BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-16
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 145 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 53
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 21km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | 37km | 37.3km | 65km | 77km | 99km | 122km | 133km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
    
1ŻAK Robert 2989Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM4000:00:0000:02:0502:22:03
Niesklasyfikowani
KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 2959SpeleoclubwrocławWROCŁAWM30DNF00:01:43 DNF02:22:03 DNF
SAWICZ Robert 2992peyoteZARYM40DNF00:01:43 DNF02:22:06 DNF
WILK Dawid 2944Socios Górnik & S.A.SZABRZEM20DNF00:01:30 DNF02:22:50 DNF
5JASTRZĄB Piotr 2951Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:01:4502:26:14
6TYBUREK Michał 2916Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:02:0002:26:43
JANECKA Artur 2985ŁASKM30DNF00:02:35 DNF02:27:09 DNF
8JARZĄBEK Sławomir 2975Truchtacz.plGARWOLINM3000:00:0000:01:2902:29:54
KOKOCIŃSKI Dariusz 2995GDAŃSKM40DNF00:01:52 DNF02:35:22 DNF
URAMEK Grzegorz 2938OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF00:01:50 DNF02:35:41 DNF
11LACHOWICZ Przemysław 2974LIBERTÓWM3000:00:0000:02:4002:38:41
12SUSKI Marcin 2928lepiejbiegac.plGORLICEM3000:00:0000:01:4102:38:50
BIEL Tomasz 2901www.olimpiasport.plBYGOSZCZM40DNF00:01:32 DNF02:38:59 DNF
WANAT Krzysztof 2979BRISTOLM30DNF00:02:02 DNF02:39:54 DNF
15OKIENCZUK Radek 2998SZCZECINM3000:00:0000:02:1802:40:02
16ZAMOJSKI Robert 2993GLIWICEM3000:00:0000:02:1702:40:04
17BAĆMAGA Grzegorz 2965RadomUltraTeamRADOMM4000:00:0000:01:4002:40:07
18PIENIĄDZ Bartłomiej 2937Misiu z buszuKRAKÓWM3000:00:0000:01:5102:40:11
19PASZKIEL Sebastian 2952Polfa Tarchomin S.ARADOMM4000:00:0000:01:4102:41:23
20PIETRYSZYN Mariusz 2925KRASICZYNM3000:00:0000:02:0602:41:35
21PAWŁOWSKI Tomasz 2930Team PleszewDOBRZYCAM3000:00:0000:02:3202:42:08
22TUCZAPSKI Artur 2980MROWLAM5000:00:0000:02:2202:44:12
23WÓJCIK Dariusz 2933GLIWICEM4000:00:0000:02:2702:44:52
SURMA Maciej 2934JAWORZNOM40DNF00:02:27 DNF02:44:52 DNF
DŻUGAN Witold 2970POZNAŃM50DNF00:01:50 DNF02:45:04 DNF
26KMIEĆ Norbert 2987COMP TEAMJACHRANKAM3000:00:0000:02:0502:45:53
JASKULA Bartosz 3043WARSZAWAM30DNF00:01:56 DNF02:46:16 DNF
MAMLA Zbigniew 2986Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM40DNF00:01:49 DNF02:49:11 DNF
29GONCIARZ Andrzej 2956LGOTAM5000:00:0000:02:2002:49:18
MATYSIAK Mariusz 2969SUŁKOWICEM20DNF00:02:29 DNF02:49:44 DNF
31KOSZAREK Andrzej 2949POZNAŃM4000:00:0000:02:2202:50:14
32KOSZAREK Maciej 3010POZNAŃM5000:00:0000:02:2102:50:14
ABRAGIMOWICZ Neil 2929WARSZAWAM40DNF00:02:32 DNF02:50:33 DNF
34SUDAKOWSKI Tomasz 2981MLUKS Rawa MazowieckaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0000:02:2902:52:10
35MILEWSKI Maciek 2947LEGIONOWOM4000:00:0000:02:2802:52:15
WYRWAŁ Sebastian 2961WARSZAWAM30DNF00:02:22 DNF02:53:04 DNF
37KONIARZ Michał 2958One Man Run TeamBRZEGM4000:00:0000:01:5502:53:15
38MACIOSZEK Krystyna 2935WARSZAWAK3000:00:0000:02:0102:54:44
MORYŃ Piotr 2968Gonić małą MiKONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:02:17 DNF02:54:50 DNF
40PĘKALA Robert 2988Navigare necesse estPOZNAŃM4000:00:0000:01:5902:54:52
NALEPA Tomasz 3004JAROSŁAWM20DNF00:02:21 DNF02:55:31 DNF
NOWAK Piotr 2971BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM40DNF00:02:30 DNF02:55:50 DNF
43POGOCKI Piotr 2954KNURÓWM3000:00:0000:02:3602:56:04
MASNY Dawid 2926Truchtacz.pl/dobiegne.plGARWOLINM30DNF00:01:40 DNF02:56:08 DNF
MAZUREK Patryk 2932#ChaseYourDreamsWARSZAWAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF
RAK Łukasz 2923#ChaseYourDreamsGARBATKAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF
KLARA Marek 3015Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM30DNF00:02:04 DNF02:56:35 DNF
KLIMCZEWSKI Andrzej 2953Forever Young ŁódźŁÓDŹM50DNF00:01:45 DNF02:56:43 DNF
49PŁAWECKI Leszek 3016PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAM4000:00:0000:02:0402:56:54
50HADAŁA Ignacy 2921Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKM3000:00:0000:02:3202:57:06
CHUDY Przemysław 2922LIMERICKM50DNF00:02:05 DNF02:57:28 DNF
SYLWESTRZAK Ewaryst 2917SŁUBICEM40DNF00:02:28 DNF02:57:37 DNF
KICWAK Krzysztof 2999Wilczy DuchSĘKOWAM30DNF DNF02:57:42 DNF
PFAJFER Marek 2977Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF00:02:33 DNF02:57:45 DNF
OSIŃSKI Robert 2942NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM30DNF00:02:31 DNF02:57:50 DNF
WIDERA Karol 2920AUGUSTÓWM30DNF00:01:45 DNF02:57:52 DNF
57KRZCZUK Benedykt 2915TYCHYM5000:00:0000:01:4602:57:59
58POŁOMSKI Daniel 3002LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0000:02:0202:58:06
59ŁĄTKOWSKI Maciej 2962KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:00:0000:02:0302:58:57
60MIKOWSKI Artur 2919AlnorGRÓJECM4000:00:0000:02:3802:59:13
61ŁAŹNIAK Agata 2978CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:3002:59:16
RÓŻYCKI Konrad 2927Lechici ZielonkaWARSZAWAM50DNF00:02:12 DNF02:59:26 DNF
SZCZEPAŃSKI Paweł 3005Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF00:01:51 DNF03:00:13 DNF
BRZĘK Szymon 2911EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM30DNF00:02:44 DNF03:00:15 DNF
65HASA Adam 2918Sztafeta na WOŚPKNURÓWM4000:00:0000:02:0503:00:34
PAWLIKOWSKI Jacek 3044Poland Business RunKRAKÓWM40DNF00:02:43 DNF03:00:39 DNF
67OLBRYŚ Stanisław Adam 3009KB LegionowoNASIELSKM5000:00:0000:01:4903:01:00
ŁABĘCKI Jarek 2983KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃM40DNF00:02:34 DNF03:01:05 DNF
BARTNIK Michał 2976KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM30DNF00:02:37 DNF03:01:41 DNF
70TULIK Paweł 2900KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:3703:01:42
KUDŁAK Paweł 3003Poranny PatrolKRAKÓWM20DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF
BRODOWSKI Michał 2984Lemon TeamKRAKÓWM30DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF
STARZYŃSKI Stefan 2948Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF00:02:21 DNF03:02:52 DNF
74RUTKOWSKI Janusz 2982LESZNOM5000:00:0000:02:2803:03:08
KRZYWICKI Paweł 2966WARSZAWAM40DNF00:02:19 DNF03:03:43 DNF
MARCZEWSKI Andrzej 2941Dla BogusiKIELCEM50DNF00:01:58 DNF03:07:23 DNF
PYTEL Stanisław 2943SCYZORYKKIELCEM30DNF00:01:58 DNF03:07:24 DNF
KRUK Tomasz 2936KIELCEM40DNF00:01:58 DNF03:07:25 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2991MIĘDZYBORÓWM40DNF00:02:28 DNF03:07:34 DNF
SZRETER Paweł 3000sts kurierŁÓDŹM50DNF00:02:24 DNF03:11:34 DNF
81STASZEWSKI Piotr 2914POTASZEM4000:00:0000:02:4003:12:26
SZPONAR ŻUROWSKA Anna 2912KICINK40DNF00:02:41 DNF03:12:28 DNF
ŻUROWSKI Marcin 2913KICINM40DNF00:02:41 DNF03:12:30 DNF
KAMIŃSKI Waldemar 3014WARSZAWAM40DNF00:02:37 DNF03:16:57 DNF
85JURKIEWICZ Anna 3001Clapham ChasersCROYDONK4000:00:0000:02:1603:18:36
86NIZIOŁ Marian 3008PIASECZNOM6000:00:0000:02:1603:18:37
PILECKI Maciej 2903WROCŁAWM40DNF00:02:44 DNF03:18:45 DNF
FERENC Adrian 2945Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w PiszuPISZM20DNF00:01:56 DNF03:21:04 DNF
ŁOZA Bartłomiej 3012OPOLE LUBELSKIEM20DNF00:02:22 DNF03:22:51 DNF
ŁOZA Karol 3013M20DNF00:02:22 DNF03:22:52 DNF
EBERT Adam 2972CHORZÓWM40DNF00:02:20 DNF03:25:55 DNF
LAKSA Dariusz 2902WKB META LUBLINIECBYTOMM30DNF DNF DNF
Znaleziono 92 wynik(ów)