BIEG RZEŹNIKA ULTRA 105 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
106.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
88
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Czas
netto
106km
Czas
brutto
106km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KUPIŃSKI Cezary 2032MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWM501M 2200:00:0501:26:2605:04:4508:42:1109:03:5112:06:3612:13:2716:00:0617:44:0218:48:02.8518:48:08.40 10:385.6
2TUŁAZA Jan 2158Klub Biegacza T2/4TORUŃM502M 2800:00:2301:39:1205:33:4409:25:5209:49:0012:58:2813:04:2116:14:5117:58:1519:10:08.7519:10:31.75+00:22:2310:515.5
3KURASZKIEWICZ Robert 2241ROPCZYCEM503M 3700:00:0901:36:5205:46:2709:50:2210:09:3613:15:2713:29:4216:55:3618:47:0519:58:48.5519:58:58.15+01:10:4911:185.3
4JANGAS Andrzej 2097Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM504M 4300:00:1501:29:3605:22:2509:17:5209:36:5812:49:3313:10:5016:53:4818:58:2420:25:14.1020:25:29.95+01:37:2111:335.2
5RÓŻYCKI Konrad 2271Biegnij z ProServiceWARSZAWAM505M 5300:00:0501:31:0205:42:0009:44:3109:47:3313:33:5713:37:5117:14:0219:36:0321:00:41.6021:00:46.85+02:12:3811:535
6STODOLNY Krzysztof 2169WORYTYM506M 6400:00:0401:35:4406:16:5710:33:1410:42:3914:06:1114:14:4918:03:4720:22:4821:46:23.6021:46:27.60+02:58:1912:194.9
7TĘCZA Dariusz 2211Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJM507M 7500:00:1001:28:3105:41:1110:06:2810:30:3814:13:0314:24:5918:25:4320:49:0022:04:58.6022:05:09.10+03:17:0012:294.8
8SZYMKIEWICZ Robert 2104Miedzyrzecz ReaktywacjaMIĘDZYRZECZM508M 9200:00:2201:38:1406:15:1210:34:5910:49:3314:40:3714:51:4619:10:2421:19:3222:43:00.0522:43:22.25+03:55:1312:514.7
9KAJA Robert 2247Wieluń BiegaWIELUŃM509M 10500:00:1001:37:5806:41:2611:33:5411:48:3415:23:2115:32:4419:38:5021:48:2323:07:21.9023:07:32.10+04:19:2313:054.6
10BĘDŹKOWSKI Marek 2197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5010M 10600:00:1901:49:2006:24:5410:55:4611:29:5414:56:5115:13:4619:34:4922:05:0823:15:14.9523:15:34.90+04:27:2613:094.6
11DŻUGAN Witold 2075POZNAŃM5011M 10700:00:1101:38:3006:07:4410:49:2911:39:5515:07:3515:20:1419:39:0421:58:2323:19:51.7023:20:03.45+04:31:5513:124.5
12BIAŁECKI Zbigniew 2152Łódź Running TeamŁÓDŹM5012M 11300:00:1501:46:0106:40:3711:28:4811:50:2915:26:1415:39:2820:10:4122:19:3923:35:36.5023:35:52.35+04:47:4313:214.5
13HOŁYSZ Daniel 2103JAWORZNOM5013M 12900:00:0901:47:3306:37:5411:27:1211:57:0115:38:0216:04:5220:23:2322:16:2523:58:05.8523:58:15.05+05:10:0613:344.4
14JEZIORNY Ryszard 2246Wieluń BiegaWIELUŃM5014M 13300:00:1001:51:1907:10:1111:58:4412:19:5515:58:5416:16:1120:30:1322:30:3324:04:02.2024:04:12.95+05:16:0413:374.4
Przekroczony limit czasu: 24:30:00
15PAPROCKI Wiesław 2310KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5015M 14900:00:2001:42:3107:03:3512:32:0913:20:4817:22:3417:49:5922:14:3525:38:57.7025:39:18.60+06:51:1014:314.1
FRYSIAK Artur 2061Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM50DNF01:29:47 DNF05:34:39 DNF09:42:36 DNF10:05:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2191STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM50DNF01:42:07 DNF06:35:33 DNF07:15:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 297 XJAGÓDKIPIASECZNOM50DNF01:37:18 DNF06:32:14 DNF11:24:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAŁUCKI Maciej 2239GŁOGOWOM50DNF01:42:30 DNF06:39:11 DNF11:52:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDA Tomek 2070Radio RodzinaŚLIWICEM50DNF01:59:45 DNF07:12:18 DNF12:07:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PORĘBSKI Zbigniew 2088QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM50DNF01:40:26 DNF07:01:49 DNF12:16:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JALOWSKI Andrzej 2244Polski24GNIEZNOM50DNF01:27:06 DNF06:13:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRĘGIELEWSKI Mirosław 2085BOJANOM50DNF01:32:28 DNF06:40:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SROMEK Piotr 2232Brak, biegam bo lubięNOWY SĄCZM50DNF01:27:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MROZIŃSKI Andrzej 2315TARNOBRZEGM50DNF02:16:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 25 wynik(ów)