Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
1POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1101:00:15
2TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 00:00:0201:00:16
Niesklasyfikowani
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF
4SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 00:00:1101:01:16
5GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 00:00:0401:01:18
6MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0201:01:30
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF
9JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 00:00:0701:04:12
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF
11MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1001:07:23
12SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 3000:00:0701:07:38
13WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 00:00:0501:07:47
14MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0801:08:09
15KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1201:08:13
16BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:08:15
17KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0601:08:21
18KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0701:08:21
19JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 00:00:1901:08:53
20ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 00:00:0001:09:07
21IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1801:09:13
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF
23BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2501:09:28
24MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 00:00:1401:11:34
25KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1001:12:25
26ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 00:00:1201:12:25
27KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:12:31
28WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:0801:13:17
29WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 00:00:0801:13:18
30BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 4000:00:0601:13:24
31PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 00:00:0701:13:47
32MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0501:14:19
33JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0801:14:22
34KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 00:00:0601:14:32
35JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 00:00:3401:14:33
36KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2901:14:40
37PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 00:00:1901:14:43
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF
39MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 4000:00:1601:14:53
40GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:2001:14:53
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF
42PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1201:14:57
43GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 00:00:0601:16:19
44ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 00:00:2701:17:21
45ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2601:17:22
46TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 00:00:1201:17:25
47MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 00:00:1501:17:26
48OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:17:37
49KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 4000:00:4201:17:55
50ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 00:00:5501:18:11
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF
52HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 00:00:4401:18:19
53MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:2401:18:26
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF
55BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:19:16
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF
57JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 6000:00:0301:20:35
58OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 00:00:4701:20:44
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF
60CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4301:21:01
61KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:3001:21:07
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF
63HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 4000:00:1601:21:45
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF
65ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 00:00:3201:22:34
66OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:3201:22:34
67ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4301:22:34
68BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4000:00:4601:22:38
69ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:2601:22:40
70PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 00:00:1401:22:46
71SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 00:00:1501:22:50
72OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 4000:00:2201:23:18
73JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4000:00:1601:23:21
74BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 00:00:4201:23:21
75WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 00:00:3601:23:32
76DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2701:23:35
77SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 00:00:0801:23:55
78BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3601:24:27
79POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4000:00:4501:24:39
80KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:01:0701:24:51
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF
82BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:1201:25:13
83SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:4401:25:25
84POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 2000:00:4401:25:26
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF
86MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 00:00:5001:25:32
87FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4001:25:36
88KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:25:38
89SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 00:00:4001:25:39
90MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4001:25:54
91KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 00:01:0101:26:02
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF
93RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3301:26:52
94CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 00:00:4501:26:55
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF
99WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:27:06
100WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 00:00:3901:28:15
101FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:16
102KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 00:00:4701:28:21
103CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:4001:28:22
104GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:3901:28:25
105SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 00:00:4701:29:47
106MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 2000:00:4401:29:49
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF
108SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:3501:29:57
109ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:3401:29:59
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF
111WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:30:14
112GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 6000:00:5601:30:27
113JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:5901:30:35
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF
116PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 00:00:5301:31:14
117ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4000:00:3401:31:30
118NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3000:00:2301:31:55
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF
120WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:3001:32:10
121JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3001:32:12
122JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 00:00:5701:33:43
123MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5601:33:44
124KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 00:00:5501:33:48
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF
127ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:52
128BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 6000:00:5001:34:57
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
129LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1901:35:01
130OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2000:00:2801:36:05
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF
132KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:00
Znaleziono 132 wynik(ów)