BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 82.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
     
Niesklasyfikowani
WOJTCZAK Mariusz 1076BRZEZINYM402021-05-29 19:04:5106:10:47 DNF06:18:26 DNF08:16:24 DNF
KORECKI Andrzej 1183MUROWANIECM402021-05-29 19:04:5206:31:59 DNF07:08:39 DNF08:54:11 DNF
MACIOSZEK Krystyna 1124ZIELONA GÓRAK302021-06-02 19:02:1305:54:20 DNF06:00:29 DNF11:00:25 DNF
4KOT Rafał 1174LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402021-05-28 19:02:5105:18:5405:22:5511:19:44
5JÓZWIAK Piotr 1176KITA TEAMŁÓDŹM402021-06-02 19:02:1305:19:5105:25:4611:32:26
6KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM302021-05-28 19:02:5305:36:2005:50:4011:40:25
7DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302021-06-03 19:00:0505:26:4605:34:1512:01:51
8ŚCIESZKA Wojciech 110113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM402021-05-31 19:00:0905:30:5205:37:1612:06:51
9SZKODA Dariusz 1036SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM402021-05-28 19:02:5205:29:1805:41:4012:16:42
10KOMISARCZYK Anna 1188SZCZECINK302021-06-02 19:02:1305:57:1606:08:3412:34:35
11ZAGLANICZNY Dominik 1116STRASZYNM402021-06-01 19:00:2805:54:0206:10:5112:52:46
LADA Agata 1090DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFACZESTOCHOWAK302021-05-31 19:00:1208:42:18 DNF09:04:57 DNF12:54:11 DNF
13KURZAWSKI Tomasz 1122GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNM402021-06-02 19:02:1405:26:1506:47:3513:05:33
14BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM302021-06-03 19:00:0305:57:4406:21:0513:06:42
15KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM302021-05-30 18:59:5606:01:4806:18:4013:12:25
16KOWALEWSKI Marcin 1018CRIIM TEAMGDYNIAM402021-05-28 19:02:5206:16:4206:35:5213:16:14
17WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5205:57:5406:15:3113:20:07
18DANAK Przemek 1050KOSTRZYN NAD ODRĄM402021-05-29 19:04:5106:29:2506:41:1113:40:42
19ZAJĄC Leszek 1044SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEM402021-05-28 19:02:5206:24:5306:39:0613:42:45
20MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM302021-05-29 19:04:5205:59:1406:15:3113:44:27
21LUBAŃSKI Robert 1109BRAKBUKOWICEM502021-06-01 19:00:2806:26:0806:37:0613:45:26
22GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM302021-05-28 19:02:5206:12:5606:35:4913:47:13
23FABISIAK Grzegorz 1143RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0306:34:3406:50:0513:56:41
24FORGEL Paweł 1144RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM402021-06-03 19:00:0305:57:4506:20:3213:57:34
25SZARAWARA Łukasz 1165#POLSKA2050 BIEGAWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0406:22:0206:31:3813:57:57
26ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM302021-05-30 18:59:5909:43:1614:00:01
27LUZAR Rafal 1060OPOLEM402021-05-29 19:04:5306:31:5906:49:3014:04:04
28POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM302021-05-28 19:02:5107:04:2507:06:1514:04:27
29MAJCHROWSKI Jacek 1125NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM502021-06-02 19:02:1207:07:2107:17:4414:05:42
30SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM302021-05-31 19:00:1006:31:2506:41:3614:09:37
31CEGLEWSKI Marcin 1004HARPGANY RUNNING TEAMPOZNAŃM402021-05-28 19:02:5006:29:2706:47:0214:25:15
32OSICKI Dawid 1065KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM202021-05-29 19:04:5205:47:3805:58:2114:25:46
33SEMENIUK Piotr 1162WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAM402021-06-02 19:02:1305:57:1707:05:0014:38:05
34RECZEK Sebastian 1114KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-01 19:00:2906:34:4507:08:2814:44:36
35CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM302021-06-02 19:04:3906:34:5906:51:0114:47:32
36BODZIACHOWSKI Marcin 1049ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-05-29 19:04:5206:32:0006:49:3114:48:03
37SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM302021-05-28 19:02:5506:57:4607:13:2414:58:17
38ŻBIKOWSKI Tomasz 1077KP S.A.POZNAŃM402021-05-29 19:04:5206:58:2107:24:1415:00:48
39SZANDAŁA Jacek 1193CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM402021-06-02 19:02:1306:59:0507:08:1115:03:25
40GRUMBIANIN Paulina 1150PRUSZKÓWK402021-06-03 19:00:0406:40:3006:54:3915:09:04
41KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM302021-06-03 19:00:0606:46:2206:54:1615:09:13
42WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM302021-06-03 19:00:0606:46:3006:59:5615:19:51
43DADAŚ Janusz 1140BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM402021-06-03 19:00:0306:46:1506:59:4115:19:54
44KOZIEŁŁO Bartosz 1089TUR ZAMIENIEZAMIENIEM402021-05-31 19:00:1107:00:5607:42:5415:20:26
45CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM302021-05-28 19:02:5606:46:2506:54:5215:27:19
46PISINGAS Mariusz 1112BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM402021-06-01 19:00:2806:49:1107:13:1215:29:59
47SIELECKI Szymon 1030100PASSKAMIONKIM402021-05-28 19:02:5306:31:4207:14:5615:31:34
48PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM302021-05-31 19:00:1007:25:4107:49:3615:34:21
49CIUK Piotr 1139YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM402021-06-03 19:00:0707:17:4907:38:2215:35:50
50MAKOWSKI Jerzy 1021SUSZNOM502021-05-28 19:02:5407:04:0707:39:3315:37:48
51ŻURAWSKI Sławomir 1047PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5306:42:1107:06:3615:38:35
52PAJOR Krzysztof 1026100PASSSWARZĘDZM402021-05-28 19:02:5306:57:5407:14:5615:39:56
GOLBIAK Wojciech 1012MIĘDZYRZEC PODLASKIM402021-05-28 19:02:5006:37:39 DNF06:57:50 DNF15:41:40 DNF
54KOSIOREK Adam 1106BSAC MOKOBODYMOKOBODYM502021-06-01 19:00:2807:35:1407:55:5015:43:46
55MATYS Wojciech 1022WOJTEKKILLERNIEWODNICA KOŚCIELNAM502021-05-28 19:02:5007:11:5907:39:3815:51:17
56WĄCHAŁA Grzegorz 1168SPRINTEX TEAMSKAWINAM402021-06-03 19:00:0307:00:0007:22:4515:54:50
57PAWLUCZUK Tomek 1092WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM402021-05-31 19:00:1107:25:4107:49:3615:58:44
58STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM302021-05-28 19:02:5407:22:3907:48:4716:00:13
59ODOLIŃSKI Jacek 1130OSTRÓDAM502021-06-02 19:02:1407:15:0607:37:1816:00:37
60WIŚNIEWSKA Agnieszka 1134LIPKÓWK402021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:2116:06:12
61JANISZ Katarzyna 1120WARSZAWAK302021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:2016:06:13
62PAWŁOWSKI Jacek 1093KS TĘCZA GDYNIAŻUKOWOM402021-05-31 19:00:1007:00:5607:17:0816:09:14
63GOLON Marlena 1013GOLON TEAMSICIENKOK402021-05-28 19:02:5508:15:3408:38:3116:16:16
64WYSOCZAŃSKI Adrian 1043PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM402021-05-28 19:02:5608:15:4108:38:4216:16:19
65WILK Wiktoria 1074SARNI TĘTENTKRAKÓWK302021-05-29 19:04:5207:04:3707:37:2316:16:43
66WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5307:04:3607:37:2416:18:31
67JĘDRUSZCZAK Robert 1152PIASECZNOM402021-06-03 19:00:0507:01:3007:23:0716:25:13
68DOBROWOLSKA Agnieszka 1141HEROBOXŚWIECIEK402021-06-03 19:00:0407:50:5807:52:4216:25:49
69ZIENCINA Marcin 1171KOŁOBRZEGM402021-06-03 19:00:0307:24:4507:52:4316:25:52
70KOSMALA Marcin 1080KWŚGDAŃSKM402021-05-30 18:59:5807:17:5607:57:1216:27:10
71GAJ Grzegorz 1009BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIM402021-05-30 19:00:0507:17:5307:57:1116:27:10
72TKACZYK Paweł 1084NAVY DOBBOJANOM402021-05-30 18:59:5707:18:2807:58:4016:27:16
73STROJEK Grzegorz 1034PRZEMKÓWM402021-05-28 19:02:5207:22:2707:32:4416:32:39
FOGT Maciej 1185CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5707:47:09 DNF08:28:02 DNF16:32:41 DNF
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF08:14:51 DNF16:35:51 DNF
76WIŚNIEWSKA Agnieszka 1041BIAŁOBRZEGIK402021-05-28 19:02:5508:15:3808:38:3216:36:04
77RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-06-01 19:00:2807:01:3807:16:3916:36:26
78KOCOT Sebastian 1058SOSNOWIECM402021-05-29 19:04:5107:04:0807:34:4616:37:50
79ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM302021-06-01 19:00:2807:39:1207:55:1516:40:59
80NOWICKI Artur 1158SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM502021-06-03 19:00:0607:24:3208:02:0916:41:07
81PONIEWIERSKI Marek 1159SGO GDAŃSKGDAŃSKM402021-06-03 19:00:0507:41:1908:17:3716:41:33
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF08:11:25 DNF16:52:46 DNF
83SADOWSKI Mieczysław 1161BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1507:10:1208:11:5616:55:55
84SUROWIEC Paweł 1164BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1207:10:1408:11:5816:55:57
85SUWEZDA Jacek 1100CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM502021-05-31 19:00:1107:18:5907:42:5617:01:07
86MASŁOWSKI Marcin 1156KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM402021-06-02 19:02:1607:53:2308:27:0817:03:10
87GŁĄBSKI Paweł 1146OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:1608:06:0217:05:49
88GAJOWNIK Błażej 1145MIŃSK MAZOWIECKIM402021-06-03 19:00:0507:25:1808:06:0517:05:56
89KALISZUK Janusz 1088BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM402021-06-01 19:00:2907:43:3108:06:4817:05:59
90POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1107:50:4208:20:1817:06:07
91WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1007:50:4308:20:2017:06:09
POKORSKI Jakub 1177POLAND TOP TEAMLISEWOM202021-05-31 19:00:1007:50:43 DNF08:20:20 DNF17:06:12 DNF
KARPOWICZ Bartosz 1078LEŚNE DUKTY GDYNIA / GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM402021-05-30 18:59:5607:18:29 DNF07:58:06 DNF17:11:37 DNF
MAŃSKI Robert 1082RUN-PASSION.PLBOJANOM402021-05-30 18:59:5607:17:58 DNF07:57:11 DNF17:11:39 DNF
JANOWSKI Krzysztof 1054CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5607:47:13 DNF08:28:12 DNF17:14:06 DNF
96BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM302021-05-28 19:02:5407:41:3908:12:2217:14:19
97BIEL Tomasz 1180WWW.OLIMPIASPORT.PL ROLKINAUKA.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM402021-05-28 19:02:5007:30:5307:49:0317:25:18
98ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM302021-06-03 19:00:0708:21:1609:28:4717:25:24
99AZAREWICZ Grzegorz 1000GDAŃSKM402021-05-28 19:02:5507:19:3807:45:4817:33:57
100KOCOŃ Mariusz 1186KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM502021-06-03 19:00:0608:21:5908:58:3917:34:46
101TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5307:22:2508:45:1417:39:47
102CZICHY Barbara 1117WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK502021-06-02 19:02:1408:35:0208:53:1717:40:05
103GŁOGOWSKI Adam 1147NOAWROCŁAWM402021-06-03 19:00:0408:14:5508:37:4817:41:42
GRZELAKOWSKI Robert 1151WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃM402021-06-03 19:00:0808:21:14 DNF09:28:44 DNF17:42:58 DNF
LEMBOWICZ Grzegorz 1155WKURWTEAMPOZNAŃ,I CO DALEJ ?SWARZĘDZM402021-06-03 19:00:0808:21:27 DNF09:28:46 DNF17:43:00 DNF
106FIJAŁKOWSKI Wojciech 1118MONAR-GRACZEWROCŁAWM602021-06-02 19:02:1308:13:1508:14:1917:45:14
107JUSZCZAK Marcin 1056ŁOMAZYM402021-05-29 19:04:5508:13:2208:39:1517:49:37
108TYMOSZUK Michał 1178KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-05-29 19:04:5308:07:3208:39:1317:49:39
KOZIOŁ Krzysztof 1184SZCZECINM402021-06-01 19:00:3007:59:50 DNF08:27:05 DNF17:54:06 DNF
110MAZURCZAK Łukasz 1127SUPERNOWAPOZNAŃM402021-06-02 19:02:1508:35:0008:53:1418:06:12
111STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM302021-05-29 19:04:5307:40:4608:13:3818:11:07
112GNIADY Krzysztof 1052ICT POLAND KOSTRZYNA NAD ODRANAMYŚLINM402021-05-29 19:04:5107:40:5008:13:4118:11:12
113NIEMCZAK Basia 1025ULTRA KSPWARSZAWAK302021-05-28 19:02:5408:15:3208:30:4918:16:22
114KRUZEL Tomasz 1121GRUPA JURAZAWIERCIEM402021-06-02 19:02:1408:22:1708:44:5018:16:22
115BLADY Bogdan 1048KRAKÓWM502021-05-29 19:04:5408:00:4208:39:2618:17:10
116SOFUŁ Tomasz 1070WARSZAWAM402021-05-29 19:04:5108:07:4308:39:2018:17:27
TAUZ Andrzej 1175WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1307:56:27 DNF08:12:44 DNF18:28:38 DNF
MOSKAŁA Remigiusz 1091WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1207:56:23 DNF08:12:43 DNF18:28:40 DNF
119OSTAPIŃSKI Wojtek 1132OSTRESROKIPIASECZNOM402021-06-02 19:02:1408:43:5408:54:2018:30:08
120OSTAPIŃSKA Magda 1131OSTRESROKIPIASECZNOK402021-06-02 19:02:1408:43:5508:54:2218:30:09
NOWAK Jarosław 1129SPCTORUŃM502021-06-02 19:02:1308:22:18 DNF08:44:43 DNF18:35:54 DNF
122SERKOWSKI Marcin 1099BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM402021-05-31 19:00:1008:42:2009:04:5918:37:24
WĘGRZYN Michał 1169GDAŃSKM202021-06-03 19:00:0607:41:19 DNF08:17:38 DNF18:38:19 DNF
MARKOWICZ Robert 1126RAWA MAZOWIECKAM402021-06-02 19:02:1408:22:19 DNF08:44:50 DNF18:47:53 DNF
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF09:02:04 DNF18:53:15 DNF
126ŚLĘŻAK Michał 1072KADRA MOCNYCH WRAŻEŃWIELICZKAM202021-05-28 19:02:5108:15:3609:02:0518:53:16
127PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM302021-05-31 19:00:1308:17:3908:58:0619:02:10
128TEJWAN Leszek 1102SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM402021-05-31 19:00:1308:16:5208:58:0819:02:12
129BEDNAREK Anna 1085SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAK302021-05-31 19:00:1308:16:5108:58:0419:02:12
GAŁEK Wojciech 1010NO PAIN NO GAINWROCŁAWM402021-05-28 19:02:5508:15:40 DNF08:38:30 DNF19:06:01 DNF
BUDNY Aleksandra 1002NO PAIN NO GAIN \ KRAŚNIK BIEGAHALINÓWK402021-05-28 19:02:5508:15:42 DNF08:38:38 DNF19:06:02 DNF
132MARONKA Agnieszka 1111KRAKÓWK402021-06-01 19:00:2709:02:3310:24:4420:04:10
GRZESZCZAK Adam 1087BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM502021-05-31 19:00:1208:45:57 DNF09:36:29 DNF20:13:19 DNF
134JAGIELSKA Magdalena 1179BIEGAMBOLUBIĘKŁOBUCKK402021-05-28 19:02:5208:46:4109:24:5520:13:56
135PIETRZYKOWSKA Monika 1095RUSIECK402021-05-31 19:00:1409:05:1409:05:5620:23:14
136SZELĄG Piotr 1115TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM402021-06-01 19:00:2709:03:1510:24:5320:28:22
137KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM302021-06-01 19:00:2909:37:5310:17:0420:30:37
SZYMAŃSKI Henryk 1038WROCŁAWM502021-05-28 19:02:5608:36:46 DNF08:57:04 DNF21:04:14 DNF
SOKOŁOWSKI Artur 1163TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM402021-06-03 19:00:0610:22:05 DNF10:22:55 DNF21:04:24 DNF
140KRASIŃSKI Tomasz 1107JÓZEFÓW NAD WISŁĄM402021-06-01 19:00:2809:37:5209:45:4721:40:52
HEJNA Łukasz 1016WROCŁAWM402021-05-28 19:02:5608:43:57 DNF09:19:44 DNF21:45:54 DNF
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF10:23:12 DNF22:25:16 DNF
143NASTAZIAK Andrzej 1181KOBYŁKAM502021-05-28 19:02:5308:46:4108:55:1423:08:31
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF10:04:31 DNF24:39:31 DNF
145MIZAK Henryk 1083RUMIAM602021-05-30 18:59:5709:58:1711:10:0924:59:38
JAŚKIEWICZ Krzysztof 1055MSPORTLUBINM402021-05-31 19:00:1010:13:21 DNF10:49:24 DNF25:33:28 DNF
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1135GIT EKIPA!ZAWIERCIEK302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF DNF DNF
GRABOŚ Nina 1053WARSZAWAK402021-05-28 19:02:5306:42:11 DNF DNF DNF
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF
JARMOLIŃSKI Piotr 1189MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402021-06-02 19:02:1205:32:31 DNF DNF DNF
GROT Tomasz 1015KRAINA WILKARZESZÓWM402021-05-28 19:02:5005:25:02 DNF DNF DNF
DUDEK Dominik 1008BIELSKO-BIALAM502021-05-28 19:02:5609:36:41 DNF DNF DNF
CICHOŃ Maciej 100642.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-05-28 19:02:5307:04:04 DNF DNF DNF
SROMEK Piotr 1032NOWY SĄCZM502021-05-28 19:02:5206:49:30 DNF DNF DNF
KARAŚ Michał 1017PODHALE NOWY TARGNOWY TARGM402021-05-28 19:02:5306:12:52 DNF DNF DNF
ZIEMNICKI Michał 1045KRAKÓWM402021-05-28 19:02:5606:46:24 DNF07:18:48 DNF DNF
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF DNF DNF
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF07:09:59 DNF DNF
MROWIEC Michal 1062LECH FREE TEAMBOBROWIECM502021-05-29 19:04:5206:58:21 DNF DNF DNF
MACKOWIAK Tomasz 1061CB163BYDGOSZCZM402021-05-29 19:04:5507:47:11 DNF DNF DNF
KOZAKIEWICZ Tomasz 1059KRAKOWM402021-05-29 19:04:5408:00:42 DNF DNF DNF
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF DNF DNF
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF DNF DNF
WOŁOSZYN Czesław 1104PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIENAROLM502021-05-31 19:00:1107:52:04 DNF08:20:32 DNF DNF
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF DNF DNF
ZNAMIEC Marcin 1046ULTRA KSPWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5509:34:49 DNF DNF DNF
ŁODZIANA Dorota 1123DYWITYK402021-06-02 19:02:1407:15:07 DNF DNF DNF
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF DNF DNF
RÓG Bartosz 1192IRON ART RUN & SWIM TEAMTRZEMEŚNIAM402021-06-03 19:00:0504:35:52 DNF DNF DNF
KISIELEWSKI Konrad 1190KROK PO KROKUKIELCEM402021-06-03 19:00:0806:47:41 DNF DNF DNF
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF DNF DNF
Znaleziono 172 wynik(ów)