BIEG STRAŻACKI - NORDIC WALKING - 6 KM
Bieg Strażacki
Organizator : Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data : 2021-10-16
Miejsce : Krępa Słupska
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAWORSKI Robert 155PIESZCZOPEN -M1M 100:42:26.91 7:048,5
2SZYCKO Oliwia 123KOBYLNICAOPEN -K1K 100:42:45.99+00:00:197:078,4
3HORBACZ Grzegorz 37SŁUPSKOPEN -M2M 200:45:46.27+00:03:197:377,9
4ANTOSIK Grażyna 4K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K2K 200:47:06.85+00:04:397:517,6
5WORONOWICZ Kamila 143SIEMIANICEOPEN -K3K 300:48:29.74+00:06:028:047,4
6SZYCKO Radosław 124KOBYLNICAOPEN -M3M 300:48:46.20+00:06:198:077,4
7KOCOŃ Sylwia 58SIEMIANICEOPEN -K4K 400:49:23.46+00:06:568:137,3
8SIELSKA Anna 115DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K5K 500:50:59.46+00:08:328:297,1
9KENIG Renata 51K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K6K 600:51:22.59+00:08:558:337,0
10PODLEŚ Danuta 103DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K7K 700:51:22.97+00:08:568:337,0
11DOBROSIELSKA Alina 20DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K8K 800:51:54.81+00:09:278:396,9
12HORBACZ Iwona 36SŁUPSKOPEN -K9K 900:52:22.96+00:09:568:436,9
13SAMOLEJ Barbara 112SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K10K 1000:54:01.14+00:11:349:006,7
14PIŁAT Agnieszka 100SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K11K 1100:54:07.90+00:11:409:016,7
15PYŚNIAK Anna 105SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K12K 1200:54:49.67+00:12:229:086,6
16PEDA Anna 161SIEMIANICEOPEN -K13K 1300:54:56.28+00:12:299:096,6
17GRACHEL Agnieszka 32GRACHELTEAMREDZIKOWOOPEN -K14K 1400:55:15.13+00:12:489:126,5
18SZCZYPEK Ela 122SŁUPSKOPEN -K15K 1500:55:33.94+00:13:079:156,5
19WALLOCH Krystyna 137SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K16K 1600:58:22.79+00:15:559:436,2
20DYKIER Barbara 23WŁYNKÓWKOOPEN -K17K 1701:01:07.81+00:18:4010:115,9
21DOBROSIELSKI Andrzej 21DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M4M 401:01:11.46+00:18:4410:115,9
22JAŚKIEWICZ Adam 40GMINA SŁUPSKDAMNICAOPEN -M5M 501:01:13.70+00:18:4610:125,9
23OLEWIŃSKA Danuta 166OPEN -K18K 1801:01:18.44+00:18:5110:135,9
24MAŁYSZKA Andrzej 90GMINA SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M6M 601:01:28.31+00:19:0110:145,9
25DĄBROWSKA Małgorzata 18GMINA SŁUPSKDAMNOOPEN -K19K 1901:01:29.00+00:19:0210:145,9
26STRASZAK Marzena 173REDZIKOWOOPEN -K20K 2001:03:35.39+00:21:0810:355,7
27GUZIŃSKA Alicja 156GMINA SŁUPSKOPEN -K21K 2101:07:06.90+00:24:3911:115,4
28KARNICKA Marysia 49KRĘPA SŁUPSKAOPEN -K22K 2201:07:08.24+00:24:4111:115,4
29KARNICKI Patryk 178KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M7M 701:07:08.40+00:24:4111:115,4
30KARNICKA Karolina 48KRĘPA SŁUPSKAOPEN -K23K 2301:07:09.42+00:24:4211:115,4
31FORMELA Maja 26MIANOWICEOPEN -K24K 2401:07:11.53+00:24:4411:115,4
32164 164 164OPEN -K25K 2501:07:12.15+00:24:4511:125,4
33FORMELA Anna 25MIANOWICEOPEN -K26K 2601:07:12.25+00:24:4511:125,4
34BORKOWSKA Henryka 168REDZIKOWOOPEN -K27K 2701:07:55.07+00:25:2811:195,3
35SOWIRKA Teresa 171REDZIKOWOOPEN -K28K 2801:07:58.45+00:25:3111:195,3
Znaleziono 35 wynik(ów)