56:2810:32:5310:41:4114:10:1918:37:0920:55:5022:21:55.5522:22:05.40+08:47:3412:394.7
90KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4036M 8100:00:0901:37:0806:01:0610:28:2411:06:1514:24:4414:42:3418:35:5920:58:0822:23:21.6522:23:30.70+08:48:5912:404.7
91STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3036M 8200:00:0801:37:1006:01:1010:29:1011:06:1414:24:5214:42:3618:38:2920:57:3522:23:23.4522:23:32.20+08:49:0112:404.7
92MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4037M 8300:00:1301:43:2706:07:1110:26:3810:28:2015:00:4715:24:0919:08:1721:13:3222:25:29.8522:25:43.25+08:51:1212:414.7
93CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4038M 8400:00:2901:43:3506:19:5310:42:5411:20:0615:11:4115:21:0819:30:3821:14:4722:25:18.4522:25:47.85+08:51:1612:414.7
94MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3037M 8500:00:1501:35:3405:54:4510:13:2010:21:2813:55:4614:08:1318:36:2520:52:1422:27:10.2022:27:25.65+08:52:5412:424.7
95MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4039M 8600:00:1801:40:2606:36:1511:05:2711:35:5515:04:5415:22:3619:18:5721:17:0522:28:06.9022:28:25.60+08:53:5412:434.7
96BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4040M 8700:00:2101:41:1706:28:0010:55:2311:29:5914:56:5215:13:4519:21:2821:23:2022:33:24.6522:33:46.60+08:59:1512:464.7
97OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3038M 8800:00:2601:56:1006:50:4911:24:4411:40:3414:57:0415:11:3018:59:5921:13:2322:34:28.0522:34:54.90+09:00:2312:464.7
98OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4041M 8900:00:2301:42:0706:15:5110:43:4511:08:5914:37:4114:52:1118:55:4821:05:0222:38:27.3522:38:51.15+09:04:2012:484.7
99KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3039M 9000:00:2301:42:0606:15:5510:43:4611:08:5714:37:4314:52:1118:55:5021:05:0922:38:27.8522:38:51.25+09:04:2012:484.7
100WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4042M 9100:00:1401:33:5305:57:0010:24:2811:08:4314:26:2114:48:0718:53:2521:11:4122:42:39.6022:42:54.15+09:08:2312:514.7
101SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM508M 9200:00:2201:38:1406:15:1210:34:5910:49:3314:40:3714:51:4619:10:2421:19:3222:43:00.0522:43:22.25+09:08:5112:514.7
102ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4043M 9300:00:2001:41:5406:27:4910:42:5311:10:4114:26:4514:48:1118:51:4521:22:5022:43:35.4022:43:55.95+09:09:2412:514.7
103GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4044M 9400:00:2301:44:5506:35:4210:58:2411:23:3814:56:4815:13:1919:21:2221:24:5122:43:33.5022:43:56.80+09:09:2512:514.7
104ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4045M 9500:00:1501:41:4906:24:5410:59:1011:41:2415:05:2315:26:0319:24:4721:25:5022:46:16.5522:46:32.20+09:12:0112:534.7
105KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3040M 9600:00:1101:35:5805:57:0910:43:1411:09:2014:38:1714:57:0519:07:5121:12:1722:46:36.0522:46:47.25+09:12:1612:534.7
106MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4046M 9700:00:0401:39:3206:15:2910:34:2210:49:0114:40:3114:52:0519:10:4121:19:2922:47:08.4022:47:13.35+09:12:4212:534.7
107NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4047M 9800:00:0501:39:3606:41:3310:59:4811:22:4314:56:0115:12:1519:13:1621:19:3022:47:08.2022:47:13.45+09:12:4212:534.7
108WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4048M 9900:00:1501:41:5006:25:0110:59:1011:41:2522:46:59.3522:47:15.00+09:12:4412:534.7
109WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3041M 10000:00:0601:27:2905:41:2109:57:2710:18:3414:18:1914:30:2118:50:2621:13:4322:47:26.0022:47:32.90+09:13:0112:544.7
110KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3042M 10100:00:1401:36:4605:57:1110:30:1210:32:1014:49:3614:59:5219:14:1621:25:2222:57:15.3522:57:30.15+09:22:5912:594.6
111KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK405K 1000:00:1601:43:2306:08:0610:18:3610:38:0914:33:1914:45:4018:59:3821:22:0322:59:47.8023:00:04.05+09:25:3313:014.6
112MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4049M 10200:00:0101:27:3205:33:0810:06:3310:19:0514:16:5914:29:1919:16:1121:24:2923:00:54.8023:00:56.05+09:26:2513:014.6
113BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4050M 10300:00:1301:36:4106:24:5810:58:5711:13:2115:12:0015:21:2019:32:0421:47:2023:04:37.9023:04:51.00+09:30:2013:034.6
114MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4051M 10400:00:1301:36:4606:25:0110:59:0411:13:2515:11:5715:21:5719:32:0421:47:2423:04:37.7523:04:51.00+09:30:2013:034.6
115KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM509M 10500:00:1001:37:5806:41:2611:33:5411:48:3415:23:2115:32:4419:38:5021:48:2323:07:21.9023:07:32.10+09:33:0113:054.6
116NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK305K 1100:00:2301:41:5206:30:0210:54:2511:08:4115:10:3615:17:4619:51:5021:51:1523:12:44.6023:13:08.20+09:38:3713:084.6
117BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5010M 10600:00:1901:49:2006:24:5410:55:4611:29:5414:56:5115:13:4619:34:4922:05:0823:15:14.9523:15:34.90+09:41:0313:094.6
118DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5011M 10700:00:1101:38:3006:07:4410:49:2911:39:5515:07:3515:20:1419:39:0421:58:2323:19:51.7023:20:03.45+09:45:3213:124.5
119KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3043M 10800:00:2102:02:0907:14:4911:58:0412:11:0415:44:4919:56:2122:01:1823:24:54.0023:25:15.65+09:50:4413:154.5
120ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4052M 10900:00:0801:36:5405:58:3110:24:3910:27:0914:33:2614:52:1419:03:4621:31:3823:25:47.6523:25:55.65+09:51:2413:154.5
121WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK306K 1200:00:1601:38:0306:18:1910:43:5611:09:5514:58:0315:15:5819:27:3121:53:2623:25:51.9023:26:08.65+09:51:3713:154.5
122JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3044M 11000:00:0201:41:3906:07:4110:47:1411:19:2215:07:3615:25:1319:37:4122:05:1623:30:32.6523:30:35.15+09:56:0413:184.5
123KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM204M 11100:00:1701:37:5206:18:1810:43:5411:09:5314:57:5215:15:1419:27:2721:53:2023:30:19.8023:30:37.10+09:56:0613:184.5
124SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4053M 11200:00:2501:39:1206:06:1410:38:5710:58:0114:36:2019:16:5121:52:5223:34:21.8523:34:47.35+10:00:1613:204.5
125BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5012M 11300:00:1501:46:0106:40:3711:28:4811:50:2915:26:1415:39:2820:10:4122:19:3923:35:36.5023:35:52.35+10:01:2113:214.5
126RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4054M 11400:00:1701:43:4406:19:1610:54:4911:26:0414:56:5815:13:2419:42:2222:09:2723:37:43.0523:38:00.50+10:03:2913:224.5
127WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3045M 11500:00:1701:40:2305:59:5610:42:5811:25:2515:03:0215:32:2019:32:4521:47:2423:38:08.4523:38:26.05+10:03:5513:224.5
128POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM205M 11600:00:1801:40:3205:59:5610:42:5611:25:2415:02:5915:32:1819:32:4321:47:2423:38:08.1023:38:26.40+10:03:5513:224.5
129CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4055M 11700:00:1601:40:5606:35:3811:09:1411:45:3515:34:2215:50:5219:56:2222:12:3023:38:29.2523:38:45.95+10:04:1413:224.5
130STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM206M 11800:00:1601:40:5606:35:3911:09:1611:45:4715:34:2315:51:0919:56:1422:12:3423:38:29.9523:38:46.25+10:04:1513:224.5
131BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4056M 11900:00:0101:26:3306:03:3910:38:5511:08:5715:06:5915:20:1419:38:5821:57:5823:39:44.0023:39:45.75+10:05:1413:234.5
132KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4057M 12000:00:2701:40:2306:08:5011:10:5512:07:1615:38:4216:01:3820:04:0322:16:0723:39:34.1523:40:01.20+10:05:3013:234.5
133WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM207M 12100:00:1401:28:0105:41:2211:48:1413:01:5216:07:5016:45:2420:14:5722:17:3823:40:59.9023:41:14.30+10:06:4313:244.5
134BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3046M 12200:00:2901:30:1106:46:1710:51:0111:13:0614:56:0315:06:2319:35:0822:04:5523:42:17.0523:42:46.85+10:08:1513:254.5
135SIUDAK Marek 2306KIELCEM601M 12300:00:2101:45:3806:34:3111:11:0112:07:2215:38:4816:01:0520:19:3222:18:4723:46:41.5523:47:03.30+10:12:3213:274.5
136GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3047M 12400:00:1601:34:2406:05:2810:28:1511:02:4915:11:3115:19:1019:40:3822:06:4023:48:31.4523:48:47.60+10:14:1613:284.5
137POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4058M 12500:00:2701:47:1706:35:5011:10:5611:30:4415:19:0315:38:0719:59:3722:20:2123:48:50.6023:49:18.15+10:14:4713:284.5
138KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4059M 12600:00:2001:34:0305:54:0010:39:5710:58:4315:07:3215:23:5919:44:2922:14:4123:49:25.5023:49:46.25+10:15:1513:294.4
139KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3048M 12700:00:0601:43:5706:41:2811:05:1511:37:3415:21:2015:43:4419:56:5022:17:3423:53:19.6023:53:25.75+10:18:5413:314.4
140MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4060M 12800:00:2001:41:2106:17:1011:04:1811:45:0715:18:2015:48:4119:56:2122:16:3523:54:31.6023:54:51.85+10:20:2013:314.4
141HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5013M 12900:00:0901:47:3306:37:5411:27:1211:57:0115:38:0216:04:5220:23:2322:16:2523:58:05.8523:58:15.05+10:23:4413:344.4
142KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK406K 1300:00:1601:46:0206:42:2811:35:4411:50:2415:46:3616:02:5720:24:1122:29:1623:58:21.6023:58:37.85+10:24:0613:344.4
143GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4061M 13000:00:0701:39:4706:19:2811:02:5611:52:4415:38:0816:09:1120:20:0822:28:2423:58:36.1523:58:44.05+10:24:1313:344.4
144CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4062M 13100:00:0701:30:2805:57:4010:29:4011:11:2215:20:3915:42:5220:18:2922:26:5223:58:48.6023:58:55.95+10:24:2413:344.4
145CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3049M 13200:00:0601:28:0405:52:0310:29:1710:31:2015:20:4015:44:0220:18:2922:25:5923:58:49.7523:58:56.50+10:24:2513:344.4
146PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK407K 1400:00:2601:56:0907:09:4011:42:2811:52:2715:23:3915:31:2819:53:1522:13:0123:58:48.9023:59:15.75+10:24:4413:344.4
147JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5014M 13300:00:1001:51:1907:10:1111:58:4412:19:5515:58:5416:16:1120:30:1322:30:3324:04:02.2024:04:12.95+10:29:4113:374.4
148AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3050M 13400:00:0901:47:3106:37:5811:27:3411:57:0215:38:0316:04:5120:23:2822:17:5824:04:36.4524:04:45.95+10:30:1413:374.4
149RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4063M 13500:00:2001:42:3006:30:0010:56:0511:28:3514:58:0615:18:1619:47:3222:29:0824:05:03.1524:05:24.00+10:30:5313:374.4
150MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3051M 13600:00:2401:38:3806:51:0911:48:0212:23:3716:01:5416:24:4420:23:1122:43:2524:05:54.8024:06:19.15+10:31:4813:384.4
151KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK307K 1500:00:1301:48:0906:32:1611:11:5611:43:2915:43:0516:04:1020:10:2722:29:3124:08:19.7524:08:32.85+10:34:0113:394.4
152CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4064M 13700:00:2001:47:1907:10:0311:54:3712:20:0216:14:0916:39:1520:33:5222:39:2924:11:26.3024:11:46.55+10:37:1513:414.4
153OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4065M 13800:00:1401:42:3806:28:3811:02:5911:24:4215:38:3415:53:0320:40:5023:00:4124:18:39.1024:18:54.00+10:44:2313:454.4
154MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3052M 13900:00:1101:36:4906:26:5811:32:0512:09:5415:59:2516:15:3420:53:5622:59:2424:19:48.0024:19:59.95+10:45:2813:464.4
155ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3053M 14000:00:2001:44:5406:32:2211:25:2311:54:5115:45:5216:11:1820:34:2522:58:5124:21:22.3024:21:42.85+10:47:1113:474.4
156SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3054M 14100:00:2001:44:5306:32:1611:25:2211:54:5015:45:5316:11:2420:34:2622:59:2524:21:23.9524:21:44.50+10:47:1313:474.4
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
157KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4066M 14200:00:3002:09:3007:05:3412:00:4912:42:2716:26:3917:07:4121:05:3623:15:1024:30:07.2024:30:37.40+10:56:0613:524.3
158SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM208M 14300:00:0901:32:4306:17:4910:39:1611:20:5515:12:0715:23:3520:09:3222:55:2424:31:32.0524:31:41.25+10:57:1013:524.3
159ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3055M 14400:00:1201:26:4305:40:0610:33:5110:53:3815:42:1216:06:5320:33:3223:00:0024:47:44.5524:47:56.60+11:13:2514:024.3
160MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4067M 14500:00:2701:53:1207:23:0012:06:2312:24:0316:10:5916:24:3820:39:0623:22:1925:16:05.2025:16:32.55+11:42:0114:184.2
161KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK408K 1600:00:2701:53:1207:22:5912:06:2212:23:5016:10:5716:24:3720:42:0123:21:5025:16:05.7025:16:32.75+11:42:0114:184.2
162ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4068M 14600:00:1201:49:0907:28:1512:30:4512:46:3916:52:1017:06:4721:38:1823:46:2625:27:39.6525:27:51.90+11:53:2014:244.2
163BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK308K 1700:00:2802:04:3707:56:0812:45:1713:25:4017:00:1417:21:5021:43:1223:49:2925:30:21.4025:30:50.30+11:56:1914:264.2
164STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4069M 14700:00:2802:04:3807:56:1012:45:1813:25:4117:00:1817:21:5221:43:1123:49:2825:30:38.4025:31:06.90+11:56:3514:264.2
165BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4070M 14800:00:1801:48:0106:31:3311:30:0011:53:2516:12:4916:53:2122:05:4425:32:08.5525:32:26.95+11:57:5514:274.2
166PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5015M 14900:00:2001:42:3107:03:3512:32:0913:20:4817:22:3417:49:5922:14:3525:38:57.7025:39:18.60+12:04:4714:314.1
167WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK309K 1800:00:1601:43:1506:17:5110:59:4011:25:5715:16:2215:35:2420:38:4723:33:0225:59:40.4025:59:57.30+12:25:2614:424.1
168KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3010K 1900:00:1701:43:1406:17:5810:59:4011:25:5715:16:2315:35:3720:38:4623:33:0025:59:40.3525:59:57.60+12:25:2614:424.1
169DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4071M 15000:00:2501:55:3707:32:4112:59:4913:46:1317:15:1222:10:3826:02:49.9526:03:15.40+12:28:4414:444.1
170MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3056M 15100:00:1401:52:4307:30:5412:52:4213:17:4717:20:3117:36:2321:51:0626:06:38.9526:06:53.50+12:32:2214:464.1
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF06:26:31 DNF11:29:38 DNF12:03:37 DNF15:34:42 DNF16:17:16 DNF20:53:24 DNF23:16:11 DNF DNF DNF--
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF06:51:59 DNF11:49:57 DNF12:05:45 DNF16:14:22 DNF16:29:51 DNF20:49:08 DNF23:28:40 DNF DNF DNF--
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF05:22:45 DNF09:15:12 DNF09:36:55 DNF12:47:48 DNF13:12:59 DNF17:05:16 DNF DNF DNF DNF--
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF08:24:05 DNF14:01:38 DNF14:25:21 DNF DNF DNF19:27:06 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF06:08:57 DNF10:42:58 DNF11:25:24 DNF15:06:22 DNF15:32:22 DNF21:36:07 DNF DNF DNF DNF--
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF06:51:11 DNF11:48:05 DNF12:23:36 DNF16:04:56 DNF16:24:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF07:33:37 DNF12:45:10 DNF13:23:26 DNF17:13:48 DNF17:40:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF06:42:22 DNF11:51:26 DNF12:49:29 DNF17:11:20 DNF17:45:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF06:39:45 DNF12:20:54 DNF13:32:01 DNF16:50:59 DNF17:46:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF07:32:39 DNF12:59:14 DNF13:46:21 DNF17:48:03 DNF18:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF07:32:39 DNF12:59:49 DNF13:46:28 DNF17:48:03 DNF18:01:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF07:32:09 DNF12:58:55 DNF13:46:14 DNF17:48:12 DNF18:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF06:22:19 DNF11:03:59 DNF11:31:55 DNF15:39:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF06:00:37 DNF10:56:08 DNF11:35:53 DNF16:04:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF06:25:03 DNF10:58:17 DNF11:33:05 DNF16:08:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF06:27:37 DNF11:05:28 DNF11:28:16 DNF16:11:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF05:34:39 DNF09:42:36 DNF10:05:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF05:43:54 DNF10:13:21 DNF10:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF05:57:04 DNF10:27:49 DNF10:30:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF06:03:34 DNF10:00:14 DNF10:32:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF05:47:42 DNF10:07:12 DNF10:34:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF06:16:25 DNF11:09:17 DNF11:14:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF05:59:07 DNF10:57:28 DNF11:39:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF07:32:15 DNF12:21:44 DNF12:29:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF07:14:52 DNF12:28:33 DNF13:09:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF06:35:33 DNF07:15:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF06:43:47 DNF07:16:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF07:31:17 DNF08:01:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF DNF08:18:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF05:11:29 DNF08:45:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF05:15:34 DNF08:58:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF05:14:20 DNF09:18:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF05:46:15 DNF09:28:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF05:25:59 DNF09:33:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF05:22:04 DNF09:43:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF05:18:45 DNF09:51:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF05:52:36 DNF10:17:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF05:54:46 DNF10:33:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF05:59:15 DNF10:37:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF05:59:16 DNF10:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF06:06:10 DNF10:43:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF05:57:13 DNF10:48:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF06:10:11 DNF10:48:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF06:15:07 DNF10:58:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF06:15:12 DNF10:59:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF05:56:58 DNF11:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF05:49:42 DNF11:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF06:26:31 DNF11:19:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF06:32:14 DNF11:24:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF06:30:36 DNF11:29:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF07:04:00 DNF11:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF07:09:19 DNF11:50:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF06:39:11 DNF11:52:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF07:12:18 DNF12:07:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF07:01:49 DNF12:16:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF06:36:54 DNF12:23:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF08:06:52 DNF13:49:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF05:02:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF05:08:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF05:28:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF05:52:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF06:06:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURCZAK Roman 2072RZESZOWM60DNF01:28:34 DNF06:09:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF06:13:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF06:16:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF06:17:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF06:25:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF06:27:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF06:40:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF06:43:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF06:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLASA Andrzej 2022Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF01:56:13 DNF08:07:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF08:07:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIRKUS Zbigniew 2094HULLM60DNF01:59:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 258 wynik(ów)