BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
Orlik 4
82.7km
Czas
netto
107.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOT Rafał 1174LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM401M 12021-05-28 19:02:5105:18:5405:22:5511:19:4411:28:1615:08:45.05 8:267,1
2JÓZWIAK Piotr 1176KITA TEAMŁÓDŹM402M 32021-06-02 19:02:1305:19:5105:25:4611:32:2611:38:3316:02:05.00+00:53:198:556,7
3ŚCIESZKA Wojciech 110113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM403M 52021-05-31 19:00:0905:30:5205:37:1612:06:5112:13:3816:40:14.55+01:31:299:176,5
4KURZAWSKI Tomasz 1122GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNM404M 62021-06-02 19:02:1405:26:1506:47:3513:05:3313:06:1016:57:04.60+01:48:199:266,4
5SZKODA Dariusz 1036SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM405M 72021-05-28 19:02:5205:29:1805:41:4012:16:4212:43:0617:09:13.35+02:00:289:336,3
6ZAGLANICZNY Dominik 1116STRASZYNM406M 102021-06-01 19:00:2805:54:0206:10:5112:52:4613:14:2218:31:56.35+03:23:1110:195,8
7DANAK Przemek 1050KOSTRZYN NAD ODRĄM407M 112021-05-29 19:04:5106:29:2506:41:1113:40:4214:01:0118:40:14.85+03:31:2910:245,8
8KOWALEWSKI Marcin 1018CRIIM TEAMGDYNIAM408M 122021-05-28 19:02:5206:16:4206:35:5213:16:1413:34:2118:42:58.85+03:34:1310:255,8
9LUZAR Rafal 1060OPOLEM409M 162021-05-29 19:04:5306:31:5906:49:3014:04:0414:12:3519:02:14.80+03:53:2910:365,7
10ZAJĄC Leszek 1044SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEM4010M 192021-05-28 19:02:5206:24:5306:39:0613:42:4513:58:5819:07:38.15+03:58:5310:395,6
11CEGLEWSKI Marcin 1004HARPGANY RUNNING TEAMPOZNAŃM4011M 222021-05-28 19:02:5006:29:2706:47:0214:25:1514:33:5119:34:37.40+04:25:5210:545,5
12SZARAWARA Łukasz 1165#POLSKA2050 BIEGAWARSZAWAM4012M 232021-06-03 19:00:0406:22:0206:31:3813:57:5714:15:0219:54:56.35+04:46:1111:055,4
13RECZEK Sebastian 1114KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4013M 252021-06-01 19:00:2906:34:4507:08:2814:44:3615:12:1820:19:15.05+05:10:3011:195,3
14FABISIAK Grzegorz 1143RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM4014M 262021-06-03 19:00:0306:34:3406:50:0513:56:4114:12:4020:28:31.40+05:19:4611:245,3
15FORGEL Paweł 1144RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM4015M 272021-06-03 19:00:0305:57:4506:20:3213:57:3414:12:4220:28:32.75+05:19:4711:245,3
16BODZIACHOWSKI Marcin 1049ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4016M 292021-05-29 19:04:5206:32:0006:49:3114:48:0314:59:5420:46:10.40+05:37:2511:345,2
17SEMENIUK Piotr 1162WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAM4017M 302021-06-02 19:02:1305:57:1707:05:0014:38:0515:01:3320:50:31.85+05:41:4611:365,2
18ŻBIKOWSKI Tomasz 1077KP S.A.POZNAŃM4018M 332021-05-29 19:04:5206:58:2107:24:1415:00:4815:36:0921:07:42.10+05:58:5711:465,1
19SZANDAŁA Jacek 1193CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM4019M 342021-06-02 19:02:1306:59:0507:08:1115:03:2515:17:0621:17:32.35+06:08:4711:515,1
20KOZIEŁŁO Bartosz 1089TUR ZAMIENIEZAMIENIEM4020M 352021-05-31 19:00:1107:00:5607:42:5415:20:2615:23:5721:20:26.25+06:11:4111:535,0
21PAWLUCZUK Tomek 1092WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM4021M 402021-05-31 19:00:1107:25:4107:49:3615:58:4416:14:3421:36:56.30+06:28:1112:025,0
22DADAŚ Janusz 1140BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4022M 412021-06-03 19:00:0306:46:1506:59:4115:19:5415:43:3021:42:28.10+06:33:4312:055,0
23SIELECKI Szymon 1030100PASSKAMIONKIM4023M 432021-05-28 19:02:5306:31:4207:14:5615:31:3416:20:5421:44:14.50+06:35:2912:065,0
24ŻURAWSKI Sławomir 1047PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM4024M 442021-05-28 19:02:5306:42:1107:06:3615:38:3516:02:4621:49:51.70+06:41:0612:094,9
25CIUK Piotr 1139YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM4025M 462021-06-03 19:00:0707:17:4907:38:2215:35:5016:23:3422:01:06.15+06:52:2112:154,9
26WĄCHAŁA Grzegorz 1168SPRINTEX TEAMSKAWINAM4026M 472021-06-03 19:00:0307:00:0007:22:4515:54:5016:19:4022:14:32.65+07:05:4712:234,8
27PISINGAS Mariusz 1112BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM4027M 482021-06-01 19:00:2806:49:1107:13:1215:29:5915:55:1422:14:50.15+07:06:0512:234,8
28PAJOR Krzysztof 1026100PASSSWARZĘDZM4028M 492021-05-28 19:02:5306:57:5407:14:5615:39:5616:20:5822:31:05.75+07:22:2012:324,8
29WYSOCZAŃSKI Adrian 1043PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM4029M 502021-05-28 19:02:5608:15:4108:38:4216:16:1916:32:5322:35:18.40+07:26:3312:354,8
30ZIENCINA Marcin 1171KOŁOBRZEGM4030M 532021-06-03 19:00:0307:24:4507:52:4316:25:5216:46:0622:58:10.00+07:49:2412:474,7
31PONIEWIERSKI Marek 1159SGO GDAŃSKGDAŃSKM4031M 542021-06-03 19:00:0507:41:1908:17:3716:41:3316:58:4623:00:43.65+07:51:5812:494,7
32KALISZUK Janusz 1088BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM4032M 592021-06-01 19:00:2907:43:3108:06:4817:05:5917:26:1523:37:40.00+08:28:5413:094,6
33GAJOWNIK Błażej 1145MIŃSK MAZOWIECKIM4033M 602021-06-03 19:00:0507:25:1808:06:0517:05:5617:58:2823:39:57.30+08:31:1213:114,6
34GŁĄBSKI Paweł 1146OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM4034M 612021-06-03 19:00:0507:25:1608:06:0217:05:4917:58:2523:39:57.75+08:31:1213:114,6
35GAJ Grzegorz 1009BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIM4035M 632021-05-30 19:00:0507:17:5307:57:1116:27:1017:14:4723:46:10.70+08:37:2513:144,5
36KOSMALA Marcin 1080KWŚGDAŃSKM4036M 642021-05-30 18:59:5807:17:5607:57:1216:27:1017:14:5323:46:17.20+08:37:3213:144,5
37TKACZYK Paweł 1084NAVY DOBBOJANOM4037M 652021-05-30 18:59:5707:18:2807:58:4016:27:1617:14:5723:46:19.15+08:37:3413:144,5
38PAWŁOWSKI Jacek 1093KS TĘCZA GDYNIAŻUKOWOM4038M 692021-05-31 19:00:1007:00:5607:17:0816:09:1416:43:3223:55:51.25+08:47:0613:194,5
39KOCOT Sebastian 1058SOSNOWIECM4039M 702021-05-29 19:04:5107:04:0807:34:4616:37:5016:53:1323:58:17.00+08:49:3113:214,5
40SADOWSKI Mieczysław 1161BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4040M 712021-06-02 19:02:1507:10:1208:11:5616:55:5517:37:1524:07:11.65+08:58:2613:264,5
41SUROWIEC Paweł 1164BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4041M 722021-06-02 19:02:1207:10:1408:11:5816:55:5717:37:2024:07:14.05+08:58:2913:264,5
42JĘDRUSZCZAK Robert 1152PIASECZNOM4042M 732021-06-03 19:00:0507:01:3007:23:0716:25:1316:49:1224:13:09.25+09:04:2413:294,4
43GŁOGOWSKI Adam 1147NOAWROCŁAWM4043M 742021-06-03 19:00:0408:14:5508:37:4817:41:4218:01:5724:21:05.65+09:12:2013:334,4
44STROJEK Grzegorz 1034PRZEMKÓWM4044M 762021-05-28 19:02:5207:22:2707:32:4416:32:3916:35:1124:40:02.90+09:31:1713:444,4
45MASŁOWSKI Marcin 1156KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM4045M 792021-06-02 19:02:1607:53:2308:27:0817:03:1017:25:0524:55:34.00+09:46:4813:534,3
46JUSZCZAK Marcin 1056ŁOMAZYM4046M 812021-05-29 19:04:5508:13:2208:39:1517:49:3718:30:4025:11:48.20+10:03:0314:024,3
47TYMOSZUK Michał 1178KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4047M 822021-05-29 19:04:5308:07:3208:39:1317:49:3918:30:4325:11:50.40+10:03:0514:024,3
48SERKOWSKI Marcin 1099BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4048M 832021-05-31 19:00:1008:42:2009:04:5918:37:2418:57:0425:31:52.60+10:23:0714:134,2
49KRUZEL Tomasz 1121GRUPA JURAZAWIERCIEM4049M 842021-06-02 19:02:1408:22:1708:44:5018:16:2218:57:1025:33:09.50+10:24:2414:144,2
50AZAREWICZ Grzegorz 1000GDAŃSKM4050M 852021-05-28 19:02:5507:19:3807:45:4817:33:5718:05:2225:36:49.05+10:28:0414:164,2
51BIEL Tomasz 1180WWW.OLIMPIASPORT.PL ROLKINAUKA.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4051M 862021-05-28 19:02:5007:30:5307:49:0317:25:1818:05:2025:36:54.25+10:28:0914:164,2
52GNIADY Krzysztof 1052ICT POLAND KOSTRZYNA NAD ODRANAMYŚLINM4052M 892021-05-29 19:04:5107:40:5008:13:4118:11:1218:41:2925:39:04.00+10:30:1814:174,2
53OSTAPIŃSKI Wojtek 1132OSTRESROKIPIASECZNOM4053M 902021-06-02 19:02:1408:43:5408:54:2018:30:0818:42:5425:47:16.65+10:38:3114:214,2
54MAZURCZAK Łukasz 1127SUPERNOWAPOZNAŃM4054M 912021-06-02 19:02:1508:35:0008:53:1418:06:1218:28:5225:57:27.10+10:48:4214:274,1
55SOFUŁ Tomasz 1070WARSZAWAM4055M 942021-05-29 19:04:5108:07:4308:39:2018:17:2719:04:4426:32:02.15+11:23:1714:464,1
56TEJWAN Leszek 1102SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM4056M 962021-05-31 19:00:1308:16:5208:58:0819:02:1219:29:0226:38:52.80+11:30:0714:504,0
57SZELĄG Piotr 1115TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM4057M 972021-06-01 19:00:2709:03:1510:24:5320:28:2221:09:3126:49:37.55+11:40:5214:564,0
58KRASIŃSKI Tomasz 1107JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4058M 982021-06-01 19:00:2809:37:5209:45:4721:40:5221:46:3727:55:38.45+12:46:5315:333,9
Niesklasyfikowani
GOLBIAK Wojciech 1012MIĘDZYRZEC PODLASKIM402021-05-28 19:02:5006:37:39 DNF06:57:50 DNF15:41:40 DNF16:07:41 DNF DNF--
WOJTCZAK Mariusz 1076BRZEZINYM402021-05-29 19:04:5106:10:47 DNF06:18:26 DNF08:16:24 DNF DNF DNF--
KORECKI Andrzej 1183MUROWANIECM402021-05-29 19:04:5206:31:59 DNF07:08:39 DNF08:54:11 DNF DNF DNF--
FOGT Maciej 1185CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5707:47:09 DNF08:28:02 DNF16:32:41 DNF DNF DNF--
KARPOWICZ Bartosz 1078LEŚNE DUKTY GDYNIA / GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM402021-05-30 18:59:5607:18:29 DNF07:58:06 DNF17:11:37 DNF DNF DNF--
MAŃSKI Robert 1082RUN-PASSION.PLBOJANOM402021-05-30 18:59:5607:17:58 DNF07:57:11 DNF17:11:39 DNF DNF DNF--
JANOWSKI Krzysztof 1054CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5607:47:13 DNF08:28:12 DNF17:14:06 DNF DNF DNF--
GRZELAKOWSKI Robert 1151WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃM402021-06-03 19:00:0808:21:14 DNF09:28:44 DNF17:42:58 DNF DNF DNF--
LEMBOWICZ Grzegorz 1155WKURWTEAMPOZNAŃ,I CO DALEJ ?SWARZĘDZM402021-06-03 19:00:0808:21:27 DNF09:28:46 DNF17:43:00 DNF DNF DNF--
KOZIOŁ Krzysztof 1184SZCZECINM402021-06-01 19:00:3007:59:50 DNF08:27:05 DNF17:54:06 DNF DNF DNF--
TAUZ Andrzej 1175WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1307:56:27 DNF08:12:44 DNF18:28:38 DNF DNF DNF--
MOSKAŁA Remigiusz 1091WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1207:56:23 DNF08:12:43 DNF18:28:40 DNF DNF DNF--
MARKOWICZ Robert 1126RAWA MAZOWIECKAM402021-06-02 19:02:1408:22:19 DNF08:44:50 DNF18:47:53 DNF DNF DNF--
GAŁEK Wojciech 1010NO PAIN NO GAINWROCŁAWM402021-05-28 19:02:5508:15:40 DNF08:38:30 DNF19:06:01 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Artur 1163TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM402021-06-03 19:00:0610:22:05 DNF10:22:55 DNF21:04:24 DNF DNF DNF--
HEJNA Łukasz 1016WROCŁAWM402021-05-28 19:02:5608:43:57 DNF09:19:44 DNF21:45:54 DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Krzysztof 1055MSPORTLUBINM402021-05-31 19:00:1010:13:21 DNF10:49:24 DNF25:33:28 DNF DNF DNF--
ZIEMNICKI Michał 1045KRAKÓWM402021-05-28 19:02:5606:46:24 DNF07:18:48 DNF DNF DNF DNF--
RÓG Bartosz 1192IRON ART RUN & SWIM TEAMTRZEMEŚNIAM402021-06-03 19:00:0504:35:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GROT Tomasz 1015KRAINA WILKARZESZÓWM402021-05-28 19:02:5005:25:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
JARMOLIŃSKI Piotr 1189MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402021-06-02 19:02:1205:32:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARAŚ Michał 1017PODHALE NOWY TARGNOWY TARGM402021-05-28 19:02:5306:12:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
KISIELEWSKI Konrad 1190KROK PO KROKUKIELCEM402021-06-03 19:00:0806:47:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
CICHOŃ Maciej 100642.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-05-28 19:02:5307:04:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKOWIAK Tomasz 1061CB163BYDGOSZCZM402021-05-29 19:04:5507:47:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZAKIEWICZ Tomasz 1059KRAKOWM402021-05-29 19:04:5408:00:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZNAMIEC Marcin 1046ULTRA KSPWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5509:34:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)