BIEG RZEŹNIKA ULTRA 150 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
148.2 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
5
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | 106km | 106.2km | 119km | 126.45km | 126.46km | 133.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
Roztoki
93.5km
Liszna
100.8km
Finish_All
106km
Wyjscie_HC
106.2km
Jablonki
119km
Radziejowa
126.45km
Radziejowa
126.46km
Jablonki
133.7km
Czas
netto
148km
Czas
brutto
148km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                     
1PLISZKA Bartosz 2204OLA TEAMOSTROŁĘKAM401M 100:00:0101:25:3905:01:2108:34:2608:35:1011:16:3411:25:2114:26:0115:52:3416:52:0516:57:4518:59:5720:38:2420:47:2222:20:3724:28:13.4024:28:14.50 9:556
2BROCHOCKI Paweł 2062Glajty są WszędzieGDANSKM402M 200:00:0101:19:3704:44:1008:11:5908:21:5311:15:2611:26:0314:22:4715:43:3916:41:1516:47:0119:12:1020:48:3720:52:1222:29:5824:39:01.3524:39:02.80+00:10:489:596
3WETHACZ Dariusz 2305Lokomotiv MajdanCISNAM301M 300:00:0201:17:0504:46:0908:19:0508:20:4811:15:3511:22:1614:48:4116:33:5217:37:2317:46:0320:07:1121:31:3321:36:0523:16:1025:31:46.6025:31:49.20+01:03:3410:205.8
4KUDŁAK Paweł 2252Poranny PatrolKRAKOWM302M 400:00:0601:25:2004:42:3908:08:2108:09:1110:59:1511:05:5414:15:4315:49:5216:44:5116:48:3519:19:4921:47:1222:03:2424:00:5526:45:49.0026:45:55.45+02:17:4010:515.5
5JASTRZĄB Piotr 2089Dekan LeskoLESKOM501M 500:00:0401:22:0405:06:0909:08:5509:17:3312:26:4412:39:1216:25:1318:12:3619:15:2723:44:5027:15:06.7527:15:10.75+02:46:5611:025.4
BIEL Tomasz 2303OlimpiaSport.pl Rolkinaukaolimpiasport.plBYDGOSZCZM40DNF01:33:25 DNF06:03:48 DNF10:55:40 DNF11:09:48 DNF15:22:08 DNF15:48:28 DNF20:48:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKI Feliks 2036WOLINM20DNF01:37:58 DNF06:04:15 DNF10:55:50 DNF11:11:30 DNF15:52:15 DNF16:13:36 DNF21:38:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STROINSKI Daniel 2265RYBNIKM30DNF01:15:01 DNF04:24:57 DNF07:29:36 DNF07:38:18 DNF10:12:56 DNF10:18:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWORSKI Tomasz 2196MKS Parasol WrocławWROCŁAWM30DNF01:30:40 DNF05:36:03 DNF09:36:27 DNF09:50:15 DNF13:18:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLEC Rafał 2142WARSZAWAM40DNF01:34:43 DNF05:59:51 DNF10:10:12 DNF10:22:10 DNF14:02:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZYK Krzysztof 229221bspŁOWCEM30DNF01:20:05 DNF04:58:53 DNF08:29:11 DNF08:36:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECH Michał 2136STUDZIENICEM40DNF01:30:56 DNF05:37:00 DNF09:55:02 DNF10:16:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZALEWICZ Damian 2081Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF01:34:37 DNF06:02:09 DNF10:29:30 DNF10:50:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻURAWSKI Sławomir 2001PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM40DNF01:37:21 DNF06:24:39 DNF10:46:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZKIEWICZ Tomasz 2309Bieging Team ZelówBEŁCHATÓWM30DNF01:33:14 DNF06:59:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRODZINSKI Robert 2266GDYNIAM30DNF01:44:58 DNF07:26:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REWERS Dariusz 2223Ultra WayGDYNIAM40DNF01:17:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBRZEŹNY Cezary 2203KlubBiegaczaJurundSzczytnoSZCZYTNOM30DNF01:24:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REDZIAK Łukasz 2294wkurw_teamSOSNOWIECM30DNF01:28:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASZKIEL Sebastian 2079RADOMM40DNF01:33:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)