BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 93.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
         
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM3000:00:0301:10:1003:52:0006:39:1506:42:3409:10:0109:13:5111:45:14
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM3000:00:0101:10:1404:09:4507:01:4307:06:5409:37:3909:43:5112:28:48
3CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM3000:00:0101:14:0204:22:0407:27:1807:32:3109:55:3609:58:2312:38:42
4ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0101:11:5004:22:0707:16:3507:19:3509:56:3509:58:3912:40:31
5KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM3000:00:0201:25:2304:46:2107:58:3908:07:3510:44:2010:52:2713:33:14
6POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM4000:00:1301:20:0004:36:1107:53:2208:04:1410:45:2310:52:0913:59:52
7SOWA Łukasz 2090KATOWICEM3000:00:0301:17:0404:43:4307:59:1108:07:3711:00:5611:05:4914:00:29
8MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:00:0301:17:5104:36:3007:58:3908:10:3411:12:1411:20:3514:17:45
9SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM4000:00:0501:15:3204:42:4108:11:5608:20:2811:04:4711:09:3914:17:45
10ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM3000:00:0301:17:5204:36:3607:58:3808:07:3211:03:1211:06:2514:17:46
11PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM4000:00:0201:27:3505:03:3908:39:2108:40:0011:18:1511:25:5214:18:42
12KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0401:19:3304:43:1608:04:3608:15:1611:16:3711:23:2814:27:16
13GOTFRYD Adam 2289JASŁOM4000:00:0201:27:3405:03:4508:39:2008:39:5711:20:2811:25:5414:28:35
14MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM3000:00:0201:17:4904:46:1008:19:0508:29:2911:15:3311:23:0814:48:40
15MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK3000:00:2201:26:1305:08:1108:29:5508:34:5311:31:2411:35:4714:52:15
16STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:00:0201:18:2704:41:2508:07:5808:25:0611:24:2311:40:1514:56:47
17MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM4000:00:0401:29:0305:01:3308:31:0508:32:1411:38:5011:44:0215:04:37
18SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM4000:00:1001:25:1205:17:2008:58:5809:19:2812:04:0012:11:1615:13:42
19SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM4000:00:0401:23:4105:03:3808:30:1208:46:3711:52:0512:01:5915:13:49
20NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0201:17:1605:13:0908:50:1709:14:3212:06:2412:14:5915:45:19
21STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:1301:35:5705:21:3709:05:1609:12:4712:17:0012:24:4315:46:19
22GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM4000:00:1101:38:0905:57:0009:46:3309:59:5712:50:1013:10:3715:57:41
23MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK3000:00:0701:25:2305:11:1209:05:2109:24:3312:17:3612:24:1815:59:47
24KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM5000:00:0501:26:2605:04:4508:42:1109:03:5112:06:3612:13:2716:00:06
25GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3000:00:0701:25:3105:10:4408:59:1809:14:5312:24:1412:30:5916:00:34
26TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:2101:35:2605:14:5908:42:2709:07:2212:11:3912:21:2416:04:34
27JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:3001:18:1005:07:4908:52:4709:14:3212:14:5712:26:4616:07:20
28PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3000:00:1801:26:0205:11:0209:15:0009:34:3712:26:3412:31:3316:07:25
29DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:1001:35:5805:36:5309:26:3909:34:3312:26:4112:30:2716:07:38
30TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3000:00:0501:27:3305:22:0909:15:1209:36:3112:30:1112:37:1916:08:58
31NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3000:00:0201:27:3805:14:5108:59:2109:02:0612:23:4712:36:5916:09:10
32JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3000:00:2201:33:4805:13:4408:54:1809:06:0612:11:3712:20:1816:09:20
33MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2201:27:3805:20:5509:06:4709:24:4712:26:0112:35:2116:10:49
34TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM5000:00:2301:39:1205:33:4409:25:5209:49:0012:58:2813:04:2116:14:51
35SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK4000:00:0401:29:3905:32:3509:19:0209:27:4912:27:2812:29:5916:14:52
36SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4000:00:1901:34:1205:22:2208:59:3809:19:1812:31:2412:53:1916:20:02
37MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:1201:38:3505:31:4509:18:5209:34:3612:38:0413:02:5816:22:47
38KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4000:00:0301:21:5404:58:4308:59:3409:15:1112:45:5812:56:5916:23:11
39KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4000:00:0301:21:1605:22:4209:21:1909:30:1812:32:4412:42:0416:23:45
40RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM2000:00:2901:33:4705:28:3009:17:0010:04:0712:49:5213:12:1116:26:15
41BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0601:33:1805:32:3109:18:5709:34:4812:47:5113:01:5616:31:13
42LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4000:00:1401:40:0105:35:5009:21:3009:36:5512:46:2412:58:0016:33:27
43OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3000:00:2901:34:0505:21:4709:14:5809:34:4012:47:3013:04:1216:48:27
44JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:1501:29:3605:22:2509:17:5209:36:5812:49:3313:10:5016:53:48
45POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3000:00:0901:24:1304:58:4208:50:3009:13:0212:51:1413:09:5616:54:53
46KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM5000:00:0901:36:5205:46:2709:50:2210:09:3613:15:2713:29:4216:55:36
47KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4000:00:1701:31:0305:30:3909:23:1009:44:0512:53:1613:07:2716:55:58
48ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0301:17:5905:02:3308:59:0709:19:0712:45:3313:01:0216:56:19
49SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3000:00:1301:32:5405:18:4309:07:1809:31:2612:45:2913:00:5216:59:45
50TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK3000:00:1201:32:5505:18:4109:06:5509:31:2612:30:0912:50:1416:59:50
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF05:22:45 DNF09:15:12 DNF09:36:55 DNF12:47:48 DNF13:12:59 DNF17:05:16 DNF
52SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0801:26:2905:36:0909:42:3510:05:5813:18:2113:25:1717:11:01
53CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3000:00:1501:34:2605:35:1709:28:0710:02:1313:10:5213:20:1717:13:51
54RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM5000:00:0501:31:0205:42:0009:44:3109:47:3313:33:5713:37:5117:14:02
55MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4000:00:1501:35:0005:36:5009:43:5910:10:1213:25:1313:37:3317:21:26
56STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3000:00:1101:20:5505:20:0709:23:1209:29:3313:13:1813:20:0817:25:15
57MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4000:00:0901:41:5405:59:3710:07:5310:17:5013:28:3113:35:0417:31:27
58OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK4000:00:0601:33:2705:48:0710:01:3010:17:0413:39:4113:48:4617:32:12
59WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3000:00:2601:40:2505:57:0609:59:5510:23:1913:44:3813:53:5917:34:57
60RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:1201:35:3605:46:1509:57:5210:04:2913:36:1613:57:0617:36:33
61KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3000:00:1901:36:4105:47:5309:55:0110:10:4613:39:2913:51:0517:40:21
62ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4000:00:1701:34:1305:48:5609:48:1110:01:1513:24:1513:33:1517:44:53
63NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:20:0805:29:0509:47:1910:20:3613:26:0013:37:0317:45:05
64BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3000:00:1001:40:0205:53:5509:59:5310:23:1713:46:3913:56:5617:46:07
65KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3000:00:2701:41:1205:49:4209:47:4710:11:4813:24:2913:36:4517:46:10
66JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4000:00:0901:40:0205:53:5409:59:5510:23:1813:46:4013:57:0017:51:37
67NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3000:00:0201:20:1305:41:2009:58:0110:04:3613:46:4713:57:1517:53:39
68FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4000:00:0501:33:4905:37:0809:44:3010:11:2113:38:4713:52:2617:57:17
69MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4000:00:0601:31:1305:43:4509:51:2210:16:4413:33:3913:51:1617:58:35
70JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK4000:00:1401:37:0505:56:5110:24:5310:29:4913:52:3314:13:4418:00:40
71SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3000:00:0801:40:4505:57:0010:25:0010:32:5713:52:4014:13:4918:00:47
72LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK4000:00:1101:30:4005:30:5209:33:5309:49:1113:06:5313:15:1918:02:43
73ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4000:00:2201:44:0206:10:0710:32:3710:51:4013:55:0914:06:3518:02:49
74STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM5000:00:0401:35:4406:16:5710:33:1410:42:3914:06:1114:14:4918:03:47
75GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4000:00:0301:20:3405:41:2710:24:1110:58:1614:03:4714:31:5218:08:54
76KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4000:00:1301:39:1305:59:3710:24:5310:58:5214:10:1418:15:10
77PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4000:00:0201:26:1605:43:0709:59:2210:25:1513:53:3414:03:5318:19:25
78CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4000:00:1801:38:2005:42:5309:45:3710:08:3913:52:2614:22:3418:20:43
79SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM2000:00:0901:32:4205:58:0210:16:2110:26:1514:01:1314:13:4418:21:04
80TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4000:00:1001:39:1306:06:1410:15:5610:29:1213:55:0314:14:5718:23:24
81ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3000:00:2101:36:4105:45:3510:09:5510:23:0214:12:5214:25:1218:25:32
82TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM5000:00:1001:28:3105:41:1110:06:2810:30:3814:13:0314:24:5918:25:43
83KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4000:00:1901:37:1205:58:5710:15:4710:34:3514:16:0414:30:3118:26:20
84KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4000:00:0901:37:0806:01:0610:28:2411:06:1514:24:4414:42:3418:35:59
85MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3000:00:1501:35:3405:54:4510:13:2010:21:2813:55:4614:08:1318:36:25
86KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4000:00:0901:37:2105:56:2810:32:5310:41:4114:10:1918:37:09
87KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3000:00:2701:41:0406:19:5610:44:3311:16:2514:34:2514:49:3718:37:12
88JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4000:00:0501:33:0306:00:5110:27:0210:29:4614:22:2114:41:4018:37:16
89STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3000:00:0801:37:1006:01:1010:29:1011:06:1414:24:5214:42:3618:38:29
90TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:2501:39:1205:54:3110:14:0810:26:4014:13:0014:28:2418:46:39
91PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3000:00:1101:35:3905:54:4610:14:1910:27:2214:13:1314:28:4018:46:53
92GANC Marcin 2221TORUŃM4000:00:2201:44:5006:18:2610:43:0511:09:0914:40:3614:56:0218:49:37
93WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3000:00:0601:27:2905:41:2109:57:2710:18:3414:18:1914:30:2118:50:26
94ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4000:00:2001:41:5406:27:4910:42:5311:10:4114:26:4514:48:1118:51:45
95WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:1401:33:5305:57:0010:24:2811:08:4314:26:2114:48:0718:53:25
96OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4000:00:2301:42:0706:15:5110:43:4511:08:5914:37:4114:52:1118:55:48
97KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3000:00:2301:42:0606:15:5510:43:4611:08:5714:37:4314:52:1118:55:50
98KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK4000:00:1601:43:2306:08:0610:18:3610:38:0914:33:1914:45:4018:59:38
99OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3000:00:2601:56:1006:50:4911:24:4411:40:3414:57:0415:11:3018:59:59
100FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4000:00:1801:47:3206:30:5710:50:0111:25:1914:47:1314:56:2519:02:36
101ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4000:00:0801:36:5405:58:3110:24:3910:27:0914:33:2614:52:1419:03:46
102KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3000:00:1101:35:5805:57:0910:43:1411:09:2014:38:1714:57:0519:07:51
103MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4000:00:1301:43:2706:07:1110:26:3810:28:2015:00:4715:24:0919:08:17
104SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM5000:00:2201:38:1406:15:1210:34:5910:49:3314:40:3714:51:4619:10:24
105MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4000:00:0401:39:3206:15:2910:34:2210:49:0114:40:3114:52:0519:10:41
106NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0501:39:3606:41:3310:59:4811:22:4314:56:0115:12:1519:13:16
107KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3000:00:1401:36:4605:57:1110:30:1210:32:1014:49:3614:59:5219:14:16
108MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4000:00:0101:27:3205:33:0810:06:3310:19:0514:16:5914:29:1919:16:11
109SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4000:00:2501:39:1206:06:1410:38:5710:58:0114:36:2019:16:51
110MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:1801:40:2606:36:1511:05:2711:35:5515:04:5415:22:3619:18:57
111GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:2301:44:5506:35:4210:58:2411:23:3814:56:4815:13:1919:21:22
112BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4000:00:2101:41:1706:28:0010:55:2311:29:5914:56:5215:13:4519:21:28
113ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:4906:24:5410:59:1011:41:2415:05:2315:26:0319:24:47
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF08:24:05 DNF14:01:38 DNF14:25:21 DNF DNF DNF19:27:06 DNF
115KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:1701:37:5206:18:1810:43:5411:09:5314:57:5215:15:1419:27:27
116WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK3000:00:1601:38:0306:18:1910:43:5611:09:5514:58:0315:15:5819:27:31
117CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:2901:43:3506:19:5310:42:5411:20:0615:11:4115:21:0819:30:38
118MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4000:00:1301:36:4606:25:0110:59:0411:13:2515:11:5715:21:5719:32:04
118BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4000:00:1301:36:4106:24:5810:58:5711:13:2115:12:0015:21:2019:32:04
120POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM2000:00:1801:40:3205:59:5610:42:5611:25:2415:02:5915:32:1819:32:43
121WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3000:00:1701:40:2305:59:5610:42:5811:25:2515:03:0215:32:2019:32:45
122BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:1901:49:2006:24:5410:55:4611:29:5414:56:5115:13:4619:34:49
123BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:2901:30:1106:46:1710:51:0111:13:0614:56:0315:06:2319:35:08
124JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3000:00:0201:41:3906:07:4110:47:1411:19:2215:07:3615:25:1319:37:41
125KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:37:5806:41:2611:33:5411:48:3415:23:2115:32:4419:38:50
126BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4000:00:0101:26:3306:03:3910:38:5511:08:5715:06:5915:20:1419:38:58
127DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5000:00:1101:38:3006:07:4410:49:2911:39:5515:07:3515:20:1419:39:04
128GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3000:00:1601:34:2406:05:2810:28:1511:02:4915:11:3115:19:1019:40:38
129RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4000:00:1701:43:4406:19:1610:54:4911:26:0414:56:5815:13:2419:42:22
130KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4000:00:2001:34:0305:54:0010:39:5710:58:4315:07:3215:23:5919:44:29
131RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:2001:42:3006:30:0010:56:0511:28:3514:58:0615:18:1619:47:32
132NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK3000:00:2301:41:5206:30:0210:54:2511:08:4115:10:3615:17:4619:51:50
133PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK4000:00:2601:56:0907:09:4011:42:2811:52:2715:23:3915:31:2819:53:15
134STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM2000:00:1601:40:5606:35:3911:09:1611:45:4715:34:2315:51:0919:56:14
135MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4000:00:2001:41:2106:17:1011:04:1811:45:0715:18:2015:48:4119:56:21
136KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3000:00:2102:02:0907:14:4911:58:0412:11:0415:44:4919:56:21
137CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4000:00:1601:40:5606:35:3811:09:1411:45:3515:34:2215:50:5219:56:22
138KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3000:00:0601:43:5706:41:2811:05:1511:37:3415:21:2015:43:4419:56:50
139POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4000:00:2701:47:1706:35:5011:10:5611:30:4415:19:0315:38:0719:59:37
140KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4000:00:2701:40:2306:08:5011:10:5512:07:1615:38:4216:01:3820:04:03
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
141SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM2000:00:0901:32:4306:17:4910:39:1611:20:5515:12:0715:23:3520:09:32
142KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK3000:00:1301:48:0906:32:1611:11:5611:43:2915:43:0516:04:1020:10:27
143BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:1501:46:0106:40:3711:28:4811:50:2915:26:1415:39:2820:10:41
144WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM2000:00:1401:28:0105:41:2211:48:1413:01:5216:07:5016:45:2420:14:57
145CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3000:00:0601:28:0405:52:0310:29:1710:31:2015:20:4015:44:0220:18:29
146CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4000:00:0701:30:2805:57:4010:29:4011:11:2215:20:3915:42:5220:18:29
147SIUDAK Marek 2306KIELCEM6000:00:2101:45:3806:34:3111:11:0112:07:2215:38:4816:01:0520:19:32
148GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0701:39:4706:19:2811:02:5611:52:4415:38:0816:09:1120:20:08
149MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3000:00:2401:38:3806:51:0911:48:0212:23:3716:01:5416:24:4420:23:11
150HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5000:00:0901:47:3306:37:5411:27:1211:57:0115:38:0216:04:5220:23:23
151AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3000:00:0901:47:3106:37:5811:27:3411:57:0215:38:0316:04:5120:23:28
152KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1601:46:0206:42:2811:35:4411:50:2415:46:3616:02:5720:24:11
153JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:1001:51:1907:10:1111:58:4412:19:5515:58:5416:16:1120:30:13
154ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3000:00:1201:26:4305:40:0610:33:5110:53:3815:42:1216:06:5320:33:32
155CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4000:00:2001:47:1907:10:0311:54:3712:20:0216:14:0916:39:1520:33:52
156ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3000:00:2001:44:5406:32:2211:25:2311:54:5115:45:5216:11:1820:34:25
157SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3000:00:2001:44:5306:32:1611:25:2211:54:5015:45:5316:11:2420:34:26
158KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3000:00:1701:43:1406:17:5810:59:4011:25:5715:16:2315:35:3720:38:46
159WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK3000:00:1601:43:1506:17:5110:59:4011:25:5715:16:2215:35:2420:38:47
160MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:2701:53:1207:23:0012:06:2312:24:0316:10:5916:24:3820:39:06
161OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4000:00:1401:42:3806:28:3811:02:5911:24:4215:38:3415:53:0320:40:50
162KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:2701:53:1207:22:5912:06:2212:23:5016:10:5716:24:3720:42:01
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF06:51:59 DNF11:49:57 DNF12:05:45 DNF16:14:22 DNF16:29:51 DNF20:49:08 DNF
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF06:26:31 DNF11:29:38 DNF12:03:37 DNF15:34:42 DNF16:17:16 DNF20:53:24 DNF
165MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3000:00:1101:36:4906:26:5811:32:0512:09:5415:59:2516:15:3420:53:56
166KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4000:00:3002:09:3007:05:3412:00:4912:42:2716:26:3917:07:4121:05:36
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF06:08:57 DNF10:42:58 DNF11:25:24 DNF15:06:22 DNF15:32:22 DNF21:36:07 DNF
168ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4000:00:1201:49:0907:28:1512:30:4512:46:3916:52:1017:06:4721:38:18
169STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4000:00:2802:04:3807:56:1012:45:1813:25:4117:00:1817:21:5221:43:11
170BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK3000:00:2802:04:3707:56:0812:45:1713:25:4017:00:1417:21:5021:43:12
171MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:1401:52:4307:30:5412:52:4213:17:4717:20:3117:36:2321:51:06
172BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4000:00:1801:48:0106:31:3311:30:0011:53:2516:12:4916:53:2122:05:44
173DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:2501:55:3707:32:4112:59:4913:46:1317:15:1222:10:38
174PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:2001:42:3107:03:3512:32:0913:20:4817:22:3417:49:5922:14:35
175WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:41:5006:25:0110:59:1011:41:25
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF06:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF06:39:45 DNF12:20:54 DNF13:32:01 DNF16:50:59 DNF17:46:33 DNF DNF
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF07:32:39 DNF12:59:14 DNF13:46:21 DNF17:48:03 DNF18:00:46 DNF DNF
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF05:59:15 DNF10:37:02 DNF DNF DNF DNF DNF
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF05:52:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF05:59:16 DNF10:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF07:33:37 DNF12:45:10 DNF13:23:26 DNF17:13:48 DNF17:40:50 DNF DNF
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF07:31:17 DNF08:01:02 DNF DNF DNF DNF DNF
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF07:12:18 DNF12:07:45 DNF DNF DNF DNF DNF
JURCZAK Roman 2072RZESZOWM60DNF01:28:34 DNF06:09:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF05:46:15 DNF09:28:31 DNF DNF DNF DNF DNF
WIRKUS Zbigniew 2094HULLM60DNF01:59:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF05:57:13 DNF10:48:07 DNF DNF DNF DNF DNF
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF05:57:04 DNF10:27:49 DNF10:30:32 DNF DNF DNF DNF
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF05:18:45 DNF09:51:12 DNF DNF DNF DNF DNF
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF05:59:07 DNF10:57:28 DNF11:39:44 DNF DNF DNF DNF
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF06:10:11 DNF10:48:20 DNF DNF DNF DNF DNF
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF06:42:22 DNF11:51:26 DNF12:49:29 DNF17:11:20 DNF17:45:13 DNF DNF
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF07:32:39 DNF12:59:49 DNF13:46:28 DNF17:48:03 DNF18:01:23 DNF DNF
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF06:03:34 DNF10:00:14 DNF10:32:17 DNF DNF DNF DNF
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF06:16:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF06:16:25 DNF11:09:17 DNF11:14:38 DNF DNF DNF DNF
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF06:26:31 DNF11:19:59 DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF05:15:34 DNF08:58:15 DNF DNF DNF DNF DNF
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF05:08:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF06:30:36 DNF11:29:53 DNF DNF DNF DNF DNF
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF05:14:20 DNF09:18:46 DNF DNF DNF DNF DNF
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF06:51:11 DNF11:48:05 DNF12:23:36 DNF16:04:56 DNF16:24:43 DNF DNF
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF06:27:37 DNF11:05:28 DNF11:28:16 DNF16:11:13 DNF DNF DNF
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF06:43:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF06:35:33 DNF07:15:59 DNF DNF DNF DNF DNF
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF06:25:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF07:32:09 DNF12:58:55 DNF13:46:14 DNF17:48:12 DNF18:01:24 DNF DNF
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF DNF08:18:18 DNF DNF DNF DNF DNF
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF05:49:42 DNF11:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF05:54:46 DNF10:33:52 DNF DNF DNF DNF DNF
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF06:06:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF07:14:52 DNF12:28:33 DNF13:09:49 DNF DNF DNF DNF
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF05:02:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF05:56:58 DNF11:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF06:32:14 DNF11:24:49 DNF DNF DNF DNF DNF
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF07:09:19 DNF11:50:26 DNF DNF DNF DNF DNF
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF05:47:42 DNF10:07:12 DNF10:34:33 DNF DNF DNF DNF
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF05:28:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF05:11:29 DNF08:45:39 DNF DNF DNF DNF DNF
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF05:43:54 DNF10:13:21 DNF10:25:27 DNF DNF DNF DNF
KOLASA Andrzej 2022Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM60DNF01:56:13 DNF08:07:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF06:39:11 DNF11:52:25 DNF DNF DNF DNF DNF
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF06:13:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF05:25:59 DNF09:33:22 DNF DNF DNF DNF DNF
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF05:34:39 DNF09:42:36 DNF10:05:10 DNF DNF DNF DNF
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF06:17:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF06:27:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF08:07:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF06:22:19 DNF11:03:59 DNF11:31:55 DNF15:39:59 DNF DNF DNF
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF06:40:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF06:15:12 DNF10:59:24 DNF DNF DNF DNF DNF
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF06:15:07 DNF10:58:52 DNF DNF DNF DNF DNF
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF06:25:03 DNF10:58:17 DNF11:33:05 DNF16:08:25 DNF DNF DNF
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF07:01:49 DNF12:16:55 DNF DNF DNF DNF DNF
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF06:00:37 DNF10:56:08 DNF11:35:53 DNF16:04:57 DNF DNF DNF
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF06:36:54 DNF12:23:05 DNF DNF DNF DNF DNF
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF07:04:00 DNF11:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF05:22:04 DNF09:43:49 DNF DNF DNF DNF DNF
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF08:06:52 DNF13:49:28 DNF DNF DNF DNF DNF
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF06:06:10 DNF10:43:41 DNF DNF DNF DNF DNF
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF06:43:47 DNF07:16:13 DNF DNF DNF DNF DNF
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF07:32:15 DNF12:21:44 DNF12:29:48 DNF DNF DNF DNF
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF05:52:36 DNF10:17:30 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 258 wynik(ów)