BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 11.88km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCisna
11.88km
   
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM3000:00:0301:10:10
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM3000:00:0101:10:14
3ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0101:11:50
4CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM3000:00:0101:14:02
5SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM4000:00:0501:15:32
6SOWA Łukasz 2090KATOWICEM3000:00:0301:17:04
7NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0201:17:16
8MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0201:17:49
9MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:00:0301:17:51
10ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM3000:00:0301:17:52
11ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0301:17:59
12JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:3001:18:10
13STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:00:0201:18:27
14KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0401:19:33
15POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM4000:00:1301:20:00
16NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:20:08
17NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3000:00:0201:20:13
18GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4000:00:0301:20:34
19STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3000:00:1101:20:55
20KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4000:00:0301:21:16
21KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4000:00:0301:21:54
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF
25SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM4000:00:0401:23:41
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF
27POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3000:00:0901:24:13
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF
31SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM4000:00:1001:25:12
32KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM3000:00:0201:25:23
33MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK3000:00:0701:25:23
34GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3000:00:0701:25:31
35PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3000:00:1801:26:02
36MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK3000:00:2201:26:13
37PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4000:00:0201:26:16
38KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM5000:00:0501:26:26
39SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0801:26:29
40BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4000:00:0101:26:33
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
41ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3000:00:1201:26:43
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF
45WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3000:00:0601:27:29
46MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4000:00:0101:27:32
47TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3000:00:0501:27:33
48GOTFRYD Adam 2289JASŁOM4000:00:0201:27:34
49PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM4000:00:0201:27:35
50NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3000:00:0201:27:38
51MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2201:27:38
52WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM2000:00:1401:28:01
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF
54CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3000:00:0601:28:04
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF
57TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM5000:00:1001:28:31
JURCZAK Roman 2072RZESZOWM60DNF01:28:34 DNF
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF
61MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM4000:00:0401:29:03
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF
64JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:1501:29:36
65SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK4000:00:0401:29:39
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF
67BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:2901:30:11
68CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4000:00:0701:30:28
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF
70LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK4000:00:1101:30:40
71RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM5000:00:0501:31:02
72KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4000:00:1701:31:03
73MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4000:00:0601:31:13
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF
75SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM2000:00:0901:32:42
76SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM2000:00:0901:32:43
77SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3000:00:1301:32:54
78TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK3000:00:1201:32:55
79JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4000:00:0501:33:03
80BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0601:33:18
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF
83OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK4000:00:0601:33:27
84RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM2000:00:2901:33:47
85JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3000:00:2201:33:48
86FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4000:00:0501:33:49
87WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:1401:33:53
88KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4000:00:2001:34:03
89OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3000:00:2901:34:05
90SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4000:00:1901:34:12
91ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4000:00:1701:34:13
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF
93GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3000:00:1601:34:24
94CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3000:00:1501:34:26
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF
96MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4000:00:1501:35:00
97TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:2101:35:26
98MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3000:00:1501:35:34
99RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:1201:35:36
100PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3000:00:1101:35:39
101STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM5000:00:0401:35:44
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF
104STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:1301:35:57
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF
106DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:1001:35:58
107KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3000:00:1101:35:58
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF
110BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4000:00:1301:36:41
111KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3000:00:1901:36:41
112ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3000:00:2101:36:41
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF
114MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4000:00:1301:36:46
115KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3000:00:1401:36:46
116MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3000:00:1101:36:49
117KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM5000:00:0901:36:52
118ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4000:00:0801:36:54
119JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK4000:00:1401:37:05
120KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4000:00:0901:37:08
121STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3000:00:0801:37:10
122KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4000:00:1901:37:12
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF
124KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4000:00:0901:37:21
125KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:1701:37:52
126KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:37:58
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF
128WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK3000:00:1601:38:03
129GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM4000:00:1101:38:09
130SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM5000:00:2201:38:14
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF
133CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4000:00:1801:38:20
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF
138DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5000:00:1101:38:30
139MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:1201:38:35
140MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3000:00:2401:38:38
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF
145TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM5000:00:2301:39:12
146SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4000:00:2501:39:12
147TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:2501:39:12
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF
149TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4000:00:1001:39:13
150KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4000:00:1301:39:13
151MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4000:00:0401:39:32
152NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0501:39:36
153GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0701:39:47
154LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4000:00:1401:40:01
155JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4000:00:0901:40:02
156BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3000:00:1001:40:02
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF
159WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3000:00:1701:40:23
160KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4000:00:2701:40:23
161WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3000:00:2601:40:25
162MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:1801:40:26
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF
164POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM2000:00:1801:40:32
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF
167SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3000:00:0801:40:45
168CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4000:00:1601:40:56
169STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM2000:00:1601:40:56
170KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3000:00:2701:41:04
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF
173KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3000:00:2701:41:12
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF
175BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4000:00:2101:41:17
176MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4000:00:2001:41:21
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF
178JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3000:00:0201:41:39
179ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:49
180WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:50
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF
183NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK3000:00:2301:41:52
184MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4000:00:0901:41:54
185ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4000:00:2001:41:54
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF
189KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3000:00:2301:42:06
190OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4000:00:2301:42:07
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF
194RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:2001:42:30
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF
196PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:2001:42:31
197OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4000:00:1401:42:38
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF
199KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3000:00:1701:43:14
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF
201WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK3000:00:1601:43:15
202KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK4000:00:1601:43:23
203MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4000:00:1301:43:27
204CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:2901:43:35
205RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4000:00:1701:43:44
206KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3000:00:0601:43:57
207ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4000:00:2201:44:02
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF
210GANC Marcin 2221TORUŃM4000:00:2201:44:50
211SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3000:00:2001:44:53
212ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3000:00:2001:44:54
213GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2301:44:55
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF
216SIUDAK Marek 2306KIELCEM6000:00:2101:45:38
217BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:1501:46:01
218KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1601:46:02
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF
220POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4000:00:2701:47:17
221CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4000:00:2001:47:19
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF
223AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3000:00:0901:47:31
224FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4000:00:1801:47:32
225HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5000:00:0901:47:33
226BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4000:00:1801:48:01
227KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK3000:00:1301:48:09
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF
229ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4000:00:1201:49:09
230BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:1901:49:20
231JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:51:19
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF
233MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:1401:52:43
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF
235MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:2701:53:12
236KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:2701:53:12
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF
243DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:2501:55:37
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF
245PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK4000:00:2601:56:09
246OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3000:00:2601:56:10
KOLASA Andrzej 2022Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF01:56:13 DNF
WIRKUS Zbigniew 2094HULLM60DNF01:59:39 DNF
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF
251KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3000:00:2102:02:09
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF
253BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK3000:00:2802:04:37
254STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4000:00:2802:04:38
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF
256KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4000:00:3002:09:30
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF
Znaleziono 258 wynik(ów)