Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-20 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 106.9 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 292 |
Wystartowało : | 258 |
Nie ukończyło : | 88 |
Ukończyło : | 170 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Cisna 11.88km | Maniow 35.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUPIŃSKI Cezary | 2032 | MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team | WROCŁAW | M50 | 00:00:05 | 01:26:26 | 05:04:45 | |
2 | JANGAS Andrzej | 2097 | Nadleśnictwo Kalisz | KOŹMINEK | M50 | 00:00:15 | 01:29:36 | 05:22:25 | |
3 | TUŁAZA Jan | 2158 | Klub Biegacza T2/4 | TORUŃ | M50 | 00:00:23 | 01:39:12 | 05:33:44 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
FRYSIAK Artur | 2061 | Wieluń Ultra i nie tylko | WIELUŃ | M50 | DNF | 01:29:47 DNF | 05:34:39 DNF | ||
5 | TĘCZA Dariusz | 2211 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | M50 | 00:00:10 | 01:28:31 | 05:41:11 | |
6 | RÓŻYCKI Konrad | 2271 | Biegnij z ProService | WARSZAWA | M50 | 00:00:05 | 01:31:02 | 05:42:00 | |
7 | KURASZKIEWICZ Robert | 2241 | ROPCZYCE | M50 | 00:00:09 | 01:36:52 | 05:46:27 | ||
8 | DŻUGAN Witold | 2075 | POZNAŃ | M50 | 00:00:11 | 01:38:30 | 06:07:44 | ||
JALOWSKI Andrzej | 2244 | Polski24 | GNIEZNO | M50 | DNF | 01:27:06 DNF | 06:13:29 DNF | ||
10 | SZYMKIEWICZ Robert | 2104 | Miedzyrzecz Reaktywacja | MIĘDZYRZECZ | M50 | 00:00:22 | 01:38:14 | 06:15:12 | |
11 | STODOLNY Krzysztof | 2169 | WORYTY | M50 | 00:00:04 | 01:35:44 | 06:16:57 | ||
12 | BĘDŹKOWSKI Marek | 2197 | Morsy Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M50 | 00:00:19 | 01:49:20 | 06:24:54 | |
FALKOWSKI Piotr | 297 X | JAGÓDKI | PIASECZNO | M50 | DNF | 01:37:18 DNF | 06:32:14 DNF | ||
WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 2191 | STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M50 | DNF | 01:42:07 DNF | 06:35:33 DNF | ||
15 | HOŁYSZ Daniel | 2103 | JAWORZNO | M50 | 00:00:09 | 01:47:33 | 06:37:54 | ||
ZAŁUCKI Maciej | 2239 | GŁOGOWO | M50 | DNF | 01:42:30 DNF | 06:39:11 DNF | |||
KRĘGIELEWSKI Mirosław | 2085 | BOJANO | M50 | DNF | 01:32:28 DNF | 06:40:04 DNF | |||
18 | BIAŁECKI Zbigniew | 2152 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:15 | 01:46:01 | 06:40:37 | |
19 | KAJA Robert | 2247 | Wieluń Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:10 | 01:37:58 | 06:41:26 | |
PORĘBSKI Zbigniew | 2088 | QUATTRO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M50 | DNF | 01:40:26 DNF | 07:01:49 DNF | ||
Przekroczony limit czasu: 24:30:00 | |||||||||
21 | PAPROCKI Wiesław | 2310 | KB MCKIS Jaworzno | JAWORZNO | M50 | 00:00:20 | 01:42:31 | 07:03:35 | |
22 | JEZIORNY Ryszard | 2246 | Wieluń Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:10 | 01:51:19 | 07:10:11 | |
DUDA Tomek | 2070 | Radio Rodzina | ŚLIWICE | M50 | DNF | 01:59:45 DNF | 07:12:18 DNF | ||
SROMEK Piotr | 2232 | Brak, biegam bo lubię | NOWY SĄCZ | M50 | DNF | 01:27:23 DNF | DNF | ||
MROZIŃSKI Andrzej | 2315 | TARNOBRZEG | M50 | DNF | 02:16:40 DNF | DNF |
Znaleziono 25 wynik(ów)