Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-19
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 103
Nie ukończyło : 24
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1JÓZWIAK Piotr 69Kita TeamŁÓDŹSenior II M - 30 1M 100:00:0201:00:1103:21:4205:23:4107:16:3309:16:2711:29:5812:53:0215:01:29.2515:01:31.50 6:568,7
2STOLARZ Piotr 116Masters M - 40 1M 200:00:0401:01:2003:27:0805:23:4007:16:4009:19:3211:31:5613:02:2715:14:10.7515:14:15.60+00:12:447:018,5
3ŻARECKI Łukasz 87SIECHNICESenior II M - 30 2M 300:00:0401:04:5603:37:1105:38:0307:33:3409:46:2012:01:3913:24:5215:45:35.7015:45:40.60+00:44:097:168,2
4BORÓWKA Ryszard 19GDYNIAMasters M - 40 2M 400:00:0701:05:1403:39:2805:48:3007:48:3909:52:0812:21:3613:44:2616:05:30.4016:05:37.40+01:04:057:258,1
5POLAK Stanisław 93NiezrzeszonyKRAKÓWMasters M - 40 3M 500:00:1201:09:0003:55:3606:11:0708:13:5310:24:1912:51:1114:14:4016:39:04.8516:39:17.40+01:37:457:417,8
5MATEJCZUK Agata 108ATTIQ TeamPARZĘCZEWSenior II K - 301K 100:00:1001:06:4803:52:5306:01:2808:13:5510:24:2012:51:2014:14:4316:39:06.8516:39:17.40+01:37:457:417,8
7PAWLUŚ Mirosław 42JSC JasłoJASŁOMasters M - 40 4M 600:00:0401:08:5903:58:4406:12:5808:22:2310:39:1013:11:4514:46:4617:15:25.2517:15:29.50+02:13:587:577,5
8KAROLAK Ania 92SŁUPSKSenior II K - 302K 200:00:0801:09:0204:10:2206:46:2208:49:3610:53:2613:25:1114:55:2017:22:07.7017:22:16.60+02:20:458:007,5
8DYJAK Robert 46STRONIE SLASKIESenior II M - 30 3M 700:00:0301:06:4003:53:1306:01:3608:23:4710:53:4613:25:1514:55:2317:22:12.8017:22:16.60+02:20:458:017,5
10RZĄDKOWSKI Mirosław 30Niagara Fitnes Klub RakoniewiceRAKONIEWICEWeteran I M - 50 1M 800:00:0701:05:3703:41:0705:49:1608:04:3410:42:3813:32:2015:01:3217:29:04.4017:29:11.70+02:27:408:047,4
11PAŁETKO Grzegorz 18Nysa BiegaJASIENICA DOLNASenior II M - 30 4M 900:00:1601:12:3304:08:0006:28:0608:35:2510:59:2513:39:4015:09:3117:48:02.5517:48:19.30+02:46:478:127,3
12WOJNO Arkadiusz 21Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II M - 30 5M 1000:00:0801:05:3703:54:4206:11:3108:24:4310:59:5914:04:0615:43:0717:50:01.8017:50:10.65+02:48:398:137,3
13PODOLAK Ula 104WROCŁAWSenior I K - 201K 300:00:0301:09:1704:05:1606:12:3808:25:3010:55:1713:46:5215:28:0018:21:36.4518:21:40.10+03:20:088:287,1
14SZENDZIELARZ Marcin 99Wyznawcy końca sezonu biegowegoBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 5M 1100:00:0501:08:5904:04:3206:22:3508:38:4211:06:5013:39:5515:25:4718:31:05.1018:31:10.60+03:29:398:327,0
15GOSTYŃSKI Krzysztof 36KRAKÓWMasters M - 40 6M 1200:00:1401:14:5904:24:4006:59:3309:13:2211:34:4914:24:4116:11:5118:45:22.5018:45:37.30+03:44:058:396,9
16NIEMIRO Dominika 81Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICESenior II K - 303K 400:00:2801:23:5904:46:2307:20:0709:32:0511:49:3314:32:4716:03:1018:47:52.4518:48:20.45+03:46:488:406,9
17TUCZYŃSKI Maciej 'Apacz' 106Old School TRAIL RUNNINGRZESZÓWSenior II M - 30 6M 1300:00:1401:08:4604:02:4006:24:2908:42:4011:27:0614:13:0616:00:3118:51:38.5518:51:52.65+03:50:218:426,9
18BORUSIŃSKI Piotr 102AML SłupskSŁUPSKMasters M - 40 7M 1400:00:1101:13:2604:24:4106:58:3009:26:4112:03:3114:49:4316:21:0918:55:02.2518:55:13.50+03:53:428:436,9
19DOROSZ Marek 95KB ManiacTULCEWeteran I M - 50 2M 1500:00:1001:17:2904:34:1307:23:0809:53:3012:31:4514:45:0016:45:0619:18:55.0519:19:05.30+04:17:338:546,7
20KNAPIK Piotr 58Team Kurort Lądek ZdrójWROCŁAWMasters M - 40 8M 1600:00:1901:19:1004:30:3906:59:0709:04:2011:52:3314:43:3916:20:4019:19:59.8519:20:18.90+04:18:478:556,7
21SOBORSKI Krzysztof 1011977OLKUSZMasters M - 40 9M 1700:00:1601:14:4404:31:5907:17:4709:52:3112:42:5515:48:0417:27:5319:48:24.4519:48:40.50+04:47:099:086,6
22NIEZGÓDKA Tomasz 88FaktoringEkspert.plWROCŁAWMasters M - 40 10M 1800:00:0501:10:4604:13:5806:46:2808:58:3911:40:4414:46:4516:48:1819:51:42.7019:51:48.65+04:50:179:106,5
23WRÓBEL Kelli 112Senior II K - 304K 500:00:2401:20:2204:39:2307:36:1410:16:0813:02:0715:50:0517:28:5520:00:54.2020:01:19.00+04:59:479:146,5
24KURPIEWSKA Anna 39GT RATWROCŁAWMasters K - 401K 600:00:1201:13:1904:33:3907:07:3809:35:0712:18:1315:23:2517:24:4020:17:15.8020:17:28.10+05:15:569:216,4
25SIKORSKI Marcin 63TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 11M 1900:00:1401:13:1704:33:3707:07:4109:35:0512:18:1915:23:2317:24:4120:17:14.0520:17:28.25+05:15:569:216,4
26PIETRZAK Jan 49WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 7M 2000:00:1001:16:5104:34:5207:00:0509:27:2712:04:1815:11:3417:02:4120:24:38.8520:24:49.50+05:23:189:256,4
27CAŁY Patryk 15#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 8M 2100:00:1901:22:1804:56:3807:38:4310:16:2513:07:1816:12:1018:02:4020:41:46.3020:42:06.25+05:40:349:336,3
28KOZŁOWSKI Leszek 25LESZNOMasters M - 40 12M 2200:00:1001:16:1204:54:2307:47:1310:27:4013:10:5516:06:3717:50:3920:46:42.4520:46:53.10+05:45:219:356,3
29FILIPIAK Hieronim 29MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 13M 2300:00:2401:17:4204:41:4507:18:1209:49:5512:37:5315:41:5717:36:5120:48:17.6020:48:41.70+05:47:109:366,2
30BOGDANOWICZ Beata 91BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKMasters K - 402K 700:00:2701:20:1704:41:4107:18:0809:49:4912:29:1715:22:0217:12:1020:52:41.8520:53:09.20+05:51:379:386,2
31PASTUŁA Łukasz 6KOLBUSZOWASenior II M - 30 9M 2400:00:1401:20:3104:48:3907:20:2409:42:1012:29:2315:25:0317:12:3020:52:55.8020:53:10.15+05:51:389:386,2
32LIPIŃSKI Krzysztof 97KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 3M 2500:00:1901:20:3404:43:0707:22:5509:53:2312:36:4615:57:3418:02:1421:13:10.4021:13:29.70+06:11:589:476,1
33SADŁO Tomasz 34Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZESenior II M - 30 10M 2600:00:2101:11:3204:14:4306:49:1909:13:1912:01:1515:48:2818:06:0121:18:30.7521:18:51.95+06:17:209:506,1
34MARTIN Jacek 68CHORZÓWMasters M - 40 14M 2700:00:1401:15:5605:30:4408:35:4911:10:5314:03:4617:03:3518:52:1122:03:19.1022:03:33.45+07:02:0110:105,9
35ŻAK - ŁEBEK Ewa 100OLKUSZMasters K - 403K 800:00:1601:26:3505:22:4408:24:0311:10:3314:06:2917:07:5419:01:2822:03:28.0522:03:44.35+07:02:1210:105,9
36ZACZYŃSKA Anna 76LUBINSenior II K - 305K 900:00:1701:13:1004:23:4306:47:1908:59:3111:39:2714:52:2217:10:2922:03:48.6022:04:06.50+07:02:3510:105,9
37REJF Tomasz 12rudy and tuniekBARTOSZYCEMasters M - 40 15M 2800:00:0901:20:4405:05:4607:51:4110:26:4313:28:5916:42:3818:51:2322:03:57.7022:04:07.30+07:02:3510:115,9
38DZIUBA Piotr 26WROCŁAWMasters M - 40 16M 2900:00:4101:23:1605:05:3307:51:0910:27:1113:23:3616:42:0518:50:5022:03:25.5022:04:07.35+07:02:3510:105,9
39KISIAŁA Filip 2Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 11M 3000:00:2501:17:1504:51:5607:43:2210:25:4013:24:0216:51:3818:52:4422:06:04.9522:06:30.05+07:04:5810:125,9
40AUGUSTOWSKA Izabela 72KB Geotermia UniejówWARTKOWICEMasters K - 404K 1000:00:0801:29:5905:27:5508:26:5411:28:4614:33:2517:26:1419:12:4222:19:01.9522:19:10.45+07:17:3810:185,8
41PROZOROWSKI Wiesław 28Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 4M 3100:00:0901:30:1105:24:4708:24:5311:08:5414:03:5717:18:0719:12:3822:19:02.8522:19:11.85+07:17:4010:185,8
42DUDZIK Jacek 56TeamKurort Lądek ZdrójKŁODZKOWeteran II M - 601M 3200:00:1701:25:0505:14:0608:18:1411:04:1013:46:5915:42:1019:16:0922:43:18.1022:43:35.55+07:42:0410:295,7
43SERAFIN Paulina 98Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWSenior II K - 306K 1100:00:1901:25:5405:06:1907:54:5410:40:5713:47:4017:35:1719:31:1322:46:30.9522:46:50.15+07:45:1810:305,7
44JANKOWIAK Przemysław 11WŁOSZAKOWICEMasters M - 40 17M 3300:00:0801:13:5805:20:1908:25:0211:14:2414:07:2617:25:2819:32:1022:55:30.8022:55:39.10+07:54:0710:345,7
45STAWICKI Grzegorz 109RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEMasters M - 40 18M 3400:00:4301:28:1405:14:0707:56:3310:32:1613:19:3216:33:2918:37:1122:55:14.3022:55:57.35+07:54:2510:345,7
46KOZŁOWSKI Bartłomiej 110Masters M - 40 19M 3500:00:3801:29:2305:21:3708:10:1010:59:1314:07:0917:48:0919:50:4823:10:39.5523:11:18.05+08:09:4610:415,6
47ZUBOWICZ Jakub 33Żwawe Żubry / BZ WBK FaktorWARSZAWASenior II M - 30 12M 3600:00:3601:29:4205:07:0808:05:1411:03:3114:07:0817:51:0419:57:5623:45:16.2523:45:52.90+08:44:2110:575,5
48NOJSZEWSKA Anika 83WARSZAWASenior II K - 307K 1200:00:3801:29:2405:21:3708:10:1811:01:4114:07:3517:49:3220:28:3924:16:00.0524:16:38.95+09:15:0711:125,4
49KOTYSZ Waldemar 66GiCOPOLEWeteran I M - 50 5M 3700:00:4701:26:4605:35:4708:34:1611:28:3714:54:2218:33:0820:58:0624:26:56.4524:27:43.70+09:26:1211:175,3
50MATYSZCZAK Sławomir 90RĘBIELICE KRÓLEWSKIEWeteran I M - 50 6M 3800:01:3001:36:3705:54:2809:03:4111:51:4715:00:2818:39:2321:16:4424:31:47.6524:33:18.40+09:31:4611:195,3
51WOLSZCZAK Konrad 24Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINSenior II M - 30 13M 3900:01:3001:36:3905:54:2509:03:4411:51:5615:00:3318:39:2921:16:4524:31:48.4024:33:18.60+09:31:4711:195,3
52PALKIJ Aleksandra 67Ks Limanowa ForrestDOBRASenior II K - 308K 1300:01:3601:36:3305:54:1809:03:3911:51:4715:00:3018:39:2121:17:0924:31:42.6524:33:18.90+09:31:4711:195,3
53MARCINIAK Paweł 85Cross Straceńców TeamGŁOGÓWWeteran I M - 50 7M 4000:00:1301:23:4905:30:4908:53:2712:06:4615:32:4819:15:1720:29:1424:35:44.1024:35:57.35+09:34:2511:215,3
54PFAJFER Marek 78Spójnia Białe BłotaLEGBĄDSenior II M - 30 14M 4100:00:1501:22:3005:07:5908:18:3011:14:5414:14:1017:57:4520:20:5524:37:22.7024:37:38.10+09:36:0611:215,3
55MIKOŁAJCZYK Agnieszka 47Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II K - 309K 1400:00:0801:18:3904:59:2808:01:1910:51:2313:51:0317:30:4719:53:3224:39:34.4524:39:43.30+09:38:1111:225,3
56SLOWINSKI Grzegorz 54WROCLAWSenior II M - 30 15M 4200:00:4501:35:5705:29:1508:08:4510:47:1813:50:2318:02:0721:07:2824:42:24.5524:43:10.25+09:41:3811:245,3
57TROJAN Paweł 77SZCZYTNA BIEGASZCZYTNASenior II M - 30 16M 4300:00:1201:21:4005:11:0708:08:3511:04:4814:18:5817:59:0120:33:5424:49:05.1524:49:17.55+09:47:4611:275,2
58WIJAS Mariusz 86KRAKÓWMasters M - 40 20M 4400:00:3001:34:1505:48:3908:53:1412:01:3415:14:4818:56:1321:15:3224:49:15.7024:49:46.05+09:48:1411:275,2
59LEMBOWICZ Grzegorz 8Poznan I Love You TeamPOZNAŃMasters M - 40 21M 4500:00:4801:34:3405:37:4708:33:5911:21:2814:40:2118:09:5220:30:2124:52:25.5024:53:13.90+09:51:4211:285,2
60SOBKOWIAK Ewa 103POZNAŃWeteran K - 501K 1500:00:4801:32:4406:17:4109:36:2812:37:0815:31:4219:06:5221:29:4124:58:23.6024:59:11.75+09:57:4011:315,2
61TOMICZEK Tomasz 41ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 17M 4600:00:4601:36:0105:29:1908:08:4410:47:1913:50:4318:09:5621:15:2725:04:13.3025:04:59.45+10:03:2711:345,2
62SIENKIEWICZ Wojtek 22Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 22M 4700:00:3901:29:1505:48:1308:58:2211:51:4614:50:4418:09:3320:53:2825:12:17.3025:12:57.15+10:11:2511:375,2
63MŁODOŻENIEC Mirosław 73Rembertów teamSOBÓTKASenior II M - 30 18M 4800:00:4101:22:0105:08:0708:10:2211:03:2113:55:5917:36:3120:40:3925:12:55.3025:13:36.85+10:12:0511:385,2
64PAWŁOWICZ Przemysław 17LEGNICAMasters M - 40 23M 4900:00:3601:35:3705:45:1509:02:2011:59:4815:15:4619:08:3521:26:2425:14:14.5525:14:50.70+10:13:1911:385,2
65BARAŃSKI Rafał 59Biegam Bo Muszę OpoleOPOLEMasters M - 40 24M 5000:00:4401:34:2005:54:5009:06:4712:14:1815:28:3019:09:2321:41:5425:20:04.1025:20:49.00+10:19:1711:415,1
66CHWAŁOWSKA Agnieszka 43FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 405K 1600:00:2901:23:4005:38:1308:58:0612:08:3215:19:1816:23:0421:42:1125:24:43.4025:25:12.85+10:23:4111:435,1
67ERENBERG Rafał 51Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 19M 5100:00:3001:23:3905:38:1808:58:0512:08:3915:19:1418:59:3921:42:1125:24:43.1525:25:13.25+10:23:4111:435,1
68LIPIŃSKI Marek 113Masters M - 40 25M 5200:00:3301:18:1504:41:4607:41:5210:30:0813:33:2117:29:1620:01:0225:28:16.8525:28:50.80+10:27:1911:455,1
69ZIELIŃSKI Radosław 48Stare Babice BiegająLATCHORZEWMasters M - 40 26M 5300:00:2201:34:3205:53:1209:05:0812:06:3215:27:0719:22:2521:51:2225:28:44.9525:29:07.30+10:27:3511:455,1
70KULIBERDA Tomasz 96Teatr o.de.laRZESZÓWMasters M - 40 27M 5400:00:2401:20:5505:03:4708:17:4511:16:4914:50:3318:50:4121:28:3125:30:18.5525:30:43.45+10:29:1111:465,1
71PRZYBYŁA Adam 53Wolfmoto TeamŁÓDŹMasters M - 40 28M 5500:00:3501:30:0206:16:0109:28:4312:27:3215:53:4419:29:4221:45:0325:38:03.9025:38:39.65+10:37:0811:495,1
72ROWIŃSKI Marek 74PanKRAKÓWMasters M - 40 29M 5600:00:4501:40:5706:01:2509:30:0612:43:2116:02:2819:35:0121:44:5825:37:54.3025:38:39.80+10:37:0811:495,1
73RUTKOWSKI Janusz 62LESZNOWeteran I M - 50 8M 5700:00:1001:29:5006:08:1309:34:5312:54:1616:01:2019:48:5021:58:0225:43:15.1525:43:25.65+10:41:5411:525,1
74CHMIELEWSKI Jacek 31KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran I M - 50 9M 5800:00:0901:34:4606:28:4110:00:0713:09:0016:11:2819:52:1722:12:3425:46:14.2025:46:23.75+10:44:5211:535,0
75WIELEWSKI Waldemar 32Grupa TrójmiastoGDAŃSK / LUBNIAMasters M - 40 30M 5900:00:0901:34:4706:28:3810:00:0713:09:0016:11:3019:52:1722:12:3425:46:14.4525:46:24.05+10:44:5211:535,0
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
76MAŁOWIŃSKI Artur 4BYDGOSZCZWeteran I M - 50 10M 6000:00:0001:44:1506:30:3210:23:4513:43:4016:36:3320:28:5622:40:0726:28:48.9526:28:48.95+11:27:1712:134,9
77MATUSZEWSKA Małgorzata 40Runner's PowerŚREMMasters K - 406K 1700:01:4301:46:1406:25:4809:54:0713:12:3616:31:1520:16:5822:57:3526:44:26.1026:46:09.75+11:44:3812:204,9
78ŁAŹNIAK Agata 79CardioRunnersPOZNAŃSenior II K - 3010K 1800:00:1601:29:0606:20:4709:58:3013:02:0116:33:0120:28:5722:52:5126:59:46.1527:00:02.20+11:58:3012:274,8
79CZERMAK Patryk 71sport.alpcrew.pl, ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 20M 6100:00:4601:36:0205:49:1609:09:0912:57:1816:17:3220:39:5422:47:1627:10:20.6527:11:06.90+12:09:3512:324,8
Niesklasyfikowani
OHLA Justyna 7Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃSenior II K - 30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF20:34:11 DNF DNF DNF--
PRZYTULSKA Justyna 50ŚWIDNICASenior II K - 30DNF01:24:41 DNF05:19:26 DNF08:39:28 DNF11:30:56 DNF14:20:01 DNF17:51:50 DNF21:05:51 DNF DNF DNF--
ŁAGODA Łukasz 16AKTIV REHABILITACJAZAWONIASenior II M - 30 DNF01:26:37 DNF05:50:26 DNF09:34:47 DNF13:18:48 DNF DNF DNF21:37:23 DNF DNF DNF--
KONOPKO Artur 107KLEOSINSenior II M - 30 DNF01:11:58 DNF04:04:56 DNF06:13:53 DNF08:28:42 DNF10:58:38 DNF14:24:16 DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Piotr 37GORZOW WLKPMasters M - 40 DNF01:20:49 DNF05:08:08 DNF08:06:36 DNF11:20:33 DNF DNF14:44:43 DNF DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 80POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:33:56 DNF05:42:58 DNF08:37:30 DNF11:37:59 DNF DNF16:28:02 DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Mirosław 23ŚREMSenior I M - 20 DNF01:46:13 DNF06:26:41 DNF09:54:07 DNF13:12:39 DNF16:31:12 DNF20:17:08 DNF DNF DNF DNF--
SIWIK Dariusz 75DRUŻYNA CHROBREGOMAŁOMICEMasters M - 40 DNF01:05:06 DNF03:37:16 DNF05:38:06 DNF07:33:33 DNF09:46:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSTRYCHOWSKI Marcin 10bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:21 DNF06:05:12 DNF09:29:55 DNF12:47:59 DNF15:57:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAJĄK Łukasz 65wlaczoszczedzanie.plZABŁOCIESenior II M - 30 DNF01:08:52 DNF03:58:08 DNF06:33:49 DNF09:06:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Leszek 5ŚWIEBODZICESenior II M - 30 DNF01:16:13 DNF04:59:13 DNF07:56:07 DNF10:31:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FĄFROWICZ Kazimierz 60TeamKurort Lądek ZdrójKŁODZKOWeteran II M - 60DNF01:34:28 DNF05:44:48 DNF08:56:48 DNF12:01:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANCZAK Anna 70Drużyna Szpiku SitechJACZÓWSenior I K - 20DNF01:33:21 DNF05:52:24 DNF08:59:50 DNF12:11:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LENARTOWICZ Adam 114Masters M - 40 DNF01:47:14 DNF06:31:05 DNF10:02:07 DNF13:13:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁOWIŃSKA Małgorzata 1BYDGOSZCZWeteran K - 50DNF DNF06:30:29 DNF10:23:50 DNF13:43:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Roger 105Drużyna Bogusia TrzaskoGDYNIASenior II M - 30 DNF01:11:38 DNF04:12:10 DNF07:24:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Łukasz 94PORĘBASenior II M - 30 DNF01:23:10 DNF05:56:42 DNF09:43:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZESIŃSKA Joanna 38FordonrunnersBYDGOSZCZMasters K - 40DNF01:32:40 DNF06:12:25 DNF10:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 64MROWINOMasters M - 40 DNF01:18:37 DNF04:50:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBOL Tomasz 35KATOWICEMasters M - 40 DNF01:10:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUGAJ Robert 82KATOWICEMasters M - 40 DNF01:17:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOTFRYD Adam 45Beskidnicy JasłoJASŁOMasters M - 40 DNF01:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BAZIÓR Mateusz 111Senior I M - 20 DNF01:29:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEGLAR Krzysztof 115Masters M - 40 DNF01:37:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 103 wynik(ów)