BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-16
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 145 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 53
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 37.3km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | 37km | 37.3km | 65km | 77km | 99km | 122km | 133km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
Finish_All_Pol
37km
Polanczyk_wyjscie
37.3km
      
Niesklasyfikowani
KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 2959SpeleoclubwrocławWROCŁAWM30DNF00:01:43 DNF02:22:03 DNF04:11:00 DNF04:13:04 DNF
SAWICZ Robert 2992peyoteZARYM40DNF00:01:43 DNF02:22:06 DNF04:11:44 DNF04:14:44 DNF
3ŻAK Robert 2989Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM4000:00:0000:02:0502:22:0304:11:4804:15:05
4TYBUREK Michał 2916Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:02:0002:26:4304:20:4304:27:29
URAMEK Grzegorz 2938OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF00:01:50 DNF02:35:41 DNF04:31:23 DNF04:38:24 DNF
6JASTRZĄB Piotr 2951Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:01:4502:26:1404:30:4404:42:38
KOKOCIŃSKI Dariusz 2995GDAŃSKM40DNF00:01:52 DNF02:35:22 DNF04:32:07 DNF04:46:53 DNF
8PAWŁOWSKI Tomasz 2930Team PleszewDOBRZYCAM3000:00:0000:02:3202:42:0804:43:0604:50:29
9BAĆMAGA Grzegorz 2965RadomUltraTeamRADOMM4000:00:0000:01:4002:40:0704:43:0804:52:14
10PIETRYSZYN Mariusz 2925KRASICZYNM3000:00:0000:02:0602:41:3504:47:2704:52:27
WANAT Krzysztof 2979BRISTOLM30DNF00:02:02 DNF02:39:54 DNF04:40:43 DNF04:53:20 DNF
BIEL Tomasz 2901www.olimpiasport.plBYGOSZCZM40DNF00:01:32 DNF02:38:59 DNF04:43:44 DNF04:54:07 DNF
13LACHOWICZ Przemysław 2974LIBERTÓWM3000:00:0000:02:4002:38:4104:50:0504:54:23
14JARZĄBEK Sławomir 2975Truchtacz.plGARWOLINM3000:00:0000:01:2902:29:5404:36:0104:54:38
15SUSKI Marcin 2928lepiejbiegac.plGORLICEM3000:00:0000:01:4102:38:5004:42:3804:55:59
JANECKA Artur 2985ŁASKM30DNF00:02:35 DNF02:27:09 DNF04:37:01 DNF04:57:08 DNF
17SUDAKOWSKI Tomasz 2981MLUKS Rawa MazowieckaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0000:02:2902:52:1004:53:2705:00:14
18OKIENCZUK Radek 2998SZCZECINM3000:00:0000:02:1802:40:0204:48:1705:00:15
WILK Dawid 2944Socios Górnik & S.A.SZABRZEM20DNF00:01:30 DNF02:22:50 DNF04:35:41 DNF05:00:19 DNF
20PIENIĄDZ Bartłomiej 2937Misiu z buszuKRAKÓWM3000:00:0000:01:5102:40:1104:45:4605:02:39
21ZAMOJSKI Robert 2993GLIWICEM3000:00:0000:02:1702:40:0404:42:4105:03:56
WYRWAŁ Sebastian 2961WARSZAWAM30DNF00:02:22 DNF02:53:04 DNF04:58:56 DNF05:04:31 DNF
23KMIEĆ Norbert 2987COMP TEAMJACHRANKAM3000:00:0000:02:0502:45:5304:54:1905:05:37
OSIŃSKI Robert 2942NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM30DNF00:02:31 DNF02:57:50 DNF05:00:57 DNF05:08:02 DNF
25HADAŁA Ignacy 2921Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKM3000:00:0000:02:3202:57:0605:00:5905:08:03
26KOSZAREK Andrzej 2949POZNAŃM4000:00:0000:02:2202:50:1405:00:3905:08:05
27KOSZAREK Maciej 3010POZNAŃM5000:00:0000:02:2102:50:1405:00:2605:08:05
28KONIARZ Michał 2958One Man Run TeamBRZEGM4000:00:0000:01:5502:53:1504:56:5205:09:48
29TUCZAPSKI Artur 2980MROWLAM5000:00:0000:02:2202:44:1204:54:4905:10:27
30PASZKIEL Sebastian 2952Polfa Tarchomin S.ARADOMM4000:00:0000:01:4102:41:2304:45:4705:10:31
31WÓJCIK Dariusz 2933GLIWICEM4000:00:0000:02:2702:44:5204:47:2605:12:46
32MIKOWSKI Artur 2919AlnorGRÓJECM4000:00:0000:02:3802:59:1305:10:4605:15:49
33POGOCKI Piotr 2954KNURÓWM3000:00:0000:02:3602:56:0405:09:5505:20:59
ABRAGIMOWICZ Neil 2929WARSZAWAM40DNF00:02:32 DNF02:50:33 DNF05:11:26 DNF05:21:00 DNF
35PĘKALA Robert 2988Navigare necesse estPOZNAŃM4000:00:0000:01:5902:54:5205:13:3805:21:54
36PŁAWECKI Leszek 3016PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAM4000:00:0000:02:0402:56:5405:16:0005:22:32
DŻUGAN Witold 2970POZNAŃM50DNF00:01:50 DNF02:45:04 DNF04:56:12 DNF05:22:59 DNF
PFAJFER Marek 2977Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF00:02:33 DNF02:57:45 DNF05:11:44 DNF05:23:36 DNF
SZCZEPAŃSKI Paweł 3005Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF00:01:51 DNF03:00:13 DNF05:15:25 DNF05:23:54 DNF
SURMA Maciej 2934JAWORZNOM40DNF00:02:27 DNF02:44:52 DNF04:56:54 DNF05:24:03 DNF
RÓŻYCKI Konrad 2927Lechici ZielonkaWARSZAWAM50DNF00:02:12 DNF02:59:26 DNF05:15:48 DNF05:24:32 DNF
42GONCIARZ Andrzej 2956LGOTAM5000:00:0000:02:2002:49:1805:10:5105:24:36
43ŁAŹNIAK Agata 2978CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:3002:59:1605:18:0605:24:42
MAMLA Zbigniew 2986Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM40DNF00:01:49 DNF02:49:11 DNF05:12:37 DNF05:25:40 DNF
KLIMCZEWSKI Andrzej 2953Forever Young ŁódźŁÓDŹM50DNF00:01:45 DNF02:56:43 DNF05:11:25 DNF05:25:42 DNF
46KRZCZUK Benedykt 2915TYCHYM5000:00:0000:01:4602:57:5905:12:5105:26:56
47POŁOMSKI Daniel 3002LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0000:02:0202:58:0605:13:2105:26:58
KLARA Marek 3015Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM30DNF00:02:04 DNF02:56:35 DNF05:10:44 DNF05:30:23 DNF
JASKULA Bartosz 3043WARSZAWAM30DNF00:01:56 DNF02:46:16 DNF05:04:24 DNF05:30:37 DNF
50MILEWSKI Maciek 2947LEGIONOWOM4000:00:0000:02:2802:52:1505:01:1705:30:39
51MACIOSZEK Krystyna 2935WARSZAWAK3000:00:0000:02:0102:54:4405:09:5205:30:42
ŁABĘCKI Jarek 2983KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃM40DNF00:02:34 DNF03:01:05 DNF05:12:50 DNF05:31:30 DNF
MORYŃ Piotr 2968Gonić małą MiKONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:02:17 DNF02:54:50 DNF05:11:26 DNF05:33:08 DNF
NOWAK Piotr 2971BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM40DNF00:02:30 DNF02:55:50 DNF04:58:46 DNF05:35:44 DNF
55HASA Adam 2918Sztafeta na WOŚPKNURÓWM4000:00:0000:02:0503:00:3405:22:5705:36:25
SYLWESTRZAK Ewaryst 2917SŁUBICEM40DNF00:02:28 DNF02:57:37 DNF05:11:03 DNF05:37:15 DNF
57ŁĄTKOWSKI Maciej 2962KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:00:0000:02:0302:58:5705:24:0505:37:49
PYTEL Stanisław 2943SCYZORYKKIELCEM30DNF00:01:58 DNF03:07:24 DNF05:15:23 DNF05:38:00 DNF
BRZĘK Szymon 2911EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM30DNF00:02:44 DNF03:00:15 DNF05:16:42 DNF05:38:48 DNF
BARTNIK Michał 2976KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM30DNF00:02:37 DNF03:01:41 DNF05:13:45 DNF05:39:37 DNF
61TULIK Paweł 2900KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:3703:01:4205:13:0905:39:39
LAKSA Dariusz 2902WKB META LUBLINIECBYTOMM30DNF DNF DNF05:29:08 DNF05:39:41 DNF
CHUDY Przemysław 2922LIMERICKM50DNF00:02:05 DNF02:57:28 DNF05:11:23 DNF05:41:12 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2991MIĘDZYBORÓWM40DNF00:02:28 DNF03:07:34 DNF05:14:27 DNF05:41:44 DNF
MATYSIAK Mariusz 2969SUŁKOWICEM20DNF00:02:29 DNF02:49:44 DNF05:17:53 DNF05:42:21 DNF
STARZYŃSKI Stefan 2948Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF00:02:21 DNF03:02:52 DNF05:22:44 DNF05:43:21 DNF
KUDŁAK Paweł 3003Poranny PatrolKRAKÓWM20DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF05:30:23 DNF05:44:34 DNF
WIDERA Karol 2920AUGUSTÓWM30DNF00:01:45 DNF02:57:52 DNF05:10:59 DNF05:45:36 DNF
RAK Łukasz 2923#ChaseYourDreamsGARBATKAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:16:42 DNF05:46:32 DNF
MAZUREK Patryk 2932#ChaseYourDreamsWARSZAWAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:22:41 DNF05:46:35 DNF
KRUK Tomasz 2936KIELCEM40DNF00:01:58 DNF03:07:25 DNF05:28:59 DNF05:51:42 DNF
MARCZEWSKI Andrzej 2941Dla BogusiKIELCEM50DNF00:01:58 DNF03:07:23 DNF05:30:27 DNF05:51:46 DNF
KRZYWICKI Paweł 2966WARSZAWAM40DNF00:02:19 DNF03:03:43 DNF05:15:27 DNF05:52:22 DNF
74OLBRYŚ Stanisław Adam 3009KB LegionowoNASIELSKM5000:00:0000:01:4903:01:0005:30:1705:57:30
75RUTKOWSKI Janusz 2982LESZNOM5000:00:0000:02:2803:03:0805:30:2006:01:39
SZRETER Paweł 3000sts kurierŁÓDŹM50DNF00:02:24 DNF03:11:34 DNF05:49:05 DNF06:03:44 DNF
PAWLIKOWSKI Jacek 3044Poland Business RunKRAKÓWM40DNF00:02:43 DNF03:00:39 DNF05:33:46 DNF06:03:56 DNF
BRODOWSKI Michał 2984Lemon TeamKRAKÓWM30DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF05:29:36 DNF06:03:56 DNF
NALEPA Tomasz 3004JAROSŁAWM20DNF00:02:21 DNF02:55:31 DNF05:23:47 DNF06:03:57 DNF
80STASZEWSKI Piotr 2914POTASZEM4000:00:0000:02:4003:12:2605:49:3306:08:51
SZPONAR ŻUROWSKA Anna 2912KICINK40DNF00:02:41 DNF03:12:28 DNF05:32:04 DNF06:13:11 DNF
ŻUROWSKI Marcin 2913KICINM40DNF00:02:41 DNF03:12:30 DNF05:49:47 DNF06:13:12 DNF
KAMIŃSKI Waldemar 3014WARSZAWAM40DNF00:02:37 DNF03:16:57 DNF05:49:39 DNF06:14:08 DNF
PILECKI Maciej 2903WROCŁAWM40DNF00:02:44 DNF03:18:45 DNF06:10:03 DNF06:25:41 DNF
85NIZIOŁ Marian 3008PIASECZNOM6000:00:0000:02:1603:18:3706:03:4106:25:42
86JURKIEWICZ Anna 3001Clapham ChasersCROYDONK4000:00:0000:02:1603:18:3606:03:2506:25:47
FERENC Adrian 2945Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w PiszuPISZM20DNF00:01:56 DNF03:21:04 DNF06:03:54 DNF06:48:07 DNF
MASNY Dawid 2926Truchtacz.pl/dobiegne.plGARWOLINM30DNF00:01:40 DNF02:56:08 DNF06:35:09 DNF DNF
EBERT Adam 2972CHORZÓWM40DNF00:02:20 DNF03:25:55 DNF DNF DNF
KICWAK Krzysztof 2999Wilczy DuchSĘKOWAM30DNF DNF02:57:42 DNF DNF DNF
ŁOZA Bartłomiej 3012OPOLE LUBELSKIEM20DNF00:02:22 DNF03:22:51 DNF06:45:48 DNF DNF
ŁOZA Karol 3013M20DNF00:02:22 DNF03:22:52 DNF06:43:46 DNF DNF
Znaleziono 92 wynik(ów)