BIEG RZEŹNIKA ULTRA 150 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
148.2 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
5
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 74.95km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11.88km | 35.5km | 57.9km | 58km | 74.9km | 74.95km | 93.5km | 100.8km | 106km | 106.2km | 119km | 126.45km | 126.46km | 133.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCisna
11.88km
Maniow
35.5km
Orlik1
57.9km
Orlik2
58km
Smerek
74.9km
Smerek
74.95km
        
STROINSKI Daniel 2265RYBNIKM30DNF01:15:01 DNF04:24:57 DNF07:29:36 DNF07:38:18 DNF10:12:56 DNF10:18:24 DNF
2KUDŁAK Paweł 2252Poranny PatrolKRAKOWM3000:00:0601:25:2004:42:3908:08:2108:09:1110:59:1511:05:54
3WETHACZ Dariusz 2305Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0201:17:0504:46:0908:19:0508:20:4811:15:3511:22:16
4PLISZKA Bartosz 2204OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0101:25:3905:01:2108:34:2608:35:1011:16:3411:25:21
5BROCHOCKI Paweł 2062Glajty są WszędzieGDANSKM4000:00:0101:19:3704:44:1008:11:5908:21:5311:15:2611:26:03
6JASTRZĄB Piotr 2089Dekan LeskoLESKOM5000:00:0401:22:0405:06:0909:08:5509:17:3312:26:4412:39:12
BIEL Tomasz 2303OlimpiaSport.pl Rolkinaukaolimpiasport.plBYDGOSZCZM40DNF01:33:25 DNF06:03:48 DNF10:55:40 DNF11:09:48 DNF15:22:08 DNF15:48:28 DNF
KWIECIŃSKI Feliks 2036WOLINM20DNF01:37:58 DNF06:04:15 DNF10:55:50 DNF11:11:30 DNF15:52:15 DNF16:13:36 DNF
ŻURAWSKI Sławomir 2001PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM40DNF01:37:21 DNF06:24:39 DNF10:46:05 DNF DNF DNF DNF
PASZKIEL Sebastian 2079RADOMM40DNF01:33:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZALEWICZ Damian 2081Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF01:34:37 DNF06:02:09 DNF10:29:30 DNF10:50:12 DNF DNF DNF
PIECH Michał 2136STUDZIENICEM40DNF01:30:56 DNF05:37:00 DNF09:55:02 DNF10:16:46 DNF DNF DNF
GOLEC Rafał 2142WARSZAWAM40DNF01:34:43 DNF05:59:51 DNF10:10:12 DNF10:22:10 DNF14:02:43 DNF DNF
ZBRZEŹNY Cezary 2203KlubBiegaczaJurundSzczytnoSZCZYTNOM30DNF01:24:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BOCZKIEWICZ Tomasz 2309Bieging Team ZelówBEŁCHATÓWM30DNF01:33:14 DNF06:59:39 DNF DNF DNF DNF DNF
REWERS Dariusz 2223Ultra WayGDYNIAM40DNF01:17:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GRODZINSKI Robert 2266GDYNIAM30DNF01:44:58 DNF07:26:37 DNF DNF DNF DNF DNF
WALCZYK Krzysztof 229221bspŁOWCEM30DNF01:20:05 DNF04:58:53 DNF08:29:11 DNF08:36:54 DNF DNF DNF
REDZIAK Łukasz 2294wkurw_teamSOSNOWIECM30DNF01:28:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZAWORSKI Tomasz 2196MKS Parasol WrocławWROCŁAWM30DNF01:30:40 DNF05:36:03 DNF09:36:27 DNF09:50:15 DNF13:18:22 DNF DNF
Znaleziono 20 wynik(ów)