BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 82.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
Orlik 4
82.7km
      
1KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM302021-05-28 19:02:5305:36:2005:50:4011:40:2511:57:59
2DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302021-06-03 19:00:0505:26:4605:34:1512:01:5112:09:48
3KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM302021-05-30 18:59:5606:01:4806:18:4013:12:2513:27:46
4BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM302021-06-03 19:00:0305:57:4406:21:0513:06:4213:30:57
5WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5205:57:5406:15:3113:20:0713:43:43
6MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM302021-05-29 19:04:5205:59:1406:15:3113:44:2714:02:35
7POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM302021-05-28 19:02:5107:04:2507:06:1514:04:2714:05:01
8GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM302021-05-28 19:02:5206:12:5606:35:4913:47:1314:14:28
9SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM302021-05-31 19:00:1006:31:2506:41:3614:09:3714:20:05
10SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM302021-05-28 19:02:5506:57:4607:13:2414:58:1715:13:52
11CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM302021-06-02 19:04:3906:34:5906:51:0114:47:3215:14:02
12KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM302021-06-03 19:00:0606:46:2206:54:1615:09:1315:16:24
13CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM302021-05-28 19:02:5606:46:2506:54:5215:27:1915:32:09
14WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM302021-06-03 19:00:0606:46:3006:59:5615:19:5115:36:35
15PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM302021-05-31 19:00:1007:25:4107:49:3615:34:2115:54:50
16STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM302021-05-28 19:02:5407:22:3907:48:4716:00:1316:39:19
17WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-29 19:04:5307:04:3607:37:2416:18:3116:45:42
18RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-06-01 19:00:2807:01:3807:16:3916:36:2616:57:06
19ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM302021-06-01 19:00:2807:39:1207:55:1516:40:5917:00:15
20WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1007:50:4308:20:2017:06:0917:45:40
21POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM302021-05-31 19:00:1107:50:4208:20:1817:06:0717:45:40
22ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM302021-06-03 19:00:0708:21:1609:28:4717:25:2417:51:59
23TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5307:22:2508:45:1417:39:4718:33:58
24BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM302021-05-28 19:02:5407:41:3908:12:2217:14:1918:35:23
25STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM302021-05-29 19:04:5307:40:4608:13:3818:11:0718:41:27
26PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM302021-05-31 19:00:1308:17:3908:58:0619:02:1019:29:07
27KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM302021-06-01 19:00:2909:37:5310:17:0420:30:3720:58:48
28ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM302021-05-30 18:59:5909:43:1614:00:01
Niesklasyfikowani
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF DNF DNF DNF
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF10:23:12 DNF22:25:16 DNF DNF
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF DNF
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF08:11:25 DNF16:52:46 DNF DNF
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF DNF DNF DNF
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF07:09:59 DNF DNF DNF
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF DNF DNF DNF
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF09:02:04 DNF18:53:15 DNF DNF
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF DNF DNF DNF
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF08:14:51 DNF16:35:51 DNF DNF
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF10:04:31 DNF24:39:31 DNF DNF
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF DNF DNF DNF
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF DNF DNF DNF
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 42 wynik(ów)