BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
145 km
Zgłoszonych:
102
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
53
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | 37km | 37.3km | 65km | 77km | 99km | 122km | 133km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
Finish_All_Pol
37km
Polanczyk_wyjscie
37.3km
Polana
65km
Otryt
77km
San
99km
Radziejowa
122km
Lopienka
133km
Czas
netto
145km
Czas
brutto
145km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1TYBUREK Michał 2916Biegający ŚwidnikLUBLINM301M 100:00:0000:02:0002:26:4304:20:4304:27:2907:27:5809:13:2112:07:0715:22:0517:02:3419:40:25.4019:40:25.40 8:087.4
2JASTRZĄB Piotr 2951Dekan LeskoLESKOM401M 200:00:0000:01:4502:26:1404:30:4404:42:3807:55:0709:46:5012:32:2616:17:4118:04:1219:41:49.6019:41:49.60+00:01:248:097.4
3ŻAK Robert 2989Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM402M 300:00:0000:02:0502:22:0304:11:4804:15:0507:23:2509:22:2512:29:1216:28:0918:10:4320:24:27.6520:24:27.65+00:44:028:267.1
4SUSKI Marcin 2928lepiejbiegac.plGORLICEM302M 400:00:0000:01:4102:38:5004:42:3804:55:5908:17:2510:24:1213:10:1716:51:5218:42:0820:54:52.2020:54:52.20+01:14:268:396.9
5KONIARZ Michał 2958One Man Run TeamBRZEGM403M 500:00:0000:01:5502:53:1504:56:5205:09:4808:39:5210:58:3913:41:4617:09:2619:05:1721:28:32.2021:28:32.20+01:48:068:536.8
6BAĆMAGA Grzegorz 2965RadomUltraTeamRADOMM404M 600:00:0000:01:4002:40:0704:43:0804:52:1408:28:5710:48:5813:55:5717:52:5319:44:2621:47:53.7021:47:53.70+02:07:289:016.7
7PASZKIEL Sebastian 2952Polfa Tarchomin S.ARADOMM405M 700:00:0000:01:4102:41:2304:45:4705:10:3108:56:0711:12:3114:25:5418:01:4719:51:1221:50:16.8521:50:16.85+02:09:519:026.6
8MIKOWSKI Artur 2919AlnorGRÓJECM406M 800:00:0000:02:3802:59:1305:10:4605:15:4908:48:4510:53:4213:53:1417:42:1119:39:1421:53:40.4021:53:40.40+02:13:159:036.6
9LACHOWICZ Przemysław 2974LIBERTÓWM303M 900:00:0000:02:4002:38:4104:50:0504:54:2308:40:1211:04:1313:54:1517:52:5819:58:2222:54:09.3522:54:09.35+03:13:439:286.3
10OKIENCZUK Radek 2998SZCZECINM304M 1000:00:0000:02:1802:40:0204:48:1705:00:1508:44:0211:20:5114:52:3118:16:1320:23:3522:56:29.6022:56:29.60+03:16:049:296.3
11KMIEĆ Norbert 2987COMP TEAMJACHRANKAM305M 1100:00:0000:02:0502:45:5304:54:1905:05:3708:58:3811:38:4314:50:1218:31:2420:36:3023:00:46.2023:00:46.20+03:20:209:316.3
12MILEWSKI Maciek 2947LEGIONOWOM407M 1200:00:0000:02:2802:52:1505:01:1705:30:3909:02:2811:18:2514:24:4018:16:1420:25:0323:04:17.4523:04:17.45+03:23:529:326.3
13HADAŁA Ignacy 2921Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKM306M 1300:00:0000:02:3202:57:0605:00:5905:08:0308:54:5711:14:3414:09:4618:28:3020:33:4823:06:58.3023:06:58.30+03:26:329:336.3
14ZAMOJSKI Robert 2993GLIWICEM307M 1400:00:0000:02:1702:40:0404:42:4105:03:5608:29:3110:53:5614:05:2118:11:2820:22:5123:07:16.1523:07:16.15+03:26:509:346.3
15PAWŁOWSKI Tomasz 2930Team PleszewDOBRZYCAM308M 1500:00:0000:02:3202:42:0804:43:0604:50:2908:21:4910:37:3213:41:0417:42:2319:59:1823:12:46.7523:12:46.75+03:32:219:366.2
15JARZĄBEK Sławomir 2975Truchtacz.plGARWOLINM309M 1600:00:0000:01:2902:29:5404:36:0104:54:3808:21:4310:37:2913:40:5817:42:0519:59:1923:12:46.7523:12:46.75+03:32:219:366.2
17MACIOSZEK Krystyna 2935WARSZAWAK301K 100:00:0000:02:0102:54:4405:09:5205:30:4208:56:3611:09:5314:13:1018:29:3620:49:4623:26:47.3023:26:47.30+03:46:219:426.2
18PIENIĄDZ Bartłomiej 2937Misiu z buszuKRAKÓWM3010M 1700:00:0000:01:5102:40:1104:45:4605:02:3908:45:2611:12:2514:25:5518:44:1921:24:1623:53:42.2023:53:42.20+04:13:169:536.1
19PIETRYSZYN Mariusz 2925KRASICZYNM3011M 1800:00:0000:02:0602:41:3504:47:2704:52:2708:36:2511:06:0214:40:2219:25:0221:39:1124:11:37.5024:11:37.50+04:31:1210:006
20ŁĄTKOWSKI Maciej 2962KB Maniac UltraPOZNAŃM408M 1900:00:0000:02:0302:58:5705:24:0505:37:4909:14:2611:27:3514:38:5418:55:4421:31:3924:15:06.1524:15:06.15+04:34:4010:026
21PŁAWECKI Leszek 3016PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAM409M 2000:00:0000:02:0402:56:5405:16:0005:22:3209:09:2111:39:0215:15:4619:26:3121:58:2524:32:33.4024:32:33.40+04:52:0810:095.9
22POŁOMSKI Daniel 3002LOGI-sty-KASZCZECINM4010M 2100:00:0000:02:0202:58:0605:13:2105:26:5809:09:0911:29:0814:54:4519:00:3721:38:0724:36:00.3024:36:00.30+04:55:3410:105.9
23TUCZAPSKI Artur 2980MROWLAM501M 2200:00:0000:02:2202:44:1204:54:4905:10:2709:05:3511:27:2615:02:5519:06:3421:58:4324:55:02.7024:55:02.70+05:14:3710:185.8
24WÓJCIK Dariusz 2933GLIWICEM4011M 2300:00:0000:02:2702:44:5204:47:2605:12:4608:41:3411:07:3514:19:1618:33:0921:33:5224:56:56.2024:56:56.20+05:16:3010:195.8
25TULIK Paweł 2900KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM4012M 2400:00:0000:02:3703:01:4205:13:0905:39:3909:26:5312:18:2215:42:5820:03:1222:44:4125:42:53.1025:42:53.10+06:02:2710:385.6
26GONCIARZ Andrzej 2956LGOTAM502M 2500:00:0000:02:2002:49:1805:10:5105:24:3608:53:5811:22:4914:54:5419:06:4221:52:5727:01:13.6027:01:13.60+07:20:4811:105.4
27POGOCKI Piotr 2954KNURÓWM3012M 2600:00:0000:02:3602:56:0405:09:5505:20:5909:21:3412:02:3115:40:4920:45:2724:28:5627:52:40.3527:52:40.35+08:12:1411:325.2
28KOSZAREK Andrzej 2949POZNAŃM4013M 2700:00:0000:02:2202:50:1405:00:3905:08:0508:47:2011:04:0914:44:1919:05:5822:44:4927:53:24.5027:53:24.50+08:12:5911:325.2
29KOSZAREK Maciej 3010POZNAŃM503M 2800:00:0000:02:2102:50:1405:00:2605:08:0508:47:1911:04:1114:44:1819:05:5322:44:5127:53:27.1027:53:27.10+08:13:0111:325.2
30OLBRYŚ Stanisław Adam 3009KB LegionowoNASIELSKM504M 2900:00:0000:01:4903:01:0005:30:1705:57:3010:13:3317:03:1322:12:2425:17:1128:09:27.8028:09:27.80+08:29:0211:395.1
31PĘKALA Robert 2988Navigare necesse estPOZNAŃM4014M 3000:00:0000:01:5902:54:5205:13:3805:21:5409:36:5412:48:0916:35:5321:50:4626:38:5428:50:24.9028:50:24.90+09:09:5911:565
32STASZEWSKI Piotr 2914POTASZEM4015M 3100:00:0000:02:4003:12:2605:49:3306:08:5110:16:4116:52:4522:12:2725:05:5928:51:57.7528:51:57.75+09:11:3211:565
33HASA Adam 2918Sztafeta na WOŚPKNURÓWM4016M 3200:00:0000:02:0503:00:3405:22:5705:36:2509:41:1212:25:1316:32:5922:02:2725:18:4228:52:58.4028:52:58.40+09:12:3311:575
34KRZCZUK Benedykt 2915TYCHYM505M 3300:00:0000:01:4602:57:5905:12:5105:26:5609:30:4212:18:2415:56:5821:49:2826:02:5529:07:11.9029:07:11.90+09:26:4612:025
35RUTKOWSKI Janusz 2982LESZNOM506M 3400:00:0000:02:2803:03:0805:30:2006:01:3910:13:4917:07:5322:12:5125:57:5629:26:14.7029:26:14.70+09:45:4912:104.9
36JURKIEWICZ Anna 3001Clapham ChasersCROYDONK401K 200:00:0000:02:1603:18:3606:03:2506:25:4710:51:3618:04:0923:35:2626:30:1929:27:00.0029:27:00.00+09:46:3412:114.9
37NIZIOŁ Marian 3008PIASECZNOM601M 3500:00:0000:02:1603:18:3706:03:4106:25:4210:50:5517:20:2422:25:5625:58:2029:28:38.2529:28:38.25+09:48:1212:114.9
38SUDAKOWSKI Tomasz 2981MLUKS Rawa MazowieckaRAWA MAZOWIECKAM4017M 3600:00:0000:02:2902:52:1004:53:2705:00:1408:47:1611:37:1915:51:2220:58:5825:08:4829:47:12.8029:47:12.80+10:06:4712:194.9
39ŁAŹNIAK Agata 2978CardioRunnersPOZNAŃK302K 300:00:0000:02:3002:59:1605:18:0605:24:4209:29:0312:05:0716:18:1321:49:2826:04:4829:54:33.2029:54:33.20+10:14:0712:224.8
NOWAK Piotr 2971BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM40DNF00:02:30 DNF02:55:50 DNF04:58:46 DNF05:35:44 DNF08:54:52 DNF11:00:25 DNF13:53:20 DNF17:32:41 DNF19:28:42 DNF DNF DNF--
SAWICZ Robert 2992peyoteZARYM40DNF00:01:43 DNF02:22:06 DNF04:11:44 DNF04:14:44 DNF07:34:08 DNF09:34:46 DNF13:08:56 DNF17:21:08 DNF20:10:04 DNF DNF DNF--
ABRAGIMOWICZ Neil 2929WARSZAWAM40DNF00:02:32 DNF02:50:33 DNF05:11:26 DNF05:21:00 DNF09:00:45 DNF11:14:30 DNF14:33:32 DNF18:40:18 DNF20:51:27 DNF DNF DNF--
KOKOCIŃSKI Dariusz 2995GDAŃSKM40DNF00:01:52 DNF02:35:22 DNF04:32:07 DNF04:46:53 DNF07:57:50 DNF10:15:37 DNF14:06:50 DNF18:37:25 DNF21:08:07 DNF DNF DNF--
KLARA Marek 3015Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM30DNF00:02:04 DNF02:56:35 DNF05:10:44 DNF05:30:23 DNF09:10:15 DNF11:36:54 DNF15:02:56 DNF18:59:15 DNF21:13:49 DNF DNF DNF--
RÓŻYCKI Konrad 2927Lechici ZielonkaWARSZAWAM50DNF00:02:12 DNF02:59:26 DNF05:15:48 DNF05:24:32 DNF08:56:40 DNF11:01:16 DNF14:12:06 DNF18:30:18 DNF21:18:08 DNF DNF DNF--
KUDŁAK Paweł 3003Poranny PatrolKRAKÓWM20DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF05:30:23 DNF05:44:34 DNF09:08:59 DNF11:08:57 DNF14:46:59 DNF18:43:49 DNF21:55:33 DNF DNF DNF--
WANAT Krzysztof 2979BRISTOLM30DNF00:02:02 DNF02:39:54 DNF04:40:43 DNF04:53:20 DNF08:40:38 DNF11:03:59 DNF14:32:01 DNF19:06:26 DNF23:31:58 DNF DNF DNF--
JASKULA Bartosz 3043WARSZAWAM30DNF00:01:56 DNF02:46:16 DNF05:04:24 DNF05:30:37 DNF09:23:27 DNF12:00:09 DNF15:19:22 DNF19:43:24 DNF DNF DNF DNF--
ŁABĘCKI Jarek 2983KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃM40DNF00:02:34 DNF03:01:05 DNF05:12:50 DNF05:31:30 DNF09:14:23 DNF11:39:09 DNF15:08:47 DNF19:43:52 DNF DNF DNF DNF--
KLIMCZEWSKI Andrzej 2953Forever Young ŁódźŁÓDŹM50DNF00:01:45 DNF02:56:43 DNF05:11:25 DNF05:25:42 DNF09:15:20 DNF12:00:11 DNF15:19:34 DNF19:44:11 DNF DNF DNF DNF--
PFAJFER Marek 2977Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF00:02:33 DNF02:57:45 DNF05:11:44 DNF05:23:36 DNF09:07:03 DNF11:27:51 DNF15:15:47 DNF19:46:54 DNF DNF DNF DNF--
JANECKA Artur 2985ŁASKM30DNF00:02:35 DNF02:27:09 DNF04:37:01 DNF04:57:08 DNF08:38:40 DNF11:25:28 DNF14:58:37 DNF19:58:25 DNF DNF DNF DNF--
DŻUGAN Witold 2970POZNAŃM50DNF00:01:50 DNF02:45:04 DNF04:56:12 DNF05:22:59 DNF09:13:55 DNF11:41:44 DNF15:27:09 DNF20:03:47 DNF DNF DNF DNF--
BIEL Tomasz 2901www.olimpiasport.plBYGOSZCZM40DNF00:01:32 DNF02:38:59 DNF04:43:44 DNF04:54:07 DNF08:43:57 DNF11:12:31 DNF14:57:36 DNF20:15:50 DNF DNF DNF DNF--
SURMA Maciej 2934JAWORZNOM40DNF00:02:27 DNF02:44:52 DNF04:56:54 DNF05:24:03 DNF09:14:55 DNF12:01:21 DNF15:54:08 DNF21:07:23 DNF DNF DNF DNF--
MORYŃ Piotr 2968Gonić małą MiKONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:02:17 DNF02:54:50 DNF05:11:26 DNF05:33:08 DNF09:41:13 DNF12:28:04 DNF16:17:21 DNF21:15:14 DNF DNF DNF DNF--
WIDERA Karol 2920AUGUSTÓWM30DNF00:01:45 DNF02:57:52 DNF05:10:59 DNF05:45:36 DNF09:30:52 DNF12:33:04 DNF16:17:58 DNF21:15:17 DNF DNF DNF DNF--
BRODOWSKI Michał 2984Lemon TeamKRAKÓWM30DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF05:29:36 DNF06:03:56 DNF10:10:35 DNF DNF17:04:51 DNF22:15:58 DNF DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKI Jacek 3044Poland Business RunKRAKÓWM40DNF00:02:43 DNF03:00:39 DNF05:33:46 DNF06:03:56 DNF10:10:33 DNF DNF17:04:50 DNF22:16:03 DNF DNF DNF DNF--
PILECKI Maciej 2903WROCŁAWM40DNF00:02:44 DNF03:18:45 DNF06:10:03 DNF06:25:41 DNF10:51:29 DNF DNF18:23:12 DNF22:56:35 DNF DNF DNF DNF--
BARTNIK Michał 2976KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM30DNF00:02:37 DNF03:01:41 DNF05:13:45 DNF05:39:37 DNF09:37:04 DNF12:32:53 DNF16:42:21 DNF23:37:46 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Paweł 3005Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF00:01:51 DNF03:00:13 DNF05:15:25 DNF05:23:54 DNF09:35:07 DNF12:47:13 DNF17:20:42 DNF24:05:18 DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 2911EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM30DNF00:02:44 DNF03:00:15 DNF05:16:42 DNF05:38:48 DNF10:13:51 DNF DNF18:29:19 DNF24:56:38 DNF DNF DNF DNF--
KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 2959SpeleoclubwrocławWROCŁAWM30DNF00:01:43 DNF02:22:03 DNF04:11:00 DNF04:13:04 DNF07:09:52 DNF08:49:39 DNF11:39:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
URAMEK Grzegorz 2938OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF00:01:50 DNF02:35:41 DNF04:31:23 DNF04:38:24 DNF07:55:43 DNF09:46:50 DNF12:43:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Robert 2942NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM30DNF00:02:31 DNF02:57:50 DNF05:00:57 DNF05:08:02 DNF08:42:04 DNF11:04:24 DNF15:21:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
LAKSA Dariusz 2902WKB META LUBLINIECBYTOMM30DNF DNF DNF05:29:08 DNF05:39:41 DNF09:22:00 DNF11:44:26 DNF15:45:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAMLA Zbigniew 2986Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM40DNF00:01:49 DNF02:49:11 DNF05:12:37 DNF05:25:40 DNF09:34:58 DNF12:20:28 DNF16:20:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYWICKI Paweł 2966WARSZAWAM40DNF00:02:19 DNF03:03:43 DNF05:15:27 DNF05:52:22 DNF09:46:54 DNF12:29:09 DNF16:30:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZPONAR ŻUROWSKA Anna 2912KICINK40DNF00:02:41 DNF03:12:28 DNF05:32:04 DNF06:13:11 DNF10:10:46 DNF DNF16:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 2991MIĘDZYBORÓWM40DNF00:02:28 DNF03:07:34 DNF05:14:27 DNF05:41:44 DNF09:32:36 DNF12:27:45 DNF16:56:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDY Przemysław 2922LIMERICKM50DNF00:02:05 DNF02:57:28 DNF05:11:23 DNF05:41:12 DNF09:31:34 DNF12:23:51 DNF17:44:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Waldemar 3014WARSZAWAM40DNF00:02:37 DNF03:16:57 DNF05:49:39 DNF06:14:08 DNF10:34:07 DNF DNF17:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZRETER Paweł 3000sts kurierŁÓDŹM50DNF00:02:24 DNF03:11:34 DNF05:49:05 DNF06:03:44 DNF10:22:56 DNF DNF18:04:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
NALEPA Tomasz 3004JAROSŁAWM20DNF00:02:21 DNF02:55:31 DNF05:23:47 DNF06:03:57 DNF11:40:01 DNF DNF18:18:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 2948Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF00:02:21 DNF03:02:52 DNF05:22:44 DNF05:43:21 DNF10:41:45 DNF DNF18:34:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁOZA Bartłomiej 3012OPOLE LUBELSKIEM20DNF00:02:22 DNF03:22:51 DNF06:45:48 DNF DNF DNF DNF19:06:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
FERENC Adrian 2945Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w PiszuPISZM20DNF00:01:56 DNF03:21:04 DNF06:03:54 DNF06:48:07 DNF11:37:36 DNF DNF19:50:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
KICWAK Krzysztof 2999Wilczy DuchSĘKOWAM30DNF DNF02:57:42 DNF DNF DNF09:43:50 DNF DNF19:51:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Dawid 2944Socios Górnik & S.A.SZABRZEM20DNF00:01:30 DNF02:22:50 DNF04:35:41 DNF05:00:19 DNF08:29:32 DNF10:49:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAŁ Sebastian 2961WARSZAWAM30DNF00:02:22 DNF02:53:04 DNF04:58:56 DNF05:04:31 DNF08:56:08 DNF11:26:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PYTEL Stanisław 2943SCYZORYKKIELCEM30DNF00:01:58 DNF03:07:24 DNF05:15:23 DNF05:38:00 DNF09:21:20 DNF12:19:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYLWESTRZAK Ewaryst 2917SŁUBICEM40DNF00:02:28 DNF02:57:37 DNF05:11:03 DNF05:37:15 DNF10:08:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUK Tomasz 2936KIELCEM40DNF00:01:58 DNF03:07:25 DNF05:28:59 DNF05:51:42 DNF10:13:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZEWSKI Andrzej 2941Dla BogusiKIELCEM50DNF00:01:58 DNF03:07:23 DNF05:30:27 DNF05:51:46 DNF10:13:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAK Łukasz 2923#ChaseYourDreamsGARBATKAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:16:42 DNF05:46:32 DNF10:25:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUROWSKI Marcin 2913KICINM40DNF00:02:41 DNF03:12:30 DNF05:49:47 DNF06:13:12 DNF10:41:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZUREK Patryk 2932#ChaseYourDreamsWARSZAWAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:22:41 DNF05:46:35 DNF11:20:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYSIAK Mariusz 2969SUŁKOWICEM20DNF00:02:29 DNF02:49:44 DNF05:17:53 DNF05:42:21 DNF12:13:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁOZA Karol 3013M20DNF00:02:22 DNF03:22:52 DNF06:43:46 DNF DNF12:21:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASNY Dawid 2926Truchtacz.pl/dobiegne.plGARWOLINM30DNF00:01:40 DNF02:56:08 DNF06:35:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EBERT Adam 2972CHORZÓWM40DNF00:02:20 DNF03:25:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 92 wynik(ów)