BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
Orlik 4
82.7km
Czas
netto
107.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM301M 22021-05-28 19:02:5305:36:2005:50:4011:40:2511:57:5915:57:00.00 8:536,8
2DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302M 42021-06-03 19:00:0505:26:4605:34:1512:01:5112:09:4816:17:03.40+00:20:039:046,6
3BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM303M 82021-06-03 19:00:0305:57:4406:21:0513:06:4213:30:5717:52:34.50+01:55:349:576,0
4POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM304M 92021-05-28 19:02:5107:04:2507:06:1514:04:2714:05:0118:07:55.90+02:10:5510:065,9
5WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM305M 132021-05-29 19:04:5205:57:5406:15:3113:20:0713:43:4318:47:17.35+02:50:1710:285,7
6KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM306M 142021-05-30 18:59:5606:01:4806:18:4013:12:2513:27:4618:47:26.15+02:50:2610:285,7
7MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM307M 172021-05-29 19:04:5205:59:1406:15:3113:44:2714:02:3519:03:46.65+03:06:4610:375,6
8SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM308M 202021-05-31 19:00:1006:31:2506:41:3614:09:3714:20:0519:08:10.80+03:11:1010:395,6
9GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM309M 212021-05-28 19:02:5206:12:5606:35:4913:47:1314:14:2819:11:50.60+03:14:5010:415,6
10ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM3010M 242021-05-30 18:59:5909:43:1614:00:0119:59:34.00+04:02:3411:085,4
11SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM3011M 312021-05-28 19:02:5506:57:4607:13:2414:58:1715:13:5220:51:25.60+04:54:2511:375,2
12KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM3012M 322021-06-03 19:00:0606:46:2206:54:1615:09:1315:16:2421:05:40.60+05:08:4011:455,1
13CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM3013M 362021-06-02 19:04:3906:34:5906:51:0114:47:3215:14:0221:23:40.40+05:26:4011:555,0
14PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3014M 372021-05-31 19:00:1007:25:4107:49:3615:34:2115:54:5021:28:30.10+05:31:3011:575,0
15WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM3015M 382021-06-03 19:00:0606:46:3006:59:5615:19:5115:36:3521:29:04.15+05:32:0411:585,0
16CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3016M 392021-05-28 19:02:5606:46:2506:54:5215:27:1915:32:0921:33:31.10+05:36:3112:005,0
17STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM3017M 522021-05-28 19:02:5407:22:3907:48:4716:00:1316:39:1922:51:46.30+06:54:4612:444,7
18POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM3018M 562021-05-31 19:00:1107:50:4208:20:1817:06:0717:45:4023:21:48.65+07:24:4813:004,6
19WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM3019M 572021-05-31 19:00:1007:50:4308:20:2017:06:0917:45:4023:21:49.60+07:24:4913:004,6
20WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM3020M 582021-05-29 19:04:5307:04:3607:37:2416:18:3116:45:4223:23:25.35+07:26:2513:014,6
21ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM3021M 622021-06-03 19:00:0708:21:1609:28:4717:25:2417:51:5923:40:47.75+07:43:4713:114,5
22ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM3022M 682021-06-01 19:00:2807:39:1207:55:1516:40:5917:00:1523:55:23.15+07:58:2313:194,5
23RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3023M 752021-06-01 19:00:2807:01:3807:16:3916:36:2616:57:0624:29:58.30+08:32:5813:384,4
24TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM3024M 772021-05-28 19:02:5307:22:2508:45:1417:39:4718:33:5824:44:48.80+08:47:4813:474,4
25STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM3025M 882021-05-29 19:04:5307:40:4608:13:3818:11:0718:41:2725:39:01.40+09:42:0114:174,2
26BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM3026M 922021-05-28 19:02:5407:41:3908:12:2217:14:1918:35:2326:23:26.40+10:26:2614:424,1
27PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM3027M 952021-05-31 19:00:1308:17:3908:58:0619:02:1019:29:0726:38:52.55+10:41:5214:504,0
28KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM3028M 992021-06-01 19:00:2909:37:5310:17:0420:30:3720:58:4828:12:06.45+12:15:0615:423,8
Niesklasyfikowani
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF08:14:51 DNF16:35:51 DNF DNF DNF--
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF08:11:25 DNF16:52:46 DNF DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF09:02:04 DNF18:53:15 DNF DNF DNF--
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF10:23:12 DNF22:25:16 DNF DNF DNF--
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF10:04:31 DNF24:39:31 DNF DNF DNF--
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF07:09:59 DNF DNF DNF DNF--
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)