BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
   
Niesklasyfikowani
RÓG Bartosz 1192IRON ART RUN & SWIM TEAMTRZEMEŚNIAM402021-06-03 19:00:0504:35:52 DNF
2KOT Rafał 1174LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402021-05-28 19:02:5105:18:54
3JÓZWIAK Piotr 1176KITA TEAMŁÓDŹM402021-06-02 19:02:1305:19:51
GROT Tomasz 1015KRAINA WILKARZESZÓWM402021-05-28 19:02:5005:25:02 DNF
5KURZAWSKI Tomasz 1122GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNM402021-06-02 19:02:1405:26:15
6DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302021-06-03 19:00:0505:26:46
7SZKODA Dariusz 1036SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM402021-05-28 19:02:5205:29:18
8ŚCIESZKA Wojciech 110113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM402021-05-31 19:00:0905:30:52
JARMOLIŃSKI Piotr 1189MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402021-06-02 19:02:1205:32:31 DNF
10KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM302021-05-28 19:02:5305:36:20
11OSICKI Dawid 1065KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM202021-05-29 19:04:5205:47:38
12ZAGLANICZNY Dominik 1116STRASZYNM402021-06-01 19:00:2805:54:02
MACIOSZEK Krystyna 1124ZIELONA GÓRAK302021-06-02 19:02:1305:54:20 DNF
14KOMISARCZYK Anna 1188SZCZECINK302021-06-02 19:02:1305:57:16
15SEMENIUK Piotr 1162WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAM402021-06-02 19:02:1305:57:17
16BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM302021-06-03 19:00:0305:57:44
17FORGEL Paweł 1144RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0305:57:45
18WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5205:57:54
19MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM302021-05-29 19:04:5205:59:14
20KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM302021-05-30 18:59:5606:01:48
WOJTCZAK Mariusz 1076BRZEZINYM402021-05-29 19:04:5106:10:47 DNF
KARAŚ Michał 1017PODHALE NOWY TARGNOWY TARGM402021-05-28 19:02:5306:12:52 DNF
23GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM302021-05-28 19:02:5206:12:56
24KOWALEWSKI Marcin 1018CRIIM TEAMGDYNIAM402021-05-28 19:02:5206:16:42
25SZARAWARA Łukasz 1165#POLSKA2050 BIEGAWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0406:22:02
26ZAJĄC Leszek 1044SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEM402021-05-28 19:02:5206:24:53
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF
28LUBAŃSKI Robert 1109BRAKBUKOWICEM502021-06-01 19:00:2806:26:08
29DANAK Przemek 1050KOSTRZYN NAD ODRĄM402021-05-29 19:04:5106:29:25
30CEGLEWSKI Marcin 1004HARPGANY RUNNING TEAMPOZNAŃM402021-05-28 19:02:5006:29:27
31SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM302021-05-31 19:00:1006:31:25
32SIELECKI Szymon 1030100PASSKAMIONKIM402021-05-28 19:02:5306:31:42
33LUZAR Rafal 1060OPOLEM402021-05-29 19:04:5306:31:59
KORECKI Andrzej 1183MUROWANIECM402021-05-29 19:04:5206:31:59 DNF
35BODZIACHOWSKI Marcin 1049ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-05-29 19:04:5206:32:00
36FABISIAK Grzegorz 1143RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0306:34:34
37RECZEK Sebastian 1114KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-01 19:00:2906:34:45
38CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM302021-06-02 19:04:3906:34:59
GOLBIAK Wojciech 1012MIĘDZYRZEC PODLASKIM402021-05-28 19:02:5006:37:39 DNF
40GRUMBIANIN Paulina 1150PRUSZKÓWK402021-06-03 19:00:0406:40:30
41ŻURAWSKI Sławomir 1047PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5306:42:11
GRABOŚ Nina 1053WARSZAWAK402021-05-28 19:02:5306:42:11 DNF
43DADAŚ Janusz 1140BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM402021-06-03 19:00:0306:46:15
44KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM302021-06-03 19:00:0606:46:22
ZIEMNICKI Michał 1045KRAKÓWM402021-05-28 19:02:5606:46:24 DNF
46CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM302021-05-28 19:02:5606:46:25
47WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM302021-06-03 19:00:0606:46:30
KISIELEWSKI Konrad 1190KROK PO KROKUKIELCEM402021-06-03 19:00:0806:47:41 DNF
49PISINGAS Mariusz 1112BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM402021-06-01 19:00:2806:49:11
SROMEK Piotr 1032NOWY SĄCZM502021-05-28 19:02:5206:49:30 DNF
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF
53SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM302021-05-28 19:02:5506:57:46
54PAJOR Krzysztof 1026100PASSSWARZĘDZM402021-05-28 19:02:5306:57:54
55ŻBIKOWSKI Tomasz 1077KP S.A.POZNAŃM402021-05-29 19:04:5206:58:21
MROWIEC Michal 1062LECH FREE TEAMBOBROWIECM502021-05-29 19:04:5206:58:21 DNF
57SZANDAŁA Jacek 1193CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM402021-06-02 19:02:1306:59:05
58WĄCHAŁA Grzegorz 1168SPRINTEX TEAMSKAWINAM402021-06-03 19:00:0307:00:00
59PAWŁOWSKI Jacek 1093KS TĘCZA GDYNIAŻUKOWOM402021-05-31 19:00:1007:00:56
60KOZIEŁŁO Bartosz 1089TUR ZAMIENIEZAMIENIEM402021-05-31 19:00:1107:00:56
61JĘDRUSZCZAK Robert 1152PIASECZNOM402021-06-03 19:00:0507:01:30
62RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-06-01 19:00:2807:01:38
CICHOŃ Maciej 100642.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-05-28 19:02:5307:04:04 DNF
64MAKOWSKI Jerzy 1021SUSZNOM502021-05-28 19:02:5407:04:07
65KOCOT Sebastian 1058SOSNOWIECM402021-05-29 19:04:5107:04:08
66POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM302021-05-28 19:02:5107:04:25
67WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5307:04:36
68WILK Wiktoria 1074SARNI TĘTENTKRAKÓWK302021-05-29 19:04:5207:04:37
69MAJCHROWSKI Jacek 1125NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM502021-06-02 19:02:1207:07:21
70SADOWSKI Mieczysław 1161BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1507:10:12
71SUROWIEC Paweł 1164BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1207:10:14
72JANISZ Katarzyna 1120WARSZAWAK302021-06-02 19:02:1207:10:32
73WIŚNIEWSKA Agnieszka 1134LIPKÓWK402021-06-02 19:02:1207:10:32
74MATYS Wojciech 1022WOJTEKKILLERNIEWODNICA KOŚCIELNAM502021-05-28 19:02:5007:11:59
75ODOLIŃSKI Jacek 1130OSTRÓDAM502021-06-02 19:02:1407:15:06
ŁODZIANA Dorota 1123DYWITYK402021-06-02 19:02:1407:15:07 DNF
77CIUK Piotr 1139YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0707:17:49
78GAJ Grzegorz 1009BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIM402021-05-30 19:00:0507:17:53
79KOSMALA Marcin 1080KWŚGDAŃSKM402021-05-30 18:59:5807:17:56
MAŃSKI Robert 1082RUN-PASSION.PLBOJANOM402021-05-30 18:59:5607:17:58 DNF
81TKACZYK Paweł 1084NAVY DOBBOJANOM402021-05-30 18:59:5707:18:28
KARPOWICZ Bartosz 1078LEŚNE DUKTY GDYNIA / GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM402021-05-30 18:59:5607:18:29 DNF
83SUWEZDA Jacek 1100CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM502021-05-31 19:00:1107:18:59
84AZAREWICZ Grzegorz 1000GDAŃSKM402021-05-28 19:02:5507:19:38
85TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5307:22:25
86STROJEK Grzegorz 1034PRZEMKÓWM402021-05-28 19:02:5207:22:27
87STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM302021-05-28 19:02:5407:22:39
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF
90NOWICKI Artur 1158SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM502021-06-03 19:00:0607:24:32
91ZIENCINA Marcin 1171KOŁOBRZEGM402021-06-03 19:00:0307:24:45
92GŁĄBSKI Paweł 1146OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:16
93GAJOWNIK Błażej 1145MIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:18
94PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM302021-05-31 19:00:1007:25:41
95PAWLUCZUK Tomek 1092WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM402021-05-31 19:00:1107:25:41
96BIEL Tomasz 1180WWW.OLIMPIASPORT.PL ROLKINAUKA.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM402021-05-28 19:02:5007:30:53
97KOSIOREK Adam 1106BSAC MOKOBODYMOKOBODYM502021-06-01 19:00:2807:35:14
98ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM302021-06-01 19:00:2807:39:12
99STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM302021-05-29 19:04:5307:40:46
100GNIADY Krzysztof 1052ICT POLAND KOSTRZYNA NAD ODRANAMYŚLINM402021-05-29 19:04:5107:40:50
101PONIEWIERSKI Marek 1159SGO GDAŃSKGDAŃSKM402021-06-03 19:00:0507:41:19
WĘGRZYN Michał 1169GDAŃSKM202021-06-03 19:00:0607:41:19 DNF
103BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM302021-05-28 19:02:5407:41:39
104KALISZUK Janusz 1088BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM402021-06-01 19:00:2907:43:31
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF
FOGT Maciej 1185CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5707:47:09 DNF
MACKOWIAK Tomasz 1061CB163BYDGOSZCZM402021-05-29 19:04:5507:47:11 DNF
JANOWSKI Krzysztof 1054CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5607:47:13 DNF
109POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1107:50:42
110WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1007:50:43
POKORSKI Jakub 1177POLAND TOP TEAMLISEWOM202021-05-31 19:00:1007:50:43 DNF
112DOBROWOLSKA Agnieszka 1141HEROBOXŚWIECIEK402021-06-03 19:00:0407:50:58
WOŁOSZYN Czesław 1104PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIENAROLM502021-05-31 19:00:1107:52:04 DNF
114MASŁOWSKI Marcin 1156KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM402021-06-02 19:02:1607:53:23
MOSKAŁA Remigiusz 1091WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1207:56:23 DNF
TAUZ Andrzej 1175WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1307:56:27 DNF
KOZIOŁ Krzysztof 1184SZCZECINM402021-06-01 19:00:3007:59:50 DNF
118BLADY Bogdan 1048KRAKÓWM502021-05-29 19:04:5408:00:42
KOZAKIEWICZ Tomasz 1059KRAKOWM402021-05-29 19:04:5408:00:42 DNF
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF
121TYMOSZUK Michał 1178KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-05-29 19:04:5308:07:32
122SOFUŁ Tomasz 1070WARSZAWAM402021-05-29 19:04:5108:07:43
123FIJAŁKOWSKI Wojciech 1118MONAR-GRACZEWROCŁAWM602021-06-02 19:02:1308:13:15
124JUSZCZAK Marcin 1056ŁOMAZYM402021-05-29 19:04:5508:13:22
125GŁOGOWSKI Adam 1147NOAWROCŁAWM402021-06-03 19:00:0408:14:55
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF
127NIEMCZAK Basia 1025ULTRA KSPWARSZAWAK302021-05-28 19:02:5408:15:32
128GOLON Marlena 1013GOLON TEAMSICIENKOK402021-05-28 19:02:5508:15:34
129ŚLĘŻAK Michał 1072KADRA MOCNYCH WRAŻEŃWIELICZKAM202021-05-28 19:02:5108:15:36
130WIŚNIEWSKA Agnieszka 1041BIAŁOBRZEGIK402021-05-28 19:02:5508:15:38
GAŁEK Wojciech 1010NO PAIN NO GAINWROCŁAWM402021-05-28 19:02:5508:15:40 DNF
132WYSOCZAŃSKI Adrian 1043PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM402021-05-28 19:02:5608:15:41
BUDNY Aleksandra 1002NO PAIN NO GAIN \ KRAŚNIK BIEGAHALINÓWK402021-05-28 19:02:5508:15:42 DNF
134BEDNAREK Anna 1085SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAK302021-05-31 19:00:1308:16:51
135TEJWAN Leszek 1102SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM402021-05-31 19:00:1308:16:52
136PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM302021-05-31 19:00:1308:17:39
GRZELAKOWSKI Robert 1151WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃM402021-06-03 19:00:0808:21:14 DNF
138ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM302021-06-03 19:00:0708:21:16
LEMBOWICZ Grzegorz 1155WKURWTEAMPOZNAŃ,I CO DALEJ ?SWARZĘDZM402021-06-03 19:00:0808:21:27 DNF
140KOCOŃ Mariusz 1186KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM502021-06-03 19:00:0608:21:59
141KRUZEL Tomasz 1121GRUPA JURAZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1408:22:17
NOWAK Jarosław 1129SPCTORUŃM502021-06-02 19:02:1308:22:18 DNF
MARKOWICZ Robert 1126RAWA MAZOWIECKAM402021-06-02 19:02:1408:22:19 DNF
144MAZURCZAK Łukasz 1127SUPERNOWAPOZNAŃM402021-06-02 19:02:1508:35:00
145CZICHY Barbara 1117WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK502021-06-02 19:02:1408:35:02
SZYMAŃSKI Henryk 1038WROCŁAWM502021-05-28 19:02:5608:36:46 DNF
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF
LADA Agata 1090DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFACZESTOCHOWAK302021-05-31 19:00:1208:42:18 DNF
149SERKOWSKI Marcin 1099BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM402021-05-31 19:00:1008:42:20
150OSTAPIŃSKI Wojtek 1132OSTRESROKIPIASECZNOM402021-06-02 19:02:1408:43:54
151OSTAPIŃSKA Magda 1131OSTRESROKIPIASECZNOK402021-06-02 19:02:1408:43:55
HEJNA Łukasz 1016WROCŁAWM402021-05-28 19:02:5608:43:57 DNF
GRZESZCZAK Adam 1087BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM502021-05-31 19:00:1208:45:57 DNF
154JAGIELSKA Magdalena 1179BIEGAMBOLUBIĘKŁOBUCKK402021-05-28 19:02:5208:46:41
155NASTAZIAK Andrzej 1181KOBYŁKAM502021-05-28 19:02:5308:46:41
156MARONKA Agnieszka 1111KRAKÓWK402021-06-01 19:00:2709:02:33
157SZELĄG Piotr 1115TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM402021-06-01 19:00:2709:03:15
158PIETRZYKOWSKA Monika 1095RUSIECK402021-05-31 19:00:1409:05:14
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF
ZNAMIEC Marcin 1046ULTRA KSPWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5509:34:49 DNF
DUDEK Dominik 1008BIELSKO-BIALAM502021-05-28 19:02:5609:36:41 DNF
162KRASIŃSKI Tomasz 1107JÓZEFÓW NAD WISŁĄM402021-06-01 19:00:2809:37:52
163KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM302021-06-01 19:00:2909:37:53
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF
165ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM302021-05-30 18:59:5909:43:16
166MIZAK Henryk 1083RUMIAM602021-05-30 18:59:5709:58:17
JAŚKIEWICZ Krzysztof 1055MSPORTLUBINM402021-05-31 19:00:1010:13:21 DNF
SOKOŁOWSKI Artur 1163TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM402021-06-03 19:00:0610:22:05 DNF
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1135GIT EKIPA!ZAWIERCIEK302021-06-02 19:02:15 DNF
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF
Znaleziono 172 wynik(ów)