BIEG SUPER TRAIL - 130 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
130 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
146
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 100km | 112km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 1M 100:00:0201:00:1603:24:3905:18:0407:08:3609:08:4611:15:1712:33:1414:44:45.3014:44:47.75 6:488,8
2GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 1M 200:00:0401:01:1803:33:0605:36:0407:31:1509:39:0212:06:5413:32:4215:59:23.9015:59:28.20+01:14:407:228,1
3POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 2M 300:00:1101:00:1503:28:1005:27:5307:24:5609:36:3912:05:1913:33:1616:04:42.2016:04:53.90+01:20:067:258,1
4BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 3M 400:00:2501:09:2803:51:2505:56:5207:58:1310:11:5312:38:1114:00:2016:26:41.3516:27:06.80+01:42:197:357,9
5SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 301K 100:00:0701:07:3803:52:2405:51:1507:58:4210:12:4312:44:4114:07:1116:28:17.7016:28:25.20+01:43:377:367,9
6JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 2M 500:00:0701:04:1203:50:1706:01:2308:06:4710:29:4212:49:3314:13:4916:41:22.8516:41:30.05+01:56:427:427,8
7KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 600:00:1201:08:1303:54:4006:06:3908:10:0910:18:3112:38:2214:07:0416:43:12.2016:43:25.00+01:58:377:437,8
8WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 4M 700:00:0501:07:4704:03:4705:59:1508:04:1810:25:2913:01:5414:28:0817:05:09.7017:05:14.95+02:20:277:537,6
9SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 5M 800:00:1101:01:1603:33:0605:40:2407:45:3210:09:5112:50:1414:28:3817:14:25.8017:14:36.85+02:29:497:577,5
10PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 3M 900:00:1201:14:5704:15:0306:23:0408:22:2410:39:4413:09:3114:44:4017:16:38.8017:16:51.00+02:32:037:587,5
11BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 4M 1000:00:1501:19:1604:16:1606:23:3108:22:2310:39:4213:29:0615:09:3217:28:31.0517:28:46.75+02:43:598:037,4
12MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 1M 1100:00:0801:08:0904:08:0106:18:2008:22:1910:35:4313:09:4414:45:1117:32:02.1517:32:11.10+02:47:238:057,4
13GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 5M 1200:00:0601:16:1904:13:4406:18:4508:23:0710:44:2413:19:1814:52:3717:35:08.6017:35:15.15+02:50:278:067,4
14PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 2M 1300:00:1901:14:4304:03:4506:18:0408:29:1110:54:5713:33:1815:13:0517:45:19.6017:45:38.85+03:00:518:117,3
15HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 3M 1400:00:4401:18:1904:08:0206:58:4609:13:5611:39:3914:05:5215:25:4017:48:59.0517:49:44.00+03:04:568:137,3
16JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 6M 1500:00:0801:14:2204:20:1406:37:5308:46:3811:10:5513:50:1715:25:3718:11:52.8018:12:01.05+03:27:138:237,1
17BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 401K 200:00:0601:13:2404:17:1706:34:4308:57:1511:15:5313:50:3115:23:5018:19:42.6518:19:49.35+03:35:018:277,1
18MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 6M 1600:00:0201:01:3003:34:5005:53:1708:14:4310:43:1313:22:5715:01:5418:22:49.8518:22:52.10+03:38:048:297,1
19IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 7M 1700:00:1801:09:1304:07:5306:21:2308:37:2811:09:3813:52:4415:31:3418:42:34.4518:42:53.40+03:58:058:386,9
20PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 8M 1800:00:0701:13:4704:18:1206:41:1309:01:1711:36:2614:30:0816:05:3418:47:39.8518:47:47.80+04:03:008:406,9
21KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 9M 1900:00:1601:12:3104:22:4106:48:0809:00:2311:38:0114:22:3615:59:1118:54:18.6018:54:35.10+04:09:478:436,9
22GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 601M 2000:00:5601:30:2704:27:1706:38:0808:55:5311:28:0214:13:1115:43:3019:06:31.2519:07:28.10+04:22:408:496,8
23WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 7M 2100:00:0801:13:1704:24:1406:47:5909:00:5011:36:2514:34:4916:26:1919:20:46.8019:20:54.85+04:36:078:556,7
24KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 10M 2200:00:2901:14:4004:14:4706:25:3908:54:5911:23:3414:26:2316:16:1419:23:08.2019:23:37.70+04:38:498:566,7
25KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 11M 2300:00:0004:24:1206:44:5409:14:4211:55:3814:52:2116:37:2419:24:00.0019:24:00.00+04:39:128:576,7
26WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 4M 2400:00:0801:13:1804:24:1306:45:2609:00:5011:38:0914:35:0316:26:4419:27:25.8519:27:34.45+04:42:468:586,7
27KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 8M 2500:00:0601:08:2104:08:3206:21:3608:37:4911:32:5514:42:2316:32:2519:53:24.3019:53:31.00+05:08:439:106,5
28KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 9M 2600:00:0701:08:2104:08:3206:21:4908:37:5011:32:5414:42:2016:31:4919:53:24.2519:53:31.25+05:08:439:106,5
29MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 402K 300:00:2401:18:2604:30:0306:58:4009:24:2111:57:5815:07:1817:07:4420:21:49.9020:22:13.90+05:37:269:236,4
30MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 12M 2700:00:1401:11:3404:13:5206:45:0609:21:1512:03:5514:56:4616:52:2420:22:44.6020:22:58.75+05:38:119:246,4
31OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 13M 2800:00:4701:20:4404:31:3407:07:5109:35:0612:19:5315:24:3717:23:2920:23:39.1020:24:26.15+05:39:389:246,4
32HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 403K 400:00:1601:21:4504:47:1807:29:5110:04:0212:44:4215:40:4917:26:0320:24:58.2020:25:15.00+05:40:279:256,4
33MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 404K 500:00:1601:14:5304:40:2707:23:2110:00:1912:49:4515:44:1617:29:5720:35:32.2520:35:49.05+05:51:019:306,3
34ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 14M 2900:00:0001:09:0703:55:3806:13:5008:20:4210:47:3013:54:2115:54:4120:39:00.8520:39:00.85+05:54:139:316,3
35ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 10M 3000:00:2601:17:2204:34:5407:01:5809:28:4812:11:3315:15:4416:50:0820:39:05.6520:39:32.40+05:54:449:316,3
36ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 15M 3100:00:2701:17:2104:34:5207:01:5809:28:4512:11:3315:15:4216:50:0920:39:05.3020:39:32.90+05:54:459:316,3
37MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 16M 3200:00:1001:07:2303:54:0206:08:4308:14:4210:48:4114:21:5116:40:2820:48:32.5020:48:43.15+06:03:559:366,2
38TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 11M 3300:00:1201:17:2504:31:0006:52:1109:17:1212:00:0715:21:0717:26:0620:50:44.1020:50:56.10+06:06:089:376,2
39KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 12M 3400:00:1001:12:2504:16:4506:37:0108:59:2312:12:5615:23:2517:19:2120:57:54.7020:58:05.05+06:13:179:406,2
40BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 17M 3500:00:3601:24:2704:47:3607:27:4110:02:4812:58:2016:03:5418:04:1621:00:28.7521:01:04.80+06:16:179:416,2
41BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 18M 3600:00:4201:23:2104:44:4007:18:3909:53:5912:44:1815:46:3417:44:0821:03:18.5521:04:01.00+06:19:139:436,2
42OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 405K 600:00:2201:23:1804:45:4107:21:1309:57:1512:38:3715:43:4617:45:2421:08:16.5021:08:38.65+06:23:509:456,2
43JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 19M 3700:00:1901:08:5304:15:0806:50:3809:19:1012:28:1315:34:2017:37:2321:19:10.1521:19:29.40+06:34:419:506,1
44KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 406K 700:00:4201:17:5504:21:0706:45:1508:59:2911:44:1514:53:4016:51:1721:28:18.3521:29:00.80+06:44:139:546,1
45KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 13M 3800:00:0601:14:3204:38:5907:27:3510:10:2813:00:3516:25:5418:13:4021:30:56.5021:31:03.25+06:46:159:556,0
46JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 602M 3900:00:0301:20:3505:06:4308:03:0910:44:0413:16:3316:18:1818:18:4021:33:25.1521:33:28.80+06:48:419:566,0
47DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 14M 4000:00:2701:23:3504:47:3507:27:1710:02:5212:46:3515:56:3717:56:4821:35:51.2021:36:18.70+06:51:309:586,0
48ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 15M 4100:00:5501:18:1104:39:4807:05:3809:34:1812:46:0915:49:0717:52:3121:36:41.8021:37:36.85+06:52:499:586,0
49BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 407K 800:00:4601:22:3804:59:4907:38:3210:25:4413:11:4416:20:3818:19:3321:41:45.7521:42:32.00+06:57:4410:006,0
50CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 20M 4200:00:4501:26:5505:01:3507:34:2810:11:2413:11:4516:20:4218:19:4121:41:47.2021:42:33.05+06:57:4510:006,0
51ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 408K 900:00:3401:31:3005:17:4208:00:3810:32:5813:38:5916:43:0918:44:1921:42:22.9021:42:57.45+06:58:0910:016,0
52KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 16M 4300:01:0701:24:5104:53:3207:12:1309:53:4612:45:3416:03:1818:08:3221:46:16.6021:47:24.15+07:02:3610:026,0
53BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 5M 4400:00:1201:25:1305:00:0807:45:2810:27:0713:18:0416:27:4918:36:2021:48:07.1021:48:19.95+07:03:3210:036,0
54JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 21M 4500:00:3401:14:3304:19:3106:42:4209:24:2312:36:3516:15:2318:32:5322:10:15.4022:10:50.25+07:26:0210:135,9
55MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 17M 4600:00:5001:25:3204:50:0807:19:5409:57:5012:58:0916:07:2218:08:4722:10:24.5022:11:15.30+07:26:2710:145,9
56ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 22M 4700:00:4301:22:3404:38:2407:02:3209:31:0812:35:4916:06:5918:17:4722:10:49.0022:11:32.85+07:26:4510:145,9
57JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 409K 1000:00:1601:23:2105:03:0507:47:0110:40:0313:34:5916:44:2318:55:1122:17:49.6522:18:06.00+07:33:1810:175,8
58BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 18M 4800:00:0301:08:1504:16:1506:59:2909:35:4813:33:5916:53:4818:53:4122:18:02.9022:18:06.30+07:33:1810:175,8
59KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 23M 4900:00:3001:21:0704:52:5407:41:4310:28:3613:38:1417:02:1719:06:3022:19:49.6522:20:20.20+07:35:3210:185,8
60ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4010K 1100:00:2601:22:4005:03:1707:50:5110:34:0713:21:2716:22:2718:24:0322:21:17.4522:21:44.20+07:36:5610:195,8
61CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 19M 5000:00:4301:21:0104:50:0007:23:1110:04:1113:12:5316:35:0118:38:4622:23:58.3022:24:42.00+07:39:5410:205,8
62KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 302K 1200:00:3001:25:3805:01:1907:44:5310:19:3613:05:5316:11:1918:16:2022:45:19.0022:45:49.65+08:01:0110:305,7
63MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 20M 5100:00:0501:14:1904:26:0907:06:3809:53:0713:26:2617:01:5719:10:0222:53:47.3522:53:52.70+08:09:0410:345,7
64GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 24M 5200:00:2001:14:5304:30:0707:05:1009:35:3512:20:4215:39:2918:16:1222:53:39.9522:54:00.10+08:09:1210:345,7
65MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 201K 1300:00:4401:29:4905:24:4808:19:5211:19:3914:05:1117:27:3119:34:1223:01:32.1523:02:16.75+08:17:2910:375,6
66POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4011K 1400:00:4501:24:3905:05:1607:54:4510:45:2313:46:0017:01:1319:28:2823:14:17.6523:15:03.40+08:30:1510:435,6
67ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 25M 5300:00:1201:12:2504:36:5408:02:5510:44:1313:32:4917:13:2619:35:5323:25:00.1523:25:12.95+08:40:2510:485,6
68FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 21M 5400:00:1901:28:1605:12:5408:16:5711:22:2614:19:4517:51:4220:01:1523:45:08.7523:45:28.60+09:00:4010:575,5
69POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 202K 1500:00:4401:25:2605:03:1507:41:2610:22:5713:54:5717:57:5820:08:2223:48:54.9023:49:39.50+09:04:5110:595,5
70SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 2M 5500:00:4401:25:2505:04:0107:21:5410:22:3913:54:5517:42:2620:08:1823:48:55.5023:49:39.65+09:04:5110:595,5
71CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 303K 1600:00:4001:28:2205:31:5808:45:0911:41:2114:43:0018:25:2920:50:2823:54:10.2023:54:50.60+09:10:0211:015,4
72ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 22M 5600:00:3201:22:3405:12:4907:49:2810:31:5413:33:5217:15:0319:57:1923:56:56.9023:57:29.60+09:12:4111:035,4
73OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 23M 5700:00:3201:22:3405:12:5107:49:2810:32:0213:33:5117:15:0119:57:1723:56:58.0023:57:30.05+09:12:4211:035,4
74BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 603M 5800:00:5001:34:5705:30:3608:23:3011:14:1814:11:3918:06:1720:17:1823:57:39.0523:58:29.55+09:13:4111:035,4
75WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 26M 5900:00:3701:27:0605:35:2408:21:1011:21:3914:35:5718:06:1620:44:0524:05:17.6524:05:55.05+09:21:0711:075,4
76FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 27M 6000:00:4001:25:3605:16:0608:19:3711:21:0614:25:2618:16:0021:06:1424:10:30.6024:11:10.75+09:26:2311:095,4
77SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 24M 6100:00:1501:22:5005:09:2108:10:5011:14:1914:25:4518:10:4320:23:0524:14:45.8524:15:01.80+09:30:1411:115,4
78PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 25M 6200:00:1401:22:4605:09:2308:10:5311:14:2014:25:4418:10:4120:23:0424:14:47.7524:15:01.90+09:30:1411:115,4
79KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 26M 6300:00:5501:33:4805:31:2808:20:4211:30:5514:49:3018:35:5220:41:5224:15:22.5524:16:18.00+09:31:3011:115,4
80WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 27M 6400:00:3601:23:3205:10:0008:09:1211:16:2414:32:1518:11:2520:42:1824:29:40.0524:30:16.60+09:45:2811:185,3
81JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 28M 6500:00:5701:33:4305:34:2808:23:2811:31:2214:52:5118:36:3720:51:3724:31:44.8024:32:41.85+09:47:5411:195,3
82MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 29M 6600:00:5601:33:4405:34:2408:23:1511:30:5514:47:3518:29:3420:51:3624:31:46.3524:32:42.65+09:47:5411:195,3
83JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 28M 6700:00:5901:30:3505:42:2208:50:2911:48:4914:55:1918:32:5320:54:4624:33:08.9524:34:08.40+09:49:2011:195,3
84OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 203K 1700:00:2801:36:0505:46:0009:09:4312:06:4915:25:1019:09:1621:12:1024:34:34.2524:35:02.35+09:50:1411:205,3
85SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 29M 6800:00:4001:25:3905:16:1608:19:4011:21:0914:25:3118:26:1321:08:0624:40:01.6524:40:41.70+09:55:5311:235,3
86RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 30M 6900:00:3301:26:5205:31:5908:29:1711:32:1714:54:5918:42:2821:01:2224:50:14.5524:50:48.50+10:06:0011:275,2
87MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 31M 7000:00:4001:25:5405:31:4408:28:4911:20:5714:31:3218:19:1720:59:4424:54:14.5524:54:55.20+10:10:0711:295,2
88WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 304K 1800:00:3001:30:1405:39:2809:05:4112:02:1415:10:0218:54:1921:11:3424:58:15.1524:58:45.90+10:13:5811:315,2
89SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 30M 7100:00:4701:29:4705:16:2008:15:3711:18:1414:40:3618:33:0621:02:3625:02:14.1025:03:01.30+10:18:1311:335,2
90SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 31M 7200:00:3501:29:5705:26:1008:28:5111:26:2614:48:5318:34:1620:58:1525:04:33.9525:05:09.45+10:20:2111:345,2
91KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 32M 7300:01:0101:26:0205:05:3808:07:0211:19:2614:41:1718:21:4520:50:3625:04:09.8525:05:11.05+10:20:2311:345,2
92ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 33M 7400:00:3401:29:5905:26:0908:28:5711:26:2714:48:5618:34:2020:58:1225:04:36.7025:05:11.55+10:20:2311:345,2
93KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 34M 7500:00:4701:28:2105:26:0208:24:0511:28:2214:54:4418:43:0821:07:5625:04:43.8525:05:31.60+10:20:4311:345,2
94GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 6M 7600:00:3901:28:2505:32:1208:33:1811:32:1614:43:1218:27:4920:58:5925:08:16.4525:08:56.30+10:24:0811:365,2
95WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 35M 7700:00:3901:28:1505:31:5708:45:2111:41:1814:43:0218:25:3320:58:4625:08:17.0525:08:56.35+10:24:0811:365,2
96PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 3M 7800:00:5301:31:1406:06:2209:16:5512:39:2015:40:0119:42:3421:46:5225:08:32.1025:09:25.35+10:24:3711:365,2
97MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 36M 7900:00:1501:17:2605:08:5808:16:1211:16:4814:30:4118:27:4821:05:3125:10:08.4025:10:23.75+10:25:3611:365,2
98ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 32M 8000:00:1901:34:5206:33:0209:57:2713:05:3315:54:2719:06:2121:49:4925:14:44.3025:15:04.20+10:30:1611:395,1
99SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 33M 8100:00:0801:23:5504:38:4007:30:0310:41:3814:12:2617:54:0720:48:2925:16:27.3025:16:35.80+10:31:4811:395,1
100OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 37M 8200:00:1801:17:3704:40:4107:37:5410:33:2613:42:5918:10:5021:00:5925:20:45.7025:21:04.50+10:36:1611:415,1
101NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 305K 1900:00:2301:31:5506:00:1209:03:1612:35:4115:51:4819:15:3621:56:5125:37:17.9025:37:41.00+10:52:5311:495,1
102WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4012K 2000:00:3001:32:1005:54:3309:12:5512:19:4015:22:3019:16:2321:43:2725:40:45.2025:41:15.55+10:56:2711:515,1
103JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 38M 8300:00:3001:32:1205:54:3209:12:5312:19:4015:22:3119:16:2121:43:2725:40:45.6025:41:15.70+10:56:2711:515,1
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
104LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 7M 8400:00:1901:35:0106:32:5909:57:2613:05:4816:27:3920:26:2322:41:3726:29:24.4526:29:43.55+11:44:5512:134,9
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF07:27:16 DNF09:59:50 DNF12:49:22 DNF16:12:56 DNF19:21:32 DNF DNF DNF--
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF09:08:04 DNF12:18:07 DNF15:34:54 DNF19:31:45 DNF22:04:28 DNF DNF DNF--
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF08:38:57 DNF11:42:29 DNF15:24:55 DNF20:18:14 DNF DNF DNF DNF--
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF09:17:44 DNF12:22:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF06:59:20 DNF09:09:00 DNF12:47:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF11:22:12 DNF14:58:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF10:30:40 DNF13:52:56 DNF17:58:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF08:14:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF03:49:53 DNF06:03:08 DNF08:21:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF10:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF08:15:36 DNF11:19:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF11:19:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF08:24:03 DNF11:30:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF08:28:33 DNF11:42:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF09:16:27 DNF13:02:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF09:44:30 DNF13:23:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF10:02:04 DNF13:41:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF06:15:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF06:20:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 132 wynik(ów)