BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1TYCZKA Wojciech 2280Cidry lotajomRADZIONKÓWM201M 2400:00:2101:35:2605:14:5908:42:2709:07:2212:11:3912:21:2416:04:3417:45:2418:51:19.9518:51:41.55 10:405.6
2RĘBILAS Adam 2229NOWY WIŚNICZM202M 3100:00:2901:33:4705:28:3009:17:0010:04:0712:49:5213:12:1116:26:1518:14:3819:12:04.0519:12:33.05+00:20:5110:525.5
3SIEROCIUK Adrian 2166WROCŁAWM203M 5600:00:0901:32:4205:58:0210:16:2110:26:1514:01:1314:13:4418:21:0420:01:5121:09:19.0021:09:28.05+02:17:4611:585
4KLUCZ Błażej 2049GORZÓW WIELKOPOLSKIM204M 11100:00:1701:37:5206:18:1810:43:5411:09:5314:57:5215:15:1419:27:2721:53:2023:30:19.8023:30:37.10+04:38:5513:184.5
5POZNAŃSKI Szymon 2071Bydgoskie Dziki'Powalisza'BYDGOSZCZM205M 11600:00:1801:40:3205:59:5610:42:5611:25:2415:02:5915:32:1819:32:4321:47:2423:38:08.1023:38:26.40+04:46:4413:224.5
6STELMACHER Dominik 2107Harpagany Running TeamGRUDZIĄDZM206M 11800:00:1601:40:5606:35:3911:09:1611:45:4715:34:2315:51:0919:56:1422:12:3423:38:29.9523:38:46.25+04:47:0413:224.5
7WOLSKI Konrad 2290ZDUNYM207M 12100:00:1401:28:0105:41:2211:48:1413:01:5216:07:5016:45:2420:14:5722:17:3823:40:59.9023:41:14.30+04:49:3213:244.5
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
8SOBOCIŃSKI Karol 2120Piękni i BestieDZIERZGOŃM208M 14300:00:0901:32:4306:17:4910:39:1611:20:5515:12:0715:23:3520:09:3222:55:2424:31:32.0524:31:41.25+05:39:5913:524.3
BARTOSIŃSKI Bartłomiej 2020Łowcy WrażeńWARSZAWAM20DNF01:35:53 DNF05:43:54 DNF10:13:21 DNF10:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYWDA Wojciech 2274POZNANM20DNF02:02:10 DNF07:14:52 DNF12:28:33 DNF13:09:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUCIOR Łukasz 2282Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM20DNF01:38:22 DNF05:56:58 DNF11:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPEK Arkadiusz 2148ŻMIGRÓDM20DNF01:42:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NALEPA Tomasz 2314M20DNF02:04:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 13 wynik(ów)