Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 115 km |
Zgłoszonych : | 296 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 113 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km | Skalny 34km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOBOL Tomasz | 2258 | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 03:59:42 | ||
2 | BOTKIEWICZ Jarosław | 2323 | wkurw_team / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | PIASECZNA GÓRKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 03:59:43 | |
3 | MURAK Robert | 2089 | ŁECZNA | M40 | 00:00:00 | 00:00:28 | 03:59:47 | ||
4 | MIKŁAS Paweł | 2043 | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 04:04:08 | ||
5 | ZYCH Dariusz | 2334 | 4Run Team /Składaki | PIŁA | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:04:37 | |
6 | WOJTCZAK Mariusz | 2128 | BRZEZINY | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:10:34 | ||
7 | BUCHLA Marcin | 2214 | GT RAT | WROCŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:10:39 | |
8 | ASPERSKI Michał | 2198 | Supermaraton Kalisz | KALISZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:12:12 | |
9 | BROCHOCKI Paweł | 2193 | Glajty są Wszędzie | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:12:46 | |
10 | GAIK Andrzej | 2313 | Podgórz Toruń / Długopole Zdrój | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | 00:00:24 | 04:13:34 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
WALASIK Jarosław | 2037 | JAWORZNO | M40 | DNF | 00:00:05 DNF | 04:14:52 DNF | |||
12 | MARCHEL Przemek | 2150 | Lemur Judo | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:16:06 | |
13 | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | 2156 | Judo Lemur | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:16:07 | |
14 | KARNICKI Paweł | 2161 | NzN - Noga Za Nogą | BYTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:17:50 | |
15 | STĘPNIK Paweł | 2273 | Woźniak Running Team & Śmiga Się | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 04:20:01 | |
16 | MOWNY Adam | 2332 | ORANGE POLSKA | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:00 | 00:00:19 | 04:20:03 | |
17 | ZATORSKI Marcin | 2337 | LKS OLYMP BŁONIE | BŁONIE | M40 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:20:07 | |
18 | BARANIAK Radosław | 2259 | MOSINA | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:20:08 | ||
19 | SZAFRANIEC Tomasz | 2266 | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:25:12 | ||
20 | PASZKIEL Sebastian | 2314 | Polfa Tarchomin S.A | RADOM | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:25:13 | |
21 | BANASIK Grzegorz | 2111 | Biegnężeby Bartek mugł biegać | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:29:35 | |
22 | KACZOREK Marcin | 2074 | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:07 | 04:29:42 | ||
23 | LENART Wojciech | 2164 | CZARNY DUNAJEC | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:30:06 | ||
MAJEWSKI Arkadiusz | 2131 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | DNF | 00:00:21 DNF | 04:30:28 DNF | |||
MAJKUT Andrzej | 2163 | wkurw_team | CHMIELÓW | M40 | DNF | 00:00:29 DNF | 04:30:33 DNF | ||
26 | CIECIERA Paweł | 2040 | Przełajowiec | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:22 | 04:30:34 | |
27 | TOMYS Przemyslaw | 2017 | MILANÓWEK | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:32:45 | ||
28 | MIETŁA Mateusz | 2165 | KSS JPII | WRZĄSOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:18 | 04:33:15 | |
29 | SKÓRA Mirosław | 2048 | Sparta Ultra Team | LASKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:18 | 04:35:01 | |
30 | JĘRDRYCA Przemysław | 2335 | Sparta Ultra Team | LASKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:35:07 | |
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy. | |||||||||
31 | BIEL Tomasz | 2341 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:01 | 04:42:40 | ||
32 | SZULC Krzysztof | 2287 | Albatrosy | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:33 | 04:43:34 | |
33 | SADY Sebastian | 2096 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:43:39 | ||
34 | PĄCZKA Przemysław | 2346 | Active Team Brzóza Królewska | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:43:56 | |
35 | NEMŚ Arkadiusz | 2112 | STASZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:35 | 04:44:02 | ||
WOSIEK Paweł | 2068 | ROZBIEGANI.pl | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | DNF | 00:00:07 DNF | 04:44:05 DNF | ||
37 | SZANECKI Jakub | 2248 | Zapierdalacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 04:44:11 | |
38 | CISEK Piotr | 2153 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | 04:44:49 | |
39 | DARSKI Rafał | 2261 | PUSZCZYKOWO | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:45:13 | ||
40 | KURASZKIEWICZ Robert | 2167 | ROPCZYCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:24 | 04:46:05 | ||
41 | PANKOW Marcin | 2124 | RANGO | GDYNIA | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 04:46:33 | |
42 | LISIECKI Tomasz | 2218 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 04:47:03 | |
43 | LUTY Paweł | 2220 | www.burowianka.pl | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:31 | 04:47:26 | |
44 | SZYMAŁA Marcin | 2272 | KLUCZBORK | M40 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:49:17 | ||
45 | GIBAŁA Marcin | 2168 | Fundacja Auxilium | MIELEC | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:50:10 | |
46 | KOCHAJ Wojciech | 2172 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:50:25 | ||
47 | MALEC Mariusz | 2137 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:52:31 | |
48 | KIERLIK Arkadiusz | 2328 | Biegacze w Radomsku | RADOMSKO | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:52:34 | |
ZUBERT Marcin | 2154 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | M40 | DNF | 00:00:27 DNF | 04:52:42 DNF | ||
50 | BASZAK Tomasz | 2327 | Siłaogra.pl | STRACHÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:52:47 | |
51 | SWĘDZIOŁ Robert | 2050 | olkuszbiega.pl | OLKUSZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:58:38 | |
52 | KROK Jacek | 2233 | LUBARTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 05:02:53 | ||
53 | GRZESZAK Rafał | 2119 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:22 | 05:02:59 | |
GAURA Łukasz | 2290 | Cićwirze | BYDGOSZCZ | M40 | DNF | 00:00:20 DNF | 05:05:27 DNF | ||
55 | KRASIŃSKI Tomasz | 2304 | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:06:13 | ||
56 | BRODEK Andrzej | 2049 | CERTUM | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:06:16 | |
57 | PĘKAL Artur | 2232 | SADLINKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 05:06:22 | ||
58 | TRUSZCZYNSKI Maciej | 2329 | KØBENHAVN V | M40 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:06:27 | ||
59 | ŁYŻWA Paweł | 2117 | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:34 | 05:07:29 | ||
60 | CEGIEŁKO Paweł | 2169 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:00:19 | 05:09:43 | ||
61 | ZACZYK Jakub | 2115 | Olympus Polska | WILKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:33 | 05:09:45 | |
62 | KRZYWOŃ Marian | 2216 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 05:09:49 | |||
63 | GALEZIA Grzegorz | 2297 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:09:57 | |
64 | MAŁECKI Maciej | 2320 | Ventop Adventure | LÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:14:23 | |
65 | STARCZEWSKI Jarosław | 2322 | ZĄBKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:14:24 | ||
66 | ROMAN Krzysztof | 2106 | Przecinak77 | BOLSZEWO | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 05:14:27 | |
MAJDAN Łukasz | 2033 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:05 DNF | 05:14:30 DNF | ||
68 | PITAS Andrzej | 2250 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:14:37 | |
PIOTROWSKI Maciej | 2005 | odBiegamyodNormy | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:10 DNF | 05:14:46 DNF | ||
70 | GRINIG Arkadiusz | 2142 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 05:14:48 | ||
71 | MAĆKOWIAK Michał | 2176 | PSARSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 05:15:39 | ||
72 | BINIEK Piotr | 2083 | BGK | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 05:15:55 | |
73 | KRUPA Piotr | 2008 | PCH-RUN | CHODZIEŻ | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 05:16:57 | |
74 | PAWŁOWSKI Robert | 2009 | Vege Runners | CHODZIEŻ | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 05:17:00 | |
75 | GROCHOWSKI Pawel | 2237 | Biegam Bo Lubie Zabki Team | ZĄBKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:20:20 | |
76 | WALCZAK Dariusz | 2088 | K2 UltraTeam | BOLESŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 05:20:26 | |
77 | HOLEWA Rafał | 2121 | Caballo Blanco Team | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 05:20:31 | |
GNIADEK Tomasz | 2180 | Dabex-Bolt | KRAKÓW | M40 | DNF | 00:00:03 DNF | 05:24:55 DNF | ||
79 | GRABIŃSKI Waldemar | 2254 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:11 | 05:24:59 | |
80 | BALCERZAK Robert | 2079 | Klub Biegacza WARTA | PAJĘCZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:25:03 | |
81 | KULIBERDA Tomasz | 2238 | Teatr O.de.la | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:25:11 | |
82 | MAZERSKI Grzegorz | 2171 | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:26:08 | ||
FIJAŁKOWSKI Radosław | 2309 | CROSSFIT GCW | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:36 DNF | ||
84 | KULDANEK Marcin | 2032 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | MILANÓWEK | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:29:12 | |
85 | WÓŁKIEWICZ Paweł | 2045 | OX5 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:28 | 05:36:14 | |
86 | OCHAB Janusz | 2262 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:40:20 | ||
87 | SROCZYŃSKI Marcin | 2148 | OSTreSROki | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:40:25 | |
88 | SOSZYŃSKI Wojtek | 2135 | PZU Sport Team | CELESTYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:31 | 05:40:45 | |
89 | CIUK Piotr | 2295 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:41 | 05:42:17 | |
90 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 2178 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:37 | 05:49:14 | |
KACZYŃSKI Artur | 2053 | nc+ | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:36 DNF | 05:50:03 DNF | ||
ZAMOJSKI Adam | 2199 | ICHTIS | CHMIELNIK | M40 | DNF | 00:00:11 DNF | 05:52:49 DNF | ||
PILECKI Maciej | 2317 | WROCŁAW | M40 | DNF | 00:00:02 DNF | 05:59:25 DNF | |||
94 | DROŻDŻAL Rafał | 2249 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 06:02:54 | ||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2052 | Od_Cieniasa_Do_Ultrasa | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:24 DNF | 06:10:42 DNF | ||
KORNIŁOW Piotr | 2373 | Gamin Polska | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:28 DNF | 06:11:34 DNF | ||
WILKOS Marcin | 2296 | UCHANIE | M40 | DNF | 00:00:31 DNF | 06:30:41 DNF | |||
WÓJCIK Mariusz | 2004 | SZCZECIN | M40 | DNF | 00:00:35 DNF | 06:47:18 DNF | |||
PODWYSOCKI Wojciech | 2042 | Rango Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | DNF | 00:00:36 DNF | 06:47:22 DNF | ||
CHWISTEK Maciej | 2105 | KRAKÓW | M40 | DNF | 00:00:04 DNF | DNF | |||
SEMENIUK Tomasz | 2022 | Grajek praski | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:35 DNF | DNF | ||
KROCZYK Lesław | 2195 | KNURÓW | M40 | DNF | 00:00:37 DNF | DNF | |||
ORŁOWSKI Przemysław | 2149 | Loyalty Point Racing Team | JÓZEFOSŁAW | M40 | DNF | 00:00:22 DNF | DNF |
Znaleziono 103 wynik(ów)