BIEG ŚNIADANIOWY RODZINNY - 2.5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Urząd Gminy w Ustroniu Morskim
Data:
2019-07-24
Miejsce:
Ustronie Morskie
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
30
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
30
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Rodzina

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
2.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAMIOŁ Michał 23KIELCERodzina1M 100:12:20.79 4:5612.1
2JABŁOŃSKI Andrzej 21JABŁOŃSZCZAKICZARNERodzina2M 200:12:28.02+00:00:074:5912
3JUŚKO Rafał 26OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIRodzina3M 300:12:41.53+00:00:205:0411.8
4JAMIOŁ Anna 24KIELCERodzina4K 100:13:29.47+00:01:085:2311.1
5JAMIOŁ Antoni 25KIELCERodzina5M 400:13:48.52+00:01:275:3110.9
6WYCZYŃSKI Piotr 117WARSZAWARodzina6M 500:15:29.58+00:03:086:119.7
7OSTROWSKA Kamila 57Rodzina7K 200:15:38.17+00:03:176:159.6
8KORCZYŃSKA Liwia 40Rodzina8K 300:15:40.58+00:03:196:169.6
9WYSZYŃSKI Dariusz 119WARSZAWARodzina9M 600:15:49.61+00:03:286:209.5
10MADALIŃSKI Maciej 56LESZNORodzina10M 700:15:59.66+00:03:386:249.4
11KLUKOWSKI Marcin 37UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKRodzina11M 800:16:09.13+00:03:486:279.3
12KLUKOWSKA Magda 36UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKRodzina12K 400:16:09.64+00:03:486:289.3
13KLUKOWSKA Martyna 35UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKRodzina13K 500:16:09.85+00:03:496:289.3
14KUCZYNSKI Tobiasz 44LESZNORodzina14M 900:16:35.00+00:04:146:389
15KUCZYŃSKI Rafał 4526 2LESZNORodzina15M 1000:16:35.30+00:04:146:389
16JUŚKO Elwira 27OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIRodzina16K 600:16:56.32+00:04:356:468.9
17CZUPAJŁO Jakub 8KOSZALINRodzina17M 1100:17:22.57+00:05:016:578.6
18MADALIŃSKA Sylwia 54LESZNORodzina18K 700:17:26.52+00:05:056:588.6
19MADALIŃSKI Michał 55LESZNORodzina19M 1200:17:26.69+00:05:056:588.6
20KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 49JABŁOŃSZCZAKICZARNERodzina20K 800:19:51.36+00:07:307:567.6
21JABŁOŃSKA Milenka 20JABŁOŃSZCZAKICZARNERodzina21K 900:19:51.41+00:07:307:567.6
22WÓJTOWICZ Rafał 33GLIWICERodzina22M 1300:20:45.86+00:08:258:187.2
23WÓJTOWICZ Róża 118GLIWICERodzina23K 1000:20:46.16+00:08:258:187.2
24WOJTOWICZ Karolina 110SIOSTRY MADIZARGLIWICERodzina24K 1100:20:46.42+00:08:258:187.2
25JUŚKO Aleksandra 51OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIRodzina25K 1200:21:36.35+00:09:158:386.9
26KĘDZIERSKA Julia 52Rodzina26K 1300:22:27.68+00:10:068:586.7
27KĘDZIERSKA Urszula 11BOBOWARodzina27K 1400:22:29.99+00:10:098:596.7
28KORCZYŃSKA Daria 58Rodzina28K 1500:22:58.50+00:10:379:116.5
29KACZMAREK Teresa 30PG TEAMWARSZAWARodzina29K 1600:22:59.57+00:10:389:126.5
30OSTROWSKI Igor 43Rodzina30M 1400:27:43.88+00:15:2311:055.4
Znaleziono 30 wynik(ów)