BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-06-01
Miejsce/ Place:
Bieszczady
Dystans/ Distance:
140 km
Zgłoszonych/ Registered:
52
Wystartowało/ Started:
35
Nie ukończyło/ Not finished:
23
Ukończyło/ Finished:
12
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.01km | 34km | 63km | 83km | 91km | 104km | 124km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.01km34km63km83km91km104km124kmCzas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1WAŁCZYK Krzysztof 2293ŁOWCEM301M 100:00:0504:12:3808:31:2211:57:5813:24:5815:15:0418:45:4321:40:59.4521:40:59.45 9:176,5
2NOWAK Piotr 2125BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM501M 200:00:3504:17:4808:38:4812:11:4513:42:1415:38:1318:58:4821:49:16.2021:49:16.20+00:08:169:216,4
3KŁAŁO Robert 2185LUBLINM302M 300:00:1704:04:3508:27:2611:58:0113:31:4615:30:0319:03:4222:22:44.3022:22:44.30+00:41:449:356,3
4PIOTROWSKI Andrzej 2138PORANNY PATROLKRAKÓWM303M 400:00:0603:49:1608:15:4211:40:3813:09:2715:08:4819:00:2023:07:10.4523:07:10.45+01:26:119:546,1
5MAJ Robert 2095STAY INSANE/BANDA GRUDNIALUBLINM401M 500:00:0804:12:3308:31:2312:13:3713:52:2715:59:5019:57:1023:07:40.6523:07:40.65+01:26:419:546,1
6GÓRKIEWICZ Dariusz 2236POPOCATEPETL-MINGUSOLSZTYNM402M 600:00:1104:44:0809:31:2013:15:2414:56:2316:57:0820:25:5223:11:05.3023:11:05.30+01:30:059:566
7RÓŻYCKI Konrad 2030BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM502M 700:00:1304:30:0309:10:4612:59:1314:32:5316:33:2520:23:5423:39:14.0523:39:14.05+01:58:1410:085,9
8WAWRESZUK Wiktor 2271BIAŁYSTOKM503M 800:00:0204:12:3708:49:0712:59:3414:35:5016:45:2520:29:5423:40:14.5023:40:14.50+01:59:1510:085,9
9WIERZCHOWIAK Jarosław 2029WARSZAWAM201M 900:00:2204:34:3309:08:4813:01:0814:50:3216:59:0520:32:3923:40:26.3523:40:26.35+01:59:2610:085.9
10GRONDYS Paweł 2038WROCŁAWM304M 1000:00:0604:45:0909:44:3213:35:3815:20:5817:25:0920:57:4523:40:36.5023:40:36.50+01:59:3710:085,9
11KLIMCZEWSKI Andrzej 2126FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM504M 1100:00:0304:18:2109:07:5213:14:1514:54:1117:08:5221:12:2724:16:18.8524:16:18.85+02:35:1910:245,8
12KOWALCZYK Rafał 2345LUBLINM403M 1200:00:0203:55:0409:10:2713:21:0415:15:3117:25:2421:22:1324:48:33.4524:48:33.45+03:07:3410:375,6
SADURSKI Krzysztof 2282CARINIIŁASKARZEWM4000:00:18 DNF04:43:29 DNF10:06:44 DNF14:22:36 DNF16:19:00 DNF18:54:57 DNF DNF DNF DNF--
MEISSNER Paweł 2158TIGERS TEAMŁÓDŹM3000:00:01 DNF04:18:57 DNF09:27:27 DNF14:49:43 DNF17:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWALEC Krystian 2240WARSZAWAM4000:00:30 DNF05:28:07 DNF11:30:58 DNF16:29:10 DNF18:25:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
BRODOWSKI Michał 2305LEMON TEAMKRAKÓWM3000:00:25 DNF05:15:25 DNF10:43:57 DNF16:08:25 DNF18:45:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Robert 2276WIELISZEW HERON TEAMJACHRANKAM4000:00:02 DNF04:04:45 DNF08:31:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEREMETA Andrzej 2127PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:29 DNF04:42:37 DNF10:11:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 2132MIĘDZYBORÓWM4000:00:27 DNF05:05:23 DNF10:52:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSESKI Marcin 2307AM CYCLINGPARZNIEWM3000:00:25 DNF05:27:02 DNF11:21:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEINIUK Roman 2269WARSZAWAM2000:00:29 DNF05:36:12 DNF11:27:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZWEDA Marek 2316ZŁOTÓWM6000:00:05 DNF05:36:58 DNF11:34:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOLEK Mariusz 2147MARIO BEEWARSZAWAM3000:00:33 DNF05:27:58 DNF11:44:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROŚKIEWICZ Jerzy 2081WSZYSTKO PRZED NAMIWOLA RADZISZOWSKAM2000:00:19 DNF06:09:11 DNF12:09:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCIOK Arkadiusz 2245ROZPRZAM3000:00:11 DNF05:50:34 DNF12:38:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRAGAN Grzegorz 2215STAY INSANELUBLINM4000:00:09 DNF04:43:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBKIEWICZ Paweł 2175JAĆWING PŁASKAWARSZAWAM3000:00:39 DNF04:45:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWIARSKI Szczepan 2331PALESTRA WARSZAWAWARSZAWAM2000:00:06 DNF04:47:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Jakub 2056KRAKÓWM4000:00:03 DNF04:50:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Tomasz 2123TEAM PLESZEWDOBRZYCAM3000:00:02 DNF05:17:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Michał 2134WARSZAWAM4000:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRYSZYN Mariusz 2299KRASICZYNM4000:00:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLUCH Ryszard 2062ZAMOŚĆM4000:00:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELECKI Filip 2059GLIWICEM3000:00:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMANOWSKI Tomek 2067GLIWICEM3000:00:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)