BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
    
1KOT Rafał 1174LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402021-05-28 19:02:5105:18:5405:22:55
2JÓZWIAK Piotr 1176KITA TEAMŁÓDŹM402021-06-02 19:02:1305:19:5105:25:46
3DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302021-06-03 19:00:0505:26:4605:34:15
4ŚCIESZKA Wojciech 110113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM402021-05-31 19:00:0905:30:5205:37:16
5SZKODA Dariusz 1036SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM402021-05-28 19:02:5205:29:1805:41:40
6KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM302021-05-28 19:02:5305:36:2005:50:40
7OSICKI Dawid 1065KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM202021-05-29 19:04:5205:47:3805:58:21
Niesklasyfikowani
MACIOSZEK Krystyna 1124ZIELONA GÓRAK302021-06-02 19:02:1305:54:20 DNF06:00:29 DNF
9KOMISARCZYK Anna 1188SZCZECINK302021-06-02 19:02:1305:57:1606:08:34
10ZAGLANICZNY Dominik 1116STRASZYNM402021-06-01 19:00:2805:54:0206:10:51
11WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5205:57:5406:15:31
12MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM302021-05-29 19:04:5205:59:1406:15:31
WOJTCZAK Mariusz 1076BRZEZINYM402021-05-29 19:04:5106:10:47 DNF06:18:26 DNF
14KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM302021-05-30 18:59:5606:01:4806:18:40
15FORGEL Paweł 1144RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0305:57:4506:20:32
16BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM302021-06-03 19:00:0305:57:4406:21:05
17SZARAWARA Łukasz 1165#POLSKA2050 BIEGAWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0406:22:0206:31:38
18GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM302021-05-28 19:02:5206:12:5606:35:49
19KOWALEWSKI Marcin 1018CRIIM TEAMGDYNIAM402021-05-28 19:02:5206:16:4206:35:52
20LUBAŃSKI Robert 1109BRAKBUKOWICEM502021-06-01 19:00:2806:26:0806:37:06
21ZAJĄC Leszek 1044SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEM402021-05-28 19:02:5206:24:5306:39:06
22DANAK Przemek 1050KOSTRZYN NAD ODRĄM402021-05-29 19:04:5106:29:2506:41:11
23SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM302021-05-31 19:00:1006:31:2506:41:36
24CEGLEWSKI Marcin 1004HARPGANY RUNNING TEAMPOZNAŃM402021-05-28 19:02:5006:29:2706:47:02
25KURZAWSKI Tomasz 1122GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNM402021-06-02 19:02:1405:26:1506:47:35
26LUZAR Rafal 1060OPOLEM402021-05-29 19:04:5306:31:5906:49:30
27BODZIACHOWSKI Marcin 1049ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-05-29 19:04:5206:32:0006:49:31
28FABISIAK Grzegorz 1143RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0306:34:3406:50:05
29CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM302021-06-02 19:04:3906:34:5906:51:01
30KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM302021-06-03 19:00:0606:46:2206:54:16
31GRUMBIANIN Paulina 1150PRUSZKÓWK402021-06-03 19:00:0406:40:3006:54:39
32CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM302021-05-28 19:02:5606:46:2506:54:52
GOLBIAK Wojciech 1012MIĘDZYRZEC PODLASKIM402021-05-28 19:02:5006:37:39 DNF06:57:50 DNF
34DADAŚ Janusz 1140BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM402021-06-03 19:00:0306:46:1506:59:41
35WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM302021-06-03 19:00:0606:46:3006:59:56
36SEMENIUK Piotr 1162WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAM402021-06-02 19:02:1305:57:1707:05:00
37POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM302021-05-28 19:02:5107:04:2507:06:15
38ŻURAWSKI Sławomir 1047PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5306:42:1107:06:36
39SZANDAŁA Jacek 1193CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM402021-06-02 19:02:1306:59:0507:08:11
40RECZEK Sebastian 1114KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-01 19:00:2906:34:4507:08:28
KORECKI Andrzej 1183MUROWANIECM402021-05-29 19:04:5206:31:59 DNF07:08:39 DNF
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF07:09:59 DNF
43PISINGAS Mariusz 1112BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM402021-06-01 19:00:2806:49:1107:13:12
44SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM302021-05-28 19:02:5506:57:4607:13:24
45PAJOR Krzysztof 1026100PASSSWARZĘDZM402021-05-28 19:02:5306:57:5407:14:56
46SIELECKI Szymon 1030100PASSKAMIONKIM402021-05-28 19:02:5306:31:4207:14:56
47RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-06-01 19:00:2807:01:3807:16:39
48PAWŁOWSKI Jacek 1093KS TĘCZA GDYNIAŻUKOWOM402021-05-31 19:00:1007:00:5607:17:08
49MAJCHROWSKI Jacek 1125NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM502021-06-02 19:02:1207:07:2107:17:44
ZIEMNICKI Michał 1045KRAKÓWM402021-05-28 19:02:5606:46:24 DNF07:18:48 DNF
51WĄCHAŁA Grzegorz 1168SPRINTEX TEAMSKAWINAM402021-06-03 19:00:0307:00:0007:22:45
52JĘDRUSZCZAK Robert 1152PIASECZNOM402021-06-03 19:00:0507:01:3007:23:07
53JANISZ Katarzyna 1120WARSZAWAK302021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:20
54WIŚNIEWSKA Agnieszka 1134LIPKÓWK402021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:21
55ŻBIKOWSKI Tomasz 1077KP S.A.POZNAŃM402021-05-29 19:04:5206:58:2107:24:14
56STROJEK Grzegorz 1034PRZEMKÓWM402021-05-28 19:02:5207:22:2707:32:44
57KOCOT Sebastian 1058SOSNOWIECM402021-05-29 19:04:5107:04:0807:34:46
58ODOLIŃSKI Jacek 1130OSTRÓDAM502021-06-02 19:02:1407:15:0607:37:18
59WILK Wiktoria 1074SARNI TĘTENTKRAKÓWK302021-05-29 19:04:5207:04:3707:37:23
60WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5307:04:3607:37:24
61CIUK Piotr 1139YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0707:17:4907:38:22
62MAKOWSKI Jerzy 1021SUSZNOM502021-05-28 19:02:5407:04:0707:39:33
63MATYS Wojciech 1022WOJTEKKILLERNIEWODNICA KOŚCIELNAM502021-05-28 19:02:5007:11:5907:39:38
64KOZIEŁŁO Bartosz 1089TUR ZAMIENIEZAMIENIEM402021-05-31 19:00:1107:00:5607:42:54
65SUWEZDA Jacek 1100CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM502021-05-31 19:00:1107:18:5907:42:56
66AZAREWICZ Grzegorz 1000GDAŃSKM402021-05-28 19:02:5507:19:3807:45:48
67STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM302021-05-28 19:02:5407:22:3907:48:47
68BIEL Tomasz 1180WWW.OLIMPIASPORT.PL ROLKINAUKA.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM402021-05-28 19:02:5007:30:5307:49:03
69PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM302021-05-31 19:00:1007:25:4107:49:36
70PAWLUCZUK Tomek 1092WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM402021-05-31 19:00:1107:25:4107:49:36
71DOBROWOLSKA Agnieszka 1141HEROBOXŚWIECIEK402021-06-03 19:00:0407:50:5807:52:42
72ZIENCINA Marcin 1171KOŁOBRZEGM402021-06-03 19:00:0307:24:4507:52:43
73ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM302021-06-01 19:00:2807:39:1207:55:15
74KOSIOREK Adam 1106BSAC MOKOBODYMOKOBODYM502021-06-01 19:00:2807:35:1407:55:50
75GAJ Grzegorz 1009BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIM402021-05-30 19:00:0507:17:5307:57:11
MAŃSKI Robert 1082RUN-PASSION.PLBOJANOM402021-05-30 18:59:5607:17:58 DNF07:57:11 DNF
77KOSMALA Marcin 1080KWŚGDAŃSKM402021-05-30 18:59:5807:17:5607:57:12
KARPOWICZ Bartosz 1078LEŚNE DUKTY GDYNIA / GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM402021-05-30 18:59:5607:18:29 DNF07:58:06 DNF
79TKACZYK Paweł 1084NAVY DOBBOJANOM402021-05-30 18:59:5707:18:2807:58:40
80NOWICKI Artur 1158SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM502021-06-03 19:00:0607:24:3208:02:09
81GŁĄBSKI Paweł 1146OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:1608:06:02
82GAJOWNIK Błażej 1145MIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:1808:06:05
83KALISZUK Janusz 1088BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM402021-06-01 19:00:2907:43:3108:06:48
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF08:11:25 DNF
85SADOWSKI Mieczysław 1161BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1507:10:1208:11:56
86SUROWIEC Paweł 1164BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1207:10:1408:11:58
87BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM302021-05-28 19:02:5407:41:3908:12:22
MOSKAŁA Remigiusz 1091WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1207:56:23 DNF08:12:43 DNF
TAUZ Andrzej 1175WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1307:56:27 DNF08:12:44 DNF
90STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM302021-05-29 19:04:5307:40:4608:13:38
91GNIADY Krzysztof 1052ICT POLAND KOSTRZYNA NAD ODRANAMYŚLINM402021-05-29 19:04:5107:40:5008:13:41
92FIJAŁKOWSKI Wojciech 1118MONAR-GRACZEWROCŁAWM602021-06-02 19:02:1308:13:1508:14:19
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF08:14:51 DNF
94PONIEWIERSKI Marek 1159SGO GDAŃSKGDAŃSKM402021-06-03 19:00:0507:41:1908:17:37
WĘGRZYN Michał 1169GDAŃSKM202021-06-03 19:00:0607:41:19 DNF08:17:38 DNF
96POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1107:50:4208:20:18
97WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1007:50:4308:20:20
POKORSKI Jakub 1177POLAND TOP TEAMLISEWOM202021-05-31 19:00:1007:50:43 DNF08:20:20 DNF
WOŁOSZYN Czesław 1104PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIENAROLM502021-05-31 19:00:1107:52:04 DNF08:20:32 DNF
KOZIOŁ Krzysztof 1184SZCZECINM402021-06-01 19:00:3007:59:50 DNF08:27:05 DNF
101MASŁOWSKI Marcin 1156KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM402021-06-02 19:02:1607:53:2308:27:08
FOGT Maciej 1185CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5707:47:09 DNF08:28:02 DNF
JANOWSKI Krzysztof 1054CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5607:47:13 DNF08:28:12 DNF
104NIEMCZAK Basia 1025ULTRA KSPWARSZAWAK302021-05-28 19:02:5408:15:3208:30:49
105GŁOGOWSKI Adam 1147NOAWROCŁAWM402021-06-03 19:00:0408:14:5508:37:48
GAŁEK Wojciech 1010NO PAIN NO GAINWROCŁAWM402021-05-28 19:02:5508:15:40 DNF08:38:30 DNF
107GOLON Marlena 1013GOLON TEAMSICIENKOK402021-05-28 19:02:5508:15:3408:38:31
108WIŚNIEWSKA Agnieszka 1041BIAŁOBRZEGIK402021-05-28 19:02:5508:15:3808:38:32
BUDNY Aleksandra 1002NO PAIN NO GAIN \ KRAŚNIK BIEGAHALINÓWK402021-05-28 19:02:5508:15:42 DNF08:38:38 DNF
110WYSOCZAŃSKI Adrian 1043PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM402021-05-28 19:02:5608:15:4108:38:42
111TYMOSZUK Michał 1178KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-05-29 19:04:5308:07:3208:39:13
112JUSZCZAK Marcin 1056ŁOMAZYM402021-05-29 19:04:5508:13:2208:39:15
113SOFUŁ Tomasz 1070WARSZAWAM402021-05-29 19:04:5108:07:4308:39:20
114BLADY Bogdan 1048KRAKÓWM502021-05-29 19:04:5408:00:4208:39:26
NOWAK Jarosław 1129SPCTORUŃM502021-06-02 19:02:1308:22:18 DNF08:44:43 DNF
116KRUZEL Tomasz 1121GRUPA JURAZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1408:22:1708:44:50
MARKOWICZ Robert 1126RAWA MAZOWIECKAM402021-06-02 19:02:1408:22:19 DNF08:44:50 DNF
118TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5307:22:2508:45:14
119MAZURCZAK Łukasz 1127SUPERNOWAPOZNAŃM402021-06-02 19:02:1508:35:0008:53:14
120CZICHY Barbara 1117WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK502021-06-02 19:02:1408:35:0208:53:17
121OSTAPIŃSKI Wojtek 1132OSTRESROKIPIASECZNOM402021-06-02 19:02:1408:43:5408:54:20
122OSTAPIŃSKA Magda 1131OSTRESROKIPIASECZNOK402021-06-02 19:02:1408:43:5508:54:22
123NASTAZIAK Andrzej 1181KOBYŁKAM502021-05-28 19:02:5308:46:4108:55:14
SZYMAŃSKI Henryk 1038WROCŁAWM502021-05-28 19:02:5608:36:46 DNF08:57:04 DNF
125BEDNAREK Anna 1085SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAK302021-05-31 19:00:1308:16:5108:58:04
126PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM302021-05-31 19:00:1308:17:3908:58:06
127TEJWAN Leszek 1102SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM402021-05-31 19:00:1308:16:5208:58:08
128KOCOŃ Mariusz 1186KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM502021-06-03 19:00:0608:21:5908:58:39
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF09:02:04 DNF
130ŚLĘŻAK Michał 1072KADRA MOCNYCH WRAŻEŃWIELICZKAM202021-05-28 19:02:5108:15:3609:02:05
LADA Agata 1090DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFACZESTOCHOWAK302021-05-31 19:00:1208:42:18 DNF09:04:57 DNF
132SERKOWSKI Marcin 1099BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM402021-05-31 19:00:1008:42:2009:04:59
133PIETRZYKOWSKA Monika 1095RUSIECK402021-05-31 19:00:1409:05:1409:05:56
HEJNA Łukasz 1016WROCŁAWM402021-05-28 19:02:5608:43:57 DNF09:19:44 DNF
135JAGIELSKA Magdalena 1179BIEGAMBOLUBIĘKŁOBUCKK402021-05-28 19:02:5208:46:4109:24:55
GRZELAKOWSKI Robert 1151WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃM402021-06-03 19:00:0808:21:14 DNF09:28:44 DNF
LEMBOWICZ Grzegorz 1155WKURWTEAMPOZNAŃ,I CO DALEJ ?SWARZĘDZM402021-06-03 19:00:0808:21:27 DNF09:28:46 DNF
138ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM302021-06-03 19:00:0708:21:1609:28:47
GRZESZCZAK Adam 1087BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM502021-05-31 19:00:1208:45:57 DNF09:36:29 DNF
140KRASIŃSKI Tomasz 1107JÓZEFÓW NAD WISŁĄM402021-06-01 19:00:2809:37:5209:45:47
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF10:04:31 DNF
142KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM302021-06-01 19:00:2909:37:5310:17:04
SOKOŁOWSKI Artur 1163TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM402021-06-03 19:00:0610:22:05 DNF10:22:55 DNF
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF10:23:12 DNF
145MARONKA Agnieszka 1111KRAKÓWK402021-06-01 19:00:2709:02:3310:24:44
146SZELĄG Piotr 1115TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM402021-06-01 19:00:2709:03:1510:24:53
JAŚKIEWICZ Krzysztof 1055MSPORTLUBINM402021-05-31 19:00:1010:13:21 DNF10:49:24 DNF
148MIZAK Henryk 1083RUMIAM602021-05-30 18:59:5709:58:1711:10:09
149ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM302021-05-30 18:59:5909:43:16
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1135GIT EKIPA!ZAWIERCIEK302021-06-02 19:02:15 DNF DNF
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF DNF
GRABOŚ Nina 1053WARSZAWAK402021-05-28 19:02:5306:42:11 DNF DNF
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF DNF
JARMOLIŃSKI Piotr 1189MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402021-06-02 19:02:1205:32:31 DNF DNF
GROT Tomasz 1015KRAINA WILKARZESZÓWM402021-05-28 19:02:5005:25:02 DNF DNF
DUDEK Dominik 1008BIELSKO-BIALAM502021-05-28 19:02:5609:36:41 DNF DNF
CICHOŃ Maciej 100642.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-05-28 19:02:5307:04:04 DNF DNF
SROMEK Piotr 1032NOWY SĄCZM502021-05-28 19:02:5206:49:30 DNF DNF
KARAŚ Michał 1017PODHALE NOWY TARGNOWY TARGM402021-05-28 19:02:5306:12:52 DNF DNF
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF DNF
MROWIEC Michal 1062LECH FREE TEAMBOBROWIECM502021-05-29 19:04:5206:58:21 DNF DNF
MACKOWIAK Tomasz 1061CB163BYDGOSZCZM402021-05-29 19:04:5507:47:11 DNF DNF
KOZAKIEWICZ Tomasz 1059KRAKOWM402021-05-29 19:04:5408:00:42 DNF DNF
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF DNF
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF DNF
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF DNF
ZNAMIEC Marcin 1046ULTRA KSPWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5509:34:49 DNF DNF
ŁODZIANA Dorota 1123DYWITYK402021-06-02 19:02:1407:15:07 DNF DNF
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF DNF
RÓG Bartosz 1192IRON ART RUN & SWIM TEAMTRZEMEŚNIAM402021-06-03 19:00:0504:35:52 DNF DNF
KISIELEWSKI Konrad 1190KROK PO KROKUKIELCEM402021-06-03 19:00:0806:47:41 DNF DNF
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF DNF
Znaleziono 172 wynik(ów)