BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-16
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 145 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 53
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | 37km | 37.3km | 65km | 77km | 99km | 122km | 133km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
Finish_All_Pol
37km
Polanczyk_wyjscie
37.3km
Polana
65km
Otryt
77km
San
99km
Radziejowa
122km
Lopienka
133km
Czas
netto
145km
Czas
brutto
145km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1TYBUREK Michał 2916Biegający ŚwidnikLUBLINM301M 100:00:0000:02:0002:26:4304:20:4304:27:2907:27:5809:13:2112:07:0715:22:0517:02:3419:40:25.4019:40:25.40 8:087,4
2SUSKI Marcin 2928lepiejbiegac.plGORLICEM302M 400:00:0000:01:4102:38:5004:42:3804:55:5908:17:2510:24:1213:10:1716:51:5218:42:0820:54:52.2020:54:52.20+01:14:268:396,9
3LACHOWICZ Przemysław 2974LIBERTÓWM303M 900:00:0000:02:4002:38:4104:50:0504:54:2308:40:1211:04:1313:54:1517:52:5819:58:2222:54:09.3522:54:09.35+03:13:439:286,3
4OKIENCZUK Radek 2998SZCZECINM304M 1000:00:0000:02:1802:40:0204:48:1705:00:1508:44:0211:20:5114:52:3118:16:1320:23:3522:56:29.6022:56:29.60+03:16:049:296,3
5KMIEĆ Norbert 2987COMP TEAMJACHRANKAM305M 1100:00:0000:02:0502:45:5304:54:1905:05:3708:58:3811:38:4314:50:1218:31:2420:36:3023:00:46.2023:00:46.20+03:20:209:316,3
6HADAŁA Ignacy 2921Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKM306M 1300:00:0000:02:3202:57:0605:00:5905:08:0308:54:5711:14:3414:09:4618:28:3020:33:4823:06:58.3023:06:58.30+03:26:329:336,3
7ZAMOJSKI Robert 2993GLIWICEM307M 1400:00:0000:02:1702:40:0404:42:4105:03:5608:29:3110:53:5614:05:2118:11:2820:22:5123:07:16.1523:07:16.15+03:26:509:346,3
8PAWŁOWSKI Tomasz 2930Team PleszewDOBRZYCAM308M 1500:00:0000:02:3202:42:0804:43:0604:50:2908:21:4910:37:3213:41:0417:42:2319:59:1823:12:46.7523:12:46.75+03:32:219:366,2
8JARZĄBEK Sławomir 2975Truchtacz.plGARWOLINM309M 1600:00:0000:01:2902:29:5404:36:0104:54:3808:21:4310:37:2913:40:5817:42:0519:59:1923:12:46.7523:12:46.75+03:32:219:366,2
10PIENIĄDZ Bartłomiej 2937Misiu z buszuKRAKÓWM3010M 1700:00:0000:01:5102:40:1104:45:4605:02:3908:45:2611:12:2514:25:5518:44:1921:24:1623:53:42.2023:53:42.20+04:13:169:536,1
11PIETRYSZYN Mariusz 2925KRASICZYNM3011M 1800:00:0000:02:0602:41:3504:47:2704:52:2708:36:2511:06:0214:40:2219:25:0221:39:1124:11:37.5024:11:37.50+04:31:1210:006,0
12POGOCKI Piotr 2954KNURÓWM3012M 2600:00:0000:02:3602:56:0405:09:5505:20:5909:21:3412:02:3115:40:4920:45:2724:28:5627:52:40.3527:52:40.35+08:12:1411:325,2
Niesklasyfikowani
KLARA Marek 3015Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM30DNF00:02:04 DNF02:56:35 DNF05:10:44 DNF05:30:23 DNF09:10:15 DNF11:36:54 DNF15:02:56 DNF18:59:15 DNF21:13:49 DNF DNF DNF--
WANAT Krzysztof 2979BRISTOLM30DNF00:02:02 DNF02:39:54 DNF04:40:43 DNF04:53:20 DNF08:40:38 DNF11:03:59 DNF14:32:01 DNF19:06:26 DNF23:31:58 DNF DNF DNF--
JASKULA Bartosz 3043WARSZAWAM30DNF00:01:56 DNF02:46:16 DNF05:04:24 DNF05:30:37 DNF09:23:27 DNF12:00:09 DNF15:19:22 DNF19:43:24 DNF DNF DNF DNF--
PFAJFER Marek 2977Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF00:02:33 DNF02:57:45 DNF05:11:44 DNF05:23:36 DNF09:07:03 DNF11:27:51 DNF15:15:47 DNF19:46:54 DNF DNF DNF DNF--
JANECKA Artur 2985ŁASKM30DNF00:02:35 DNF02:27:09 DNF04:37:01 DNF04:57:08 DNF08:38:40 DNF11:25:28 DNF14:58:37 DNF19:58:25 DNF DNF DNF DNF--
WIDERA Karol 2920AUGUSTÓWM30DNF00:01:45 DNF02:57:52 DNF05:10:59 DNF05:45:36 DNF09:30:52 DNF12:33:04 DNF16:17:58 DNF21:15:17 DNF DNF DNF DNF--
BRODOWSKI Michał 2984Lemon TeamKRAKÓWM30DNF00:02:43 DNF03:01:42 DNF05:29:36 DNF06:03:56 DNF10:10:35 DNF DNF17:04:51 DNF22:15:58 DNF DNF DNF DNF--
BARTNIK Michał 2976KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM30DNF00:02:37 DNF03:01:41 DNF05:13:45 DNF05:39:37 DNF09:37:04 DNF12:32:53 DNF16:42:21 DNF23:37:46 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Paweł 3005Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF00:01:51 DNF03:00:13 DNF05:15:25 DNF05:23:54 DNF09:35:07 DNF12:47:13 DNF17:20:42 DNF24:05:18 DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 2911EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM30DNF00:02:44 DNF03:00:15 DNF05:16:42 DNF05:38:48 DNF10:13:51 DNF DNF18:29:19 DNF24:56:38 DNF DNF DNF DNF--
KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 2959SpeleoclubwrocławWROCŁAWM30DNF00:01:43 DNF02:22:03 DNF04:11:00 DNF04:13:04 DNF07:09:52 DNF08:49:39 DNF11:39:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Robert 2942NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM30DNF00:02:31 DNF02:57:50 DNF05:00:57 DNF05:08:02 DNF08:42:04 DNF11:04:24 DNF15:21:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
LAKSA Dariusz 2902WKB META LUBLINIECBYTOMM30DNF DNF DNF05:29:08 DNF05:39:41 DNF09:22:00 DNF11:44:26 DNF15:45:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
KICWAK Krzysztof 2999Wilczy DuchSĘKOWAM30DNF DNF02:57:42 DNF DNF DNF09:43:50 DNF DNF19:51:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAŁ Sebastian 2961WARSZAWAM30DNF00:02:22 DNF02:53:04 DNF04:58:56 DNF05:04:31 DNF08:56:08 DNF11:26:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PYTEL Stanisław 2943SCYZORYKKIELCEM30DNF00:01:58 DNF03:07:24 DNF05:15:23 DNF05:38:00 DNF09:21:20 DNF12:19:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAK Łukasz 2923#ChaseYourDreamsGARBATKAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:16:42 DNF05:46:32 DNF10:25:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZUREK Patryk 2932#ChaseYourDreamsWARSZAWAM30DNF00:02:26 DNF02:56:29 DNF05:22:41 DNF05:46:35 DNF11:20:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASNY Dawid 2926Truchtacz.pl/dobiegne.plGARWOLINM30DNF00:01:40 DNF02:56:08 DNF06:35:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 31 wynik(ów)