BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1FICEK Roman 2317Muay Running TeamSKAWICAM301M 100:00:0301:10:1003:52:0006:39:1506:42:3409:10:0109:13:5111:45:1412:52:2313:34:28.0013:34:31.00 7:417.8
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 2304TeamAltraRed/MonkSandalsTeamKRASNAM302M 200:00:0101:10:1404:09:4507:01:4307:06:5409:37:3909:43:5112:28:4813:48:0214:34:29.4514:34:31.30+01:00:008:157.3
3CZARNY Jaroslaw 2307CZARNIWROCŁAWM303M 300:00:0101:14:0204:22:0407:27:1807:32:3109:55:3609:58:2312:38:4213:48:2014:42:20.8514:42:21.85+01:07:508:197.2
4KUBASIK Łukasz 2098PRZEWORSKM304M 500:00:0201:25:2304:46:2107:58:3908:07:3510:44:2010:52:2713:33:1414:54:0615:46:53.8015:46:56.00+02:12:258:556.7
5SOWA Łukasz 2090KATOWICEM305M 600:00:0301:17:0404:43:4307:59:1108:07:3711:00:5611:05:4914:00:2915:21:3016:17:33.5516:17:36.65+02:43:059:136.5
6MILCZAREK Paweł 2311WOZ-TRANSDOBRZYCAM306M 800:00:0301:17:5104:36:3007:58:3908:10:3411:12:1411:20:3514:17:4515:39:5016:31:08.5516:31:11.65+02:56:409:216.4
7ŻARECKI Łukasz 2174SIECHNICEM307M 900:00:0301:17:5204:36:3607:58:3808:07:3211:03:1211:06:2514:17:4615:44:5116:42:48.4516:42:51.85+03:08:209:276.3
8MEISSNER Paweł 2268TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZŁÓDŹM308M 1300:00:0201:17:4904:46:1008:19:0508:29:2911:15:3311:23:0814:48:4016:33:5317:37:22.6017:37:24.80+04:02:539:586
9STEFAŃSKI Krystian 2270KS KANAŁEKWARSZAWAM309M 1500:00:0201:18:2704:41:2508:07:5808:25:0611:24:2311:40:1514:56:4716:49:0517:53:54.6517:53:56.70+04:19:2510:075.9
10STEFANIAK Maciej 2222gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3010M 1900:00:1301:35:5705:21:3709:05:1609:12:4712:17:0012:24:4315:46:1917:18:1018:34:07.6018:34:20.70+04:59:4910:305.7
11GRONDYS Paweł 2029WROCŁAWM3011M 2000:00:0701:25:3105:10:4408:59:1809:14:5312:24:1412:30:5916:00:3417:41:3218:42:40.6518:42:48.05+05:08:1710:355.7
12NIEDZIELA Marcin 2163WIELICZKAM3012M 2100:00:0201:27:3805:14:5108:59:2109:02:0612:23:4712:36:5916:09:1017:45:3618:45:17.8518:45:20.75+05:10:4910:365.7
13NALAZEK Marcin 2083Kalenji by Decathlon - Piaseczno RunningWARSZAWAM3013M 2300:00:0201:17:1605:13:0908:50:1709:14:3212:06:2412:14:5915:45:1917:38:2018:48:37.8018:48:40.65+05:14:0910:385.6
14JANECKA Artur 2119Bieging Team ZelówŁASKM3014M 2600:00:3001:18:1005:07:4908:52:4709:14:3212:14:5712:26:4616:07:2017:57:1119:07:42.3019:08:12.30+05:33:4110:495.5
15MATUSIAK Michał 2006Rowery MałgośkaPOZNAŃM3015M 3000:00:1201:38:3505:31:4509:18:5209:34:3612:38:0413:02:5816:22:4718:05:1819:11:49.3519:12:02.25+05:37:3110:515.5
16TOMASZ Twardowski 2224STRAŻÓWM3016M 3200:00:0501:27:3305:22:0909:15:1209:36:3112:30:1112:37:1916:08:5818:01:4619:12:56.4019:13:01.50+05:38:3010:525.5
17PAWLIKOWSKI Andrzej 2086KRASNYSTAWM3017M 3300:00:1801:26:0205:11:0209:15:0009:34:3712:26:3412:31:3316:07:2518:00:3619:27:20.8519:27:39.05+05:53:0811:005.4
18OLEŚ Daniel 2182BYDGOSZCZM3018M 4000:00:2901:34:0505:21:4709:14:5809:34:4012:47:3013:04:1216:48:2718:45:0820:07:43.8020:08:13.50+06:33:4211:235.3
19ZBOŻNIAK Łukasz 2260Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3019M 4100:00:0301:17:5905:02:3308:59:0709:19:0712:45:3313:01:0216:56:1919:11:5020:21:56.4020:21:59.80+06:47:2811:315.2
20CAŁY Patryk 2272WROCŁAWM3020M 4200:00:1501:34:2605:35:1709:28:0710:02:1313:10:5213:20:1717:13:5119:13:0120:22:20.1020:22:35.30+06:48:0411:315.2
21STACHURSKI Piotr 2201STALGAST RADOMJEDLNIA LETNISKOM3021M 4400:00:1101:20:5505:20:0709:23:1209:29:3313:13:1813:20:0817:25:1519:12:5820:31:37.6020:31:48.65+06:57:1711:375.2
22JAZŁOCKI Łukasz 2045TWDWWARSZAWAM3022M 4600:00:2201:33:4805:13:4408:54:1809:06:0612:11:3712:20:1816:09:2018:28:4220:34:09.2520:34:31.45+07:00:0011:385.2
23BOJAŃSKI Zbigniew 2190WRZEŚNIAM3023M 4700:00:1001:40:0205:53:5509:59:5310:23:1713:46:3913:56:5617:46:0719:34:4320:46:10.2020:46:20.35+07:11:4911:455.1
24WOJTANOWICZ Jacek 2267DOPIEWIECM3024M 5000:00:2601:40:2505:57:0609:59:5510:23:1913:44:3813:53:5917:34:5719:35:5820:51:24.7520:51:51.25+07:17:2011:485.1
25RUTKOWSKI Konrad 2143TOMASZÓW MAZOWIECKIM3025M 5100:00:1201:35:3605:46:1509:57:5210:04:2913:36:1613:57:0617:36:3319:36:1120:52:46.6520:52:58.65+07:18:2711:495.1
26KRUSZEWSKI Filip 2154POZNAŃM3026M 5200:00:1901:36:4105:47:5309:55:0110:10:4613:39:2913:51:0517:40:2119:38:2920:55:59.2020:56:18.90+07:21:4711:505.1
27POTOCKI Konrad 2313WROCŁAWM3027M 5800:00:0901:24:1304:58:4208:50:3009:13:0212:51:1413:09:5616:54:5319:33:2021:14:32.6521:14:41.70+07:40:1012:015
28SMÓŁKOWSKI Marcin 2024RumiaRunnerRUMIAM3028M 5900:00:1301:32:5405:18:4309:07:1809:31:2612:45:2913:00:5216:59:4519:22:4721:14:53.6521:15:07.15+07:40:3612:015
29KUBERA Paweł 2179GDAŃSKM3029M 6000:00:2701:41:1205:49:4209:47:4710:11:4813:24:2913:36:4517:46:1019:57:2421:19:37.7021:20:05.55+07:45:3412:045
30NIEDŹWIEDŹ Maciej 2231Kocham ŻycieNOWY SĄCZM3030M 6100:00:0201:20:1305:41:2009:58:0110:04:3613:46:4713:57:1517:53:3920:06:0621:25:26.1021:25:28.60+07:50:5712:074.9
31SOKÓŁ Marcin 2312WAŁBRZYCHM3031M 6600:00:0801:40:4505:57:0010:25:0010:32:5713:52:4014:13:4918:00:4720:23:1521:53:15.3521:53:23.85+08:18:5212:234.8
32KORBUT Radosław 2264CROSSFIT MGWSIEDLCEM3032M 6900:00:2701:41:0406:19:5610:44:3311:16:2514:34:2514:49:3718:37:1220:41:2921:55:08.0521:55:35.45+08:21:0412:244.8
33TROJNAR Damian 2275Ks JanuszeŁAŃCUTM3033M 7400:00:2501:39:1205:54:3110:14:0810:26:4014:13:0014:28:2418:46:3920:55:4322:04:01.7022:04:26.90+08:29:5512:294.8
34PASTUŁA Łukasz 2125KOLBUSZOWAM3034M 7600:00:1101:35:3905:54:4610:14:1910:27:2214:13:1314:28:4018:46:5320:55:5922:06:32.9022:06:43.95+08:32:1212:304.8
35ĆWIRKO Łukasz 2291KOSZALIN, POW. KOSZALINM3035M 7700:00:2101:36:4105:45:3510:09:5510:23:0214:12:5214:25:1218:25:3220:48:5222:08:47.4522:09:08.90+08:34:3712:324.8
36STROCZYŃSKI Paweł 2188TYCHYM3036M 8200:00:0801:37:1006:01:1010:29:1011:06:1414:24:5214:42:3618:38:2920:57:3522:23:23.4522:23:32.20+08:49:0112:404.7
37MAGDZIAK Łukasz 2040Łowcy WrażeńZANIEMYŚLM3037M 8500:00:1501:35:3405:54:4510:13:2010:21:2813:55:4614:08:1318:36:2520:52:1422:27:10.2022:27:25.65+08:52:5412:424.7
38OCZOŚ Hubert 311 XWojownicze NiedźwiadkiPRZEMYŚLM3038M 8800:00:2601:56:1006:50:4911:24:4411:40:3414:57:0415:11:3018:59:5921:13:2322:34:28.0522:34:54.90+09:00:2312:464.7
39KRAKOWIAK Łukasz 2046STARGARDM3039M 9000:00:2301:42:0606:15:5510:43:4611:08:5714:37:4314:52:1118:55:5021:05:0922:38:27.8522:38:51.25+09:04:2012:484.7
40KORBELA Bartosz 2212mBankŁÓDŹM3040M 9600:00:1101:35:5805:57:0910:43:1411:09:2014:38:1714:57:0519:07:5121:12:1722:46:36.0522:46:47.25+09:12:1612:534.7
41WYRWAŁ Sebastian 2256RADZYMINM3041M 10000:00:0601:27:2905:41:2109:57:2710:18:3414:18:1914:30:2118:50:2621:13:4322:47:26.0022:47:32.90+09:13:0112:544.7
42KUŚ Sławomir 2150CZUDECM3042M 10100:00:1401:36:4605:57:1110:30:1210:32:1014:49:3614:59:5219:14:1621:25:2222:57:15.3522:57:30.15+09:22:5912:594.6
43KOSIŃSKI Marcin 2198PetunieKOLNOM3043M 10800:00:2102:02:0907:14:4911:58:0412:11:0415:44:4919:56:2122:01:1823:24:54.0023:25:15.65+09:50:4413:154.5
44JASKULA Bartosz 2076WARSZAWAM3044M 11000:00:0201:41:3906:07:4110:47:1411:19:2215:07:3615:25:1319:37:4122:05:1623:30:32.6523:30:35.15+09:56:0413:184.5
45WOLSKI Dariusz 2171Dakos TeamBYDGOSZCZM3045M 11500:00:1701:40:2305:59:5610:42:5811:25:2515:03:0215:32:2019:32:4521:47:2423:38:08.4523:38:26.05+10:03:5513:224.5
46BURBLIS Łukasz 2124Bieging Team ZelówŁASKM3046M 12200:00:2901:30:1106:46:1710:51:0111:13:0614:56:0315:06:2319:35:0822:04:5523:42:17.0523:42:46.85+10:08:1513:254.5
47GORSKI Mateusz 2012Bigyellowfoot adventure teamKRAKOWM3047M 12400:00:1601:34:2406:05:2810:28:1511:02:4915:11:3115:19:1019:40:3822:06:4023:48:31.4523:48:47.60+10:14:1613:284.5
48KOWALEWSKI Krzysztof 227712tri.plWARSZAWAM3048M 12700:00:0601:43:5706:41:2811:05:1511:37:3415:21:2015:43:4419:56:5022:17:3423:53:19.6023:53:25.75+10:18:5413:314.4
49CIĘŻKI Konrad 2189EverrunŁÓDŹM3049M 13200:00:0601:28:0405:52:0310:29:1710:31:2015:20:4015:44:0220:18:2922:25:5923:58:49.7523:58:56.50+10:24:2513:344.4
50AL-JEABORY Mahdi 2102JAWORZNOM3050M 13400:00:0901:47:3106:37:5811:27:3411:57:0215:38:0316:04:5120:23:2822:17:5824:04:36.4524:04:45.95+10:30:1413:374.4
51MROZIŃSKI Leszek 2068RUNEDAREDAM3051M 13600:00:2401:38:3806:51:0911:48:0212:23:3716:01:5416:24:4420:23:1122:43:2524:05:54.8024:06:19.15+10:31:4813:384.4
52MORAWSKI Grzegorz 2057Koniuchy OCRWARSZAWAM3052M 13900:00:1101:36:4906:26:5811:32:0512:09:5415:59:2516:15:3420:53:5622:59:2424:19:48.0024:19:59.95+10:45:2813:464.4
53ZIELIŃSKI Damian 2301NOVAPILAWAM3053M 14000:00:2001:44:5406:32:2211:25:2311:54:5115:45:5216:11:1820:34:2522:58:5124:21:22.3024:21:42.85+10:47:1113:474.4
54SOBIECH Marcin 2176GARWOLINM3054M 14100:00:2001:44:5306:32:1611:25:2211:54:5015:45:5316:11:2420:34:2622:59:2524:21:23.9524:21:44.50+10:47:1313:474.4
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
55ROMERO GARCIA Juan 2170WITCWARSZAWAM3055M 14400:00:1201:26:4305:40:0610:33:5110:53:3815:42:1216:06:5320:33:3223:00:0024:47:44.5524:47:56.60+11:13:2514:024.3
56MĘCZYKOWSKI Ireneusz 2009gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3056M 15100:00:1401:52:4307:30:5412:52:4213:17:4717:20:3117:36:2321:51:0626:06:38.9526:06:53.50+12:32:2214:464.1
WIŚNIEWSKI Dawid 2069Anielski OrszakTORUŃM30DNF01:40:34 DNF06:08:57 DNF10:42:58 DNF11:25:24 DNF15:06:22 DNF15:32:22 DNF21:36:07 DNF DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Mateusz 2050PainkillerDZIWNÓWM30DNF01:39:11 DNF07:33:37 DNF12:45:10 DNF13:23:26 DNF17:13:48 DNF17:40:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZTYK Grzegorz 2016Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:43:02 DNF06:39:45 DNF12:20:54 DNF13:32:01 DNF16:50:59 DNF17:46:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Michał 2027Kowalewo BiegaKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:59:40 DNF07:32:39 DNF12:59:14 DNF13:46:21 DNF17:48:03 DNF18:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGUS Piotr 2299Krajoznawcze Wycieczki Dzikiego Misia Kontemplujące Przyrodę z Ojcem BogusemWARSZAWAM30DNF01:41:51 DNF06:22:19 DNF11:03:59 DNF11:31:55 DNF15:39:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZUKA Paweł 2230Logwin Team SportGDAŃSKM30DNF01:38:22 DNF06:00:37 DNF10:56:08 DNF11:35:53 DNF16:04:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIMNY Piotr 2100Saint Gobain SQUADMZYKIM30DNF01:35:54 DNF05:57:04 DNF10:27:49 DNF10:30:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIBOR Marcin 2137KRASNYSTAWM30DNF01:33:24 DNF06:16:25 DNF11:09:17 DNF11:14:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARECKI Wojciech 2242KOSZALINM30DNF01:38:01 DNF06:43:47 DNF07:16:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZURKOWSKI Michał 2067gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30DNF01:52:44 DNF07:31:17 DNF08:01:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 2145WARSZAWAM30DNF01:28:13 DNF05:15:34 DNF08:58:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Michał 2091LUBLINM30DNF01:43:14 DNF05:46:15 DNF09:28:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2316M30DNF01:23:33 DNF05:22:04 DNF09:43:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANK Dariusz 2259KOSZALINM30DNF01:34:43 DNF05:54:46 DNF10:33:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BURZYŃSKI Tomasz 2206GetResponseGDYNIAM30DNF01:41:11 DNF06:06:10 DNF10:43:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBIERAŃSKI Dariusz 2096ŻARKI LETNISKOM30DNF01:35:57 DNF05:57:13 DNF10:48:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Krystian 2226#KGDYNIAM30DNF01:42:03 DNF06:15:07 DNF10:58:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHODOROWSKI Arkadiusz 2228IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM30DNF01:54:07 DNF08:06:52 DNF13:49:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROZLAZLY Rozlazly 2159MALBORKM30DNF01:24:27 DNF05:08:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOLAJCZYK Lukasz 2059CZELADZM30DNF01:24:33 DNF05:28:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UBYCH Mariusz 2043Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM30DNF01:28:15 DNF05:52:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEISSENSTEINER Dawid 2269MROCZKOWAM30DNF01:28:48 DNF06:06:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLONEK Marcin 2082Fundacja OrangePRUSZKÓWM30DNF01:41:59 DNF06:27:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTAK Patryk 2177Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM30DNF01:38:40 DNF06:43:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPEK Paweł 2018biegusiem.plWARSZAWAM30DNF01:28:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BASHFORD Marcus 2237JESÓWKAM30DNF01:28:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Arkadiusz 2257BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAM30DNF01:36:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNAREK Remigiusz 2118xRunnersBYDGOSZCZM30DNF01:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTASZEK Marcin 2038Muchy na zębachTORUŃM30DNF01:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)