BIEG RZEŹNIKA ULTRA 140
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-16
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 145 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 53
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | 37km | 37.3km | 65km | 77km | 99km | 122km | 133km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
Finish_All_Pol
37km
Polanczyk_wyjscie
37.3km
Polana
65km
Otryt
77km
San
99km
Radziejowa
122km
Lopienka
133km
Czas
netto
145km
Czas
brutto
145km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1JASTRZĄB Piotr 2951Dekan LeskoLESKOM401M 200:00:0000:01:4502:26:1404:30:4404:42:3807:55:0709:46:5012:32:2616:17:4118:04:1219:41:49.6019:41:49.60 8:097,4
2ŻAK Robert 2989Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM402M 300:00:0000:02:0502:22:0304:11:4804:15:0507:23:2509:22:2512:29:1216:28:0918:10:4320:24:27.6520:24:27.65+00:42:388:267,1
3KONIARZ Michał 2958One Man Run TeamBRZEGM403M 500:00:0000:01:5502:53:1504:56:5205:09:4808:39:5210:58:3913:41:4617:09:2619:05:1721:28:32.2021:28:32.20+01:46:428:536,8
4BAĆMAGA Grzegorz 2965RadomUltraTeamRADOMM404M 600:00:0000:01:4002:40:0704:43:0804:52:1408:28:5710:48:5813:55:5717:52:5319:44:2621:47:53.7021:47:53.70+02:06:049:016,7
5PASZKIEL Sebastian 2952Polfa Tarchomin S.ARADOMM405M 700:00:0000:01:4102:41:2304:45:4705:10:3108:56:0711:12:3114:25:5418:01:4719:51:1221:50:16.8521:50:16.85+02:08:279:026,6
6MIKOWSKI Artur 2919AlnorGRÓJECM406M 800:00:0000:02:3802:59:1305:10:4605:15:4908:48:4510:53:4213:53:1417:42:1119:39:1421:53:40.4021:53:40.40+02:11:509:036,6
7MILEWSKI Maciek 2947LEGIONOWOM407M 1200:00:0000:02:2802:52:1505:01:1705:30:3909:02:2811:18:2514:24:4018:16:1420:25:0323:04:17.4523:04:17.45+03:22:279:326,3
8ŁĄTKOWSKI Maciej 2962KB Maniac UltraPOZNAŃM408M 1900:00:0000:02:0302:58:5705:24:0505:37:4909:14:2611:27:3514:38:5418:55:4421:31:3924:15:06.1524:15:06.15+04:33:1610:026,0
9PŁAWECKI Leszek 3016PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAM409M 2000:00:0000:02:0402:56:5405:16:0005:22:3209:09:2111:39:0215:15:4619:26:3121:58:2524:32:33.4024:32:33.40+04:50:4310:095,9
10POŁOMSKI Daniel 3002LOGI-sty-KASZCZECINM4010M 2100:00:0000:02:0202:58:0605:13:2105:26:5809:09:0911:29:0814:54:4519:00:3721:38:0724:36:00.3024:36:00.30+04:54:1010:105,9
11WÓJCIK Dariusz 2933GLIWICEM4011M 2300:00:0000:02:2702:44:5204:47:2605:12:4608:41:3411:07:3514:19:1618:33:0921:33:5224:56:56.2024:56:56.20+05:15:0610:195,8
12TULIK Paweł 2900KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM4012M 2400:00:0000:02:3703:01:4205:13:0905:39:3909:26:5312:18:2215:42:5820:03:1222:44:4125:42:53.1025:42:53.10+06:01:0310:385,6
13KOSZAREK Andrzej 2949POZNAŃM4013M 2700:00:0000:02:2202:50:1405:00:3905:08:0508:47:2011:04:0914:44:1919:05:5822:44:4927:53:24.5027:53:24.50+08:11:3411:325,2
14PĘKALA Robert 2988Navigare necesse estPOZNAŃM4014M 3000:00:0000:01:5902:54:5205:13:3805:21:5409:36:5412:48:0916:35:5321:50:4626:38:5428:50:24.9028:50:24.90+09:08:3511:565,0
15STASZEWSKI Piotr 2914POTASZEM4015M 3100:00:0000:02:4003:12:2605:49:3306:08:5110:16:4116:52:4522:12:2725:05:5928:51:57.7528:51:57.75+09:10:0811:565,0
16HASA Adam 2918Sztafeta na WOŚPKNURÓWM4016M 3200:00:0000:02:0503:00:3405:22:5705:36:2509:41:1212:25:1316:32:5922:02:2725:18:4228:52:58.4028:52:58.40+09:11:0811:575,0
17SUDAKOWSKI Tomasz 2981MLUKS Rawa MazowieckaRAWA MAZOWIECKAM4017M 3600:00:0000:02:2902:52:1004:53:2705:00:1408:47:1611:37:1915:51:2220:58:5825:08:4829:47:12.8029:47:12.80+10:05:2312:194,9
Niesklasyfikowani
NOWAK Piotr 2971BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM40DNF00:02:30 DNF02:55:50 DNF04:58:46 DNF05:35:44 DNF08:54:52 DNF11:00:25 DNF13:53:20 DNF17:32:41 DNF19:28:42 DNF DNF DNF--
SAWICZ Robert 2992peyoteZARYM40DNF00:01:43 DNF02:22:06 DNF04:11:44 DNF04:14:44 DNF07:34:08 DNF09:34:46 DNF13:08:56 DNF17:21:08 DNF20:10:04 DNF DNF DNF--
ABRAGIMOWICZ Neil 2929WARSZAWAM40DNF00:02:32 DNF02:50:33 DNF05:11:26 DNF05:21:00 DNF09:00:45 DNF11:14:30 DNF14:33:32 DNF18:40:18 DNF20:51:27 DNF DNF DNF--
KOKOCIŃSKI Dariusz 2995GDAŃSKM40DNF00:01:52 DNF02:35:22 DNF04:32:07 DNF04:46:53 DNF07:57:50 DNF10:15:37 DNF14:06:50 DNF18:37:25 DNF21:08:07 DNF DNF DNF--
ŁABĘCKI Jarek 2983KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃM40DNF00:02:34 DNF03:01:05 DNF05:12:50 DNF05:31:30 DNF09:14:23 DNF11:39:09 DNF15:08:47 DNF19:43:52 DNF DNF DNF DNF--
BIEL Tomasz 2901www.olimpiasport.plBYGOSZCZM40DNF00:01:32 DNF02:38:59 DNF04:43:44 DNF04:54:07 DNF08:43:57 DNF11:12:31 DNF14:57:36 DNF20:15:50 DNF DNF DNF DNF--
SURMA Maciej 2934JAWORZNOM40DNF00:02:27 DNF02:44:52 DNF04:56:54 DNF05:24:03 DNF09:14:55 DNF12:01:21 DNF15:54:08 DNF21:07:23 DNF DNF DNF DNF--
MORYŃ Piotr 2968Gonić małą MiKONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:02:17 DNF02:54:50 DNF05:11:26 DNF05:33:08 DNF09:41:13 DNF12:28:04 DNF16:17:21 DNF21:15:14 DNF DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKI Jacek 3044Poland Business RunKRAKÓWM40DNF00:02:43 DNF03:00:39 DNF05:33:46 DNF06:03:56 DNF10:10:33 DNF DNF17:04:50 DNF22:16:03 DNF DNF DNF DNF--
PILECKI Maciej 2903WROCŁAWM40DNF00:02:44 DNF03:18:45 DNF06:10:03 DNF06:25:41 DNF10:51:29 DNF DNF18:23:12 DNF22:56:35 DNF DNF DNF DNF--
URAMEK Grzegorz 2938OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF00:01:50 DNF02:35:41 DNF04:31:23 DNF04:38:24 DNF07:55:43 DNF09:46:50 DNF12:43:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAMLA Zbigniew 2986Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM40DNF00:01:49 DNF02:49:11 DNF05:12:37 DNF05:25:40 DNF09:34:58 DNF12:20:28 DNF16:20:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYWICKI Paweł 2966WARSZAWAM40DNF00:02:19 DNF03:03:43 DNF05:15:27 DNF05:52:22 DNF09:46:54 DNF12:29:09 DNF16:30:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 2991MIĘDZYBORÓWM40DNF00:02:28 DNF03:07:34 DNF05:14:27 DNF05:41:44 DNF09:32:36 DNF12:27:45 DNF16:56:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Waldemar 3014WARSZAWAM40DNF00:02:37 DNF03:16:57 DNF05:49:39 DNF06:14:08 DNF10:34:07 DNF DNF17:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 2948Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF00:02:21 DNF03:02:52 DNF05:22:44 DNF05:43:21 DNF10:41:45 DNF DNF18:34:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
SYLWESTRZAK Ewaryst 2917SŁUBICEM40DNF00:02:28 DNF02:57:37 DNF05:11:03 DNF05:37:15 DNF10:08:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUK Tomasz 2936KIELCEM40DNF00:01:58 DNF03:07:25 DNF05:28:59 DNF05:51:42 DNF10:13:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUROWSKI Marcin 2913KICINM40DNF00:02:41 DNF03:12:30 DNF05:49:47 DNF06:13:12 DNF10:41:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EBERT Adam 2972CHORZÓWM40DNF00:02:20 DNF03:25:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)