BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KRAWCZAK Paulina 2048biegusiem.plDĘBLINK301K 100:00:0401:19:3304:43:1608:04:3608:15:1611:16:3711:23:2814:27:1615:43:3116:31:41.4516:31:46.10 9:216,4
2MALINOWSKA Anna 2080GDAŃSKK302K 200:00:2201:26:1305:08:1108:29:5508:34:5311:31:2411:35:4714:52:1516:34:3717:44:10.7017:44:33.25+01:12:4710:026,0
3MACIOSZEK Krystyna 2066ZIELONA GÓRAK303K 300:00:0701:25:2305:11:1209:05:2109:24:3312:17:3612:24:1815:59:4717:46:5618:52:04.6518:52:12.35+02:20:2610:405,6
4SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 2243Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK401K 400:00:0401:29:3905:32:3509:19:0209:27:4912:27:2812:29:5916:14:5217:50:3918:52:17.4018:52:21.60+02:20:3510:405,6
5DZIUBAŁA Karolina 2168Ultra para - biegamy w górachWARSZAWAK201K 500:00:1001:35:5805:36:5309:26:3909:34:3312:26:4112:30:2716:07:3818:00:4319:27:29.0019:27:39.15+02:55:5311:005,4
6OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2039Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK402K 600:00:0601:33:2705:48:0710:01:3010:17:0413:39:4113:48:4617:32:1219:13:1120:21:42.8520:21:49.70+03:50:0311:315,2
7TURSKA Agnieszka 2220Ultra WayGDAŃSKK304K 700:00:1201:32:5505:18:4109:06:5509:31:2612:30:0912:50:1416:59:5019:22:4521:14:39.1521:14:52.10+04:43:0612:015,0
8JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2207WARSZAWAK403K 800:00:1401:37:0505:56:5110:24:5310:29:4913:52:3314:13:4418:00:4020:14:4721:35:33.0521:35:47.15+05:04:0112:134,9
9LEWANDOWSKA Marlena 2010Klub Maratoński Truchcik ŁubiankaTORUŃK404K 900:00:1101:30:4005:30:5209:33:5309:49:1113:06:5313:15:1918:02:4320:15:1621:48:03.3021:48:14.80+05:16:2812:204,9
10KUCNER Monika 2127Alberts TeamKĄKOLEWOK405K 1000:00:1601:43:2306:08:0610:18:3610:38:0914:33:1914:45:4018:59:3821:22:0322:59:47.8023:00:04.05+06:28:1713:014,6
11NIEMCZAK Basia 2250IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOK305K 1100:00:2301:41:5206:30:0210:54:2511:08:4115:10:3615:17:4619:51:5021:51:1523:12:44.6023:13:08.20+06:41:2213:084,6
12WALASZKOWSKA Dominika 2019BIESYGOŚCICINOK306K 1200:00:1601:38:0306:18:1910:43:5611:09:5514:58:0315:15:5819:27:3121:53:2623:25:51.9023:26:08.65+06:54:2213:154,5
13KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2149Tigers TeamŁÓDŹK406K 1300:00:1601:46:0206:42:2811:35:4411:50:2415:46:3616:02:5720:24:1122:29:1623:58:21.6023:58:37.85+07:26:5113:344,4
14PODCZARSKA Izabela 2108KOLBUDY TEAMKOLBUDYK407K 1400:00:2601:56:0907:09:4011:42:2811:52:2715:23:3915:31:2819:53:1522:13:0123:58:48.9023:59:15.75+07:27:2913:344,4
15KORALEWSKA Marlena 2153Vegan RunnersPETERBOROUGHK307K 1500:00:1301:48:0906:32:1611:11:5611:43:2915:43:0516:04:1020:10:2722:29:3124:08:19.7524:08:32.85+07:36:4613:394,4
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
16KUCZEK Katarzyna 2063PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK408K 1600:00:2701:53:1207:22:5912:06:2212:23:5016:10:5716:24:3720:42:0123:21:5025:16:05.7025:16:32.75+08:44:4614:184,2
17BĘBEN Sandra 2215WARSZAWAK308K 1700:00:2802:04:3707:56:0812:45:1713:25:4017:00:1417:21:5021:43:1223:49:2925:30:21.4025:30:50.30+08:59:0414:264,2
18WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 2095wkurw_teamLUBLINK309K 1800:00:1601:43:1506:17:5110:59:4011:25:5715:16:2215:35:2420:38:4723:33:0225:59:40.4025:59:57.30+09:28:1114:424,1
19KIEŁBASA Sylwia 2000LUBLINK3010K 1900:00:1701:43:1406:17:5810:59:4011:25:5715:16:2315:35:3720:38:4623:33:0025:59:40.3525:59:57.60+09:28:1114:424,1
ANDRZEJEWSKA - PŁUCIENNIK Edyta 2011Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK40DNF02:11:33 DNF08:24:05 DNF14:01:38 DNF14:25:21 DNF DNF DNF19:27:06 DNF DNF DNF DNF--
POSŁUSZNA Anna 2117xRunnersWARSZAWAK20DNF01:45:02 DNF06:42:22 DNF11:51:26 DNF12:49:29 DNF17:11:20 DNF17:45:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIĄG Monika 2129ZAWIERCIEK30DNF01:55:36 DNF07:32:39 DNF12:59:49 DNF13:46:28 DNF17:48:03 DNF18:01:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLAJ Ewelina 2173MordeczkiWARSZAWAK30DNF01:44:37 DNF06:27:37 DNF11:05:28 DNF11:28:16 DNF16:11:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIEŃKOWSKA Agnieszka 2245PŁOCKK30DNF01:53:19 DNF07:32:15 DNF12:21:44 DNF12:29:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LASZCZYK Nadya 2225REDAK30DNF01:38:22 DNF06:15:12 DNF10:59:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GADAMSKA-KABATA Paulina 2135wkurw_teamGDAŃSKK30DNF01:41:26 DNF06:16:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUNKEL Anna 2122PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK40DNF01:53:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 27 wynik(ów)