BIEG ŚNIADANIOWY - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Urząd Gminy w Ustroniu Morskim
Data:
2019-07-24
Miejsce:
Ustronie Morskie
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
70
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KWESTOROWSKI Bartosz 50TEAM DRACZYŃSKI - KWESTORUNZABRZEM-Open1M 100:18:42.95 3:4416
2BARAŃSKI Przemysław 1KM PSP SZCZECIN / MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-Open2M 200:19:55.94+00:01:123:5915.1
3POŁUBIŃSKI Paweł 80BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-Open3M 300:20:28.27+00:01:454:0514.7
4JAGIEŁA Adam 22KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-Open4M 400:20:38.41+00:01:554:0714.5
5WIŚNIEWSKI Tomasz 109PG TEAMKRAKÓWM-Open5M 500:20:46.47+00:02:034:0914.4
6HOŁUB Kamil 19MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-Open6M 600:20:56.39+00:02:134:1114.3
7ROKOSZ Radosław 87JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open7M 700:21:00.57+00:02:174:1214.3
8MICHALAK Mariusz 61WARSZAWAM-Open8M 800:21:06.61+00:02:234:1314.2
9KULCZEWSKI Łukasz 46KB VAMOS AMIGOS WROCŁAWWROCŁAWM-Open9M 900:21:25.85+00:02:424:1714
10PICK Tomasz 74SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open10M 1000:21:57.35+00:03:144:2313.7
11CEGLAREK Tomasz 5WOLSZTYNWOLSZTYNM-Open11M 1100:22:49.14+00:04:064:3413.1
12PĘKAŁA Piotr 73SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEKOSZALINM-Open12M 1200:22:56.39+00:04:134:3513.1
13SUCHOROWSKI Jakub 101PRO366KOBYLNICAM-Open13M 1300:23:20.44+00:04:374:4012.9
14KUREK Krzysztof 48PRZEBIEGLI MIŁKOWICEMIŁKOWICEM-Open14M 1400:23:34.04+00:04:514:4212.7
15BULANDA Grzegorz 4WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEM-Open15M 1500:24:21.17+00:05:384:5212.3
16SZYMSKI Tomasz 2BYTOMM-Open16M 1600:24:24.38+00:05:414:5212.3
17STELMACH Kamil 97RYBNIKM-Open17M 1700:24:27.58+00:05:444:5312.3
18KLIMASZEWSKI Jacek 34OD PONIEDZIAŁKU KRZEMIENIEWOKRZEMIENIEWOM-Open18M 1800:24:28.11+00:05:454:5312.3
19KOPROWSKI Marcin 38KOPER :)POBIEDZISKAM-Open19M 1900:24:28.39+00:05:454:5312.3
20OLCZAK Krzysztof 69SIANOWM-Open20M 2000:24:29.40+00:05:464:5312.3
21WANDACHOWICZ Mariusz 108ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM-Open21M 2100:24:30.29+00:05:474:5412.2
22KRÓLIKOWSKI Piotr 41BERGSON TEAM RUNWROCŁAWM-Open22M 2200:24:47.52+00:06:044:5712.1
23STAŃCZYK Sławomir 96STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-Open23M 2300:24:47.90+00:06:044:5712.1
24RASZEWSKI Grzegorz 18GOSTYŃM-Open24M 2400:25:41.51+00:06:585:0811.7
25CIEŚLEWICZ Karol 7OLAFCREWBYDGOSZCZM-Open25M 2500:25:42.55+00:06:595:0811.7
26SAŁAPATEK Robert 92LUTOMIAM-Open26M 2600:26:26.28+00:07:435:1711.3
27GRZĘDA Michał 15POBIEDZISKAM-Open27M 2700:26:27.38+00:07:445:1711.3
28SĘDKOWSKI Grzegorz 95KATOWICEM-Open28M 2800:26:31.04+00:07:485:1811.3
29GRENADIER Damian 13EDUKACJA LUBASZLUBASZM-Open29M 2900:26:45.52+00:08:025:2111.2
30MIKA Józef 66POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃM-Open30M 3000:26:45.80+00:08:025:2111.2
31CIAPA Marcin 6RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM-Open31M 3100:26:50.19+00:08:075:2211.2
32PUŚCIAN Krzysztof 84SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-Open32M 3200:26:51.30+00:08:085:2211.2
33WYTYKOWSKI Mariusz 113ŁÓDŹM-Open33M 3300:26:57.64+00:08:145:2311.1
34DĘBSKI Dominik 12GOSTYŃM-Open34M 3400:27:09.67+00:08:265:2611
35NOREK Tomek 68KOSZALINM-Open35M 3500:27:17.66+00:08:345:2711
36OCHNIO Krzysztof 116KEPNOM-Open36M 3600:27:55.92+00:09:125:3510.7
37STĘPKOWSKI Marek 28POZNAŃM-Open37M 3700:28:14.79+00:09:315:3910.6
38ORYSZCZYN Arkadiusz 72KOSZALINM-Open38M 3800:28:28.37+00:09:455:4110.5
39STOLARCZYK Daniel 98ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM-Open39M 3900:28:29.62+00:09:465:4110.5
40GAŁECKI Jacek 9TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM-Open40M 4000:28:31.69+00:09:485:4210.5
41MICHALAK Miłosz 63WARSZAWAM-Open41M 4100:28:47.88+00:10:045:4510.4
42WRONIAK Paweł 111SEROCKM-Open42M 4200:29:13.19+00:10:305:5010.3
43SUCHOROWSKI Damian 102ROGOŹNOM-Open43M 4300:29:23.47+00:10:405:5210.2
44MAŁYSZ Adam 59RYBNIKM-Open44M 4400:30:17.83+00:11:346:039.9
45KARNICKI Zygmunt 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open45M 4500:30:27.10+00:11:446:059.9
46SAWIŃSKI Jacek 94KOSZALINM-Open46M 4600:30:57.11+00:12:146:119.7
47JASZCZAK Filip 70KONINM-Open47M 4700:31:42.98+00:13:006:209.5
48EGLER Michał 53POZNAŃM-Open48M 4800:32:01.68+00:13:186:249.4
49NAGUCKI Mateusz 67NAGUCKA MAT GOŹDZIKOPALENICAM-Open49M 4900:32:14.18+00:13:316:269.3
50JASZCZAK Radek 65KONINM-Open50M 5000:32:37.96+00:13:556:319.2
51SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 104UKS SOKÓŁ USTRONIE MORSKIEUSTRONIE MORSKIEM-Open51M 5100:33:38.67+00:14:556:438.9
52KOTYNIA Jacek 39ŁÓDŹM-Open52M 5200:34:46.64+00:16:036:578.6
53GRONOWSKI Waldemar 14SPARTANIE DZIECIOMPIEKARY ŚLĄSKIEM-Open53M 5300:35:26.46+00:16:437:058.5
54KARNICKI Artur 32KOSZALINM-Open54M 5400:41:46.74+00:23:038:217.2
Znaleziono 54 wynik(ów)