BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1ŚCIESZKA Wojciech 219513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM401M 400:00:0101:11:5004:22:0707:16:3507:19:3509:56:3509:58:3912:40:3113:53:5614:44:10.4014:44:12.05 8:207,2
2POLAK Stanisław 2205Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWM402M 700:00:1301:20:0004:36:1107:53:2208:04:1410:45:2310:52:0913:59:5215:23:4916:23:27.1016:23:41.00+01:39:289:166,5
3GOTFRYD Adam 2289JASŁOM403M 1000:00:0201:27:3405:03:4508:39:2008:39:5711:20:2811:25:5414:28:3515:50:4516:49:42.5516:49:45.35+02:05:339:316,3
4SNARSKI Dariusz 2128KATOWICEM404M 1100:00:0501:15:3204:42:4108:11:5608:20:2811:04:4711:09:3914:17:4515:47:2916:51:21.0516:51:26.65+02:07:149:326,3
5PRUCNAL Zbigniew 2093elko24.plJASŁOM405M 1200:00:0201:27:3505:03:3908:39:2108:40:0011:18:1511:25:5214:18:4215:50:4016:51:49.3516:51:51.55+02:07:399:326,3
6SZAŁ Tomasz 2161ETA UPS TEAMPOZNAŃM406M 1400:00:1001:25:1205:17:2008:58:5809:19:2812:04:0012:11:1615:13:4216:46:4517:39:51.2517:40:01.75+02:55:499:596,0
7MOSKALIK Tomasz 2041TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM407M 1600:00:0401:29:0305:01:3308:31:0508:32:1411:38:5011:44:0215:04:3716:47:3318:05:41.0518:05:45.45+03:21:3310:145,9
8SZCZYPEK Mariusz 21803.PBOTLUBENIAM408M 1700:00:0401:23:4105:03:3808:30:1208:46:3711:52:0512:01:5915:13:4917:06:5218:23:16.7518:23:20.95+03:39:0810:245,8
9GÓRAJ Janusz 2261KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM409M 1800:00:1101:38:0905:57:0009:46:3309:59:5712:50:1013:10:3715:57:4117:24:1618:25:43.6018:25:54.95+03:41:4210:255,8
10MAJEWSKI Arkadiusz 2263WODZISŁAW ŚLĄSKIM4010M 2500:00:2201:27:3805:20:5509:06:4709:24:4712:26:0112:35:2116:10:4918:00:2418:58:11.5018:58:34.20+04:14:2210:445,6
11SZKLARSKI Jacek 2308Astral BrothersM4011M 2700:00:1901:34:1205:22:2208:59:3809:19:1812:31:2412:53:1916:20:0218:10:0119:08:32.0019:08:51.10+04:24:3910:505,5
12KOBIERSKI Piotr 273 XHubi i PiotrekWARSZAWAM4012M 2900:00:0301:21:5404:58:4308:59:3409:15:1112:45:5812:56:5916:23:1118:06:0419:10:34.0519:10:37.65+04:26:2510:515,5
13BRYNDZA Krzysztof 2055HappyFITMAKÓW PODHALAŃSKIM4013M 3400:00:0601:33:1805:32:3109:18:5709:34:4812:47:5113:01:5616:31:1318:22:1319:31:39.1019:31:45.25+04:47:3311:035,4
14KOWALCZYK Rafał 2300LUBLINM4014M 3500:00:0301:21:1605:22:4209:21:1909:30:1812:32:4412:42:0416:23:4518:26:3019:41:49.2019:41:52.40+04:57:4011:085,4
15LANGE Zbigniew 2209KRAKÓWM4015M 3600:00:1401:40:0105:35:5009:21:3009:36:5512:46:2412:58:0016:33:2718:34:4619:50:58.3519:51:12.45+05:07:0011:145,3
16KOCHAJ Wojciech 2286LUBLINM4016M 3800:00:1701:31:0305:30:3909:23:1009:44:0512:53:1613:07:2716:55:5818:55:3720:02:27.0520:02:44.60+05:18:3211:205,3
17SZYMAŁA Marcin 2008Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4017M 3900:00:0801:26:2905:36:0909:42:3510:05:5813:18:2113:25:1717:11:0118:57:4320:05:03.9020:05:12.10+05:21:0011:225,3
18MILEWSKI Maciek 2175Samotny WilkLEGIONOWOM4018M 4500:00:1501:35:0005:36:5009:43:5910:10:1213:25:1313:37:3317:21:2619:12:4520:31:33.8520:31:49.55+05:47:3711:375,2
19NAGIEL Andrzej 2249Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4019M 4800:00:0601:20:0805:29:0509:47:1910:20:3613:26:0013:37:0317:45:0519:42:3820:47:09.8020:47:16.60+06:03:0411:455,1
20FRĄCZEK Maciej 2279PIASECZNOM4020M 4900:00:0501:33:4905:37:0809:44:3010:11:2113:38:4713:52:2617:57:1719:44:4220:48:32.3520:48:37.60+06:04:2511:465,1
21JEŻEWSKI Sławomir 2214Grzmot KomornikiROSNÓWKOM4021M 5400:00:0901:40:0205:53:5409:59:5510:23:1813:46:4013:57:0017:51:3719:45:3021:02:41.6021:02:51.55+06:18:3911:545,0
22MATUSZEWSKI Marek 2114Runner's PowerŚREMM4022M 5500:00:0901:41:5405:59:3710:07:5310:17:5013:28:3113:35:0417:31:2719:45:1921:03:24.5521:03:34.05+06:19:2211:555,0
23ŁYSIAK Michał 2031Szwagry DwaWARSZAWAM4023M 5700:00:1701:34:1305:48:5609:48:1110:01:1513:24:1513:33:1517:44:5319:46:1521:10:13.7021:10:31.50+06:26:1911:595,0
24KUBAT Michał 2007Gdów Proud RunnersGDÓWM4024M 6200:00:1301:39:1305:59:3710:24:5310:58:5214:10:1418:15:1020:09:5821:28:31.2521:28:44.80+06:44:3212:094,9
25ŻYRA Grzegorz 2116BezNapinyWARSZAWAM4025M 6300:00:2201:44:0206:10:0710:32:3710:51:4013:55:0914:06:3518:02:4920:08:1221:28:27.3021:28:50.20+06:44:3812:094,9
26CHWAŁA Artur 2073WARSZAWAM4026M 6500:00:1801:38:2005:42:5309:45:3710:08:3913:52:2614:22:3418:20:4320:31:4821:48:27.0521:48:45.65+07:04:3312:204,9
27KINCER Rafal 2141Marvipol DevelopmentZABRZEM4027M 6700:00:1901:37:1205:58:5710:15:4710:34:3514:16:0414:30:3118:26:2020:22:2021:54:01.1021:54:20.70+07:10:0812:234,8
28PRZERWA Andrzej 2130Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM4028M 6800:00:0201:26:1605:43:0709:59:2210:25:1513:53:3414:03:5318:19:2520:37:2121:55:02.6021:55:04.75+07:10:5212:244,8
29MORYC Maciej 2035Makabi WarszawaLUBLINM4029M 7000:00:0601:31:1305:43:4509:51:2210:16:4413:33:3913:51:1617:58:3520:27:3422:01:35.1522:01:41.30+07:17:2912:284,8
30GARDZIEL Jerzy 2276WW Team / AR WarszawaLUBLINM4030M 7100:00:0301:20:3405:41:2710:24:1110:58:1614:03:4714:31:5218:08:5420:11:4200:30:0022:01:59.0022:02:02.00+07:17:4912:114,9
31TRUSZCZYNSKI Maciej 2262KOPENHAGAM4031M 7200:00:1001:39:1306:06:1410:15:5610:29:1213:55:0314:14:5718:23:2420:38:2522:02:30.2022:02:40.35+07:18:2812:284,8
32JANKOWIAK Przemysław 2144WŁOSZAKOWICEM4032M 7300:00:0501:33:0306:00:5110:27:0210:29:4614:22:2114:41:4018:37:1620:46:0522:03:20.2022:03:26.10+07:19:1412:294,8
33GANC Marcin 2221TORUŃM4033M 7800:00:2201:44:5006:18:2610:43:0511:09:0914:40:3614:56:0218:49:3720:59:0822:20:45.9522:21:08.85+07:36:5612:384,7
34FURMAŃCZYK Michał 2194TRAMINELBYDGOSZCZM4034M 7900:00:1801:47:3206:30:5710:50:0111:25:1914:47:1314:56:2519:02:3621:05:1922:21:42.9522:22:01.65+07:37:4912:394,7
35KOŹMIŃSKI Piotr 2113Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOM4035M 8000:00:0901:37:2105:56:2810:32:5310:41:4114:10:1918:37:0920:55:5022:21:55.5522:22:05.40+07:37:5312:394,7
36KWASNIEWSKI Krzysztof 2187Żywcem ZabieganiWARSZAWAM4036M 8100:00:0901:37:0806:01:0610:28:2411:06:1514:24:4414:42:3418:35:5920:58:0822:23:21.6522:23:30.70+07:39:1812:404,7
37MAGDIJ Krzysztof 2002megkursy.plNOWY TARGM4037M 8300:00:1301:43:2706:07:1110:26:3810:28:2015:00:4715:24:0919:08:1721:13:3222:25:29.8522:25:43.25+07:41:3112:414,7
38CIUK Piotr 2037Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4038M 8400:00:2901:43:3506:19:5310:42:5411:20:0615:11:4115:21:0819:30:3821:14:4722:25:18.4522:25:47.85+07:41:3512:414,7
39MORYŃ Piotr 2078KONSTANCIN-JEZIORNAM4039M 8600:00:1801:40:2606:36:1511:05:2711:35:5515:04:5415:22:3619:18:5721:17:0522:28:06.9022:28:25.60+07:44:1312:434,7
40BALAWEJDER Marcin 2293PRZEWORSKM4040M 8700:00:2101:41:1706:28:0010:55:2311:29:5914:56:5215:13:4519:21:2821:23:2022:33:24.6522:33:46.60+07:49:3412:464,7
41OCHOTA Rafał 2047Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM4041M 8900:00:2301:42:0706:15:5110:43:4511:08:5914:37:4114:52:1118:55:4821:05:0222:38:27.3522:38:51.15+07:54:3912:484,7
42WIERZBA Jacek 2021Biegacza Sukces ŻmigródŻMIGRÓDM4042M 9100:00:1401:33:5305:57:0010:24:2811:08:4314:26:2114:48:0718:53:2521:11:4122:42:39.6022:42:54.15+07:58:4212:514,7
43ENGLERT Grzegorz 2084KOSZALINM4043M 9300:00:2001:41:5406:27:4910:42:5311:10:4114:26:4514:48:1118:51:4521:22:5022:43:35.4022:43:55.95+07:59:4312:514,7
44GRINIG Arkadiusz 2178WODZISŁAW ŚLĄSKIM4044M 9400:00:2301:44:5506:35:4210:58:2411:23:3814:56:4815:13:1919:21:2221:24:5122:43:33.5022:43:56.80+07:59:4412:514,7
45ŻMUDKA Bartek 2023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4045M 9500:00:1501:41:4906:24:5410:59:1011:41:2415:05:2315:26:0319:24:4721:25:5022:46:16.5522:46:32.20+08:02:2012:534,7
46MARCELA Marcin 2026Fat mama’s Sport clubBYTOMM4046M 9700:00:0401:39:3206:15:2910:34:2210:49:0114:40:3114:52:0519:10:4121:19:2922:47:08.4022:47:13.35+08:03:0112:534,7
47NIEDZIELA Marcin 2030Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4047M 9800:00:0501:39:3606:41:3310:59:4811:22:4314:56:0115:12:1519:13:1621:19:3022:47:08.2022:47:13.45+08:03:0112:534,7
48WIDZIAK Piotr 2025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4048M 9900:00:1501:41:5006:25:0110:59:1011:41:2522:46:59.3522:47:15.00+08:03:0212:534,7
49MILKA Miroslaw 2258JANÓWM4049M 10200:00:0101:27:3205:33:0810:06:3310:19:0514:16:5914:29:1919:16:1121:24:2923:00:54.8023:00:56.05+08:16:4413:014,6
50MAMLA Zbigniew 2185Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAM4050M 10300:00:1301:36:4606:25:0110:59:0411:13:2515:11:5715:21:5719:32:0421:47:2423:04:37.7523:04:51.00+08:20:3813:034,6
50BIENIAK Krzysztof 2288Klinika stomatologiczna Soldent BSC Tomasz DukatWARSZAWAM4050M 10300:00:1301:36:4106:24:5810:58:5711:13:2115:12:0015:21:2019:32:0421:47:2023:04:37.9023:04:51.00+08:20:3813:034,6
52ŁUKASIAK Sylwester 2134MIĘDZYBORÓWM4052M 10900:00:0801:36:5405:58:3110:24:3910:27:0914:33:2614:52:1419:03:4621:31:3823:25:47.6523:25:55.65+08:41:4313:154,5
53SZYMAJDA Adam 2052EquinixWARSZAWAM4053M 11200:00:2501:39:1206:06:1410:38:5710:58:0114:36:2019:16:5121:52:5223:34:21.8523:34:47.35+08:50:3513:204,5
54RUTYNA Paweł 2273Crazy DriverGRĘBÓWM4054M 11400:00:1701:43:4406:19:1610:54:4911:26:0414:56:5815:13:2419:42:2222:09:2723:37:43.0523:38:00.50+08:53:4813:224,5
55CEGLEWSKI Marcin 2106Harpagany Running TeamPOZNAŃM4055M 11700:00:1601:40:5606:35:3811:09:1411:45:3515:34:2215:50:5219:56:2222:12:3023:38:29.2523:38:45.95+08:54:3313:224,5
56BAJGERT Robert 2296VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4056M 11900:00:0101:26:3306:03:3910:38:5511:08:5715:06:5915:20:1419:38:5821:57:5823:39:44.0023:39:45.75+08:55:3313:234,5
57KORECKI Andrzej 2217MUROWANIECM4057M 12000:00:2701:40:2306:08:5011:10:5512:07:1615:38:4216:01:3820:04:0322:16:0723:39:34.1523:40:01.20+08:55:4913:234,5
58POLAKOWSKI Tomasz 2092Street Run RadomRADOMM4058M 12500:00:2701:47:1706:35:5011:10:5611:30:4415:19:0315:38:0719:59:3722:20:2123:48:50.6023:49:18.15+09:05:0613:284,5
59KOCOT Sebastian 2013SOSNOWIECM4059M 12600:00:2001:34:0305:54:0010:39:5710:58:4315:07:3215:23:5919:44:2922:14:4123:49:25.5023:49:46.25+09:05:3413:294,4
60MISIĄGIEWICZ Paweł 2240TARNOGRÓDM4060M 12800:00:2001:41:2106:17:1011:04:1811:45:0715:18:2015:48:4119:56:2122:16:3523:54:31.6023:54:51.85+09:10:3913:314,4
61GAUDYN Hubert 2028team 4KROSNO ODRZAŃSKIEM4061M 13000:00:0701:39:4706:19:2811:02:5611:52:4415:38:0816:09:1120:20:0822:28:2423:58:36.1523:58:44.05+09:14:3213:344,4
62CYNIAK Marek 2181EVERRUNŁÓDŹM4062M 13100:00:0701:30:2805:57:4010:29:4011:11:2215:20:3915:42:5220:18:2922:26:5223:58:48.6023:58:55.95+09:14:4313:344,4
63RUBIN Andrzej 2014Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4063M 13500:00:2001:42:3006:30:0010:56:0511:28:3514:58:0615:18:1619:47:3222:29:0824:05:03.1524:05:24.00+09:21:1113:374,4
64CINCIO Robert 2147TKKF Triathlon KoszalinBIESIEKIERZM4064M 13700:00:2001:47:1907:10:0311:54:3712:20:0216:14:0916:39:1520:33:5222:39:2924:11:26.3024:11:46.55+09:27:3413:414,4
65OWCZARSKI Marcin 2146BoryteamCHOJNICEM4065M 13800:00:1401:42:3806:28:3811:02:5911:24:4215:38:3415:53:0320:40:5023:00:4124:18:39.1024:18:54.00+09:34:4113:454,4
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
66KOLECKI Jakub 2042PrzełamanieNogiArtroZgubBrzuchRADOMM4066M 14200:00:3002:09:3007:05:3412:00:4912:42:2716:26:3917:07:4121:05:3623:15:1024:30:07.2024:30:37.40+09:46:2513:524,3
67MAKOS Adam 2064SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4067M 14500:00:2701:53:1207:23:0012:06:2312:24:0316:10:5916:24:3820:39:0623:22:1925:16:05.2025:16:32.55+10:32:2014:184,2
68ZIEMBA Jeremi 2157-ŁYSOMICEM4068M 14600:00:1201:49:0907:28:1512:30:4512:46:3916:52:1017:06:4721:38:1823:46:2625:27:39.6525:27:51.90+10:43:3914:244,2
69STĘPIEŃ Janusz 2216WARSZAWAM4069M 14700:00:2802:04:3807:56:1012:45:1813:25:4117:00:1817:21:5221:43:1123:49:2825:30:38.4025:31:06.90+10:46:5414:264,2
70BURZYŃSKI Tomasz 2208JÓZEFOSŁAWM4070M 14800:00:1801:48:0106:31:3311:30:0011:53:2516:12:4916:53:2122:05:4425:32:08.5525:32:26.95+10:48:1414:274,2
71DOMIŃCZYK Rafał 2126DĄBROWA GÓRNICZAM4071M 15000:00:2501:55:3707:32:4112:59:4913:46:1317:15:1222:10:3826:02:49.9526:03:15.40+11:19:0314:444,1
JAWOREK Jacek 2139JAWORZNOM40DNF01:40:11 DNF06:26:31 DNF11:29:38 DNF12:03:37 DNF15:34:42 DNF16:17:16 DNF20:53:24 DNF23:16:11 DNF DNF DNF--
KACZYŃSKI Artur 2285WARSZAWAM40DNF01:40:11 DNF06:51:59 DNF11:49:57 DNF12:05:45 DNF16:14:22 DNF16:29:51 DNF20:49:08 DNF23:28:40 DNF DNF DNF--
PIETRUCHA Maciej 2151Karkonosz Running TeamOBORNIKIM40DNF01:24:02 DNF05:22:45 DNF09:15:12 DNF09:36:55 DNF12:47:48 DNF13:12:59 DNF17:05:16 DNF DNF DNF DNF--
MIERZEJEWSKI Sylwester 2172OSNiP WP Active TeamRUMIAM40DNF01:38:39 DNF06:51:11 DNF11:48:05 DNF12:23:36 DNF16:04:56 DNF16:24:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZABLA Marcin 2233Saint-Gobain SQUADGRABOWAM40DNF01:52:19 DNF07:32:09 DNF12:58:55 DNF13:46:14 DNF17:48:12 DNF18:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKI Tomasz 2298RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40DNF01:41:50 DNF06:25:03 DNF10:58:17 DNF11:33:05 DNF16:08:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Piotr 2133SOSNOWIECM40DNF01:39:12 DNF06:03:34 DNF10:00:14 DNF10:32:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYDŁOWSKI Jacek 2058GDAŃSKM40DNF01:21:54 DNF05:47:42 DNF10:07:12 DNF10:34:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOFUŁ Tomasz 2112WARSZAWAM40DNF01:40:41 DNF05:59:07 DNF10:57:28 DNF11:39:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZUR Sebastian 2236RYMANÓW ZDRÓJM40DNF01:42:12 DNF DNF08:18:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUKATA Grzegorz 2060MGGWCHUDÓWM40DNF01:29:21 DNF05:11:29 DNF08:45:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Daniel 2167Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpKRZYŻ WLKPM40DNF01:23:01 DNF05:14:20 DNF09:18:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻAN Jakub 2184KW KrakówJERZMANOWICEM40DNF01:29:16 DNF05:25:59 DNF09:33:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARNICKI Paweł 2111NzNBYTÓWM40DNF01:24:20 DNF05:18:45 DNF09:51:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDZIŃSKI Tomasz 2302Vege Runners Hajime Run TeamKRAKÓWM40DNF01:34:13 DNF05:52:36 DNF10:17:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SCHWITALLA Adrian 2034MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:17 DNF05:59:15 DNF10:37:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 2044MKS SiechniceSIECHNICEM40DNF01:38:16 DNF05:59:16 DNF10:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDER Michał 2115BezNapinyWARSZAWAM40DNF01:44:04 DNF06:10:11 DNF10:48:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANIK Piotr 2238KOSZALINM40DNF01:36:17 DNF05:49:42 DNF11:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIK Tomasz 2140Koki TeamWARSZAWAM40DNF01:41:16 DNF06:26:31 DNF11:19:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁECKI Sebastian 2160Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM40DNF01:42:08 DNF06:30:36 DNF11:29:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 2284BiegaminaGDYNIAM40DNF01:55:29 DNF07:04:00 DNF11:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODCZARSKI Tomek 2056KOLBUDYM40DNF01:56:07 DNF07:09:19 DNF11:50:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Radosław 2283ACADEMY GCWWARSZAWAM40DNF01:38:26 DNF06:36:54 DNF12:23:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOKOCIŃSKI Dariusz 2278GDAŃSKM40DNF01:27:18 DNF05:02:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MONICA Mateusz 2077Apartamenty Łemko Running TeamKRYNICA ZDRÓJM40DNF01:41:11 DNF06:17:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURS Teodor 2219Pierdzace zajaceCISNAM40DNF01:36:42 DNF06:25:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTCZAK Krzysztof 2015WKB PIAST WrocławWROCŁAWM40DNF01:39:05 DNF06:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UBYCH Marcin 2297ŁÓDŹM40DNF01:49:06 DNF08:07:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻŁOBECKI Piotr 2156ŚWIĘTOMARZM40DNF01:30:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIROCHA Łukasz 2199WICHRY BESKIDUMUCHARZM40DNF01:33:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAŁ Krzysztof 2255RADZYMINM40DNF01:46:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENICKI Piotr 2164For-Rest-RunKOSZALINM40DNF01:47:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 104 wynik(ów)