BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 57.9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
     
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM3000:00:0301:10:1003:52:0006:39:15
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM3000:00:0101:10:1404:09:4507:01:43
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF06:35:33 DNF07:15:59 DNF
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF06:43:47 DNF07:16:13 DNF
5ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0101:11:5004:22:0707:16:35
6CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM3000:00:0101:14:0204:22:0407:27:18
7POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM4000:00:1301:20:0004:36:1107:53:22
8ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM3000:00:0301:17:5204:36:3607:58:38
9KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM3000:00:0201:25:2304:46:2107:58:39
10MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:00:0301:17:5104:36:3007:58:39
11SOWA Łukasz 2090KATOWICEM3000:00:0301:17:0404:43:4307:59:11
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF07:31:17 DNF08:01:02 DNF
13KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0401:19:3304:43:1608:04:36
14STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:00:0201:18:2704:41:2508:07:58
15SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM4000:00:0501:15:3204:42:4108:11:56
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF DNF08:18:18 DNF
17MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0201:17:4904:46:1008:19:05
18MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK3000:00:2201:26:1305:08:1108:29:55
19SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM4000:00:0401:23:4105:03:3808:30:12
20MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM4000:00:0401:29:0305:01:3308:31:05
21GOTFRYD Adam 2289JASŁOM4000:00:0201:27:3405:03:4508:39:20
22PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM4000:00:0201:27:3505:03:3908:39:21
23KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM5000:00:0501:26:2605:04:4508:42:11
24TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:2101:35:2605:14:5908:42:27
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF05:11:29 DNF08:45:39 DNF
26NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0201:17:1605:13:0908:50:17
27POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3000:00:0901:24:1304:58:4208:50:30
28JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:3001:18:1005:07:4908:52:47
29JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3000:00:2201:33:4805:13:4408:54:18
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF05:15:34 DNF08:58:15 DNF
31SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM4000:00:1001:25:1205:17:2008:58:58
32ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0301:17:5905:02:3308:59:07
33GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3000:00:0701:25:3105:10:4408:59:18
34NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3000:00:0201:27:3805:14:5108:59:21
35KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4000:00:0301:21:5404:58:4308:59:34
36SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4000:00:1901:34:1205:22:2208:59:38
37STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:1301:35:5705:21:3709:05:16
38MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK3000:00:0701:25:2305:11:1209:05:21
39MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2201:27:3805:20:5509:06:47
40TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK3000:00:1201:32:5505:18:4109:06:55
41SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3000:00:1301:32:5405:18:4309:07:18
42OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3000:00:2901:34:0505:21:4709:14:58
43PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3000:00:1801:26:0205:11:0209:15:00
44TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3000:00:0501:27:3305:22:0909:15:12
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF05:22:45 DNF09:15:12 DNF
46RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM2000:00:2901:33:4705:28:3009:17:00
47JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:1501:29:3605:22:2509:17:52
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF05:14:20 DNF09:18:46 DNF
49MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:1201:38:3505:31:4509:18:52
50BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0601:33:1805:32:3109:18:57
51SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK4000:00:0401:29:3905:32:3509:19:02
52KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4000:00:0301:21:1605:22:4209:21:19
53LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4000:00:1401:40:0105:35:5009:21:30
54KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4000:00:1701:31:0305:30:3909:23:10
55STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3000:00:1101:20:5505:20:0709:23:12
56TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM5000:00:2301:39:1205:33:4409:25:52
57DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:1001:35:5805:36:5309:26:39
58CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3000:00:1501:34:2605:35:1709:28:07
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF05:46:15 DNF09:28:31 DNF
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF05:25:59 DNF09:33:22 DNF
61LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK4000:00:1101:30:4005:30:5209:33:53
62SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0801:26:2905:36:0909:42:35
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF05:34:39 DNF09:42:36 DNF
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF05:22:04 DNF09:43:49 DNF
65MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4000:00:1501:35:0005:36:5009:43:59
66FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4000:00:0501:33:4905:37:0809:44:30
67RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM5000:00:0501:31:0205:42:0009:44:31
68CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4000:00:1801:38:2005:42:5309:45:37
69GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM4000:00:1101:38:0905:57:0009:46:33
70NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:20:0805:29:0509:47:19
71KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3000:00:2701:41:1205:49:4209:47:47
72ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4000:00:1701:34:1305:48:5609:48:11
73KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM5000:00:0901:36:5205:46:2709:50:22
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF05:18:45 DNF09:51:12 DNF
75MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4000:00:0601:31:1305:43:4509:51:22
76KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3000:00:1901:36:4105:47:5309:55:01
77WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3000:00:0601:27:2905:41:2109:57:27
78RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:1201:35:3605:46:1509:57:52
79NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3000:00:0201:20:1305:41:2009:58:01
80PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4000:00:0201:26:1605:43:0709:59:22
81BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3000:00:1001:40:0205:53:5509:59:53
82JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4000:00:0901:40:0205:53:5409:59:55
83WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3000:00:2601:40:2505:57:0609:59:55
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF06:03:34 DNF10:00:14 DNF
85OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK4000:00:0601:33:2705:48:0710:01:30
86TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM5000:00:1001:28:3105:41:1110:06:28
87MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4000:00:0101:27:3205:33:0810:06:33
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF05:47:42 DNF10:07:12 DNF
89MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4000:00:0901:41:5405:59:3710:07:53
90ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3000:00:2101:36:4105:45:3510:09:55
91MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3000:00:1501:35:3405:54:4510:13:20
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF05:43:54 DNF10:13:21 DNF
93TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:2501:39:1205:54:3110:14:08
94PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3000:00:1101:35:3905:54:4610:14:19
95KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4000:00:1901:37:1205:58:5710:15:47
96TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4000:00:1001:39:1306:06:1410:15:56
97SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM2000:00:0901:32:4205:58:0210:16:21
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF05:52:36 DNF10:17:30 DNF
99KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK4000:00:1601:43:2306:08:0610:18:36
100GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4000:00:0301:20:3405:41:2710:24:11
101WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:1401:33:5305:57:0010:24:28
102ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4000:00:0801:36:5405:58:3110:24:39
103KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4000:00:1301:39:1305:59:3710:24:53
104JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK4000:00:1401:37:0505:56:5110:24:53
105SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3000:00:0801:40:4505:57:0010:25:00
106MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4000:00:1301:43:2706:07:1110:26:38
107JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4000:00:0501:33:0306:00:5110:27:02
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF05:57:04 DNF10:27:49 DNF
109GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3000:00:1601:34:2406:05:2810:28:15
110KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4000:00:0901:37:0806:01:0610:28:24
111STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3000:00:0801:37:1006:01:1010:29:10
112CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3000:00:0601:28:0405:52:0310:29:17
113CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4000:00:0701:30:2805:57:4010:29:40
114KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3000:00:1401:36:4605:57:1110:30:12
115ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4000:00:2201:44:0206:10:0710:32:37
116KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4000:00:0901:37:2105:56:2810:32:53
117STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM5000:00:0401:35:4406:16:5710:33:14
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
118ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3000:00:1201:26:4305:40:0610:33:51
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF05:54:46 DNF10:33:52 DNF
120MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4000:00:0401:39:3206:15:2910:34:22
121SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM5000:00:2201:38:1406:15:1210:34:59
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF05:59:15 DNF10:37:02 DNF
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF05:59:16 DNF10:37:03 DNF
124BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4000:00:0101:26:3306:03:3910:38:55
125SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4000:00:2501:39:1206:06:1410:38:57
126SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM2000:00:0901:32:4306:17:4910:39:16
127KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4000:00:2001:34:0305:54:0010:39:57
128ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4000:00:2001:41:5406:27:4910:42:53
129CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:2901:43:3506:19:5310:42:54
130POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM2000:00:1801:40:3205:59:5610:42:56
131WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3000:00:1701:40:2305:59:5610:42:58
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF06:08:57 DNF10:42:58 DNF
133GANC Marcin 2221TORUŃM4000:00:2201:44:5006:18:2610:43:05
134KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3000:00:1101:35:5805:57:0910:43:14
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF06:06:10 DNF10:43:41 DNF
136OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4000:00:2301:42:0706:15:5110:43:45
137KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3000:00:2301:42:0606:15:5510:43:46
138KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:1701:37:5206:18:1810:43:54
139WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK3000:00:1601:38:0306:18:1910:43:56
140KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3000:00:2701:41:0406:19:5610:44:33
141JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3000:00:0201:41:3906:07:4110:47:14
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF05:57:13 DNF10:48:07 DNF
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF06:10:11 DNF10:48:20 DNF
144DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5000:00:1101:38:3006:07:4410:49:29
145FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4000:00:1801:47:3206:30:5710:50:01
146BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:2901:30:1106:46:1710:51:01
147NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK3000:00:2301:41:5206:30:0210:54:25
148RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4000:00:1701:43:4406:19:1610:54:49
149BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4000:00:2101:41:1706:28:0010:55:23
150BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:1901:49:2006:24:5410:55:46
151RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:2001:42:3006:30:0010:56:05
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF06:00:37 DNF10:56:08 DNF
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF05:59:07 DNF10:57:28 DNF
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF06:25:03 DNF10:58:17 DNF
155GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2301:44:5506:35:4210:58:24
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF06:15:07 DNF10:58:52 DNF
157BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4000:00:1301:36:4106:24:5810:58:57
157MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4000:00:1301:36:4606:25:0110:59:04
159ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:4906:24:5410:59:10
160WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:5006:25:0110:59:10
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF06:15:12 DNF10:59:24 DNF
162WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK3000:00:1601:43:1506:17:5110:59:40
163KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3000:00:1701:43:1406:17:5810:59:40
164NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0501:39:3606:41:3310:59:48
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF05:56:58 DNF11:00:55 DNF
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF05:49:42 DNF11:01:24 DNF
167GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0701:39:4706:19:2811:02:56
168OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4000:00:1401:42:3806:28:3811:02:59
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF06:22:19 DNF11:03:59 DNF
170MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4000:00:2001:41:2106:17:1011:04:18
171KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3000:00:0601:43:5706:41:2811:05:15
172MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:1801:40:2606:36:1511:05:27
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF06:27:37 DNF11:05:28 DNF
174CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4000:00:1601:40:5606:35:3811:09:14
175STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM2000:00:1601:40:5606:35:3911:09:16
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF06:16:25 DNF11:09:17 DNF
177KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4000:00:2701:40:2306:08:5011:10:55
178POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4000:00:2701:47:1706:35:5011:10:56
179SIUDAK Marek 2306KIELCEM6000:00:2101:45:3806:34:3111:11:01
180KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK3000:00:1301:48:0906:32:1611:11:56
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF06:26:31 DNF11:19:59 DNF
182OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3000:00:2601:56:1006:50:4911:24:44
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF06:32:14 DNF11:24:49 DNF
184SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3000:00:2001:44:5306:32:1611:25:22
185ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3000:00:2001:44:5406:32:2211:25:23
186HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5000:00:0901:47:3306:37:5411:27:12
187AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3000:00:0901:47:3106:37:5811:27:34
188BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:1501:46:0106:40:3711:28:48
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF06:26:31 DNF11:29:38 DNF
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF06:30:36 DNF11:29:53 DNF
191BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4000:00:1801:48:0106:31:3311:30:00
192MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3000:00:1101:36:4906:26:5811:32:05
193KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:37:5806:41:2611:33:54
194KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1601:46:0206:42:2811:35:44
195PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK4000:00:2601:56:0907:09:4011:42:28
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF07:04:00 DNF11:47:37 DNF
197MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3000:00:2401:38:3806:51:0911:48:02
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF06:51:11 DNF11:48:05 DNF
199WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM2000:00:1401:28:0105:41:2211:48:14
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF06:51:59 DNF11:49:57 DNF
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF07:09:19 DNF11:50:26 DNF
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF06:42:22 DNF11:51:26 DNF
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF06:39:11 DNF11:52:25 DNF
204CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4000:00:2001:47:1907:10:0311:54:37
205KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3000:00:2102:02:0907:14:4911:58:04
206JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:51:1907:10:1111:58:44
207KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4000:00:3002:09:3007:05:3412:00:49
208KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:2701:53:1207:22:5912:06:22
209MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:2701:53:1207:23:0012:06:23
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF07:12:18 DNF12:07:45 DNF
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF07:01:49 DNF12:16:55 DNF
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF06:39:45 DNF12:20:54 DNF
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF07:32:15 DNF12:21:44 DNF
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF06:36:54 DNF12:23:05 DNF
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF07:14:52 DNF12:28:33 DNF
216ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4000:00:1201:49:0907:28:1512:30:45
217PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:2001:42:3107:03:3512:32:09
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF07:33:37 DNF12:45:10 DNF
219BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK3000:00:2802:04:3707:56:0812:45:17
220STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4000:00:2802:04:3807:56:1012:45:18
221MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:1401:52:4307:30:5412:52:42
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF07:32:09 DNF12:58:55 DNF
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF07:32:39 DNF12:59:14 DNF
224DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:2501:55:3707:32:4112:59:49
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF07:32:39 DNF12:59:49 DNF
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF08:06:52 DNF13:49:28 DNF
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF08:24:05 DNF14:01:38 DNF
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF06:59:56 DNF DNF
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF DNF DNF
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF05:52:04 DNF DNF
JURCZAK Roman 2072RZESZOWM60DNF01:28:34 DNF06:09:39 DNF DNF
WIRKUS Zbigniew 2094HULLM60DNF01:59:39 DNF DNF DNF
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF DNF DNF
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF DNF DNF
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF06:16:09 DNF DNF
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF DNF DNF
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF DNF DNF
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF05:08:05 DNF DNF
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF DNF DNF
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF06:43:03 DNF DNF
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF DNF DNF
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF06:25:59 DNF DNF
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF DNF DNF
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF DNF DNF
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF DNF DNF
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF DNF DNF
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF06:06:43 DNF DNF
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF05:02:13 DNF DNF
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF05:28:52 DNF DNF
KOLASA Andrzej 2022Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF01:56:13 DNF08:07:06 DNF DNF
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF06:13:29 DNF DNF
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF06:17:02 DNF DNF
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF06:27:58 DNF DNF
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF08:07:16 DNF DNF
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF06:40:04 DNF DNF
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF DNF DNF
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF DNF DNF
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF DNF DNF
Znaleziono 258 wynik(ów)