BIEG STRAŻACKI - 6 KM
Bieg Strażacki
Organizator : Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data : 2021-10-16
Miejsce : Krępa Słupska
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 79
Wystartowało : 76
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-Strażak | M-Strażak
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RUDNIK Krzysztof 163SŁUPSKOPEN -M1M 100:23:30.90 3:5515,3
2TREBIK Łukasz 151WRZEŚCIEOPEN -M2M 200:25:39.41+00:02:084:1614,0
3ŻYLICZ Paweł 177KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M3M 300:26:07.51+00:02:364:2113,8
4DUDA Grzegorz 22OSP BUKÓWKA/ BEST BEASTSSŁUPSKM-Strażak 1M 400:26:28.72+00:02:574:2413,6
5CZYŻYKOWSKI Mateusz 17SŁUPSKOPEN -M4M 500:26:56.28+00:03:254:2913,4
6WILUSZ Krzysztof 139SŁUPSKOPEN -M5M 600:27:35.72+00:04:044:3513,1
7SZCZYGIEŁ Marcin 165KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M6M 700:27:41.02+00:04:104:3613,0
8DEMIDOK Marcin 19ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M7M 800:27:56.79+00:04:254:3912,9
9PIŁAT Paweł 101BEST BEASTSWŁYNKOWOOPEN -M8M 900:28:17.63+00:04:464:4212,7
10KAMIŃSKI Marcin 46SMOŁDZINOOPEN -M9M 1000:28:46.03+00:05:154:4712,5
11GAWEŁ Zbigniew 29POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M10M 1100:28:52.80+00:05:214:4812,5
12GROCHOWSKI Piotr 33SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M11M 1200:29:02.64+00:05:314:5012,4
13KAMIŃSKA Monika 42SŁUPSKOPEN -K1K 100:29:23.88+00:05:524:5312,3
14ANTOSIAK Grzegorz 3SŁUPSKOPEN -M12M 1300:29:33.96+00:06:034:5512,2
15CHUDY Henryk 13K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -M13M 1400:29:44.82+00:06:134:5712,1
16SIDOR Mariusz 154ANANASY 23FALSŁUPSKOPEN -M14M 1500:29:48.75+00:06:174:5812,1
17SMOŁUCH Marcin 116OSP MASŁOWICEMASŁOWICEM-Strażak 2M 1600:29:59.86+00:06:284:5912,0
18TOMCZAK Dominik 128W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M15M 1700:30:00.65+00:06:295:0012,0
19KAMIŃSKI Marcin 44ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M16M 1800:30:24.60+00:06:535:0411,8
20KONKEL Bonita 60POZNAŃOPEN -K2K 200:31:12.44+00:07:415:1211,5
21ROCŁAWSKI Grzegorz 107SZOPANDJITSUKOBYLNICAOPEN -M17M 1900:31:21.75+00:07:505:1311,5
22RAHOZA Szymon 106ORZEŁ SIEMIANICESIEMIANICEOPEN -M18M 2000:31:35.58+00:08:045:1511,4
23CZYŻYKOWSKI Krzysztof 16SŁUPSKOPEN -M19M 2100:32:08.47+00:08:375:2111,2
24GAWEŁ Iza 30SŁUPSKOPEN -K3K 300:32:11.52+00:08:405:2111,2
25KLIMCZAK Agnieszka 56SIEMIANICEOPEN -K4K 400:32:33.21+00:09:025:2511,1
26ZIELIŃSKA Marzena 150SŁUPSKOPEN -K5K 500:32:33.44+00:09:025:2511,1
27FURSEWICZ Bartłomiej 28WIN PRO BURZASIEMIANICEOPEN -M20M 2200:32:40.63+00:09:095:2611,0
28KĘSIK Agnieszka 52ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKOPEN -K6K 600:33:04.09+00:09:335:3010,9
29KWAŚNIAK Zdzisław 80PRO DYSTANSSŁUPSKOPEN -M21M 2300:33:27.65+00:09:565:3410,8
30JAŻDŻEWSKA Elżbieta 15BEST BEASTSSŁUPSKOPEN -K7K 700:33:39.53+00:10:085:3610,7
31KOWALSKI Krzysztof 160STOPA SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M22M 2400:34:31.33+00:11:005:4510,4
32WINNICKI Michał 141SŁUPSKOPEN -M23M 2500:34:37.15+00:11:065:4610,4
33ŁUBKOWSKA Magdalena 85SŁUPSKOPEN -K8K 800:34:43.76+00:11:125:4710,4
34SAGAŁA Patrycja 109SŁUPSKOPEN -K9K 900:34:44.03+00:11:135:4710,4
35KRASUCKA Izabela 71SŁUPSKOPEN -K10K 1000:34:44.67+00:11:135:4710,4
36ROZENTAL Barbara 158KOBYLNICAOPEN -K11K 1100:34:44.93+00:11:145:4710,4
37ZARZYCKA Izabela 145W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -K12K 1200:35:03.87+00:11:325:5010,3
38KĘSIK Łukasz 152SŁUPSKOPEN -M24M 2600:35:11.86+00:11:405:5110,2
39OKRÓJ Sylwia 94SPONTAN POTĘGOWODARŻYNOOPEN -K13K 1300:35:18.24+00:11:475:5310,2
40WINIARSKI Grzegorz 140RADA GMINYREDĘCINOPEN -M25M 2700:35:18.37+00:11:475:5310,2
41ORŁOWSKI Edward 95SŁUPSKOPEN -M26M 2800:35:25.24+00:11:545:5410,2
42KLIMEK Marcin 57SŁAWNOOPEN -M27M 2900:35:31.00+00:12:005:5510,1
43FRUBA Karina 27STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOOPEN -K14K 1400:35:39.42+00:12:085:5610,1
44KONKEL Joanna 59MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOOPEN -K15K 1500:35:40.71+00:12:095:5610,1
45KALISZEWSKA Beata 41OSP WIKLINOSIEMIANICEK-Strażak1K 1600:35:53.39+00:12:225:5810,0
46LEWICKI Marcin 83SAMOLEJ ZTSWIERZBIĘCINOPEN -M28M 3000:36:20.57+00:12:496:039,9
47LEMAŃCZYK Sebastian 81SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M29M 3100:36:22.01+00:12:516:039,9
48KOWALSKI Bartosz 67SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M30M 3200:36:24.94+00:12:546:049,9
49KANIA Brajan 176SŁUPSKOPEN -M31M 3300:36:53.52+00:13:226:089,8
50TĘSNA Magdalena 127OSO'M RUNNERSSIEMIANICEOPEN -K16K 1700:37:56.35+00:14:256:199,5
51MARCZAK Małgorzata 89W.P.K. SŁOŃ TEAMŻELKOWOOPEN -K17K 1800:38:24.34+00:14:536:249,4
52SKIBIŃSKI Rafał 153SŁUPSKOPEN -M32M 3400:38:28.60+00:14:576:249,4
53TURCZYN Grzegorz 129W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M33M 3500:38:51.90+00:15:216:289,3
54SĘDZIŃSKI Adam 114GMINA SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M34M 3600:39:22.54+00:15:516:339,1
55PŁODZIEŃ Karolina 102KARZCINOOPEN -K18K 1900:39:26.30+00:15:556:349,1
56STANIASZEK Bogusław 120TUPOT USTKAGŁOBINOOPEN -M35M 3700:39:51.57+00:16:206:389,0
57KRZESZOWSKI Łukasz 74SŁUPSKOPEN -M36M 3800:40:29.93+00:16:596:448,9
58KARWASZ Krzysztof 50KWAKOWOOPEN -M37M 3900:40:47.24+00:17:166:478,8
59ADACH Łukasz 1SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M38M 4000:41:17.89+00:17:466:528,7
60GUZIŃSKA Ewa 34GMINA SŁUPSKKOBYLNICAOPEN -K19K 2000:41:21.24+00:17:506:538,7
61URBAN Ewelina 135GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K20K 2100:41:21.48+00:17:506:538,7
62MARCZAK Andrzej 88W.P.K. SŁOŃ TEAMŻELKOWOOPEN -M39M 4100:41:23.75+00:17:526:538,7
63STRANC Norbert 121SŁUPSKOPEN -M40M 4200:42:27.79+00:18:567:048,5
64ZDANOWICZ Sylwia 149SŁUPSKOPEN -K21K 2200:42:39.18+00:19:087:068,4
65ANDRZEJCZYK Ewelina 2ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K22K 2300:42:51.97+00:19:217:088,4
66WOJCIŃSKA Iwona 142ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K23K 2400:42:52.34+00:19:217:088,4
67WYSZECKA Anna 144ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K24K 2500:42:52.55+00:19:217:088,4
68PROKOP Renata 162SŁUPSKOPEN -K25K 2600:42:52.79+00:19:217:088,4
69WELTROWSKA Alicja 138ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K26K 2700:42:53.95+00:19:237:088,4
70BURMAN Tomasz 12ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M41M 4300:42:54.55+00:19:237:098,4
71SUCHODOLSKA Anna 169OSP WICKOWICKOK-Strażak2K 2800:44:48.16+00:21:177:288,0
72MUSIAŁ Klaudia 93K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Strażak3K 2900:45:50.18+00:22:197:387,9
73LUBIŃSKA Liliana 84NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K27K 3000:47:20.33+00:23:497:537,6
74OSKROBA Aleksandra 98SŁUPSKOPEN -K28K 3100:47:33.57+00:24:027:557,6
75GRUZIŃSKI Olek 157GMINA SŁUPSKKOBYLNICAOPEN -M42M 4400:51:50.35+00:28:198:386,9
Niesklasyfikowani
RYCHTER Dariusz 108SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M DNF--
Znaleziono 76 wynik(ów)