BIEG RZEŹNIKA ULTRA 2020

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Cisna
Dystans:
107 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
312
Wystartowało:
251
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
251
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik1
43km
Orlik2
82.7km
Czas
netto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MYŚLIWIEC Mariusz 746RADZYMINM301M 12020-06-09 02:54:5604:54:1010:30:33014:36:05.6 8:117,3
2MILEWSKI Dominik 689GĄBIN BIEGAPŁOCKM201M 22020-06-12 04:01:5804:50:4111:55:36016:18:23.1+01:42:029:086,6
3OLSZEWSKI Piotr 611BIENIEWICEM302M 32020-06-10 04:59:5505:23:1711:59:27016:47:15.3+02:11:019:246,4
4SZCZEPANIAK Witold 715OSTRÓW WLKP.M401M 42020-06-06 02:26:3805:43:3912:27:11017:02:08.9+02:26:009:336,3
5JARMOLIŃSKI Piotr 614MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402M 52020-06-11 18:58:4706:10:4612:55:11017:50:07.0+03:14:0010:006,0
6SADOWSKI Rafał 778SULMIERZYCEM303M 62020-06-12 03:51:3005:52:3612:30:18018:00:59.7+03:24:0510:065,9
7JAGIELA Rafał 552KB ODRA OPOLEOPOLEM304M 72020-06-11 02:16:0606:36:1813:22:44018:05:03.7+03:29:0010:085,9
8REWERS Dariusz 742ULTRA WAY TEAMGDYNIAM403M 82020-06-08 23:30:2505:55:5212:56:13018:17:54.0+03:41:0510:155,8
9POTERA Maciej 623FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM305M 92020-06-12 02:11:5906:59:3614:13:26018:42:10.3+04:06:0110:295,7
10KAMIŃSKI Krzysztof 684GĄBIN BIEGAGĄBINM306M 102020-06-11 01:00:0006:04:2413:06:24018:43:44.8+04:07:0410:305,7
11DUDA Konrad 753SUDER.EUKRAKÓWM307M 112020-06-06 03:05:5206:16:1614:05:48018:53:30.6+04:17:0310:355,7
12MAJCHROWSKI Jacek 547NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM404M 122020-06-10 17:02:4106:33:4114:01:59019:00:06.4+04:24:0010:395,6
13KOMISARCZYK Anna 674SZCZECINK301K 12020-06-11 18:58:4306:45:0214:02:19019:14:56.3+04:38:0510:475,6
14WITEK Wojciech 687TARNÓWM202M 132020-06-06 09:03:1006:33:1514:11:36019:30:27.1+04:54:0210:565,5
15KRÓL Michał 662SOPOTM308M 142020-06-11 16:55:2206:35:5314:33:06019:40:36.3+05:04:0311:025,4
16HRYCAJ Marcin 554KB ODRA OPOLEOPOLEM405M 152020-06-11 02:16:0606:36:1814:18:21019:52:24.1+05:16:0211:085,4
17KOCHAJ Wojciech 672LUBLINM406M 162020-06-11 18:00:3106:28:5614:36:46019:57:36.7+05:21:0311:115,4
18AGRES Paweł 668KW KOTŁOWNIALUBLINM309M 172020-06-12 03:54:2105:57:3714:07:08020:19:25.1+05:43:0211:235,3
19ZIEBA Tomek 766JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM407M 182020-06-11 20:00:5907:06:2015:08:22020:24:05.0+05:48:0011:265,2
20GŁOWACKI Stefan 506WARSZAWAM3010M 192020-06-11 18:59:3706:49:3315:04:00020:28:07.2+05:52:0011:285,2
21ZIMKOWSKI Marcin 793KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3011M 202020-06-12 01:10:3807:24:5115:05:59020:43:05.6+06:07:0011:375,2
22JASTRZĄB Piotr 699LESKOM501M 212020-06-11 00:19:1506:48:4215:11:51021:00:13.7+06:24:0111:465,1
23SZYMAŁA Marcin 505KLUCZBORKM408M 222020-06-12 03:10:1806:42:3714:56:00021:03:27.3+06:27:0211:485,1
24ŻYCIŃSKI Paweł 610KRAKÓWM502M 232020-06-07 01:54:0607:35:5115:27:45021:03:35.6+06:27:0311:485,1
25KORECKI Andrzej 589MUROWANIECM409M 242020-06-11 02:09:4006:43:0115:45:34021:13:33.1+06:37:0311:545,0
26STEFANIAK Marcin 671ŁĘCZYCEM4010M 252020-06-10 21:52:2206:52:4515:48:32021:46:54.0+07:10:0512:124,9
27ŻŁOBECKI Piotr 511DANIEL WOSIK TERVEL TEAMŚWIĘTOMARZM4011M 262020-06-11 18:43:0407:51:2617:23:50021:52:34.3+07:16:0312:164,9
28MOCZYNSKI Maciej 769MARCIN ŚWIERC TEAM, ABOVE2000BEŁCHATÓWM4012M 272020-06-11 05:10:3006:30:5014:53:33022:01:23.3+07:25:0212:204,9
29SZCZOTKA Paweł 706WARSZAWAM4013M 282020-06-12 03:16:0906:44:0015:30:15022:05:23.4+07:29:0212:234,8
30KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 595WISTCHEŁMK401K 22020-06-09 01:09:5806:44:1615:59:50022:12:04.8+07:36:0012:264,8
31GOLAS Grażyna 559DUDYCZRUNGDYNIAK402K 32020-06-11 17:56:4108:05:0316:47:35022:19:02.3+07:43:0012:304,8
32DAMPS Sylwester 565GOWINOM4014M 292020-06-11 17:56:4008:05:0417:02:11022:21:56.4+07:45:0512:324,8
33SEMENIUK Piotr 571WKURW_TEAMWARSZAWA-WESOŁAM4015M 302020-06-09 04:24:4406:53:3514:41:16022:33:30.2+07:57:0312:384,7
34KAMIŃSKI Mariusz 720AZS AKADEMII SZTUKI WOJENNEJWARSZAWAM4016M 312020-06-11 19:54:3606:58:2315:24:34022:42:29.9+08:06:0212:444,7
35MIETŁA Mateusz 700KSS JPIIWRZĄSOWICEM4017M 322020-06-11 21:29:5907:55:4517:29:08022:48:08.8+08:12:0012:474,7
36PIEKARZ Radosław 664A&RTWARSZAWAM3012M 332020-06-11 16:56:5707:33:0416:37:19022:50:50.8+08:14:0512:484,7
37KOSIERADZKI Tomasz 665WARSZAWAM4018M 342020-06-11 16:56:5607:33:0616:37:22022:50:51.2+08:14:0512:484,7
38GURBOWICZ Jarosław 522BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM4019M 352020-06-08 17:11:1107:32:3116:32:36022:53:48.3+08:17:0412:504,7
39CHLEBOWSKI Krzysztof 568BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAGŁUSZYCAM3013M 362020-06-09 02:00:0109:11:4518:18:31022:58:34.3+08:22:0312:534,7
40KUTNIK Mirosław 704KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4020M 372020-06-10 03:34:4407:10:5915:36:44023:00:22.4+08:24:0212:544,7
41KARPIŃSKI Tomasz 546RZESZÓWM4021M 382020-06-11 17:56:4207:06:2716:54:35023:06:55.1+08:30:0512:574,6
42JĘDRZEJKO Tomasz 737SIDOR TEAM POLSKAJANOWICEM4022M 392020-06-13 02:55:2407:06:3616:00:40023:12:51.0+08:36:0513:014,6
43DARMETKO Rafał 647KAMIŃSKOM3014M 402020-06-10 17:01:2406:55:2015:51:45023:12:57.6+08:36:0513:014,6
44SOWA Paweł 676GDYNIAM4023M 412020-06-11 10:52:2807:50:2417:35:20023:14:55.1+08:38:0513:024,6
45WYSMOLIŃSKI Rafał 587BIERNATKIM4024M 422020-06-11 16:27:3108:04:0117:47:28023:31:41.7+08:55:0413:114,5
46BADZIĄG Damian 536KLUB 42,2 LĘBORK/ SMASHING PĄPKINSLĘBORKM3015M 432020-06-11 18:59:0808:03:3117:19:14023:36:21.5+09:00:0213:144,5
47MILEWICZ Marek 508KUCE Z BRONKSUGDAŃSKM3016M 442020-06-10 01:58:5307:42:4816:06:17023:44:30.1+09:08:0313:184,5
48BARTOSIEWICZ Adam 762GRYFINOM4025M 452020-06-09 02:18:2708:20:1617:25:27023:45:06.8+09:09:0013:194,5
49MASŁOWSKI Marcin 608GNIEWOSZÓWM4026M 462020-06-09 02:36:1307:43:0316:27:24023:47:54.7+09:11:0513:204,5
50KWAŚNIK Błażej 583DLA OLUNI :*WROCŁAWM3017M 472020-06-11 03:30:4907:31:1617:25:00023:51:16.8+09:15:0113:224,5
51SĘK Maciej 590#DWAZOMBIAKIWROCŁAWM3018M 482020-06-11 03:30:4707:31:1717:25:01023:51:19.1+09:15:0113:224,5
52MAZERSKI Grzegorz 561GDAŃSKM4027M 492020-06-10 19:50:1607:48:3317:00:30023:52:12.6+09:16:0113:234,5
53GRZESZAK Rafał 744DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM4028M 502020-06-11 18:58:5807:53:5917:33:07023:54:55.9+09:18:0513:244,5
54GRACZYK Marcin 532TULCEM4029M 512020-06-12 02:06:0507:31:4716:52:33023:57:39.3+09:21:0313:264,5
55FRYDRYCH Tomasz 563TUMLINM3019M 522020-06-11 18:58:5307:46:3117:11:09023:59:08.6+09:23:0013:274,5
56SZOBAK Marcin 601KATOWICEM3020M 532020-06-10 03:19:0407:47:1116:34:45024:06:29.8+09:30:0213:314,4
57SZUBA Teofil 721MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM4030M 542020-06-11 16:27:3008:07:4018:12:12024:09:23.3+09:33:0213:324,4
58KOSIOREK Adam 679BSAC MOKOBODYMOKOBODYM503M 552020-06-12 03:31:4107:03:1916:02:39024:10:46.4+09:34:0413:334,4
59GIERLOTKA Maciej 602PASJONAT GÓRKATOWICEM4031M 562020-06-11 14:35:0807:39:4718:11:44024:16:59.9+09:40:0513:374,4
60FUKS Jarosław 677WARSZAWAM4032M 572020-06-12 02:55:4007:20:0416:26:13024:21:13.7+09:45:0113:394,4
61GRUMBIANIN Paulina 734LOGWINPRUSZKÓWK403K 42020-06-11 18:58:5907:54:0017:33:08024:22:33.4+09:46:0313:404,4
62WYSMOLIŃSKI Piotr 678OSIELSKOM4033M 582020-06-11 16:27:3108:03:5918:02:58024:24:42.1+09:48:0413:414,4
63MORYŃ Piotr 598WARIATKI HISTERYCZKIKONSTANCIN-JEZIORNAM4034M 592020-06-11 17:56:3607:58:4917:32:39024:25:31.5+09:49:0313:414,4
64KOWALCZYK Paweł 533KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM4035M 602020-06-13 03:06:2208:39:0518:12:39024:27:13.5+09:51:0113:424,4
65JANKOWIAK Przemysław 596WŁOSZAKOWICEM4036M 612020-06-11 06:10:0407:07:4517:18:30024:28:33.4+09:52:0313:434,4
66KAMIŃSKI Daniel 576K.S. GRUCHAOZORKÓWM3021M 622020-06-11 18:58:3308:45:2718:17:34024:36:21.8+10:00:0213:474,3
67ULATOWSKI Andrzej 569TORUŃM4037M 632020-06-11 18:16:3507:54:2017:32:52024:48:15.7+10:12:0113:544,3
68DADAŚ Janusz 509BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4038M 642020-06-11 18:04:5307:14:5817:16:23024:52:21.0+10:16:0213:564,3
69PŁUCIENNICZAK Wojciech 516LATCHORZEWM4039M 652020-06-11 18:58:3608:16:3917:47:08024:56:44.8+10:20:0413:594,3
70TALAREK Robert 592TELERANEKSZCZECINM4040M 662020-06-11 16:27:3208:07:3718:12:09025:07:51.0+10:31:0514:054,3
71KRUSZEWSKI Filip 504POZNAŃM3022M 672020-06-11 02:21:4107:14:1817:21:27025:11:31.6+10:35:0314:074,2
72KOWALCZYK Mariusz 723WOLFPACKŻÓŁWINM4041M 682020-06-11 03:02:4507:27:5416:52:50025:21:29.2+10:45:0214:134,2
73TUORA Robert 574MKMMYSZKÓWM4042M 692020-06-10 00:23:1608:12:2317:37:59025:25:39.8+10:49:0314:154,2
74KĘPSKI Rafał 580MYSZKÓWM3023M 702020-06-10 00:23:1608:12:2417:38:00025:25:40.4+10:49:0414:154,2
75KOŻYCZKOWSKI Marcin 62642,2MOSTYM3024M 712020-06-10 21:52:2307:54:0917:35:13025:26:34.8+10:50:0314:164,2
76PAWŁOWSKI Łukasz 544TORUŃM3025M 722020-06-11 19:12:2709:20:4319:22:32025:34:36.7+10:58:0314:204,2
77KOZIOŁ Krzysztof 760SZCZECINM3026M 732020-06-06 00:04:4608:44:5717:58:09025:38:42.5+11:02:0414:224,2
78JEZIORNY Ryszard 726WIELUŃ BIEGAWIELUŃM504M 742020-06-11 08:50:4409:13:2319:36:52025:39:04.5+11:03:0014:234,2
79CIUK Piotr 730YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM4043M 752020-06-11 17:46:3408:47:0519:30:53025:40:14.6+11:04:0114:234,2
80PAPAŁA Edward 633MIASTECZKO ŚLĄSKIEM4044M 762020-06-11 19:23:0208:31:1518:35:14025:43:06.7+11:07:0014:254,2
81SUDAKOWSKI Tomasz 650RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM4045M 772020-06-06 00:46:4408:01:5017:42:57025:45:55.1+11:09:0514:264,2
82LISICA Marcin 758WARSZAWAM4046M 782020-06-08 18:49:4308:29:3119:02:30025:47:03.1+11:11:0014:274,1
83JURĘCZYK Łukasz 545TORUŃM3027M 792020-06-11 19:12:2709:20:4119:22:33025:53:07.4+11:17:0014:304,1
84STELMACH Damian 719DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZM4047M 802020-06-11 18:59:2910:24:5823:07:24025:53:34.5+11:17:0314:314,1
85URBANIK Łukasz 710KITA TEAMŁÓDZM4048M 812020-06-11 20:00:0008:40:0119:04:03025:54:31.1+11:18:0314:314,1
86LISICA Michał 621STREET RUN RADOMRADOMM4049M 822020-06-08 18:49:4308:29:3318:30:15026:00:55.4+11:24:0514:354,1
87WIDERA Karol 771SZTABINM3028M 832020-06-11 00:42:2508:01:3918:30:07026:13:19.4+11:37:0114:424,1
88ZIENCINA Marcin 617KOŁOBRZEGM4050M 842020-06-11 00:42:2508:01:3818:30:08026:13:19.7+11:37:0114:424,1
89PARZYBUT Jan 575POSTEP PNIEWYPNIEWYM505M 852020-06-11 23:15:0908:43:5318:35:12026:19:16.8+11:43:0114:454,1
90KANTOROWSKI Piotr 731RZESZÓWM3029M 862020-06-11 02:52:5507:27:3316:50:02026:33:08.7+11:57:0014:534,0
91KORBUT Radosław 743MAM WYBIEGANESIEDLCEM4051M 872020-06-11 18:15:3508:02:1518:10:08026:35:59.2+11:59:0514:544,0
92RECZEK Sebastian 600KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM4052M 882020-06-11 15:54:5610:06:1521:09:53026:37:35.3+12:01:0314:554,0
93SADY Sebastian 619OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4053M 892020-06-12 17:11:1907:59:3919:10:38026:37:43.2+12:01:0414:554,0
94CZICHY Barbara 566WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK501K 52020-06-11 16:55:2309:03:0219:29:17026:37:51.7+12:01:0514:554,0
95KANTOROWSKI Marcin 625WARSZAWAM4054M 902020-06-12 00:52:4608:53:5719:12:06026:44:28.6+12:08:0214:594,0
96WOŁOSZYN Czesław 792PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM506M 912020-06-10 00:39:5507:57:5118:07:14026:45:38.8+12:09:0315:004,0
97GAJEWSKI Paweł 722BEAUTY SPORTŁÓDŹM507M 922020-06-11 15:59:0208:23:4219:09:34026:47:11.1+12:11:0115:014,0
98WIŚNIEWSKI Radek 724BEAUTY SPORTŁÓDŹM4055M 932020-06-11 15:59:0208:23:3819:09:34026:47:11.1+12:11:0115:014,0
99KAROLKOWSKI Krzysztof 775GORZÓW WIELKOPOLSKIM3030M 942020-06-11 18:16:2808:47:2915:28:45026:54:03.3+12:18:0015:054,0
100KRUPA Grzegorz 776KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4056M 952020-06-11 19:32:3809:06:0320:57:16026:56:32.8+12:20:0315:064,0
101KAJA Robert 705WIELUŃ ULTRAWIELUŃM508M 962020-06-11 08:50:4309:13:2519:37:01026:56:51.0+12:20:0515:064,0
102KWIATKOWSKI Kajetan 503KUCE Z BRONKSUGDAŃSKM3031M 972020-06-11 18:59:2109:04:5620:15:23026:57:46.6+12:21:0415:074,0
103KINCER Rafal 669ZABRZEM4057M 982020-06-11 03:04:2707:57:1618:44:29027:06:28.9+12:30:0215:123,9
104STACHURSKI Paweł 784ŁAŃCUTM3032M 992020-06-07 11:33:0607:10:5517:33:11027:09:39.8+12:33:0315:133,9
105KACZYŃSKI Artur 759WARSZAWAM4058M 1002020-06-10 20:17:1509:21:1720:35:24027:16:24.8+12:40:0215:173,9
106WALCZUK Łukasz 688RUMIAM203M 1012020-06-11 17:46:3408:47:0519:30:55027:22:22.4+12:46:0215:203,9
107FRYSIAK Artur 553WIELUŃ ULTRAWIELUŃM509M 1022020-06-11 07:48:3218:14:09027:31:12.8+12:55:0115:253,9
108PODLEWSKI Rafał 686GŁOGÓWM3033M 1032020-06-11 01:49:0207:44:4917:24:19027:37:02.0+13:01:0015:293,9
109KLUJ Edyta 680WĄGROWIECK302K 62020-06-11 18:47:4708:44:3419:45:27027:42:13.9+13:06:0115:323,9
110WENARSKI Grzegorz 550STAY INSANELUBLINM3034M 1042020-06-11 18:38:1909:35:3520:43:20027:49:29.1+13:13:0215:363,8
111STASZEWSKI Piotr 718POTASZEM4059M 1052020-06-08 07:15:1708:27:5019:19:06027:57:33.9+13:21:0315:403,8
112CHYLIŃSKA Agnieszka 749ŁÓDŹK303K 72020-06-11 20:00:0008:40:0120:03:34028:08:01.0+13:32:0015:463,8
113KORCZAK Wincenty 517BIEGIEM RADOM!ANTONIÓWKAM601M 1062020-06-11 18:21:5509:56:0420:15:11028:11:52.6+13:35:0515:483,8
114POPŁAWSKI Piotr 535PGB SPORTOWA PACZKA/KS STASZEWSCYŁOSICEM3035M 1072020-06-11 19:54:3910:37:3120:13:39028:13:22.0+13:37:0215:493,8
115MAMCZAREK Krzysztof 603ROZBIEGANI ŻYCHLINKUTNOM4060M 1082020-06-11 20:56:3709:41:1322:03:04028:39:58.2+14:03:0516:043,7
116ŁUCHNIAK Kuba 549DROGA DO ULTRAŁÓDŹM204M 1092020-06-11 19:19:5809:34:3421:00:48028:50:02.6+14:14:0016:103,7
117GAŁEK Grzegorz 6273M INSTALTEAMSZCZECINM4061M 1102020-06-12 05:36:2408:31:2817:55:58028:51:13.5+14:15:0116:103,7
118SZCZUKA Pawel 609LOGWIN TEAM SPORTGDAŃSKM3036M 1112020-06-07 17:47:1708:47:3620:13:35028:53:11.3+14:17:0116:113,7
119KARAWACKI Grzegorz 655KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM3037M 1122020-06-13 03:06:2309:01:2020:44:22029:30:39.3+14:54:0316:323,6
120BAŁAGA Marcin 774KTO DOGONI PSA?KRAKÓWM4062M 1132020-06-10 19:11:1609:13:5221:23:13029:43:13.6+15:07:0116:393,6
121JANIK Piotr 562KOSZALINM4063M 1142020-06-11 18:44:0409:12:4921:48:02029:45:12.3+15:09:0116:413,6
122FRANK Dariusz 573KOSZALINM3038M 1152020-06-11 18:43:5809:12:5621:48:09029:45:18.7+15:09:0116:413,6
123FIJAŁKOWSKI Wojciech 557MONAR-GRACZEWROCŁAWM5010M 1162020-06-11 13:56:4209:01:4221:18:36030:00:17.4+15:24:0116:493,6
124ŻUROWSKI Marcin 643KICINM5011M 1172020-06-08 07:15:1708:27:5019:35:47030:18:07.0+15:42:0016:593,5
125BRZEZIŃSKI Cezary 538ZGIERZM5012M 1182020-06-10 01:50:4109:14:4820:08:24030:37:11.3+16:01:0117:103,5
126KULDANEK Marcin 579DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM4064M 1192020-06-11 18:59:2710:24:5923:07:30031:11:20.4+16:35:0217:293,4
127SYPNIEWSKA Hanna 747SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK601K 82020-06-08 10:27:0509:46:0423:10:40031:57:49.8+17:21:0417:553,3
128POBŁOCKI Jan 748GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM602M 1202020-06-08 10:27:0809:55:0723:10:01031:58:04.3+17:22:0017:553,3
129KUNKEL Anna 540PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKK404K 92020-06-11 19:54:3910:37:3023:16:20033:20:15.2+18:44:0118:413,2
130GIERLOTKA Rafał 767KATOWICEM4065M 1212020-06-11 12:42:5110:33:0625:32:40033:49:47.0+19:13:0418:583,2
131GINTER Grzegorz 736AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM3039M 1222020-06-12 06:25:0909:18:4226:57:37034:09:27.8+19:33:0219:093,1
132SOKOŁOWSKI Artur 500TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM4066M 1232020-06-11 12:13:5311:31:0825:08:20034:19:15.2+19:43:0119:143,1
133WŁODARCZYK Krzysztof 6293TEAM MPEC KONINRUDZICAM4067M 1242020-06-11 16:14:2108:39:5927:58:57034:51:22.1+20:15:0219:323,1
134KUBICA Bartosz 765WISŁA WIELKAM4068M 1252020-06-06 22:04:1808:18:0818:27:02036:53:16.7+22:17:0120:412,9
135KAWAŁKO Ryszard 761WOLNY RYŚLEGNICAM5013M 1262020-06-06 19:47:2512:15:1624:26:29039:12:12.5+24:36:0121:582,7
136BAC Żaneta 397Szalone laseczkiPYSKOWICEK304K 102020-06-07 04:11:1310:53:3428:46:42039:30:12.8+24:54:0122:092,7
137MUSIOŁ Michał 513CHEŁM ŚLĄSKIM3040M 1272020-06-11 23:02:2307:53:5917:28:21040:21:13.3+25:45:0122:372,7
138WŁOCH Kamil 520SARNIA ZEMSTAKRAKÓWM3041M 1282020-06-11 23:02:2307:53:5717:28:22040:21:13.7+25:45:0122:372,7
139WILK Krzysztof 510KRAKÓWM3042M 1292020-06-11 23:02:2508:31:2718:31:47040:25:59.5+25:49:0522:402,6
140WILK Wiktoria 518KRAKÓWK305K 112020-06-11 23:02:2208:31:3018:31:47040:26:01.7+25:50:0022:402,6
141DURA Piotr 654PKB ENDORFINARAKÓWM5014M 1302020-06-07 15:05:1713:20:3925:32:08044:27:09.8+29:51:0024:552,4
142SCIEPKO Dominik 640ECO LIGHT LEDSLUPSKM3043M 1312020-06-10 18:59:2009:49:2321:21:39045:41:46.8+31:05:0425:372,3
143PIETRZYK Pawel 639ECO LIGHT LEDSLUPSKM4069M 1322020-06-10 18:59:2009:49:2221:36:38045:48:17.7+31:12:0125:412,3
144PLACHA Piotr 768KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4070M 1332020-06-10 17:02:4108:37:2019:58:47046:05:28.9+31:29:0225:502,3
145PIETRZAK Daniel 735DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM3044M 1342020-06-11 18:59:3109:21:4345:10:07051:24:03.1+36:48:0028:492,1
146STANKIEWICZ Anna 732DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK306K 122020-06-11 18:59:2809:21:4745:10:09051:24:06.2+36:48:0028:492,1
147HAUTON Monika 682NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK405K 132020-06-11 14:55:3413:13:0539:47:12051:37:09.3+37:01:0028:562,1
148MARCINEK Łukasz 683NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚL.M4071M 1352020-06-11 14:55:3313:13:0439:47:12051:37:10.6+37:01:0128:562,1
149KŁOS Dariusz 777KLUB MARATOŃSKI UMK/ZDROWO ZABIEGANI TORUŃTORUŃM5015M 1362020-06-11 14:26:3118:44:1841:58:13053:17:09.5+38:41:0029:522,0
150DERUŚ Stanisław 695KM TRUCHCIK ŁUBIANKABISKUPICEM5016M 1372020-06-11 14:26:2618:44:1441:57:51053:19:20.4+38:43:0229:542,0
151ORLICZ Michał 591WARSZAWAM5017M 1382020-06-10 20:07:5309:12:2319:55:17066:05:06.0+51:29:0037:031,6
152JÓŹWIAK Rafał 785JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3045M 1392020-06-08 06:43:5326:50:0434:11:23150:55:32.0+136:19:084:370,7
DNCTRYK Sebastian 588PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM402020-06-11 14:59:44008:03:32.60:0013,3
DNCDŻUGAN Witold 713POZNAŃM502020-06-11 03:53:5807:32:19016:35:45.30:006,4
DNCŚLIWIŃSKI Andrzej 728MIECHÓWM602020-06-06 00:10:4803:56:06017:05:12.00:006,3
DNCPORĘBA Eugeniusz 727MIECHÓWMIECHÓWM502020-06-06 00:10:4703:56:07017:05:12.40:006,3
DNCFOGT Maciej 529CB163KRUSZYNM302020-06-12 02:25:5108:20:38017:37:24.00:006,1
DNCKORNOSZ Pawel 725PODWÓJNE WYZWANIEWARZAWAM402020-06-10 19:01:4008:26:44018:10:03.50:005,9
DNCCIEPAK Adam 618GIT EKIPAPOREBAM402020-06-11 04:05:3309:13:40019:21:57.90:005,5
DNCŚLEZIAK Tomasz 729TĘCZAOPOLEM402020-06-08 03:00:3114:44:30020:46:18.50:005,2
DNCSOFUŁ Tomasz 556WARSZAWAM402020-06-11 22:02:5109:17:16020:51:02.30:005,1
DNCLUTOWSKI Wojciech 537TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302020-06-12 04:22:0209:01:19021:28:58.60:005,0
GROT Tomasz 716KRAINA WILKARZESZÓWM402020-06-12 01:34:0805:14:22 DNF11:42:45 DNF DNF--
KOŁDER Tomasz 703CIESZYNM402020-06-12 03:16:5505:52:39 DNF12:55:50 DNF DNF--
ŚWIDEREK Jacek 750JÓZEFOSŁAWM402020-06-12 05:50:2806:34:42 DNF13:59:19 DNF DNF--
GRAMS Krzysztof 670ŁÓDŹM302020-06-12 04:39:3705:44:09 DNF14:00:56 DNF DNF--
WOJTCZAK Mariusz 697BRZEZINYM402020-06-12 03:06:0306:16:12 DNF14:10:36 DNF DNF--
KOCEMBA Askaniusz 581LUBAWKAM402020-06-08 03:00:2906:26:53 DNF14:13:04 DNF DNF--
KRAWCZYK Karol 739LENIWY INACZEJJAWORZNOM302020-06-11 03:55:4806:38:22 DNF16:07:37 DNF DNF--
JALOWSKI Andrzej 733PYSZCZYNM502020-06-06 00:46:4408:01:50 DNF16:30:22 DNF DNF--
ZIEŃCINA Mateusz 620SZTABINM302020-06-11 00:42:2608:01:41 DNF17:02:15 DNF DNF--
PLEWA Tomasz 502KIELCEM402020-06-12 01:58:0207:27:51 DNF17:08:35 DNF DNF--
CHRZANOWSKI Piotr 741WARSZAWAM402020-06-12 04:51:3308:04:15 DNF17:17:07 DNF DNF--
JURZYSTA Grzegorz 634WARSZAWAM402020-06-12 04:51:3308:04:14 DNF17:17:09 DNF DNF--
PŁOSKONKA Jakub 717MYŚLENICEM202020-06-07 02:46:2507:38:11 DNF17:39:44 DNF DNF--
BOROWIEC Michał 632BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM302020-06-12 03:18:1107:16:13 DNF17:50:31 DNF DNF--
JON Piotr 666K.S. GRUCHAOZORKÓWM402020-06-11 18:58:2708:45:34 DNF18:34:45 DNF DNF--
PIETRZYK Dariusz 582BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMEŁGIEWM402020-06-12 03:18:1108:27:55 DNF18:58:49 DNF DNF--
JUSZCZAK Mateusz 756KB BIAŁA BIRGAŁOMAZYM202020-06-11 19:14:1609:26:00 DNF18:59:46 DNF DNF--
JUSZCZAK Marcin 594ŁOMAZYM402020-06-11 19:14:1409:26:03 DNF18:59:53 DNF DNF--
CEGIEŁKO Paweł 593LUBLINM402020-06-11 23:14:2308:35:42 DNF19:05:19 DNF DNF--
BŁACHNO Marcin 622KRAKÓWM402020-06-11 19:19:4709:51:04 DNF19:16:39 DNF DNF--
PODOLSKI Marek 555BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM302020-06-10 17:01:2108:47:20 DNF19:20:45 DNF DNF--
PAWLUCZUK Tomek 551EŁKM402020-06-10 17:01:1808:47:24 DNF19:20:48 DNF DNF--
MORAWSKI Maciej 586GULO GULO CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302020-06-11 17:00:0309:12:28 DNF19:40:00 DNF DNF--
PILECKI Łukasz 757CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM402020-06-10 20:01:0308:32:20 DNF20:44:02 DNF DNF--
KALISZUK Janusz 763ZIELONE DZIKIBIAŁA PODLASKAM402020-06-11 20:09:3310:02:42 DNF20:52:15 DNF DNF--
TERLECKI Krzysztof 709CHEŁM BIEGACHEŁMM502020-06-11 15:08:3609:22:41 DNF20:52:37 DNF DNF--
MAĆKOWIAK Łukasz 597WROCŁAWM302020-06-11 18:58:5509:05:13 DNF21:31:35 DNF DNF--
PIETRZAK Paweł 755DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM402020-06-11 18:59:3309:41:10 DNF21:43:25 DNF DNF--
PIETRZAK Agnieszka 754DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWK402020-06-11 18:59:2309:41:19 DNF21:43:35 DNF DNF--
GRZESZCZAK Adam 528BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM402020-06-10 17:01:1909:35:11 DNF22:01:32 DNF DNF--
JAŹWIŃSKI Krzysztof 577ROZBIEGANI ŻYCHLINŻYCHLINM402020-06-11 20:56:3709:41:12 DNF22:03:04 DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Mariusz 693ULTRA KSPWYSZKÓWM402020-06-11 17:00:0011:07:03 DNF24:07:58 DNF DNF--
CHODOROWSKI Arkadiusz 692ULTRA KSPALEKSANDRÓWM402020-06-11 16:59:5811:07:01 DNF24:07:59 DNF DNF--
KRÓL Michał 764ULTRA KSPNOWY JADÓWM302020-06-11 16:59:5911:07:07 DNF24:08:00 DNF DNF--
PRYSTASZ Krzysztof 607OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM402020-06-11 19:58:1513:16:54 DNF26:35:32 DNF DNF--
ZAWADKA Darek 572WÓLKA MIŃSKAM402020-06-11 14:41:3509:02:42 DNF27:17:07 DNF DNF--
BUKAT Piotr 681KONSTANCIN JEZIORNAM302020-06-08 02:20:0410:57:14 DNF27:19:02 DNF DNF--
BRATEK Łukasz 789OTK RZEŹNIKSMOLNICAM402020-06-09 07:20:4705:03:33 DNF DNF DNF--
DYDIO Piotr 708PID-MILL TEAMSANOKM502020-06-12 18:35:1906:40:33 DNF DNF DNF--
GESS Mariusz 675CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM402020-06-11 04:01:1706:50:06 DNF DNF DNF--
DOMARADZKA Violetta 787RUNVEGANWARSZAWAK402020-06-10 05:03:4707:36:21 DNF DNF DNF--
ZARODA Zbyszek 527WQURW TEAMKONINM502020-06-12 02:52:5207:37:50 DNF DNF DNF--
MAKOWSKI Łukasz 745GORLICEM402020-06-11 21:30:0007:48:43 DNF DNF DNF--
WĘGRZYK Grzegorz 794RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM402020-06-11 15:04:4407:50:11 DNF DNF DNF--
WOJTAS Janusz 531PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAM502020-06-11 19:54:4007:51:14 DNF DNF DNF--
ŻURAWSKI Sławomir 521PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402020-06-11 19:54:3607:51:16 DNF DNF DNF--
SZANECKI Jakub 702ZAPIERDALACZEWARSZAWAM402020-06-11 22:02:4908:06:00 DNF DNF DNF--
NOWOMIEJSKI Marcin 752PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIM402020-06-12 00:46:2508:07:50 DNF DNF DNF--
KMUK Tomasz 738PADEW NARODOWAM302020-06-06 17:30:0908:10:47 DNF DNF DNF--
GRZEGORCZYK Michał 501STALOWA WOLAM302020-06-12 00:30:3608:21:23 DNF DNF DNF--
JAGODZIŃSKI Paweł 631VIKMED3TEAM KONINKONINM402020-06-11 16:14:2208:23:22 DNF DNF DNF--
RUBIN Andrzej 711TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM402020-06-11 18:01:3008:25:49 DNF DNF DNF--
CYGAN Karol 635POLSKA NA SZCZYCIEWARSZAWAM302020-06-12 23:58:3408:27:53 DNF DNF DNF--
MATYS Wojtek 707BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYNIEWODNICA KOŚCIELNAM502020-06-11 23:02:2608:29:09 DNF DNF DNF--
BŁACHOWIAK Mariusz 685MARATON LESZNO/AMBIT RACING TEAMLESZNOM402020-06-11 19:17:4508:32:33 DNF DNF DNF--
PAWLAK Maciej 6303TEAM KONIN MPEC KONINKONINM402020-06-11 16:14:2208:39:59 DNF DNF DNF--
RACZYŃSKA Ewa 530BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK402020-06-10 17:01:2109:12:00 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Jacek 526BIEGAMYRAZEM.PLREDAM502020-06-10 17:01:2109:12:00 DNF DNF DNF--
GRZELCZAK Tomasz 612ŁÓDŹM502020-06-10 01:50:4109:14:46 DNF DNF DNF--
MIECHOWICZ Małgorzata 523OGRODOWA TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEK402020-06-10 14:46:5309:15:31 DNF DNF DNF--
BATURO Artur 782MARCINOWICE TEAMMARCINOWICEM402020-06-10 14:46:5109:15:33 DNF DNF DNF--
KUBIAK Bartłomiej 548MYŚLIWY Z ŻELAZADOBRCZM302020-06-12 09:59:0809:20:37 DNF DNF DNF--
ORCZYKOWSKI Dariusz 542BIEGIEM RADOMRADOMM502020-06-11 18:21:5409:56:41 DNF DNF DNF--
CYRAN Grzegorz 656GRZEGORZ CYRANKRACZKOWAM402020-06-11 18:59:4110:01:54 DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Krzysztof 584RMF4RT GLADIATORSLUBINM402020-06-10 01:50:4010:10:43 DNF DNF DNF--
SZYMAJDA Adam 638EQUINIXWARSZAWAM402020-06-12 07:56:0710:22:55 DNF DNF DNF--
BLADOCHA Andrzej 657KNURÓWM502020-06-11 23:42:2511:00:51 DNF DNF DNF--
SYNOWIEC Adam 519KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM402020-06-11 00:02:2417:00:37 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Justyna 651LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃK402020-06-08 17:05:01 DNF DNF DNF--
OLEWNIK Łukasz 514ŁÓDŹM302020-06-11 18:42:56 DNF DNF DNF--
SZUKALSKI Maciej 663OZORKÓWM202020-06-11 19:19:55 DNF DNF DNF--
KOISZEWSKI Krzysztof 645KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKM402020-06-11 18:59:05 DNF DNF DNF--
SZYGENDA Waldemar 524KONINM502020-06-12 02:52:52 DNF DNF DNF--
STANGIERSKI Adam 644POZNAŃM302020-06-11 21:30:05 DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Maciej 779KUŹNIA SYLWETKI WIELUŃOSTRÓWEKM302020-06-12 10:25:37 DNF DNF DNF--
MROZIŃSKI Andrzej 772TARNOBRZEGM502020-06-11 18:41:10 DNF DNF DNF--
GRZANECKA Mirosława 795ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK402020-06-11 23:42:25 DNF DNF DNF--
GAŃKO Tomasz 605GDAŃSKM402020-06-11 13:05:06 DNF DNF DNF--
ŁĄK Tomasz 740NOAWROCŁAWM402020-06-11 23:30:14 DNF DNF DNF--
BRATEK Agnieszka 788OTK RZEŹNIKSMOLNICAK402020-06-09 07:20:46 DNF DNF DNF--
NADULSKI Piotr 781PIŁAM402020-06-11 15:46:24 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Robert 652LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃM402020-06-08 17:05:00 DNF DNF DNF--
KOPCZYNSKI Filip 783KUŻNIA SYLWETKIWIELUŃM302020-06-12 10:25:37 DNF DNF DNF--
WILAMOWSKI Bartłomiej 525RYKOWISKO TEAMPŁOCKM302020-06-11 18:42:58 DNF DNF DNF--
RUDNIK Krzysztof 691KOSZALINM302020-06-11 18:44:01 DNF DNF DNF--
STACHNIUK Marcin 599HITCHELMM402020-06-06 02:54:48 DNF DNF DNF--
ŻYWICKI Maciej 790DROGA DO ULTRAŁÓDŹM302020-06-11 19:19:5609:34:38 DNF DNF DNF--
WIDAWSKI Paweł 773WIDAVSKIŚWIĘTOCHŁOWICEM202020-06-06 19:51:0910:14:13 DNF DNF DNF--
STAJNIAK-STELIGA Izabela 606OBORYGENIWILCZYNK402020-06-11 19:58:1513:16:54 DNF26:35:32 DNF DNF--
Znaleziono 251 wynik(ów)