BIEG RZEŹNIKA ULTRA 115 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-06-01
Miejsce/ Place:
Bieszczady
Dystans/ Distance:
115 km
Zgłoszonych/ Registered:
296
Wystartowało/ Started:
241
Nie ukończyło/ Not finished:
113
Ukończyło/ Finished:
128
Na trasie/ On track:
41

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.01km | 34km | 63km | 83km | 91km | 104km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.01km34km63km83km91km104kmKara/
bonifikata
Czas
netto
115km
Czas
brutto
115km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BOTKIEWICZ Jarosław 2323WKURW_TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM401M 100:00:0203:59:4308:15:3511:40:3713:04:2714:57:0216:44:11.1516:44:11.15 8:436.9
2SOBOL Tomasz 2258KATOWICEM402M 200:00:0303:59:4208:19:4211:44:3713:11:1415:04:0216:54:09.9516:54:09.95+00:09:588:496.8
3WOJTCZAK Mariusz 2128BRZEZINYM403M 300:00:0404:10:3408:31:4312:01:4313:22:0815:10:0917:06:59.9017:06:59.90+00:22:488:556.7
4MURAK Robert 2089ŁECZNAM404M 400:00:2803:59:4708:19:4011:40:4313:09:2715:08:4917:10:03.1517:10:03.15+00:25:528:576.7
5ZYCH Dariusz 23344RUN TEAM /SKŁADAKIPIŁAM405M 500:00:0404:04:3708:31:2912:02:2613:37:3015:42:3017:53:59.4517:53:59.45+01:09:489:206.4
6GAIK Andrzej 2313PODGÓRZ TORUŃ / DŁUGOPOLE ZDRÓJTORUŃM406M 600:00:2404:13:3408:42:4214:07:2816:02:0317:54:55.9017:54:55.90+01:10:449:206.4
7FILIPEK Paweł 2012BIEGUSIEM.PLWARSZAWAM301M 700:00:0904:10:2308:31:2712:00:3513:31:4915:29:1517:55:01.6017:55:01.60+01:10:509:206.4
8KIJEK Andrzej 2157ABOVE 2000HEREFORDM201M 800:00:0304:30:2308:53:3712:24:0014:11:5516:19:3518:04:23.7018:04:23.70+01:20:129:256.4
9KOBYŁECKI Michał 2020PROCOM SYSTEM TEAMSZCZERCÓWM202M 900:00:0704:25:4109:08:5213:02:5814:34:1316:32:0418:05:09.3018:05:09.30+01:20:589:266.4
10ASPERSKI Michal 2198SUPERMARATON KALISZKALISZM407M 1000:00:0304:12:1208:27:2212:02:1213:37:3015:43:2418:07:06.9518:07:06.95+01:22:559:276.3
11MIKŁAS Paweł 2043JAWORZNOM408M 1100:00:0504:04:0808:31:2512:03:5713:41:5616:03:5118:17:46.6018:17:46.60+01:33:359:326.3
12MOĆKO Jacek 2145OSIEDLE KANIÓWM302M 1200:00:2704:28:1909:06:1814:16:4416:21:1218:23:23.5518:23:23.55+01:39:129:356.3
13BROCHOCKI Paweł 2193GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM409M 1300:00:0904:12:4608:41:1612:35:4514:15:3016:19:4518:23:33.5018:23:33.50+01:39:229:356.3
14SZAŁ Tomasz 2191UPS ETA TEAM / NIE ZA DALEKOPOZNAŃM303M 1400:00:1004:20:1308:49:2514:19:4616:32:2318:25:41.8518:25:41.85+01:41:309:366.2
15BUCHLA Marcin 2214GT RATWROCŁAWM4010M 1500:00:0404:10:3908:40:3512:35:5014:20:1516:29:0718:42:15.5518:42:15.55+01:58:049:456.1
16KARNICKI Paweł 2161NZN - NOGA ZA NOGĄBYTÓWM4011M 1600:00:0304:17:5008:56:5412:59:2614:35:5216:43:0118:46:58.9518:46:58.95+02:02:479:476.1
17... Tadeusz 2348M501M 1700:00:0404:09:5708:40:2614:32:4616:45:4318:48:11.1518:48:11.15+02:04:009:486.1
18WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2156JUDO LEMURWARSZAWAM4012M 1800:00:1404:16:0709:02:5214:37:3916:45:5818:48:11.8018:48:11.80+02:04:009:486.1
19MARCHEL Przemek 2150LEMUR JUDOWARSZAWAM4013M 1900:00:1404:16:0609:02:4714:37:4016:45:5718:48:11.9018:48:11.90+02:04:009:486.1
20MACIOSZEK Krystyna 2200ZIELONA GÓRAK301K 100:00:2304:15:3608:49:1714:27:0916:37:5818:57:35.2518:57:35.25+02:13:249:536.1
21BARANIAK Radosław 2259MOSINAM4014M 2000:00:0404:20:0809:06:4013:00:5814:57:0617:10:0119:05:28.1019:05:28.10+02:21:169:576
22MACIĄG Grzegorz 2041KRAKÓWM304M 2100:00:0304:12:4708:40:4412:32:4714:20:2616:50:5219:16:58.7019:16:58.70+02:32:4710:036
23CIECIERA Paweł 2040PRZEŁAJOWIECWARSZAWAM4015M 2200:00:2204:30:3409:08:1812:57:3614:35:4616:55:0919:17:51.7519:17:51.75+02:33:4010:046
24KUCIEL Paweł 2007KOPALNIA WAPIENIA CZATKOWICETENCZYNEKM203M 2300:00:1604:32:4009:22:5613:36:2115:19:1917:19:2319:23:43.7519:23:43.75+02:39:3210:075.9
25JASTRZĄB Piotr 2203DEKAN LESKOLESKOM502M 2400:00:0404:13:1209:26:3513:26:5815:11:2917:30:5519:30:34.8519:30:34.85+02:46:2310:105.9
26ZATORSKI Marcin 2337LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEM4016M 2500:00:2604:20:0709:06:4213:11:3115:00:5917:13:3719:43:54.1019:43:54.10+02:59:4210:175.8
27SZANECKI Jakub 2248ZAPIERDALACZEWARSZAWAM4017M 2600:00:2104:44:1109:32:0113:37:3415:20:5717:27:5519:44:27.3019:44:27.30+03:00:1610:175.8
28SZKLARSKI Jacek 2208KW WARSZAWASZCZECINM305M 2700:00:1704:45:2109:29:1313:39:2015:31:0817:44:0619:52:30.6519:52:30.65+03:08:1910:225.8
29LENART Wojciech 2164CZARNY DUNAJECM4018M 2800:00:0904:30:0609:05:5413:01:0014:57:1417:11:4819:55:53.3519:55:53.35+03:11:4210:235.8
30KONDZIELNIK Paweł 2226JANKOWICEM306M 2900:00:1404:35:0609:42:2213:37:4815:23:5717:33:2520:00:11.8520:00:11.85+03:16:0010:265.7
31SZAFRANIEC Tomasz 2266MIĘDZYRZECZM4019M 3000:00:1604:25:1209:42:2713:38:3315:23:5717:33:2720:00:12.3020:00:12.30+03:16:0110:265.7
32STĘPNIK Paweł 2273WOŹNIAK RUNNING TEAM & ŚMIGA SIĘKIELCEM4020M 3100:00:0204:20:0109:08:1512:59:3714:58:4917:29:2120:00:46.6020:00:46.60+03:16:3510:265.7
33GOLEC Tomasz 2301GDAŃSKM307M 3200:00:2704:35:3009:24:2613:37:4015:27:5817:43:5220:05:01.1520:05:01.15+03:20:5010:285.7
34RĘBILAS Adam 2349NOWY WIŚNICZM204M 3300:00:0204:14:3809:24:2913:41:1215:39:1617:59:3620:07:55.4020:07:55.40+03:23:4410:305.7
35BANASIK Grzegorz 2111BIEGNĘŻEBY BARTEK MUGŁ BIEGAĆKIELCEM4021M 3400:00:0604:29:3509:44:4113:50:0216:01:2918:14:4620:10:21.1520:10:21.15+03:26:1010:315.7
36MALINOWSKI Łukasz 2306SZCZYTOGRAFIADĘBICAM205M 3500:00:2805:25:0110:36:4514:23:2315:58:4418:06:0020:15:04.4020:15:04.40+03:30:5310:335.7
37GŁÓD Michał 2291POZOR VLAK!ELBLĄGM308M 3600:00:1505:03:0109:55:5713:52:0615:43:2218:09:4120:17:49.0520:17:49.05+03:33:3710:355.7
38PEŁCZYŃSKI Sławomir 2099KB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM309M 3700:00:2304:49:0309:35:3013:53:2415:53:0318:04:0420:23:22.1520:23:22.15+03:39:1110:385.6
39TOMASZEWSKI Rafał 2076ABOVE 2000NEWTONMOREM3010M 3800:00:2304:52:4309:55:4113:58:2215:54:2618:13:4220:24:55.3520:24:55.35+03:40:4410:395.6
40PĄCZKA Przemysław 2346ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKABRZÓZA KRÓLEWSKAM4022M 3900:00:1704:43:5610:01:4014:26:4116:16:0618:32:4420:25:33.2520:25:33.25+03:41:2210:395.6
41NOWAK Marcin 2087KRAKÓWM3011M 4000:00:1604:29:3709:25:5713:37:2615:39:1818:01:0720:34:07.5020:34:07.50+03:49:5610:435.6
42SAWA Jarosław 2217STAY INSANELUBLINM3012M 4100:00:0904:25:3909:08:0313:18:2515:20:0617:43:0120:39:15.5520:39:15.55+03:55:0410:465.6
43KACZOREK Marcin 2074JÓZEFÓWM4023M 4200:00:0704:29:4209:46:4214:07:0816:14:3618:36:2020:42:58.1520:42:58.15+03:58:4710:485.6
44DZWONKOWSKI Andrzej 2222WĄBRZEŹNOM3013M 4300:00:1504:47:0710:02:4314:12:0116:02:1918:20:0820:45:14.8520:45:14.85+04:01:0310:495.5
45KOCOŃ Mariusz 2061BOLKO OPOLEOPOLEM503M 4400:00:0304:25:1009:24:1214:08:5715:55:1418:13:2720:47:02.3020:47:02.30+04:02:5110:505.5
46BASZAK Tomasz 2327SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM4024M 4500:00:0804:52:4709:57:2213:58:5215:58:1918:27:2420:50:25.7520:50:25.75+04:06:1410:525.5
47KOCHAJ Wojciech 2172LUBLINM4025M 4600:00:1704:50:2510:07:0314:27:5716:20:0518:36:1220:51:14.1520:51:14.15+04:07:0310:525.5
48GOŁĘBIOWSKI Robert 2080RADOMSKOM504M 4700:00:1204:52:4110:14:3014:35:0016:21:4518:42:4620:53:32.9520:53:32.95+04:09:2110:545.5
49SZEFER Maciej 2036VICTORIA ŻYTNOŻYTNOM3014M 4800:00:1004:52:3810:22:0314:35:0016:21:1318:43:1020:57:00.2520:57:00.25+04:12:4910:555.5
50CHOMICZ Martyna 2283KRAKÓWK201K 200:00:2004:49:0109:44:1113:46:2515:43:0218:09:3721:00:24.2521:00:24.25+04:16:1310:575.5
51DYMIŃSKI Marcin 2212BÓBR TŁUSZCZZĄBKIM3015M 4900:00:2604:49:1109:44:1013:46:2515:42:5418:09:3921:00:24.6521:00:24.65+04:16:1310:575.5
52ZGIET Radosław 2205CZART CZARTAJEWCZARTAJEWM505M 5000:00:2604:35:4109:44:1014:10:2216:01:1018:30:1621:00:28.7021:00:28.70+04:16:1710:575.5
53NIEDŹWIEDZKA Anna 2104MSPORT RCS TEAM LUBINLUBINK302K 300:00:0905:02:4210:12:3914:34:4516:27:1818:48:0621:00:41.1021:00:41.10+04:16:2910:575.5
54WŁODARCZYK Piotr 2221KRAKÓWM3016M 5100:00:2204:18:5609:10:4213:32:2315:21:0118:07:5721:04:12.4521:04:12.45+04:20:0110:595.5
55PASZKIEL Sebastian 2314POLFA TARCHOMIN S.ARADOMM4026M 5200:00:0404:25:1309:42:2214:07:1216:05:4818:53:0521:04:13.8521:04:13.85+04:20:0210:595.5
56KOPACZ Mirosław 2219POZNANM601M 5300:00:2505:09:4410:34:2514:27:2016:13:2718:36:3921:11:42.2021:11:42.20+04:27:3111:035.4
57ŁUCZAK Łukasz 2308KANIEM3017M 5400:00:2604:44:0909:31:3813:40:5115:44:1418:22:0921:19:45.5021:19:45.50+04:35:3411:075.4
58SOSNOWSKI Rafał 2279KW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 5500:00:1204:13:0609:00:4313:51:3916:01:4718:28:0821:20:36.7521:20:36.75+04:36:2511:085.4
59WIDERA Karol 2300AUGUSTÓWM3019M 5600:00:1505:12:3710:22:4714:46:1516:40:4719:16:2121:22:05.0021:22:05.00+04:37:5311:085.4
60LISIECKI Tomasz 2218TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM4027M 5700:00:0204:47:0309:44:2414:30:3016:22:1018:43:3621:26:32.1021:26:32.10+04:42:2011:115.4
61TOMYS Przemyslaw 2017MILANÓWEKM4028M 5800:00:0804:32:4509:24:5914:06:5716:05:4418:47:3021:27:13.0521:27:13.05+04:43:0111:115.4
62MORAWSKI Artur 2120BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM3020M 5900:00:3505:07:3310:48:0914:50:3716:50:4619:20:4221:32:52.6521:32:52.65+04:48:4111:145.3
63ZYGMUNT Andrzej 2321BRZÓZA KRÓLEWSKAM3021M 6000:00:1704:43:5910:01:5814:26:4316:16:5418:43:1521:41:20.6021:41:20.60+04:57:0911:185.3
64DARSKI Rafał 2261PUSZCZYKOWOM4029M 6100:00:0404:45:1310:11:2914:30:1716:37:1719:07:0721:53:12.4521:53:12.45+05:09:0111:255.3
65GIBAŁA Marcin 2168FUNDACJA AUXILIUMMIELECM4030M 6200:00:0904:50:1010:04:3114:29:4316:27:2319:11:0521:54:25.6021:54:25.60+05:10:1411:255.2
66SZYCHOWSKI Jarosław 2344TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZWIERZCHUCICEM3022M 6300:00:2305:51:3112:25:0515:50:5317:29:1319:41:1821:54:44.8521:54:44.85+05:10:3311:255.2
67SWĘDZIOŁ Robert 2050OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM4031M 6400:00:1004:58:3810:22:2914:37:4316:38:3919:19:5522:00:15.0022:00:15.00+05:16:0311:285.2
68CISEK Piotr 2153FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM4032M 6500:00:2904:44:4910:14:5014:49:4017:02:2819:42:2222:00:16.4022:00:16.40+05:16:0511:285.2
69LORANC Paweł 2144WILD BUCHAYSKOZYM3023M 6600:00:2905:15:5210:56:0615:16:1817:13:4319:44:1922:05:01.3522:05:01.35+05:20:5011:315.2
70NIEDŹWIEDZKI Artur 2098MSPORT RCS TEAM LUBINLUBINM3024M 6700:00:0905:02:2410:12:2514:34:4116:27:1719:01:3422:06:24.5022:06:24.50+05:22:1311:325.2
71POTERA Maciej 2011FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM3025M 6800:00:1505:37:0711:41:4516:11:0518:06:3520:38:0522:11:26.7022:11:26.70+05:27:1511:345.2
72SADY Sebastian 2096OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4033M 6900:00:1404:43:3910:11:4614:43:4216:44:4519:22:3122:12:20.9522:12:20.95+05:28:0911:355.2
73KAMIŃSKI Bartosz 2253ZIELONA GÓRAM3026M 7000:00:2505:16:0510:45:1314:53:0917:05:0519:40:4122:13:35.9522:13:35.95+05:29:2411:355.2
74WOJTKIEWICZ Jarek 2342M506M 7100:00:0604:32:4609:35:4014:05:0416:20:0618:55:4822:14:04.7022:14:04.70+05:29:5311:365.2
75ŁYŻWA Paweł 2117KIELCEM4034M 7200:00:3405:07:2910:48:1014:50:2216:50:4519:24:1222:19:16.0022:19:16.00+05:35:0411:385.2
76SZULC Krzysztof 2287ALBATROSYWARSZAWAM4035M 7300:00:3304:43:3410:05:3414:57:3416:57:0019:37:2022:20:09.7522:20:09.75+05:35:5811:395.1
77MIETŁA Mateusz 2165KSS JPIIWRZĄSOWICEM4036M 7400:00:1804:33:1510:11:4214:35:0516:40:5019:20:3822:24:00.6022:24:00.60+05:39:4911:415.1
78ZACZYK Jakub 2115OLYMPUS POLSKAWILKOWICEM4037M 7500:00:3305:09:4510:25:1915:01:5116:59:4919:44:3722:24:17.0022:24:17.00+05:40:0511:415.1
79KURASZKIEWICZ Robert 2167ROPCZYCEM4038M 7600:00:2404:46:0510:14:0314:45:4316:53:4019:28:0222:24:27.3022:24:27.30+05:40:1611:415.1
80WRĘCZYCKI Mirosław 2239CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM507M 7700:00:1204:46:4710:05:3714:42:1316:47:0319:34:2522:24:27.9522:24:27.95+05:40:1611:415.1
81PAWŁOWSKI Robert 2009VEGE RUNNERSCHODZIEŻM4039M 7800:00:0205:17:0011:06:3815:21:2017:16:3519:44:2222:25:11.6022:25:11.60+05:41:0011:415.1
82SOSZYŃSKI Wojtek 2135PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM4040M 7900:00:3105:40:4511:03:1115:19:5617:16:0419:50:3622:29:52.8522:29:52.85+05:45:4111:445.1
83PYSZKO Janusz 2298GOHARDORGOHOMESANOKM3027M 8000:00:3305:10:0410:30:4415:22:1617:13:5019:44:3922:30:33.1522:30:33.15+05:46:2211:445.1
84MALEC Mariusz 2137STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM4041M 8100:00:1204:52:3110:07:2215:20:1017:26:2519:51:5422:32:47.4522:32:47.45+05:48:3611:455.1
85KRZCZUK Benedykt 2255TYCHYM508M 8200:00:0104:34:0509:44:2214:34:3416:48:3519:34:2322:33:20.8022:33:20.80+05:49:0911:465.1
86GRINIG Arkadiusz 2142WODZISŁAW ŚLĄSKIM4042M 8300:00:1005:14:4810:25:0114:53:5217:03:4619:50:4722:33:28.7022:33:28.70+05:49:1711:465.1
87GONCIARZ Andrzej 2034LGOTAM602M 8400:00:4204:45:2910:12:2515:28:0017:43:2520:11:3422:33:44.1522:33:44.15+05:49:3311:465.1
88DĘBSKA Joanna 2051NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK401K 400:00:3405:06:2010:24:1714:57:1317:08:1319:46:5722:33:54.1522:33:54.15+05:49:4311:465.1
89PIASECZNY Marcin 2243RUN-GKRAKÓWM3028M 8500:00:0604:35:0009:58:2314:22:3416:32:3419:28:3722:38:07.8522:38:07.85+05:53:5611:485.1
90KMUK Tomasz 2281PADEW NARODOWAM3029M 8600:00:2005:09:2910:14:4614:35:0216:30:1119:28:3922:38:08.0522:38:08.05+05:53:5611:485.1
91MOWNY Adam 2332ORANGE POLSKAZIELONA GÓRAM4043M 8700:00:1904:20:0309:25:3014:11:0516:31:0219:22:1422:38:32.3022:38:32.30+05:54:2111:485.1
92KOWALEWSKI Jarosław 2072GDYNIAM509M 8800:00:1505:36:0911:10:0815:31:4017:26:3920:05:4622:38:47.6022:38:47.60+05:54:3611:485.1
93ROMAN Krzysztof 2106PRZECINAK77BOLSZEWOM4044M 8900:00:3605:14:2710:54:5315:39:2617:36:0220:05:4922:38:52.7522:38:52.75+05:54:4111:485.1
94GRABIŃSKI Waldemar 2254ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM4045M 9000:00:1105:24:5911:27:1315:49:3017:42:1220:10:3822:43:19.6522:43:19.65+05:59:0811:515.1
95NIESPODZIANA Anna 2256ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK303K 500:00:1105:14:1511:27:1015:49:3317:42:2420:10:3722:43:19.8522:43:19.85+05:59:0811:515.1
96KROK Jacek 2233LUBARTÓWM4046M 9100:00:3605:02:5310:44:3615:43:5317:38:4220:09:2122:43:20.1522:43:20.15+05:59:0911:515.1
97KALANDYK Wojciech 2181TURLAM SIĘ DO METYRZESZÓWM3030M 9200:00:3805:15:5610:59:3815:44:3617:56:3120:30:17-00:24:3922:43:29.9522:43:29.95+05:59:1812:045
98KULON Marcin 2286SANOKM3031M 9300:00:0705:12:4710:44:1615:24:2617:35:4819:59:4422:43:37.2022:43:37.20+05:59:2611:515.1
99BRODEK Andrzej 2049CERTUMGLIWICEM4047M 9400:00:2105:06:1610:24:5714:59:1917:08:5319:54:3922:43:56.3522:43:56.35+05:59:4511:515.1
100NEMŚ Arkadiusz 2112STASZÓWM4048M 9500:00:3504:44:0210:07:4815:22:0017:31:4919:59:4622:47:29.5022:47:29.50+06:03:1811:535
101KIRKIEWICZ Ireneusz 2178KOLEGA MAĆKA OŁAWAOŁAWAM4049M 9600:00:3705:49:1411:21:5215:53:2217:47:1420:12:5822:47:32.6522:47:32.65+06:03:2111:535
102SMOLEN Witold 2251LONDONM3032M 9700:00:0604:15:3909:30:1414:41:5016:57:3319:44:2122:53:18.8522:53:18.85+06:09:0711:565
103PAWLYTA Jerzy 2019KM PSP ELBLĄGELBLĄGM3033M 9800:00:1505:02:3610:44:2315:50:0217:48:0520:07:5422:54:02.5522:54:02.55+06:09:5111:565
104SANECKI Patryk 2015SPARTANIE DZIECIOM/ KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘKPASŁĘKM206M 9900:00:1605:02:3510:44:4715:50:2217:48:0620:08:0422:54:02.7522:54:02.75+06:09:5111:565
105JASKULA Bartosz 2274WARSZAWAM3034M 10000:00:3104:45:3609:42:2614:03:4915:55:4818:36:4322:54:57.1522:54:57.15+06:10:4611:575
106BOBER Jakub 2318LESZNOM207M 10100:00:1005:02:5510:36:4915:21:2517:29:3519:54:4922:56:07.5022:56:07.50+06:11:5611:575
107SZYMAŁA Marcin 2272KLUCZBORKM4050M 10200:00:2604:49:1710:10:3715:16:2417:51:3020:09:4522:56:07.6522:56:07.65+06:11:5611:575
108SKÓRA Mirosław 2048SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4051M 10300:00:1804:35:0109:55:5514:49:0617:02:2119:44:1822:56:07.7022:56:07.70+06:11:5611:575
109JĘRDRYCA Przemysław 2335SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4052M 10400:00:1704:35:0709:56:1014:48:5617:02:2219:44:1822:56:07.9022:56:07.90+06:11:5611:575
110POBŁOCKI Jan 2242GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIGDAŃSKM603M 10500:00:4206:00:3512:19:4416:29:1118:15:2220:38:09-00:16:2723:00:04.6523:00:04.65+06:15:5312:084.9
111GAWRON Tomasz 2065LUBSKOM3035M 10600:00:2505:16:1110:56:3815:18:1917:27:4819:51:0723:01:39.6523:01:39.65+06:17:2812:005
112MAĆKOWIAK Krzysztof 2092PSARSKIEM3036M 10700:00:1205:15:4110:53:3615:12:5617:27:1920:05:5723:03:12.4523:03:12.45+06:19:0112:015
113BARTELA Edyta 2187DZIK KOMANDOŁÓDŹK304K 600:00:0504:45:1510:12:1015:06:2817:07:1719:20:5623:03:58.7023:03:58.70+06:19:4712:025
114ŚWIĆ Miłosz 2188DZIK KOMANDOŁÓDŹM3037M 10800:00:0504:45:1810:12:1115:06:3117:07:3519:19:5623:03:59.0523:03:59.05+06:19:4712:025
115SROCZYŃSKI Marcin 2148OSTRESROKIPIASECZNOM4053M 10900:00:1505:40:2511:21:5415:41:0017:35:5820:04:1623:07:11.8023:07:11.80+06:23:0012:035
116WENNE Damian 2263GROTÓWM208M 11000:00:0904:25:1109:27:1514:06:4316:24:3319:26:1823:07:34.5523:07:34.55+06:23:2312:035
117LUTY Paweł 2220WWW.BUROWIANKA.PLKRAKÓWM4054M 11100:00:3104:47:2610:10:1915:16:0717:24:4720:11:4623:13:23.0023:13:23.00+06:29:1112:065
118SERAFIN Paulina 2213RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK305K 700:00:2005:13:5210:54:0715:53:5117:56:4820:33:22-00:21:1423:14:46.1523:14:46.15+06:30:3512:184.9
119POSPIECH Michał 2315ŁAJDAKTEAMLESZNOM209M 11200:00:0905:02:4510:40:2115:51:1617:51:5920:37:48-00:16:4823:16:23.6523:16:23.65+06:32:1212:174.9
120PANKOW Marcin 2124RANGOGDYNIAM4055M 11300:00:3604:46:3309:54:3714:43:3816:58:2819:58:0923:19:31.2523:19:31.25+06:35:2012:104.9
121KIERLIK Arkadiusz 2328BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM4056M 11400:00:1204:52:3410:22:4315:17:0417:31:4720:04:32-00:28:0023:22:22.6023:22:22.60+06:38:1112:264.8
122HENDZEL Krzysztof 2146RADYMNOM3038M 11500:00:0505:09:3511:04:0915:41:0817:46:3920:21:3523:25:00.9023:25:00.90+06:40:4912:134.9
123MAREK Paweł 2231Z BIEGANIEM MI DO TWARZYWADOWICEM2010M 11600:00:2404:45:2210:08:1114:38:1916:56:4719:59:4323:25:01.6523:25:01.65+06:40:5012:134.9
124ZIENCINA Marcin 2118KOŁOBRZEGM3039M 11700:00:1605:12:4410:57:5015:55:5118:02:3520:44:43-00:09:5323:29:25.9023:29:25.90+06:45:1412:204.9
125KULIBERDA Tomasz 2238TEATR O.DE.LARZESZÓWM4057M 11800:00:2005:25:1111:04:0516:13:2518:07:4420:53:57-00:00:3923:31:16.5023:31:16.50+06:47:0512:164.9
126KWIATKOWSKI Wojciech 2319TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3040M 11900:00:0804:46:3510:04:0714:41:0617:07:2920:07:5323:36:48.9523:36:48.95+06:52:3712:194.9
127KIEŁBASIEWICZ Dawid 2166MŁODE WILKI MONARUSZCZECINM2011M 12000:00:2405:14:5410:49:2215:22:0617:14:3320:18:05-00:28:0023:41:31.2523:41:31.25+06:57:2012:364.8
128KRASIŃSKI Tomasz 2304JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4058M 12100:00:0505:06:1310:45:0216:17:2018:21:2720:44:53-00:09:4324:03:56.0524:03:56.05+07:19:4412:384.7
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy.
129GALEZIA Grzegorz 2297SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4059M 12200:00:0505:09:5710:57:4815:35:4417:45:4720:16:13+05:19:1111:415.1
130GROCHOWSKI Pawel 2237BIEGAM BO LUBIE ZABKI TEAMZĄBKIM4060M 12300:00:3005:20:2010:57:3115:38:4817:36:2820:16:26+05:19:2411:415.1
131KRUPA Piotr 2008PCH-RUNCHODZIEŻM4061M 12400:00:0305:16:5711:00:4415:21:2917:46:2720:18:14+05:21:1211:425.1
132KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2170TIGERS TEAMŁÓDŹK402K 800:00:1805:14:3910:45:2815:32:5517:42:5920:18:32+05:21:3011:435.1
133KWIECIEŃ Marek 2189MARKOWI BIEGACZEMARKIM3041M 12500:00:3005:20:2310:56:2715:46:3117:54:2720:18:57+05:21:5511:435.1
134BALCERZAK Robert 2079KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM4062M 12600:00:2905:25:0311:11:3715:52:2817:53:2820:20:16+05:23:1411:445.1
135GORZOCH Justyna 2058KW WARSZAWAWARSZAWAK306K 900:00:1305:20:2111:00:3115:36:1217:38:5320:20:39+05:23:3711:445.1
136TRUSZCZYNSKI Maciej 2329KØBENHAVN VM4063M 12700:00:2505:06:2710:29:0215:14:1117:31:2120:21:29+05:24:2711:445.1
137GROCHOWSKI Wojciech 2003KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM3042M 12800:00:1305:10:0710:37:5315:26:3417:38:4520:21:48+05:24:4611:445.1
138MARCZEWSKI Andrzej 2201DLA BOGUSIKIELCEM5010M 12900:00:1805:10:5210:53:3015:47:2217:51:5020:25:14+05:28:1211:465.1
139WÓŁKIEWICZ Paweł 2045OX5PRUSZKÓWM4064M 13000:00:2805:36:1411:08:4515:51:2417:54:5320:30:31+05:33:2911:495.1
140STARCZEWSKI Jarosław 2322ZĄBKIM4065M 13100:00:1305:14:2410:36:5615:20:3417:47:2120:31:58+05:34:5611:505.1
141HOLEWA Rafał 2121CABALLO BLANCO TEAMKATOWICEM4066M 13200:00:0805:20:3110:59:4815:49:5517:55:3020:32:57+05:35:5511:515.1
142BINIEK Piotr 2083BGKŁÓDŹM4067M 13300:00:0405:15:5510:56:5615:51:0317:55:4120:33:15+05:36:1311:515.1
143GRZESZAK Rafał 2119DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM4068M 13400:00:2205:02:5910:43:5415:51:0518:02:3020:33:17+05:36:1511:515.1
144WALCZAK Dariusz 2088K2 ULTRATEAMBOLESŁAWM4069M 13500:00:1005:20:2611:20:2716:02:4718:06:5620:37:58+05:40:5611:545
145WALCZAK Agnieszka 2077K2 ULTRA TEAMBOLESŁAWK403K 1000:00:1105:20:2611:20:3116:02:5018:07:0420:38:00+05:40:5811:545
146CZICHY Barbara 2109WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK501K 1100:00:1205:27:4211:12:2115:53:4217:58:1220:40:15+05:43:1311:555
147PITAS Andrzej 2250ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4070M 13600:00:2105:14:3711:00:3416:07:0718:15:0420:41:45+05:44:4311:565
148KARDAS Piotr 2268O CO BIEGAPABIANICEM3043M 13700:00:1605:20:2511:23:0716:10:1018:12:2720:41:55+05:44:5311:565
149MAŁECKI Maciej 2320VENTOP ADVENTURELÓDŹM4071M 13800:00:1305:14:2310:36:5315:20:3117:47:2220:43:42+05:46:4011:575
150SZCZEKUTOWICZ Adrian 2014HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2012M 13900:00:2405:49:5511:47:5616:24:4618:17:4120:43:47+05:46:4511:575
151CHWAŁA Artur 2057WARSZAWAM3044M 14000:00:2304:49:3110:24:0615:32:1918:04:2320:45:26+05:48:2411:585
152PĘKAL Artur 2232SADLINKIM4072M 14100:00:0805:06:2210:37:4215:33:5917:58:4420:50:00+05:52:5812:015
153MAZERSKI Grzegorz 2171GDAŃSKM4073M 14200:00:3005:26:0810:56:3915:54:2218:07:3420:50:03+05:53:0112:015
154KRZYWOŃ Marian 2216KRAKÓWM4074M 14305:09:4910:44:0216:08:3318:19:4020:50:41+05:53:3912:015
155MAĆKOWIAK Michał 2176PSARSKIEM4075M 14400:00:1205:15:3910:54:1015:51:1718:04:0520:53:30+05:56:2812:035
156ŁAGÓD Łukasz 2211PAPOWO BISKUPIEM3045M 14500:00:1605:02:3910:39:5515:59:1118:12:1820:55:40+05:58:3812:045
157TOMIK Małgorzata 2108WWW.BERSERK-SKLEP.PLKRAKÓWK202K 1200:00:0504:34:0409:28:0114:05:1216:41:3620:57:32+06:00:3012:055
158SOSNOWSKI Darek 2197MARKOWI BIEGACZEMARKIM3046M 14600:00:2905:20:2810:56:2915:47:1018:07:2721:06:04+06:09:0212:104.9
159CIUK Piotr 2295YULO RUN TEAM SIEDLCEWARSZAWAM4076M 14700:00:4105:42:1711:47:3416:21:3818:31:1621:09:36+06:12:3412:124.9
160KULDANEK Marcin 2032DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM4077M 14800:00:2105:29:1212:10:4618:52:3121:10:36+06:13:3412:134.9
161DROŻDŻAL Rafał 2249PRUSZKÓWM4078M 14900:00:3006:02:5412:08:1818:47:2021:28:43+06:31:4112:234.8
162SYPNIEWSKA Hanna 2241SPARTANIE DZIECIOM/ GOLDEN TEAMGDYNIAK601K 1300:00:2706:00:3112:20:2818:47:4621:30:36+06:33:3412:244.8
163STARZYŃSKI Stefan 2207STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM5011M 15000:00:0805:12:5210:39:3715:56:1218:16:1021:38:51+06:41:4912:294.8
164OCHAB Janusz 2262WARSZAWAM4079M 15100:00:2005:40:2011:53:0418:41:4421:42:08+06:45:0612:314.8
165KRUK Grzegorz 2190ALIOR RUNNING TEAMKRAKÓWM3047M 15200:00:3505:36:1011:23:1516:15:3618:42:4421:48:56+06:51:5412:354.8
166ZACKIEWICZ Paulina 2333BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEANGDYNIAK203K 1400:00:2105:29:2411:20:3016:20:2018:42:4221:48:57+06:51:5512:354.8
167SASIN Anna 2013RUN VEGAN TEAMWARSZAWAK307K 1500:00:1305:24:5711:20:4416:33:1518:41:0222:03:36+07:06:3412:434.7
168BIEL Tomasz 2341BYDGOSZCZM4080M 15300:00:0104:42:4009:43:5716:29:0918:41:1922:03:36+07:06:3412:434.7
169CEGIEŁKO Paweł 2169LUBLINM4081M 15400:00:1905:09:4311:13:1616:29:0118:41:1122:06:36+07:09:3412:454.7
CZERWIAK Paweł 2182GAŁĘZICE/KIELCEM3000:00:08 DNF04:45:32 DNF10:07:09 DNF14:35:03 DNF16:37:15 DNF19:28:43 DNF DNF DNF--
GADAMSKA-KABATA Paulina 2060WKURW_TEAMGDAŃSKK3000:00:19 DNF05:20:35 DNF11:00:21 DNF16:19:35 DNF18:41:15 DNF DNF DNF DNF--
MOJ Krzysztof 2093RUDA ŚLĄSKAM3000:00:14 DNF05:02:27 DNF10:21:35 DNF15:03:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAURA Łukasz 2290CIĆWIRZEBYDGOSZCZM4000:00:20 DNF05:05:27 DNF10:42:12 DNF15:56:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAWARA Katarzyna 2114WEGRZCEK2000:00:04 DNF05:15:25 DNF10:44:03 DNF16:09:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIESZKE Rafał 2103WYMIATACZEGDYNIAM3000:00:15 DNF05:36:08 DNF11:10:32 DNF16:10:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
MISUN-NOWAK Katarzyna 2325BYDGOSZCZK3000:00:23 DNF05:51:44 DNF12:27:23 DNF16:55:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
KMIECIAK Łukasz 2006WOLSZTYNM3000:00:16 DNF05:27:38 DNF11:35:48 DNF16:57:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
MILCZAREK Paweł 2330DROGA DO UTMBDOBRZYCAM2000:00:02 DNF04:02:25 DNF08:48:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALASIK Jarosław 2037JAWORZNOM4000:00:05 DNF04:14:52 DNF08:49:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Daniel 2113WKURW_TEAMSOLECM2000:00:06 DNF04:15:47 DNF09:08:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJKUT Andrzej 2163WKURW_TEAMCHMIELÓWM4000:00:29 DNF04:30:33 DNF09:32:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Arkadiusz 2131WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:21 DNF04:30:28 DNF09:39:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PYTEL Stanisław 2209SCYZORYKKIELCEM3000:00:18 DNF05:10:54 DNF10:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Radosław 2309CROSSFIT GCWWARSZAWAM4000:00:22 DNF05:27:36 DNF11:11:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Maciej 2005ODBIEGAMYODNORMYWARSZAWAM4000:00:10 DNF05:14:46 DNF11:12:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAMRÓZ Mariola 2204KIELCEK4000:00:32 DNF05:40:21 DNF11:12:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJDAN Łukasz 2033SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:05 DNF05:14:30 DNF11:21:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSEWICZ Ireneusz 2227ZIELONA GÓRAM3000:00:11 DNF04:46:01 DNF11:27:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Michał 2223BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3000:00:20 DNF05:29:29 DNF11:37:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUBERT Przemysław 2177RYBNICKI KLUB SPORTOWY KARATE JIU-JITSURYBNIKM2000:00:14 DNF05:27:56 DNF11:39:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Krzysztof 2310GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM3000:00:22 DNF05:27:43 DNF11:41:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Tomasz 2311GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM3000:00:22 DNF05:27:43 DNF11:43:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Lukasz 2235KLUB SPORTOWY HAJIMEKRAKÓWM3000:00:24 DNF05:25:00 DNF11:45:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FINFANDO Zbigniew 2275BSSGIZABELINM5000:00:14 DNF05:36:59 DNF11:48:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLARCZYK Łukasz 2101CIECHANÓWM3000:00:27 DNF05:27:33 DNF11:51:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOMOROWSKA Joanna 2100CIECHANÓWK3000:00:28 DNF05:27:35 DNF11:51:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAPANICZ Katarzyna 2082WSZYSTKO PRZED NAMIKRZESZOWICEK3000:00:19 DNF06:09:11 DNF12:09:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAROLKOWSKI Krzysztof 2016GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:32 DNF05:40:23 DNF12:10:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FAJNAS Katarzyna 2110DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMUSUŁY / ŻABIA WOLAK4000:00:21 DNF05:29:13 DNF12:10:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONEFAŁ Włodzimierz 2129REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM3000:00:36 DNF06:03:45 DNF12:12:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZYŃSKI Artur 2053NC+WARSZAWAM4000:00:36 DNF05:50:03 DNF12:28:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJDEL Katarzyna 2107KROSNOK3000:00:06 DNF06:10:31 DNF12:29:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORNIŁOW Piotr 2373GAMIN POLSKAWARSZAWAM4000:00:28 DNF06:11:34 DNF12:30:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANDRZEJEWSKA Edyta 2133SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹK4000:00:18 DNF06:03:43 DNF12:32:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCZKOWSKI Wojciech 2052OD_CIENIASA_DO_ULTRASAWARSZAWAM4000:00:24 DNF06:10:42 DNF12:56:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODWYSOCKI Wojciech 2042RANGO TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:36 DNF06:47:22 DNF13:10:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSIEK Paweł 2068ROZBIEGANI.PLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:07 DNF04:44:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Krystian 2140STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM3000:00:13 DNF04:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIESŁAŃCZYK Dawid 2247RYBNIKM2000:00:34 DNF04:45:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SÓJKA Paweł 2294WARSZAWAM6000:00:26 DNF04:46:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBERT Marcin 2154PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIM4000:00:27 DNF04:52:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Ewa 2280TŁUSZCZ BÓBRWARSZAWAK4000:00:26 DNF05:14:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMKIEWICZ Robert 2141MIEDZYRZECZMIĘDZYRZECZM5000:00:17 DNF05:14:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MADEJSKI Adam 2063SNAILS OF DOOMKATOWICEM2000:00:24 DNF05:17:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GNIADEK Tomasz 2180DABEX-BOLTKRAKÓWM4000:00:03 DNF05:24:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAMOJSKI Adam 2199ICHTISCHMIELNIKM4000:00:11 DNF05:52:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PILECKI Maciej 2317WROCŁAWM4000:00:02 DNF05:59:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUTKIEWICZ Jerzy 2196RADOMSKOM6000:00:11 DNF06:22:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WILKOS Marcin 2296UCHANIEM4000:00:31 DNF06:30:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZEŹNIAK Jan 2228MĘTKÓWM3000:00:27 DNF06:37:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBIŃSKI Marek 2090ŁÓDŹM6000:00:07 DNF06:37:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUCHA Lidia 2094ŁÓDŹK4000:00:08 DNF06:37:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Mariusz 2004SZCZECINM4000:00:35 DNF06:47:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHOWSKA Joanna 2002CHORZÓWK3000:00:29 DNF06:47:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLĄCZKA Arkadiusz 2091FINISZ RYMANÓWKROSNOM3000:00:31 DNF06:50:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLASA Andrzej 2031KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:18 DNF06:50:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁASKI Krzysztof 2202BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM5000:00:03 DNF07:33:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁKA Konrad 2229CZERNAM2000:00:27 DNF07:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHWISTEK Maciej 2105KRAKÓWM4000:00:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZTYK Grzegorz 2303DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORŁOWSKI Przemysław 2149LOYALTY POINT RACING TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSZKA Mateusz 2136MŁODE WILKI MONARUGRYFÓW ŚLĄSKIM2000:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSZKA Piotr 2184GRYFÓW ŚLĄSKIM2000:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Marcin 2027ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKM3000:00:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLUCZ Błażej 2010GORZÓW WIELKOPOLSKIM2000:00:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRANIK Paweł 2069ALBATROSYPRUSZKÓWM3000:00:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REGULSKA Monika 2046ALBATROSYWARSZAWAK3000:00:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADA Michał 2070NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SEMENIUK Tomasz 2022GRAJEK PRASKIWARSZAWAM4000:00:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAJEWSKA Agata 2021OŁAWAK3000:00:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KROCZYK Lesław 2195KNURÓWM4000:00:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 241 wynik(ów)