BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 35.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
    
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM3000:00:0301:10:1003:52:00
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM3000:00:0101:10:1404:09:45
3CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM3000:00:0101:14:0204:22:04
4ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0101:11:5004:22:07
5POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM4000:00:1301:20:0004:36:11
6MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:00:0301:17:5104:36:30
7ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM3000:00:0301:17:5204:36:36
8STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:00:0201:18:2704:41:25
9SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM4000:00:0501:15:3204:42:41
10KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0401:19:3304:43:16
11SOWA Łukasz 2090KATOWICEM3000:00:0301:17:0404:43:43
12MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0201:17:4904:46:10
13KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM3000:00:0201:25:2304:46:21
14POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3000:00:0901:24:1304:58:42
15KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4000:00:0301:21:5404:58:43
16MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM4000:00:0401:29:0305:01:33
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF05:02:13 DNF
18ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0301:17:5905:02:33
19SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM4000:00:0401:23:4105:03:38
20PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM4000:00:0201:27:3505:03:39
21GOTFRYD Adam 2289JASŁOM4000:00:0201:27:3405:03:45
22KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM5000:00:0501:26:2605:04:45
23JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:3001:18:1005:07:49
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF05:08:05 DNF
25MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK3000:00:2201:26:1305:08:11
26GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3000:00:0701:25:3105:10:44
27PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3000:00:1801:26:0205:11:02
28MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK3000:00:0701:25:2305:11:12
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF05:11:29 DNF
30NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0201:17:1605:13:09
31JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3000:00:2201:33:4805:13:44
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF05:14:20 DNF
33NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3000:00:0201:27:3805:14:51
34TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:2101:35:2605:14:59
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF05:15:34 DNF
36SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM4000:00:1001:25:1205:17:20
37TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK3000:00:1201:32:5505:18:41
38SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3000:00:1301:32:5405:18:43
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF05:18:45 DNF
40STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3000:00:1101:20:5505:20:07
41MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2201:27:3805:20:55
42STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:1301:35:5705:21:37
43OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3000:00:2901:34:0505:21:47
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF05:22:04 DNF
45TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3000:00:0501:27:3305:22:09
46SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4000:00:1901:34:1205:22:22
47JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:1501:29:3605:22:25
48KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4000:00:0301:21:1605:22:42
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF05:22:45 DNF
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF05:25:59 DNF
51RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM2000:00:2901:33:4705:28:30
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF05:28:52 DNF
53NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:20:0805:29:05
54KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4000:00:1701:31:0305:30:39
55LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK4000:00:1101:30:4005:30:52
56MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:1201:38:3505:31:45
57BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0601:33:1805:32:31
58SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK4000:00:0401:29:3905:32:35
59MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4000:00:0101:27:3205:33:08
60TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM5000:00:2301:39:1205:33:44
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF05:34:39 DNF
62CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3000:00:1501:34:2605:35:17
63LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4000:00:1401:40:0105:35:50
64SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0801:26:2905:36:09
65MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4000:00:1501:35:0005:36:50
66DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:1001:35:5805:36:53
67FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4000:00:0501:33:4905:37:08
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
68ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3000:00:1201:26:4305:40:06
69TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM5000:00:1001:28:3105:41:11
70NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3000:00:0201:20:1305:41:20
71WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3000:00:0601:27:2905:41:21
72WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM2000:00:1401:28:0105:41:22
73GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4000:00:0301:20:3405:41:27
74RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM5000:00:0501:31:0205:42:00
75CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4000:00:1801:38:2005:42:53
76PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4000:00:0201:26:1605:43:07
77MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4000:00:0601:31:1305:43:45
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF05:43:54 DNF
79ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3000:00:2101:36:4105:45:35
80RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:1201:35:3605:46:15
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF05:46:15 DNF
82KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM5000:00:0901:36:5205:46:27
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF05:47:42 DNF
84KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3000:00:1901:36:4105:47:53
85OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK4000:00:0601:33:2705:48:07
86ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4000:00:1701:34:1305:48:56
87KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3000:00:2701:41:1205:49:42
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF05:49:42 DNF
89CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3000:00:0601:28:0405:52:03
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF05:52:04 DNF
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF05:52:36 DNF
92JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4000:00:0901:40:0205:53:54
93BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3000:00:1001:40:0205:53:55
94KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4000:00:2001:34:0305:54:00
95TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:2501:39:1205:54:31
96MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3000:00:1501:35:3405:54:45
97PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3000:00:1101:35:3905:54:46
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF05:54:46 DNF
99KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4000:00:0901:37:2105:56:28
100JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK4000:00:1401:37:0505:56:51
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF05:56:58 DNF
102SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3000:00:0801:40:4505:57:00
103GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM4000:00:1101:38:0905:57:00
104WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:1401:33:5305:57:00
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF05:57:04 DNF
106WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3000:00:2601:40:2505:57:06
107KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3000:00:1101:35:5805:57:09
108KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3000:00:1401:36:4605:57:11
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF05:57:13 DNF
110CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4000:00:0701:30:2805:57:40
111SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM2000:00:0901:32:4205:58:02
112ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4000:00:0801:36:5405:58:31
113KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4000:00:1901:37:1205:58:57
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF05:59:07 DNF
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF05:59:15 DNF
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF05:59:16 DNF
117MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4000:00:0901:41:5405:59:37
118KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4000:00:1301:39:1305:59:37
119WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3000:00:1701:40:2305:59:56
120POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM2000:00:1801:40:3205:59:56
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF06:00:37 DNF
122JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4000:00:0501:33:0306:00:51
123KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4000:00:0901:37:0806:01:06
124STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3000:00:0801:37:1006:01:10
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF06:03:34 DNF
126BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4000:00:0101:26:3306:03:39
127GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3000:00:1601:34:2406:05:28
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF06:06:10 DNF
129TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4000:00:1001:39:1306:06:14
130SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4000:00:2501:39:1206:06:14
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF06:06:43 DNF
132MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4000:00:1301:43:2706:07:11
133JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3000:00:0201:41:3906:07:41
134DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5000:00:1101:38:3006:07:44
135KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK4000:00:1601:43:2306:08:06
136KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4000:00:2701:40:2306:08:50
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF06:08:57 DNF
JURCZAK Roman 2072RZESZOWM60DNF01:28:34 DNF06:09:39 DNF
139ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4000:00:2201:44:0206:10:07
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF06:10:11 DNF
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF06:13:29 DNF
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF06:15:07 DNF
143SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM5000:00:2201:38:1406:15:12
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF06:15:12 DNF
145MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4000:00:0401:39:3206:15:29
146OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4000:00:2301:42:0706:15:51
147KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3000:00:2301:42:0606:15:55
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF06:16:09 DNF
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF06:16:25 DNF
150STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM5000:00:0401:35:4406:16:57
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF06:17:02 DNF
152MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4000:00:2001:41:2106:17:10
153SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM2000:00:0901:32:4306:17:49
154WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK3000:00:1601:43:1506:17:51
155KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3000:00:1701:43:1406:17:58
156KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:1701:37:5206:18:18
157WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK3000:00:1601:38:0306:18:19
158GANC Marcin 2221TORUŃM4000:00:2201:44:5006:18:26
159RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4000:00:1701:43:4406:19:16
160GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0701:39:4706:19:28
161CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:2901:43:3506:19:53
162KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3000:00:2701:41:0406:19:56
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF06:22:19 DNF
164ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:4906:24:54
165BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:1901:49:2006:24:54
166BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4000:00:1301:36:4106:24:58
166MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4000:00:1301:36:4606:25:01
168WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:5006:25:01
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF06:25:03 DNF
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF06:25:59 DNF
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF06:26:31 DNF
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF06:26:31 DNF
173MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3000:00:1101:36:4906:26:58
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF06:27:37 DNF
175ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4000:00:2001:41:5406:27:49
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF06:27:58 DNF
177BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4000:00:2101:41:1706:28:00
178OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4000:00:1401:42:3806:28:38
179RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:2001:42:3006:30:00
180NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK3000:00:2301:41:5206:30:02
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF06:30:36 DNF
182FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4000:00:1801:47:3206:30:57
183BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4000:00:1801:48:0106:31:33
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF06:32:14 DNF
185KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK3000:00:1301:48:0906:32:16
186SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3000:00:2001:44:5306:32:16
187ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3000:00:2001:44:5406:32:22
188SIUDAK Marek 2306KIELCEM6000:00:2101:45:3806:34:31
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF06:35:33 DNF
190CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4000:00:1601:40:5606:35:38
191STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM2000:00:1601:40:5606:35:39
192GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2301:44:5506:35:42
193POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4000:00:2701:47:1706:35:50
194MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:1801:40:2606:36:15
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF06:36:54 DNF
196HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5000:00:0901:47:3306:37:54
197AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3000:00:0901:47:3106:37:58
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF06:39:11 DNF
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF06:39:45 DNF
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF06:40:04 DNF
201BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:1501:46:0106:40:37
202KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:37:5806:41:26
203KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3000:00:0601:43:5706:41:28
204NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0501:39:3606:41:33
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF06:42:22 DNF
206KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1601:46:0206:42:28
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF06:43:03 DNF
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF06:43:47 DNF
209BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:2901:30:1106:46:17
210OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3000:00:2601:56:1006:50:49
211MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3000:00:2401:38:3806:51:09
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF06:51:11 DNF
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF06:51:59 DNF
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF06:59:56 DNF
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF07:01:49 DNF
216PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:2001:42:3107:03:35
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF07:04:00 DNF
218KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4000:00:3002:09:3007:05:34
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF07:09:19 DNF
220PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK4000:00:2601:56:0907:09:40
221CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4000:00:2001:47:1907:10:03
222JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:51:1907:10:11
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF07:12:18 DNF
224KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3000:00:2102:02:0907:14:49
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF07:14:52 DNF
226KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:2701:53:1207:22:59
227MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:2701:53:1207:23:00
228ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4000:00:1201:49:0907:28:15
229MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:1401:52:4307:30:54
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF07:31:17 DNF
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF07:32:09 DNF
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF07:32:15 DNF
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF07:32:39 DNF
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF07:32:39 DNF
235DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:2501:55:3707:32:41
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF07:33:37 DNF
237BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK3000:00:2802:04:3707:56:08
238STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4000:00:2802:04:3807:56:10
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF08:06:52 DNF
KOLASA Andrzej 2022Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF01:56:13 DNF08:07:06 DNF
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF08:07:16 DNF
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF08:24:05 DNF
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF DNF
WIRKUS Zbigniew 2094HULLM60DNF01:59:39 DNF DNF
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF DNF
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF DNF
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF DNF
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF DNF
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF DNF
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF DNF
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF DNF
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF DNF
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF DNF
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF DNF
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF DNF
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF DNF
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF DNF
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF DNF
Znaleziono 258 wynik(ów)