BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 55
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
Orlik 4
82.7km
Czas
netto
107.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LUBAŃSKI Robert 1109BRAKBUKOWICEM501M 152021-06-01 19:00:2806:26:0806:37:0613:45:2613:57:0918:56:23.20 10:335,7
2MAJCHROWSKI Jacek 1125NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM502M 182021-06-02 19:02:1207:07:2107:17:4414:05:4214:24:2519:06:49.50+00:10:2610:385,6
3MAKOWSKI Jerzy 1021SUSZNOM503M 422021-05-28 19:02:5407:04:0707:39:3315:37:4816:01:1421:42:47.05+02:46:2312:055,0
4KOSIOREK Adam 1106BSAC MOKOBODYMOKOBODYM504M 452021-06-01 19:00:2807:35:1407:55:5015:43:4616:08:5921:53:22.15+02:56:5812:114,9
5ODOLIŃSKI Jacek 1130OSTRÓDAM505M 512021-06-02 19:02:1407:15:0607:37:1816:00:3716:26:1222:45:39.70+03:49:1612:404,7
6MATYS Wojciech 1022WOJTEKKILLERNIEWODNICA KOŚCIELNAM506M 552021-05-28 19:02:5007:11:5907:39:3815:51:1716:27:3723:05:58.35+04:09:3512:524,7
7KOCOŃ Mariusz 1186KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM507M 662021-06-03 19:00:0608:21:5908:58:3917:34:4617:53:4423:51:28.35+04:55:0513:174,5
8NOWICKI Artur 1158SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM508M 672021-06-03 19:00:0607:24:3208:02:0916:41:0717:29:0723:52:14.90+04:55:5113:174,5
9SUWEZDA Jacek 1100CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM509M 782021-05-31 19:00:1107:18:5907:42:5617:01:0717:24:2824:49:25.05+05:53:0113:494,3
10BLADY Bogdan 1048KRAKÓWM5010M 932021-05-29 19:04:5408:00:4208:39:2618:17:1019:04:4126:31:58.85+07:35:3514:464,1
11NASTAZIAK Andrzej 1181KOBYŁKAM5011M 1002021-05-28 19:02:5308:46:4108:55:1423:08:3137:39:3544:20:03.20+25:23:4024:412,4
Niesklasyfikowani
SZYMAŃSKI Henryk 1038WROCŁAWM502021-05-28 19:02:5608:36:46 DNF08:57:04 DNF21:04:14 DNF21:57:03 DNF DNF--
NOWAK Jarosław 1129SPCTORUŃM502021-06-02 19:02:1308:22:18 DNF08:44:43 DNF18:35:54 DNF DNF DNF--
GRZESZCZAK Adam 1087BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM502021-05-31 19:00:1208:45:57 DNF09:36:29 DNF20:13:19 DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Czesław 1104PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIENAROLM502021-05-31 19:00:1107:52:04 DNF08:20:32 DNF DNF DNF DNF--
SROMEK Piotr 1032NOWY SĄCZM502021-05-28 19:02:5206:49:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MROWIEC Michal 1062LECH FREE TEAMBOBROWIECM502021-05-29 19:04:5206:58:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Dominik 1008BIELSKO-BIALAM502021-05-28 19:02:5609:36:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)